Wszystko o AKRYLU - wątek zbiorczy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-31, 21:45   #361
Madzia@
Raczkowanie
 
Avatar Madzia@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 86
Dot.: Zdobienia akrylem

Cytat:
Napisane przez Tilli Pokaż wiadomość
Spróbować zawsze można. A poza tym po to jest forum, że jak coś nie wychodzi i nie wie się dlaczego, albo odpada to zawsze można zadać pytanie i osoby które zajmu7ją się tym dłużej mogą pomóc. A chcę się nauczyć zdobienia akrylem, bo lakierem zdobię już od kilku lat i chciałabym spróbować czegoś innego, no i bardzo podobają mi się akrylowe wzorki. Poprostu chcę spróbować - od tego jeszcze nikomu krzywda się nie stała, a jak nie będzie nic wychodziło to na kurs nigdy nie jest za późno a dla własnych potrzeb naprawdę nie uważam żeby kurs był niezbędny - co innego osoby które na tym zarabiają, bo swoich paznokci nie powierzyłabym osobie bez kursu, ale sama mogę na nich eksperymentować. Takie jest moje zdanie, nie każdy musi się z nim zgadzać.
Po twojej wypowiedzi wnioskuje ze nie czytasz tego co ktos do ciebie pisze, napisalam ci ze pytac owszem mozna bo od tego jest forum ale zeby pytac jak sie "miesza akryl"? Wybacz... A jak chcesz sprobowac to zadaj sobie troche trudu, posiedz kilka dni i pozbieraj informacje na ten temat.
Mowisz ze swoich paznokci nie powierzylabys osobie bez kursu, ja robie paznokcie bez kursu i wydaje mi sie ze wychodzi to calkiem niezle, pazurki trzymaja sie ponad miesiac spokojnie bez zadnych problemow jednak uwazam kurs za priorytet zaraz po maturze i wlasnie jak najszybciej zamierzam sie na niego wybrac gdyz moim zdaniem jest on bardzo wazny... Tyle ode mnie
Madzia@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 22:22   #362
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: Zdobienia akrylem

Nie muszę siedzieć kilka dni i zbierać informacji skoro mogę zapytać na forum - nawet o najprostrzą (wg ciebie) rzecz. Jak już pisałam - jak się zaczyną cokolwiek to można nie wiedzieć na ten temat nic i zacząć.
I nie mam zamiaru się z nikim kłucić, bo nie od tego jest forum. Swoje zdanie już powiedziałam na ten temat. Mogę pytać więc pytam - a jeśli nie chcesz pomóc i odpowiedzieć to najlepiej wogóle się nie oddzywać.
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 22:32   #363
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Zdobienia akrylem

Cytat:
Napisane przez Tilli Pokaż wiadomość
Nie muszę siedzieć kilka dni i zbierać informacji skoro mogę zapytać na forum -
Kwestia mentalności
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 00:30   #364
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Zdobienia akrylem

dla mnie to zenada jakas
dlaczego dziewczyny ktore zaplacily duze pieniadze za kurs albo spedzily wiele godzin szukaajac informacji w internecie maja sie z toba teraz nia dzielic? skoro nawet nie mozesz sobie zadac tyle trudu zeby dowiedziec sie podstaw o akrylu? ani o szkoleniach ( sory ale nie musisz robisz kursu z przedluzania jesli jak mowisz nie chcesz tego robic, a jedynie z kolorowego akrylu)
zbulwersowalam sie no

ps. sory jesli jestem niemila ale mam napiecie przed ...
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 01:23   #365
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Zdobienia akrylem

Cytat:
Napisane przez Tilli Pokaż wiadomość
Nie muszę siedzieć kilka dni i zbierać informacji skoro mogę zapytać na forum - nawet o najprostrzą (wg ciebie) rzecz.
Podobno jedyne co człowiek MUSI to umrzeć, ale myślę że mogłabyś wykazać trochę dobrej woli i rozejrzeć się w necie za podstawowymi informacjami. Nie rozumiem na jakiej podstawie sądzisz, że dziewczyny będą chciały łopatologicznie tłumaczyć Ci krok po kroku pazurkowe ABC, skoro potrzebne informacje możesz znaleźć, wpisując kluczowe słowa w wyszukiwarce internetowej...

