Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-13, 18:26   #481
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Kolczyk na języku...

Cytat:
Napisane przez nina13i
A to ze zęby się psują to chodzi o to ze szkliwo się niszczy od obijania kolczykiem o zęby? Czy po prostu sie mogą psuć od kolczyka od tego ze wogóle jest w języku, metal w jakiś sposób działa na zęby nie dotykając ich kolczykiem?
Też się nad tym zastanawiałam ale po swoich ząbkach widze że jednak niszczą się od obijania, ocierania itp samego kolczyka. Jestes zdecydowana go sobie zrobić?
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 19:25   #482
nina13i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5
Wink Dot.: Kolczyk na języku...

Jestem zdecydowana przebic! Bo w sumie chodzi mi tylko o zęby! I jezeli by był tylko problem z tym ze siś niszczą zęby od obijani kolczyka o nie to pół biedy.Wtedy będe uważała na to ,gorzej jak to się dzieje od samego metalu w buzi! Ale zaryzykuje jak coś się będzie działo to najwyżej wyciągne bo wtedy wiadomo ważniejsze są m:
nina13i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 21:45   #483
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Dot.: Kolczyk na języku...

Metal nie działa tak na szkliwo tylko dlatego, że jest. szkliwo się ściera od bawienia się kolczykiem-np. szorowaniem kulką o zęby. Bo zdarzy się czasem stuknąć przy szybkim mówieniu lub przy jedzeniu, ale od jednorazowego stuknięcia nie powinno być większych szkód. Możesz zakładać plastikową kuleczkę, ma też tą zaletę (oprócz, że do zabawy jest bezpieczniejsza), że jest lżejsza
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 21:46   #484
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Dot.: Kolczyk na języku...

A i cofanie się dziąseł występuje przy przekłuciu wargi. Dokładniej ten dysk obciera o dziąsła i stąd przyczyna ;]
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 21:49   #485
BibeK1988
Przyczajenie
 
Avatar BibeK1988
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Kolczyk na języku...

Ja tez mam kolczyka ale opowiem wam wiecej bo narazie musze isc spac
BibeK1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 22:17   #486
FrAnKy_PuNky
Raczkowanie
 
Avatar FrAnKy_PuNky
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: PoZnAń
Wiadomości: 79
Dot.: Kolczyk na języku...

a ja słyszałam ze nietylko od przebicia wargi(brody) ze od jezyka tez sie dziąsła od wewnętrznej strony osuwają...
__________________
...Już tylko Ciebie mam...
....
I to mnie tutaj trzyma....
FrAnKy_PuNky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 23:33   #487
kamila017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tychy :D
Wiadomości: 136
GG do kamila017
Smile Dot.: Kolczyk w języku.

Hejka ja mam kolczyk w jezyku, zrobilam w ferie w tym roku, robilam u kosmetycznii zaplacilam 80 zl. Sam zabieg wygladal mniej wiecej tak :
Njapierw kazala mi plukac jame ustna jakims roztworem ( znieczulenie lekkie z odkarzaczem czy czyms takim), nastepnie polozylam sie na fotelu, wyciagnelam jezyk ona chwycila go strzypcami i popatrzala na uklad wedzidelka, nastepnie wysnaczyla markerem kropki, jedna od gory druga od dolu. Pokazala mi i sie pytala czy moze byc, nastepnie znowu chwycila moj jezyk strzypcami i przekola, czulam tylko wkladanie kolczyki i wyciaganie wenflonu. nic nie bolalo tylko przeciagalo . Tak wygladalo przeklocie. Przez 5 dni mialam spuchniety jezyk i nic nie jadlam bo nie potrafilam jeszcze no i oczywiscie seplenilam ale po tygodniu przeszlo hehe
Tez duzo inf czytalam o przeklociu, wiem ze mozna przy zlym przeklociu stracic czucie smakow. Ale jak przeklowasz u profesjonalisty tto jest wszystko okey Aha ja mam 17 lat. Buzka Ponizej zalaczam zdjecia moje
1- moj jezyk zaraz po przeklociu
2- terazniejszosci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jezorek po.jpg (23,5 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Jezorek przed.jpg (24,7 KB, 99 załadowań)
__________________
Nie ma takiej przeszkody, której miłość nie mogłaby pokonać.

