BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-10, 10:41   #2101
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez ...:::kizia:::... Pokaż wiadomość
błagam Cię spójrz wyżej

sorry , nie zauwazylam,ze to Ty.
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 10:59   #2102
karla0912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja mam do Was pytanie
ja jestem naturalna blondynka ... ale niedawno zafarbowalam sobie włosy szapmonem koloryzującym na czekoladowy braz pozniej jeszcze raz tak zrobilam ale juz tego koloru nie chce chciałabym sie zafarbowac na jasny blond tylko nie wiem czy mi nie wyjdzie jakis żółty czy cos ? i jaka farbe mam uzyc ;>
doradzcie mi prooosze )
karla0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 04:43   #2103
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dziewczyny kochane
czy majblond z wodą 9 % rozjasni odrost w kolorze jasny brąz, który ostatnio dość dobrze poddaje sie rozjasnianiu ?
nie musi to byc platyna, bo wiadomo, że nie bedzie, ale chocby jakis żółty blond ? (i tak potem tonuje albo doprawiam farba na króki czas dla odcienia)

bo mam serdecznie dośc rozjasniaczy (stosuje na odrost), z koleji wody 12 % sie boje , ponieważ moje włosy raczej lubia sie przesuszac, skóra głowy równiez i nie chce się maltretowac

pytam, bo obecnie jestem w trakcie farbowania (odrost zrobiony rozjasniaczem, a dzis kłade matrix color sync - bez amoniaku), ale mysle na pezyszłość, czy nie kupic w hurtowni fryzjerskiej majblond
ewwntualnie mogłabym spróbowac platinum bez amoniaku z wodą 9 %, ale sama nie wiem

dodam że np granier naturals nr 111 na moim odroście po około 30 minutach wyszedł jakiś średni blond chłodno-czasem wpadający w jakiś rudy blond (?), jakis mieszaniec, mysle że cos okołompoziomu 8,-8,5
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 07:26   #2104
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dziewczyny mam całe rozjaśnione włosy ale kolor nie jest taki jakbym chciała.Czy aby nadać im nieco inny ton mogę nałożyć farbę na włoski?Jeśli tak to zwykle na jak długo się to robi by nie zniszczyć totalnie włosków?A i jakiego typu musi być to farba by nie miała już rozjaśniacza w sobie, może znacie jakieś konkretne firmy?

Edytowane przez cybercat11
Czas edycji: 2008-12-11 o 07:28
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 08:00   #2105
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam całe rozjaśnione włosy ale kolor nie jest taki jakbym chciała.Czy aby nadać im nieco inny ton mogę nałożyć farbę na włoski?Jeśli tak to zwykle na jak długo się to robi by nie zniszczyć totalnie włosków?A i jakiego typu musi być to farba by nie miała już rozjaśniacza w sobie, może znacie jakieś konkretne firmy?

wszystko zalezy od twoich włosów, jakim rozjasniaczem były robione, czy sa bardzo zniszczone, czy robiłas tylko odrost czy całe włosy, jaki kolor chcesz uzyskać....
wszystkie najjasniejsze blondy w farbach drogeryjnych to z reguły te rozjasniające, które na włosach po rozjasniaczu moga je wyniszczyc, ale niekoniecznie, zalezy od włosów
jesli sie wybiera farbe profesjonalną, zawsze mozna samej sobie wybrać moc wody utlenionej i np farbe blond kupic bardzo jasny a aktywator 6 %
z tego co wiem to w sklepach ptzy najjasniejszych blonadach jest to woda 9 %, a może i któres z firm daja i 12 %, nie wiem, garniery maja chyba wode 9 % (color naturals , natea)

ja bym na twoim miejscu poszła do hurtowni fryzjerskiej, wybrała koloryzacje bez amoniaku, po to aby tylko nadac odcień włosom, dałabym im odpoczac przynajmniej miesiac po czym zabrała sie za wyrównywanie ewentualnie farba

