Wrześniowe mamusie 2015 - część II - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-27, 09:15   #2131
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Nie mamy czegoś takiego jak ostania drzemka U nas to jest loteria czy zaśnie łaskawie w dzień czy nie.

Wcześniej jak zasypiał o 23 to wstawał o 9, dzisiaj po 7 i od razu wielki ryk. Trzeci dzień z bólem głowy. Nie mam siły
Mnie tez juz trzeci dzien boli glowa
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 10:11   #2132
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Dana- ten nowy lek migea (kwas tolfanemowy) jest w kategorii dopuszczalne przy kp. A pomaga. Jak masz coś ściągnięte to możesz go łyknąć nakarmić ściągniętym i po 4-5h już karmić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 10:31   #2133
aniaska4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 64
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Głowa to chyba od pogody, bo ja + dwie koleżanki tez miałyśmy.

Co do usypiania to świetnie Cie rozumiem, bo też potrafię tyle spędzić na usypianiu. Tyle, że u nas to loteria, bo:
a) po pierwszym zaśnięciu na noc może juz spać ;
b) może się obudzić po 30 min do godziny, ale podjesc i zasnac
c) jw. + może nie zasnąć i wtedy usypiaj matka dwie godziny.
d) rzadko zdarza się jeszcze, że budzi się po 2 godzinach i tez ma ochotę na zabawę.

A o której macie ostatnia drzemkę? Bo my odkad zrezygnowała z trzeciej i wstaje po spacerze 16-16.30 to o 18.30 jest padnięta i zasypia przy jedzeniu, co w dzień się nie zdarza.
U nas jak wstaje o 16 po spacerze to juz staram sie aby nie spala do 19 ale ona jest od 18 juz taaaaaka maruda ze nie idzie wytrzymac. No a sama nie zasnie. Nawet na rekach jest ryk i placz... wiec czesto idziemy ja kapac jeszcze przed 19. Ale troche poplacze i w sumie pp 20 min juz zasypia.
__________________
szczęście: 07.09.2015
aniaska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 12:52   #2134
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Mnie też dzisiaj głowa boli więc chyba pogoda.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 14:12   #2135
basia-aparatka
Raczkowanie
 
Avatar basia-aparatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 73
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez aniaska4 Pokaż wiadomość
Musze w takim razie sprobowac tych kapieli. My chodzimy z Ala na zajecia na basen. Dobrze sie tam czuje wiec pewnie w wannie tez bedzie fajnie

Ja piore dzieciece raz na tydzien lub rzadziej. Mamy tyle ubranek ze z powodzeniem starcza. Tylko stosuje wielorazowe pieluchy no to je zapieram w umywalce, susze a pozniej piore w pralce jak sie juz uzbiera ich troche.

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

A a propo hip skop to zakochana jestem w ich matach poankowych..ale na chwile obecna cena dla mnie zaporowa
I ktos sie pytal skad jestem to z Warszawy
Jakich pieluch wielorazowych używasz? Ile ich zużywasz w ciągu dnia i czy zmieniasz sam podkład czy majtki tez za każdym razem? Zastanawiam się właśnie nad kupnem takich pieluch bo kupa co 3-4dni a te pampersy to często czerwona pupa mimo wietrzenia 😕

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Mnie też dzisiaj głowa boli więc chyba pogoda.
U mnie to samo 😐
__________________
Insanity
basia-aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 14:46   #2136
MamaMuminka25
Raczkowanie
 
Avatar MamaMuminka25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 81
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

No nie wytrzymalam dziewczyny i jak zobaczyłam te torby skip hop to musiałam jedna mieć gryzłam się z tym 2 dni aż w końcu poddałam się. Zobaczę czy nie będę żałować. Wogole ta firma ma świetne gadżety tylko ceny są niezłe. Kupiłam też pluszaka sensorycznego słonia.lamaze też są super. Mamy Pawia i mały go uwielbia Juz nie mogę się doczekać kuriera.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Aaa i pytanko czym spieracie marchewkę z ubranek. Zwykle pranie nie pomaga. A mały tak macha rękami że wszytko jest w jedzeniu.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
MamaMuminka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 15:15   #2137
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
To mój jest chyba ewenementem, bo uwielbia sie ubierac/przebierac/przewijac. A jak zakladam mu czapke to sie smieje

