Moja mała twórczość... - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-31, 14:05   #451
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Moja mała twórczość...

Rany Boskie..'zły post' poszeł w ruch....
Denise uspokój się, nikt Ci tu niczego złego nie napisał. Aquamarine grzecznie napisała żebys założyła swój wątek, czy to takie trudne do zrozumienia? Zastanów się w ogóle co Ty piszesz dziewczyno, raz najeżdżasz a raz prawisz kompementy i potem znowu wybuch niepohamowanej bezczelnej złości...brak równowagi psychicznej?


Aquamarine śliczne te ostatnie
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 14:08   #452
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: Moja mała twórczość...

Cytat:
Napisane przez Denise93 Pokaż wiadomość
odwal sie. Tytuł wątku brzmi "Moja mała twórczość..." a nie "twórczość Aquamarine" czy jak ona tam ma. ZARAZ ZAŁOZYCIE KLUB PRZECIWKO MNNIE ALBO NAPISZECIE DO MODA ZEBY MNIE WYWALIł CO. DAJCIE MI SPOKóJ!
Nie musisz się tak od razu denerwować. Zobacz inne wątki z wzorkami konkretnych osób- też się zdarzało, że ktoś pokazał swoje i był upomniany. A to żebyś założyła własny wątek ze swoimi wzorkami to dobra rada - możesz tam się chwalić swoją twórczością i będą tam mogli wszyscy oglądać TYLKO Twoje wzorki.

A tak wogóle to Twoje bardzo podobają mi się wszystkie Twoje wzorki Aquamarine - zwłaszcza cieniowanie świetnie Ci wychodzi Gratuluję talentu
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 17:26   #453
Aquamarine
Rozeznanie
 
Avatar Aquamarine
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 654
GG do Aquamarine
Dot.: Moja mała twórczość...

Cytat:
Napisane przez Denise93 Pokaż wiadomość
Dobra, sory że sie tak uniosłam mam zły dzień.
Paznokcie fakt są cudne (!!!) ale twoje zachowanie z lekka samolubne...

pozdro



gdy jestem zła, lepiej nie mieć ze mną do czynienia.

PS. Aquamarine, załóż swoją stronkę o pazurkach albo coś bo twoje prace są warte uwagi

Widzisz, ja jestem sporo starsza od Ciebie (sądząc po nicku), a Cię nie obrażam...Wbrew temu, co napisałaś, to jest mój wątek, mimo że tytuł nie wskazuje konkretnie na mnie. Zresztą wiedziałabyś o tym, gdybyś dokładnie i od początku przejrzała i przeczytała mój wątek, więc nie masz racji obrażając Awę, która stanęła w mej obronie. Nie uważam też, aby to, co napisałam było samolubne - przeciwnie - to była dobra rada. Poza tym właśnie dzięki Awie i La monice mamy na tym forum także wątki zbiorcze (kwiatowy, geometryczny, zwierzakowy...), w których każdy może wstawiać zdjęcia do woli, byle zgodnie z tematem. Nie polecam też unoszenia się i złoszczenia na Wizażanki, bo my tu jesteśmy po to, aby wymieniać się poradami i pomysłami, wspierać...I nie sądzę, żeby ktokolwiek chciał kogokolwiek wyrzucać z forum za jeden błąd, choć niecenzuralne słownictwo raczej nie przejdzie...
Ja zwróciłam Ci uwagę między innymi dlatego, że Ty w ogóle nie odniosłaś się w żaden sposób do moich prac, tylko od razu poleciałaś z "prywatą" i to nie było grzeczne...
Ps. mam już od dawna swoją stronę...
Aquamarine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 17:28   #454
Aquamarine
Rozeznanie
 
Avatar Aquamarine
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 654
GG do Aquamarine
Dot.: Moja mała twórczość...

Witaj Tilli
Aquamarine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 18:15   #455
Denise93
Raczkowanie
 
Avatar Denise93
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Myszung
Wiadomości: 81
Wyślij wiadomość przez ICQ do Denise93 GG do Denise93 Send a message via Skype™ to Denise93
Dot.: Moja mała twórczość...

