Wrześniowe mamusie 2015 - część II - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-05, 15:26   #2341
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
No i przyszla zupelnie inna posciel niz zamawialam...wrrrr
Ty to masz szczęście ostatnio, nie ma co.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 16:58   #2342
aniaska4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 64
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

[QUOTE=elcia88;55186281]A co z tymi szmerami?[COLOR="Silver"]

Szmery spowodowane sa tym ze wciaz rozwijaja sie serce. A budowa serducha jest ok podobno duzo dzieci ma takie szmery, ale to mija
__________________
szczęście: 07.09.2015
aniaska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 17:22   #2343
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

U nas kupy pogarszają się jak tylko coś zjem co ma w sobie nabiał.

Elcia u nas kupy poprawiły się po około 2.5 tygodniu jak trzymałam dietę. Niestety chyba będę musiała zrezygnować z jajek.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 17:31   #2344
aniaska4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 64
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
U nas kupy pogarszają się jak tylko coś zjem co ma w sobie nabiał.

Elcia u nas kupy poprawiły się po około 2.5 tygodniu jak trzymałam dietę. Niestety chyba będę musiała zrezygnować z jajek.
Ja musialam z jajek i nabialu. Pozniej stopniowo zaczelam wprowadzac jajka i po nich jest ok. Natomiast po nabiale sa brzydkie kupy i plamy na twarzy.. :/
__________________
szczęście: 07.09.2015
aniaska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 17:34   #2345
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez aniaska4 Pokaż wiadomość
Ja musialam z jajek i nabialu. Pozniej stopniowo zaczelam wprowadzac jajka i po nich jest ok. Natomiast po nabiale sa brzydkie kupy i plamy na twarzy.. :/
U nas bardziej na udach się pojawiły i powoli znikają. Ale pierwszym objawem są naderwane uszka.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 17:45   #2346
aniaska4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 64
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
U nas bardziej na udach się pojawiły i powoli znikają. Ale pierwszym objawem są naderwane uszka.
No u nas za uszami i na karku. Pozniej stopniowo na poliki a pozniej na brzuchu, udach i lydkach. Dopiero rozne masci, kapiele a przede wszystkim dieta pomogla. Teraz jest juz znacznie lepiej.
__________________
szczęście: 07.09.2015
aniaska4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 17:51   #2347
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Dana u nas jest to samo. Powiem ci co u nas pomaga - w czasie jedzenia wkładam małego do leżaczka i siedzi przy mnie, memla sobie wtedy jabłko w gryzaku i mam 10 minut na zjedzenie śniadania. Do toalety też idę z nim w leżaczku bo sorry ale nie jestem w stanie się skupić na czynnościach fizjologicznych jak słyszę dziecko płaczące w pokoju obok. A zęby myję i wszystko w domu robię z małym w nosidle. Tadaaaaam. Ze spaniem jedynie mam klawo bo mały zasypia w swoim łóżeczku na drzemki, co prawda dwie po 40 minut ale jednak. Ale poza tymi momentami jest nieodkładalny, cały czas piszczy i warczy na mnie.
Ja też wkładam do leżaczka, ale ostatnio nawet w nim zaczyna szybko piszczeć Na nosidło za wcześnie, kupię dopiero jak będzie siedział. Jestem na etapie umawiania się z doradcą chustowym i spróbuję w tym kierunku.
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 18:22   #2348
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
U nas kupy pogarszają się jak tylko coś zjem co ma w sobie nabiał.

Elcia u nas kupy poprawiły się po około 2.5 tygodniu jak trzymałam dietę. Niestety chyba będę musiała zrezygnować z jajek.
Jajka też? Kurcze najdziwniejsze jest to ze do tej pory jadłam wszystko i było ok. A Ty wyeliminowalas wszystko co ma nabiał czy tylko takie konkretne produkty nabialowe
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 18:26   #2349
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Jajka też? Kurcze najdziwniejsze jest to ze do tej pory jadłam wszystko i było ok. A Ty wyeliminowalas wszystko co ma nabiał czy tylko takie konkretne produkty nabialowe
Wszystko co pochodzi z mleka. Jajka na razie tez odstawie bo pije teraz więcej mleka mojego i coś znów robia się brzydkie.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 19:02   #2350
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Ja też wkładam do leżaczka, ale ostatnio nawet w nim zaczyna szybko piszczeć Na nosidło za wcześnie, kupię dopiero jak będzie siedział. Jestem na etapie umawiania się z doradcą chustowym i spróbuję w tym kierunku.
No ale siedzenie (nie siadanie) to tuż tuż, kwestia miesiąca i będzie.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 19:30   #2351
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Od dwóch dni jemy brokuły i dziś meczyły Julke baczki. Jutro sobie ją odpuścimy, ale czy powinnam na jakiś czas w ogóle z niej zrezygnować czy mimo problemów brzuszkowych probować?
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 19:42   #2352
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Od dwóch dni jemy brokuły i dziś meczyły Julke baczki. Jutro sobie ją odpuścimy, ale czy powinnam na jakiś czas w ogóle z niej zrezygnować czy mimo problemów brzuszkowych probować?
Ja gdy widze ze cos Ewce albo nie smakuje albo ja pozniej meczy to odpuszczam. Wychodze z zalozenia ze ma dopiero 5 mcy i wrocimy do tego za jakis czas. Moze wtedy jej ukl pokarmowy lepiej sobie z tym poradzi
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 20:32   #2353
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Ale bąki po brokułach są normalne . Jeśli nie ma biegunki, wysypki, zaparcia, ulewania/wymiotów to raczej nie alergia. Ale ja wychodzę z założenia ze jak coś nie podchodzi dziecku to nie dawać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 20:42   #2354
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Wiem, że są normalne, ale jednak ja meczyły i poplakiwala przy nich. Damy sobie spokój na razie ;-)

