Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-04, 05:03   #181
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

Cytat:
Napisane przez ktopyta_niebladzi Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa, ilu faktycznie ogarniętych facetów w wieku 27 lat będzie zainteresowanych poważną relacją z 19-letnią dziewczyną, która niedawno skończyła liceum i dopiero zaczyna studia...
zdziwiłabyś się

Cytat:
Napisane przez dominika152 Pokaż wiadomość

( ... ) Nie masz prawa mieć wymagań, nie masz prawa pożądać wysokiego, umięśnionego bruneta, ambitnego i zaradnego, oczytanego faceta, który potrafi zarobić na siebie i potencjalną rodzinę. Jak facet to tylko biedny i brzydki, ewentualnie średni. BROŃ BOŻE PONAD PRZECIĘTNY FACET. A co tam, że potem trzeba będzie wychowywać dzieci brzydkie (nie daj Boże chore genetycznie) od słabych genów i w dodatku kisić się w biedzie. A, i po drodze musisz zmusić się do miłości i bycia z pierwszym lepszym facetem bez ambicji, któremu nie chce się pracować, rozwijać, zapewniać lepszy byt, powodzenia.
Naprawdę wierzysz , że ładne , zdrowe , inteligentne dzieci można mieć tylko z PONAD PRZECIĘTNYM facetem a z innymi to tylko chore, brzydkie i głupie ?
Ciekawa koncepcja , tym bardziej , że tych PONAD PRZECIĘTNYCH to raptem kilka procent jest .

I niestety skoro do tych 5-10 % PONAD PRZECIĘTNYCH chętnych jest pewnie z 80% pań , to większość niestety musi obniżyć wymagania albo zostaną same. Nawet jakby one wszystkie były PONAD PRZECIĘTNE bo wielożeństwa u nas nie ma .

I jeszcze jedno , młodość zawsze jest dla mężczyzn dużym atutem u partnerki, dlatego 20-tka będzie miała z reguły większe wzięcie niż 30-tka i to u faceta w każdym wieku .
Chociaż są też panowie , którzy wolą starsze panie od siebie.

A może po prostu miłość nie wybiera według wieku ?
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 05:25   #182
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość

I jeszcze jedno , młodość zawsze jest dla mężczyzn dużym atutem u partnerki, dlatego 20-tka będzie miała z reguły większe wzięcie niż 30-tka i to u faceta w każdym wieku .
Jeśli dla kogoś jest ważny tylko wygląd, to pewnie tak.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 08:29   #183
trzyplusy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 221
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

Dokladnie. Jezeli dorosly mezczyzna 30+ „celuje” w dwudziestoletnie dziewczyny to ten fakt sporo o nim mowi.
trzyplusy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 09:00   #184
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

Cytat:
Napisane przez trzyplusy Pokaż wiadomość
Dokladnie. Jezeli dorosly mezczyzna 30+ „celuje” w dwudziestoletnie dziewczyny to ten fakt sporo o nim mowi.
Co o nim mówi?
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 09:05   #185
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Co o nim mówi?
No jesli tylko takie go interesuja, to to, ze wyglad jest dla niego absolutnym priorytetem, reszta to szczegoly.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 09:33   #186
ktopyta_niebladzi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 49
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Co o nim mówi?
Wciąż mi nie odpisałeś na pytania zadane wczoraj. XD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ktopyta_niebladzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 18:17   #187
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ok, nie sądziłam że sam fakt udzielania się w jakimś wątku też już pod to podpada a tak na marginesie chyba też nie wolno tworzyć kont klonów bo zbanowaniu?
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-05, 08:28   #188
neksasneksas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 24
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

Pani Trzepotko, nie ładnie usuwać posty. Niby tego nie robicie, a jednak moja poprzednia wiadomość została skasowana.



Takie zachowanie nie przystoi moderatorce, bo gdzie wolność słowa.
Również nie mam pojęcia z jakich powodów moje poprzednie konto - neksas, zostało zablokowane. To pokazuje, że na forum panuje cenzura.