Masz siłę, masz wiarę - raz jeszcze pozbieraj się.

Nie żyjesz za karę
kamila017 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-13, 23:34   #488
kamila017
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tychy :D
Wiadomości: 136
GG do kamila017
Dot.: Kolczyk w języku.

Aha w glownym moim profilowym avatarze masz ostatnio zrobione zdjecie mojego kolczyka
__________________
Nie ma takiej przeszkody, której miłość nie mogłaby pokonać.

Masz siłę, masz wiarę - raz jeszcze pozbieraj się.

Nie żyjesz za karę
kamila017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 15:34   #489
migdalek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 155
Dot.: Kolczyk w języku.

tez kiedys chcialam sobie zrobic, podobal mi sie taki kolczyk u innych dziewczyn
ALE rok temu moja kolezanka przebila sobie jezyk i bardzo o to nie dbala i miala wiecznie jakies takie resztki jedzenia wokol czy cos, mowie wam zygac sie chcialo jak sie na to patrzylo. Wiem, ze to tylko ona taki niechluj, ale skutecznie mi obrzydzila przebijanie jezyka :|
migdalek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 18:32   #490
panna bogini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 14
Smile Dot.: Kolczyk na języku...

Cytat:
Napisane przez Sanderek
Długość seplenienia zależy od tego jak długo bedziesz miała spuchnięty język.
U mnie trwało to tydzień. Język goi sie bardzo szybko , w ustach jest naturalna flora bakteryjna, która sprzyja gojeniu sie ran. Rana jest cały czas przemywana śliną co bardzo pomaga. W porównianiu z kolczykami w innych miejscach, nie wspomniając już o pepku czy brwi. Pępek u mnie goił sie ok pól roku, u TŻ brew też cos koło tego.

Ja piłam alkohol nawet w dniu, którym zrobiłam kolczyk w języku, bo facet w studio kolczykowania, sam nawet powiedział, że alkohol jest w pewnym sensie potrzebny do dezynfekcji
zgadzam sie w 100% mi to samo mowiła kosmetyczka tzn mozna pic ile sie chce tylko nie do przesady tzn mam czope i zygam jak młody kot ]:->
panna bogini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 10:45   #491
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Dot.: Kolczyk na języku...

Tak? A wiecie, że alkohol rozrzedza krew? Nie wiem czy fajne jest panikowanie dzień 'po' czemu coś jest z językiem np. zaschła krew wokół kolczyka lub lekko siny język itp.
"Długość seplenienia zależy od tego jak długo bedziesz miała spuchnięty język." Kto Ci tak powiedział? Sepleni się najczęściej gdy już zejdzie opuchlizna, kolczyk jest za długi i przy mówieniu się sepleni. Język jest spuchnięty jest najczęściej trzy, cztery dni. Szybkiemu gojeniu sprzyja fakt, że język jest mięśniem, który bardzo szybko się regeneruje-zauważcie, że zakwasy (potoczna nazwa mikrourazów) mięśni macie dzień, dwa-potem jest już coraz lepiej-regeneracja mięśni
Pępek i brew dłużej się goją niż np. nos, warga, bo w ich okolicach jest najwięcej potu (brew pełni funkcję 'zatrzymywania' strużek potu, żeby nie 'zamoczć' oka; na brzuchu poci się każdy), który opóźnia proces gojenia się ranki.
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-17, 12:46   #492
aku$ia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 91
Dot.: Kolczyk na języku...

hmm a ja myslalam ze tylko moj brzuszek jest jakis "inny"i dlatego goil sie tak dlugo :P dobrze ze tak nie jest ..uff
aku$ia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 20:29   #493
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Dot.: Kolczyk na języku...



