makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-09, 19:53   #3781
chelsea_
Przyczajenie
 
Avatar chelsea_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cześć dziewczyny ! Ja równo tydzień temu miałam robiony makijaż permanentny brwi metodą włoskową. Po 4 dniach zaczęły się robić strupki i oczywiście jak już widziałam, że jakiś odchodzi to mu pomagałam, ale na prawdę nic na siłę. Dziś widzę, że są miejsca, gdzie jak najbardziej widać fajne brązowe kreseczki, ale są też takie gdzie pigment imitujący włoski jest baaardzo jasny wręcz prawie niewidoczny, przez co tworzy się w tych miejscach efekt cienia, te kreski nie są wyraźne ale takie jakby rozmazane. Da się to poprawić? Kurcze dałam 1200 zł, mam nadzieję, że da się w tych miejscach na nowo narysować wyraźne kreski. Boję się, że może przez to moje skubanie coś popsułam. Kosmetyczka nie kazała niczym smarować brwi przez pierwszy tydzień. Za tydzień ( równo po 2 tygodniach ) korekta.
chelsea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 20:00   #3782
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

muscat, dziękuję za odpowiedź

emlę miałam nałożoną tylko raz, na jakieś 20minut, podczas godzinnego zabiegu nie miałam dokładanej emli. z pewnością na poprawkę nie pójdę do tej kobiety, wolę dołożyć i pójść do kogoś innego.

a powiedz mi jeszcze, od czego zależy intensywność makijażu? moja koleżanka robiła w grudniu kreski górne, i nawet nie była na poprawce bo za pierwszym razem lingeristka nadała ładny kształt, i są w ładnym odcieniu czerni. i to mnie ciekawi, jak to możliwe? moje brwi piórkowe, były już mało widoczne po 2 miesiącach, a były robione najciemniejszym barwnikiem jaki się używa do brwi. a teraz jestem już zmuszona poprawiać je kredką.

Maladive, ja miałam robione brwi metodą piórkową, i powiem że zasnęłam podczas wykonywanego makijażu lingeristka ładnie narysowała kształt krwi, nałożyła lidokainę z buteleczki jako znieczulenie, włączyła muzykę i się uspokoiłam, a bałam się bardzo. teraz wiem, że nie było się czego bać
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 20:18   #3783
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez inverso Pokaż wiadomość
muscat, dziękuję za odpowiedź

emlę miałam nałożoną tylko raz, na jakieś 20minut, podczas godzinnego zabiegu nie miałam dokładanej emli. z pewnością na poprawkę nie pójdę do tej kobiety, wolę dołożyć i pójść do kogoś innego.

a powiedz mi jeszcze, od czego zależy intensywność makijażu? moja koleżanka robiła w grudniu kreski górne, i nawet nie była na poprawce bo za pierwszym razem lingeristka nadała ładny kształt, i są w ładnym odcieniu czerni. i to mnie ciekawi, jak to możliwe? moje brwi piórkowe, były już mało widoczne po 2 miesiącach, a były robione najciemniejszym barwnikiem jaki się używa do brwi. a teraz jestem już zmuszona poprawiać je kredką.
Inverso w trakcie zabiegu już nie znieczula się Emlą, tylko nakłada żel znieczulający, ale linergistki raczej o tym informują, więc skoro nie zarejestrowałaś czegoś takiego to prawdopodobnie nie miałaś ponownego znieczulenia
Łatwiej byłoby mi się wypowiedzieć, gdybym widziała jak miałaś pigmentowane brwi. Różne mogą być przyczyny takiego szybkiego rozjaśnienia.
Przyczyną może być np. brak korekty, za płytka, lub wręcz przeciwnie, zbyt głęboka pigmentacja, ale tu stawiałabym na płyciutką
Nadmiernie sucha skóra, problemy z tarczycą i leki, które w związku z tym są przyjmowane, bo one jeszcze nasilają rogowacenie skóry.
Niewłaściwa pielęgnacja po zabiegu.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 20:47   #3784
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

muscat, ale wyraźnie mówiłam kobiecie że mnie to bardzo boli ;/ więc nie wiem dlaczego mi dołożyła żadnego kremu znieczulającego.

na poprawce brwi byłam po miesiącu. codziennie były natłuszczane kremem z wit. a+e. no tak, euthyrox na niedoczynność tarczycy łykam. ach, jestem zielona w temacie pigmentacji.
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 08:42   #3785
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez inverso Pokaż wiadomość
muscat, ale wyraźnie mówiłam kobiecie że mnie to bardzo boli ;/ więc nie wiem dlaczego mi dołożyła żadnego kremu znieczulającego.