Cytat:
Napisane przez Tilli Pokaż wiadomość
Jak już pisałam - jak się zaczyną cokolwiek to można nie wiedzieć na ten temat nic i zacząć.
Ciekawe stwierdzenie, ale w pewnych dziedzinach bym nie ryzykowała
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 10:58   #366
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: Zdobienia akrylem

[quote=mysiak;3579883]Podobno jedyne co człowiek MUSI to umrzeć, ale myślę że mogłabyś wykazać trochę dobrej woli i rozejrzeć się w necie za podstawowymi informacjami. Nie rozumiem na jakiej podstawie sądzisz, że dziewczyny będą chciały łopatologicznie tłumaczyć Ci krok po kroku pazurkowe ABC, skoro potrzebne informacje możesz znaleźć, wpisując kluczowe słowa w wyszukiwarce internetowej...

1. mowilam, że nie mam zamiaru się kłucić, a po to jest forum, żeby nie trzeba było szukać tylko zapytać tych którzy się znają.
2. Jak już chcesz się wypowiadać(jakby nie patrzeć nie na temat, bo nie odpowiedziałaś na zadane pytanie) to najpierw uważnie przeczytaj wątek, bo wyraźnie pisałam, że nie chcę żeby ktokolwiek uczył mnie krok po kroku, bo tego naucze się sama tylko prosiłam o podstawową informacje. A tego nikt od zawsze nie wiedział i każdy kiedyś skądś musiał się dowiedzieć, więc to raczej nic dziwnego, że nie wiedziałam skoro nie miałam nigdy z tym do czynienia.
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 11:09   #367
Madzia@
Raczkowanie
 
Avatar Madzia@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 86
Dot.: Zdobienia akrylem

Cytat:
Napisane przez Tilli Pokaż wiadomość
2. Jak już chcesz się wypowiadać(jakby nie patrzeć nie na temat, bo nie odpowiedziałaś na zadane pytanie) to najpierw uważnie przeczytaj wątek, bo wyraźnie pisałam, że nie chcę żeby ktokolwiek uczył mnie krok po kroku, bo tego naucze się sama tylko prosiłam o podstawową informacje. A tego nikt od zawsze nie wiedział i każdy kiedyś skądś musiał się dowiedzieć, więc to raczej nic dziwnego, że nie wiedziałam skoro nie miałam nigdy z tym do czynienia.
hehe sama sie mieszasz, nie chcesz aby cie ktos krok po kroku uczyl ale o podstawowa rzecz pytasz a potem zapytasz tylko o proporcje a potem o to jak sie uklada listki i dalej to juz samo pojdzie nie?
Napisalas gdzies ze mozna zaczac cos robic nie majac o tym pojecia.... brawa dla ciebie masz racje, mozna wsiasc do samochodu i wyjechac na ulice nie majac o tym zielonego pojecia... ale jak cos to sie wyklepie nie? Bo przeciez czlowiek uczy sie na bledach.... hahaha
Madzia@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-01, 12:03   #368
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Zdobienia akrylem

Cytat:
Napisane przez tilli
2. Jak już chcesz się wypowiadać(jakby nie patrzeć nie na temat, bo nie odpowiedziałaś na zadane pytanie) to najpierw uważnie przeczytaj wątek, bo wyraźnie pisałam, że nie chcę żeby ktokolwiek uczył mnie krok po kroku(...)
Jeśli chcesz pisać na forum, to najpierw uważnie przeczytaj regulamin. I odpowiedzi, które dziewczyny tu napisały:

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
troszeczke sie tylko rozciencza
ale jesli w ten sposób chcesz krok po kroku uzyskac instrukcję zdobienia akrylem, to weszłaś na nie te forum, tu nie uczymy od podstaw, może pomoże ci ten link

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3387670&start=30
Jeśli najpierw pytasz o produkty, potem o narzędzia, następnie o proporcje i sposób mieszania składników, nie wmawiaj nam, że to nie jest prośba o podanie instrukcji zdobienia akrylem krok po kroku... Twoim zdaniem musiałyby się tu jeszcze znaleźć zdjęcia i strzałki z kierunkiem prowadzenia pędzelka, żeby to nazwać instruktażem krok po kroku?
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 13:31   #369
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: Zdobienia akrylem

