Depilacja laserowa -moje doświadczenia - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-23, 02:18   #121
eMCeWu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

A czy ktoras z Was szlyszala cos o gabinecie kosmetycznym Scarlett w Lublinie? Albo moze korzystala z jego uslug?
eMCeWu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 20:07   #122
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie
 
Avatar Błękitny Frędzelek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Jestem po jednym zabiegu na pachy - bez znieczulenia . Ból okropniasty!!! Koszt 280 zł. Włosków faktycznie mniej. Zastanawiam się teraz nad bikini, jednak poczekam jeszcze, by zobaczyć dokładne efekty paszek
Błękitny Frędzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 23:40   #123
Vinca09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Czy ktoras z Was robila sobie moze depilacje w gabinecie Estetico w Lodzi? Przymierzam sie do depilacji, zachecily mnie atrakcyjne ceny Estetico, ale oczywiscie mam obawy, czy nie sa one podyktowane kiepska jakoscia uslug..? Bede wdzieczna za odpowiedz! Pozdrawiam serdecznie!!!
Vinca09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 17:52   #124
almera
Raczkowanie
 
Avatar almera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Send a message via Skype™ to almera
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Vinca09 Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was robila sobie moze depilacje w gabinecie Estetico w Lodzi? Przymierzam sie do depilacji, zachecily mnie atrakcyjne ceny Estetico, ale oczywiscie mam obawy, czy nie sa one podyktowane kiepska jakoscia uslug..? Bede wdzieczna za odpowiedz! Pozdrawiam serdecznie!!!
też jestem ciekawa. rzeczywiście ceny mają konkurencyjne w porównaniu np. do sesji na nowomiejskiej.
almera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 18:11   #125
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Vinca09 Pokaż wiadomość
Czy ktoras z Was robila sobie moze depilacje w gabinecie Estetico w Lodzi? Przymierzam sie do depilacji, zachecily mnie atrakcyjne ceny Estetico, ale oczywiscie mam obawy, czy nie sa one podyktowane kiepska jakoscia uslug..? Bede wdzieczna za odpowiedz! Pozdrawiam serdecznie!!!
Cytat:
Napisane przez almera Pokaż wiadomość
też jestem ciekawa. rzeczywiście ceny mają konkurencyjne w porównaniu np. do sesji na nowomiejskiej.
Rowniez jestem ciekawa.Zastanawiam sie nad depilacja pach , ale szukam odpowiedniego gabinetu . A slyszalyscie moze jeszcze cos na temat
Royal laser na koppernika podajze?? www.royallaser.pl
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 18:26   #126
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

szukam sponsora na depilacje !

u mnie jest tragedia, nawet po depilatorze juz tego samego dnia mam wlosy na nogach. zmora. nienaiwdze swoich nog
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 20:43   #127
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ja coraz poważniej myślę o depilacji, ale to dopiero po Nowym Roku, bo wtedy mam zamiar staż zacząć i będę miała trochę własnej kaski.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-17, 06:44   #128
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja coraz poważniej myślę o depilacji, ale to dopiero po Nowym Roku, bo wtedy mam zamiar staż zacząć i będę miała trochę własnej kaski.
no chyba ze stazu nie bedzie cie jednak stac na to
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 12:27   #129
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
no chyba ze stazu nie bedzie cie jednak stac na to
Myślę, że będzie, ponieważ staż teraz wynosi 700 zł. A przecież to jest kilka zabiegów co miesiąc każdy, więc odkładając co miesiąc te 200 zł, wyjdzie akurat potrzebna kwota /w ostateczności rodzice się zlitują i dołożą/
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 18:59   #130
almera
Raczkowanie
 
Avatar almera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Send a message via Skype™ to almera
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

ok. zdecydowałam się. idę we wtorek do estetico na depilację bikini. mają promocję - 200 zł
almera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 20:21   #131
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Myślę, że będzie, ponieważ staż teraz wynosi 700 zł. A przecież to jest kilka zabiegów co miesiąc każdy, więc odkładając co miesiąc te 200 zł, wyjdzie akurat potrzebna kwota /w ostateczności rodzice się zlitują i dołożą/
jak to 700 zl? kjiedy to sie zmienilo? bo moja kolezanka jest kurat u nas na stazu i dostaje 450...
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 12:27   #132
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
jak to 700 zl? kjiedy to sie zmienilo? bo moja kolezanka jest kurat u nas na stazu i dostaje 450...
Zmienia się od 26 października
Polecam wątek o stażu: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ghlight=sta%BF
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 14:12   #133
Vinca09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 37
Smile Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez almera Pokaż wiadomość
ok. zdecydowałam się. idę we wtorek do estetico na depilację bikini. mają promocję - 200 zł
Mam nadzieje, ze wrocisz z zabiegu zadowolona i podzielisz sie z nami wrazeniami!!! Czy cena 200zl jest tylko promocyjna? Moze czegos nie doczytalam na stronie estetico, ale wydawalo mi sie, ze jest to stala cena... Musze to sprawdzic. W kazdym razie z niecierpliwoscia czekam na wiesci od Ciebie! Ja przymierzam sie do dilacji w estetico w listopadzie! Pozdrawiam!
Vinca09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 14:14   #134
Vinca09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Oczywiscie depilacji/epilacji, a nie dilacji... Choc moze "dilacja" tez cos fajnego oznacza..?
Vinca09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 17:28   #135
almera
Raczkowanie
 