Niech to da innym do myślenia. Rozumiem, że mój post godził w dobre imię kobiet, obnażał ich próżność, niemniej zachęcam do merytorycznej dyskusji.


Post został wprawdzie skasowany, ale mimo że go nie zapisałem, znalazłem sposób na jego odczytanie. Dlatego niżej znajdziecie pełną wypowiedź






Neksas 2020-10-05 00:27:34

Drogie Panie, szanowni Panowie. W niniejszym temacie została przekroczona granica poziomu absurdu. Zwykła, przeciętna dzierlatka ubolewa, że nie interesują się nią przystojni chłopacy. Zamiast zastanowić się czy może warto dać szansę mniej atrakcyjnym kolegom, to chce w nierównej grze zwiększyć swoją atrakcyjność, by tylko przyciągnąć uwagę dobrze wyglądającego podrostka.


Napisałem w grze nierównej, bowiem w obecnych czasach mężczyźni są w znacznie gorszej pozycji od kobiet. Przytoczę chociażby post z innego, konkurencyjnego forum, który świetnie opisuje omawiany problem.


Cytat:
w zeszła niedzielę znajoma z pracy (taka gaduła) umówiła się na kolejna randkę z tindera. Z tego co wiem, wczesniej było sporo, ale z każdym z nich bylo podobno coś nie tak. I ten koleś w końcu jej przypasował. Mówi chemia itd i bedzie do niego jechać na kolejna. No ok myślę.
Dwa dni temu, mówi, że kolejna randka. Okazuje się, że z innym gościem. Mowie, że przecież tamten byl fajny i nie rozumiem dlaczego kolejny. No cóż, podobno to sa tylko spotkania zapoznawcze jednak. Przemiał tych facetów spory, a dziewczyna naprawdę bardzo przecietna. Potencjalnego “posagu” zero. A wybrzydza, że aż jest to niesmaczne dla mnie. No, ale może to moj starczy wiek
Także na tym przykładzie widać, że rynek jest popsuty bardzo w tej kwestii i faceci generalnie są w kiepskiej pozycji startowej. Dodatkowo wielu z nich śle wiadomości hurtowo czym podbija ego kobietom, które tak naprawdę nic sobą nie reprezentują i nakręcają spiralę ich rzekomego powodzenia.

W dodatku gra zwana flirtem nie jest zbyt dobrze wyważona.

Nie czarujmy się. Będąc normalnym facetem nie można mieć dużego powodzenia. Nawet przeciętne dziewczyny mogą przebierać i rozglądają się za przystojnymi mężczyznami.



Swoją drogą samo ocenianie atrakcyjności jest interesującą sprawą.
Faceci panienkę średnią z wyglądu potrafią określić jako ładną.
Ale dziewczyny zwykłemu facetowi nie przykleją etykiety, przystojnego chłopaka.


Zawsze wierzyłem w miłość, w relację między mężczyzną, a kobietą, w której nadają na jednych falach, gdzie sposób bycia i charakter ma kluczowe znaczenie. Jednak od jakiegoś czasu zrozumiałem, że to mit, bajka którą jesteśmy karmieni od dzieciństwa. W rzeczywistości schemat rzekomej miłości jest następujący:
wygląd, który sprawia że kobieta jest zainteresowana i do tego wystarczy mocno średni charakter.



Jeśli facet jest przystojny - w rozumieniu kobiet przystojny, to nie w miarę atrakcyjny tylko BARDZO atrakcyjny, wystarczy że będzie gadał o pierdołach i prezentował się w miarę ok. Nie musi nadawać na tych samych falach z kobietą, a ta i tak będzie go pragnęła. To tak działa.



To odpowiedź dla tych, którzy zastanawiają się, co ci faceci robią, że dziewczyny się za nimi uganiają. Oni nic nie robią. Są przystojni i laski same na nich lecą.



