Wrześniowe mamusie 2015 - część II - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-12, 14:48   #1591
cafeaulait88
Raczkowanie
 
Avatar cafeaulait88
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 90
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

a wasze dzieci też już coś kombinują z siadaniem? nasz Mateusz jak się go tylko weźmie do siebie i układa do karmienia to ciągnie głowę do klatki i coraz bardziej sam się podnosi
cafeaulait88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 14:48   #1592
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Matko jedyna moje dziecko dzis caly dzien spi. Fakt obudzilismy ja dzisiaj chwile przed 7 do lekarza ale ona codziennie wstaje ok 7, 7-30 wiec raczej nie odsypia. Nawet pudło z zabawkami dzisiaj nie ruszone. Budzi sie, beczy nawet oczy nie otwiera bo taka zmeczona i spi dalej. Albo cyca i dalej spac. To odlozona. To na lozku. No szok
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 15:31   #1593
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Mój od 12 tak się zachowuje ale spać sam nie chce. Tylko jak go trzymam śpi jak zabity slina z buzi leci haha. Obudził się o 15 a już ziewa leży kwiczy zaraz go kładę.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 15:46   #1594
malina_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 9
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem są po prostu spokojniejsze dzieci, które odłożone do łóżeczka zasypiają na luzie.
Nie wprowadziłabyś "dyscypliny" niemowlakowi, które krzyczy jak oparzone odkładane do łóżeczka... kilka godzin.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Nóż mi się w kieszeni otwiera jak czytam tę idiotkę Hogg, która twierdzi, że nie ma bata, jak odłożysz dziecko po którymśtam ziewnięciu to zaśnie jak zaklęte!
W życiu się nie czułam tak nieudolna jak podczas czytania tej głupiej książki.
dokładnie! ja też tak miałam, zastanawiałam się co robię nie tak, że moje dziecko nie chce spac i drze sie mimo tego ze ziewa co 5sekund. mały od urodzenia był kłądzony tylko do lozeczka do spania, dlatego ze strasznie balismy sie opowiasci o noszeniu 10kg dziecka bo samo nie moze zasnac, poza tym naczytalam sie wlasnie hogg ze tak sie da. nic go nie bylo w stanie uspic, wył jak szalony, zadne noszenie, tulenie, spiewanie, glaskanie, na boku, na wznak, jasno, ciemno, nic. wył 40 min z przerwą na cycanie smoczka, wypluwał, wył, smoczek, cycanie, wypluwal, wyl, zasypial. w 3 mcu nauczyl sie ze jak jest kladzony do lezeczka to musi sie ogarnac i zasnac bo nikt go nie podniesie. (chcialam, ale to nie dawalo rezultatu, bo noszenie go nie usypialo, gdyby nie to to pewnie do dzisiaj bym go nosila przed spaniem i lulała) ale myslalam ze wyrwe sobie wszystkie wlosy tak mnie ten ryk denerowowal...

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez cafeaulait88 Pokaż wiadomość
a wasze dzieci też już coś kombinują z siadaniem? nasz Mateusz jak się go tylko weźmie do siebie i układa do karmienia to ciągnie głowę do klatki i coraz bardziej sam się podnosi
moj jest z 1 wrzesnia, wiec ma juz prawie 4,5mca, siada jak go tylko za rączki zlapiesz... poczekaj jeszcze chwile to bedzie chcial wstac, bo samo siedzenie to przeciez nuda.. wgl szybko sie nudzi...
a wasze dzieciaczki zaczynaja juz cos probowac pelzac?
malina_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 15:53   #1595
cafeaulait88
Raczkowanie
 
