Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14 - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-31, 14:44   #2041
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

No ja tez mam duzo planow w zwiazku z tymi $$$ i troche mi to koliduje.



Zeby nie bylo zostawiam ślad po sobie a raczej po moim brzuchu. 33+3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20200131_154139.jpg (63,7 KB, 86 załadowań)
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-31, 15:31   #2042
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ładny brzuszek ja nie mogę wrzucać zdjęć przez aplikację może ogarnę jakieś foto w weekend, to na fb chociaż się pokaże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-31, 15:38   #2043
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Ładny brzuszek ja nie mogę wrzucać zdjęć przez aplikację może ogarnę jakieś foto w weekend, to na fb chociaż się pokaże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez nie moge. Wklejam przez przegladarke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-31, 21:01   #2044
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Lipcówki 2017 cz. 14

Morelle - biedni jesteście z tymi chorobami. Oby B sie nie zaraził!
wstawiam fragment z ksiazki Włam się do mózgu odnośnie neuroplastyczności

Anusia - ladnych rozmiarow juz brzuszek!IMG_2731.jpg
IMG_2732.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2020-01-31 o 21:02
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-31, 21:35   #2045
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Morelle zdrowia dla Was!
Anusia śliczny brzuszek 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 07:49   #2046
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Niechcacy podczytalam czerwcowki i powiem Ci ze mam taka sama sytuacje z zusem. Za styczniowe l4 tez jeszcze czekam a dotad szlo szybciutko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tez przez dłuższy czas nie dostawałam ale okazało się ze pracodawca nie dostarczył dokumentów do księgowej teraz mi już wypłacili zaległe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 09:06   #2047
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Ja tez przez dłuższy czas nie dostawałam ale okazało się ze pracodawca nie dostarczył dokumentów do księgowej teraz mi już wypłacili zaległe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam takie podejrzenie ale kurcze dotad wszystko było ok(od poczatku jestem na l4) a tu nagle cisza....

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

https://mivo.pl/product-pol-55960-Ad...ce-D96844.html

Fajne adidaski dla chłopca jak ktos potrzebuje 26. Niestety z dziewczęcych kliknełam ostatnią sztukę.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-01, 16:51   #2048
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Wpadłam tylko na chwile. Jestem chora.
Pestka drugi tydz zapalenie oskrzeli.
B duży katar. Inhalacje
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 21:37   #2049
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Jejku Morele ale macie passę;( zdrowiejcie szybko!

Nulka, a udało się z tym propolisem bez alko?

My mamy ciężki tydzień za sobą. Też drugi tydzień z młodym w domu całe dnie bo ja pracuję do 17-18. Wojtek w związku z mija niebecnoscia jest hmmm trudny. Jego drugie imię to NIE. Awantury są na każdym kroku. Nie chce spać, nie chce się kąpać, nie chce na spacer, nie chce się przebrać/ubrać. Na szczęście nawet TŻ wykazuje się ogromną cierpliwością bo widzi że młody bardzo przeżywa sytuację. Większość dnia jest ok największe problemu są jak ja wracam do domu... No nic jakoś przeżyjemy. W poniedziałek mamy alergologa a we wtorek Wojtek wraca do żłobka na co reaguje histerią bo mama NIE do pracy, Tata NIE do pracy a on NIE do dzieci. Nie wiem jak to będzie aż się boje pomyśleć.

Właśnie zrujnowałam się na kurtkę zimową bo moja już ma z 3 sezony i się "kończy" a niby wyprzedaże. Najgorzej bo nie pasuje mi do niej chyba nic co mam w szafie więc szalik, czapkę będę musiała jeszcze dokupić trudno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-02, 10:49   #2050
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Pokaż kurtkę

Współczuję. U nas tez jest trudny okres. O wszystko jest Histeria. Bułka nie tak pokrojona. Kubek nie tego koloru. Itd. Tz w ogóle nie ma cierpliwości. Jeszcze ja jestem chora i ciągle się kłócimy o wszystko od 3 dni. Oczywiście moja wina, ze ona się tak zachowuje.
Jeść nie chce kompletnie.
Dobrze ze chociaż B jest spokojny.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-02, 11:20   #2051
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Jejku Morele ale macie passę;( zdrowiejcie szybko!

Nulka, a udało się z tym propolisem bez alko?