Przykład aktora Chris Hemsworth. Na filmwebie można znaleźć mnóstwo komentarzy dzierlatek, które piszą że chciałyby z nim spędzić noc. To potwierdza jak dobrze wyglądający faceci mają łatwo z kobietami. Zresztą, czy znacie przystojnego który nie ma powodzenia? Mnóstwo z nich jest dupkami. Mają gdzieś dziewczyny. Nie szanują ich. Myślą tylko o sobie, a i tak mają wianuszek kobiet.


Na innym forum w jednym z tematów któraś z dziewczyn napisała


Cytat:
wokół przystojnych zawsze kręci się mnóstwo dziewczyn

i to mówi wszystko. Nic nie muszą robić, a dziewczyny i tak są nimi zainteresowane.


Dlaczego laski się do nich kleją, mimo że ci nie kiwną palcem?
Bo są przystojni.


Najzabawniejsze co czytam na forach - nie żal się, pracuj nad sobą.
No pewnie, znam 2 języki obce na wysokim poziomie. Mam dobry zawód. Sporo czytam, uprawiam sport, a i znajdzie się kilka interesujących zainteresowań. W dodatku od wielu lat zajmuję się tzw rozwojem osobistym. A teraz dla porównania pan ciacho. W 99% żaden z nich nie pracował nad sobą. Nie przeczytał nawet 1/10 książek co ja. Poza umiejętnością poprawienia fryzury i wstawiania sweet fot na instagrama, w niczym mnie nie przewyższa.



A jednak, to pan ciastuś ma powodzenie, nie ja, zwykły facet i tysiące mi podobnych.


Kiedyś było łatwiej. Dostęp do internetu bardzo utrudnił facetom.
Dziewczyny mają nie tylko szerszy dostęp do mężczyzn, ale również mają kontakt z bardzo atrakcyjnymi. A jak wiadomo co raz się zobaczy, tego się nie odwidzi.



To jak z telefonem. Macie dobrą komórkę, ale przez kilka dni korzystacie z najlepszego modelu na rynku. Po powrocie do poprzedniego, wydaje się wam mało ciekawy. I tak samo z facetami.
Laski mają na widelcu atrakcyjnych gości, więc na przeciętniaka patrzą z góry. Gdyby nie tinder i podobne aplikacje to większość dziewczyn nie miałoby kontaktu z przystojnymi, a wtedy droga przeciętnych facetów byłaby mniej wyboista.




Poza tym dziewczyny mogą znacznie szybciej poprawić wygląd niż faceci. Twarz? Podkład, wygładzenie cery i od razu skok poziomu urody. Faceci nie mają takiej możliwości. Natura obdarzyła ich w brody, ale nie każdy może zapuścić. Sporo facetów ma zbyt słaby zarost.



Trening, sylwetka. Co jak co, ale dziewczyny mogą zrzucić kilka kg i ujędrnić ciało w ciągu kilku miesięcy. Nabranie masy mięśniowej u facetów, bo kobiety nie muszą nabrać mięśni by wyglądać atrakcyjnie,
zabierze więcej czasu niż pozbycie się kilku kg kobietom. A dieta na masę jest droga i naraża zdrowie, bo umówmy się mięso szkodzi, a białko roślinne nie jest pełnowartościowe.


W mojej ocenie, być może błędnej, 10-15 lat temu ładne dziewczyny chodziły na randki z atrakcyjnymi facetami, a przeciętne umawiały się z normalnymi chłopakami. Dzisiaj za sprawą kosmetyków kobiety przeskakują z koszyka średnich do koszyka ładnych i spojrzenia kierują na przystojnych. A średni faceci nie są w stanie wyjść z koszyka tych średnich.



W dzisiejszych czasach wygląd decyduje czy ktoś będzie miał powodzenie, czy nie. Jeśli facet nie jest przystojny to ma przerąbane.
Przystojniacy zganiają spojrzenia kobiet.



U mnie w pracy jeden gościu zbiera uwagę wszystkich dziewczyn.
Gdzieś idzie, to panie wodzą za nim wzrokiem. A pozostali mężczyźni są traktowani jak powietrze. 1 przystojniak cieszy się pełną atencją ze strony kobiet. Na tylu mężczyzn tylko ten jeden ma powodzenie, i to jakie, wszystkie laski chciałyby się z nim umówić.