Avatar cafeaulait88
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 90
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez malina_90 Pokaż wiadomość
dokładnie! ja też tak miałam, zastanawiałam się co robię nie tak, że moje dziecko nie chce spac i drze sie mimo tego ze ziewa co 5sekund. mały od urodzenia był kłądzony tylko do lozeczka do spania, dlatego ze strasznie balismy sie opowiasci o noszeniu 10kg dziecka bo samo nie moze zasnac, poza tym naczytalam sie wlasnie hogg ze tak sie da. nic go nie bylo w stanie uspic, wył jak szalony, zadne noszenie, tulenie, spiewanie, glaskanie, na boku, na wznak, jasno, ciemno, nic. wył 40 min z przerwą na cycanie smoczka, wypluwał, wył, smoczek, cycanie, wypluwal, wyl, zasypial. w 3 mcu nauczyl sie ze jak jest kladzony do lezeczka to musi sie ogarnac i zasnac bo nikt go nie podniesie. (chcialam, ale to nie dawalo rezultatu, bo noszenie go nie usypialo, gdyby nie to to pewnie do dzisiaj bym go nosila przed spaniem i lulała) ale myslalam ze wyrwe sobie wszystkie wlosy tak mnie ten ryk denerowowal...

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------


moj jest z 1 wrzesnia, wiec ma juz prawie 4,5mca, siada jak go tylko za rączki zlapiesz... poczekaj jeszcze chwile to bedzie chcial wstac, bo samo siedzenie to przeciez nuda.. wgl szybko sie nudzi...
a wasze dzieciaczki zaczynaja juz cos probowac pelzac?
mój tak. jak leży na brzuchu i włączam mu jego ulubioną zabawkę to macha wszystkimi kończynami. tak jakby pływał. a jak kładę go sobie na brzuchu to normalnie po mnie idzie. widocznie ma się gdzie u mnie odepchnąć trochę
cafeaulait88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 15:59   #1596
MamaMuminka25
Raczkowanie
 
Avatar MamaMuminka25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 81
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez cafeaulait88 Pokaż wiadomość
a wasze dzieci też już coś kombinują z siadaniem? nasz Mateusz jak się go tylko weźmie do siebie i układa do karmienia to ciągnie głowę do klatki i coraz bardziej sam się podnosi
Ojej mój skubaniec to normalnie z tej pozycji ciągnie się i siada. Muszę go kłaść spowrotem,a ten uparciuch ciągle próbuje.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
MamaMuminka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 16:43   #1597
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Co do siadania to mój nawet w foteliku samochodowym próbuje się przyciągnąć do stóp... O leżaczku nie wspomnę.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 16:45   #1598
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

W moje dziecko od soboty wstąpił diabeł. Nie mam już siły. Jestem od 5 na nogach i nawet nie miałam kiedy zasnąć, bo mały sobie uciął dwie 20-minutowe drzemki przy cycku :/ A tak to jedzenie co 1,5-2 godziny (a ostatnie 1,5 miesiąca jadł co 3), chwila zabawy i testowanie nowych tonów, bo strasznie piszczy Znowu mi gdzieś po głowie chodzi, że się nie najada, ale nie chcę nic dawać, bo co dostawał mm albo mieszankę kaloryczną to przyrost był jeszcze gorszy niż na samym cycku
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 16:59   #1599
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez cafeaulait88 Pokaż wiadomość
a wasze dzieci też już coś kombinują z siadaniem? nasz Mateusz jak się go tylko weźmie do siebie i układa do karmienia to ciągnie głowę do klatki i coraz bardziej sam się podnosi

Moja z 29 wrzesnia W leżaczku bujaczku fisher price siada z pozycji leżącej. Od wczoraj udało jej się aż pokazać z drugiej strony pałąka z zabawkami
__________________
udało się - będziemy rodzicami

Edytowane przez malaja86
Czas edycji: 2016-01-12 o 20:34
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 19:34   #1600
mirabelka8008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 72
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Moja z 29 października. W leżaczku bujaczku fisher price siada z pozycji leżącej. Od wczoraj udało jej się aż pokazać z drugiej strony pałąka z zabawkami
Malaja 29 października? To Ty nasza słonica jestes
mirabelka8008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-12, 19:55   #1601
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

My jutro szczepienie... ehh nie cierpie tego
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 22:06   #1602
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
My jutro szczepienie... ehh nie cierpie tego

