Koty - część XI - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-19, 20:35   #4981
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Moje maja krotkie futerka, ale sa lenie i czasem maja brudne zadki... co ciekawe, jak je wyczyszcze wacikiem to nagle dochodza do wniosku, ze sa bardzo brudne i zawziecie sie myja xD



Moje po kastracji sa jak nowe, ale Bobek caly czas pokasluje i jedziemy na wymaz z gardla...


zadzwonilam ostatnio do innego weta, tu u mnie we wsi, babka notowala doslownie 27 minut moje imie i nazwiko (mam bardzo latwe nazwisko, cos ala Kowalski, ale krotsze i prostsze) oraz imiona kotow... Musialam jej magdalena LITEROWAC. Wyczytalam na ich stronie, ze robia wszelkie badania laboratoryjne. Wiec mowie, ze kot kaszle i ze ja chce wymaz z gardla zrobic, a ona mowi, ze no zobaczymy jak przyjde, ja mowie, ze infekcji w gardle nie widac golym okiem, wiec nie ma co tu ogladac, bo kot byl u innego weta i tamten tez nic nie widzial, a ona do mnie, ze no zobaczymy, w koncu sie zdenerwowalalm i mowie, ze albo zrobia mu to badanie, albo ja nie bede sie fatygowac, bo szkoda mi pieniedzy. w koncu polaczyla mnie z wetka i mowie jaka jest sprawa, a ona, ze ona ma antybiotyk ktory dziala na wszystko. Tlumacze wiec jej, ze nie podam kotu zadnego leku bez badan, a w zaleznosci od badan dobiera sie wlasciwe antybiotyki, a nie na chybil trafil, a ona dalej swoje, ze nie potrzeba, ze po co, ze to kosztuje... wkurzylam sie i powiedzialam, ze tak to moze leczyc swoje zwierzeta i w takim razie to dziekuje.

Ide jutro do tego weta, do ktorego zawsze chodzimy, troche dalej, ale zrobi tak jak go poprosze... masakra, musoalam sie wyzalic
to było w Szwajcarii?
gołym okiem widać, czy kot ma czerwone gardło, czy opuchnięte, więc badanie kota pewnie by tu dużo wniosło, ale klient nasz pan, jeśli sobie życzy wymaz, to wymaz można pobrać
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 23:42   #4982
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Koty - część XI

Edeldredzia - nie przesadzasz aby?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 06:39   #4983
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Koty - część XI

nie przesadzam. Od ogladania gardla nie widac jaka kot ma infekcje. Zreszta skoro za to place to mam prawo wymagac.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 06:52   #4984
201604301932
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Koty - część XI

Dziewczyny, jak przygotowac kota na sylwestra? Raczej, bede w domu. To beda pierwsze sylwestra Mrusia i nie wiem, czego sie spodziewac.
201604301932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 07:22   #4985
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Koty - część XI

W przypadku zabiegów medycznych IMHO samo place i wymagam to ciut mało, ale to moje zdanie staram się przestrzegać zaleceń czy to weta, czy lekarza zwykłego bo uznaje ze wiedzą więcej ode mnie po prostu.

Kot oddany na zabieg, będę jak na szpilkach czekać na telefon ze się obudził :<
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 07:34   #4986
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
W przypadku zabiegów medycznych IMHO samo place i wymagam to ciut mało, ale to moje zdanie staram się przestrzegać zaleceń czy to weta, czy lekarza zwykłego bo uznaje ze wiedzą więcej ode mnie po prostu.

Kot oddany na zabieg, będę jak na szpilkach czekać na telefon ze się obudził :<
oczywiscie masz racje, ale jesli slysze, ze ktos ma antybiotyk na wszystko, to to raczej nie jest dobry wet. Zwlaszcza, ze w zeszlym tyg. dostal cos na wzmocnienie i nic to nie pomoglo.


Daj znac, jak kotek bedzie sie czul! na pewno bedzie dobrze!
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 07:39   #4987
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Koty - część XI

Mam nadzieję to takie maleństwo...
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-20, 08:15   #4988
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Koty - część XI

Trzeba mieć szacunek do wiedzy weta czy lekarza, ale czasem zdarzają się tacy weci czy lekarze, że zwykły laik wie, że to co mówią to nie do końca tak. Gołym okiem widać czy jest infekacja owszem. Ale już gołym okiem nie określimy czy to bakteria i jaka. A podawanie antybiotyku na chybił- trafił jest słabe. Niestety to tak jak dla ludzi podawanie antybiotyku na grypę, którą wywołuje wirus, a nie baktreria- nic nie daje, a ludzie się szprycują, bo lekarz powiedział Każdy swój rozum ma. Nie ma co ślepo ufać lekarzom.