My mamy ciężki tydzień za sobą. Też drugi tydzień z młodym w domu całe dnie bo ja pracuję do 17-18. Wojtek w związku z mija niebecnoscia jest hmmm trudny. Jego drugie imię to NIE. Awantury są na każdym kroku. Nie chce spać, nie chce się kąpać, nie chce na spacer, nie chce się przebrać/ubrać. Na szczęście nawet TŻ wykazuje się ogromną cierpliwością bo widzi że młody bardzo przeżywa sytuację. Większość dnia jest ok największe problemu są jak ja wracam do domu... No nic jakoś przeżyjemy. W poniedziałek mamy alergologa a we wtorek Wojtek wraca do żłobka na co reaguje histerią bo mama NIE do pracy, Tata NIE do pracy a on NIE do dzieci. Nie wiem jak to będzie aż się boje pomyśleć.

Właśnie zrujnowałam się na kurtkę zimową bo moja już ma z 3 sezony i się "kończy" a niby wyprzedaże. Najgorzej bo nie pasuje mi do niej chyba nic co mam w szafie więc szalik, czapkę będę musiała jeszcze dokupić trudno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Robiliście teraz panel ? Ja właśnie idę jutro z Julinem pobrać mu krew ale będę tylko sprawdzać mleko psa i kota bo jak ma nam znów nic nie wyjść to po co tyle kasy a to jest y nas najbardziej prawdopodobne.

U nas też tak bywało teraz jest spokojniej ale to wymaga od nas wszystkich duzego opanowania i zrozumienia sytuacji ... Polecam wam książkę dla dzieci self reg. Tam są ponkazdym opowiadaniu wyjaśnienia dla rodziców, 30 minut i przyczytane a trochę ułatwi, teraz też czytam Dobra Relacja Musial i też mi się podoba

IMG_1580642427.093004.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-02, 15:58   #2052
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Morele, to wyjaśnij tżowi że nasze dzieci też tak mają xD

Kurtka taka: https://naoko-store.pl/kategoria/kur...idnight-wonder

Devilek, jeszcze nie robiliśmy. Teraz tylko sprawdzaliśmy morfologie, żelazo, ferrytyne i wszystko w końcu w normie sprawdziłam też z ciekawości IgA i też jest nieźle. Zobaczymy co alergolog na tę wysypki Wojtka powie, mam zdjęcia bo buzia mu się trochę goi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-02, 17:36   #2053
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Pestycyda, masz już te kurtkę? Ostatnio wyświetliła mi się ich reklama na fb i kilka wzorów mi się bardzo spodobało. Jestem ciekawa czy faktycznie taka fajna na żywo i warta swojej ceny


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-02, 17:57   #2054
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Jeszcze nie mam ale dam znać jak będzie. Jak je zobaczyłam to zachorowałam dosłownie tylko serio nie mam nic w takich kolorach żeby było jednolite bo jednak ciuchy od nich są wzorzyste.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-03, 11:57   #2055
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Jeszcze nie mam ale dam znać jak będzie. Jak je zobaczyłam to zachorowałam dosłownie tylko serio nie mam nic w takich kolorach żeby było jednolite bo jednak ciuchy od nich są wzorzyste.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


też jestem ciekawa jak prezentuje sie na żywo, bo na stronie super wygląda

mam mętlik w głowie odnośnie przedszkola

Dalej nie wiem czy Klaudia dostala sie do dwujezycznego prywatnego w Lublinie. Jak nie to juz innych prywatnych pod uwage nie biorę, bo te pozostale dwujezyczne mają słabą lokalizacje, a ja juz mniej napalona jestem na nie niz byłam rok temu.

Alternatywa to panstwowe w naszej wsi, albo w okolicznych wsiach. Do 4km są jeszcze 3 przedszkola. Tylko ciezko zdobyc opinie.
O tym w naszej wsi niby są opinie ok, synek kolezanki tam chodzi i lubi swoje przedszkole. Ale są minusy - dzieci nie są codziennie na dworze i do tego puszczają im bajki.
Dlatego moze lepiej wybrać przedszkole w sąsiedniej wsi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-03, 12:44   #2056
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Morele, to wyjaśnij tżowi że nasze dzieci też tak mają xD

Kurtka taka: https://naoko-store.pl/kategoria/kur...idnight-wonder

Devilek, jeszcze nie robiliśmy. Teraz tylko sprawdzaliśmy morfologie, żelazo, ferrytyne i wszystko w końcu w normie sprawdziłam też z ciekawości IgA i też jest nieźle. Zobaczymy co alergolog na tę wysypki Wojtka powie, mam zdjęcia bo buzia mu się trochę goi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja dziś byłam na pobraniu. W końcu zrobiłam mu cały panel pediatryczny bo nie opłacało się robic pojedynczo ... Plus morfologię z rozmazem zapomnialam o ige ale mam nadzieję że coś się dowiem
Julian był bardzo dzielny trochę stękał ale przy wbijaniu nawet nie drgnął i nawet łezka nie poleciała.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-03, 13:34   #2057
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Pestycyda fajna ta kurtka. Pasuje mi do Ciebie


Xzora ja biorę pod uwagę tylko państwowe ze względu na koszty. Jak najbliżej B żłobka
Opinie mają dobre , ale nie wiem nic o nich. Czy.puszczają bajki czy nie
Wiem tylko tyle , ze podobno w każdym we Wrocławiu wychodzi się co dziennie na dwór. Bez względu na pogodę. Co mi nie odpowiada. Dzieci mają się ubierać same
Mój chrzesniak nie chorował w żłobku , a teraz non stop
Krzyż na wierzchu itd.

