Wrześniowe mamusie 2015 - część II - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-15, 22:49   #1711
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
My byłyśmy poniżej 3 na who, a teraz jesteśmy pomiędzy 3 a 15, a na zwykłych nadal poniżej 3.
O, to poprawiło się u Ciebie. Super Jakieś tajne sposoby na to?
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 22:55   #1712
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
O, to poprawiło się u Ciebie. Super Jakieś tajne sposoby na to?

A jakbys naniosla pomiary na siatke, to rosnie rownomiernie? Jesli wyniki sa ok, to moze po prostu bedzie drobny. Znam dwoch chlopcow, ktorzy sa ponizej siatki i w obu przypadkach lekarze nie sidza problemu. No co, pasc bedziesz?
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 02:01   #1713
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
A jakbys naniosla pomiary na siatke, to rosnie rownomiernie? Jesli wyniki sa ok, to moze po prostu bedzie drobny. Znam dwoch chlopcow, ktorzy sa ponizej siatki i w obu przypadkach lekarze nie sidza problemu. No co, pasc bedziesz?
Tak, przyrosty ciągle na tym samym poziomie są i rośnie tak samo. Prawdopodobnie mały jest taki sam jak ja w dzieciństwie, ale lekarze chcą wszystko wykluczyć.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 02:29   #1714
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Tak, przyrosty ciągle na tym samym poziomie są i rośnie tak samo. Prawdopodobnie mały jest taki sam jak ja w dzieciństwie, ale lekarze chcą wszystko wykluczyć.

To bardzo dobrze, ze lekarze szukaja przyczyny. Dopoki nic nie znajda, to i tak wiele nie wskorasz. Zwlaszcza, ze moze byc taki po Tobie. Wiec spokoj wskazany
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 02:31   #1715
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
To bardzo dobrze, ze lekarze szukaja przyczyny. Dopoki nic nie znajda, to i tak wiele nie wskorasz. Zwlaszcza, ze moze byc taki po Tobie. Wiec spokoj wskazany
Ja już po takim czasie jestem spokojna. Spędzamy dnie na jedzeniu i zabawie i tak się toczą powoli
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 04:31   #1716
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Ja już po takim czasie jestem spokojna. Spędzamy dnie na jedzeniu i zabawie i tak się toczą powoli

I super!!
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 05:54   #1717
cafeaulait88
Raczkowanie
 
Avatar cafeaulait88
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 90
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Nie, my mamy teraz tajna grupe wiec jej nie znajdziesz. Napisz do oczarowanej by ci zaproszenie wyslala czy jak to sie tam robi ;-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
ja do oczarowanej napisałam dobrych kilka dni temu, czy by mogła mnie dodać do tej grupy i cisza w eterze także chyba trzeba się uzbroić w cierpliwość
cafeaulait88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 06:11   #1718
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez cafeaulait88 Pokaż wiadomość
ja do oczarowanej napisałam dobrych kilka dni temu, czy by mogła mnie dodać do tej grupy i cisza w eterze także chyba trzeba się uzbroić w cierpliwość
No ona tu chyba rzadko zagląda.
Pobudka o 5.15 masakra... na dzień dobry poklocilam się z mężem i stuklam szklankę która zostawił na brzegu stołu (przypadkiem ja zbilam żeby nie bylo).

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 06:24   #1719
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Ahhaa nie wiedziałam że to takie tajne Hehe juz napisałam
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 07:10   #1720
cafeaulait88
Raczkowanie
 
Avatar cafeaulait88
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 90
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
No ona tu chyba rzadko zagląda.
Pobudka o 5.15 masakra... na dzień dobry poklocilam się z mężem i stuklam szklankę która zostawił na brzegu stołu (przypadkiem ja zbilam żeby nie bylo).

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
ja dzisiaj miałam pobudkę o 6 mimo tego, że w nocy dyżur miał mąż. dziecko najedzone, jeszcze śpiące. no ale fajnie przyjść do mamy o 6
cafeaulait88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 07:26   #1721
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Na czym polega dyżur męża?
U nas tylko ja wstaje no bo i tak ob nie nakarmi.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 07:41   #1722
cafeaulait88
Raczkowanie
 
