Blizny po depilacji - wątek zbiorczy - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-11, 18:55   #2011
dobra_wróżka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 744
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Ja zużyłam już dwie tubki cepanu i nie dłubię, nawet mnie nie ciągnie , rezultaty podobno są, ale zauważyłam takie małe dziurki na nogach, jakbym była igłą nakłuwana.
dobra_wróżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:05   #2012
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Jeśli ktoś stosował Cepan, to kiedy mniej więcej widoczny był jakiś efekt?

Pilarix miałam - średni.
Oddałam siostrze i według niej jest super, ale tylko na szorstką skórę.
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:08   #2013
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Link do naszej zaczętej rozmowy :https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=517023

Apsik ale te kremy to po pierwsze duży wydatek..po dugie mało włosów mi schodzi! Nie jest dokładny, porażka.
Maszynką nauczyłam się golić na szare mydło- jest fajnie, gładko też ale dzień! To nie byłby problem golić się codziennie, ale problem w tym że nie mogę poprawić na drugi czy trzeci dzień!!:/


_________________________ ______
Dziewczyny jak tam????
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2011-03-24 o 17:11
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 18:49   #2014
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Haaaaaaaaaaaaallllllllllo oooo jest tu ktoś??????????
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 06:26   #2015
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

heej halllloooo jestem tylko rzadko z nogami duzo lepiej, teraz traktuje je tylko kremem babydream i od czasu do czasu atredermem w lecie mam zamiar je w koncu opalic i chodzic w krótkich ubrankach...bo w koncu sie zestarzeje i bedzie juz za pozno :P
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 08:04   #2016
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
heej halllloooo jestem tylko rzadko z nogami duzo lepiej, teraz traktuje je tylko kremem babydream i od czasu do czasu atredermem w lecie mam zamiar je w koncu opalic i chodzic w krótkich ubrankach...bo w koncu sie zestarzeje i bedzie juz za pozno :P
Witaj Dusiu! Kupę lat
Dusiu ja też identycznie, oprócz atredermem, sam krem nawilżający.
I też mam zamiar opalić (to podstawa) nogi i chodzić w czymś krótkim. Ale tylko jeden dzień po goleniu..później parę dni na odrost i znów ogolić. Tak czy siak będę się kisić ,ale troszkę mniej,
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 18:07   #2017
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Haaaaaaaaaaaaallllllllllo oooo jest tu ktoś??????????
I ja jestem Po bliznach sladu nie mam Ale musze sie pochwalic, ze kupilam kupon na depilacji na gruponie :P Co prawda nie bede mogla sie opalac cale lato i chodzic z bladymi girami ale trudno
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 18:48   #2018
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

mulen to super ze wszystko Ci zeszlo <jupi> ja jeszcze pare mam ale to pikus w porownaniu do tego co bylo...stosowalas jakies kwasy czy same zeszly?
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 15:00   #2019
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Mulen super.

Dusia,Mulen i Żabcia na wygranej pozycji
Tylko wiecie co... myślę spowrotem o wyrywaniu włosów, tym razem spróbować pasty cukrowej, (przy tym tak mega bardzo nawiżać nogi żeby nie wrastały włoski),bo mam dość tego o czym wyżej pisałam-
Jeden dzień nogi ogolone-30stopni, zaraz po ogoleniu na słońce nie wystawie, na drugi dzień już się nie da ich pokazać...nie da się poprawić, bo wtedy jedno wielkie mega podrażeninie i znów kiszenie się tydzień w spodniach... Ech...
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2011-03-30 o 15:02
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 06:39   #2020
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