Edytowane przez ekstradyska
Czas edycji: 2008-12-11 o 08:03
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 08:39   #2106
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Mam włosy cienkie wręcz mięciutkie jak puszek myślę że już troszkę zmęczone farbowaniem.Mam rozjaśnione całe włosy więc rzeczywiście pozwolę im odpocząć a by na sylwestra mieć bardziej chłodny odcień zastosuje farbę bez amoniaku.Mam nadzieje że pani w hurtowni fryzjerskiej pomoże mi wyborze.
Mam szampon shine blonde L'oreal i Illuminating shampoo Alfaparfu ale jakoś nie jestem zadowolona z efektów.
Dziękuję za pomoc
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 12:47   #2107
karla0912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hallo ) czy ktos mnie tu zauwaza ;> :P
prosze ja naprawde nie wiem co zrobic ;p a nie moge uzyc rozjasniacza ... a chcialabym jasny blond miec ...
POMOCYYY .! )
karla0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-11, 17:00   #2108
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez ekstradyska Pokaż wiadomość
dziewczyny kochane
czy majblond z wodą 9 % rozjasni odrost w kolorze jasny brąz, który ostatnio dość dobrze poddaje sie rozjasnianiu ?
nie musi to byc platyna, bo wiadomo, że nie bedzie, ale chocby jakis żółty blond ? (i tak potem tonuje albo doprawiam farba na króki czas dla odcienia)

bo mam serdecznie dośc rozjasniaczy (stosuje na odrost), z koleji wody 12 % sie boje , ponieważ moje włosy raczej lubia sie przesuszac, skóra głowy równiez i nie chce się maltretowac

pytam, bo obecnie jestem w trakcie farbowania (odrost zrobiony rozjasniaczem, a dzis kłade matrix color sync - bez amoniaku), ale mysle na pezyszłość, czy nie kupic w hurtowni fryzjerskiej majblond
ewwntualnie mogłabym spróbowac platinum bez amoniaku z wodą 9 %, ale sama nie wiem

dodam że np granier naturals nr 111 na moim odroście po około 30 minutach wyszedł jakiś średni blond chłodno-czasem wpadający w jakiś rudy blond (?), jakis mieszaniec, mysle że cos okołompoziomu 8,-8,5
Sądze, że Majiblond z woda 9% da na twoim odroście odcień bardzo jasnego blondu.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 17:44   #2109
karla0912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Prosze Was pomozcie miii :P
karla0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 22:42   #2110
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja zapytam Was, czy wiecie jak wychodzi superjasny blond naturalny z Loreal Excellence??
Czy tak jak na próbniku czy inaczej?? Mam naturalne włosy-średnio-jasny blond dobrze rozjaśniają się. Kocham zimne odcienie, których nie mogę mieć-jestem typem ciepłym.
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 06:12   #2111
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Sądze, że Majiblond z woda 9% da na twoim odroście odcień bardzo jasnego blondu.
dziekuje za odpowiedz, w takim razie chyba nastepnym razem skusze sie własnie na majblond, najwyzej jak nie wyjdzie cos, to się poprawi, a wiadomo, że ciemne włosy od razu ładnego odcienia nie złapia , tylko trzeba tonowac albo poprawiac jakąs łagodną farbą

Karla
ja mysle że powinnas sie udac do fryzjera, ten braz zapewne "zadomowił się" na twoich jasnych włosach i nie wiem czy sama cos z tym poradzisz
zawsze mozesz próbować farby rozjasniającej, ale bardzo prawdopodobne że wyjdzie rudy blond
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 09:35   #2112
karla0912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

