Wrześniowe mamusie 2015 - część II - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-30, 15:43   #991
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

DZiewczyny czy możemy jeść sushi???? Mam strasZna ochotę....
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 16:02   #992
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
DZiewczyny czy możemy jeść sushi???? Mam strasZna ochotę....
Ja bym zjadla.
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 16:15   #993
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Mten Pokaż wiadomość
A u nas skok jak nic... Darcie dzioba o wszystko dosłownie... Raz się śmieje, zaraz płacz i tak w kółko. Dodatkowo pcha wszystko co dorwie do buzi u jeździ po dziąsłach i widać że przynosi mu to ulgę więc nie wiem czy nie zaczynają się zęby choć nic nie widzę...

Toteż zakupiłam dzisiaj nosidło bondolino i będziemy się nim wspomagać bo inaczej wysiada mi plecy :-D a że akurat były w promocji to stwierdziłam że zacznę Młodego oswajac z tematem
A gdzie byla promocja na to nosidlo bo tez sie do niego przymierzam?
U nas tez raz smiech a zaraz marudzenie i tak w kolko wszystko na nie, idzie ocipiec.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 16:16   #994
MamaMuminka25
Raczkowanie
 
Avatar MamaMuminka25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 81
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
DZiewczyny czy możemy jeść sushi???? Mam strasZna ochotę....
Ja jem najczęściej z krewetkami, paluszkami surimi lub pieczonym łososiem. I nie martwię się a zachcianka zaspokojona


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
MamaMuminka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 16:26   #995
Mten
Rozeznanie
 
Avatar Mten
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 788
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
A gdzie byla promocja na to nosidlo bo tez sie do niego przymierzam?
U nas tez raz smiech a zaraz marudzenie i tak w kolko wszystko na nie, idzie ocipiec.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Na tublu. pl zapłaciłam 383zl .
A że jestem z Wawy to pojechałam do ich sklepu od razu.
Oczywiście dziecko w aucie zrobiło jazdę typu "skrzeczal będę póki nie staniemy i mnie nie wyjmiecie z fotelika " :-D ale przynajmniej go przymierzyć mogłam do tego nosidla

Fajne jest, mierzyłam też tule ale dla mnie ona jest lepsza dla większych dzieci i ma mniej wygodne mocowania -na klamry. Tu fajny jest ten pas na rzep no i szerokie te ramiona.
__________________
21.09.2015 Będę mamą Czekamy na Tymonka
Mten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 16:28   #996
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Mten Pokaż wiadomość
Na tublu. pl zapłaciłam 383zl .
A że jestem z Wawy to pojechałam do ich sklepu od razu.
Oczywiście dziecko w aucie zrobiło jazdę typu "skrzeczal będę póki nie staniemy i mnie nie wyjmiecie z fotelika " :-D ale przynajmniej go przymierzyć mogłam do tego nosidla

Fajne jest, mierzyłam też tule ale dla mnie ona jest lepsza dla większych dzieci i ma mniej wygodne mocowania -na klamry. Tu fajny jest ten pas na rzep no i szerokie te ramiona.
Super dzieki No wlansie dla tego ze jest rzep a nie klamra to wole bondolino

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 16:29   #997
MamaMuminka25
Raczkowanie
 
Avatar MamaMuminka25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 81
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Mten Pokaż wiadomość
Na tublu. pl zapłaciłam 383zl .
A że jestem z Wawy to pojechałam do ich sklepu od razu.
Oczywiście dziecko w aucie zrobiło jazdę typu "skrzeczal będę póki nie staniemy i mnie nie wyjmiecie z fotelika " :-D ale przynajmniej go przymierzyć mogłam do tego nosidla

Fajne jest, mierzyłam też tule ale dla mnie ona jest lepsza dla większych dzieci i ma mniej wygodne mocowania -na klamry. Tu fajny jest ten pas na rzep no i szerokie te ramiona.
Dobrze, że napisałaś o tuli bo się nad nią zastanawiam.Teraz wezmę pod uwagę też te drugie. Czekam tylko na zielone światło od naszej Fizjoterapeutki.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
MamaMuminka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 16:38   #998
Mten
Rozeznanie
 
Avatar Mten
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 788
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Super dzieki No wlansie dla tego ze jest rzep a nie klamra to wole bondolino

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Ja też poza tym tula jest dość szeroka, są owszem te wkładki ale jak na żywo pomacalam obie to bardziej mi się bondolino podoba , jakieś takie solidniej zrobione...

