Problemy z odbytem u niemowlaczka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-19, 21:04   #1
Edit1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 68
Unhappy

Problemy z odbytem u niemowlaczka


Pisze do Was z prosba o pomoc.Dzis u swojego synka zauwazylam przy robieniu kupki wychodzace cos z jego odbytu.To cos wygladalo jak ,,skora od srodka,, ,,kiszka,, i przestraszylam sie.Po zaprzestaniu parcia odbycik wracal do normalnosci.Jezeli slyszal ktos o czyms takim wychodzacym prosze o odpowiedz.Pozdrawiam.
Edit1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 11:02   #2
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Problemy z odbytem u niemowlaczka

Cytat:
Napisane przez Edit1 Pokaż wiadomość
Pisze do Was z prosba o pomoc.Dzis u swojego synka zauwazylam przy robieniu kupki wychodzace cos z jego odbytu.To cos wygladalo jak ,,skora od srodka,, ,,kiszka,, i przestraszylam sie.Po zaprzestaniu parcia odbycik wracal do normalnosci.Jezeli slyszal ktos o czyms takim wychodzacym prosze o odpowiedz.Pozdrawiam.

Hej!
Moja córka jakiś czas temu miala taki problem,przy podcieraniu tyłeczka zauważyłam krew i taki jakby flaczek wystający z odbytu,strasznie sie przestraszyliśmy i odrazu pojechalismy na pogotowie w obawie o zakażenie bo pojawiła sie krew
Póki nas przyjeli na pogotowiu to "cos" sie wchłoneło tzn. weszlo zpowrotem
Lekarz gdyby nie krew na majtusiach nawet by nie uwierzył,zbada łi w razie gdyby sie powtórzyło kazał zrobić kolanoskopie(oczywiescie w narkozie).Dzięki Bogu to sie nie powtórzyło i z tego co lekarz nam powiedział było to spowodowane najprawdopodobniej zatwardzeniem.Kazał pilnować luźnych kup i ograniczyć słodycze.Najprawdopodobni ej córka wyparła przy parciu błone która jest w odbycie.Wieciej na szczeście to sie nie powtórzyło,ale Tobie radziłabym iśc z tym do lekarza,może to być to samo co u mojej córki albo nie,lekarz zbada dziecko i powie najlepiej.
Warto sie zastanowic nad dietą syna.

Pozdrawiam!
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!






jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 11:04   #3
wegarbowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Problemy z odbytem u niemowlaczka

To nie jest na pewno kiszka, tylko płat skórny zwieracza odbytu. Tak bywa u doroslych wiec rowniez i u dzieci (wiem o takim przypadku u osoby doroslej i gastroenterolog wyjasnił to w ten sposób) . Na razie maluch ma moze jeszcze dosc slabe miesnie przy zwieraczu i moze dlatego przy wysiłku taki fałd skóry wychodzi. Jezeli nie ma żadnych innych objawów -np. krwi w kupce, to nie ma m. zd. powodów do zmartwienia. Ale przy najbliższej wizycie u pediatry dla spokoju możesz zapytać o te kwestię. Myślę że wszystko będzxie w porządku
wegarbowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 22:11   #4
Edit1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 68
Unhappy Dot.: Problemy z odbytem u niemowlaczka

Dzieki,jestem spokojniejsza ale bez wizytu u lekarza sie nie obejdzie,mam nadzieje ze to nic powaznego.Dzieki i pozdrawiam.
Edit1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.