Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah! - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Uśmiechnij się

Notka

Uśmiechnij się Uśmiechnij się to miejsce dla wszystkich, którzy chcą poprawić sobie nastrój. Tutaj obejrzysz śmieszne zdjęcia i komiksy. Możesz podzielić się swoim zdjęciem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-14, 09:56   #511
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

[quote=jatrwam;55217662. Przed wyjściem na randkę robiłam sobie maseczkę typu peel off. Zapomniałam jej tylko zdjąć

[/quote]


Niezła minę musiał mieć TZ jak Ci "skóra" płatami zaczęła schodzić


kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 10:11   #512
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Niezła minę musiał mieć TZ jak Ci "skóra" płatami zaczęła schodzić


Hahaha.xD

Ile to razy wychodziłam z koszykiem na rękę ze sklepu,dziwiąc się,że ludzie sie na mnie dziwnie patrzą.?

Nauczycielka się mnie coś spytała a ja powiedziałam"Czekaj" i szukałam w książce.xD

Kiedyś w przedszkolu wrzucilam dziewczynce groszek do talerza z zupą,bo chciała-w dom się bawiłyśmy.xD Później przechlap był.

Więcej nie pamiętam.
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 11:16   #513
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez jatrwam Pokaż wiadomość
4. Moja mama zawsze pierze bieliznę wkładając ją do rękawów. Któregoś dnia mój brat pędził do szkoły na lekcję wf-u, zaczął ściągać bluzę, a tu mu przy kumplach stanik wypadł
...biedny chlopak pewnie mial juz do konca przechlapane w tej budzie
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 13:10   #514
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Albo na odwrót koledzy uznali, że niezły macho z niego co kolekcjonuje bieliznę swoich dziewczyn
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 14:15   #515
likap
Zadomowienie
 
Avatar likap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 629
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Ja mam taki aparat na zęby zdejmowany i poszlam w nim do kuchni i chcialam wyjac garnek zeby cos ugotowac a mnie ten aparat tak uciskał, że włożyłam go do innego garnka w szafce i zapomnialam go zabrac i pozniej szukalam go dobry tydzien
__________________
You're my only hope...

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=694057[/CENTER]
likap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 15:15   #516
PatrycjaD
Raczkowanie
 
Avatar PatrycjaD
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 101
GG do PatrycjaD
Talking Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Fajnie się pośmiać z cudzych wpadek, ale chyba każdemu się zdażają... Kiedyś umówiłam się z kolegą, na zakupy. Miałam po niego przyjechać i przed wyjazdem puścić mu sygnał na komórkę. Oczywiście sygnał puściłam, podjechałam już pod dom a jego nie ma. Więc puściłam kolejny sygnał, po kilku minutach kolejny. Pomyślałam, że może zaspał i się dopiero szykuje (to była sobota między 8 a 9 rano). Po kilku następnych minutach już trochę wkurzona dzwonię żeby się dowiedzieć ile mam jeszcze czekać; w słuchawce zaspany głos: "słucham..." a ja z wrzaskiem: "gdzie ty się podziewasz?! umówiliśmy się na rano a ty sobie śpisz, może byś ruszył tyłek i w końcu zszedł na dól!" na co ciągle zaspany i zdezorientowany głos: "a kto mówi?" Pomyślałam, że sobie żartuje i dalej zdenerwowanym głosem: "jak to kto?! Adam, nie rób sobie żartów tylko schodź" Na co dalej spokojny i już mniej zaspany głos: "ale to nie Adam to Tomek..." zdziwiona spojrzałam na wyświetlacz telefonu, do koga ja dzwonię i co prawda nr był wpisany pod Adama, ale zupełnie innego... więc tylko szybko przeprosiłam za pomyłkę i życzyłam miłego snu Okazało się, że nie usunęłam starego numeru tel kolegi i zrobiłam pobudkę jakiemuś biedakowi. Kolega zaraz wyszedł do mnie (widział samochód) i pytał gdzie ja tak wydzwaniam a jemu nawet sygnału nie puszczę...
PatrycjaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 15:51   #517
heretyczka
Przyczajenie
 
