Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-31, 20:33   #631
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

jak już zaczęła schodzić to szybko zejdzie i bedziesz musiala isc wymienic kolczyk
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 11:43   #632
słodka-chwila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 268
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

kolczyka w języku mam już od 2,5 roku. opuchlizna u mnie trzymała się jakieś 2 dni maxymalnie, szybko przeszło.. i co dziwne to mnie nawet nie bolało nie musiałam jeść przez rurkę, jak co niektóre osoby.. jeszcze tego dnia, w którym przebiłam język jadłam ostro przyprawione jedzenie, heh nie sepleniłam. i oczywiście musiałam pokaać kosmetyczce pisemną zgodę rodzica i dowód osobisty mamy. jestem bardzo zadowolona z posiadania kolczyka pomimo tego, że niestety szkliwo na zębach niszczy się pozdrawiam
słodka-chwila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 11:53   #633
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja miałam opuchnięty i troche seplenilam ale też jadłam od razu normalnie :P tylko dziwnie mi sie jadło spagetti (chyba to było 3 dzień po przebiciu) bo mi się trochę makaron zawijał
Niszczy Ci sie szkliwo?? Ja właśnie nie mam żadnych problemów z zębami a mam kolczyk od 1,5 roku... nawet dentystka się dziwiła może to dlatego, że mam kolczyk tak, że nie obija się nigdy o zęby, no i nie bawię się nim... nie wiem... w każdym razie cieszę się, że mam kolczyk i nie mam żadnych problemów z nim
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 13:36   #634
magduchaa14
Przyczajenie
 
Avatar magduchaa14
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
Wiadomości: 16
GG do magduchaa14
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez Tilli Pokaż wiadomość
jak już zaczęła schodzić to szybko zejdzie i bedziesz musiala isc wymienic kolczyk
Hmm no język juz jest prawie taki jak na początku a to opuchnięte wokł dziurki poooowoli tez sie zminiejsza Jak myslisz mogłabym juz wymienic w poniedziełek przyszły??
magduchaa14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-01, 14:49   #635
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Napewno... skoro już sama widzisz, że opuchlizna prawie zeszła to w przyszły poniedziałek napewno będziesz mogła iść wymienić kolczyk... zwykle wymienia się 1-2 tygodnie po przebiciu... ja wymieniałam tydzień po i wszystko było w porządku
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 09:17   #636
magduchaa14
Przyczajenie
 
Avatar magduchaa14
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
Wiadomości: 16
GG do magduchaa14
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hmm wiec sobie pojade w poniedzialek i mam nadzieje ze mi wymienią Hhee Dzieki za info Pozdrawiam
magduchaa14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 14:55   #637
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

dolacza nastepna rozmyślajaca nad kolczykiem w języku postanowilam ze jeżeli jutro wyniki z psychologi z egzaminu będa pozytywne to chyba sobie prezent zrobie juz od dłuższego czasu nastawiam psychicznie do tego mame bólu przy przebiciu sie nie boje gorzej z opuchnilzną bo moim najwiekszym sensem w życiu jest jedzenie(dobrze ze w boki nie idzie ) i chyba jedynie to mnie narazie powstrzymuje
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-03, 15:04   #638
magduchaa14
Przyczajenie
 