No i nie musisz regulować pasków na klamrach jak np mąż zakłada - zaczepia pas a ramiona dociaga jak wygodnie za każdym razem.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez MamaMuminka25 Pokaż wiadomość
Dobrze, że napisałaś o tuli bo się nad nią zastanawiam.Teraz wezmę pod uwagę też te drugie. Czekam tylko na zielone światło od naszej Fizjoterapeutki.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Też na początku chciałam tulę ale poczytałam na forum o noszeniu i tam bardzo dziewczyny polecaly bondolino. Pojechałam, obejrzałam i wiem ze wybrałam to które mi bardziej podpasowalo
__________________
21.09.2015 Będę mamą Czekamy na Tymonka
Mten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 16:41   #999
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Mten Pokaż wiadomość
Na tublu. pl zapłaciłam 383zl .
A że jestem z Wawy to pojechałam do ich sklepu od razu.
Oczywiście dziecko w aucie zrobiło jazdę typu "skrzeczal będę póki nie staniemy i mnie nie wyjmiecie z fotelika " :-D ale przynajmniej go przymierzyć mogłam do tego nosidla

Fajne jest, mierzyłam też tule ale dla mnie ona jest lepsza dla większych dzieci i ma mniej wygodne mocowania -na klamry. Tu fajny jest ten pas na rzep no i szerokie te ramiona.
Mówisz że sklep w porządku? Chcę tam torbę do wózka zamówić
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 16:50   #1000
Mten
Rozeznanie
 
Avatar Mten
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 788
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Mówisz że sklep w porządku? Chcę tam torbę do wózka zamówić
Tak, mają duży wybór i do jutra mają wietrzenie magazynu i różne promocje oglądałam sobie torby skip hop Ehhh ale to za jakiś czas bo już limit wydatków na grudzień wyczerpany :-P
__________________
21.09.2015 Będę mamą Czekamy na Tymonka
Mten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 18:09   #1001
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez MamaMuminka25 Pokaż wiadomość
Ja bym chyba nie zaszczepiła swojego dziecka na Rota gdybym sama była chora. Wiele osób pracujących w branży medycznej odradza to szczepienie jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, czy dziecko nie walczy teraz z jakąś bakteria lub wirusem. Za dużo jest przypadków w ich dziedzinie, że dzieci po tych szczepieniach mają potem jakieś powikłania. Tak jest np z Panią która rehabilituje mojego synka i zajmuje się wyłącznie małymi dziećmi. Bezwzględnie odradzala mi to szczepienie a mały ma lekkie wzmożone napięcie mięśniowe w wyniku porodu vacum. Tak samo z położna która pracuje w szpitalu z małymi dziećmi i inni..

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Jak nauczyć swojego już 7 kilowego klocuszka zasypiac samemu? Do tej pory usypiany był na rękach lub piersi. Teraz niestety już trochę waży. Jak Wam się udało i czy wogole?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Ja zrezygnowalam z tego szczepienia bo za dużo usłyszałam argumentów przeciw. Mam nadzieję że nigdy nie pożałuje tej decyzji.

Co do usypiania to ja po prostu klade małego do łóżeczka daje czasem smoka i glasiam chwilę po policzku i usypia. Czasem jak już bardziej marudzi to lulam go ale na kolanach.

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

A tak w ogóle dziś drugie szczepienie. 2 rączki i noga. Na nogę zaplakal ale źle nie było. Wazy już 7,100 kg i 66 cm,:-D

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Agu, Malaja zdrowka życzę
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-30, 19:04   #1002
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

A z tego wszystkiego nie pochwaliłam mała w 3 miesiące urosła już 10 cm. Mamy 62 cm i 5,300 wagi

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Dostaliśmy zaproszenie na wesele 2 kwietnia. Młoda ma termin porodu na 24 stycznia. Dzieckiem ma sie zająć niania. Podziwiam ją
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 19:18   #1003
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Agu a ja osatnio pisałam że wolałabym być chora raz a porządnie. I przywołałam. Jak do jutra wieczorem nie będzie lepiej to znowu antybiotyk i mam odstawić małą na kilka dni. Ma przejść na mm no ale mam wątpliwości bo dziecko niebutelkowe.
Szczepienia nie było próbujemy za tydzień. Mała ma 37,5
A co jest wskazaniem do odstawienia od piersi?