Avatar cafeaulait88
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 90
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Na czym polega dyżur męża?
U nas tylko ja wstaje no bo i tak ob nie nakarmi.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
na tym, że ja się zamykam w drugim pokoju, a mąż siedzi z synem i w nocy go karmi butlą u nas jest karmienie mieszane. w nocy dostaje jedną butlę z moim mlekiem, bo więcej nie daję rady odciągnąć i jedną albo dwie z mm
cafeaulait88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 08:19   #1723
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez cafeaulait88 Pokaż wiadomość
ja do oczarowanej napisałam dobrych kilka dni temu, czy by mogła mnie dodać do tej grupy i cisza w eterze także chyba trzeba się uzbroić w cierpliwość
Napiszcie mi swoje imie i nazwisko w privie jakie macie na fb to sprobuje was zaprosic

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
Ahhaa nie wiedziałam że to takie tajne Hehe juz napisałam
Tak jak wyzej napisz po priva

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 09:01   #1724
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Ale się wyspałam! Mały zasnął o 20, obudził się o północy ale mąż go załatwił smoczkiem, ja poszłam o 4 nakarmić i do 7 spał. A potem jeszcze pół godziny bawił się w łóżeczku zanim przyszliśmy. Żyć nie umierać
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 09:04   #1725
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Kurde ja chyba jestem za glupia. Zamawiam na stronie smyka. Przechodze do koszyka. Wybieram opcje dostawy do empiku ktora ma byc za darmo. Po czym do wyboru mam platnosc z gory albo przy odbiorze i obie sa platne. Wiec jak to jest?!
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 09:06   #1726
MamaMuminka25
Raczkowanie
 
Avatar MamaMuminka25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 81
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

U mnie walka o jedzenie ciąg dalszy. Już jesteśmy po wszystkich badaniach. Przeleczylismy bakterie w moczu, a bunt na pokładzie trwa nadal. Tyle, że waga powolutku idzie w górę. Dziś mamy dzień nauki butli. Juz mam w głowie że mały nie chce butli, bo w nocy dokarmiam go piersią i w ten sposób protestuje . Poczuł co to pierś na żądanie i chce żeby już tak było zawsze. Bo niby czemu w śnie potrafi z butli zjeść swoją porcję? Mówię wam cyrki. Psychicznie już siadam. Problem ciągnie się już od miesiąca i mniej więcej wtedy zaczęłam w nocy karmić piersią na żądanie (na leżaco w śnie). Także jestem zmuszona odciąć go od piersi. :-( koszmar

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
MamaMuminka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 09:10   #1727
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Dziekuje!
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 09:36   #1728
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Bez kitu, zgadzam się z agu że chyba nakarmiłabym na ławce w takiej sytuacji a jak ktoś ośmieliłby się coś na ten temat powiedzieć to chyba bym wyszła z siebie.
Apropos pokoi do karmienia to ostatnio jak byliśmy w Warszawie poszliśmy do Wola Parku. Pokój dla matki z dzieckiem bardzo ok, kanapa i fotel, dwa przewijaki, kabiny z małymi kibelkami dla dzieci. Mały zrobił scenę to mówię że jeszcze przed wyjściem idziemy nakarmić i przewinąć. Idziemy a tam zamknięte. To pukam, odpowiada mi facet jakiś że "zajęte". Mąż mówi żebyśmy poszli i przewinęli go w samochodzie (na -15...). Powiedziałam że nie ma takiej opcji, poszłam do drzwi i powiedziałam "chyba nie ma pan tam siódemki dzieci że dla nikogo innego nie ma miejsca". To otworzył. I zgadnijcie kto tam był - matka i ojciec i dziewczynka na moje oko 3-4 letnia, stojąca butami na przewijaku dla niemowląt, matka wciągała jej pieluchomajtki... Pomijam fakt, że takie dziecko już dawno powinno być odpieluchowane, a po drugie chyba nie trzeba tego robić w tym pokoju, a już na pewno nie z butami na przewijaku... Wszystko mi opadło.
Nie będę oceniać, że dziewczynka była nieodpieluchowana, bo nie wiem jaki był tego powód, ale uważam że rodzice mieli prawo przebierać małą w tym pokoju, bo niby gdzie? W damskiej, gdzie kabiny niekiedy są tak małe, że jak sikam na małysza to głową drzwi dotykam, już nie wspominając, że jest bardziej brudno. Te pokoje nie są tylko dla niemowlaków. Jedyne co to powinni dostać opiernicz za stawianie jej butami na przewijaku, bo to chamstwo z ich strony.
Dlatego ja zawsze mam jednorazowy podkład, na nim przewijam a potem do śmieci. Nie mam obaw, że położę małego na jakimś syfie.
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 09:37   #1729
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez MamaMuminka25 Pokaż wiadomość
U mnie walka o jedzenie ciąg dalszy. Już jesteśmy po wszystkich badaniach. Przeleczylismy bakterie w moczu, a bunt na pokładzie trwa nadal. Tyle, że waga powolutku idzie w górę. Dziś mamy dzień nauki butli. Juz mam w głowie że mały nie chce butli, bo w nocy dokarmiam go piersią i w ten sposób protestuje . Poczuł co to pierś na żądanie i chce żeby już tak było zawsze. Bo niby czemu w śnie potrafi z butli zjeść swoją porcję? Mówię wam cyrki. Psychicznie już siadam. Problem ciągnie się już od miesiąca i mniej więcej wtedy zaczęłam w nocy karmić piersią na żądanie (na leżaco w śnie). Także jestem zmuszona odciąć go od piersi. :-( koszmar

