Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-28, 14:19   #211
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka

Wszystkie wycofali, bo jest nowa seria dermacos.

Ja upolowałam w Katowicach na dworcu wczoraj koncentrat (ten zwykły), ale mam zamiar go uzywac dobiero wiosną pod filtry, na razie mam kremy naczynkowe.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 15:27   #212
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka

Ja używam tej nowej serii Dermacos, jest bombowa. Krem z spf15 jest rewelacyjny. świetnie nawilża, odżywia, koi, uspokaja, chłodzi, cera jest niesamowicie miękka i gładka, jak jedwab. Mają też taki leczniczy koncentrat 15 ml, o ten:

http://www.farmona.pl/sklep/dermacos...odukt/344.html

Jest ekstra, leciutki żel, chłodzi i koi, ma b. prosty skład, zero alkoholu, same ekstrakty.

Mam ten koncentrat z rutyną, moim zdaniem jest taki sam, jak z wit. K3%, czyli dobry, ale ten z nowej serii jest lepszy. Tylko cena .
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 16:45   #213
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka

Ja miałam na noc z nowego dermacosa - nic specjalnego. Chyba Ziaja lepsza a tańsza o połowę.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 19:15   #214
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka

Mi się wydaje, że nie ma "nowej" i "starej" serii. Anti- Redness to jest po prostu profesjonalna linia. Tamten koncentrat chyba produkują niezależnie od tej serii. Tak mi się wydaje.
Może wypowie się więcej osób o tej serii Anti- Redness? Jak na razie są sprzeczne opinie
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 16:31   #215
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka

Jak to nie ma?)) ewidentnie zmienili szaty graficzne oraz linie produktów, co można zobaczyć na www i w każdym sklepie
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 18:17   #216
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Ja używam tej nowej serii Dermacos, jest bombowa. Krem z spf15 jest rewelacyjny. świetnie nawilża, odżywia, koi, uspokaja, chłodzi, cera jest niesamowicie miękka i gładka, jak jedwab.
Czy mogłabyś podać skład tego kremu?
ewentualnie czy rozpoznajesz tam jaieś zapychacze, typu: parrafinum liquidum, petrolatum, caprylic/capryl trigliceryde, isopropyle lub myristaty
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 19:11   #217
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka

Dermacos Antiredness spf 15

Ingredients: Aqua, C12-15, Alkyl Benzoate, Ethylhexylmethoxycinnamat e, Polysorbate, Cetearyl Alkohol, Propylene Glycol, , Glicerin, Soy Lecithin/Troxerutin/Eleutherococcus Root Extract/ Crataegus Monogyna Extract/ Xhantan Gum, Isopropyl Palmitate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Prumus Amygdalus Oil, Butylene Glycol Dicapryate/ Dicaprate, Octocrylene, Gliceryl Stearate, Cyclomethicone, Aesculus Hyppocastanum Extract, Phenoxyethanol/Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Cetyl Alkohol, Cera Alba, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl acetate, Parfum, Disodium EDTA, Acrylates/ C 10-30, Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, BHA.

Uffff udało się. Moim zdaniem może zapychać, jest dośc gęsty i odżywczy, ale ja mam suchą cere i mam to szczęście, że mogę na nią położyć niemal wszystkie tłuściochy, niezależnie czy są to oleje, czy kremy i tak się nie zapycha.

Ja jestem zachwycona, nawet jeśli są tu jakieś szkodliwe składniki, to i tak będę to stosować.

PS. Wrzućcie to do tego kremu na KWC, bo ja nie umiem.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 20:23   #218
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka

Maria221 dziękuję Ci bardzo!
Ostatnio am strasznie podrażnioną, zmaltretowaną i wiecznie zaczerwienioną cerę. Dlatego szukam czegoś łagodzącego / kojącego. Miałam różne próbki LRP, ale wszystko mnie potwornie zapychało. I ten krem z Farmony bardzo mnie zainteresował. Na pierwszy amatorski rzut oka ten skład nie wygląda źle. Spróbuję jeszcze zdobyć próbki, a jak nie to chyba nawet zaryzykuję i się zdecyduję.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 20:38   #219
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka

Dziewczyny, mam pytanie Mam dostępne 2 koncentraty - z rutyną i wit.K1% i mam dylemat który z nich stosować.. Czy bardzo złym pomysłem jest wymieszanie tych 2 koncentratów? W końcu konsystencja podobna... A gdzieś czytałam że rutyna wspomaga działanie wit. K albo odwrotnie.. Jak myślicie, czy nie wystąpi jakaś podejrzana reakcja skóry?
A może lepiej najpierw nałożyć 1 koncentrat, poczekać z 10 minut i nałożyć kolejny... Tak bardzo chcę żeby coś w końcu zadziałało na moje czerwone policzki, pomóżcie!
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 08:20   #220
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka

ten koncentrat jest bardzo przyjemny w stosowaniu, ale cudów się po nim nie spodziewaj. Polecam krem Ruboril do codziennego użytku, oraz Rilastil na gorące wypieki.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 09:57   #221
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka

Właśnie 2 dni temu zamówiłam Ruboril Rilastil jest kompletnie niedostępny u mnie w mieście, na Allegro też nie widziałam.. mam nadzieję że Ruboril mi pomoże Będę go nakładać rano i wieczorem, a na niego krem (w dzień Tołpę-Rosacal, a w nocy koncentrat Farmony albo krem nawilżający). Tobie Ruboril pomógł? Po jakim czasie zauważyłaś efekty? Mi chodzi o zmniejszenie zaczerwienienia się skóry, które występuje głównie po południu i wieczorem...
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 09:59   #222
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Właśnie 2 dni temu zamówiłam Ruboril Rilastil jest kompletnie niedostępny u mnie w mieście, na Allegro też nie widziałam.. mam nadzieję że Ruboril mi pomoże Będę go nakładać rano i wieczorem, a na niego krem (w dzień Tołpę-Rosacal, a w nocy koncentrat Farmony albo krem nawilżający). Tobie Ruboril pomógł? Po jakim czasie zauważyłaś efekty? Mi chodzi o zmniejszenie zaczerwienienia się skóry, które występuje głównie po południu i wieczorem...
wpisz w google Rilastil i pojawi ci się mnustwo sklepów internetowych gdzie można go zamówić.
czy to jest zaczerwienienie czy ciepłe/gorące wypieki?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 10:10   #223
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka

Mocno ciepłe wypieki, z uczuciem gorąca, jak po całym dniu przebywania na słońcu, zauważyłam że są dużo mocniejsze popołudniami/wieczorami, gdy wcześniej w ciągu dnia przebywałam na polu - a pogoda teraz wiadomo jaka jest, to wiatr, to mżawka, zimno...
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 10:26   #224
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Mocno ciepłe wypieki, z uczuciem gorąca, jak po całym dniu przebywania na słońcu, zauważyłam że są dużo mocniejsze popołudniami/wieczorami, gdy wcześniej w ciągu dnia przebywałam na polu - a pogoda teraz wiadomo jaka jest, to wiatr, to mżawka, zimno...
Tez takie mam I moim zdaniem na takie wypieki najlepszy jest Rilastil. Bardzo dobrze chłodzi policzki i przywraca im normalny kolor. To taki krem do zadań specjalnych. Natomiast Ruboril używam codziennie rano i wieczorem, jako krem pod krem nawilżający- Ruboril świetnie się wchłania, nie nawilża, ale też nie wysusza
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 10:34   #225
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka

Hmmm... kusisz Ale jeśli nadal masz takie wypieki w drugiej części dnia to chyba Ruboril za bardzo nie pomógł?

----------


Słyszałam też dużo dobrego o SVR Rubialine, wiesz coś na jego temat?

Edytowane przez Nicole
Czas edycji: 2009-03-17 o 10:41
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 10:48   #226
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Hmmm... kusisz Ale jeśli nadal masz takie wypieki w drugiej części dnia to chyba Ruboril za bardzo nie pomógł?

----------


Słyszałam też dużo dobrego o SVR Rubialine, wiesz coś na jego temat?
Mój problem nasilił się w te wakacje. Dostawałam okropnych wypieków, skóra była czerwona i piekła. Zwłaszcza jak było gorąco na dworze. Od wakacji stosuje krem Ruboril. Od kilku miesięcy problemy z naczynkami w dużej mierze zniknęły ALE nie wiem, czy to zasługa kremu Ruboril, czy po prostu moje wypieki pojawią się znowu jak tylko zrobi sie cieplej.
Ruboril stosuje na wzmocnienie naczyń krwionośnych- codziennie (trudno mi powiedziec, czy to dzięki niemu, skóra się uspokoiła i rumień żadko mnie odwiedza). Rilastil stosuje tylko wtedy jak już pojawią się gorące wypieki, ponieważ szybko potrafi sobie z nimi poradzić. (no i już kilka miesięcy go nie stosowałam- bo nie miałam takiej potrzeby)


SVR Rubialine miałam i nie zauważyłam żadnych efektów- jakoś nie przypadł mi do gustu...