Ruri tak samo

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Blondynka17 Pokaż wiadomość
Mój nie lubi czapki ubieranie znosi bez fochow czasem chwyta rekawy od srodka i wtedy sie wscieka za to uwielbia zmienianie pieluchy banana ma zawsze nawet jak sekunde wczwsniej byl maruda nie do zniesinia ;-)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------


Udanego urlopu my tez intensywnie myslimy nad krótkim wypadem

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Dzieki! Jest bardzo udanie nie myslcie, tylko czyncie
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 17:00   #2138
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez aniaska4 Pokaż wiadomość
Jezu jak to dobrze ze nie jestem sama. Od tego placzu to az glowe rozsadza. Dopiero cycek wycisza juz sie balam ze ta moja taka dzika Czapka u nas roznie. Czasem ok a czasem nie ok. A pielucha calkiem spoko

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:30 ----------

Jeszcze tylko napisze ze po ostatnim basenie, jak ubieralam to wpadla w taaaaaaaki ryk ze wszystkie dzieci zaczely plakac..efekt domina.. no i wzrok tych Mam..masakra. nastepnym razem wejde do przebieralni ostatnia
Nie ma to jak wyrozumiałe inne mamy...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 17:05   #2139
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

W końcu dzisiaj zaklepałam chrzest. 28.02 będziemy chrzcić
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 17:06   #2140
MamaMuminka25
Raczkowanie
 
Avatar MamaMuminka25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 81
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
W końcu dzisiaj zaklepałam chrzest. 28.02 będziemy chrzcić
My 21.Mojego męża babcia stwierdziła, że taki duży będzie że sam księdzu odpowie. To chyba była uszczypliwość.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
MamaMuminka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 21:54   #2141
grita
Rozeznanie
 
Avatar grita
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 986
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Witam wieczorową porą

Mały po szczepieniu zasnął wcześnie jak nigdy, jeszcze mu się nie zdarzyło pójść spać o 19 Oczywiście potem wstał jeszcze na chwilę, akurat szykowałam kolację starszej, więc mi asystował, ale zaraz grzecznie poszedł znowu spać

Super, że macie już pozałatwiane terminu chrztu, jak coś to mam nieużywane ubranko chłopięce na rozmiar 68, teściowa kupiła, ale Michaś jeszcze w nim wtedy pływał

Meneq, udanego wypoczynku! A gdzie jesteście? Góry, morze czy inne okoliczności przyrody?

Pisałyście o bólu głowy, ja normalnie dziś umierałam rano, myślałam że to tylko z braku snu, ale widocznie taka aura dziś panowała Teściowa pożyczyła mi stos książek i oczywiście jak się wciągnę to nie umiem odłożyć i pójść spać tej nocy czytałam do prawie 3, jak nastawiałam budzik, żeby rano ogarnąć Młodą do przedszkola to pokazywał mi 3 godz 40 minut snu
grita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 03:04   #2142
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Ja odkąd mam dziecko chodzę spać max 22 i nie ma takiej książki czy innej siły która by mnie od tego odciagnela

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 06:29   #2143
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
Witam wieczorową porą

Mały po szczepieniu zasnął wcześnie jak nigdy, jeszcze mu się nie zdarzyło pójść spać o 19 Oczywiście potem wstał jeszcze na chwilę, akurat szykowałam kolację starszej, więc mi asystował, ale zaraz grzecznie poszedł znowu spać

Super, że macie już pozałatwiane terminu chrztu, jak coś to mam nieużywane ubranko chłopięce na rozmiar 68, teściowa kupiła, ale Michaś jeszcze w nim wtedy pływał

Meneq, udanego wypoczynku! A gdzie jesteście? Góry, morze czy inne okoliczności przyrody?

Pisałyście o bólu głowy, ja normalnie dziś umierałam rano, myślałam że to tylko z braku snu, ale widocznie taka aura dziś panowała Teściowa pożyczyła mi stos książek i oczywiście jak się wciągnę to nie umiem odłożyć i pójść spać tej nocy czytałam do prawie 3, jak nastawiałam budzik, żeby rano ogarnąć Młodą do przedszkola to pokazywał mi 3 godz 40 minut snu