Przejrzałam troszkę temat. Żeby stracić czucie, to chyba jakiś pijany i nahajcowany amator kolczykowania musiałby język przebijać widelcem lub dziurkaczem :P Dwie, trzy osoby mi mówiły, że niektóre smaki np. kwaśny troszkę słabiej odczuwają. Kubeczki smakowe w największej ilości są na czubku języka, a język przekłuwa się najczęściej głębiej 'w bezpiecznej okolicy '. Zresztą jak już ktoś wspomniał-trzebaby było zniszczyć dużo tych kubeczków, żeby zauważyć różnicę.
Co do tabletek przeciwbólowych... Niewskazane jest branie tabletek rozrzedzających krew np. aspiryny oraz zawierających dużo sterydów. najskuteczniejsze będą te które 'znieczulają' bóle mięśniowe. Wildcat przedstawił Ibuprofen, bo akurat on okazał się najbezpieczniejszy oraz dobry
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 21:20   #494
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Kolczyk na języku...

Cytat:
Napisane przez pati_pz


Przejrzałam troszkę temat. Żeby stracić czucie, to chyba jakiś pijany i nahajcowany amator kolczykowania musiałby język przebijać widelcem lub dziurkaczem :P Dwie, trzy osoby mi mówiły, że niektóre smaki np. kwaśny troszkę słabiej odczuwają. Kubeczki smakowe w największej ilości są na czubku języka, a język przekłuwa się najczęściej głębiej 'w bezpiecznej okolicy '. Zresztą jak już ktoś wspomniał-trzebaby było zniszczyć dużo tych kubeczków, żeby zauważyć różnicę.
Co do tabletek przeciwbólowych... Niewskazane jest branie tabletek rozrzedzających krew np. aspiryny oraz zawierających dużo sterydów. najskuteczniejsze będą te które 'znieczulają' bóle mięśniowe. Wildcat przedstawił Ibuprofen, bo akurat on okazał się najbezpieczniejszy oraz dobry
ha! i mówiłam o tej aspirynie w ogóle to witamy w wątku
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 14:41   #495
aku$ia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 91
Dot.: Kolczyk na języku...

bejbe990 madra dziewczynka z Ciebie :P hehe
aku$ia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-18, 20:54   #496
Zekinta
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Zekinta
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 43
Dot.: Kolczyk na języku...

Hej pozdrawiam maniakow piercingu! Ciekawa jestem w jakich miejscach macie kolczyki Ja mialam w roznych a obecnie zostaly tylko uszka i jedno ekstrymalne miejsce - sutek. To taka zachcianka byla i chyba najbardziej bolalo. Mysle o jeszcze bardziej intymnym miejscu czy ktos moze sie wypowiedziec na ten temat?Pozdrawiam! A cycuszek jest sexy!
Zekinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 13:06   #497
szonia91
Raczkowanie
 
Avatar szonia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 33
GG do szonia91 Send a message via Skype™ to szonia91
Kolczyk w języku

Pomóżcie!! co sadzicie o kolczyku w jezyku, czy taki zabieg boli, jakie sa konsekwencje takiego czynu???? piszcie co tylko na ten temat wiecie.
__________________
Przyszedł do mnie anioł
Z poszarpanym skrzydłem
I panicznym strachem(...)
Zapytałem skąd ten wygląd
I rozpacz prawie ludzka
"Jestem upadłym aniołem"(...)
I dopiero na dnie
Dobiegł mnie słaby głos
"Upadłem, bo jestem
Twoim aniołem stróżem"
szonia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 13:24   #498
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Smile Dot.: Kolczyk w języku