Jesli prowadzenie samochodu i zdobienia paznokci to u ciebie to samo to pozostawie to bez komentarza.
A o dokladne robienie wzorow nie pytalam i nie mam zamiaru.
Na zadne wiecej "inteligentne" wypowiedzi nie mam zamiaru odpowiadac.

dobrarada, awa2001 i La Monica - dziękuję za odpowiedzi
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 13:46   #370
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Zdobienia akrylem

Cytat:
Napisane przez Tilli Pokaż wiadomość
a po to jest forum, żeby nie trzeba było szukać tylko zapytać tych którzy się znają.
Ciekawa teoria
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 15:09   #371
Madzia@
Raczkowanie
 
Avatar Madzia@
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 86
Dot.: Zdobienia akrylem

Cytat:
Napisane przez Tilli Pokaż wiadomość
Jesli prowadzenie samochodu i zdobienia paznokci to u ciebie to samo to pozostawie to bez komentarza.
Kobieto to bylo porownanie.... Ehh...
Madzia@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-01, 15:39   #372
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Zdobienia akrylem

Tilli Po co masz szukać skoro na forum mogą Ci odpowiedzieć ?
W sumie to jak ktos chce może mówić co i jak zrobić - jego sprawa , ale uwierz , że wypracowanie na temat akrylu nie da Ci takich podstaw jak sprawdzenie na "żywo" co, ile i jak nakładać. Ciężko jest załatwić to kilkoma zdaniami, a tym bardziej filmami video gdzie widać tylko 1/3 całej pracy

Nie odsyłam Cię na kurs (choć mnie korci ), proponuje zaopatrzyć się w dobre produkty - mieszanka pudru i liquidu z różnych firm może choć nie musi skończyć się niezaciekawym efektem

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 16:18   #373
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: Zdobienia akrylem

mona1978 dziękuję. Wiem, że kurs daje dużo i tam najlepiej jest się wszystkiego dowiedzieć i że filmy wszystkiego nie pokażą, ale dopóki na niego nie pojdę to chciałam się tutaj dowiedzieć paru podstaw i sama na sobie wypróbować.
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 17:05   #374
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Zdobienia akrylem

Tilli - nie obrażaj się na dziewczyny bo nie ma za co.

Prawda jest taka - jak ktos zapłacił kasę (dużą) za zdobytą wiedzę to nie bardzo mu się uśmiecha za friko kogoś uczyć i tyle. To jest proste jak budowa cepa. Angielskiego też Cię za darmo nikt nie nauczy - chyba że w podstawówce. ale poziom jest tam żaden.

To nie jest proste - nawet robienie tych ozdób.

jest to bardziej skomplikowane niż ci się wydaje. ja zabuliłam za tą wiedzę (zdobnictwo akrylem i 3D akryl) - około 250 zeta. więc mało to nie jest zważywszy że trwało to 6-7 godzin. osoby uczące innych się cenią i nikt Ci nie będzie tłumaczył, wyjasniał jak się to robi za darmo - bo w sumie w imię czego?

a to że tu się udziela porad: jasne że tak. jak mi pękały tipsy szklane i nie wiedziałam dlaczego to mi tu wyjasniono i problem się rozwiązał. jak ktoś chce oczko wodne zrobić też mu wytłumaczono. ale to takie problemy wąsko zakresowe a nie : jak się coś robi i dlaczego tak, i co robię źle itd.... a nie mam o tym wszystkim najmniejszego pojęcia.

to nie ma sensu

zniszczysz pędzel, zmarnujesz liquid, zmoczysz puder i tyle będziesz mieć. 100 złotych w plecy i trochę nerwów.

mam dla ciebie tylko 2 alternatywy:

1)idź na profesjonalny kurs i Cię nauczą

2) idź do jakiejś laseczki po kursach, robiącej takie rzeczy profesjonalnie, rzuć jej kasę i Cię nauczy - papiera nie potrzebujesz to Ci taniej policzy.

a tu się nie przezbywaj bo i tak Ci nikt nie poradzi tak abyś była zadowolona bo tak się po prostu nie da nauczyć. tak jak się nie da korespondencyjnie nauczyć rachunkowości.

ps. w tajemnicy powiem ci że robię już te kwiatki dwa miesiace i wychodzą mi coraz lepiej - ale to trwa dwa miesiące!!! i poparte jest szkoleniem.