mi dermatolog ostatnio polecala wosk u kosmetyczki....ale sama nie wiem...chyba po slubie uskładam sobie na laser i juz. poki co gole maszynka elektryczna i to mi w 100% wystarcza jak pomysle ze walczylam z tym cholerstwem 6lat a od 9 lat nie wystawiałam nóg, to skutecznie odniechciewa mi wszelkiego wyrywania
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 13:41   #2021
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Ja z jakies 2 miesiace temu tez wpadlam na pomysl, zeby znow wyrywac i to po raz kolejny glupi pomysl byl :P
Myslalam, ze pasta cukrowa lepiej podziala niz depilator, a skonczylo sie tym samym. I przez miesiac wrastaly mi wlosy, na szczescie bez stanow zapalnych Takze radze uwazac, lepiej eksperymentowac na zime w raize czego niz na wiosne hehe
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 13:47   #2022
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mulen Pokaż wiadomość
Ja z jakies 2 miesiace temu tez wpadlam na pomysl, zeby znow wyrywac i to po raz kolejny glupi pomysl byl :P
Myslalam, ze pasta cukrowa lepiej podziala niz depilator, a skonczylo sie tym samym. I przez miesiac wrastaly mi wlosy, na szczescie bez stanow zapalnych Takze radze uwazac, lepiej eksperymentowac na zime w raize czego niz na wiosne hehe
To co ja mam zrobić??? Jak tak czy siak nie dam rady gładkich nóg pokazywać, bo gładkie są raz na tydzień
(Jak narazie to się nie nadają na pokazywanie w ogóle, trzeba opalić, tak to przebijają cebulki i w ogóle bllleee)
Załamałam się po raz kolejny.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 22:45   #2023
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
To co ja mam zrobić??? Jak tak czy siak nie dam rady gładkich nóg pokazywać, bo gładkie są raz na tydzień
(Jak narazie to się nie nadają na pokazywanie w ogóle, trzeba opalić, tak to przebijają cebulki i w ogóle bllleee)
Załamałam się po raz kolejny.
Oj sama nie wiem. Mozesz sprobowac tej pasty i sama sie przekonac, moze akurat u Ciebie bedzie wszystko dobrze A z tym opalaniem to masz racje, ja tez w wakacje przed opaleniem nog nie moge wyjsc, bo cebulki strasznie przebijaja :/ Mam nadzieje, ze ten laser da dobry efekt i nie bedzie juz takich problemow. Zostana mi tylko uda, gdzie oczywiscie tez wrastaja, ale jak stosuje krem do depilajci zamiast innych metod to jest duzo lepiej
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 08:28   #2024
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Re: blizny - pomozcie!!!

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 20:31   #2025
cherry23
Przyczajenie
 
Avatar cherry23
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Włoski z nóg usuwałam depilatorem... 5 lat to trwało.
Nigdy nie byłam zadowolona z depilatora ponieważ łydki strasznie swędziały mnie kiedy włosy odrastały, drapałam je jak szalona i powstały blizny;(

Leczę je w taki sposób...
codziennie podczas mycia szoruje gąbką, nawilżam je kremem Bambino z pentanolem i na blizny nakładam krem Acne - Derm na przebarwienia, blizny. Zdecydowanie widzę różnicę. Polecam osobom, które chcą się pozbyć przebarwień na nogach.
Używałam również tonik z kwasami AHA/BHA ale szczerze to nie widziałam, żeby pomógł na moje łydki:/
cherry23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 15:32   #2026
izabe1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Witam, Dziewczyny!

Nie miałam pojęcia, że ten problem jest aż tak powszechny.
U mnie zaczęło się, kiedy dwa lata temu parę razy użyłam depilatora. Wosk na zimno wcześniej ani później nie powodował wrastania włosów na większą skalę, co najwyżej pojedyncze, które bez problemu się "wyciskały". Po depilatorze, kiedy już się zaczęło, trudno się pozbyć.

Najgorzej jest w jednym miejscu, po wewnętrznej stronie łydki nad kostką. Od włosów wrastających ciągle w tym samym miejscu i "wydłubywania" ich igłą i pęsetą, zrobiła mi się jedna wielka blizna - skóra jest jakby mocno zrogowaciała, gruba, szorstka i ciemniejsza od reszty. Poza tym kilka małych punktowych przebarwień na reszcie nóg. Używałam różnych kremów i peelingów, niewiele to dawało. Golę łydki teraz tylko maszynką - jak najrzadziej, bo i tak na razie chodzę w spodniach i legginsach, czasem plastry z woskiem. Skóra wygląda raz lepiej, raz gorzej.