Mojwa kciuki za malca
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 08:23   #4989
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Koty - część XI

Niestety ja się przekonałam o tym, że nawet zwykłe odrobaczanie przerasta niektórych wetów Teraz mam duży dystans do ich wiedzy i podejścia. Zadaję dużo pytań, bo nie ufam już wetom. Kota tak mi przestraszył, że mam ogromny problem z każdą wizytą. Wcześniej tak nie było. Lepiej być ostrożnym, bo kot raz przestraszony przez weta do końca życia będzie już kotem trudnym w obsłudze.


Co myślicie o wizytach domowych weta? To mniejszy czy większy stres?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins

Edytowane przez Kusum
Czas edycji: 2015-11-20 o 09:23 Powód: 1
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 09:47   #4990
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Koty - część XI

Zadzwonili od weta ze juz jest po i kociak się wybudza, dziś będzie do odbioru uffff kamień spadł mi z serca
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 10:55   #4991
mandarynka882
Rozeznanie
 
Avatar mandarynka882
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 872
Dot.: Koty - część XI

Mojwa- przeczytałam w innym wątku o problemach maluszka, na szczęście już będzie dobrze

qrcze muszę koniecznie pomyśleć o innej suchej karmie bo tego Brita Care Crazy Kitten moja Ryśka mam wrażenie, że dużo strasznie zjada;/ tzn o 20 dostaje ostatnią porcję mięsa, potem jest wieczorny czas na jej zabawę, ganiania za wędką itp. O 21 ma sypaną karmę, wg producenta na dzień powinna dostawać ok 40-45gram, ja jej na początku sypałam by miała na samą noc ok, 20-25 ale ona rzucała się jak wygłodniała na tą karmę i praktycznie całą zjadała od razu i rano o 4 czy 5 domagała się jedzenia. Teraz mój mąż jej sypie taką porządną męską garść (50 gram pewnie najmniej) to też oczywiście mimo, że jadła dopiero połowa od razu znika no ale do 7-8 rano jej starcza. To nie chce myśleć ile by zjadła tej karmy przez dzień;/
myślę nad karmą Taste of The Wild tylko martwi mnie ilość mięsa w jej składzie w stosunku do grochu i ziemniaków, ma ktoś może jakieś dane co do procentowej zawartości mięsa w tej karmie?
cenowo wychodzi niewiele więcej od tego Brita Care Kitten
mandarynka882 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-20, 10:58   #4992
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty - część XI

leków na wirusy za bardzo nie ma (a przynajmniej w weterynarii nie ma dostępnych takich, które by się stosowało rutynowo przy przeziębieniu), a w wymazie wyjdą tylko bakterie, bo z wymazu robi się badanie bakteriologiczne. Na bakterie przepisuje się antybiotyk i koło się zamyka.
Czasem trudno się dogadać z właścicielami, jeden pan miał kotkę z poważną anemią, testów na choroby zakaźne nie chciał jej robić, bo za drogo, ale robić jeszcze droższą transfuzję już chciał- i weź tu zrozum...
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 11:23   #4993
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez nimueg Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak przygotowac kota na sylwestra? Raczej, bede w domu. To beda pierwsze sylwestra Mrusia i nie wiem, czego sie spodziewac.
Pierwszego Sylwestra spędziłam z kotem. Ogólnie mówiąc, miał wszystko w odwłoku Wymęczyłam go i był tak śpiący, że budził się przy głośniejszym wystrzale, ale jednak zaraz wracał do spania.

Byłam przygotowana: Feliway, CalmAid, legowisko w szafie... z niczego nie musiałam korzystać.