trzymaj się cieplutko.

ps.2 - studiujesz za darmo?
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 17:22   #375
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: Zdobienia akrylem

Wiem, że jest to skąplikowane... prawda - ktoś za wiedze zapłacił, ale są osoby które zapłaciły za wiedze na inny temat i bez problemu udzielają odpowiedzi nawet na głupie pytania kogoś kto się na tym nie zna i nie robił kursu. Nie uważam też, że za pierwszym razem mi to wyjdzie, ale chcę spróbować - jak będę miała trochę czasu i pieniędzy na kurs to go zrobię.
Studiuję za darmo... tzn. za wiedze nie płacę, bo jestem na uczelni państwowej (oba kierunki) tylko płacę za mieszkanie, rachunki, wyżywienie itp.
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 17:52   #376
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Zdobienia akrylem

Tilli: masz rację, istnieją osoby które dzielą się wiedzą za darmo i chwała im za to. Ale jeśli chodzi o zdobienie pazurów to, jak zapewne się domyślasz, szalenie ważna jest praktyka. Sama teoria, nawet podana w bardzo przejrzysty sposób, to o wiele za mało! Nie jestem stylistką, ale patrzę na to przez pryzmat własnych doświadczeń: ukończyłam szkołę muzyczną i naprawdę nie wyobrażam sobie, żeby którykolwiek z profesorów nauczył mnie gry na skrzypcach korespondencyjnie. I nie dlatego, że wiedzę zdobyli za ciężkie pieniądze i woleli ją korzystnie sprzedać (bo nauka była darmowa, byłam "dzienną" uczennicą), ale dlatego że tak się nie da. Mimo najszczerszych chęci i największych predyspozycji! (analogicznie rzecz się ma z innymi umiejętnościami praktycznymi: jazdą konną, aikido i dziesiątkami innych) Jeden obraz może wyjaśnić więcej niż tysiąc słów. Pokazanie kilku ruchów jest w tym wypadku cenniejsze niż najlepsza pisemna instrukcja.

A co do udzielania instrukcji na forum (mówię wyłącznie w swoim imieniu): chodziło mi nie o pieniądze, tylko o podejście. Bo nawet jeśli nie chcesz iść na kurs, mogłabyś włożyć trochę wysiłku w szukanie informacji na różnych stronach i forach (czytając to, co napisali wcześniej inni a nie prosząc, by dla Ciebie napisali wytyczne....). Masa osób nie ma w zwyczaju korzystać nawet z forumowej wyszukiwarki (to akurat nie jest uwaga do Ciebie), nie mówiąc już o rozglądaniu się za informacjami w innych źródłach. A forum nie jest po to, żeby po raz setny pisać odpowiedzi na te same pytania.
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 18:14   #377
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: Zdobienia akrylem

a ja powiem że zależy gdzie dziewczyna trafi na kurs, ja zapłaciłam za kurs , który obejmował zdobnictwo akrylem i nikt mi niczego nie pokazał, sama robiłam kwiatki i sie wkurzałam że sie rozlewaja!!pani insrtuktor pokazała jak robi kwiatka (zreszta b ładnego) i kazała zrobic modelce takiego samego, jej jedyna wskazówka to było" trzeba zrobic tak żeby sie nie rozlał"
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 18:32   #378
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: Zdobienia akrylem

mysiak rozumiem o co Ci chodziło... wiem, że mogłam poszukać w internecie na ten temat... właściwie to nawet szukałam ale nigdzie nie mogłam znaleźć właśnie tego o co pytałam.

Chinka-chu-min właśnie dlatego ja się zastanawiam nad kursem (chociaż chciałabym zrobić w wakacje), bo boję się, że wydam pieniądze a nic z tego nie będę miała. Jak będę szła na kurs to najpierw popytam osoby, które już na nim były i pójdę na taki jaki mi polecą
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 18:41   #379
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Zdobienia akrylem

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
A co do udzielania instrukcji na forum (mówię wyłącznie w swoim imieniu): chodziło mi nie o pieniądze, tylko o podejście. Bo nawet jeśli nie chcesz iść na kurs, mogłabyś włożyć trochę wysiłku w szukanie informacji na różnych stronach i forach (czytając to, co napisali wcześniej inni a nie prosząc, by dla Ciebie napisali wytyczne....). Masa osób nie ma w zwyczaju korzystać nawet z forumowej wyszukiwarki (to akurat nie jest uwaga do Ciebie), nie mówiąc już o rozglądaniu się za informacjami w innych źródłach. A forum nie jest po to, żeby po raz setny pisać odpowiedzi na te same pytania.