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2009-03-17 o 10:51
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 19:50   #227
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Mój problem nasilił się w te wakacje. Dostawałam okropnych wypieków, skóra była czerwona i piekła. Zwłaszcza jak było gorąco na dworze. Od wakacji stosuje krem Ruboril. Od kilku miesięcy problemy z naczynkami w dużej mierze zniknęły ALE nie wiem, czy to zasługa kremu Ruboril, czy po prostu moje wypieki pojawią się znowu jak tylko zrobi sie cieplej.
Ruboril stosuje na wzmocnienie naczyń krwionośnych- codziennie (trudno mi powiedziec, czy to dzięki niemu, skóra się uspokoiła i rumień żadko mnie odwiedza). Rilastil stosuje tylko wtedy jak już pojawią się gorące wypieki, ponieważ szybko potrafi sobie z nimi poradzić. (no i już kilka miesięcy go nie stosowałam- bo nie miałam takiej potrzeby)


SVR Rubialine miałam i nie zauważyłam żadnych efektów- jakoś nie przypadł mi do gustu...
No i jednak skusiłaś mnie na ten Rilastil, złożyłam zamówienie.. bo naprawdę zależy mi żeby mieć coś co schłodzi te wypieki... Mam nadzieję że będę z niego zadowolona
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 06:52   #228
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
No i jednak skusiłaś mnie na ten Rilastil, złożyłam zamówienie.. bo naprawdę zależy mi żeby mieć coś co schłodzi te wypieki... Mam nadzieję że będę z niego zadowolona
no ja również mam taką nadzieje
Powiem ci, że przetestowałam chyba wszystkie te drogie kremy na naczynka i Rilastil jest jedynym kremem, który tak świetne chłodzi gorące wypieki, skóra od razu wraca do normalnego koloru. Po żadnym kremie nie zauważyłam takich efektów. nie wiem jednak, jakie ma działanie profilaktyczne, czyli czy po dłuższym stosowaniu przeciwdziała pojawianiu się wypieków?
Jak wcześniej wspominałam na wzmocnienie naczyń, stosuje dwa razy dziennie krem ruboril. Bardzo szybko się wchłania, przyjemnie się go stosuje i można nakładac go pod krem nawilżający. I myśle, że dobrze wzmacnia naczynia krwionośne- w przeciwieństwie do SVR Rubialine, Avene Creme Rich, Synchrorose Fast- po ktorych nie widziałam żadnych efektów itp.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 13:21   #229
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka

madzia.a

Ja również stosuję krem Rilastil - najczęsciej pod makijaż, nieco niweluje różowe policzki. Poza tym nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów, żeby ograniczał czerwienienie się. W moim przypadku najlepiej sprawdził się krem Sensibio AR, po około miesiącu stosowania znacznie mniej się czerwieniłam, idąc w upał przez miasto czułam ze mam gorące policzki i myslałam ze pewnie jestem czerwona jak zwykle, a kiedy wróciłam do domu i spojrzałam w lustro byłam mile zaskoczona - skóra twarzy moze nie zupełnie blada ale duzo bledsza niz kiedys. Niestety po skonczeniu tubki nie mialam pieniędzy na zakup nowej i zauwazylam ze cera stopniowo wracała do starych nawykow:/


[quote=madzia.a;11517131
Jak wcześniej wspominałam na wzmocnienie naczyń, stosuje dwa razy dziennie krem ruboril. Bardzo szybko się wchłania, przyjemnie się go stosuje i można nakładac go pod krem nawilżający. I myśle, że dobrze wzmacnia naczynia krwionośne- w przeciwieństwie do SVR Rubialine, Avene Creme Rich, Synchrorose Fast- po ktorych nie widziałam żadnych efektów itp.[/quote]

Mam pytanie

Czy stosowałas ten starszy Ruboril? tzn taki w czerwono-bialej tubce?
Ja sie napalilam na ten ruboril poszlam do apteki i kupilam jakis Metroruboril - myslalam ze to jest to samo, pozniej na KWC przeczytalam ze to dwa rozne kosmetyki. Ten moj metroruboril jest zółty i stosowałam go około 2 miesiecy i sero poprawy jeśli chodzi o naczynka, poza tym zapychał mnie i uczulał:/
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 20:01   #230
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka

Wracając do tematu wątku:
na dworcu w Katowicach kupiłam znów okazyjnie stary Dermacos tym razem z wit.K 1/%. Zostawiam sobie na zimę. Teraz używam tego z rutyną pod filtr. Efektów nie widzę.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 17:36   #231
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka

a ja nigdzie ostatnio nie moge znaleźć dermacosu kiedyś były w almie w krakowie ale już ich nie widzę...
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 06:22   #232
Kasiula_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
GG do Kasiula_1986
Dot.: Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka

Dziewczyny czy któraś używa tego nowego produktu Farmony na naczynka?
Farmona, Dermacos Anti Redness, Aktywna kuracja uszczelniająca naczynka i redukująca zaczerwienienia

Jesteście zadowolone?
Kasiula_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 15:51   #233
Relyah
Raczkowanie
 
Avatar Relyah
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska!
Wiadomości: 489
Dot.: Farmona, Dermacos, koncentrat wzmacniający naczynka

hej, ja zamierzam nabyć całą serię dermacos na naczynka.. albo chociaż krem na dzień + woda micelarna. Zobaczymy jakie będą efekty.

Używałam już rilastil, ruboril, auriderm, bielenda kasztan, bioderma ar.

Teraz czas na Farmonkę i Ziaję

dotychczasowe wyniki:
1. miejsce - Ruboril
2. Rilastil
3. Bioderma AR
Relyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.