Wrześniowe mamusie 2015 - część II - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-16, 13:37   #1741
Blondynka17
Zadomowienie
 
Avatar Blondynka17
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Niestety ja nie mam do tego uprawnien (tez nie chcialam bez uzgodnienia z nia czegos robic) wiec przekazalam jej wszystko na fb i juz ponoc zagladala do skrzynki wizazowej

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxhqvk7zqzw700.png
06.04. pierwsze kopniaczki
Blondynka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 13:58   #1742
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Niestety ja nie mam do tego uprawnien (tez nie chcialam bez uzgodnienia z nia czegos robic) wiec przekazalam jej wszystko na fb i juz ponoc zagladala do skrzynki wizazowej

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
ok, to napiszę do niej.
Virves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 14:06   #1743
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Niestety ja nie mam do tego uprawnien (tez nie chcialam bez uzgodnienia z nia czegos robic) wiec przekazalam jej wszystko na fb i juz ponoc zagladala do skrzynki wizazowej

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Dzięki
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 14:22   #1744
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Od czasu do czasu tak mnie pobolewa krzyz ze przypomina mi sie bol porodowy.......
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 14:58   #1745
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Robiliśmy badanie moczu (skąd pediatra wpada na ten pomysł? po czym ona widzi, że dziecko ma infekcję?) i oczywiście wyszły leukocyty... mój mąż postanowił, że nie czekamy do poniedziałku i już pojechał na IP, mała dostała antybiotyk ja już nie wiem co my jej źle robimy.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 16:01   #1746
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ali_ma Pokaż wiadomość
Ale sama napisałaś, nie trzeba tego robić w tym pokoju. Fakt jest faktem postąpili chamsko. Ale są rzeczy na które wpływu nie mamy. Np. Ostatnio stary dziad ze starą babą na miejscu parkingowym dla rodzin z dziećmi, kobieta go opierdzielila, ale kulturalnie to ją od szmat i kurew, nie wytrzymałam i zwróciłam mu uwagę to do mnie zaczął sapać, powiedziałam, że jeszcze jedno takie słowo i pozwe go o zniesławienie, ale myślisz, że to coś dało, parę dni później widziałam ten samochód znowu, na miejscu dla rodzin. Nawet się zastanawiałam czy nie iść do kierownika sklepu po regulamin parkingu, może można by dziada odholowac

A co do fb to chyba będę musiała założyć, żeby mieć kontakt z Wami
No wiesz, jak jest chodząca duża pannica to oni naprawdę mogli iść gdzie indziej, a nie zajmować miejsce dla rodziców niemowląt, którzy nawet w bardzo czystej i przestronnej zwykłej łazience niewiele są w stanie zrobić. Ale generalnie co to sedna sprawy się zgadzamy więc można już temat skończyć

A parkowanie na miejscu dla rodzin... Czasem mnie rozwala jak parkują tam ludzie z nastolatkami. Okej, jest rodzina z dziećmi ale te miejsca są szersze z prostego powodu - wyjmowanie fotelików/wózków. Ale chamów kultury nie nauczysz, naprawdę dużej części ludzi wzrok kończy się na czubku własnego nosa niestety...

Wbijaj na fejsa, jak najbardziej
Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
i jak dałaś radę zaprosić dziewczyny? Chętnie też bym do Was dołączyła i nie wiem czy czekać na Oczarowaną
Już jakaś dyskusja na temat nowych osób była więc lada chwila będziecie.
Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Robiliśmy badanie moczu (skąd pediatra wpada na ten pomysł? po czym ona widzi, że dziecko ma infekcję?) i oczywiście wyszły leukocyty... mój mąż postanowił, że nie czekamy do poniedziałku i już pojechał na IP, mała dostała antybiotyk ja już nie wiem co my jej źle robimy.
Sądzę że u dziewczynek bardzo łatwo o infekcję dróg moczowych, szczególnie jak już raz była chora. Nic nie robicie źle, jedyne co to zwykłe środki zaradcze - częściej tyłek myć pod kranem i chusteczki tylko na wyjścia, wygotowywać ręczniki i naprawdę często zmieniać pieluchy i wietrzyć.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 16:28   #1747
MamaMuminka25
Raczkowanie
 