...
__________________
She was a teenage zombie!


Zapuszczam włosy!!!
19>>>>>67

Edytowane przez Denise93
Czas edycji: 2007-02-02 o 10:45 Powód: włamanie na konto
Denise93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 18:44   #456
Aquamarine
Rozeznanie
 
Avatar Aquamarine
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 654
GG do Aquamarine
Dot.: Moja mała twórczość...

Jednak się nie myliłam...a później takie smarkule dziwią się, że nikt ich nie traktuje poważnie...
Jestem przeszczęśliwa,, że to dziecko z wyraźnymi problemami i wielkimi brakami w zakresie wychowania nie ma zamiaru tutaj zaglądać - szkoda tylko, że zapaprało mój wątek tymi wulgarnymi wypocinami.
Wam, moje kochane dziekuję za zrozumienie i tak się zastanawiam, że faktycznie moderator powinien zrobić coś z tą małolatą, bo to nie do pomyślenia, żeby tak obrażać osoby, które nie są niczemu winne...
To chyba wszystko na ten temat....
Aquamarine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 20:37   #457
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Moja mała twórczość...

Cytat:
Napisane przez Denise93 Pokaż wiadomość
w takim razie jak macie zamiar sie wykłucać to sp***dalam bo jesteście bezczelne! nie jestem jednyna która tak zrobiła i tylko do mnie macie pretensje.
:
znalazły się mądre!!!!!!!! w dodatku jeszcze walą popis! Pomyślcie jak ja sie poczułam jak to przeczytałam! Jestem nowa a wy mnie już tyracie! Poza tym wątek nazywa się "Moja mała twórczość..." a nie Twórczość jakieś AKWAMARYNY! USUNE TEGO POSTA ALE SIE ODE MNIE OD*******CIE!
2 punkty karne za rażące słownictwo

Cytat:
Napisane przez Denise93 Pokaż wiadomość
eee... ziew. nudzisz i jesteś tępa jak stado pędzących imadeł. i mam głęboko twój wiek! i patrz na siebie potem oceniaj innych. Więcej nie mam zamiaru tu zaglądać bo mam dosyć TWOJEGO ZJECHANEGO WąTKU! Zresztą usunęłam tamto więc sie odwal wreszcie ode mnie!



nawet nie przeczytałam tego co do mnie piszesz bo nie mam zamiaru marnowac na ciebie czasu!
I jeszcze 1 za atak na inną użytkowniczkę

Suma = 3.
Jeszcze jeden i skończysz z BANem.

Jesli nie chcesz pożegnać się z forum - radzę popracować nad swoim słownictwem.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-31, 21:51   #458
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Moja mała twórczość...

wracajac do tematu to piekne paznokcie Aquamarine lecz ja bym zrobila w troche innych kolorach bardziej zywych ale to juz kwestia gustu a o gustach sie nie dyskutuje
piekne wykonanie
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 07:27   #459
JoOlc!a
Rozeznanie
 
Avatar JoOlc!a
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 522
Dot.: Moja mała twórczość...

Przesliczne
__________________

JoOlc!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 09:01   #460
Aquamarine
Rozeznanie
 
Avatar Aquamarine
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 654
GG do Aquamarine
Dot.: Moja mała twórczość...

Dziękuję Moderatorowi za szybką reakcję...mam nadzieję, że już więcej takie historie w moim wątku nie będą miały miejsca
Aquamarine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 09:05   #461
Aquamarine
Rozeznanie
 
Avatar Aquamarine
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 654
GG do Aquamarine
Dot.: Moja mała twórczość...

Cytrynka, Joolcia - dziękuję
Aquamarine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-01, 13:53   #462
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Moja mała twórczość...

Nie rozumiem :
Cytat:
Dobra, sory że sie tak uniosłam mam zły dzień.
Paznokcie fakt są cudne (!!!) ale twoje zachowanie z lekka samolubne...

pozdro



gdy jestem zła, lepiej nie mieć ze mną do czynienia.