na poprawce brwi byłam po miesiącu. codziennie były natłuszczane kremem z wit. a+e. no tak, euthyrox na niedoczynność tarczycy łykam. ach, jestem zielona w temacie pigmentacji.
Kobietko masz prawo być zielona, gdybyś miała obowiązek posiadać dokładną wiedzę na temat makijażu permanentnego to do czego byłyby potrzebne linergistki?
Wiesz co? Ja nie chcę komentować tej sytuacji z niezastosowaniem ponownego znieczulenia, bo nie wiem czym ta kobieta się kierowała i takie tam.... natomiast na przyszłość pamiętaj, masz prawo zażądać znieczulenia, jeśli linergistka sama na to nie wpadnie a Ciebie boli
Co do euthyroxu... no niestety, sama niedoczynność tarczycy już powoduje suchość skóry a euthyrox jeszcze nasila łuszczenie, tak więc w takiej sytuacji powinnaś być poinformowana o tym, że najprawdopodobniej będziesz musiała odświeżać makijaż częściej. Poza tym ja np. od razu zasugerowałabym dwa zabiegi korekcyjne a nie jeden i zamiast maści witaminowej zastosowałabym solcoseryl maść.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 09:24   #3786
danceratena
Przyczajenie
 
Avatar danceratena
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Tak tak pije tyle przez slomeczke co do jedzenia to delikatnie przecieram- nie tre !- usta po posilku sola fizjologiczna to dobrze ? z tymi brwiami to masakra jesli mowisz ze mozna zrobc przy takich brwiach....babka mnie zapewniala ze to 2 tygodnie by trwalo jakby zaczela robic i przy takiej ilosci wlsokow sie nie robi..natomiast ja wlasnei nie mam gestych brwi a wloski sa delikatne i cienkie.. ale zobaczymy jak zejdzie barwnik co wyjdzie z tych co mam...
danceratena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 09:53   #3787
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez danceratena Pokaż wiadomość
Tak tak pije tyle przez slomeczke co do jedzenia to delikatnie przecieram- nie tre !- usta po posilku sola fizjologiczna to dobrze ? z tymi brwiami to masakra jesli mowisz ze mozna zrobc przy takich brwiach....babka mnie zapewniala ze to 2 tygodnie by trwalo jakby zaczela robic i przy takiej ilosci wlsokow sie nie robi..natomiast ja wlasnei nie mam gestych brwi a wloski sa delikatne i cienkie.. ale zobaczymy jak zejdzie barwnik co wyjdzie z tych co mam...
Wystarczy jak przepłuczesz usta wodą przegotowaną, oczywiście wystudzoną, albo po prostu woda mineralną

Jeśli ta kobieta twierdzi, że pigmentowanie piórkiem Twoich brwi miałoby trwać 2 tygodnie to ja więcej pytań nie mam i jeszcze raz konsekwentnie stwierdzam, że Twoje brwi były świetnym polem do popisu dla piórka, aczkolwiek trudniejszym, niż brwi bez włosków wogóle

Powiem krótko, poczekaj cierpliwie na efekt, a nuż okaże się, że jesteś z efektu zadowolona i tego Ci życzę, bo sama będąc kobietą, wiem jak niefajnie się człowiek czuje, mając to co nie do końca nam się podoba
Głowa do góry i spodziewaj się najlepszego, bo na tym etapie i tak nic innego zrobić nie możesz, więc zamiast czekać na efekt w czarnych wizjach to lepiej przeczekać z uśmiechem
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-10, 12:49   #3788
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

muscat, następnym razem będę o tym pamiętać
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-10, 15:35   #3789
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez inverso Pokaż wiadomość
muscat, następnym razem będę o tym pamiętać
Inverso, następnym razem to Ty to sobie poustalaj już na konsultacji a na zabieg przyjdziesz już w pełnym komforcie psychicznym
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 18:07   #3790
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Zdecydowałam się jednak na kreski. Sa piekne i idealnie by było gdyby się nie rozjaśniły
Ale mnie muscat przestraszyłaś z tą tarczycą
Mam smarowac kreski ciągle? Bo smarowałam przez dwa dni alantanem, teraz już nie... Nic jeszcze nie schodzi. Przerzucić się na linomag?
Bolało bardzo mimo wielokrotnego znieczulania
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 19:32   #3791
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się jednak na kreski. Sa piekne i idealnie by było gdyby się nie rozjaśniły
Ale mnie muscat przestraszyłaś z tą tarczycą
Mam smarowac kreski ciągle? Bo smarowałam przez dwa dni alantanem, teraz już nie... Nic jeszcze nie schodzi. Przerzucić się na linomag?
Bolało bardzo mimo wielokrotnego znieczulania
EmCa ile dni jesteś po zabiegu?
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 08:47   #3792
Jotaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