Jestesmy na Tajwanie i sie objadamy smakolykami
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 07:54   #2144
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez czarownica_tea Pokaż wiadomość
Dana- ten nowy lek migea (kwas tolfanemowy) jest w kategorii dopuszczalne przy kp. A pomaga. Jak masz coś ściągnięte to możesz go łyknąć nakarmić ściągniętym i po 4-5h już karmić
Mleka by nie starczyło, bo bestia je średnio co dwie godziny :P A tak na poważnie to nie urządza mnie branie tabletek, bo u mnie ból się bierze po nocy. Owszem, mam luksus, bo mały wstaje raz na jedzenie, ale nie dość, że karmienie trwa 30-60 minut podczas których nie umiem spać, to potem jeszcze zasypiam godzinę albo dłużej... Także tabletka może i by pomogła, ale następnego dnia byłaby powtórka z rozrywki. Także od poniedziałku ciągły ból głowy





Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
Super, że macie już pozałatwiane terminu chrztu, jak coś to mam nieużywane ubranko chłopięce na rozmiar 68, teściowa kupiła, ale Michaś jeszcze w nim wtedy pływał
Ja właśnie nie wiem jaki rozmiar będzie potrzebny i kiedy kupić. Już długo mały nosi 68, chyba nic nie rośnie i nie wiem kiedy może wystrzelić..





Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Jestesmy na Tajwanie i sie objadamy smakolykami
Zazdroszczę. Udanego odpoczynku!


U mnie święto wczoraj. Po ciężkim dniu mały zasnął o 21:38! Nie pamiętam czy kiedyś coś takiego się zdarzyło...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 08:03   #2145
cafeaulait88
Raczkowanie
 
Avatar cafeaulait88
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 90
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

jak byłam u rodziców to złapałam się na tym, że uśmiecham się do psa i się zastanawiam czemu mi się nie oduśmiecha
cafeaulait88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 09:00   #2146
ali_ma
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 557
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Coś się u mnie popsiuło i wczoraj się nie mogłam zalogować na telefonie ale dziś zmieniłam przeglądarkę i jest oki
Idę nadrabiać, choć za dużo nie ma

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Olewaj. Jedyny sposób. Ja codziennie muszę się kolejnym osobom tłumaczyć czemu nie podaje małemu mm na noc skoro się budzi bo przecież ewidentnie się nie najada...

Agu - widać mała ma regres, ale już pokazała jaki może być z niej aniołek. Może wciąż ja infekcja męczy albo zęby albo coś innego. Jeszcze będziemy się śmiać wspominając te czasy kiedy nasze dzieci były malutkie. Musimy znaleźć w sobie tą siłę.
Ale to że dzieci karmione mm śpią dłużej lub się nie budzą w nocy to mit. Mój jest na mm i się budzi. Rozmawiałam z pediatra i ona twierdzi, że nie ma reguły i zna dużo dzieciaków na mm,które budzą się tak samo jak te na cycku.

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
No i u nas dziwne zachowanie bo znow wrocila garaczka i katar ze zdwojona sila. Prawie cala noc z tz nosilismy na zmiane az padla. Ale i tak sie budzila co chwile. Prawie nie spalam... tak mi jej szkoda...i sie na nia wkurzalam
Mam nadzieję, że już lepiej się czujecie

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Małgosia89 Pokaż wiadomość
To mój jest chyba ewenementem, bo uwielbia sie ubierac/przebierac/przewijac. A jak zakladam mu czapke to sie smieje
Mój ma tak samo jeśli chodzi o ubieranie, jedynie przy czapce pomarudzi lub porobi dziwne miny, ale tragedii nie ma

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Później dokończe, teście mają przyjechać a ja jeszcze w łóżku z małym (sam zasnął i spał godzinę, ciekawe co to będzie dalej)
ali_ma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 10:04   #2147
aniaska4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 64
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Ja mam otulaczy 5 szt. I ok 15 wkladow bambusowych i tetry. Otulaczy przy siku nie zmieniam za czesto bo zazwyczaj sa suche a bambusa to za kazdym razem. A jak kupa to zazwyczaj wszystko bo te nasze kupy to taki napalm jest ciagle U nas duzy problem bym z odparzeniami bo ta nasza Aluchna to taka delikutasna troche a przy tych bambusach to zdecydowanie lepiej. Na noc i na spacer zakladam zwyklego pampka wiec tych wkladow zuzywam ok 4-5 dziennie. Zapieram w umywalce i daje do wyschniecia a jak uzbieram wiecej to wrzucam do pralki

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez basia-aparatka Pokaż wiadomość
Jakich pieluch wielorazowych używasz? Ile ich zużywasz w ciągu dnia i czy zmieniasz sam podkład czy majtki tez za każdym razem? Zastanawiam się właśnie nad kupnem takich pieluch bo kupa co 3-4dni a te pampersy to często czerwona pupa mimo wietrzenia 😕

