1000 kcal- kto ze mna? - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-12, 20:11   #271
dziewoja
Raczkowanie
 
Avatar dziewoja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 346
Dot.: 1000 kcal- kto ze mna?

dziekuje
dziewoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 20:54   #272
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: 1000 kcal- kto ze mna?

Wiem że dużo spalam i dlatego tym bardziej denerwuje mnie ten brak efektów od 3 tygodni...
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 10:02   #273
mao mai
Zadomowienie
 
Avatar mao mai
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 224
Dot.: 1000 kcal- kto ze mna?

Cytat:
Napisane przez Tilli
Wiem że dużo spalam i dlatego tym bardziej denerwuje mnie ten brak efektów od 3 tygodni...
Ale wazysz sie czy sie mierzysz? Jesli wazysz to moze miesnie waza wiecej... Po ubraniach nie widzisz roznicy?

JEst jeszcze opcja, ze zle masz dobrane skladniki diety.
__________________
Can’t find the answers
I’ve been crawling on my knees
Looking for anything
To keep me from drowning
Promises have been turned to lies
Can’t even be honest inside
Now I’m running backward
Watching my life wave me goodbye


mao mai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 19:27   #274
Maniulkaa
Raczkowanie
 
Avatar Maniulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bielsko- Biała
Wiadomości: 31
Talking Dot.: 1000 kcal- kto ze mna?

Hey Kobietki ja też zaczełam sie odchudzać, ale to już po raz kolejny... Chodzi mi oczywiście o Dietkę 1000kcal... Stosowałam ją ok 4 miesiące temu i schudłam pzrez niecały miesiąc ponad 5 kg) dlugo tzrymałam tą wage, ale niestety pozniej zaczelam sie obżerac i przytylam Teraz waże 63 przy wzroście 170cm, ale nie zalezy mi tylko na tym zeby schudnąc, ale tez by mi miesni troszku przybylo...Oczywista cwiczonka rano i wieczorem.. Raz w tygodniu basenik, no i chcialabym w koncu zaczac biegac jak sie ociepli, ale konca zimy nie widac Pozdrowionkaaa i Buziaki, mam nadzieje, ze pomozecie mi wytrwac ten trudny okres( pierwsze 2 tyg sa najgorsze...a potem zobaczymy
Maniulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 19:30   #275
Maniulkaa
Raczkowanie
 
Avatar Maniulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bielsko- Biała
Wiadomości: 31
Dot.: 1000 kcal- kto ze mna?

O kuuurcze chyba przesadziłam troszku z tym różem:PP przepraszam
Maniulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 22:02   #276
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: 1000 kcal- kto ze mna?

Cytat:
Napisane przez mao mai
Ale wazysz sie czy sie mierzysz? Jesli wazysz to moze miesnie waza wiecej... Po ubraniach nie widzisz roznicy?

JEst jeszcze opcja, ze zle masz dobrane skladniki diety.
Od 3 tygodni wlasnie nie widzę różnicy w wadze ani w centymetrach(no może 1 cm.). Diete stosuję już od stycznia i schudłam dużo(8 kg.) ale teraz stoi i nie rusza się waga. Jem raczej dobrze bo sniadanie- węglowodany(płatki owsiane, żytnie, jęczmienne z mlekiem i jakimś owocem),II śniadanie to zwykle jabłko albo 1 kromka Wasy z pasztetem sojowym lub serkiem light, na obiad różnie(rybka, gotowana piers z kurczaka, ryż z warzywami, najróżniejsze sałatki własnej roboty z warzyw gotowanych i np.tunczyk do tego) nio i na kolacje białko(zwykle twarożek z jakimiś dodatkami i do tego 1 kromka Wasy) ... kolacje jem do 19:00. Na forum wyczytałam że to wszystko dobrze cio jem bo dużo dziewczyn właśie tak je... nie wiem co się dzieje z tym moim organizmem ale już nie mogę się doczekać kiedy znowu jakiś kg. spadnie ...
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 14:56   #277
buckfast_superbee
Raczkowanie
 