Trzymam kciuki. U nas morfologia i mocz jak pobiorę próbkę....
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 06:21   #1603
malina_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 9
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez cafeaulait88 Pokaż wiadomość
mój tak. jak leży na brzuchu i włączam mu jego ulubioną zabawkę to macha wszystkimi kończynami. tak jakby pływał. a jak kładę go sobie na brzuchu to normalnie po mnie idzie. widocznie ma się gdzie u mnie odepchnąć trochę
a widzisz, moj sie nauczyl przekrecac na brzuch, ale zaraz potem wrzeszczy ze nie moze isc, probuje sie odepchnac nogami, rece ma na boku, twarz na podlozu i wrzeszczy ze on chce isc... nie wiem jak mu pokazac ze bez uzycia rak sie nie przemiesci, ze na twarzy sie nie chodzi z drugiej strony jak go zostawie, niech trenuje, moze sam zatrybi, to to jego wrzeszczenie mnie tez denerwuje i go podnosze.. ehh w taki sposob to on sie nie nauczy raczkowac ;P
malina_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 06:27   #1604
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez malina_90 Pokaż wiadomość
a widzisz, moj sie nauczyl przekrecac na brzuch, ale zaraz potem wrzeszczy ze nie moze isc, probuje sie odepchnac nogami, rece ma na boku, twarz na podlozu i wrzeszczy ze on chce isc... nie wiem jak mu pokazac ze bez uzycia rak sie nie przemiesci, ze na twarzy sie nie chodzi z drugiej strony jak go zostawie, niech trenuje, moze sam zatrybi, to to jego wrzeszczenie mnie tez denerwuje i go podnosze.. ehh w taki sposob to on sie nie nauczy raczkowac ;P

Nauczy sie, tyle ze w swoim czasie

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
My jutro szczepienie... ehh nie cierpie tego

Kciuki!
My w piatek idziemy na bilans i szczepienie. I tak jak mnie nie wzruszaja szczepienia, tak tego nie cierpie. Gruzlica bedzie i szczepienie pieczatkowe. Koszmar jakis
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 06:41   #1605
malina_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 9
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
My jutro szczepienie... ehh nie cierpie tego
my tez idziemy, w czwartek, ciekawe jak to zniesie, bo po pierwszym szczepieniu bylo ok, a kuzynki maluchy oba mialy goraczke po drugim..

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Nauczy sie, tyle ze w swoim czasie
no, najwyraźniej swoje musi wywrzeszczec, bawic sie umie na przedramionach, ale ruszyc sie juz nie, kladzie sie na twarz..
malina_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 06:54   #1606
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez malina_90 Pokaż wiadomość
my tez idziemy, w czwartek, ciekawe jak to zniesie, bo po pierwszym szczepieniu bylo ok, a kuzynki maluchy oba mialy goraczke po drugim..



no, najwyraźniej swoje musi wywrzeszczec, bawic sie umie na przedramionach, ale ruszyc sie juz nie, kladzie sie na twarz..

To niech sie bawi. Tak wzmacnia ramiona. Czy Ty widzialasraczkujace 4miesieczne niemowle? ma na to drugie tyle, zeby opanowac
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 07:26   #1607
malina_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 9
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
To niech sie bawi. Tak wzmacnia ramiona. Czy Ty widzialasraczkujace 4miesieczne niemowle? ma na to drugie tyle, zeby opanowac
nie, nie nie nie chodzi mi o to zeby juz chodzil, nie dziwie sie tylko ze jak chce sie bawic to spoko, podtrzyma sie na przedramionach, glowe sobie trzyma, wszystko fajnie, a jak juz chce sie przemiescic, probuje, to wrzeszczy i lezy na twarzy
malina_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 07:26   #1608
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

No o tym pomyslalam... nasze dzieci sa przeciez jeszcze malutkie... nie wymagajmy od nich nie wiadomo czego no tyle on nie rozumie, ze bez uztcia rak sie nie przemiesci co tez nie ma jeszcze na to sily zwyczajnie. Moja poki co od paru dni zaczela sie swobodnie obracac z plecow na brzuch. I mimo, ze czesto widze ze juz nie ma sily to jak tylko ja klade na plecach to ona fik..i juz na brzuszku. Bawilam sie z nia wczesniej turlajac po dywanie ale nie wybiegam zbytnio do przodu. Niech rozwija sie w swoim tempie i tak jak przypada na jej wiek. Nie widzialam tez hak zyje 4 miesiecznego raczkujacego dziecka.
I u nas od wczoraj hitem jest machanie grzechotka. Surykatka zaczela miec swiadomosc swoich rak juz w pelni. I widzi ze poruszanie reka daje efekt halasu. Wali czym sie da i w co sie da. istne kongo w domu.
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 07:34   #1609
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez malina_90 Pokaż wiadomość
nie, nie nie nie chodzi mi o to zeby juz chodzil, nie dziwie sie tylko ze jak chce sie bawic to spoko, podtrzyma sie na przedramionach, glowe sobie trzyma, wszystko fajnie, a jak juz chce sie przemiescic, probuje, to wrzeszczy i lezy na twarzy