Avatar MamaMuminka25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 81
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Robiliśmy badanie moczu (skąd pediatra wpada na ten pomysł? po czym ona widzi, że dziecko ma infekcję?) i oczywiście wyszły leukocyty... mój mąż postanowił, że nie czekamy do poniedziałku i już pojechał na IP, mała dostała antybiotyk ja już nie wiem co my jej źle robimy.
My też przerabialismy bakterie w moczu. Pediatra tłumaczyła nam, że u takich dzieci to bardzo częsta przypadłość ponieważ nie mają jeszcze dobrze wykształconych moczowodów i mocz cofa się. A to już pożywka dla bakterii. Także nie martw się to nie jest wogole wasza wina. Ja współczuję tylko antybiotyku. Mój miał straszne biegunki. Pamiętajcie koniecznie o florze 2 razy dziennie

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
MamaMuminka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 17:06   #1748
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Płakać mi się chce, moje dziecko ma mega wku.r.wa przy prawej piersi, po prostu po kilku minutach dostaje szału, puszcza ją, łapie, płacze, szamocze się... a leci. Nie rozumiem tego zupełnie to trwa już chyba 2 tygodnie.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 17:16   #1749
Mediona
Zadomowienie
 
Avatar Mediona
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 996
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez MamaMuminka25 Pokaż wiadomość
Właśnie jedzenie z piersi wygląda tak, że bierze 5 łykow po czym zasypia. Żadne wybudzanie go nie daje skutku. Wtedy oszukuje i nie pije tylko ciumka. Właśnie dlatego razem z położna laktacyjna zdecydowaliśmy o wprowadzeniu butli. To było gdzieś jak miał miesiąc. Za mało wtedy przybieral. Ja odciągalam swoje mleko a on super zjadal swoją porcję mleka. Wszytko było dobrze, aż nagle miesiąc temu porcję zmniejszaly się aż praktycznie do zera. Ja mu między posiłkami z butli dawałam pierś żeby sobie pociumkał albo zasnął. I od kiedy wkroczyła pierś nocą zaczęła się problem. Może to zbieg okoliczności ale już nic mi do głowy nie przychodzi.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Co to za doradca laktacyjny co kaze dac butle. Poraszka. Taraz wie ze cyc jest do ciumkania a z butli i tak dostanie jesc.

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Płakać mi się chce, moje dziecko ma mega wku.r.wa przy prawej piersi, po prostu po kilku minutach dostaje szału, puszcza ją, łapie, płacze, szamocze się... a leci. Nie rozumiem tego zupełnie to trwa już chyba 2 tygodnie.
Moja tez tak miala. Przez ten czas musiałam karmic na stojąco. Teraz jej przeszlo.
__________________
02.07.2001
24.12.2008
12.11.2011
19.09.2015 Mała Mi.
http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21309
Mediona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 18:10   #1750
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Owieczka - na 50 centylu to jedzie tu chyba tylko jedno dziecko........ hahaha

Co do przewijania to bez jaj. Kabiny bywaja ciasne ale bez przesady. Dla mnie pokoj dla matek z dziecmi to potrzeba nakarmienia i przewijania malych dzieci/niemowlat. Jak ja popuszcze w gacie to tez mam isc zmienic galoty do tego pokoju bo kabiny sa ciasne i sie poobijam? Poza tym ludzie nie wykazali sie zbytnia kultura.
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 18:50   #1751
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Płakać mi się chce, moje dziecko ma mega wku.r.wa przy prawej piersi, po prostu po kilku minutach dostaje szału, puszcza ją, łapie, płacze, szamocze się... a leci. Nie rozumiem tego zupełnie to trwa już chyba 2 tygodnie.
Mój też to ma, też gdzieś od dwóch tygodni. Nic na to nie poradzę, przystawiam go do tej piersi najpierw i staram się, żeby zjadł jak najwięcej mimo protestów. Śmieszne że laktatorem z tej piersi więcej odciągam niż z lewej, z której Ignacy z kolei chętniej je (ba, nawet jest w stanie przy niej zasnąć co nie zdarza się zbyt często).
Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Owieczka - na 50 centylu to jedzie tu chyba tylko jedno dziecko........ hahaha
Tu chyba jest jakaś malutka złośliwość, ale mój zmęczony umysł matki po pracy jeszcze nie jest w stanie tego wychwycić więc musisz do mnie wielkimi literami
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 19:03   #1752
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Owieczka - na 50 centylu to jedzie tu chyba tylko jedno dziecko........ hahaha