Avatar heretyczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 7
GG do heretyczka
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

wpadka z początku roku. nowa szkoła, więc nie wiedziałam jeszcze, jak wszystko działa. chciałam skserować w szkole podręcznik od niemca, czytam instrukcję od ksera, wrzucam 60 gr za trzy strony, wciskam przycisk, nie kseruje! doszłam więc do wniosku, że trzeba mieć własny papier. poszłam więc do sklepiku, a że bardzo mi się spieszyło (niemiecki był zaraz po przerwie), to poprosiłam jakąś dziewczynę z początku kolejki, żeby mi kupiła 3 kartki. dałam jej złotówkę i (łaskawie ) powiedziałam, że reszta może być dla niej . ona lekko rozbawiona, że nie potrzebuje mojej reszty, a ja na to wzruszyłam ramionami: "jak chcesz" . wracam zadowolona do ksera a tam okazuje się, że minął 2 minutowy limit czasu od wrzucenia pieniędzy do skserowania. żeby tego było mało wcale nie trzeba mieć własnego papieru - ten w podajniku się skończył! oczywiście sama do tego nie doszłam, musiała mi to uświadomić babka od angielskiego :P w końcu wyszło na to, że biegiem pędziłam do ksera koło szkoły, gdzie zapłaciłam dwa razy, bo babka źle mi skserowała... zamiast 60 gr zapłaciłam ze 2 zł za trzy strony :P
heretyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-21, 16:02   #518
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Jak byłam mała, czyli dawno, dawno temu, babcia została ze mną, gdy rodzice gdzieś wyszli. Później babcia miała jakieś spotkanie, więc postanowiła umyć u nas włosy. Gdy rodzice wrócili do domu, babcia nie mogła się nadziwić jakie ma miękkie i lśniące włosy, okazało się, że umyła je płynem do kafelków

A to już moja osobista wpadka - na jakiejś imprezie rozmawiam z kolegą, którego znam jako "Kornela". No i w pewnym momencie pytam: "Kornel, a jak Ty właściwie masz na imię?". Na co on odpowiada: "Kornel".
Nie wiedziałam, że jest takie imię
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 16:32   #519
-mała-
Raczkowanie
 
Avatar -mała-
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk ;)
Wiadomości: 248
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

kilka lat temu, jak mój brat miał jakieś 8 lat, wstał w nocy (znaczy lunatykował chyba bo po "nomalnemu" by tego nie zobił hehhe ) i poszdł do mamy do pokoju żeby jej oznajmić że idzie "zrobić siusiu" a potem zamiast do łazienki poszdł ...do kuchni..i najlepsze jest to że otworzył lodówke i zaczął sie rozbierać i do niej chciał nasikać.... dobrze że mama wparowała i go powstrzymała
-mała- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 20:27   #520
Zekinta
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Zekinta
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 43
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Ja tez mam pare historii.
Moja kuzynka miala cesarskie ciecie, rano przyszla do niej z odwiedzinami mama z tesciem, a ze rzadko wtedy bywali w szpitalach, założyli ochraniacze na GLOWE!!!!hihih Mowila ze bala sie ze jej szwy pękną ze smiechu
Zekinta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 20:32   #521
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez Zekinta Pokaż wiadomość
Ja tez mam pare historii.
Moja kuzynka miala cesarskie ciecie, rano przyszla do niej z odwiedzinami mama z tesciem, a ze rzadko wtedy bywali w szpitalach, założyli ochraniacze na GLOWE!!!!hihih Mowila ze bala sie ze jej szwy pękną ze smiechu
To mnie zabiło
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-21, 22:15   #522
magdalencja
Raczkowanie
 