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Nie jestem za bardzo w temacie bo więcej śledzę na fb niż tu, Ale skoro ładnie je z piersi to po co uczyć z butli?...
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 09:42   #1730
malaja86
Rozeznanie
 
Avatar malaja86
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 895
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ali_ma Pokaż wiadomość
Nie będę oceniać, że dziewczynka była nieodpieluchowana, bo nie wiem jaki był tego powód, ale uważam że rodzice mieli prawo przebierać małą w tym pokoju, bo niby gdzie? W damskiej, gdzie kabiny niekiedy są tak małe, że jak sikam na małysza to głową drzwi dotykam, już nie wspominając, że jest bardziej brudno. Te pokoje nie są tylko dla niemowlaków. Jedyne co to powinni dostać opiernicz za stawianie jej butami na przewijaku, bo to chamstwo z ich strony.

Dlatego ja zawsze mam jednorazowy podkład, na nim przewijam a potem do śmieci. Nie mam obaw, że położę małego na jakimś syfie.

Ja też nie kładę dziecka n goły przewijak w publicznym miejscu. Kładę chociaż pieluchę tetrową u specjalny kocyk.
__________________
udało się - będziemy rodzicami
malaja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 09:42   #1731
MamaMuminka25
Raczkowanie
 
Avatar MamaMuminka25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 81
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Nie jestem za bardzo w temacie bo więcej śledzę na fb niż tu, Ale skoro ładnie je z piersi to po co uczyć z butli?...
Właśnie jedzenie z piersi wygląda tak, że bierze 5 łykow po czym zasypia. Żadne wybudzanie go nie daje skutku. Wtedy oszukuje i nie pije tylko ciumka. Właśnie dlatego razem z położna laktacyjna zdecydowaliśmy o wprowadzeniu butli. To było gdzieś jak miał miesiąc. Za mało wtedy przybieral. Ja odciągalam swoje mleko a on super zjadal swoją porcję mleka. Wszytko było dobrze, aż nagle miesiąc temu porcję zmniejszaly się aż praktycznie do zera. Ja mu między posiłkami z butli dawałam pierś żeby sobie pociumkał albo zasnął. I od kiedy wkroczyła pierś nocą zaczęła się problem. Może to zbieg okoliczności ale już nic mi do głowy nie przychodzi.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
MamaMuminka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 09:43   #1732
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez cafeaulait88 Pokaż wiadomość
co ile zmieniacie pościel w łóżeczku? oczywiście zakładając, że się nie pobrudziła itp.

wiecie co... ja nie wiem... nad nami mieszka rodzina z 8-miesięcznym dzieckiem. nasz mały obudził się na karmienie ok. 23. a oni tam na górze jeszcze się bawili :| gadali, czymś walili w podłogę i w ogóle pełnia zabawy. dopiero jak Mateusz się rozpłakał (nie z ich powodu) to się zrobiła cisza. chyba nastąpiło oświecenie, że to jednak wszystko słychać, a na dole też mieszka małe dziecko :|
Wiesz, my swojego kładziemy spać 22-23 dzięki temu mamy pewność, że nie wstanie o 5 chętny do zabawy, tylko będzie to koło 8. Może oni też wolą rano pospać
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 09:44   #1733
MamaMuminka25
Raczkowanie
 
Avatar MamaMuminka25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 81
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez MamaMuminka25 Pokaż wiadomość
Właśnie jedzenie z piersi wygląda tak, że bierze 5 łykow po czym zasypia. Żadne wybudzanie go nie daje skutku. Wtedy oszukuje i nie pije tylko ciumka. Właśnie dlatego razem z położna laktacyjna zdecydowaliśmy o wprowadzeniu butli. To było gdzieś jak miał miesiąc. Za mało wtedy przybieral. Ja odciągalam swoje mleko a on super zjadal swoją porcję mleka. Wszytko było dobrze, aż nagle miesiąc temu porcję zmniejszaly się aż praktycznie do zera. Ja mu między posiłkami z butli dawałam pierś żeby sobie pociumkał albo zasnął. I od kiedy wkroczyła pierś nocą zaczęła się problem. Może to zbieg okoliczności ale już nic mi do głowy nie przychodzi.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Kurcze przydała by się polska Tracy Hoog