no własnie tez tak sobie pomyslalam ale kolezanka ktora chodzi do szkoly fryzierskiej bedzie mi farbowac wlosy i powiedziala ze jak bd robila plukanka wlosy to bd fajny kolor :P
co o tym sadzisz ?
karla0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 11:48   #2113
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez karla0912 Pokaż wiadomość
Ja mam do Was pytanie
ja jestem naturalna blondynka ... ale niedawno zafarbowalam sobie włosy szapmonem koloryzującym na czekoladowy braz pozniej jeszcze raz tak zrobilam ale juz tego koloru nie chce chciałabym sie zafarbowac na jasny blond tylko nie wiem czy mi nie wyjdzie jakis żółty czy cos ? i jaka farbe mam uzyc ;>
doradzcie mi prooosze )
Czekoladowy brąz to dość ciemny odcień, czy ten kolor zmywa Ci się po kolejnych myciach, czy raczej nie? Żeby z takiego koloru uzyskać jasny blond (i ani trochę żółty) najlepiej udać się do dobrego fryzjera.
Samemu będzie to pewnie trochę trwało, a i tak nie można być pewnym efektu końcowego.
A jeśli odcień wyjdzie nie taki jak trzeba, płukanka powinna trochę pomóc. Powodzenia
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 13:27   #2114
karla0912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziekuję za pomoc
karla0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 07:26   #2115
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Jaka farba uzyskam taki kolor ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg victoria-beckham-melrose-428-2%5B1%5D.jpg (40,2 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 205945_1.jpg (19,7 KB, 104 załadowań)
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 11:35   #2116
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a ja mam taki dziki pomysł, otóż mam włosy jasny blond, ale chciałaym jakieś jaśniejsze refleksy, może na poziomie 9 lub nawet 10, teraz mam 8. I tak myślę, że pokombinowałabym te refleksy za pomocą rozpylacza. Tzn. farbę rozpyliłabym na niektóre pasma, dzięki temu nie miałabym oddzielnych pasemek, ale "naturalnie" rozjaśnione jakby przez słońce.
Tylko że potrzebuję farby, która chwyci na beżowy blond i będzie chciała się rozpylić
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 20:32   #2117
cytrynkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: zakątek świata
Wiadomości: 426
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A wiecie czy szamponetka Joanna multi soft color niszczy włosy? bo czytałam różne opinie i nie wiem czy mogę jej "zaufać" . Używałam raz szamponetki, ale tej do ok.8 myć, która ma raczej słabsze działanie...
Kupiłam odcień najjaśniejszy-księżycowy blond, ale zaczęłam się zastanawiać, czy jednak nie kupić znowu castinga odcienia świetlisty blond.
Z tego co wiem to większa jest możliwość, że joanna mi "chwyci" kolor(mam ciemne blond włosy) niż casting, ale mam ogólnie dość osłabione włosy, więc może lepiej casting(który z tego co pamiętam nie szkodził mi) ?? co na ten temat sądzicie?
cytrynkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 22:45   #2118
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Jaka farba uzyskam taki kolor ?
To jasny popielaty blond o poziomie 8.1-szukaj w profach, popiel o wiele dłużej utrzymuje się.
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 20:31   #2119
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

kolejna blondyneczka.Farbowana,od ponad 6 lat taki kolor mam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiz.jpg (64,1 KB, 240 załadowań)
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 13:53   #2120
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

porzuciłam pomysł z wysprejowaniem włosów farbą:P
po prostu pokryłam całe rozjaśniającym garnierem i oto efekt:
poza tym zdenerwowałam się na końcówki i sama je podcięłam, więc teraz i need do fryzjera.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asasa.jpg (55,6 KB, 149 załadowań)
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 14:20   #2121
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez jasnosz Pokaż wiadomość
kolejna blondyneczka.Farbowana,od ponad 6 lat taki kolor mam.
ślczny! u fryzjera robisz włoski?? cudowny ten kolor...
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 18:36   #2122
niepokonana1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Jamajka <3
Wiadomości: 10
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Być może poruszany był ten problem, ale, szczerze mówiąc, nie mam czasu przeglądać teraz całego wątku, a potrzebuję natychmiastowej odpowiedz, więc się nie czepiajcie, ok? ))
Mianowicie od zawsze byłam blondynką, jednak coś mi strzeliło do głowy i przemalowałam swoje kudły na brąz. Potem poszłam do fryzjerki na rozjaśnianie i wyszły mi piękne platynowe. Później znowu coś mi odbiło i znowu wylądowałam jako szatynka, jednak pięć dni temu pomalowałam włosy Garnierem Color Naturals odcieniem 111.. Trochę się rozjaśniły, ale to nie jest ten efekt, o który mi chodziło. W związku z tym mam pytanie: Kiedy będę mogła ponownie pomalować włosy na blond, który barzdiej mi będzie odpowiadał? Czy jeżeli zrobię to niedługo, mocno zaszkodzę swoim włosom? jestem strasznie niecierpliwa, dlatego nie chcę czekać miesiąc na kolejną koloryzacje. Plz, odpowiedzcie Dzięki z góry )
__________________
Żyj tak, abyś na łożu śmierci miał co wspominać.. ]:->
niepokonana1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 19:52   #2123
BaBy Girl
Rozeznanie
 