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------



U mnie to samo 😐
Nie oznaczylam odpowiedzi wiec robie to teraz odpowiedz powyzej
__________________
szczęście: 07.09.2015
aniaska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 10:14   #2148
basia-aparatka
Raczkowanie
 
Avatar basia-aparatka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 73
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez aniaska4 Pokaż wiadomość
Ja mam otulaczy 5 szt. I ok 15 wkladow bambusowych i tetry. Otulaczy przy siku nie zmieniam za czesto bo zazwyczaj sa suche a bambusa to za kazdym razem. A jak kupa to zazwyczaj wszystko bo te nasze kupy to taki napalm jest ciagle U nas duzy problem bym z odparzeniami bo ta nasza Aluchna to taka delikutasna troche a przy tych bambusach to zdecydowanie lepiej. Na noc i na spacer zakladam zwyklego pampka wiec tych wkladow zuzywam ok 4-5 dziennie. Zapieram w umywalce i daje do wyschniecia a jak uzbieram wiecej to wrzucam do pralki

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------



Nie oznaczylam odpowiedzi wiec robie to teraz odpowiedz powyzej
Dzięki bardzo za informacje 😊 ja też na spacery i wyjścia pampki będę używać. Teraz mam rozeznanie 😊
__________________
Insanity
basia-aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 13:14   #2149
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja odkąd mam dziecko chodzę spać max 22 i nie ma takiej książki czy innej siły która by mnie od tego odciagnela

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Ja chodzę po 23. Jakoś wcześniej nie potrafię oka zamknąć
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-28, 14:08   #2150
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez cafeaulait88 Pokaż wiadomość
jak byłam u rodziców to złapałam się na tym, że uśmiecham się do psa i się zastanawiam czemu mi się nie oduśmiecha
Aż się poplakalam że śmiechu
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 14:44   #2151
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Mleka by nie starczyło, bo bestia je średnio co dwie godziny :P A tak na poważnie to nie urządza mnie branie tabletek, bo u mnie ból się bierze po nocy. Owszem, mam luksus, bo mały wstaje raz na jedzenie, ale nie dość, że karmienie trwa 30-60 minut podczas których nie umiem spać, to potem jeszcze zasypiam godzinę albo dłużej... Także tabletka może i by pomogła, ale następnego dnia byłaby powtórka z rozrywki. Także od poniedziałku ciągły ból głowy







Ja właśnie nie wiem jaki rozmiar będzie potrzebny i kiedy kupić. Już długo mały nosi 68, chyba nic nie rośnie i nie wiem kiedy może wystrzelić..







Zazdroszczę. Udanego odpoczynku!


U mnie święto wczoraj. Po ciężkim dniu mały zasnął o 21:38! Nie pamiętam czy kiedyś coś takiego się zdarzyło...

Dzieki! Na odpoczynek czasu nie mamy
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 22:15   #2152
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Głowa to chyba od pogody, bo ja + dwie koleżanki tez miałyśmy.

Co do usypiania to świetnie Cie rozumiem, bo też potrafię tyle spędzić na usypianiu. Tyle, że u nas to loteria, bo:
a) po pierwszym zaśnięciu na noc może juz spać ;
b) może się obudzić po 30 min do godziny, ale podjesc i zasnac
c) jw. + może nie zasnąć i wtedy usypiaj matka dwie godziny.
d) rzadko zdarza się jeszcze, że budzi się po 2 godzinach i tez ma ochotę na zabawę.

A o której macie ostatnia drzemkę? Bo my odkad zrezygnowała z trzeciej i wstaje po spacerze 16-16.30 to o 18.30 jest padnięta i zasypia przy jedzeniu, co w dzień się nie zdarza.
My ostatnia drzemkę mamy jeśli wstanie o 18.30 /19 to już nie kładę go więcej i zasypia o 21. Jesli jest zmęczony mocno to 19 zasypia na pół godziny ale o 21.30 śpi znów. Wiec nie ma tragedii