Avatar buckfast_superbee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 223
Dot.: 1000 kcal- kto ze mna?

heh moj wielki powrot do diety od poniedzialku znowu mam nadzieje ze teraz wytrzymam dluzej... Pozdrawiam Was wszytskie i trzymam kciuki, bo w koncu niedlugo wiosna i fajnie by bylo zrzucic co nieco. Ja osobiscie nie mogew doczekac sie kiedy wsiade na rower..... byle do wiosny!!
buckfast_superbee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-14, 15:36   #278
papi1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 112
Dot.: 1000 kcal- kto ze mna?

ja tą diete stosuje od wczoraj po raz pierwszy .mÓj wzrost to 161 i niestety warze 62 kg ((((Do diety dołanczam nie jedzenie po 18 jak myślićie w ciągu miesiąca uda mi się schudnąć 5 kg, do wakacji 12 kg
papi1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-14, 19:29   #279
zadziorna19
Raczkowanie
 
Avatar zadziorna19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: trzebnica
Wiadomości: 295
GG do zadziorna19
Dot.: 1000 kcal- kto ze mna?

Ja tez zaczełam tysiaka robić i nawet wczoraj mi sie udało bo było 800kcal a dzisiaj no dzisiejszy dzień trzeba przemilczyć :/ 2500kcal :/ no czeko poszło w ruch i to właśnei pół godziny temu :/
__________________
Kobiety najbardziej wabi to co jest zakazane...

Motto: Nic tak nie smakuje, jak świadomość, że jest sie szczuplym...

zadziorna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 10:48   #280
mao mai
Zadomowienie
 
Avatar mao mai
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 224
Dot.: 1000 kcal- kto ze mna?

Cytat:
Napisane przez papi1989
ja tą diete stosuje od wczoraj po raz pierwszy .mÓj wzrost to 161 i niestety warze 62 kg ((((Do diety dołanczam nie jedzenie po 18 jak myślićie w ciągu miesiąca uda mi się schudnąć 5 kg, do wakacji 12 kg
Hmmm, mam dokladnie ten sam wzrost (tzn chyba - BMI obliczam dla 160 ) I tyle waze W ciagu miesiaca 5 kg... Hmmm jesli duzo sie ruszasz... Poza tym jestes młoda. ale i tak wydaje mi sie ze jak schudniesz 4 to wyrobisz do wakacji z 12-stoma.

W kazdym razie powodzenia.

Ja dzisiaj zamierzam sie znowu porządnie trzymać i nie przekroczyc 1000 kcal. Prez ostatni tydzien, byly dni... yyyyy... bez komentarza, ale przez ostatnie trzy trzymałam 1200 kcal wiec nie jest nowu tak najgorzej.

Niemniej jednak uwazam, ze to juz ostatni dzwonek, zeby wrocic do 1000, bo niedługo waga mi podskoczy
__________________
Can’t find the answers
I’ve been crawling on my knees
Looking for anything
To keep me from drowning
Promises have been turned to lies
Can’t even be honest inside
Now I’m running backward
Watching my life wave me goodbye


mao mai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 10:53   #281
mao mai
Zadomowienie
 
Avatar mao mai
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 224
Dot.: 1000 kcal- kto ze mna?

Tilli... Qrcze to nie wiem co tu zrobić... Chyba jedynym wyjsciem bedzie uzbroic sie w cierpliwosc, nie zalamywac i w koncu Qra wodna ta waga musi zejsc

Ja wazyłam kiedys 52 kg i bylo super - nawet chcialam zejsc nizej. Niestety od pary lat, po pewnym okresie w zyciu, do ktorego wracac jush nie chce waze ponad 60 kg. I własnie waga 62, to jest ten próg, na ktorym mi sie waga zatrzymała. Zeszłam co prawda do 61,2 , ale potem wyjechalam i przerwa w diecie stricte. Ale sie nie objadałam. Ufff.