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
MamaMuminka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 09:45   #1734
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez malaja86 Pokaż wiadomość
Ja też nie kładę dziecka n goły przewijak w publicznym miejscu. Kładę chociaż pieluchę tetrową u specjalny kocyk.
Ja mam przewijak w torbie to znaczy taka ceratke. Super sprawa.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 09:54   #1735
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Cafe- odkąd nie ulewa w łóżeczku to co 2 tygodnie.
A u nas tfu tfu już po skoku. Nie ma płakania na macie, wścieków i histerii. Ładnie śpi i wstaje z uśmiechem. Po 5 tygodniach falującego nastroju to duża ulga .

Dziś mamy usg przezciemiaczkowe zlecone przez neurologa. Zobaczymy jak to zniesie bo przyjemne to nie jest


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moje dziecko już też znormalnialo nawet się ze smokiem przeprosił, ale trwało to 2 tygodnie, podejrzewałam zęby, bo wcześniej skoki były u nas niewidoczne, ale zębów brak, a mały zachowuje się jak kiedyś

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Tak, Ruri tez 7. Chwile przed Igancym sie urodzila. Ida wiec leb w leb.
Podobno taki sposob szczepienia znaczaco zmniejsza skutki uboczne.

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

http://matome.naver.jp/m/odai/214081...20266712523603
Tak wyglada ten stempel. Najpierw sie rozrabia zawiesine, rozprowadza na ramieniu, dwa razy stempluje, jeszcze raz rozprowadza zawiesine i czeka 10 min az wyschnie calkowicie. Pamiatka po tym jest 18 dziurek w ramieniu

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

O tak to bedzie wygladalo
https://www.google.co.jp/search?q=bc...SYC9MaGBMEM%3A
Ale wczesniej bedzie koszmarnie wygladalo
Boże jak to wygląda to dopiero musi boleć
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 10:10   #1736
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Kurde ja chyba jestem za glupia. Zamawiam na stronie smyka. Przechodze do koszyka. Wybieram opcje dostawy do empiku ktora ma byc za darmo. Po czym do wyboru mam platnosc z gory albo przy odbiorze i obie sa platne. Wiec jak to jest?!
Jeśli masz choć jedna rzecz która nie kwalifikuje się do wysyłki na empik to ci nie wyślą. :/ miałam tak jak zamawialam pościel tez myślałam że mogę zamówić do empiku a tu klops.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 10:50   #1737
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Sądzę że nie igły tu mają winę a raczej to że to gruźlica i zawsze jest nieładna rana. Więc tym bardziej nie kumam po co 6 ran zamiast jednej...
Nieładna rana, ja nigdy u nas nie widziałam, żeby były aż tak paskudne jak te z linka. Masakra co oni tam robią.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Na fb się ostatnio dzieje dużo więcej niż tutaj. Akzi codziennie coś pisze.

A no przecież 3...
Tak zauważyłam, że coraz mniej nas tu. Ja w ogóle nie ma konta na fb bo jestem a raczej już byłam antyspoleczna internetowo

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Kurde ja chyba jestem za glupia. Zamawiam na stronie smyka. Przechodze do koszyka. Wybieram opcje dostawy do empiku ktora ma byc za darmo. Po czym do wyboru mam platnosc z gory albo przy odbiorze i obie sa platne. Wiec jak to jest?!
Ja ostatnio tak miałam. Zamawialam 5 rzeczy, każda z darmową dostawą i wyskakiwalo jak Tobie, więc rozdzielilam zamówienie na 2 i już było za darmo w empiku, odbierałam dwa na raz

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja mam przewijak w torbie to znaczy taka ceratke. Super sprawa.