Avatar magdalencja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mazury:)
Wiadomości: 181
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Ja właśnie umyłam głowę najpierw odżywką do włosów, potem żelem pod prysznic, a dopiero za trzecim podejściem trafiłam na szampon...:/
magdalencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 07:57   #523
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez Zekinta Pokaż wiadomość
Ja tez mam pare historii.
Moja kuzynka miala cesarskie ciecie, rano przyszla do niej z odwiedzinami mama z tesciem, a ze rzadko wtedy bywali w szpitalach, założyli ochraniacze na GLOWE!!!!hihih Mowila ze bala sie ze jej szwy pękną ze smiechu



No i mam super humor na resztę dnia
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 12:14   #524
moll_y
Rozeznanie
 
Avatar moll_y
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 669
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Albo na odwrót koledzy uznali, że niezły macho z niego co kolekcjonuje bieliznę swoich dziewczyn
racja!
__________________
whatever..
moll_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 16:59   #525
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

ja pare razy po posmarowaniu kanapki masłem, włozyłam chleb do kosza nóz do lodówki
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 17:29   #526
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Znajomy TŻa, który ostatnio wrócił z "saksów" opowiadał jak to kupił sobie w brytyjskim markecie multiwitaminę na wzmocnienie, taką w musujących tabletkach. Nie znał zupełnie angielskiego, ale poszedł specjalnie na dział z lekami bez recepty i wybrał takie najbardziej kolorowe, z napisem MEGA POWER. Jak power to pewnie takie z tauryną i kofeiną, w sam raz jak się pracuje po 14 godzin na dobę-pomyślał.
Rozpuszczał te tabsy i pił przez dwa tygodnie, ale zamiast czuć się coraz lepiej- czuł sie coraz bardziej do bani. :/
I wtedy odwiedził go jakiś stary znajomy, zasiedziały w Anglii od lat. Zobaczył te witaminy i się strasznie zdziwił:
-Masz sztuczną szczękę? Nie??? To po co Ci tabetki czyszczące do protez?
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 17:58   #527
mollya
Raczkowanie
 
Avatar mollya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dolnośląskie\ 71
Wiadomości: 403
GG do mollya
Smile Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

pewnie było pyszne
__________________
ANIA
mollya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 19:25   #528
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez Zekinta Pokaż wiadomość
Ja tez mam pare historii.
Moja kuzynka miala cesarskie ciecie, rano przyszla do niej z odwiedzinami mama z tesciem, a ze rzadko wtedy bywali w szpitalach, założyli ochraniacze na GLOWE!!!!hihih Mowila ze bala sie ze jej szwy pękną ze smiechu
Boskie!!!
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 19:39   #529
Myszka_80
Zakorzenienie
 
Avatar Myszka_80
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Radlin
Wiadomości: 5 386
GG do Myszka_80 Send a message via Skype™ to Myszka_80
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Znajomy TŻa, który ostatnio wrócił z "saksów" opowiadał jak to kupił sobie w brytyjskim markecie multiwitaminę na wzmocnienie, taką w musujących tabletkach. Nie znał zupełnie angielskiego, ale poszedł specjalnie na dział z lekami bez recepty i wybrał takie najbardziej kolorowe, z napisem MEGA POWER. Jak power to pewnie takie z tauryną i kofeiną, w sam raz jak się pracuje po 14 godzin na dobę-pomyślał.
Rozpuszczał te tabsy i pił przez dwa tygodnie, ale zamiast czuć się coraz lepiej- czuł sie coraz bardziej do bani. :/
I wtedy odwiedził go jakiś stary znajomy, zasiedziały w Anglii od lat. Zobaczył te witaminy i się strasznie zdziwił:
-Masz sztuczną szczękę? Nie??? To po co Ci tabetki czyszczące do protez?
Nie no niesamowite
__________________
Kamilka - 17.03.05
Emilka - 16.10.06

http://picasaweb.google.com/myszka1980

Moje "conieco" https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=24660



Myszka_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-22, 21:49   #530
andape
Rozeznanie
 