Co do przewijania to bez jaj. Kabiny bywaja ciasne ale bez przesady. Dla mnie pokoj dla matek z dziecmi to potrzeba nakarmienia i przewijania malych dzieci/niemowlat. Jak ja popuszcze w gacie to tez mam isc zmienic galoty do tego pokoju bo kabiny sa ciasne i sie poobijam? Poza tym ludzie nie wykazali sie zbytnia kultura.
Ty nie, ale jeśli to się przydarzy Twojej 3-4-5 letniej córce to tak, tym bardziej jeśli będzie to musiał zrobić ojciec, no chyba, że ma ją zabrać do męskiego lub przebierać na korytarzu poprostu każda z nas inaczej rozumie słowo dziecko

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Dziewczyny, a może Wam z tych piersi za szybko leci i dzieciaki się denerwują, skoro na drugiej jest oki. Choć ja na kp się nie znam tak mi tylko przyszło do głowy
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 19:27   #1753
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Owca - moja Kulcia Pulcia jest na 50tym

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez ali_ma Pokaż wiadomość
Ty nie, ale jeśli to się przydarzy Twojej 3-4-5 letniej córce to tak, tym bardziej jeśli będzie to musiał zrobić ojciec, no chyba, że ma ją zabrać do męskiego lub przebierać na korytarzu poprostu każda z nas inaczej rozumie słowo dziecko

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Dziewczyny, a może Wam z tych piersi za szybko leci i dzieciaki się denerwują, skoro na drugiej jest oki. Choć ja na kp się nie znam tak mi tylko przyszło do głowy
Dramatyzujesz... ale racja. Nie ma sensu ciagnac tematu. Kazda postrzega slowo DZIECKO inaczej. Tak jak owieczka pisala, ze na miejscu parkingowym dla rodzin z dziecmi staja z nastolatkami. Zwrocisz im uwage? No nie... przyjechali ze swoimi dziecmi
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 19:39   #1754
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Owca - moja Kulcia Pulcia jest na 50tym

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------



Dramatyzujesz... ale racja. Nie ma sensu ciagnac tematu. Kazda postrzega slowo DZIECKO inaczej. Tak jak owieczka pisala, ze na miejscu parkingowym dla rodzin z dziecmi staja z nastolatkami. Zwrocisz im uwage? No nie... przyjechali ze swoimi dziecmi
A widzisz, Ignacy pulpet na 75

A co do miejsc parkingowych to de facto jak ja przyjeżdżam z moimi rodzicami to też mogę nie?
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 19:45   #1755
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
A widzisz, Ignacy pulpet na 75

A co do miejsc parkingowych to de facto jak ja przyjeżdżam z moimi rodzicami to też mogę nie?
Mysle, ze smialo
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 20:20   #1756
cafeaulait88
Raczkowanie
 
Avatar cafeaulait88
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 90
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Jeju. Sasiedzi nad nami robia jakas impreze. Dra sie, dzieciaki biegaja, wala w podloge. A Mateusz podskakuje i budzi sie z placzem. Ech
cafeaulait88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 22:39   #1757
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Płakać mi się chce, moje dziecko ma mega wku.r.wa przy prawej piersi, po prostu po kilku minutach dostaje szału, puszcza ją, łapie, płacze, szamocze się... a leci. Nie rozumiem tego zupełnie to trwa już chyba 2 tygodnie.
Moj ma to samo od paru dni, niezaleznie ktora piers :/ Karmie na stojaco....
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 22:59   #1758
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Dziewczyny, które używają do pielęgnacji maluchów oleju kokosowego, jaki dokładnie kupujecie igdzie ?