Cytat:
Napisane przez MamaMuminka25 Pokaż wiadomość
No nie wytrzymalam dziewczyny i jak zobaczyłam te torby skip hop to musiałam jedna mieć gryzłam się z tym 2 dni aż w końcu poddałam się. Zobaczę czy nie będę żałować. Wogole ta firma ma świetne gadżety tylko ceny są niezłe. Kupiłam też pluszaka sensorycznego słonia.lamaze też są super. Mamy Pawia i mały go uwielbia Juz nie mogę się doczekać kuriera.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Aaa i pytanko czym spieracie marchewkę z ubranek. Zwykle pranie nie pomaga. A mały tak macha rękami że wszytko jest w jedzeniu.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Gdzie zamawialas? Ja też się bilam z myślami ale w końcu zamowilam dziś przyszła jest cudna, duża ma mnóstwo kieszonek jestem mega zadowolona szkoda ze taka droga ale co zrobić... mają fajne te rzeczy ale niektóre ceny mocno odstraszają. Marchewke spieram odplamiaczem z JELP. Wszystkie kupy jedzonko pięknie nam się odpiera przy 40 stopniach . Odplamiacz wydajny daje się tylko na plamę. Nie dodaje go do prania. Nie wiem ile kosztuje bo kupowałam w zestawie z proszkami.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 06:47   #2153
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Dziewczyny torby skip hop są boskie śle ha widziałam torby la millou i po prostu prawie się popłakałam. Są boskie i dużo droższe niż skip hop. Masakra nie mogę o nich zapomnieć

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 07:00   #2154
MamaMuminka25
Raczkowanie
 
Avatar MamaMuminka25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 81
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez loudres Pokaż wiadomość
My ostatnia drzemkę mamy jeśli wstanie o 18.30 /19 to już nie kładę go więcej i zasypia o 21. Jesli jest zmęczony mocno to 19 zasypia na pół godziny ale o 21.30 śpi znów. Wiec nie ma tragedii







Gdzie zamawialas? Ja też się bilam z myślami ale w końcu zamowilam dziś przyszła jest cudna, duża ma mnóstwo kieszonek jestem mega zadowolona szkoda ze taka droga ale co zrobić... mają fajne te rzeczy ale niektóre ceny mocno odstraszają. Marchewke spieram odplamiaczem z JELP. Wszystkie kupy jedzonko pięknie nam się odpiera przy 40 stopniach . Odplamiacz wydajny daje się tylko na plamę. Nie dodaje go do prania. Nie wiem ile kosztuje bo kupowałam w zestawie z proszkami.
Kupiłam na allegro razem ze słonikiem sensorycznym. Nie mogłam się powstrzymać . Wszędzie ceny są bardzo zbliżone więc brałam tam gdzie przesyłka za darmo.
Boże dziewczyny dziś o 5 rano budzi mnie płacz mojego dziecka. Byłam zła że tak wcześniej. Zmieniam mu pieluche patrze w jego roześmiane już ślipka a on mówi,, mama ''. Wiem że to było zupełnie nieświadome, ale brzmiało tak cudownie i tak realnie. Prawie się popłakałam. Zapomniałam że jest 5 rano i poczułam tak wielka miłość do niego,ehhh. Serce się raduje. Ciekawe co będzie jak będzie już w pełni świadomie tak mówił. Będę chodzić i płakać. A pierwszy występ w przedszkolu? Boziu już się wzruszam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
MamaMuminka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 07:02   #2155
loudres
Zadomowienie
 
Avatar loudres
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ski
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Dziewczyny torby skip hop są boskie śle ha widziałam torby la millou i po prostu prawie się popłakałam. Są boskie i dużo droższe niż skip hop. Masakra nie mogę o nich zapomnieć

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Odrazu zrobiłam obczajane są fajne ale po pierwsze za drogie po drugie może jestem dziwna ale mnie się bardziej podobają skip hop szczególnie moja kolorowa wesoła fajna dziś pierwsze testy zobaczymy jak się sprawuje.
loudres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 08:38   #2156
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

A mnie jakoś torby do wózka nie jarają. Serio. Mam tą co była z wózkiem i starczy.

Ktoś mi podmienił dziecko - w dzień straszna maruda ale dzisiaj noc przespana do 8 z jedną pobudka o 4. I co o tym myśleć?
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 08:42   #2157
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Mi też ktoś podmienił dziecko. Ostatnie dwa dni zasnął o 21:38... Cyc, krótkie lulanie i od razu sen.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 08:51   #2158
grita
Rozeznanie
 
Avatar grita
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 986
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Jestesmy na Tajwanie i sie objadamy smakolykami
Ale super!! Udanego pobytu!
A jak dziewczynki zniosły podróż? Lecieliście samolotem czy kursują tam jakieś promy?