Avatar andape
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 565
Talking Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

rewelacja....

ja tez cos mam ale nie moje:

1.znajomy opowiadal jak facet w markecie kupil kurczaka i ta folia mu pekla na tasmie przy kasie, krew sie troche wylala i jak to kasjerka zobaczyla to do mikrofonu na caly sklep wola "sprzataczke na kase nr 2 prosze, panu z ptaka pociekło"

2.Znajomi opowiadali jak bedac we Francji chcili skozystac z toalety na dworcu i trafili na taka samosplukujaca sie (łącznie z podlogą) po wyjsciu.Oczywiscie Polak stworzenie oszczedne a drzwi otwieraly sie po wrzuceniu monety wiec zeby zaoszczedzic znajomy wszedl po żonie kozystajac z tego ze drzwi byly otwarte jak wychodzila.No i jak wszedl nagle swiatlo zgaso, on wpadl w panike, wyobrazil sobie ze zaraz podloga sie otworzy a on w "cos" wpadnie, zaczal szukac po scianach czy jest sie czego zlapac i w tym momencie prysznice w scianach oplukaly go az po kolana.Jak z tamtad wyszedl to znajomi lezeli ze smiechu.

3.Znajomy pracuje (tutaj czyli w Anglii) jako ktos taki co jezdzi po firmach i naprawia te male dystrybutorki do wody.Zajechal kiedys do jakiejs chinskiej lechnicy czy czegos takiego i tlumaczy kim jest a chinczyk do niego "hot water not plum plum".Znajomy myslal ze sie udlawi zeby sie nie smiac.

Na razie tyle, jest późno wiec na razie nic innego sobie nie przypominam

a jeszcze jedno - tym razem sama bylam swiadkiem - jechalam zaladowanym autobusem do przystanku w Krakowie o nazwie Krowodrza Górka i na jednym z poprzedzajacych Go kilka osob zrezygnowalo z prób wcisniecia sie - na to ktos z wnetrza autobusu "na górce się wypróżni"...Wszyscy mieli ubaw
andape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 19:22   #531
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez andape Pokaż wiadomość
rewelacja....

ja tez cos mam ale nie moje:

1.znajomy opowiadal jak facet w markecie kupil kurczaka i ta folia mu pekla na tasmie przy kasie, krew sie troche wylala i jak to kasjerka zobaczyla to do mikrofonu na caly sklep wola "sprzataczke na kase nr 2 prosze, panu z ptaka pociekło"


3.Znajomy pracuje (tutaj czyli w Anglii) jako ktos taki co jezdzi po firmach i naprawia te male dystrybutorki do wody.Zajechal kiedys do jakiejs chinskiej lechnicy czy czegos takiego i tlumaczy kim jest a chinczyk do niego "hot water not plum plum".Znajomy myslal ze sie udlawi zeby sie nie smiac.
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 19:56   #532
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 19:59   #533
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomości: 434
GG do marika_lol
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

napiane przez Zekinta: Ja tez mam pare historii.
Moja kuzynka miala cesarskie ciecie, rano przyszla do niej z odwiedzinami mama z tesciem, a ze rzadko wtedy bywali w szpitalach, założyli ochraniacze na GLOWE!!!!hihih Mowila ze bala sie ze jej szwy pękną ze smiechu[/quote]

po prostu boskie, zwalilo mnie z krzesla.............

napisane przez spray:

Znajomy TŻa, który ostatnio wrócił z "saksów" opowiadał jak to kupił sobie w brytyjskim markecie multiwitaminę na wzmocnienie, taką w musujących tabletkach. Nie znał zupełnie angielskiego, ale poszedł specjalnie na dział z lekami bez recepty i wybrał takie najbardziej kolorowe, z napisem MEGA POWER. Jak power to pewnie takie z tauryną i kofeiną, w sam raz jak się pracuje po 14 godzin na dobę-pomyślał.
Rozpuszczał te tabsy i pił przez dwa tygodnie, ale zamiast czuć się coraz lepiej- czuł sie coraz bardziej do bani. :/
I wtedy odwiedził go jakiś stary znajomy, zasiedziały w Anglii od lat. Zobaczył te witaminy i się strasznie zdziwił:
-Masz sztuczną szczękę? Nie??? To po co Ci tabetki czyszczące do protez?