W samo sedno
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-01, 19:06   #380
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Zdobienia akrylem

przyznam szczerze, ze nie rozumiem jak mozna byc na kursie i pozwolic, zeby instruktorka mnie zlewała, jak cos nie wiem to wołam, chociazby co 5 minut, tak długo, aż zrozumiem, nie widzę inaczej.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 19:15   #381
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Zdobienia akrylem

Oooj Awuś łatwo się mówi.
Ja byłam na kursie gdzie instruktorka jadla obiad, odkurzala zele, porzadkowała faktury.
Nie wynioslam z niego kompletnie nic ale też slowa w tej sprawie nie powiedzialam.
Nie przez niesmiałosc czy ze wstydu ale po prostu nienawidzę o nic prosić.
I stwierdziłam ,ze mam to w dupie.
Moja droga z firemką się rozeszła

Choć rzeczywiscie - na poczatku drogi pazurkowej , korzystniej byłoby trafić na porzadny kurs
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 19:20   #382
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Zdobienia akrylem

latwo sie mówi, ale niełatwo sie płaci, az nie wierzę, ze sie nie odezwałaś, w koncu to moja kasa, też nienawidzę sie prosić, ale jeszcze bardziej nienawidzę być robiona w konia, u nas na kursie jest 20 lasek i zgadnijcie przy kim wiecznie siedzi instruktorka, na pewn0 bardzo mnie lubi ))))) trudno, życie.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 19:23   #383
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Zdobienia akrylem

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
az nie wierzę, ze sie nie odezwałaś, w koncu to moja kasa,
Dla mnie zasady są bezcenne


Cytat:
u nas na kursie jest 20 lasek i zgadnijcie przy kim wiecznie siedzi instruktorka, na pewn0 bardzo mnie lubi )))))
I bardzo dobrze
Ona nie jest do lubienia tylko do uczenia
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 22:51   #384
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Zdobienia akrylem

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
latwo sie mówi, ale niełatwo sie płaci, az nie wierzę, ze sie nie odezwałaś, w koncu to moja kasa, też nienawidzę sie prosić, ale jeszcze bardziej nienawidzę być robiona w konia, u nas na kursie jest 20 lasek i zgadnijcie przy kim wiecznie siedzi instruktorka, na pewn0 bardzo mnie lubi ))))) trudno, życie.
bardzo dobrze ! Płacisz - wymagasz !
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 16:04   #385
LOduWka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 26
Dot.: jak wypelniac akryle?

co do zakupow na allegro hmmm nie wszystko bym polecila zwlaszcza filmy ktore niby zawieraja kursy, mialam okazje obejzec kilka z nich i odradzam tragedia podstawowe bledy panie ktore opowiadaja mowia niewyraznie i uzywaja wielu skrotow myslowych ktorych osoba dopiero co uczaca sie nie zrozumie, ja sama zaczynam prace z tipsami i zdecydowalam sie na kurs to naprawde oplacalo sie!!!
LOduWka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 17:01   #386
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: jak wypelniac akryle?

Marta a liquid już masz?
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 17:58   #387
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: jak wypelniac akryle?

Awa
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 18:25   #388
MisiaBezMisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Skierniewice czasem Łódź
Wiadomości: 92
Dot.: jak wypelniac akryle?

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
Marta a liquid już masz?

Awa... po co liquid?

pszesz Marta będzie uzupełniać tylko akryl
__________________
Misie nie zeżerają ludzi..
MisiaBezMisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 18:59   #389
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: jak wypelniac akryle?

Myślę, że od 2005 roku martas0905 już zdążyła coś zrobić ze swoimi paznokciami
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 19:01   #390
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: jak wypelniac akryle?

Cytat:
Napisane przez MisiaBezMisia Pokaż wiadomość
Awa... po co liquid?

pszesz Marta będzie uzupełniać tylko akryl
Hmm a jakby użyć wody do tego proszku... a może szkoda wody dawać też się jakoś ugniecie
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-22 01:07:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.