Avatar almera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Send a message via Skype™ to almera
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Vinca09 Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze wrocisz z zabiegu zadowolona i podzielisz sie z nami wrazeniami!!! Czy cena 200zl jest tylko promocyjna? Moze czegos nie doczytalam na stronie estetico, ale wydawalo mi sie, ze jest to stala cena... Musze to sprawdzic. W kazdym razie z niecierpliwoscia czekam na wiesci od Ciebie! Ja przymierzam sie do dilacji w estetico w listopadzie! Pozdrawiam!
przez telefon mi powiedzieli, że to promocja... zresztą, promocja czy nie, ważne, że taniej niż w innych łódzkich gabinetach
na pewno zdam relację z depilacji we wtorek
almera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 09:03   #136
almera
Raczkowanie
 
Avatar almera
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 134
Send a message via Skype™ to almera
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

jestem po pierwszym zabiegu a raczej po pierwszym etapie pierwszego. za 2 tygodnie muszę iść jeszcze raz na drugą część, bo w tym gabinecie dzielą często pierwszą depilację na dwa etapy (oczywiście płaci się raz za całość).
atmosfera bardzo miła, są dwie sympatyczne panie, jedna jest lekarzem. sam zabieg nie jest najprzyjemniejszy, ale to nic w porównaniu z woskiem
najpierw pani doktor dostosowuje moc lasera, robi taki mały test. można dostać znieczulenie.
jeśli ktoś ma jakieś pytania, chętnie podzielę się szczegółami odnośnie depilacji w estetico
almera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 14:18   #137
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

amlmera wpisuj na bieżąco w miare mozliwosci swoje doswiadczenia po zabiegach i efekt koncowy...jestem bardzo ciekawa, bo u mojej znajomej skonczylo sie to tak , ze miala uczulenie a potem owlosienie pojawilo sie taki jak bylo przed zabiegami(ale w jakims innym gabinecie )
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 14:37   #138
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez wiki124 Pokaż wiadomość
amlmera wpisuj na bieżąco w miare mozliwosci swoje doswiadczenia po zabiegach i efekt koncowy...jestem bardzo ciekawa, bo u mojej znajomej skonczylo sie to tak , ze miala uczulenie a potem owlosienie pojawilo sie taki jak bylo przed zabiegami(ale w jakims innym gabinecie )
Może niekoniecznie tu chodzi o gabinet (choć i tak może być...), ale też o predyspozycje organizmu. Może nie wszystkim da się usunąć włosy?
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 12:24   #139
vipeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

ja byłam na trzecim zabiegu głebokiej depilacji bikini czeka mnie za 7 tygodni czwarty. ceny s za***iste bo od czwartego zabiegu ceny sa ustalane indywidualnie. co najwazniejsze robia tam wszystko lacznie z okolica posladkow, a nie jak w innych gabinetach gdzie zdzieraja kase bo dziela zabieg na depilacje bikini, bikini glebokie plus trzeba doliczac za tylek. takze ogolnie polecam!!! jak zrobie bikini to sie przerzucam na pachy!!!!
vipeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 12:25   #140
vipeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

nie napisalam ze chodzi mi o estetico w Łodzi
vipeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 16:15   #141
mogru
Raczkowanie
 
Avatar mogru
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bąbelkowo
Wiadomości: 135
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

ja po 3 zabiegu zrobiłam sobie przymusową przerwę - kasa i teraz widze że mi oderastają włoski!!!płaciłam za głębokie bikini 450 zł!!!
__________________
wait....wait.. ...for....
mogru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 00:08   #142
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez vipeczka Pokaż wiadomość
nie napisalam ze chodzi mi o estetico w Łodzi
Masz jakies namiary? stronka internetowa?
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 17:20   #143
aggie2006
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Witam wszystkie forumnowiczki,

Oto moje doświadczenie z depilacja laserem w Estetico w Łodzi

Mam ciemne, grube i duże owłosienie, w zasadzie wszędzie. Na pierwszym zabiegu byłam 8 listopada. Robiałam łydki laserem Light Sheer.