A Ty nie wsciekalabys sie, gdybys chciala a nie mogla? No to jak ma sie czuc
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 07:35   #1610
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Heh Alka robi tak samo. Na brzuszku leży, unosi się na przedramionach albo robi taką fokę. A potem chce się przemieszczać, rusza nożkami, głowa na ziemi i wrzask. Czasem jak trafi nogami na pałąk od maty to się odpycha i przesuwa ok 1-2 cm.
Dziś w nocy wystąpił fenomen chyba w reakcji na wieczorna wizytę u neurologa. Obudziła się 1:30. Zjadła i ona się będzie bawić. 1,5h ją usypiałam i nic. TŻ wziął ja na 40 minut na matę do zabawy i padła. Ona wyspana a my jak zombie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 07:36   #1611
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
No o tym pomyslalam... nasze dzieci sa przeciez jeszcze malutkie... nie wymagajmy od nich nie wiadomo czego no tyle on nie rozumie, ze bez uztcia rak sie nie przemiesci co tez nie ma jeszcze na to sily zwyczajnie. Moja poki co od paru dni zaczela sie swobodnie obracac z plecow na brzuch. I mimo, ze czesto widze ze juz nie ma sily to jak tylko ja klade na plecach to ona fik..i juz na brzuszku. Bawilam sie z nia wczesniej turlajac po dywanie ale nie wybiegam zbytnio do przodu. Niech rozwija sie w swoim tempie i tak jak przypada na jej wiek. Nie widzialam tez hak zyje 4 miesiecznego raczkujacego dziecka.
I u nas od wczoraj hitem jest machanie grzechotka. Surykatka zaczela miec swiadomosc swoich rak juz w pelni. I widzi ze poruszanie reka daje efekt halasu. Wali czym sie da i w co sie da. istne kongo w domu.

Brawo Ewka! A z brzucha na plecy potrafi? Zabawa na dobre sie zacznie jak bedzie sie turlac
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 07:52   #1612
malina_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 9
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Heh Alka robi tak samo. Na brzuszku leży, unosi się na przedramionach albo robi taką fokę. A potem chce się przemieszczać, rusza nożkami, głowa na ziemi i wrzask. Czasem jak trafi nogami na pałąk od maty to się odpycha i przesuwa ok 1-2 cm.
Dziś w nocy wystąpił fenomen chyba w reakcji na wieczorna wizytę u neurologa. Obudziła się 1:30. Zjadła i ona się będzie bawić. 1,5h ją usypiałam i nic. TŻ wziął ja na 40 minut na matę do zabawy i padła. Ona wyspana a my jak zombie
dokladnie tak! i tak patrzysz i sobie myslisz ze przeciez to ta sama pozycja, po co Ty kladziesz tą twarz na podlodze, na twarzy sie nie da jechać... no nic, czyli nie tylko moj tak robi, muszą zajarzyć
malina_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 07:53   #1613
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Brawo Ewka! A z brzucha na plecy potrafi? Zabawa na dobre sie zacznie jak bedzie sie turlac
Potrafi i przezto prawie zawalu dostalam bo to tez sie stalo z dnia na dzien. Nie umiala ani z plecow na brzuch ani odwrotnie. Wiec pare dni temu polozylam jak zwykle na podlodze koc i na nim Ewe na plecach. Odwrocilam sie po pojemnik z zabawkami jakies 3 metry od niej. Trwalo to no... 10 sekund? Odwracam sie a ona nie na kocu ale na panelach pod moimi nogami. Prawie ja zdeptalam. Przestraszylam sie i krzyknelam. Pojemnik z zabawkami az podrzucilam zeby odskoczyc i nie nadepnac na wlasne dziecko i wielka plastikowa kula wypadla z zabawek i huknela moze z 2 cm od je glowy? Ona oczywiscie rozesmiana a ja zes....na zeby sprawdzic jak to sie stalo 'odturlalam' ja na miejsce i wyszlo ze obrocila sie z plecow na brzuch po 2 razy zeby sie tam dostac. I od tamtego czasu wedrowki ludów mam po dywanie