Avatar magduchaa14
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice
Wiadomości: 16
GG do magduchaa14
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość
dolacza nastepna rozmyślajaca nad kolczykiem w języku postanowilam ze jeżeli jutro wyniki z psychologi z egzaminu będa pozytywne to chyba sobie prezent zrobie juz od dłuższego czasu nastawiam psychicznie do tego mame bólu przy przebiciu sie nie boje gorzej z opuchnilzną bo moim najwiekszym sensem w życiu jest jedzenie(dobrze ze w boki nie idzie ) i chyba jedynie to mnie narazie powstrzymuje
A wiec dobrze ze bolu sie nie boisz bo nie ma czaego sie bac przebicie wogole nie boli A co do Twojego jedzienia to pwoiem tak: wszytko sie da jesli sie chce :P Ja np cieszyalam sie ze nie bede mogla jesc a tu wyszlo na to ze jesc moglam tylko tzreba obrac specjalna technike zeby nienadwyrezac jezyka bo na poczatku takie nim ruszanie boli wiec tylko bys musiała obrac ta technikę by nie ruszac zbytnio jezykiem i bedzie dobrze W salonie tez osoba przebijająca Ci jezyczek powie czego powinnac unikać zwiazanego z jedzeniem Hmmm jak przebijesz to zdaj relacje pozdrawiam
magduchaa14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-03, 18:05   #639
Tilli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wschowa
Wiadomości: 153
GG do Tilli
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Ja jadłam wszystko po przebiciu - oprócz nabiału, bo nie wolno A tak to wszystko jadłam tylko tak dziwnie wkładałam do buzi tak bardziej z boku:P i to było od razu po przebiciu a na nastepny dzień to już mi się nie chciało bawić w takie "upychanie" jedzenia i jadłam normalnie a języczek zagoił się szybciutko - pewnie duża jest w tym zasługa kostek lodu i rumianku z szałwią
Tilli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-04, 18:08   #640
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość
dolacza nastepna rozmyślajaca nad kolczykiem w języku postanowilam ze jeżeli jutro wyniki z psychologi z egzaminu będa pozytywne to chyba sobie prezent zrobie juz od dłuższego czasu nastawiam psychicznie do tego mame bólu przy przebiciu sie nie boje gorzej z opuchnilzną bo moim najwiekszym sensem w życiu jest jedzenie(dobrze ze w boki nie idzie ) i chyba jedynie to mnie narazie powstrzymuje
Jakbym siebie słyszała Ja się jeszcze boję tego, że podobno można uszkodzić kubki smakowe :/
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-04, 18:26   #641
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

o kubkach smakowych uczą na lekcjach biologii w liceum - wbijając igłę w język zniszczeniu ulegają tylko te przekłuwane, nie ma opcji, żeby uszkodzić więcej - bo niby jak?
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-05, 16:58   #642
czekly
Raczkowanie
 
Avatar czekly
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 70
GG do czekly
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

a ja przekułam sobie język w piątek.
Samo przekucie nie bolało, tylko płyn jakim znieczuliła?, zmroziła? nie wiem jak to nazwać, ale był nieprzyjemny, piekł troche i straciłam całkowicie czucie w języku.
Potem spuchł mi język, ale o dziwo nie spepleniłam, wziełam proszki przeciwbólowe, zjadłam bokiem delikatnie kanapke, dbałam o higiene, płukałam
i jak na razie jest dobrze. Opuchlizna schodzi.


A jak u Was sprawa z rodzicami?
(oczywiście pytam się niepełnoletnich Wiżanek bądź mieszkających i czekajacych na pozwolenie rodziców)
czekly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 17:39   #643
ankkka
Raczkowanie
 
Avatar ankkka
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 347
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ała.....
ankkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 17:39   #644
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

To jest to oc zym chciałam pogadać Jak rodzice jak ich przekonywaliście ? jak zacząc ten tródny temat dla kazdego rodzica?? wściekli się xD Czy im sie pododbało?? jakie mieli zastrzezenia itd proszę p[odzielcie sie ze mną wrazeniami poniważ chciałabym sparwić sobie kolczyk a naprawde szanuje zdanie mojej mamy i nie chce tego robić bez jej wiedzy zaufania itd mam poporostu za dobre stosunki które łatwo zepsóć zwłaszca w moim wieku tzw Wieku dojrzewania
zuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 18:10   #645
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 442
GG do paulina__89
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hej. Za tydzień kończe 18 lat i postanowiłam sama sobie zrobić prezent i przekłuć język. Już od dawna chciałam go mieć ale troche się bałam. Z rodzicami nie będzie żadnego problemu, kolczyk w pępku miałam mając 14 lat, a tatuaż 16 i nadal jestem z niego zadowolona W każdym razie chciałam spytać ... ile po przekłuciu można pić alkohol? Pytam bo 6 dni później robie 18stke.
paulina__89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 18:49   #646
Kropencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Hej! Mam takie zapytanie do kosmetyczki,gdyz iz rok tamu zrobiłam sobie kolczyka w jezyku,oczywiscie nic nie bolało przekłucie,jezyk spuchł - norma,opuchlizna zaczeła schodzic,wszystko było ładnie pieknie,leczy było jedno "dlaczego" dlaczego przy górnej kulce zaczeło mi pojawiac sie taka czerwona scianka,poszłam do kosmetyczki powiedziała mi ze tak sie czasami dzieje jak przy gojeniu gdy, nie wiem jak to nazwac niech bedzie ze "zle ruszyłam" fakt miałam taka akcje ze kolczyka "zle ruszyłam" i zaczeła mi leciec krew no ale ostatecznie dzieki zimnej wodzie ja zatamowałam.