Ja po lekarzu. Tez antybiotyk. Gardlo zajechane i czerwone. Mam zapalenie. Niby wezly mocno powiekszone. Wole antybiotyk niz ta meczarnie ostatnie 3 dni. Tak ni obraz sniezy ze szok.
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 19:21   #1004
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Dzisiaj mróz mnie totalnie zaskoczył, a musieliśmy iść na pogrzeb. Oczywiście wyjście z domu to totalna masakra (swoją drogą, co robicie jak jesteście już spóźnione, w proszku, a dziecko ryyyyyyk? Szykujecie się i zostawiacie płaczącego? Bo ja jestem mega rozdarta, z jednej strony wiem, że muszę umyć szybko zęby i się ubrać i już wychodzimy, a z drugiej nie chcę, żeby moje dziecko płakało i chcę je uspokoić...), cała spocona walczę z krzyczącą Mileną, ubieram ją w kombinezon, zgrzałam się niemożliwie, potem ten mróz mnie przewiał na cmentarzu. Aż się boję, czy nie będę przeziębiona.

Jutro przyjeżdża mój tata, więc pozna wnuczkę pojutrze moja mama, a w sobotę chrzciny.

A jutro mam ochotę zostać w domu i iść spać - wieczorne wyjścia niedobrze nam robią, Milena się przestawia, budzi, potem nie chce spać... nie mam siły na to, chcę ją położyć normalnie wieczorem.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 20:43   #1005
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

My jutro zostajemy sobie w domku. Mąż stwierdził że zamiast u kogoś się męczyć to woli świętować pierwszy sylwester z synkiem w domu
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 21:19   #1006
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

hej
Dzisiaj Matyldula kończy 3 miesiące a jutro minie rok od jej poczęcia
Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Masakra kolejna pobudka. Moje dziecko się rozregulowalo

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
o widzę, że nie tylko ja miałam nocne pobudki, po 1.30 Matyla była głodna co godzinę.

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Ja to samo. Moj od paru dni budzi sie o 6:30. Ledwo widze na oczy
Matylka na szczęście budzi się po 7 w dodatku z przepięknym uśmiechem.
Dzisiaj jeszcze z lekka zaspana jak zmieniałam jej porannego pielucha wycałowałam jej stopy, mówiąc "moja królowo" po czym się roześmiałam, że to tylko matka tak może, zostać w nocy wymęczona a i tak rano wystarczy jedno spojrzenie dzieciorka

Cytat:
Napisane przez Mediona Pokaż wiadomość
Moja nadal obrazona na wózek. Spacer to tylko w nosidle. Wczoraj pojechaliśmy do parku i tam przespala 20 min. Nie narzekam bo ona w dzien śpi 3 razy. Pierwszy godzinke drugi raz 2-3h i.kolo 16 jeszcze pol godzinki. Problem stanowi miejsce spania. To sa moje rece. Ale za to mam czas na was fb i książkę.
ewidentnie w zeszłym tygodniu Matyla miała skok i na szczęście już jej okres buntu przeszedł.
Wprawdzie o drzemkach mogę zapomnieć ale na spacerze ładnie pospała i w domu jeszcze zdążyłam coś zjeść, napić się gorącej herbaty i psa nakarmić

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Wie co na fb są akcje ze w 2016 przeczyta sie 52 książki . W matczynych przypadku duzo więcej
ja się muszę wziąć za siebie, bo jakoś opuściłam się z czytaniem książek. Na początku udawało mi się przeczytać po kilka stron, a teraz jakoś zaniedbałam czytanie.
A tyle książek naznosiłam do domu i jeszcze pod choinką trochę tego było.