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Ja taki w torbie też mam, ale jest mały na mojego klocka dlatego wolę te jednorazowe z seni na cały przewijak
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 11:06   #1738
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez MamaMuminka25 Pokaż wiadomość
U mnie walka o jedzenie ciąg dalszy. Już jesteśmy po wszystkich badaniach. Przeleczylismy bakterie w moczu, a bunt na pokładzie trwa nadal. Tyle, że waga powolutku idzie w górę. Dziś mamy dzień nauki butli. Juz mam w głowie że mały nie chce butli, bo w nocy dokarmiam go piersią i w ten sposób protestuje . Poczuł co to pierś na żądanie i chce żeby już tak było zawsze. Bo niby czemu w śnie potrafi z butli zjeść swoją porcję? Mówię wam cyrki. Psychicznie już siadam. Problem ciągnie się już od miesiąca i mniej więcej wtedy zaczęłam w nocy karmić piersią na żądanie (na leżaco w śnie). Także jestem zmuszona odciąć go od piersi. :-( koszmar

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Szczerze mówiąc skoro nie chce jeść z butli to bym odpuściła. Dziecko się nie zagłodzi, nie rozumiem szczerze mówiąc tego parcia na tuczenie wszystkich dzieci tylko dlatego że nie jadą na 50 centylu...
Cytat:
Napisane przez ali_ma Pokaż wiadomość
Nie będę oceniać, że dziewczynka była nieodpieluchowana, bo nie wiem jaki był tego powód, ale uważam że rodzice mieli prawo przebierać małą w tym pokoju, bo niby gdzie? W damskiej, gdzie kabiny niekiedy są tak małe, że jak sikam na małysza to głową drzwi dotykam, już nie wspominając, że jest bardziej brudno. Te pokoje nie są tylko dla niemowlaków. Jedyne co to powinni dostać opiernicz za stawianie jej butami na przewijaku, bo to chamstwo z ich strony.
Dlatego ja zawsze mam jednorazowy podkład, na nim przewijam a potem do śmieci. Nie mam obaw, że położę małego na jakimś syfie.
Ja nie mówię, że nie mieli prawa jej tam przebierać ALE stanowisk było kilka i chamstwo że się musiałam dopraszać, żeby drzwi otworzyli. A poza tym tak dużą dziewczynę stojącą, której i tak pieluchomajtki zakładali mogli zwyczajnie na ziemi a nie stawiać ją na stole i to jeszcze na przewijaku nie wiadomo po co. Też kładę podkład ale buty to było przegięcie.
Cytat:
Napisane przez ali_ma Pokaż wiadomość
Tak zauważyłam, że coraz mniej nas tu. Ja w ogóle nie ma konta na fb bo jestem a raczej już byłam antyspoleczna internetowo
Ja bardzo długo nie miałam konta na fb, założyłam bo było mi potrzebne pod koniec do spraw na uczelni i tak zostało jakoś...
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 12:20   #1739
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc skoro nie chce jeść z butli to bym odpuściła. Dziecko się nie zagłodzi, nie rozumiem szczerze mówiąc tego parcia na tuczenie wszystkich dzieci tylko dlatego że nie jadą na 50 centylu...

Ja nie mówię, że nie mieli prawa jej tam przebierać ALE stanowisk było kilka i chamstwo że się musiałam dopraszać, żeby drzwi otworzyli. A poza tym tak dużą dziewczynę stojącą, której i tak pieluchomajtki zakładali mogli zwyczajnie na ziemi a nie stawiać ją na stole i to jeszcze na przewijaku nie wiadomo po co. Też kładę podkład ale buty to było przegięcie.

Ja bardzo długo nie miałam konta na fb, założyłam bo było mi potrzebne pod koniec do spraw na uczelni i tak zostało jakoś...
Ale sama napisałaś, nie trzeba tego robić w tym pokoju. Fakt jest faktem postąpili chamsko. Ale są rzeczy na które wpływu nie mamy. Np. Ostatnio stary dziad ze starą babą na miejscu parkingowym dla rodzin z dziećmi, kobieta go opierdzielila, ale kulturalnie to ją od szmat i kurew, nie wytrzymałam i zwróciłam mu uwagę to do mnie zaczął sapać, powiedziałam, że jeszcze jedno takie słowo i pozwe go o zniesławienie, ale myślisz, że to coś dało, parę dni później widziałam ten samochód znowu, na miejscu dla rodzin. Nawet się zastanawiałam czy nie iść do kierownika sklepu po regulamin parkingu, może można by dziada odholowac

A co do fb to chyba będę musiała założyć, żeby mieć kontakt z Wami
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 13:35   #1740
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Napiszcie mi swoje imie i nazwisko w privie jakie macie na fb to sprobuje was zaprosic

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------


Tak jak wyzej napisz po priva

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
i jak dałaś radę zaprosić dziewczyny? Chętnie też bym do Was dołączyła i nie wiem czy czekać na Oczarowaną
Virves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-10 20:55:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.