No i teraz znowu bylo 62 i cos i zaczynam sie zastanawaic, czy to w ogoele mozliwe, zebym zeszla nizej Mam nadzieje, ze jesli od dzisiaj zaczne sie trzymac to w koncu do konca marca sie uda dojsc do 59 chociaz
__________________
Can’t find the answers
I’ve been crawling on my knees
Looking for anything
To keep me from drowning
Promises have been turned to lies
Can’t even be honest inside
Now I’m running backward
Watching my life wave me goodbye


mao mai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-15, 10:55   #282
mao mai
Zadomowienie
 
Avatar mao mai
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 224
Dot.: 1000 kcal- kto ze mna?

Cytat:
Napisane przez zadziorna19
Ja tez zaczełam tysiaka robić i nawet wczoraj mi sie udało bo było 800kcal a dzisiaj no dzisiejszy dzień trzeba przemilczyć :/ 2500kcal :/ no czeko poszło w ruch i to właśnei pół godziny temu :/
zadziorna, nie schodz ponizej 1000 kcal, bo potem widzisz co sie dzieje Jest sie bardziej głodnym nastepnego dnia i cos wiecej sie chce skubnac
__________________
Can’t find the answers
I’ve been crawling on my knees
Looking for anything
To keep me from drowning
Promises have been turned to lies
Can’t even be honest inside
Now I’m running backward
Watching my life wave me goodbye


mao mai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-15, 10:59   #283
mao mai
Zadomowienie
 
Avatar mao mai
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 224
Dot.: 1000 kcal- kto ze mna?

Cytat:
Napisane przez buckfast_superbee
heh moj wielki powrot do diety od poniedzialku znowu mam nadzieje ze teraz wytrzymam dluzej... Pozdrawiam Was wszytskie i trzymam kciuki, bo w koncu niedlugo wiosna i fajnie by bylo zrzucic co nieco. Ja osobiscie nie mogew doczekac sie kiedy wsiade na rower..... byle do wiosny!!
Chcę powiedzieć, że....


Ja CHCĘ WIOSNĘ!!!!! Przede wszytskim ten rower!!!!!!!! I rolki!

Juz mnie nie bawia cwiczenia w domu - chciałabym wyjsc na zewnatrz, pojezdzic na Błoniach na rolkach, wsiaść na rower Naprawde mam dosc tej pogody, zimna i eznadziei Wrrrrrr

Szybciej nam pojdzie jak sie zrobic cieplej! Bedzie mozna sobie urozmaicac ruch i w ogolw nie moge sie doczekac...
__________________
Can’t find the answers
I’ve been crawling on my knees
Looking for anything
To keep me from drowning
Promises have been turned to lies
Can’t even be honest inside
Now I’m running backward
Watching my life wave me goodbye


mao mai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 11:38   #284
mao mai
Zadomowienie
 
Avatar mao mai
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 224
Dot.: 1000 kcal- kto ze mna?

No ci jest z wami??? Wszystkie odpuscily diete 1000 kcal???

Ja przyznam sie wychodze ponad 1000 - zaczynam sie niepokic, ze zaprzepaszcze dotychczasowe marniutnkie bo marniutkie ale zawsze wyniki
__________________
Can’t find the answers
I’ve been crawling on my knees
Looking for anything
To keep me from drowning
Promises have been turned to lies
Can’t even be honest inside
Now I’m running backward
Watching my life wave me goodbye


mao mai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 17:10   #285
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: 1000 kcal- kto ze mna?

mao mai ja się jeszcze trzymam. dziś spojrzałam w kalendarz- dokładnie od 11lutego jestem na 1000. a od 1 stycznia nie słodzę, mniej solę, od końca stycznia zrezygnowałam z mpk i wprowadziłam skakankę i brzuszki. niemniej to właśnie od 1000kcal spadło mi 6-6,5kg liczę na więcej, ale jak kilka wizażanek męczę się z zastojem
dziś nie mam apetytu. i właśnie z tym wiąże się pytanie. czy jak nie jestem głodna, nie chcę wręcz nic jeść, czy mam skonsumować jajo na kolację? czy te jajo to tak bardziej awaryjnie jak zassie czy żeby metabolizm nakręcać? wiecie bo to ostatnie moje minuty na posiłek
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 18:12   #286
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 340
Dot.: 1000 kcal- kto ze mna?