Myslałam ze wszystko oki bedzie i ta czerwona scianka mi zejdzie,no przez jakis czas znowu było ładnie pieknie,az tu nagle zaczeła mi sie robic górka po jednej stronie kolczyka koło górnej kulki po lewej stronie,i raz opadała ta górka a raz znowu podnosiła, i przy okazji zaczoł sie wydzielac jakis płyn z dziurki tam gdzie była górka.
Poszłam do kosmetyczki i poradziła mi zebym albo wyciagneła kolczyka i mi to wszystko zniknie albo zebym zazyła antybiotyk, wiec wyciagnełam kolczyka,i zeczywoscie prawie wszystko znokneło, została mi tylko taka m,mała góreczka.

I mam teraz pytanie co to mi sie działo?
I nastepne pytanie czy moge sobie zrobic drugi raz kolczyka w jezyku (bo mam ochote) tylko nie wiem czy mi bedzie wolno,(oczywiscie nie w tym samym miejscu gdzie miałąm pierwszego).

Z góry bardzi dziekuje za odpowiedz na moje pytania!!!! To jest dla mnie bardzo wazne. Pozdrawiam
Kropencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 19:07   #647
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Kolczyk w języku powinno się raczej robić w salonie perciu anie u kosmetyczki
zuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 19:35   #648
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 442
GG do paulina__89
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Mógłby ktoś odpowiedzieć an moje pytanie?
paulina__89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 19:42   #649
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

niestety nie wiem nie mam kolczyka ;P cierpliwośći ;*
zuni jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-05, 19:47   #650
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 442
GG do paulina__89
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

hehe ok przepraszam za upierdliwość
paulina__89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 20:01   #651
anett234
Zadomowienie
 
Avatar anett234
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: DTR
Wiadomości: 1 767
GG do anett234
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez paulina__89 Pokaż wiadomość
Hej. Za tydzień kończe 18 lat i postanowiłam sama sobie zrobić prezent i przekłuć język. Już od dawna chciałam go mieć ale troche się bałam. Z rodzicami nie będzie żadnego problemu, kolczyk w pępku miałam mając 14 lat, a tatuaż 16 i nadal jestem z niego zadowolona W każdym razie chciałam spytać ... ile po przekłuciu można pić alkohol? Pytam bo 6 dni później robie 18stke.

Kiedy ja przebijałam język to nie miałam takiego problemu,bo nie było ani żadnej osiamnastki ani innej imprezy (takiej z alkoholem)...Ale tak bardzo chciałam miec ten kolczyk,że potrafiłam znieśc brak innych bardzo ważnych rzeczy w moim życiu np. jedzenie (bo jak zepewne wiesz nie wszystko można jeśc)..Ale nie o tym miało byc...
Otóż myślę a raczej wiem napewno,że te 6 dni po przekluciu nie wystarczą do tego żeby język zagoił się i żeby można było robic takie "eksperymenty"..Choci az każdy organizm jest inny i inaczej reaguje..Radziłabym Ci w takim razie poczekac z tym przekłuwaniem do tej imprezy.A dopiero później iśc sobie przebic...Przeciez to Ci nie "ucieknie" ,będziesz już sama decydowac w tej kwestii więc w każdej chwili możesz pójśc...Po co masz się stresowac na imprezie...
anett234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 20:28   #652
Kropencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
Kolczyk w języku powinno się raczej robić w salonie perciu anie u kosmetyczki

No u mnie w małym miescie nie ma salonu percingu,sa tylko kosmetyczki i do nich sie idzie wszystko przebijac.Ale u tej co ja byłam to duzo osób chodzi.