PS. Moje dziecko zbuntowało się i zamiast spać sobie gada, czyli ostatnio standard...
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:09   #2355
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

W ogóle nie chwaliłam się, że moje dziecko od 1,5 tygodnia zasypia około 21, a nie o 23! Udało się go przestawić
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:14   #2356
czarownica_tea
Zakorzenienie
 
Avatar czarownica_tea
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 750
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Dana- super

Tusia- my tez dałyśmy spokój brokułom na jakieś 2 tygodnie. A teraz bardzo pasują i smakują.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Mama małej czarowniczki Alki



czarownica_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:19   #2357
melawen
Rozeznanie
 
Avatar melawen
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków, Śląsk
Wiadomości: 747
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Danaeee84

Ja mam tak juz prawie pol roku. Z lepszymi lub gorszymi natezeniami. Teraz jest lepiej ale tez musze jej poswiecac 100% czasu bo jak tylko odejde z kocyka z zabawkami do toalety albo po herbate to juz jeki i steki. Czasami pobawi sie sama 10 minut zaraz po drzemce (przy cycku) albo pod karuzelka polezy ale to sa jednorazowe sytuacje trwajace nie za dlugo.
Co nie zmienia faktu, ze Ci wspolczuje. U nas dzis lepiej duzo niz wczoraj. Nie ma fochow o wszystko. Zabawa, usmiechy. Drzemka przy cycku i tak w kolko. Wczoraj nawet przy cycku spac nie chciala.
Zwalam to jej dziwne zachowanie albo na zeby albo na skok. Mam nadzieje, ze to szybko minie bo ona od ok 2 tyg sie tak dziwnie zachowuje. Jesli to skok to jestesmy na polmetku.

Noo i wreszcie dostalam smsa z poczty, ze czeka moja posciel w gwiazdki. Jupiii w poniedzialek pewnie dojdzie jeszcze ochraniacz.
Kurcze ja też muszę wszystko robić przy małym, ale myślałam,że to normalne i wszyscy tak mają; ) ale juz się przyzwyczaiłam. Kto nie siedział na kiblu śpiewając piosenki i robiąc głupie miny do dziecka ten nie wie, że żyje; )
melawen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:55   #2358
Virves
Raczkowanie
 
Avatar Virves
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 456
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
No i przyszla zupelnie inna posciel niz zamawialam...wrrrr
no nieźle. Nie dośc że nie chciał iść na rękę z przesyłka to teraz jeszcze pomieszał. ALe chyba zwrot na jego kosz?

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez melawen Pokaż wiadomość
kurcze ja też muszę wszystko robić przy małym, ale myślałam,że to normalne i wszyscy tak mają; ) ale juz się przyzwyczaiłam. Kto nie siedział na kiblu śpiewając piosenki i robiąc głupie miny do dziecka ten nie wie, że żyje; )


---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

U nas ta paskudna wysypka na brzuszku i klatce znika bardzo pomału. Już jest o niebo lepiej, ale skórka jest strasznie szorstka. We wtorek będziemy u lekarza to poproszę chyba o jakąś maść lub krem, żeby też na zaś było. Dodatkowo muszę poprosić o jakiś lek odczulający.
Niedługo chce zacząć rozszerzać dietę i boję się że na jakiś pokarm mały może zareagować podobnie jak na posmarowanie dziąsełka ta maścią z rumiankiem. Na szczęście w tym przypadku szybko udało się zareagować i objawy ustąpiły, ale co jeśli tfu tfu nie uda się nad tym zapanować dość szybko
Virves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 22:11   #2359
agu23gda
Wtajemniczenie
 
Avatar agu23gda
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 131
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Virves - napisalam na maila reklamacje ze licze na wymiane ocxywiscie bez ponoszenia kosztow. Jak nie to otworze spór na allegro albo negatyw.