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Mleka by nie starczyło, bo bestia je średnio co dwie godziny :P A tak na poważnie to nie urządza mnie branie tabletek, bo u mnie ból się bierze po nocy. Owszem, mam luksus, bo mały wstaje raz na jedzenie, ale nie dość, że karmienie trwa 30-60 minut podczas których nie umiem spać, to potem jeszcze zasypiam godzinę albo dłużej... Także tabletka może i by pomogła, ale następnego dnia byłaby powtórka z rozrywki. Także od poniedziałku ciągły ból głowy

Ja właśnie nie wiem jaki rozmiar będzie potrzebny i kiedy kupić. Już długo mały nosi 68, chyba nic nie rośnie i nie wiem kiedy może wystrzelić..

Zazdroszczę. Udanego odpoczynku!


U mnie święto wczoraj. Po ciężkim dniu mały zasnął o 21:38! Nie pamiętam czy kiedyś coś takiego się zdarzyło...
Jak bóle głowy? Trochę lepiej?

Cytat:
Napisane przez cafeaulait88 Pokaż wiadomość
jak byłam u rodziców to złapałam się na tym, że uśmiecham się do psa i się zastanawiam czemu mi się nie oduśmiecha
Haha Też mam czasem takie zawiechy

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Dziewczyny torby skip hop są boskie śle ha widziałam torby la millou i po prostu prawie się popłakałam. Są boskie i dużo droższe niż skip hop. Masakra nie mogę o nich zapomnieć

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Kurcze, ja chyba jestem jakaś dziwna, bo mnie takie gadżety zupełnie nie kręcą A jak spojrzałam na ceny to tym bardziej
Torbę mam od wózka i jest ok, albo ja jakoś mało wymagająca jestem

Cytat:
Napisane przez MamaMuminka25 Pokaż wiadomość
Kupiłam na allegro razem ze słonikiem sensorycznym. Nie mogłam się powstrzymać . Wszędzie ceny są bardzo zbliżone więc brałam tam gdzie przesyłka za darmo.
Boże dziewczyny dziś o 5 rano budzi mnie płacz mojego dziecka. Byłam zła że tak wcześniej. Zmieniam mu pieluche patrze w jego roześmiane już ślipka a on mówi,, mama ''. Wiem że to było zupełnie nieświadome, ale brzmiało tak cudownie i tak realnie. Prawie się popłakałam. Zapomniałam że jest 5 rano i poczułam tak wielka miłość do niego,ehhh. Serce się raduje. Ciekawe co będzie jak będzie już w pełni świadomie tak mówił. Będę chodzić i płakać. A pierwszy występ w przedszkolu? Boziu już się wzruszam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Oj słodkie chwile
grita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 09:12   #2159
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
A mnie jakoś torby do wózka nie jarają. Serio. Mam tą co była z wózkiem i starczy.

Ktoś mi podmienił dziecko - w dzień straszna maruda ale dzisiaj noc przespana do 8 z jedną pobudka o 4. I co o tym myśleć?
Tylko ta moja to taki pusty kuferek. Totalnie z dupy. Kupiłam organizer w którym mam pieluchy u całą resztę ale jest mały i zostaje w tej torbie dużo miejsca i tak.
Mnie kręcą bo to teraz moja jedyna torebka i będzie tak jeszcze pewnie przez długi czas...

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 09:19   #2160
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez grita Pokaż wiadomość
Ale super!! Udanego pobytu!
A jak dziewczynki zniosły podróż? Lecieliście samolotem czy kursują tam jakieś promy?



Jak bóle głowy? Trochę lepiej?



Haha Też mam czasem takie zawiechy



Kurcze, ja chyba jestem jakaś dziwna, bo mnie takie gadżety zupełnie nie kręcą A jak spojrzałam na ceny to tym bardziej
Torbę mam od wózka i jest ok, albo ja jakoś mało wymagająca jestem



Oj słodkie chwile

Lecielismy samolotem. Lot jest krotki, nieco ponad 3h. Obie bardzo dobrze znosily, byl czas na posilek, zabawe i drzemke. Yae juz jest zaprawiona w podrozach, ale i Ruri wspaniale daje rade

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Mnie tez nie kreca te Wasze torby. Mam outdoroowa torbe na biodra, w ktorej zmieszcza sie pieluchy, picie dla starszej i portfel. I w droge
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-10 20:55:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.