czesc, ja zrobiłam sobie w styczniu makijaz permanentny brwi w Er Institut de Beaute w Warszawie, Pani Rej wydepilowała mi brwi-bo tylko tak można to nazwać i zrobiła mi cienkie kreseczki, gdy zobaczyłam końcowy efekt byłam załalamna na co ta Pani stwierdziła ze brwi zawsze mogę zapuscić, tak też zrobiłam, przez prawie 4m-ce zapuszczałam brwi ale niestety kreski permanentne nie sa na linii moich brwi tylko znacznie wyżej-zostaje mi tylko usunięcie ich laserowo......radze uwazac na osoby oferujace makijaz permanentny za niska cene.............
Jotaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 10:10   #3793
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Jotaaaa Pokaż wiadomość
czesc, ja zrobiłam sobie w styczniu makijaz permanentny brwi w Er Institut de Beaute w Warszawie, Pani Rej wydepilowała mi brwi-bo tylko tak można to nazwać i zrobiła mi cienkie kreseczki, gdy zobaczyłam końcowy efekt byłam załalamna na co ta Pani stwierdziła ze brwi zawsze mogę zapuscić, tak też zrobiłam, przez prawie 4m-ce zapuszczałam brwi ale niestety kreski permanentne nie sa na linii moich brwi tylko znacznie wyżej-zostaje mi tylko usunięcie ich laserowo......radze uwazac na osoby oferujace makijaz permanentny za niska cene.............
Nie miałas wcześniej narysowanych brwi? Od razu po prostu kobieta wydepilowała Ci brwi i przystąpiła do pracy?
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 22:33   #3794
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

muscat: 5 dzień. Już zaczęły schodzić, od wewnątrz.
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 07:34   #3795
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
muscat: 5 dzień. Już zaczęły schodzić, od wewnątrz.
EmCa to w takim razie teraz już trzymaj się tego, czym smarowałaś do tej pory i rób to jak najczęściej, najlepiej 5 x dziennie, natomiast po korekcie szczerze doradzam Solcoseryl w maści i również tak często aplikuj go na powieki. Ostatnio coraz częściej słyszę o nie nakładaniu maści wogóle i wręcz jakimś moczeniu skóry po pigmentacji, ale ja wiem swoje i z moich obserwacji wynika, że czym lepiej natłuszczony, nawilżony naskórek, tym lepiej barwnik się przyjmuje i tym trwalszy makijaż. Zwłaszcza jak są jakieś problemy związane z łuszczeniem się skóry. Czyli im bardziej sucha skóra, tym większe złuszczanie i tym samym mniej barwnika
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 07:53   #3796
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez danceratena Pokaż wiadomość
A teraz zamieszam zdjecie kreski + brwi przed, po, i po korekcie ocencie jak wam sie podobaja usta oczy i brwi ?
oooo jaka ładna kreseczka
Ja również mam kreski na górnych powiekach, ale jedna z nich jest nieco grubsza. Chciałabym zrobić korektę, ale dzień po zabiegu pękło mi naczynko tuż nad tą kreską i schodziło około dwóch tygodni. Czy winą są moje kruche naczynka, czy to zabieg został źle przeprowadzony? Zastanawiam się, czy ryzykować... bo co to będzie jak takie pęknięcie mi następnym razem nie zniknie?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 09:02   #3797
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

muscat, dzięki
mam ostatnie pytanie:
czy rzęsy malowac mogę dopiero po odpadnięciu wszystkich strupków?
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 09:59   #3798
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
muscat, dzięki
mam ostatnie pytanie:
czy rzęsy malowac mogę dopiero po odpadnięciu wszystkich strupków?
Tak, dopóki są strupki zawsze istnieje niebezpieczeństwo oderwania takowego tworka przy zmywaniu makijażu Jak już odpadną, nie ma problemu
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 10:52   #3799
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Witajcie,
miałam wczoraj robioną górną kreseczkę. Znieczulenie mocno szczypało, czasem trochę zakuło kiedy Pani wykonywała makijaż. Myślę, że wyszło pięknie, ale jeszcze nie wiem na 100 % bo mocno mam opuchnięte te powieki i mocno bolą cały czas. Mam smarować raz dziennie przez 5 dni maścią Tribiotic. Jak myślicie, czy wszystko ok?
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-13, 13:33   #3800
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Tak, dopóki są strupki zawsze istnieje niebezpieczeństwo oderwania takowego tworka przy zmywaniu makijażu Jak już odpadną, nie ma problemu
trochę kiszka, bo z jednego oka mi już odpadły i wyglądam dziwnie