Taki facet jak ten z filmiku podoba się 9/10 kobietom. A ta 10 lubi pozostałe 9


https://www.youtube.com/watch?v=cRTWHvLb54Q




Tutaj przykład innego kolesia o bardzo podobnym typie wyglądu


https://www.youtube.com/watch?v=1bJgcLOd2qM




Właśnie tacy się kobietom podobają, co bardzo dobrze widać na portalach randkowych, gdzie panowie o podobnym wyglądzie młócą jak leci, a przeciętniacy są olewani.




Różnica w wyglądzie, przystojny, przeciętny określa podejście dziewczyn. Gdy facet jest średni dziewczyna nie jest zainteresowana. Wtedy facet szuka sposobów by go polubiła, czy poszła z nim do łóżka.
W przypadku przystojnego, to po stronie kobiety krążą myśli jakby go zaciągnąć do siebie na noc i zostać jego dziewczyną.



Będąc przeciętnym podejdź do dziewczyny na imprezie mówiąc, że jest piękna i chcesz się z nią umówić. Spław jak w banku. A ta sama sytuacja gdzie to przystojny zagada i już jakże inna sytuacja.
neksasneksas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 09:24   #189
567c01f80e5b49e5d4c91ccaaf1ccfb850a64aae_5f88d48edcf1b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 439
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

Cytat:
Napisane przez neksasneksas Pokaż wiadomość
Trening, sylwetka. Co jak co, ale dziewczyny mogą zrzucić kilka kg i ujędrnić ciało w ciągu kilku miesięcy. Nabranie masy mięśniowej u facetów, bo kobiety nie muszą nabrać mięśni by wyglądać atrakcyjnie,
zabierze więcej czasu niż pozbycie się kilku kg kobietom. A dieta na masę jest droga i naraża zdrowie, bo umówmy się mięso szkodzi, a białko roślinne nie jest pełnowartościowe.
Ale pierdoły. Po pierwsze kobietom zazwyczaj jest trudniej zrzucić zbędne kg, bo ich ciało predysponuje do gromadzenia większej ilości wody i tłuszczu w przeciwieństwie do mężczyzn. Poza tym łatwiej jest zrzucić tłuszcz z brzucha niż np. z ud i pupy, a kobiety częściej tyją w tych rejonach. Poza tym niektórzy faceci, jak i kobiety, szybciej nabierają masy mięśniowej od pozostałych, co jest uwarunkowane genetycznie i hormonalnie. Faceci budują mięśnie szybciej z uwagi na to, że mają dużo więcej testosteronu od kobiet. Poczytaj o tym. Poza tym, jak ci zależy na mięśniach to możesz ćwiczyć, nikt ci nie broni, ale nie pisz farmazonów o białku roślinnym, że niby jest niepełnowartościowe. Najsilniejszy mężczyzna w Niemczech spożywa tylko białko roślinne od wielu lat. Ty podajesz zwykłe wymówki.
Aha, i nie każda leci na mięśniaków. Ja nie
567c01f80e5b49e5d4c91ccaaf1ccfb850a64aae_5f88d48edcf1b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 09:27   #190
neksasneksas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 24
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

[1=567c01f80e5b49e5d4c91cc aaf1ccfb850a64aae_5f88d48 edcf1b;88182193]Ale pierdoły. Po pierwsze kobietom zazwyczaj jest trudniej zrzucić zbędne kg, bo ich ciało predysponuje do gromadzenia większej ilości wody i tłuszczu w przeciwieństwie do mężczyzn. Poza tym łatwiej jest zrzucić tłuszcz z brzucha niż np. z ud i pupy, a kobiety częściej tyją w tych rejonach. Poza tym niektórzy faceci, jak i kobiety, szybciej nabierają masy mięśniowej od pozostałych, co jest uwarunkowane genetycznie i hormonalnie. Faceci budują mięśnie szybciej z uwagi na to, że mają dużo więcej testosteronu od kobiet. Poczytaj o tym. Poza tym, jak ci zależy na mięśniach to możesz ćwiczyć, nikt ci nie broni, ale nie pisz farmazonów o białku roślinnym, że niby jest niepełnowartościowe. Najsilniejszy mężczyzna w Niemczech spożywa tylko białko roślinne od wielu lat. Ty podajesz zwykłe wymówki.
Aha, i nie każda leci na mięśniaków. Ja nie [/QUOTE]