Edytowane przez agu23gda
Czas edycji: 2016-01-13 o 07:55
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 08:03   #1614
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Dobrze, ze nic sie nie stalo! Teraz trzeba uwazac. Jest zabawa!! ja juz na to czekam, zwlaszcza, ze Ruri obserwuje siostre jak sie turla.
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 09:07   #1615
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez malina_90 Pokaż wiadomość
nie, nie nie nie chodzi mi o to zeby juz chodzil, nie dziwie sie tylko ze jak chce sie bawic to spoko, podtrzyma sie na przedramionach, glowe sobie trzyma, wszystko fajnie, a jak juz chce sie przemiescic, probuje, to wrzeszczy i lezy na twarzy
Mój tak samo robi

My juz po szczepieniu. Janek wazy 6570g Bidulek sie naryczał okropnie, teraz śpi...
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 09:08   #1616
cafeaulait88
Raczkowanie
 
Avatar cafeaulait88
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 90
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

jeeeju, ale to jest różnica... z dnia na dzień u takich maluchów. jeszcze wczoraj Mateusz jak "pływał" to właśnie z głową w kocu. a dzisiaj już ma sztywno podniesioną głowę i chwyta to co ma przed sobą i oczywiście wkłada do buzi nie miałam kontaktu z takimi małymi dziećmi i sądziłam, że ten rozwój u nich to trochę dłużej trwa a tu po prostu ciągle coś nowego

a tak poza tym to jestem na dobrej drodze aby zostać łysa włosy mi tak lecą, że jak na to patrzę to prawie płaczę. zawsze miałam fioła na punkcie swoich włosów a tu takie coś
cafeaulait88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 10:29   #1617
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Mój też robi postępy, na brzuchu coraz dłużej, ale jak mu się znudzi to foczka i płacz :p za to na macie juz nie tylko wali rączkami w zabawki ale też je chwyta i ciągnie! Jestem dumna.
Ale dziś ma gorszy dzień, jest bardzo wymagający...
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 11:58   #1618
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez cafeaulait88 Pokaż wiadomość
jeeeju, ale to jest różnica... z dnia na dzień u takich maluchów. jeszcze wczoraj Mateusz jak "pływał" to właśnie z głową w kocu. a dzisiaj już ma sztywno podniesioną głowę i chwyta to co ma przed sobą i oczywiście wkłada do buzi nie miałam kontaktu z takimi małymi dziećmi i sądziłam, że ten rozwój u nich to trochę dłużej trwa a tu po prostu ciągle coś nowego

a tak poza tym to jestem na dobrej drodze aby zostać łysa włosy mi tak lecą, że jak na to patrzę to prawie płaczę. zawsze miałam fioła na punkcie swoich włosów a tu takie coś
Mi też strasznie lecą dlatego zaczęłam brać witaminy dla mam kp plus wcieram Jantar w skórę głowy. Po Jantarze planuje seboradin co by pobudzić szybszy wzrost nowych włosów
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 12:15   #1619
cafeaulait88
Raczkowanie
 
Avatar cafeaulait88
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 90
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez zuzulka_89 Pokaż wiadomość
Mi też strasznie lecą dlatego zaczęłam brać witaminy dla mam kp plus wcieram Jantar w skórę głowy. Po Jantarze planuje seboradin co by pobudzić szybszy wzrost nowych włosów
i to skuteczne jest?
cafeaulait88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 12:46   #1620
zuzulka_89
Zadomowienie
 
Avatar zuzulka_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 000
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez cafeaulait88 Pokaż wiadomość
i to skuteczne jest?
Kiedyś pomogło znacznie ograniczyć wypadanie. Mam nadzieję że i teraz pomoże
__________________
30.12.2009 r.
30.12.2012r.
07.02.2015r.
zuzulka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-10 20:55:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.