PS. Aquamarine, załóż swoją stronkę o pazurkach albo coś bo twoje prace są warte uwagi
taz taki post a po minucie
Cytat:
odwal sie. Tytuł wątku brzmi "Moja mała twórczość..." a nie "twórczość Aquamarine" czy jak ona tam ma. ZARAZ ZAŁOZYCIE KLUB PRZECIWKO MNNIE ALBO NAPISZECIE DO MODA ZEBY MNIE WYWALIł CO. DAJCIE MI SPOKóJ!
...eh...
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 13:55   #463
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Moja mała twórczość...

Aquamarine a paznokcie sliczne
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 14:00   #464
Aquamarine
Rozeznanie
 
Avatar Aquamarine
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 654
GG do Aquamarine
Dot.: Moja mała twórczość...

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
Aquamarine a paznokcie sliczne
Dziękuję i witam w moim wątku
Aquamarine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 17:21   #465
desso
Zadomowienie
 
Avatar desso
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 089
Dot.: Moja mała twórczość...

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
No nie zawsze tym cieniowaniem zwalasz z nóg Super
są prze[iękne, błyszczą cuuudownie, ja bym zrobia kwiatki na wszystkich pazurkach bo wyglądają bosko z tymi kryształkami.

Cytat:
Napisane przez Aquamarine
mam nadzieję, że już więcej takie historie w moim wątku nie będą miały miejsca
szczerze współczuję,ale za to można było zaobserwować wspaniały popis umiejętności językowych od dalszych komentarzy się powstrzymam, bo po co
__________________
"Oni nie boją się niczego. Gotowi we dwoje stawić czoło szatanowi i jego zastępom." (Emily Bronte)

Zapraszam serdecznie na mój wątek pazurkowy
desso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 17:25   #466
ola-paola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 654
Dot.: Moja mała twórczość...

Cytat:
Napisane przez Denise93 Pokaż wiadomość
eee... ziew. nudzisz i jesteś tępa jak stado pędzących imadeł. i mam głęboko twój wiek! i patrz na siebie potem oceniaj innych. Więcej nie mam zamiaru tu zaglądać bo mam dosyć TWOJEGO ZJECHANEGO WąTKU! Zresztą usunęłam tamto więc sie odwal wreszcie ode mnie!



nawet nie przeczytałam tego co do mnie piszesz bo nie mam zamiaru marnowac na ciebie czasu!
No cóż ktoś tu chyba nie wie o co chodzi na tym forum. Nie lubię czytać takich wstawek bo tylko przesłaniają włąściwą treść wątku. I o co było tyle krzyku. Chyba Denise93 będzie musiała wziać kilka lekcji manier a dopiero wtedy zacząć nas odwiedzać na forum.

Aquamarine - twoje wzorki są fantastyczne i najważniejsze jest ocenianie ich na tym wątku, a nie czytanie takich niemiłych wstawek "niedoinformowanych" wiazżanek.

- czekam na kolejny wzoreczek.
ola-paola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 20:31   #467
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Moja mała twórczość...

Cytat:
Napisane przez ola-paola Pokaż wiadomość
No cóż ktoś tu chyba nie wie o co chodzi na tym forum. Nie lubię czytać takich wstawek bo tylko przesłaniają włąściwą treść wątku. I o co było tyle krzyku. Chyba Denise93 będzie musiała wziać kilka lekcji manier a dopiero wtedy zacząć nas odwiedzać na forum.

Aquamarine - twoje wzorki są fantastyczne i najważniejsze jest ocenianie ich na tym wątku, a nie czytanie takich niemiłych wstawek "niedoinformowanych" wiazżanek.

- czekam na kolejny wzoreczek.
w pełni sie zgadzam... tylko przemilczec takie wizazanki... nie ma co sie znizac do tego poziomu co denise93 Szkoda slow, nerwow ... i stwierdzam: ze fora dla takich ludzi powinny byc zabronione

"wizaz.pl - nie dla idiotow" hahaha
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 09:37   #468
Aquamarine
Rozeznanie
 
Avatar Aquamarine
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 654
GG do Aquamarine
Dot.: Moja mała twórczość...