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez MamaMuminka25 Pokaż wiadomość
Mamusie co polecacie na ściąganie kataru. Gruszka nie dosiega i nie ma takiej mocy.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
fridę ale gruszki nadal używam do wyciągania baboli

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Ale myśląc 52 tygodnie i licząc "Jasia fasole" "zwierzątka" "jemy owoce" to napewno. Jak dzieciaki skończą jeszcz pare miesięcy
hahaha, tak to już kilka książek przeczytałam
a teraz marzy mi się przeczytać "Akademię Pana Kleksa" i "Alicję w Krainie Czarów"

Cytat:
Napisane przez Ewelina9033 Pokaż wiadomość
jakich lezaczkow do wanienek uzywacie? u nie gambka sie nie spradzial bardzo duzo wody wchlania w siebe, lezaczek na metalowych nozkach z materialem obciera juz bo jest za waski, teraz mysle nad calym plstikowym ciekaw czy si sprawdzi
kupiliśmy plastikowy leżaczek, tylko coś u nas się nie sprawdza, bo Matylka jak zacznie machać nóżkami i rękoma to z niego zsuwa
a ostatnio uwielbia kąpać się brzuszkiem w dół, tak wtedy wywija, że ja ją trzymam a tż-et myje

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wasi tż wychodzą sami? Mój mąż czasem wychodzi i nocuje wtedy w Lublinie - a my mieszkamy 30 km i nie ma nocnej komunikacji. Raz w miesiącu nocuje u kolegi bo tak to nawet piwa sie nie napije. Teściowa powiedziała że dziwne jest to że się zgadzam. Jak dla mnie nie ma problemu. Na początku tż pomagał mało, teraz bardzo dużo
jeśli wam to odpowiada, to ok. To wasza decyzja.
Ja bym mojemu pozwoliła gdyby w domu pomagał i małą się zajmował.
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 21:32   #1007
namisek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar namisek1990
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 690
GG do namisek1990
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

zjadłam sushi

Zdrowia dziewczyny!! Dołączam do chorych zatoki rozwalone boli (

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Malaja
Jeśli Ci to odpowiada to luz. U mnie by to nie przesZło. Oboje mamy problem ze snem jak nie śpimy razem
__________________
Szalona żona i matka wariatka
namisek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 21:33   #1008
Mten
Rozeznanie
 
Avatar Mten
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 788
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

A ja zrobiłam sobie pedicure i hybryde na dłoniach i czuję się jak miss świata hahaha :-D
__________________
21.09.2015 Będę mamą Czekamy na Tymonka
Mten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 22:05   #1009
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
U mnie ostatnio maskara z zasypianiem. Juz Julka ładnie zasypiała sama, a teraz potrafi godzinę się kręcić, a na końcu i tak robi histerie i trzeba ją wziąć. I na rękach odpływa po 5 minutach.
u nas z zasypianiem różnie czasem półgodziny a czasem godzina, zwykle przy piersi, ale ile ona się namacha rękami i nogami za nim uśnie a już najbardziej mnie rozbraja, jak już myślę, że ona śpi a ta otwiera oczy i zaczyna się śmiać.


Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
My jutro zostajemy sobie w domku. Mąż stwierdził że zamiast u kogoś się męczyć to woli świętować pierwszy sylwester z synkiem w domu
Świętować będę jeśli nie padnę przed północą
choć najchętniej wyjechałabym na wieś
trochę się boję, bo tu gdzie teraz mieszkamy między blokami niesie się echo. Mam nadzieję, że Matyldula prześpi północ, no i mój psiak.


Cytat:
Napisane przez Mten Pokaż wiadomość
A ja zrobiłam sobie pedicure i hybryde na dłoniach i czuję się jak miss świata hahaha :-D
a na moich paznokciach resztki lakieru .....
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-31, 00:07   #1010
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Zastanawiam się jak dzieci przeżyją jutro te huki.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 00:31   #1011
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
A co jest wskazaniem do odstawienia od piersi?

Ja po lekarzu. Tez antybiotyk. Gardlo zajechane i czerwone. Mam zapalenie. Niby wezly mocno powiekszone. Wole antybiotyk niz ta meczarnie ostatnie 3 dni. Tak ni obraz sniezy ze szok.