Od końca maja stosuje Cepan na blizny. Czasem nawet częściej niż trzy razy dziennie. Wydaje mi się, że daje efekty i po kilku tygodniach powinno być widać. Na razie blizny nadal są grubsze niż normalna skóra i ciemne. Ale wyraźnie ta tkanka zrobiła się miększa i elastyczniejsza. Włosy, które cały czas rosły w tym miejscu pod skórą, teraz po paru dniach wydostają się na powierzchnię. Wyrywam je pęsetą, delikatnie, żeby nie urwać przy cebulce, bo wtedy się zacznie od nowa. Może trochę już też blizny zbladły, ale może mi się tylko wydaje.
Do tego program minimum: codziennie przy kąpieli masowanie szorstką rękawicą, smarowanie całych nóg balsamem przeznaczonym do skóry niemowląt (w tej chwili Sanonsan, kupiony w "Naturze". Ma dość lekką konstystencję, ładnie się wchłania), na świeże krostki i ranki pasta lub maść cynkowa.

Nie wiem, czy Cepan zlikwiduje blizny całkowicie, ale chciałam się podzielić tym, że na początek widać efekt ich zmiękczenia. Jak będzie dobrze, jeszcze trochę zaleczę, opalę dla wyrówniania koloru i będę mogła jeszcze tego lata założyć sukienkę do gołych nóg.

Poza tym kupiłam Telocapil, wymieszałam w proporcjach 25 kropli na 50 ml z tymże balsamem dla niemowląt. Na razie stosuję od paru dni na uda, bikini i pachy. Jeśli da efekty tutaj, łydki będę smarować już po zaleczeniu blizn i krostek.
izabe1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 13:20   #2027
cherry23
Przyczajenie
 
Avatar cherry23
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Izabe1 mam ten sam problem... i nawet w tym miejscu co opisałaś "Najgorzej jest w jednym miejscu, po wewnętrznej stronie łydki nad kostką."
Zdecydowanie polecam maść ACNE-DERM na przebarwienia, blizny.
Możliwość kupna w aptece bez recepty, kosztuje do 24zł. Po tej maści widzę znaczą poprawę, a na twarzy rewelacja.
Nie sądziłam, że Acne-derm jest w stanie usunąć przebarwienia z mojej twarzy.
Trzeba być cierpliwym i smarować systematycznie co wieczór.
Kończę drugie opakowanie.
cherry23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 08:34   #2028
takadumdumdum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 19
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Witam. Jakiś czas temu po raz pierwszy potraktowałam nogi depilatorem i.... wrastające włoski były zmora, nie wiedziałam co z tym zrobić i wydłubałam je pęsetą Nie musze chyba pisac jakie sa tego konsekwencje... Zakrywam nogi jak moge, byle ich nie opalic bo wiem, że wtedy zostana blizny. Krzywde pęsetą zrobiłam sobie w niedziele, od tego dnia codziennie smaruje nogi maścią z wit. a ale czy możecie polecić coś jeszcze żeby szybciej sie zagoiło ?
takadumdumdum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 14:39   #2029
izabe1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cherry23, a po jakim czasie mniej więcej Acne-derm działa?
Po Cepanie, to cały czas tak powolutku, chociaż jest lepiej niż było. I nieco nowych wrastających się pojawiło znów. Uparte jakieś Przez to balsam dla niemowląt zamieniłam na alantan plus w kremie, bo tak jak w ubiegłym roku Emolium z mocznikiem i wszelkie zwyczajne nawilżające ko0smetyki, kiedy skóra się poci, jakoś się po niej ślizga jakby i nie pomaga na podrażnienia.
izabe1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 20:21   #2030
cherry23
Przyczajenie
 