szkoda, że odpadły. Słabe są teraz mam nadzieję, że poprawka coś da.
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 08:48   #3801
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
Witajcie,
miałam wczoraj robioną górną kreseczkę. Znieczulenie mocno szczypało, czasem trochę zakuło kiedy Pani wykonywała makijaż. Myślę, że wyszło pięknie, ale jeszcze nie wiem na 100 % bo mocno mam opuchnięte te powieki i mocno bolą cały czas. Mam smarować raz dziennie przez 5 dni maścią Tribiotic. Jak myślicie, czy wszystko ok?
Jeśli nadal masz opuchnięte powieki i obolałe to owiń kostki lodu folią i przykładaj na powieki. Powinno ustąpić.

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
trochę kiszka, bo z jednego oka mi już odpadły i wyglądam dziwnie

szkoda, że odpadły. Słabe są teraz mam nadzieję, że poprawka coś da.
No niestety, strupki mają to do siebie, że odpadają nierównomiernie natomiast to, że w tej chwili kreski są mało widoczne, nie powinno Cię martwić, na korekcie zostaną wzmocnione
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 08:55   #3802
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

[QUOTE=muscat;40299461]Jeśli nadal masz opuchnięte powieki i obolałe to owiń kostki lodu folią i przykładaj na powieki. Powinno ustąpić. /QUOTE]
Nie wiem czemu, ale Pani lingeristka powiedziala, zeby nie robic zimnych okladow. A smarowac TYLKO raz dziennie. Z tego co czytam niektorzy wlasnie zalecaja zimne oklady i jak najczestsze smarowanie. I jestem troche w kropce, bo opuchlizna i bol sa nadal, ale troche mniejsze.
__________________

Edytowane przez milutek
Czas edycji: 2013-04-14 o 09:01
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 09:15   #3803
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
oooo jaka ładna kreseczka
Ja również mam kreski na górnych powiekach, ale jedna z nich jest nieco grubsza. Chciałabym zrobić korektę, ale dzień po zabiegu pękło mi naczynko tuż nad tą kreską i schodziło około dwóch tygodni. Czy winą są moje kruche naczynka, czy to zabieg został źle przeprowadzony? Zastanawiam się, czy ryzykować... bo co to będzie jak takie pęknięcie mi następnym razem nie zniknie?
A poinformowałaś linergistkę o kruchości naczyń? Jeżeli nie to przed zabiegiem korekty powinnaś o tym powiedzieć. Będzie wtedy wiedziała, że trzeba bardzo delikatnie u Ciebie pigmentować i w trakcie zabiegu nie nakładać znieczulenia. Wtedy będzie wyczulona na każdy sygnał z Twojej strony i siłą rzeczy będzie musiała bardzo delikatnie wykonać zabieg, choćby to miało skutkować potem jeszcze jedną korektą.
Natomiast po zabiegu powinnaś robić okłady z lodu (oczywiście lód zabezpieczony folią) a w razie jakiegoś krwiaczka, od razu (o ile nie ma u Ciebie przeciwwskazań) zacznij zażywać Ibuprofen.
No i podstawowa sprawa, rozumiem, że zostałaś o tym poinformowana przed zabiegiem, ale dla przypomnienia... jeżeli palisz to odpuść palenie przed zabiegiem, kawa, mocna czarna herbata, alkohol również powinny zostać wyeliminowane na 48 godzin przed.

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu, ale Pani lingeristka powiedziala, zeby nie robic zimnych okladow. A smarowac TYLKO raz dziennie. Z tego co czytam niektorzy wlasnie zalecaja zimne oklady i jak najczestsze smarowanie. I jestem troche w kropce, bo opuchlizna i bol sa nadal, ale troche mniejsze.
Podejrzewam, że tej pani chodziło o to żeby lód nie rozpuszczał się bezpośrednio na skórze, bo logiczne, że woda niekorzystnie działa na miejsce pigmentowane. Natomiast kostki można zabezpieczyć. Innego powodu dla zakazu zastosowania lodu nie widzę.
Z tym smarowaniem raz dziennie to też jakiś dziwny przykaz. Przecież wtedy tworzy się większy strup, bardziej ściąga naskórek... bez sensu
Moje klientki smarują po kilka razy dziennie, barwnik pięknie się przyjmuje i strupki są delikatne i odpadają również bardzo delikatnie.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 12:01   #3804
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