Mi osobiscie kolczyk w jezyku sie podoba ale tylko i wylacznie u kogos Sama nie chcialabym takiego miec. Jakos dziko bym sie czuła z kawalkiem metalu w buzi i ogolnie to nie dla mnie. Nie wiem czy dobrze napisze ale podobno owe kolczyki niszcza szkliwo. Poczekajmy na wypowiedzi bardziej doswiadczonych wizazanek
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-21, 13:33   #499
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: Kolczyk w języku

Tak niszczą szkliwo, a wogóle radziłambym najpierw poszukać czy nie było wcześniej takiego tematu, ponieważ było już o tym sporo i wystarczyło tylko poszukać. O kolczyku w języku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zyk+w+j%EAzyku
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zyk+w+j%EAzyku
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zyk+w+j%EAzyku
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zyk+w+j%EAzyku
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zyk+w+j%EAzyku
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zyk+w+j%EAzyku
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zyk+w+j%EAzyku
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zyk+w+j%EAzyku
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zyk+w+j%EAzyku
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zyk+w+j%EAzyku
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zyk+w+j%EAzyku
A tu są też jakieś linki:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zyk+w+j%EAzyku

I nastpępna razą naprawdę poszukaj, bo widzisz ile tego już było.... i tam jest wszystko już opiasne, i odpowiedziane na Twoje pytania.

Pozdrawiam, Agnieszka
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-22, 22:30   #500
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Kolczyk na języku...

Cytat:
Napisane przez aku$ia
bejbe990 madra dziewczynka z Ciebie :P hehe
hehe..sie wie
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-22, 22:31   #501
bejbe990
Rozeznanie
 
Avatar bejbe990
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 579
GG do bejbe990
Dot.: Kolczyk na języku...

Cytat:
Napisane przez Zekinta
Hej pozdrawiam maniakow piercingu! Ciekawa jestem w jakich miejscach macie kolczyki Ja mialam w roznych a obecnie zostaly tylko uszka i jedno ekstrymalne miejsce - sutek. To taka zachcianka byla i chyba najbardziej bolalo. Mysle o jeszcze bardziej intymnym miejscu czy ktos moze sie wypowiedziec na ten temat?Pozdrawiam! A cycuszek jest sexy!
ja mam tylko w języku i uszach..moze za jakis czas zrobie sobie gdzies jeszcze podoba mi sie kolczyk między palcem wskazującym a kciukiem
__________________
.
bejbe990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-23, 11:46   #502
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk na języku...

>podoba mi sie kolczyk między palcem wskazującym a kciukiem

niestety web piercing, bo tak to się nazywa, jest prawie niemożliwy do wygojenia i utrzymania.

>Mysle o jeszcze bardziej intymnym miejscu czy ktos moze sie wypowiedziec na ten temat?Pozdrawiam

Ja się mogę wypowiedzieć na temat intymnych piercingów, tylko nie wiem, co być chciała wiedzieć. Jeżeli chcesz coś, co nie uszkodzi niczego 'ważnego', czyli jest zwykłym surface, to polecałabym christinę, bo pięknie wygląda i jest stosunkowo bezpieczna.
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-24, 09:43   #503
pauliniaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Kolczyk na języku...

Siema) ja mam przekłuty jęzor juz rok.. przekłucie troche bolało bo miałam góre znieczuloną a na dole starłam kurtką hee) po 4 dniach juz normalnie jadłam itd nie bolał mnie jęzor ani nic goi sie do tygodni język mi sie zagoił po 4 dniach :P

pozdrawiam ;D
pauliniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 08:08   #504
kreci_ryjek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
GG do kreci_ryjek
Dot.: Kolczyk na języku...