Avatar cherry23
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Izabe1, Acne-Derm w moim przypadku zaczął działać po 2-3 tygodniach szczególnie na twarzy. Po przebarwieniu nie ma ani śladu. Z nogami jest trochę gorzej ponieważ przebarwienia mam mocniejsze przestałam depilować je depilatorem ponieważ swędziały mnie okropnie, włoski wrastały się i włoski wcale nie były słabsze mimo, iż depilowała je kilka lat. Teraz nogi golę maszynką bądź kremem do depilacji... włosy są znacznie grubsze i szybciej rosną jednak wolę to niż cierpieć po depilatorze
cherry23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 11:53   #2031
martini100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Witam dziewczyny, mam taki problem. W okolicach bikini po depilacji plastrami (pachwiny) nie pozostają mi tyle blizny, co takie brązowawe cienie... nie wiem co mam z tym zrobić, jest lato, a nie mogę nosić wyciętych strojów kąpielowych przez to to samo jest po golarce. wiecie może jak się tego pozbyć?
martini100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 20:01   #2032
agata1335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 250
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Witam
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...rmazin&page=36
Tutaj wstawiałam zdjęcia swoich okropnych nóg. Może ktoś z was mi coś jeszcze poradzi?
agata1335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 18:43   #2033
izabe1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Chyba cierpliwość przede wszystkim. Mi to miejsce, gdzie się zrobiła jedna wielka blizna, powoli się poprawia, skóra jest wyraźnie cieńsza, niż była, mam jeszcze pełno takich plamek, jak u Ciebie, Agato i mam wrażenie, że potrzeba tu złuszczania, tylko nie wiem czym najlepiej.
izabe1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 21:54   #2034
agata1335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 250
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Ja wyleczyłam nogi pastą cynkową baardzo, ale jeszcze mi zostało. Na pozostałe krostki stosuję od dzisiaj Tribiotic, a na te plamki farmaceutka poleciła mi krem z serii Drula. Jutro go kupię i napiszę, jakie efekty ; )
Chociaż ostatnio bardzo opaliłam sobie nogi i te brązowe plamki są o wiele mniejsze niż na tych zdjęciach ; )
agata1335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 11:38   #2035
takadumdumdum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 19
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

A nie boisz sie, że jak opalenizna zejdzie plamki jednak pozostaną i to ciemniejsze? Ja niestety tak miałam i obecnie mam 3 brzydkie ciemne plamki Możesz dokładnie napisać jaki to krem ?
takadumdumdum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 13:48   #2036
agata1335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 250
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Tylko że te brązowe plamki są bardzo bardzo ciemne. Bo to nie są blizny, tylko takie plamy, które zeszłyby po peelingach, ale nie mogę robić, żeby nie rozranić nóg. To jest krem Drula Superforte, wpisz w google i wyskoczy ; )
Używam też toniku domowej roboty, przepis znalazłam na jakiejś stronie:
http://drogeriadomowa.wordpress.com/...azie-aspiryny/
agata1335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 19:00   #2037
rudenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 197
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Na wątku o piętach przeczytałam o metodzie rozjaśniania skóry kwaskiem cytrynowym, mianowicie: kwasek rozpuszczony w olejku rycynowym na skórę, na to plaster, skarpetka i spać Może na łydki też by podziałało? Próbował ktoś? Tylko trzeba by się jakoś inaczej za to zabrać, bo łydki to nie pięty. Co o tym myślicie?
rudenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 12:12   #2038
agata1335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 250
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Można spróbować ; )
Może się skuszę i nałożę na taką ciemną plamkę.
agata1335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 12:21   #2039
aadzikowa
Raczkowanie
 
Avatar aadzikowa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 54
GG do aadzikowa
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justyna18 Pokaż wiadomość
chcialabym sie dowiedziec, czy jest moze jakis sposob, np. masci, na to zeby pozbyc sie malych blizn z nog, np. po skaleczeniu maszynka do golenia lub ogolnie po skaleczeniach, zadrapaniach itp.
za podpowiedzi i odpowiedzi z gory dzieki!!!!!!!!!!! [img]icons/icon7.gif[/img]

ja blizn raczej nie mam, tylko takie male czerwone kropeczki, to wkurza sttrasznie ,a nie wiem jak to zredukowac
aadzikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 12:32   #2040
agata1335
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 250
Dot.: Blizny po depilacji - wątek zbiorczy

Może po prostu Cepan?
agata1335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-21 11:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.