Dziękuję dziewczynki za poparcie , jakoś nadmiernie tym "występem" się nie przejęłam - no bo po co? Aczkolwiek jakoś do tej pory nie mogę wyobrazić sobie stada pędzących imadeł....
A co do nowego wzorku, to dopiero w przyszłym tygodniu, bo w poniedziałek mam ostatni na tych studiach egzamin, więc muszę się trochę pouczyć.
Aquamarine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 10:44   #469
Denise93
Raczkowanie
 
Avatar Denise93
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Myszung
Wiadomości: 81
Wyślij wiadomość przez ICQ do Denise93 GG do Denise93 Send a message via Skype™ to Denise93
Exclamation Dot.: Moja mała twórczość...

Witam.

Jestem bardzo zbulwersowana bo... JA NIE PISAłAM TYCH POSTóW! Nie wchodziłam na wizaż ostatnio, weszłam wczoraj i patrze, a tu ostrzerzenia. Wchodze na twój wątek a tu jakieś niestworzone wiadomości! Ja po pierwsze nie przeklinam, a po drugie to twój wątek nie jest zasrany. Więc widze że chyba ktoś włamał się na moje konto. Chciałam dlatego bardzo przeprosić wszystkie użytkowniczki za to zamieszanie, a szczególnie ciebie Aquamarine za te niemiłe posty i za to że wrzuciłam te swoje obrazki na twój wątek.
Jeszcze raz powtórzy sie coś takiego że ktoś włamie mi się na konto to założe nowe.

Jeszcze raz bardzo przepraszam!!!

PS Nie wiem o co chodzi z tym stadem pędzących imadeł - nigdy czegoś takiego nie słyszałam :/ .

Pozdrowienia
Denise93 (tym razem naprawdę ja)

Postaram się usunąć tamte posty.
__________________
She was a teenage zombie!


Zapuszczam włosy!!!
19>>>>>67
Denise93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-02, 10:47   #470
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Moja mała twórczość...

tiaaaaaa....
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 12:08   #471
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Moja mała twórczość...

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
tiaaaaaa....
No cóż....

Trzeb było coś wykombinować, nie
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 12:44   #472
Denise93
Raczkowanie
 
Avatar Denise93
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Myszung
Wiadomości: 81
Wyślij wiadomość przez ICQ do Denise93 GG do Denise93 Send a message via Skype™ to Denise93
Dot.: Moja mała twórczość...

Jeju naprawde! Ja nie kłamie! Na GG też ostatnio ktoś mi się łamał i ja nic nie kombinuje! Naprawde sory za to zamieszanie! Nie wiem kto podłożył mi taką świnie... i powiem wam że czuje sie okropnie że nikt teraz mi nie wierzy przez jakiegoś bezczelnego typa który włamał mi się na konto!

__________________
She was a teenage zombie!


Zapuszczam włosy!!!
19>>>>>67
Denise93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 13:09   #473
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Moja mała twórczość...

Możliwe...ale ja sprawdzałam godziny twoich wiadomości w innych watkach i tam wyrażałaś się miło..a w tym samym czasie obrzucałas błotem Aquamarine....Więc włamanie jest wykluczone..
Nie ważne. Przeproś Aquamarine za zamieszanie i pójdzie to w niepamięć
Bo off topa jej robimy ładnego
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 13:14   #474
Denise93
Raczkowanie
 
Avatar Denise93
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Myszung
Wiadomości: 81
Wyślij wiadomość przez ICQ do Denise93 GG do Denise93 Send a message via Skype™ to Denise93
Lightbulb Dot.: Moja mała twórczość...

już ją przeprosiłam, ale zrobię to ponownie:

Droga Aquamarine!
Bardzo przepraszam za wszelkiego rodzaju przykre słowa i tego "off topa"

a te miłe to fakt ja dodawałam ale byłam wtedy w innym mieście u kuzynki i tam pisałam. Na to nie wchodziłam wtedy. Naprade teraz nie wiem o co chodzi. Jakaś kaszana!!!

Naprawde przepraszam wszystki Użytkowniczki a przede wszystkim Ciebie Aquamarine!
__________________
She was a teenage zombie!