Dla moich kotów nie jest to straszny stres, bliskie wystrzały zdarzają się przez kilkanaście minut, pozostały czas nie różni się niczym od zwykłej burzy. W takich momentach zawsze myślę o tym, jak biedne były zwierzęta w czasie wojen światowych...
Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
oczywiscie masz racje, ale jesli slysze, ze ktos ma antybiotyk na wszystko, to to raczej nie jest dobry wet. Zwlaszcza, ze w zeszlym tyg. dostal cos na wzmocnienie i nic to nie pomoglo.
Weci muszą pracować nie tylko ze zwierzętami, ale też ich właścicielami. Widocznie klienci Twojego weta oczekują właśnie takiej odpowiedzi, bo ich uspokaja i przestają truć tyłek lekarzowi

Jak idzie się do lekarza z zapaleniem gardła czy oskrzeli, to też nie robi się standardowo wymazu, jest to nieopłacalne i zwykle niepotrzebne. Najczęściej dostaje się antybiotyk w ciemno i jest on skuteczny, bo dotyczy najczęściej występujących dla danego schorzenia bakterii. Dopiero jak kolejny lek nie działa, to zleca się dodatkowe badania. Nie tylko w polskim NFZ.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 11:27   #4994
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
leków na wirusy za bardzo nie ma (a przynajmniej w weterynarii nie ma dostępnych takich, które by się stosowało rutynowo przy przeziębieniu), a w wymazie wyjdą tylko bakterie, bo z wymazu robi się badanie bakteriologiczne. Na bakterie przepisuje się antybiotyk i koło się zamyka.
Czasem trudno się dogadać z właścicielami, jeden pan miał kotkę z poważną anemią, testów na choroby zakaźne nie chciał jej robić, bo za drogo, ale robić jeszcze droższą transfuzję już chciał- i weź tu zrozum...
Esfira, u mnie koszta nie graja roli, ale wole zrobic najpierw badania niz podawac leki w ciemno, bo jak to nie zadziala, to trzeba dac kolejne itd. wiesz o co chodzi. Ostatecznie wet zrobil dzisiaj rentgen, nic nie wyszlo i podal antybiotyk, jesli po tym nic nie wyjdzie to wymaz. badania krwi tez w porzadku, a ten jego kaszel mnie martwi.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

zreszta, to zadna nowina, ze jestem troche przewrazliwiona
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 11:30   #4995
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
zreszta, to zadna nowina, ze jestem troche przewrazliwiona
To tu standard

Ciepło masz w mieszkaniu? Nie czuć silnego podmuchu na parapecie?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 11:38   #4996
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
To tu standard

Ciepło masz w mieszkaniu? Nie czuć silnego podmuchu na parapecie?

wlasnie wydawalo mi sie, ze za duzo wietrzylam, co prawda przeciagow nigdy nie ma, a temp. to ok. 20 stopni. Nie mam w ogole parapetow i okna sa dosc szczelne.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 11:52   #4997
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Esfira, u mnie koszta nie graja roli, ale wole zrobic najpierw badania niz podawac leki w ciemno, bo jak to nie zadziala, to trzeba dac kolejne itd. wiesz o co chodzi. Ostatecznie wet zrobil dzisiaj rentgen, nic nie wyszlo i podal antybiotyk, jesli po tym nic nie wyjdzie to wymaz. badania krwi tez w porzadku, a ten jego kaszel mnie martwi.
no i wyszło na to samo, kot dostał antybiotyk. A odrobaczane są regularnie?
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 20:36   #4998
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Koty - część XI

Edeldredzia, ja mieszkam w UK i tez moj kot dostal na biegunke antybiotyk "ktory sie najczesciej podaje" i dopiero jakby nie ustapilo, to mialam pobierac probki kalu. Mi w zyciu tez nikt wymazu nie zrobil, ok to bylo bzdurne, ze antybiotyk ma dzialac na wszystko, ale sa takie o szerokim spektrum dzialania. Nie przejmuj sie na zapas

Moje dzisiaj zrobily pogrom w chacie, wywalily nawet suszarke do naczyn dobrze, ze byly na niej tylko deski do krojenia. Nie chce wiedziec jak dlugo ganialy sie po blatach, bo moje slabe serce tego nie przezyje

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2015-11-20 o 20:38
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 20:51   #4999
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Koty - część XI

Przyszedł drapak. Jestem pozytywnie zaskoczona, jak na tą cenę wydaje się dość solidny
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-21, 07:52   #5000
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Koty - część XI