Kuuuuzwa juz od 4 dni mnie meczy pypeć na jezyku. Maly bialy skur.....yn dokuczliwy no! Boli jak nie wiem i to na samym czubku jezyka. Robie sacholem ale gowno pomaga tylko szczypie masakrycznie. No zwariuje.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Aa i nie moga zasnac bo ciagle mysle o wczorajszym dniu. To ze tak wybuchlam i ze bylam na mala zla. Ona mnie potrzebowala a ja tylko na nia fukalam. Az poszlam sobie przed chwila popatrzec jak spi i wzielam z jej zabawek miska ze soba. Pachnie jak moja coreczka jestem stuknieta
agu23gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-06, 09:09   #2360
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Aa i nie moga zasnac bo ciagle mysle o wczorajszym dniu. To ze tak wybuchlam i ze bylam na mala zla. Ona mnie potrzebowala a ja tylko na nia fukalam. Az poszlam sobie przed chwila popatrzec jak spi i wzielam z jej zabawek miska ze soba. Pachnie jak moja coreczka jestem stuknieta
Ja też tak mam, nakarmię w nocy małego i zamiast go odłożyć i iść spać to się gapię jak głupia jaki on jest śliiiiiiiiiczny jak śpi.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 15:37   #2361
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez agu23gda Pokaż wiadomość
Virves - napisalam na maila reklamacje ze licze na wymiane ocxywiscie bez ponoszenia kosztow. Jak nie to otworze spór na allegro albo negatyw.

Kuuuuzwa juz od 4 dni mnie meczy pypeć na jezyku. Maly bialy skur.....yn dokuczliwy no! Boli jak nie wiem i to na samym czubku jezyka. Robie sacholem ale gowno pomaga tylko szczypie masakrycznie. No zwariuje.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Aa i nie moga zasnac bo ciagle mysle o wczorajszym dniu. To ze tak wybuchlam i ze bylam na mala zla. Ona mnie potrzebowala a ja tylko na nia fukalam. Az poszlam sobie przed chwila popatrzec jak spi i wzielam z jej zabawek miska ze soba. Pachnie jak moja coreczka jestem stuknieta
Na all walcz, bardzo pomagają przy sporach

A ja mam chyba zapalenie pęcherza albo coś. Sikam co chwilę, tzn bardziej czuję parcie na siku normalnie jak pod koniec ciąży, tylko czuję lekki ból jak zaczynam sikać. Taki do zniesienia ale jednak. Znalazłam 2 opakowania tabletek z żurawiną na układ moczowy i łykam, nie chcę iść do lekarzy tutaj...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 16:15   #2362
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
W ogóle nie chwaliłam się, że moje dziecko od 1,5 tygodnia zasypia około 21, a nie o 23! Udało się go przestawić
Ooo grarulacje:-D

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja też tak mam, nakarmię w nocy małego i zamiast go odłożyć i iść spać to się gapię jak głupia jaki on jest śliiiiiiiiiczny jak śpi.
A moj lobuz w lozeczku ćwiczy przewracanie tylko że ma za mało miejsca i zawisa na ściance i steka biedny i muszę wstawać i mu pomoc

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Na all walcz, bardzo pomagają przy sporach

A ja mam chyba zapalenie pęcherza albo coś. Sikam co chwilę, tzn bardziej czuję parcie na siku normalnie jak pod koniec ciąży, tylko czuję lekki ból jak zaczynam sikać. Taki do zniesienia ale jednak. Znalazłam 2 opakowania tabletek z żurawiną na układ moczowy i łykam, nie chcę iść do lekarzy tutaj...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Zrób sobie nasiadowke z szalwi

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Dziewczyny wróciły wam już okresy?
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 16:20   #2363
MamaMuminka25
Raczkowanie
 
Avatar MamaMuminka25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 81
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
Ooo grarulacje:-D

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------



A moj lobuz w lozeczku ćwiczy przewracanie tylko że ma za mało miejsca i zawisa na ściance i steka biedny i muszę wstawać i mu pomoc

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------



Zrób sobie nasiadowke z szalwi

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Dziewczyny wróciły wam już okresy?
Ja miałam pierwszy niedawno.