Zgodzę się że kobietom trudniej wyrobić mięśnie niż facetom.
Jednakże laski wcale nie potrzebują mięśni by dobrze wyglądać.
Trening ruchowy, ograniczenie kalorii, unikanie słodyczy i już sylwetka się kobietom poprawia. Faceci by mieć dobrą sylwetkę muszą mieć spore mięśnie przy niskiej tkance tłuszczowej, o co jest bez wspomagaczy bardzo trudno. Nie mówiąc o tym, że dieta w porównaniu z kobiecą jest bardzo droga.
neksasneksas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 09:27   #191
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

[1=567c01f80e5b49e5d4c91cc aaf1ccfb850a64aae_5f88d48 edcf1b;88182193]Ale pierdoły. Po pierwsze kobietom zazwyczaj jest trudniej zrzucić zbędne kg, bo ich ciało predysponuje do gromadzenia większej ilości wody i tłuszczu w przeciwieństwie do mężczyzn. Poza tym łatwiej jest zrzucić tłuszcz z brzucha niż np. z ud i pupy, a kobiety częściej tyją w tych rejonach. Poza tym niektórzy faceci, jak i kobiety, szybciej nabierają masy mięśniowej od pozostałych, co jest uwarunkowane genetycznie i hormonalnie. Faceci budują mięśnie szybciej z uwagi na to, że mają dużo więcej testosteronu od kobiet. Poczytaj o tym. Poza tym, jak ci zależy na mięśniach to możesz ćwiczyć, nikt ci nie broni, ale nie pisz farmazonów o białku roślinnym, że niby jest niepełnowartościowe. Najsilniejszy mężczyzna w Niemczech spożywa tylko białko roślinne od wielu lat. Ty podajesz zwykłe wymówki.
Aha, i nie każda leci na mięśniaków. Ja nie [/QUOTE]Jest wielu wegetarian czy nawet wegan, którzy są bardzo umięśnieni. No ale troll jest ignorantem i leniem, więc nigdy nie będzie miał ładnej sylwetki. Szkoda odpisywać, trzeba zglaszac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 09:28   #192
neksasneksas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 24
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

Naprawdę wierzycie że białko roślinne pozwala budować mięśnie. Macie pojęcie, nie ma co
neksasneksas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 09:28   #193
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

Ja osobiscie znam duzo srednio wygladajacych facetow ktorzy maja powodzenie
Jest poza uroda jeszcze kilka wabików na kobiety pozycja zawodowa a co za tym idzie kasa i władza tacy mężczyźni rzadko kiedy narzekają na brak powodzeniac
Dlatego jesli jestes przecietny zainwestuj w naukę ,rob coś co przyniesie ci kase i dobra pozycje zawodowa
Wystarczy spojrzeć na tych kiepsko wyglądających piłkarzy którzy chodza z super modelkami czy sławnych polityków lub aktorów
Także uroda to nie wszystko u faceta musi rowniez czyms imponować
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 09:30   #194
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

Cytat:
Napisane przez neksasneksas Pokaż wiadomość
Naprawdę wierzycie że białko roślinne pozwala budować mięśnie. Macie pojęcie, nie ma co
Taki słabeusz, co siłownię widział na obrazku będzie mnie pouczal?
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 09:30   #195
neksasneksas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 24
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88182217]Ja osobiscie znam duzo srednio wygladajacych facetow ktorzy maja powodzenie
Jest poza uroda jeszcze kilka wabików na kobiety pozycja zawodowa a co za tym idzie kasa i władza tacy mężczyźni rzadko kiedy narzekają na brak powodzeniac
Dlatego jesli jestes przecietny zainwestuj w naukę ,rob coś co przyniesie ci kase i dobra pozycje zawodowa
Wystarczy spojrzeć na tych kiepsko wyglądających piłkarzy którzy chodza z super modelkami czy sławnych polityków lub aktorów
Także uroda to nie wszystko u faceta musi rowniez czyms imponować[/QUOTE]


Taaa kiepsko wyglądających piłkarzy, hahaha, no bo dla Was przeciętny to już kiepsko wyglądający.