A ile placilas?
Dziewczyny, mam problem. Nie mogę sobie poradzić. Kotek przychodzi do mnie i ciągle próbuje ssać, albo palce albo nos/ucho. Jest to strasznie.uciążliwe, szczególnie kiedy chce spać. Jeszcze niedawno potrafił przyjść, położyć obok i mogłam go głaskać. Teraz albo ma humor na zabawę i atakuje, albo na każdy możliwy sposób próbuje dostać mi się do Palców/ucha/nosa. Wiem ze popelnilam błąd pozwalając mu na ssanie na początku ale nie sądziłam ze to będzie taka skala. Doszło do tego ze zamykam go na noc w łazience bo nie da się spać... Co robić?
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 09:15   #5001
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
A ile placilas?
Dziewczyny, mam problem. Nie mogę sobie poradzić. Kotek przychodzi do mnie i ciągle próbuje ssać, albo palce albo nos/ucho. Jest to strasznie.uciążliwe, szczególnie kiedy chce spać. Jeszcze niedawno potrafił przyjść, położyć obok i mogłam go głaskać. Teraz albo ma humor na zabawę i atakuje, albo na każdy możliwy sposób próbuje dostać mi się do Palców/ucha/nosa. Wiem ze popelnilam błąd pozwalając mu na ssanie na początku ale nie sądziłam ze to będzie taka skala. Doszło do tego ze zamykam go na noc w łazience bo nie da się spać... Co robić?

Zdejmuj z lozka, albo przekladaj w nogi . Za ktoryms razem zaczai.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 09:55   #5002
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Koty - część XI

A tymczasem wątek ma juz ponad 5000 postów!

Mojwa - chyba tylko wlasnie taki sposób jak napisała Alma mater. Zamykanie w łazience pewnie przyniesie więcej szkody. Może zamknąć jedynie drzwi do sypialni? (Tak my robimy ostatnio)

Geralt pchał sie do ucieczki z mieszkania. Kilka razy skropilam go woda kiedy sie tam czaił tuż przed naszym wyjściem do pracy... Teraz zwiewa jak tylko wchodzę do kuchni żeby zamoczyć rękę i ciekawe, ze tylko w tej sytuacji tak sie zachowuje. Kiedy zmywam - spoko. Siedzi i czeka a nóż dostanie jedzenie.

Btw - czy kot niemal 7-miesięczny może byc trochę za gruby? Moi to bracia, Zbigniew trzyma pięknie linie, nie jest za chudy ani za gruby.

Za to Geralt... Zdecydowanie widać po nim ze jest sporo większy! Jak siedzi to bioderka ma porządne, a jak leży w pozycji sphinxa to ma niemal 2 podbródki pewnie bym sie nie martwiła, ale jest spora różnica miedzy nimi... Geralt ma troszkę dłuższe futerko, może to złudzenie optyczne ale jak go podnieść to jest zdecydowanie cięższy niz Zbigniew.
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 10:16   #5003
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Koty - część XI

Lucy - jedyne zamykane pomieszczenie w naszym mieszkaniu to łazienka. Wiesz, on się tam uspokaja i grzecznie śpi, ale to nie jest długofalowe rozwiązanie.
Wet mi też doradził żeby go dużo przytulać bo ma chorobę sieroca.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 10:22   #5004
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez lucyohlucy Pokaż wiadomość

Za to Geralt... Zdecydowanie widać po nim ze jest sporo większy! Jak siedzi to bioderka ma porządne, a jak leży w pozycji sphinxa to ma niemal 2 podbródki pewnie bym sie nie martwiła, ale jest spora różnica miedzy nimi... Geralt ma troszkę dłuższe futerko, może to złudzenie optyczne ale jak go podnieść to jest zdecydowanie cięższy niz Zbigniew.
Kociak też może być grubaskiem, mój Runej jest lekko pulchny. Ma nawet pyzate policzki i duży brzuchol. Ale dużo biega więc nie ma wydzielanego jedzenia.
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 11:37   #5005
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Koty - część XI

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Lucy - jedyne zamykane pomieszczenie w naszym mieszkaniu to łazienka. Wiesz, on się tam uspokaja i grzecznie śpi, ale to nie jest długofalowe rozwiązanie.
Wet mi też doradził żeby go dużo przytulać bo ma chorobę sieroca.
spróbuj z obróżką feromonową, może ona mu "uzupełni brak uczuć" i przestanie potrzebować ssania ludzkich części ciała
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 12:51   #5006
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Koty - część XI

Kto zakłada nowy wątek? Ten trzeba zamknąć już

edit. pozwolę sobie założyć kolejną część, skoro nikt się nie pali do tego. Zaraz podam link

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Kolejna część:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post53541983
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs

Edytowane przez Arya90
Czas edycji: 2015-11-21 o 12:35
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-21 13:51:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.