Siemanko...Na poczatku chce zaznaczyc ze jestem facetem :P Tydziej temu a dokladnie 18 lipca zrobilem sobie kolczyk ale jak ... kolezanka przebila mi zwykla igla do szycia :P wczoraj dostalem nowy kolczyk ze stali chirurgicznej i jest good kolczyk w jezyku to dobra sprawa tylko przez 4 dni nic nie jadlem.aa raz jak bylem glodny i jak jush moglem wrescie jesc to tak sie dopadlem do jedzenia ze zjadlem gorna czesc (ta przykrecana) i kupilem nowy kolczyk Pozdrawiam
kreci_ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 08:13   #505
JoOlc!a
Rozeznanie
 
Avatar JoOlc!a
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 522
Dot.: Kolczyk na języku...

Blle... zwykla igla?? ( ja raczej nie zgodzilabym sie na kolczyk w jezyku jakos nie kreci mnie to, wystarczy jak patrze na moja kolezanke ktora ma kolczyk w jezyku i w pepku - jest okropnie... ;/
__________________

JoOlc!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-27, 09:02   #506
kreci_ryjek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
GG do kreci_ryjek
Dot.: Kolczyk na języku...

Cytat:
Napisane przez JoOlc!a
Blle... zwykla igla?? ( ja raczej nie zgodzilabym sie na kolczyk w jezyku jakos nie kreci mnie to, wystarczy jak patrze na moja kolezanke ktora ma kolczyk w jezyku i w pepku - jest okropnie... ;/
Okropne czemu odrazu okropne bardzo sexi jest :P
kreci_ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 16:06   #507
aku$ia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 91
Dot.: Kolczyk na języku...

mi tez sie kolczyk w jezyku bardzo podoba a na brzuszek gdzie mam kolczyka w pepku ciagle patrze;D
aku$ia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 16:12   #508
the_kasias
Zadomowienie
 
Avatar the_kasias
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 421
Dot.: Kolczyk na języku...

mnie nie kreci kolczyk w jezyku, ale dobrym i sprawdzonym sposobem na nowy kolczyk {zeby sie nie 'babralo'} jest tzn 'zalanie go spirytem' czyli po prostu kieliszek wodki ;P

{aha, prosze sie teraz nie bulwersowac moja odpowiedzia, bo wiem ze zaraz moze byc fura osob nie zgadzajaca sie ze mna. uszanujcie zdanie moich znajomych. wiem ze to oficjalnie zabornione przy robieniu kolczyka i zdaje sobie sprawe ze niektorym to moze i zaszkodzic. ale powtorze juz kilku znajomym wrecz pomoglo.}
the_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 22:35   #509
HideYou
Raczkowanie
 
Avatar HideYou
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 33
GG do HideYou
Dot.: Kolczyk na języku...

Hejj mam pytanko,jak dlugo bede miala spuchniety jezyk??
wczoraj zrobiłam sobie kolczyk i dzisiaj nic nie moge przełknąć

ile trwa gojenie?
za 4 tygodnie wraca moj narzeczony i chcialabym wiedzisc czy do tego czasu bedzie już ok, ?

dzieki za odp.
pozdrawiam
HideYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-28, 22:46   #510
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Kolczyk na języku...

Cytat:
Napisane przez the_kasias
mnie nie kreci kolczyk w jezyku, ale dobrym i sprawdzonym sposobem na nowy kolczyk {zeby sie nie 'babralo'} jest tzn 'zalanie go spirytem' czyli po prostu kieliszek wodki ;P

{aha, prosze sie teraz nie bulwersowac moja odpowiedzia, bo wiem ze zaraz moze byc fura osob nie zgadzajaca sie ze mna. uszanujcie zdanie moich znajomych. wiem ze to oficjalnie zabornione przy robieniu kolczyka i zdaje sobie sprawe ze niektorym to moze i zaszkodzic. ale powtorze juz kilku znajomym wrecz pomoglo.}
ja od razu po przebiciu poszłam na piwko i nic mi sie strasznego nie stalo a tylko humor się poprawił nie wiem czy jest zabronione, jak pytalam to nikt mi nic takiego nie powiedziałwiem tylko że przy tatuażu nie wolno
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:22.