Ale dostane odpowiedzi na moje pytania, prawda Z góey dzieki
Kropencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 20:46   #653
czekly
Raczkowanie
 
Avatar czekly
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 70
GG do czekly
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez paulina__89 Pokaż wiadomość
hehe ok przepraszam za upierdliwość
Z tego co ja czytałam to nie można pic alkoholu przez ok 2 tyg.
Ale widomo kazdy organizm przyswaja inaczej
czekly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 20:52   #654
czekly
Raczkowanie
 
Avatar czekly
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 70
GG do czekly
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
To jest to oc zym chciałam pogadać Jak rodzice jak ich przekonywaliście ? jak zacząc ten tródny temat dla kazdego rodzica?? wściekli się xD Czy im sie pododbało?? jakie mieli zastrzezenia itd proszę p[odzielcie sie ze mną wrazeniami poniważ chciałabym sparwić sobie kolczyk a naprawde szanuje zdanie mojej mamy i nie chce tego robić bez jej wiedzy zaufania itd mam poporostu za dobre stosunki które łatwo zepsóć zwłaszca w moim wieku tzw Wieku dojrzewania

hmm.. u mnie to było tak
rozmawiałam z mamą, ale ona mówiła "Absolutne nie" tłumaczyła mi, że to jest szkodliwe i w ogóle jak to matka.
Ale ja zrobiłam bez jej zgody.
Następnego dnia się przyznałam. Była wściekła jak osa, ale potem powoli, powoli i jej przeszło. Powiedziałam, jej, że w ten sposób chciałam zacząc samodzielnie odpowiadać, za swoje ciało, mówiłam, że czytalam wiele na ten temat, i znam też skutki uboczne, dlatego też poszłam do specjalisty. A potem oczywiście przeprosiłam, że zlekceważyłam jej zdanie, i że to się więcej nie powtórzy.
Uważam, że ten kolczyk między nami wiele zmienił. Zaczęła mnie treaktować poważniej
czekly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 20:58   #655
czekly
Raczkowanie
 
Avatar czekly
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 70
GG do czekly
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez paulina__89 Pokaż wiadomość
Hej. Za tydzień kończe 18 lat i postanowiłam sama sobie zrobić prezent i przekłuć język. Już od dawna chciałam go mieć ale troche się bałam. Z rodzicami nie będzie żadnego problemu, kolczyk w pępku miałam mając 14 lat, a tatuaż 16 i nadal jestem z niego zadowolona W każdym razie chciałam spytać ... ile po przekłuciu można pić alkohol? Pytam bo 6 dni później robie 18stke.

A może warto poczekać i po imprezie jak będzie po wszystkim zrobić kolczyka.
Nigdy nic nie wiadomo.
Ja np. nie seplenie
Ale moja koleżanka sepleniła przez dwa tygodnie, tak, że ledwo co ja zrozumiec można było.
czekly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 21:07   #656
anett234
Zadomowienie
 
Avatar anett234
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: DTR
Wiadomości: 1 767
GG do anett234
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez czekly Pokaż wiadomość
A może warto poczekać i po imprezie jak będzie po wszystkim zrobić kolczyka.
Nigdy nic nie wiadomo.
Ja np. nie seplenie
Ale moja koleżanka sepleniła przez dwa tygodnie, tak, że ledwo co ja zrozumiec można było.
Haha..
Racja..To też chyba zależy od osoby,czy od organizmu..sama nie wiem...może od kształtu języka czy kości szczękowych (ale filozofuję )..Jeśli o mnie chodzi to również nie seplenię i nigdy tego nie robiłam..Chociaż znam osoby,które bardzo się "męczą" mówiąc...Do tego trzeba się przyzwyczaic (do kolczyka w buzi)
anett234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 21:09   #657
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Paulino, popieram czekly, alkohol rozrzedza krew i podrażnia rane w języku, będziesz go prawdopodobnie goić od nowa po tej 18'stce. poczekaj te 6 dni i jak kac minie, to dopiero idź do studia
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 21:18   #658
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez anett234 Pokaż wiadomość
Kiedy ja przebijałam język to nie miałam takiego problemu,bo nie było ani żadnej osiamnastki ani innej imprezy (takiej z alkoholem)...Ale tak bardzo chciałam miec ten kolczyk,że potrafiłam znieśc brak innych bardzo ważnych rzeczy w moim życiu np. jedzenie (bo jak zepewne wiesz nie wszystko można jeśc)..Ale nie o tym miało byc...
Otóż myślę a raczej wiem napewno,że te 6 dni po przekluciu nie wystarczą do tego żeby język zagoił się i żeby można było robic takie "eksperymenty"..Choci az każdy organizm jest inny i inaczej reaguje..Radziłabym Ci w takim razie poczekac z tym przekłuwaniem do tej imprezy.A dopiero później iśc sobie przebic...Przeciez to Ci nie "ucieknie" ,będziesz już sama decydowac w tej kwestii więc w każdej chwili możesz pójśc...Po co masz się stresowac na imprezie...
ja na drugi dzień po przebiciu już piłam browarka i paliłam oczywiście mniej ale jakoś nie mogłam sobie odmówić (byly to ferie:P) może dlatego minęły już 2 tygodnie a ja nadal mam "kulkę" w jezyku, a innym znajomym się krócej goił jogurciki też piłam (to w pierwszy dzień, potem już miałam dość) a mama się wogole nie zorientowała chociaz sepleniłam troszke.. za to mój kuimpel juz pare godzin po przebiciu pil piwo i normalnie jaral fajki a na drugi dzien jadl w niedziele obiad z cala rodzina i nikt nie zczail do tej pory :P no ale mu jezyk po prau dniach spuchl tak, ze kulka weszla w dziurke i pojechal do goscia co mu przebijal.. i wymienil mu kulke na wieksza.. ogólnie to nie ma co sie bac z tym niejedzeniem i niepiciem... ja myslalam ze bedzie gorzej ale okazalo sie ze glod zawsze wygrywal
izuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 21:25   #659
czekly
Raczkowanie
 