Zapuszczam włosy!!!
19>>>>>67
Denise93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 13:42   #475
Denise93
Raczkowanie
 
Avatar Denise93
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Myszung
Wiadomości: 81
Wyślij wiadomość przez ICQ do Denise93 GG do Denise93 Send a message via Skype™ to Denise93
Exclamation Dot.: Moja mała twórczość...

JUŻ WIEM!!!
Kuzynka u której byłam lubi mnie wkurzać. Kiedy u niej byłam przeglądałam chwile forum. Sprawdziłam dokładnie czas i te złe posty były napisane krótko po tym jak wyjechałam. Właśnie gadałam z moją kuzynką i powiedziała że widziała forum i była zalogowana na moim koncie. Że pisała te bzdury to sie nie przyznała, ale jak jej to mówiłam to sie śmiała i była czerwona (gadałam na skype Video). Teraz juz wiem ze to jej sprawka i przepraszam za nią! To się już więcej nie powtórzy!

PS Aquamarine jeszcze raz sorki. Podaj adres strony twojej z paznokciami proszę.
__________________
She was a teenage zombie!


Zapuszczam włosy!!!
19>>>>>67
Denise93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 14:04   #476
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Moja mała twórczość...

)))))))
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 14:33   #477
Katja-K
Przyczajenie
 
Avatar Katja-K
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 21
Dot.: Moja mała twórczość...

Ślicznie zdobisz pazurki Ja niestety nie mogę mieć pomalowanych nawet lakierem bezbarwnym, bo nauczycielka od matmy wstawiła mi już kilka uwag jak i za frencha i zwykła odżywkę(
__________________
Nie ma radości, ale jest nadzieja w krzyku się rodzi, a w ciszy umiera...
Katja-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 15:47   #478
Aquamarine
Rozeznanie
 
Avatar Aquamarine
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 654
GG do Aquamarine
Dot.: Moja mała twórczość...

Zakończmy juz ten temat, bo to do niczego nie prowadzi...było - minęło, choć niesmak pozostał. I pozostanie pewnie jeszcze długo, bo ja wybaczam, ale łatwo nie zapominam (jakkolwiek poważnie by to nie zabrzmiało - taka już jestem). Niestety, podobnie, jak Wy dziewczynki, nie jestem w stanie uwierzyć w rzekome włamanie...
A adresu strony podać nie zamierzam z dwóch powodów:
!) Nie chcę, żeby pod nickiem Denise, czy kogokolwiek innego, pojawiały się teksty mnie obrażające (jestem w stanie przyjmować krytykę swoich prac, ale niech będzie ona wyrażona w sposób grzeczny i odnosi sie tylko do nich, a nie do mnie personalnie)
2) O ile dobrze zrozumiałam zasady tego forum - autoreklama jest zabroniona, a mnie w rzeczy samej niezbyt potrzebna, bo kto ma tam trafić, ten i tak trafi.

No, to chyba bedzie ostatni off top, co?
Aquamarine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 15:51   #479
Aquamarine
Rozeznanie
 
Avatar Aquamarine
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 654
GG do Aquamarine
Dot.: Moja mała twórczość...

Cytat:
Napisane przez Katja-K Pokaż wiadomość
Ślicznie zdobisz pazurki Ja niestety nie mogę mieć pomalowanych nawet lakierem bezbarwnym, bo nauczycielka od matmy wstawiła mi już kilka uwag jak i za frencha i zwykła odżywkę(
Witaj. Tak to już bywa z nauczycielami...Mnie się nawet na studiach raz oberwało za pazury - fakt, były krwistoczerwone ze złotymi zdobieniami (ale było to tuz przed Bożym Narodzeniem, więc chyba miałam prawo... )
Aquamarine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 16:32   #480
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Moja mała twórczość...

jasne, że miałaś niech się baba cieszy, ze nie było przed Zaduszkami, mogłaś mieć wiedźmy na szczotkach i duszki na pazurkach
W pelni się zgadzam, co do Twojego stanowiska, kto ma stronkę znaleźc ten już znalazł ( naprawdę warto ).
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.