Zainwestuj w naukę, pomyślmy kto ma większe powodzenie, doktor matematyki czy przystojny model?


Pewnie inwestuj w kasę by zwabić dziewczynę, to na pewno będzie prawdziwa miłość
neksasneksas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 09:34   #196
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

Cytat:
Napisane przez neksasneksas Pokaż wiadomość
Taaa kiepsko wyglądających piłkarzy, hahaha, no bo dla Was przeciętny to już kiepsko wyglądający.


Zainwestuj w naukę, pomyślmy kto ma większe powodzenie, doktor matematyki czy przystojny model?


Pewnie inwestuj w kasę by zwabić dziewczynę, to na pewno będzie prawdziwa miłość
A zwabienie na wyćwiczone mięśnie to jest prawdziwa miłość?
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 09:37   #197
neksasneksas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 24
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

Tak, bo kobiety jeśli facet jest wysoki, ma twarz jak kolesie z filmików i do tego mięśnie, pożądają go i chcą po nim poskakać
neksasneksas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 09:43   #198
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

xfrida ma rację. U mężczyzn liczą się przede wsystkim 3 rzeczy. LMS Looks Money Status
Nawet bym powiedział, że kobiety mają gorzej, bo u kobiet liczy się wygląd, potem wygląd, a na koniec reszta. Facet może mieć powodzenie nie tylko dzięki wyglądowi, ale też pieniądzom i statusowi społecznemu. Władza potrafi przyciągać kobiety nawet bardziej niż pieniądze i wygląd.
Wiadomo, że najlepiej mają piękni ludzie. Żadne odkrycie. To coś oczywistego.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 09:45   #199
neksasneksas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 24
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
xfrida ma rację. U mężczyzn liczą się przede wsystkim 3 rzeczy. LMS Looks Money Status
Nawet bym powiedział, że kobiety mają gorzej, bo u kobiet liczy się wygląd, potem wygląd, a na koniec reszta. Facet może mieć powodzenie nie tylko dzięki wyglądowi, ale też pieniądzom i statusowi społecznemu. Władza potrafi przyciągać kobiety nawet bardziej niż pieniądze i wygląd.
Wiadomo, że najlepiej mają piękni ludzie. Żadne odkrycie. To coś oczywistego.

Mylisz pojęcia koleżanko. Przystojnych mężczyzn laski pożądają, mają na nich ochotę. A ci przy kasie, cóż. Nie pociągają kobiet. Laski chłodno kalkulują, że warto w niego zainwestować ze względu na wygodne życie. Często mają innego bolca na boku, przystojniaka.
neksasneksas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 09:48   #200
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

Cytat:
Napisane przez neksasneksas Pokaż wiadomość
Taaa kiepsko wyglądających piłkarzy, hahaha, no bo dla Was przeciętny to już kiepsko wyglądający.


Zainwestuj w naukę, pomyślmy kto ma większe powodzenie, doktor matematyki czy przystojny model?


Pewnie inwestuj w kasę by zwabić dziewczynę, to na pewno będzie prawdziwa miłość
Piłkarze często są brzydcy, a mają za żony modelki. Przecież taki Wayne Rooney wygląda jak ogr. Widziałeś jego żonę? Na dodatek jest nie tylko atrakcyjna fizycznie. Więc bredzisz.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 09:51   #201
neksasneksas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 24
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.








On brzydki? hahahahahaha. Kobietom w głowach się poprzewracało.