Avatar czekly
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 70
GG do czekly
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
ja na drugi dzień po przebiciu już piłam browarka i paliłam oczywiście mniej ale jakoś nie mogłam sobie odmówić (byly to ferie:P) może dlatego minęły już 2 tygodnie a ja nadal mam "kulkę" w jezyku, a innym znajomym się krócej goił jogurciki też piłam (to w pierwszy dzień, potem już miałam dość) a mama się wogole nie zorientowała chociaz sepleniłam troszke.. za to mój kuimpel juz pare godzin po przebiciu pil piwo i normalnie jaral fajki a na drugi dzien jadl w niedziele obiad z cala rodzina i nikt nie zczail do tej pory :P no ale mu jezyk po prau dniach spuchl tak, ze kulka weszla w dziurke i pojechal do goscia co mu przebijal.. i wymienil mu kulke na wieksza.. ogólnie to nie ma co sie bac z tym niejedzeniem i niepiciem... ja myslalam ze bedzie gorzej ale okazalo sie ze glod zawsze wygrywal
Ja się postaram trochę wstrzymac od picia, chociaż Ciężko będzie bo tu ferie idą, obóz i takie klimaty
A co do jedzenia, to przy ojcu musze jeść normlnie i jem. W niedziele jadłam z całą rodziną kotlety sojowe i jakieś sałatki ( nie jem mięsa to dlatego)
Ale uważam na wsztstko i dbam o higiene, płukam ciągle i jest dobrze
Mam nadzieje, że mi się nie zrobi jak Twojemu kumplowi
czekly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-05, 21:26   #660
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kolczyk w języku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

Cytat:
Napisane przez paulina__89 Pokaż wiadomość
Mógłby ktoś odpowiedzieć an moje pytanie?
moglby mozesz zrobic drugi raz kolczyka..ale nie u kosmetyczki tylko w salonie.nie mialam przypadkiem za krotkiego kolczyka? czesto takie zgrobienia sie robia jak kolczyk jest za krotki,lub jest to reakcja alergiczna na nieszlachetny metal...niektore osoby nie moga miec kolczykow ze stali chirurgicznej w ktorej jest nikiel i sie uczulaja.

co do tej 18 i alkoholu...6 dni po przekluciu mysle ze problemu nie bedzie bo krew nie bedzie leciala z jezyka i bedzie w trakcie gojenia,kanal przeklucia bedzie juz w miare zespojony takze problemu nie widze wiekszego,jednak nie wykluczaj tego ze jezyk Ci nie spuchnie i nie bedzie bolal...bo niektorym szybko schodzi opuchlizna a u niektorych sie utrzymuje nawet do 2 tygodni, wiec mimo wszystko ja bym poczekala,nie ze wzgledu na ten alkohol ale asekuracyjnie zebys sie po prostu dobrze bawila zamiast martwic sie bolem jezyka,a napewno jak bedziesz duzo gadac to bedzie bolalo bo bedziesz ruszac kolczykiem co bedzie podraznialo kanal a wiadomo ze na imprezach sie gada i gada ..Poczekaj..6 dni Cie nie zbawi.
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.