Dziewczyny macie już upatrzony już jakiś 2 wózek? Chodzi o spacerówkę. Nie taką z wozka 2w1 tylko oddzielna. Właśnie się rozglądam za czymś na wiosnę, bo z tą 2w1 ciężko się władowac do samochodu.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
MamaMuminka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 16:32   #2364
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Co za przyjemny dzień Maluch dał nam pospać do 8, potem po każdym karmieniu krótki sen. Trochę płaczu też było, ale w miarę do opanowania. Potem pojechaliśmy na zakupy i na obiad i dał nam w spokoju zjeść Zaczął być marudny jak kończyliśmy deser. Dojechaliśmy do domu, cycek i krótki sen
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 17:14   #2365
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Na all walcz, bardzo pomagają przy sporach

A ja mam chyba zapalenie pęcherza albo coś. Sikam co chwilę, tzn bardziej czuję parcie na siku normalnie jak pod koniec ciąży, tylko czuję lekki ból jak zaczynam sikać. Taki do zniesienia ale jednak. Znalazłam 2 opakowania tabletek z żurawiną na układ moczowy i łykam, nie chcę iść do lekarzy tutaj...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Raczej zapalenie cewki moczowej delikatne. Przy zapaleniu pęcherza czuje się normalnie pęcherz przy każdym ruchu i w ogóle siku się nie daje zrobić. Duuuuużo pij i ta żurawina to bardzo dobry pomysł. Gorąca kąpiel też pomaga.
Cytat:
Napisane przez elcia88 Pokaż wiadomość
A moj lobuz w lozeczku ćwiczy przewracanie tylko że ma za mało miejsca i zawisa na ściance i steka biedny i muszę wstawać i mu pomoc
Mój też tak robi jak nie śpi. Ale nieraz mu się udaje i roznosi wszystko co w łóżeczku i w obrębie łóżeczka

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez MamaMuminka25 Pokaż wiadomość
Ja miałam pierwszy niedawno.

Dziewczyny macie już upatrzony już jakiś 2 wózek? Chodzi o spacerówkę. Nie taką z wozka 2w1 tylko oddzielna. Właśnie się rozglądam za czymś na wiosnę, bo z tą 2w1 ciężko się władowac do samochodu.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Generalnie ta w zestawie z gondolą zazwyczaj jest najlepsza dla takich maluchów jak nasze więc mimo że niewygodnie z tą landarą się przemieszczać to wszelkie bardziej ażurowe wózki czy co gorsza parasolki na razie odpadają.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 18:04   #2366
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

moje dziecko jest dziś aniołkiem.
Dal mi dzis pospac do 9:30, przez caly dzien jest mega grzeczny i co najwazniejsze zasypia SAM! no po prostu cud miód i orzeszki
smok, pielucha na buzię, włączam szum, wychodzę z pokoju i mój mały zasypia w przeciągu 10 minut.

fajnie jakby bylo tak juz zawsze, ale wiem, ze to niemozliwe
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 18:05   #2367
elcia88
Wtajemniczenie
 
Avatar elcia88
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 738
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Ja mam właśnie dobra spaćerowke z zestawu i nie szukam innej narazie

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Co do okresu to wlasnue też mam jyz 3 i w sumie dość regularnie już ale najwazniejsze że nie boli jak kiedyś:-D
__________________
z moim skarbem od 29.01.2006
formalnie żona swojego męża 14.07.2012
a teraz czekamy na dzidzie
elcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 18:11   #2368
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Zaczęłam się zastanawiać dzisiaj co by było jakbym była w ciązy.
Tak naprawdę mogłabym o tym wcale nie wiedzieć, okresu przecież jeszcze nie mam... I ciekawe kiedy o tym bym się dowiedziała, jakby brzuch mi zaczął rosnąć?
A patrząc na moją pierwszą ciążę i to jak do niej doszło, wiem, że tak naprawdę wcale nie musiałam się mocno starać, żeby zajść... to był jeden jedyny raz kiedy kochalismy sie bez zabezpieczenia i pyk
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 18:18   #2369
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

U nas tak samo.

Mój mąż juz by chętnie robił braciszka ale nieeee

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 18:46   #2370
Małgosia89
Zakorzenienie
 
Avatar Małgosia89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 080
Dot.: Wrześniowe mamusie 2015 - część II

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
U nas tak samo.

Mój mąż juz by chętnie robił braciszka ale nieeee

Wysłano z szajsunga, który wie lepiej.
Ja z racji tego, że stało się to tak szybko i niespodziewanie boje się, że antykoncepcja zawiedzie i znowu będzie dziecko
To mnie też ogranicza, jeżeli chodzi o zblizenia
__________________
ludzie boją się zmian, nawet na lepsze...

Nasz mały cud...


Małgosia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-10 20:55:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.