Jej, jak bym uslyszala takie haslo, to chyba zwrocilabym te wszystkie tabletki.....


napisane przez andape:

1.znajomy opowiadal jak facet w markecie kupil kurczaka i ta folia mu pekla na tasmie przy kasie, krew sie troche wylala i jak to kasjerka zobaczyla to do mikrofonu na caly sklep wola "sprzataczke na kase nr 2 prosze, panu z ptaka pociekło"


ale siara.......... hahahhahahahahahhahahahha
marika_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 20:21   #534
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

łee, z tym ptakiem cieknącym to już tzw. URBAN LEGEND" Każdy to niby słyszał od znajomego, a to historyjka stara jak pierwszy market w Polsce
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 12:06   #535
kasientos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 492
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

ale dzis w nocy zaliczylam wpade

moja siorka za smrodem (czyt. narzeczonym) przyjechala pozno w nocy.. ja juz w najlepsze zasnelam, bo dzis musialam wczesnie wstac bo szlam do szkoly... smacznie sobie spie az tu nagle ktos mi sie wkrada do pokoju ja wkurzona w najlepsze (bylam pewna ze to siorka, bo ma w zwyczaju jak przyjedzie to sie czule witac) na cale gardlo :****o jedna po cos tu przylazla(u nas to normalne ze sie tak do siebie zwracami i tak sie kochamy)
okazalo sie ze to byla... moja mama caly czas udajemy ze nic nie bylo, ja ze mowilam przez semn a mama ze nie bylo takiej sytuacji

teraz chce mi sie z tego smiac..ale wieczorem wcale do smiechu mi nie bylo
kasientos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 13:22   #536
mollya
Raczkowanie
 
Avatar mollya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dolnośląskie\ 71
Wiadomości: 403
GG do mollya
Arrow Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

__________________
ANIA
mollya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 23:27   #537
lalicja
Wtajemniczenie
 
Avatar lalicja
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 2 036
GG do lalicja
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

ależ się uśmiałam, aż mi łzy ciekną

to może ja też coś dodam

Pewnego dnia stałam ze znajomą na przystanku autobusowym i jakoś tak nam do śmiechu było. W którymś momencie ona po prostu mega głośno pierdła! Niby nic, ale tuż za jej tyłkiem na ławce siedział jakiś chłopak, wtedy to ja już nie wytrzymałam i najzwyczajniej w świecie się zesikałam w spodnie, oj droga powrotna do domu była długa śmieszna i mokra...
__________________
moja Naduleńka










lalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 23:36   #538
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez lalicja Pokaż wiadomość
ależ się uśmiałam, aż mi łzy ciekną

to może ja też coś dodam

Pewnego dnia stałam ze znajomą na przystanku autobusowym i jakoś tak nam do śmiechu było. W którymś momencie ona po prostu mega głośno pierdła! Niby nic, ale tuż za jej tyłkiem na ławce siedział jakiś chłopak, wtedy to ja już nie wytrzymałam i najzwyczajniej w świecie się zesikałam w spodnie, oj droga powrotna do domu była długa śmieszna i mokra...
OMG!!!
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 23:39   #539
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Świetne!
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 10:25   #540
turkusowaja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 123
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

hahahahaha xD Mocne to !
turkusowaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Uśmiechnij się


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-15 21:24:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.