Parę kwestii organizacyjnych. Był poślizg godzinny, zależało mi na czasie, bo specjalnie wyszłam z ważnego spotkania. Gabinet jest usytuowany wraz z prywatnymi gabinetami, wiec nie na jakimś odludziu. Pan doktor jest dość młoda, ma 2 pracownice. Nie podobało mi sie to, ze w czasie depilacji były obecne jej dzieci, chłopczyk i dziewczynka, dziewczyna starsza, wiec zostawała za parawanem, ale strasznie hałasowała, co przy lekkim zdenerwowaniu zabiegiem naprawdę irytowało. Chłopczyk natomiast uwiesił jej dosłownie na nodze i pani doktor w takiej pozycji wykonywała zabieg.
Została założona mi karta, żadnej zgody na przeprowadzenie zabiegu nie podpisywałam. Zrobiono tzw próbę, z tym, że nie widzę jej sensu, bo skóra po próbie powinna odczekać 24 h by zobaczyć ewentualne reakcje. Początkowo zabieg wykonywała pani doktor, potem druga pracownica, która chyba bardziej administracją się zajmuje niż depilacją. Trzecia w kolejności była pani dość wprawna, mało jednak rozmowna, sprawiała wrażenie osoby chłodnej i nieprzystępnej. Na podstawowe pytania dotyczące zabiegu odpowiadała zdawkowo bądź wcale. Na stronie www jest napisane, że zabieg wykonuje lekarz, a pani nr 3(która wykonywała zabieg przez jakieś 70%) ma wykształcenie pedagogiczne.

Na sam zabieg trzeba mieć ogolone włosy, laser się przykłada cm po cm. Ból jest umiarkowany, w pewnym momencie miałam nawet ochotę się przespać, więc jest naprawdę do zniesienia. Bardziej boli przy kostkach, panie szczuplejsze mogą odczuwać większy dyskomfort. W gabinecie jest czysto i dość chłodno(ze względu na laser) radzę wziąć coś do przykrycia. Zabieg trwał z przerwą na toaletę ok 3 h. To dość sporo jak na łydki(plus kolana), ale to zasługa moich okropnych włochów;-)
Jestem dziś równo 2 tygodnie po zabiegu. Pierwszy dzień skóra była podrażniona, z takim podrażnieniem jak po depilatorze. Plus maleńkie strupki. Miałam laser ustawiony na ok 25 choć nie wiem co to oznacza. Poparzeń brak, za co jestem bardzo wdzięczna. Nie stosowałam żadnych maści. Włosy po jakiś 10 dniach zaczęły ciut wypadać, ale nie same, tylko po delikatnym złapaniu przez opuszki palców. Część z nich się wrasta i trzeba je wydłubywać. Stosuję peelingi i masaż rękawicą, ale i tak nie pomaga. Od tej pory nie goliłam nów i trzeba przyznać, że wygląda to dużo lepiej niż przed, ale efekt nie jest oszałamiający. Do dosłownie pojedyncze włoski. Zastanawiam się czy jak je ogolę to nie zablokuję wypadania( w tym sensie, że nie będą chciały wyjść i nie będzie za co złapać), więc jeśli któraś z Was miała podobnie, proszę serdecznie o poradę w tej sprawie. To w zasadzie wszystko.

Ogólnie oceniam pozytywnie, z wyjątkiem tych kwestii "atmosfery gabinetu", ale cóż cena mówi sama za siebie. Cennik przewidywał 350 zł, spodziewałam się, że zapłacę więcej ze względu na poświęcony czas, zapłaciłam 300 zł!!! Więc naprawdę warto polubić dzieci;-) Na następny zabieg wybieram się w styczniu, może między czasie jeszcze zrobię pachy, bo ceny naprawdę zachęcają;-)
aggie2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 11:38   #144
Mili_2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ja jestem po 4 zabiegach w gabinecie DERMIS w gdansku. Atmosfera swietna (zabieg przeprowadza Pani Dorota), fakt boli, duzo kosztuje ale naprawde sie oplaca. na poczatku mialam bardzooo duzo wlosow, powiedziano mi w gabinecie ze zaliczam sie do kobiet ktore maja dosc duze owlosienie, pamietam ze za 1-szym razem jak to uslyszalam bylo mi przykro i wstyd troche ale nic, pierwszy zabieg z glowy, po part tyg, wlosy odrosly (bylo ich z 95%) jak wiadomo pierwszy zabieg jest tylko przygotowawczym wiec nie bedzie po nim za duzo efektow. Po 2-3 cim zabiegu bylo lepiej, wlosy duzo ciensze, slabsze, 4-ty zabieg tez calkiem dobrze (nie wiem czemu ale kazdy nastepny zabieg boli coraz bardziej). Depilowalam sobie cale cialo (pachy, uda, tzw. glebokie bikini, lydki) wszystko co sie da naprawde ) jedyna czescia ktorej nie depilowalam byly chyba tylko wlosy na glowie, za caly jednorazowy zabieg placilam na poczatku ok 1800pln, kazdy nastepny mniej, za pare tyg ide na nastepny chyba oststni i mam zaplacic 1000pln wiec sie oplaca.