Antybiotyk który mi przypisał lekarz. Co jest dla mnie dziwne tym bardziej że mówiła lekarz że ten podaje się kobietom karmiącym nawet w szpitalach.
Dziewczyna z która leżałam po porodzie miała antybiotyk przez wysoką temp i jakoś karmiła. Ja chyba jej nie odstawie
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 01:01   #1012
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
A z tego wszystkiego nie pochwaliłam mała w 3 miesiące urosła już 10 cm. Mamy 62 cm i 5,300 wagi

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Dostaliśmy zaproszenie na wesele 2 kwietnia. Młoda ma termin porodu na 24 stycznia. Dzieckiem ma sie zająć niania. Podziwiam ją
Ja już widziałam takie wesela, gdzie babcie na zmianę z mamą siedzą z dzieckiem małym Dla mnie kiepskie rozwiązanie, ale jak kto woli.

Wikusia wczoraj by skończyła 5 miesięcy ale ten czas leci...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 04:23   #1013
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Ja już widziałam takie wesela, gdzie babcie na zmianę z mamą siedzą z dzieckiem małym Dla mnie kiepskie rozwiązanie, ale jak kto woli.

Wikusia wczoraj by skończyła 5 miesięcy ale ten czas leci...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Moja szwagierka miała takie wesele. Jej córka miała wtedy pół roku. Tylko to nie było takie typowe wesele bo kończyło się wieczorem. Raz nawet dziecko jej nakarmila piersia siostra

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 05:43   #1014
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Moja szwagierka miała takie wesele. Jej córka miała wtedy pół roku. Tylko to nie było takie typowe wesele bo kończyło się wieczorem. Raz nawet dziecko jej nakarmila piersia siostra

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.

Szok. To normalna dwudniowa impreza na conajmniej 200 osób
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 06:01   #1015
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Antybiotyk który mi przypisał lekarz. Co jest dla mnie dziwne tym bardziej że mówiła lekarz że ten podaje się kobietom karmiącym nawet w szpitalach.
Dziewczyna z która leżałam po porodzie miała antybiotyk przez wysoką temp i jakoś karmiła. Ja chyba jej nie odstawie
Lekarz powinien zapisac antybiotyk bezpieczny przy kp. Kto wie lepiej jak nie lekarz...
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 06:13   #1016
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Ona powiedziała że można ale i tak lepiej odstawić
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 06:41   #1017
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

http://kobiety.med.pl/leki/search.php
Leksykon leków bezpiecznych i nie przy kp. Naczelna zasada lek brać po karmieniu a nie przed.
Malaja- dostałaś Augumentin? Jeśli tak to nie ma obaw.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 07:18   #1018
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Ona powiedziała że można ale i tak lepiej odstawić
No ja od urodzenia malej bralam antybiotyk 3 razy. Zawsze slyszalam od lekarzy zeby mi do glowy nie przyszlo odstawianie dziecka od piersi z tego powodu...
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 07:30   #1019
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
http://kobiety.med.pl/leki/search.php
Leksykon leków bezpiecznych i nie przy kp. Naczelna zasada lek brać po karmieniu a nie przed.
Malaja- dostałaś Augumentin? Jeśli tak to nie ma obaw.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak, jak do wieczora nie pomoże inne leczenie wprowadzić. Jem czosnek, płucze gardło, krople do nosa, Prenalen do ssania którego bym nie kupiła osobiście, piję lipę. Oby pomogło troszkę.

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

W stokrotkach są pieluchy pampers na promocji
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 07:36   #1020
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Moja szwagierka miała takie wesele. Jej córka miała wtedy pół roku. Tylko to nie było takie typowe wesele bo kończyło się wieczorem. Raz nawet dziecko jej nakarmila piersia siostra

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Ja bede miec slub koscielny i wesele jak Jas bedzie mial 8 miesiecy


Moi znajomi mieli wesele jak mala miala 3. miesiace. Zostala z opiekunka i tez dalo rade

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Tak, jak do wieczora nie pomoże inne leczenie wprowadzić. Jem czosnek, płucze gardło, krople do nosa, Prenalen do ssania którego bym nie kupiła osobiście, piję lipę. Oby pomogło troszkę.

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

W stokrotkach są pieluchy pampers na promocji
Oo stokrotka. W koncu jakis sklep blisko mnie

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Dzis pobudka 6:30... ciekawe czy dotrwam do polnocy...
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-10 20:55:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.