czesc

no ja jeszcze trwam tyle ze ja jem 1200-1500 z przewaga 1400 bo tylo co smi codzienie wychodiz wiec najgorzej nie jest
od jtura wprowadze sobie w to zasady diekti ni elaczenia
a na jutro na kolacyjke mam juz kupione truskaweczki mmmmmmmmmmmm tylko czy one dotrwaja do wieczora
i jutro juz musi byc 1000 albo 1200 kcal i tak tez postaram sie jesc a w dni strasnzego gloda do 1500
zobaczymy jak to pojdzie
jeszcze od dzis zaczelam cwiczyc ten callenitiks ze stornki glownej i czuje w noziach miesnie
aajjii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 12:58   #287
san_g
Zadomowienie
 
Avatar san_g
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: planeta Ziemia:D
Wiadomości: 1 013
Dot.: 1000 kcal- kto ze mna?

tez jestem na tej diecie od 4 dni dopiero ale skrupulatnie probuje liczyc kalorie i nie dobijac do wiecej niz 1100 wiadomo ze dokladnie nie da sie wszystkiego wyliczyc i raz jest troszke mniej a raz wiecej.moj jedyny problem polega na tym ze narazie to ciagle jem to samo znaczy platki, na obiad jakas mieszanka warzywna w ogole nie mam pomyslu na dania niskokaloryczne a sycace i zeby smakowalo to najwazniejsze..moze podrzucicie jakies pomysly swoich ulubionych danek a pasujacych do tej diety..narazie posciagalam tez filmy z cwiczeniami ale brakuje mi motywacji (i miejsca w pokoju) do ich wykonywania..moze sie zmusze to i miejsce sie pewnie znajdzie:P do tego wszystkiego pije jeszcze herbatki czerwona,odchudzajaca z serii 4 x ja (pyszna) i wyciagam mojego chlopa na spacerki codzienniemam nadzieje ze schudne a moim marzeniem jest -10 kg!!
__________________
"A teraz serca mam dwa..."

http://www.suwaczki.com/tickers/34bw43r82yq11y27.png
san_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 18:52   #288
ANAN7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123
Dot.: 1000 kcal- kto ze mna?

witam dziewczyny. Musze sie pochwalić - od wczoraj jestem na diecie 1000 cal.
Postanowiłam jeść warzywka, jogurciki, chrupkie pieczywo itd. Powiem Wam że muszę o 20 kg. się zmniejszyć napisze również ile mam wzrostu a wiec tylko 160 cm.
jak narazie nie jest źle i trzymam się w moich postanowieniach. Napisze co dzisiaj zjadłam:
- płatki z mleczkiem
- 2 kromeczki chrupkiego pieczywa z baleronem i serkiem żółtym ( wiem wiem ma dużo kalorii)
- 2 kromeczki samego chrupkiego pieczywa
- udko z kurczaka gotowane + gotowane warzywka.
Chyba tak ma ta dieta wyglądać?????
Dodam jeszcze że piję kawke bez cukru tak 2 dziennie i 3 herbary czerwone.

ps. SAN-- ja też nie mam pomusłów co jeść, na sniadanko to jeszcze ale obiad to ciężko skonponować.Pomóżcie!!!!!
ANAN7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 19:06   #289
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: 1000 kcal- kto ze mna?

ja jestem na tysiaku od 29grudnia :P
i schudłam już 5kg z tym że ostatnio coś mi nie idzie z limitem ;/ i waga stanęła w miejscu a chciałabym jeszcze schudnać 1-1,5kg
ja też chce wiosne i rower
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-12, 09:12   #290
Wiki4444
Przyczajenie
 
Avatar Wiki4444
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 23
Dot.: 1000 kcal- kto ze mna?

Witam!Chętnie się dołącze do diety 1000 kal.zaczynam od dziś, wcześniej trochę czytalam i zbierałam inf na temat tej diety.Podajcie prosze jakieś propozycje obiadowe bo z tym mam najwięcej problemów.Pozdrawiam
Wiki4444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.