Kuba na nogach ma szorstką skórę. Raz mniej raz więcej i niczym nie mogę się jej pozbyć. Pomyślałam, że właśnie ten olej może tu pomóc
Virves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-16, 23:12   #1759
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które używają do pielęgnacji maluchów oleju kokosowego, jaki dokładnie kupujecie igdzie ?

Kuba na nogach ma szorstką skórę. Raz mniej raz więcej i niczym nie mogę się jej pozbyć. Pomyślałam, że właśnie ten olej może tu pomóc
Ja mam jakiś bio i kupiłam przez internet. Jutro spojrzę na markę.
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 23:23   #1760
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

No nie moge sie powstrzymac przed kupowaniem malej ubranek. Dopiero co pozamawialam w smyku body. Spodniczka w drodze. Teraz 5 par spodenek na allegro. A komoda sie nie domyka. Czasami w domu ubieram jej 'byle co' a jak gdzies wychodzimy i siegam po cos lepszego to sie okazuje ze juz za male. Postanowilam ja stroic na codzien
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 06:52   #1761
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Virves Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które używają do pielęgnacji maluchów oleju kokosowego, jaki dokładnie kupujecie igdzie ?

Kuba na nogach ma szorstką skórę. Raz mniej raz więcej i niczym nie mogę się jej pozbyć. Pomyślałam, że właśnie ten olej może tu pomóc
Ja używam. Kupuje różne. Nierafinowany pięknie pachnie i jest lepszy ale gorzej się rozpuszcza. Ja kupuje obojętnie jaki. Teraz używam tego samego na którym smaże
Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
No nie moge sie powstrzymac przed kupowaniem malej ubranek. Dopiero co pozamawialam w smyku body. Spodniczka w drodze. Teraz 5 par spodenek na allegro. A komoda sie nie domyka. Czasami w domu ubieram jej 'byle co' a jak gdzies wychodzimy i siegam po cos lepszego to sie okazuje ze juz za male. Postanowilam ja stroic na codzien
Matka wariatka
Jak często ja przebierasz? Bo ja ostatnio nie kupuje NIC. Uznałam ze mam za dużo rzeczy a oba się przecież nie brudzi i juz mnie to wkurza bo cały czas mnóstwo jej ciuchów w koszu do prania a komoda dalej pełna (plus zapas ciuchów na co najmniej najbliższe pół roku).

Dzisiaj moje dziecko obudziło się o 4, zjadła i nie chciała spać do 5.30. Łeb mi pęka po prostu. Oczywiście jej sen potrwa jeszcze godzinę

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 07:30   #1762
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

To ja mam jak Wy, dużo ciuszków komody się nie domykaja, co chwilę coś kupuję (ale teraz to już większe, zapas mam chyba do roku ) i też tak miałam, że niektóre zostawiałam na wyjścia i potem okazywało się, że miał raz lub dwa na sobie.

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Dobra dziewczyny, mały się obudził i produkuje kupsztala, więc spadam, miłej niedzieli
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 07:32   #1763
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja używam. Kupuje różne. Nierafinowany pięknie pachnie i jest lepszy ale gorzej się rozpuszcza. Ja kupuje obojętnie jaki. Teraz używam tego samego na którym smaże

Matka wariatka
Jak często ja przebierasz? Bo ja ostatnio nie kupuje NIC. Uznałam ze mam za dużo rzeczy a oba się przecież nie brudzi i juz mnie to wkurza bo cały czas mnóstwo jej ciuchów w koszu do prania a komoda dalej pełna (plus zapas ciuchów na co najmniej najbliższe pół roku).

Dzisiaj moje dziecko obudziło się o 4, zjadła i nie chciała spać do 5.30. Łeb mi pęka po prostu. Oczywiście jej sen potrwa jeszcze godzinę