muscat dzięki za porady
teraz już i tak po ptakach, bo jest coraz lepiej, ale przez pierwsze 24 h marzyłam o zimnych okładach....
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-14, 20:31   #3805
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
A poinformowałaś linergistkę o kruchości naczyń? Jeżeli nie to przed zabiegiem korekty powinnaś o tym powiedzieć. Będzie wtedy wiedziała, że trzeba bardzo delikatnie u Ciebie pigmentować i w trakcie zabiegu nie nakładać znieczulenia. Wtedy będzie wyczulona na każdy sygnał z Twojej strony i siłą rzeczy będzie musiała bardzo delikatnie wykonać zabieg, choćby to miało skutkować potem jeszcze jedną korektą.
Natomiast po zabiegu powinnaś robić okłady z lodu (oczywiście lód zabezpieczony folią) a w razie jakiegoś krwiaczka, od razu (o ile nie ma u Ciebie przeciwwskazań) zacznij zażywać Ibuprofen.
No i podstawowa sprawa, rozumiem, że zostałaś o tym poinformowana przed zabiegiem, ale dla przypomnienia... jeżeli palisz to odpuść palenie przed zabiegiem, kawa, mocna czarna herbata, alkohol również powinny zostać wyeliminowane na 48 godzin przed.

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------



Podejrzewam, że tej pani chodziło o to żeby lód nie rozpuszczał się bezpośrednio na skórze, bo logiczne, że woda niekorzystnie działa na miejsce pigmentowane. Natomiast kostki można zabezpieczyć. Innego powodu dla zakazu zastosowania lodu nie widzę.
Z tym smarowaniem raz dziennie to też jakiś dziwny przykaz. Przecież wtedy tworzy się większy strup, bardziej ściąga naskórek... bez sensu
Moje klientki smarują po kilka razy dziennie, barwnik pięknie się przyjmuje i strupki są delikatne i odpadają również bardzo delikatnie.
Nie informowałam lingeristki, że mam kruche naczynka. Tak naprawdę nie sądziłam, że są na tyle kruche, żeby były przeciwskazaniem do zabiegu. Miałam podane znieczulenie w postaci kropli do oczu a i tak baaaaaardzo bolało. Ta powieka, na której pojawił się krwiaczek była o wiele bardziej spuchnięta, pewnie igła poszła za głęboko i taki skutek. O przeciwskazaniach nie zostałam poinformowana niestety, ale na szczęście żadnych używek nie stosowałam.
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 14:49   #3806
Pamirka
Przyczajenie
 
Avatar Pamirka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 29
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Chciałam bardzo polecić Centrum Makijażu Permanentnego na ul. Pięknej w Warszawie. Fantastyczne miejsce z przemiłą atmosferą, a co najwazniejsze usługi na wysokim poziomie.
Moje nowe brwi wyglądają wspaniale!
__________________
sukces jest koloru blond
Pamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 07:06   #3807
pepek_swiata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 18
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Pamirka Pokaż wiadomość
Chciałam bardzo polecić Centrum Makijażu Permanentnego na ul. Pięknej w Warszawie. Fantastyczne miejsce z przemiłą atmosferą, a co najwazniejsze usługi na wysokim poziomie.
Moje nowe brwi wyglądają wspaniale!
Pochwal się

Hej!

Szukam osób, które miały wykonywane brwi w salonie ER Institut de Beaute w Warszawie. Dostałam kupon na brwi tam ale opinia osoby wyżej trochę mnie wystraszyła chociaż na fb opinie są pozytywne. No i jestem w kropce.
Chciałam pójsc wczesniej na depilacje tak by Pani w ER już mi ich nie depilowała.
Był ktoś? Jakieś zdjęcia?
pepek_swiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 15:36   #3808
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

mam takie pytanie, za tydzień wybieram się na brwi metoda piórkowa i po jakim czasie powinnam udać się na poprawkę? i czy np jak pójde na poprawke w czerwcu to czy bedzie jakaś różnica?
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 08:01   #3809
Pamirka
Przyczajenie
 
Avatar Pamirka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 29
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Maladive, ja umówiłam się na korektę za miesiąc.
__________________
sukces jest koloru blond
Pamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 16:17   #3810
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

a jak ja umowienie sie po 2 miesiacach to czy ma to jakis wpływ?
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.