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Jego żona nie jest piękna. Ok brzydka nie jest, ale piękna od razu?








neksasneksas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 09:53   #202
Lloyd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 521
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

Cytat:
Napisane przez neksasneksas Pokaż wiadomość
Mylisz pojęcia koleżanko. Przystojnych mężczyzn laski pożądają, mają na nich ochotę. A ci przy kasie, cóż. Nie pociągają kobiet. Laski chłodno kalkulują, że warto w niego zainwestować ze względu na wygodne życie. Często mają innego bolca na boku, przystojniaka.
Dopiero łyknąłeś czerwoną pigułkę. Widać. Tak, one też lecą na wygląd. I co z tego właściwie? Nie mają prawa? Bo nie wiem co chcesz udowodnić.
Lloyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 09:58   #203
neksasneksas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 24
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

Cytat:
Napisane przez Lloyd Pokaż wiadomość
Dopiero łyknąłeś czerwoną pigułkę. Widać. Tak, one też lecą na wygląd. I co z tego właściwie? Nie mają prawa? Bo nie wiem co chcesz udowodnić.

To, że wyśmiewacie incelskie teorie, mówicie że to bełkot i nijak ma się do rzeczywistości. Kiedy okazuje się że teorie są prawda. No i jesteście obłudne bo lecicie tylko na atrakcyjnych fizycznie kolesi, mimo iż zapewniacie że nie wygląd jest najważniejszy.
neksasneksas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 09:59   #204
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

Lloyd jest facetem, misiu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 10:07   #205
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

Cytat:
Napisane przez neksasneksas Pokaż wiadomość







On brzydki? hahahahahaha. Kobietom w głowach się poprzewracało.

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Jego żona nie jest piękna. Ok brzydka nie jest, ale piękna od razu?








Tak on jest brzydki, popostu shrek jego zona jest ladna kobieta ,mogla by miec lepiej wyglądajacego ale woli tego z kasa dlatego jest z nim chociaz dorabial jej rogi
Facetowi uroda nie jest tak bardzo potrzebna jak kasa i pozycja
Juz widze te tlumy skaczace po pieknym zamiataczu ulic czy gosciu bez mieszkania i pracy mieszkajacym u mamy
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 10:10   #206
neksasneksas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 24
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

Dziewczyna jest ładna, ale nie jakaś bardzo. A koleś średni. Nie widzę przepaści między nimi.
neksasneksas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 10:23   #207
Ballantines_1
Rozeznanie
 
Avatar Ballantines_1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 830
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

Cytat:
Napisane przez neksasneksas Pokaż wiadomość
Naprawdę wierzycie że białko roślinne pozwala budować mięśnie. Macie pojęcie, nie ma co
Moja siostra veganka wygrywająca w trójboju siłowym śle Ci ogromne wyrazy współczucia ze względu na brak elementarnej wiedzy
Ballantines_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 10:26   #208
neksasneksas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 24
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

Cytat:
Napisane przez Ballantines_1 Pokaż wiadomość
Moja siostra veganka wygrywająca w trójboju siłowym śle Ci ogromne wyrazy współczucia ze względu na brak elementarnej wiedzy

Hahaha, taaaa
neksasneksas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 10:29   #209
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

Cytat:
Napisane przez neksasneksas Pokaż wiadomość
Hahaha, taaaa
Nic dziwnego, że jesteś słaby, skoro tak bardzo się nie znasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-05, 10:33   #210
neksasneksas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 24
Dot.: Interesują się mną tylko nieatrakcyjni faceci.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88182408]Nic dziwnego, że jesteś słaby, skoro tak bardzo się nie znasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Białko roślinne jest niepełno wartościowe. Nie da się na nim zrobić masy.
Zresztą o czym w ogóle mówimy. Jakieś chore wymagania. Czy 20 lat temu laski wymagały od facetów umięśnionej sylwetki, tak jak ma to miejsce teraz? To chore się zrobiło, że odrzucacie szczupłych facetów, bo ślinicie się na wyrzeźbionych facetów z siłowni.
neksasneksas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-12 17:14:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.