Avatar BaBy Girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 630
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny help !
Wczoraj byłam u fryzjerki na balejażu która zrobiła mi pasemka 2 odcienie blondu,jeden ciepły jeden chłodny i plus zostawiła mi jeden odcień mój w kolorze ciemny blond.
Mam wiec na głowie 3 rodzaje pasemek ,nawet nie wygląda to źle ale chciałabym mieć bardziej jednolity kolorek.Mam takie do Was pytanko-chciałabym pokryć włoski szamponem koloryzującym Palette takim bez amoniaku 6-8 myć jasny blond.Ale czy nie wyjdzie jakiś rudy kolor? istenieje jakies niebezpieczenstwo że włoski będą rude? prosze jesli któras miała doswiadczenia podobne z nakładaniem szamponu na pasemka niech prosze napisze...
__________________
BaBy Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 20:02   #2124
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

dziewczyny a farbowala ktoras z Was wloski londą londacolor (platynowy lub arktyczny blond) ?


mam obecnie rozjasniane wloski na b. jaasny blond + 4 cm odrosty w kolorze ciemnego blondu.
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 21:18   #2125
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
ślczny! u fryzjera robisz włoski?? cudowny ten kolor...
dziękuje.u fryzjera bo to z brązu robione,sama bym sie bała.
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 11:23   #2126
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

właśnie, a propos szamponetek blond, jak one wychodzą na włosach??
Nie rozjaśniają, bo przecież nie mają prawa, ale czy drastycznie zmieniają odcień??
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 12:36   #2127
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hej Blondyneczki!
Przyłączam się do wątku. Od jakiegoś roku robiłam sobie pasemka blond u fryzjerki, ciągle i ciągle takie same białe, ale dziś postanowiłam zmienić to i całkowicie się przemalować. W tym celu zakupiłam farbę L'OREAL odcień blondu Sztokholm no i dziś będzie malowanko... Ktoś miał doświadczenia z tym odcieniem? jak wyszło?

Pozdrowionka!
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 14:38   #2128
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
Hej Blondyneczki!
Przyłączam się do wątku. Od jakiegoś roku robiłam sobie pasemka blond u fryzjerki, ciągle i ciągle takie same białe, ale dziś postanowiłam zmienić to i całkowicie się przemalować. W tym celu zakupiłam farbę L'OREAL odcień blondu Sztokholm no i dziś będzie malowanko... Ktoś miał doświadczenia z tym odcieniem? jak wyszło?

Pozdrowionka!

cofnij pare stron/postow, wklejalam zdjecia po Stockholmie
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 20:41   #2129
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Nio i po malowaniu... wyszło tak sobie. niezbyt rewelacyjnie. odrost [jakieś 3cm] lekko rudawy i gdzieniegdzie pasemka moich naturalnych włosów też takie... chyba będę musiała zastosować coś na te odrosty jutro, bo niezbyt jestem zadowolona. jakoś bardziej wierzyłam w tę firmę :P
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 17:38   #2130
goldange
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 135
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez jasnosz Pokaż wiadomość
kolejna blondyneczka.Farbowana,od ponad 6 lat taki kolor mam.

Okropnie biały ten kolor. To nie jest blond a biel
goldange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.