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Jesli juz przebieram to bodziak bo ona sie slini masakrycznie i w kolko porzyguje wiec bodziakow dziennie od 2 do 5. A spodenki caly dzien te same. Byla mniejsza to i spodenki obsrywala ale teraz nie a mimo to kupuje kupuje... bo takie ladne bo takie slodkie. A potem zonk bo nie zdaze tego ubierac.
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 07:34   #1764
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
No nie moge sie powstrzymac przed kupowaniem malej ubranek. Dopiero co pozamawialam w smyku body. Spodniczka w drodze. Teraz 5 par spodenek na allegro. A komoda sie nie domyka. Czasami w domu ubieram jej 'byle co' a jak gdzies wychodzimy i siegam po cos lepszego to sie okazuje ze juz za male. Postanowilam ja stroic na codzien
Noooo jasne strój małą i wrzucaj foty haha.
Ja też Ignacemu kupuję ostatnio ale mam prawo bo większość ciuchów do tej pory miał po synkach naszego przyjaciela więc nie miałam szansy się wyszaleć
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 07:38   #1765
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Jesli juz przebieram to bodziak bo ona sie slini masakrycznie i w kolko porzyguje wiec bodziakow dziennie od 2 do 5. A spodenki caly dzien te same. Byla mniejsza to i spodenki obsrywala ale teraz nie a mimo to kupuje kupuje... bo takie ladne bo takie slodkie. A potem zonk bo nie zdaze tego ubierac.
5 bodziakow DZIENNIE?
Moja tez się slini ale to albo założę śliniak albo zmienię body raz dziennie. Ale spodenki nosi często te same kilka dni o ile ich nie obsra. Za każdym razem jak ja przebieram to myślę sobie "kobieto po co ty to robisz przecież ona jest czysta"

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 08:11   #1766
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
5 bodziakow DZIENNIE?
Moja tez się slini ale to albo założę śliniak albo zmienię body raz dziennie. Ale spodenki nosi często te same kilka dni o ile ich nie obsra. Za każdym razem jak ja przebieram to myślę sobie "kobieto po co ty to robisz przecież ona jest czysta"

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
No my.mimo sliniakow to nie zawsze da sie to ogarnac. Teraz duzo czasu spedza na brzuszku wiec rekawy obrzyguje i obslinia regularnie od samych dloni po ramiona. Albo je sobie marchewke i takie to smieszne zrobic brrrrr pfffff... i cala w kropki
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 08:28   #1767
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cześć Mamusie, nie wiem czy mnie pamiętacie, ostatniego posta napisałam w dniu porodu, a potem macierzyństwo tak mnie wciągnęło że internet poszedl w odstawkę. Dodatkowo byliśmy w trakcie wykańczania mieszkania i już od 2 tygodni jesteśmy na swoim z czego jestem przeszczęśliwa, a pokoik córeczki wyszedł obłędnie
Lilianka jest przecudowna 25 stycznia skończy 4 miesiące, a tydzień temu na szczepieniach ważyła 5480 i miała 61 cm.
Walczyłam o karmienie piersią i się udało, z czego jestem cholernie dumna bo łatwo miło i przyjemnie nie było u nas póki co zero kółek, alergii, zero odparzeń itd. Cieszy mnie to ale i przeraża.

A - i podczytuję Was cały czas, jestem na bieżąco chociaż mało coś ostatnio klepiecie, kiedyś nie szło nadrobić
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 08:53   #1768
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Czy problemy ze snem moga byc objawem jakiegos skoku? No ja juz trace sily, usypiajac go na rekach po godzinie czasu pare razy dziennie...
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 09:01   #1769
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
Czy problemy ze snem moga byc objawem jakiegos skoku? No ja juz trace sily, usypiajac go na rekach po godzinie czasu pare razy dziennie...
U mnie też tyle trwa usypianie albo i więcej ale ja to robie przy piersi na leżąco, ręce by mi odpadły...

Dziewczyny jak u was wyglądało szczepienie? My wczoraj byliśmy na drugim i mały zapłakał przy wyciąganiu igły po przytuleniu juz był spokój U was też tak bezproblemowo?
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 09:03   #1770
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
U mnie też tyle trwa usypianie albo i więcej ale ja to robie przy piersi na leżąco, ręce by mi odpadły...

Dziewczyny jak u was wyglądało szczepienie? My wczoraj byliśmy na drugim i mały zapłakał przy wyciąganiu igły po przytuleniu juz był spokój U was też tak bezproblemowo?
Mój sie darł jak poparzony.....
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-10 20:55:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.