dziewczyny ja wiem ze to duzo kosztuje ale nie ma sensu depilowac sobie kawalkami np. najpierw bikini potem pachy itd.... za duzo zaplacicie, lepiej wydac wiecej kase na start niz pozniej doplacac, i wogole to nie ma juz takiego efektu jak depiluje sie tylko kawalki. !!!!
pozdr i jak co moge odpowiedziec na pare pyt odnosnie gabinetu z Gdansku !!!
jestem bardzo zadowolona !!!
Mili_2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 14:12   #145
brewka*
Raczkowanie
 
Avatar brewka*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Dziołchy piszcie jak w tym Estetico Wam idzie... Też mam zamiar się tam wybrać, bo ceny są naprawdę zadowalające
brewka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 23:24   #146
48a250297bf2eeb895b348af1634c4299edf5bf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 267
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Dziewczyny a co z rękami.Chodziła któraś z Was na laser?Jakie efekty?
48a250297bf2eeb895b348af1634c4299edf5bf7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 17:51   #147
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Czy ktoś depilował laserem kiedyś brwi ? jeżeli tak, czy mógłby polecić jakiś salon ?
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 21:44   #148
infocosmetix
Agnieszka kosmetolog
 
Avatar infocosmetix
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Amar Pokaż wiadomość
A można isc na zabieg jak się ma bielactwo??
tzn. nie mam jakis wielkich plam, ale male rzadko rozsiane plamki ktore raczej wygladaja jak blizny (chociaz skora jest w porzadku)
czy sa jakies masci ochronne na plamki w czasie zabiegu itd?
nie wiem czemu ale boję się, że cos mogloby mi sie mutowac w tych bialych plamkach X)

Witam !

Bielactwo jest zdecydowanym przeciwwskazaniem - reakcje skóry są mało przewidywalne.
Może i plamki są małe ale w reakcji na spora energię mogą powstać nowe.
infocosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 08:08   #149
Mili_2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Witam, Ja robilam depilacje calego ciala (razem z posladkami i brwiami) poprostu wszystko co sie dalo. Na znieczulenie dostaniesz tylko masci, i jak zechcesz doktor zaleci Ci tabletke przeciwbolowa przed zabiegiem, ale to i tak nie pomaga. Depilacja bardzo bardzo boli kazdy kolejny zabieg jeszcze bardziej. Cena depilacji calego ciala to ok 1600pln za zabieg. W klinice w Gdansku, po kazdym nastepnym zabiegu dostaje sie upust. Pamietam ze za ostatni zabieg zaplacilam 900PLN.
Jesli masz duzo wlosow radze przed zabiegiem udac sie na zbadanie hormonow.
Ja przeszlam 6 zabiegow, wszystko wygladalo slicznie, wlosow prawie ze nie bylo, zostalo kilka ktore mozna bylo pensetka wyrwac, a reszta np. na udach wygladala jak bialy meszek wiec dla mnie rewelacja, jednak po pol roku, wlosy zaczely mi odrastac, zbulwersowala wrocilam do kliniki i pokazalam lekarzowi co sie dzieje, pwiedzialam ze wydalam prawie 10tys PLN ale wystepuje efekt jo-jo. On mi na to ze prosze zbadac hormony i ze jesli beda w normie nastepne zabiegi przeprowadzi za darmo. co sie okazalo poziom hormonow nie wygladal zbyt prawidlowo. Dziewczyny naprawde przed zabiegiem trzeba sprawdzic hormony bo mozna wywalic kase w bloto. !!!
Ja jestem teraz na kuracjo hormonalnej i jesli tylklo sie wyrownaja natychmiast wracam do kliniki, !!
pozdrawiam
Mili
Mili_2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 20:33   #150
brewka*
Raczkowanie
 
Avatar brewka*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

to ważna informacja!!!
Dziekuje w imieniu wszystkich wizażanek
brewka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-19 14:27:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.