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

B skończył 8 Mc. Doczekałam się "mama"

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1347
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-03, 19:21   #2058
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Xzora, temat przedszkola zawsze trudny. Mam nadzieję że ostatecznie będziesz zadowolona z wyboru.
My na początku chcieliśmy dać do takiego przy szkole dosłownie mamy na przeciwko, 5 minut piechotą z ociagajacym się dzieckiem. Jednak już dwie znajome sąsiadki są średnio zadowolone- ponoć mało się tam dzieje, wymówki że dziecii za małe na wyjścia itp, bajki i to w ilości jak dla mnie nie do zaakceptowania (2 pełnometrażowe pod rząd czyli z 3h!!). A totalnie zniechęciła mnie pacjentka swoją opowieścią że córka koleżanki zaczęła się posikiować bo dzieci musiały chodzić siku w odpowiedniej godzinie a "Zuzia złośliwe nie chciała wtedy zrobić"
Zdecydowaliśmy więc że pójdzie do innego mimo że trzeba go będzie wozić autem ale jeszzce nie słyszałam złej opini o nim. Jest kuchnia, panie trzymają dietę w razie czego, super plac zabaw bo podwórko Nivea. Mam nadzieję tylko że się dostaniemy bo oba są publiczne.

Devilek, dzielny Julek! Trzymam kciuki za wyniki. My mieliśmy jakoś w wakacje panel pediatryczny a wcześniej wziewny. Nic nie wyszło. A dziś u alergologa się dowiedziałam że taka wysypka na buzi to nie alergia tylko zapalenie skóry od wkładania brudnych paluchów i wszystkiego innego do buzi. Nie wiem na ile to prawda bo np jak zjadł dżem malinowy to na następny dzień miał dramat na buzi. Na testy skórne możemy przyjąć na przyszła jesień.

Morele, słodkie dzieciaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-03, 19:39   #2059
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Xzora, temat przedszkola zawsze trudny. Mam nadzieję że ostatecznie będziesz zadowolona z wyboru.
My na początku chcieliśmy dać do takiego przy szkole dosłownie mamy na przeciwko, 5 minut piechotą z ociagajacym się dzieckiem. Jednak już dwie znajome sąsiadki są średnio zadowolone- ponoć mało się tam dzieje, wymówki że dziecii za małe na wyjścia itp, bajki i to w ilości jak dla mnie nie do zaakceptowania (2 pełnometrażowe pod rząd czyli z 3h!!). A totalnie zniechęciła mnie pacjentka swoją opowieścią że córka koleżanki zaczęła się posikiować bo dzieci musiały chodzić siku w odpowiedniej godzinie a "Zuzia złośliwe nie chciała wtedy zrobić"
Zdecydowaliśmy więc że pójdzie do innego mimo że trzeba go będzie wozić autem ale jeszzce nie słyszałam złej opini o nim. Jest kuchnia, panie trzymają dietę w razie czego, super plac zabaw bo podwórko Nivea. Mam nadzieję tylko że się dostaniemy bo oba są publiczne.

Devilek, dzielny Julek! Trzymam kciuki za wyniki. My mieliśmy jakoś w wakacje panel pediatryczny a wcześniej wziewny. Nic nie wyszło. A dziś u alergologa się dowiedziałam że taka wysypka na buzi to nie alergia tylko zapalenie skóry od wkładania brudnych paluchów i wszystkiego innego do buzi. Nie wiem na ile to prawda bo np jak zjadł dżem malinowy to na następny dzień miał dramat na buzi. Na testy skórne możemy przyjąć na przyszła jesień.

Morele, słodkie dzieciaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tez bym takiego przedszkola nie chciała ... w ogóle bajki ? Serio ? Zrozumiała bym gdyby raz na kilka dni jakaś puścili ale nie ze codziennie.
U nas w żłobku starają się z tymi maluszkami codziennie wyjść ale nie zawsze się uda. Cześć jedzie we wózku a cześć idzie ładnie z wężem na prawdę sporo czasem potrafią przejść

Nie pocieszyłas mnie z tym panelem ... znów może kasa wyrzucona w błoto... choć udało mi i tka mniej zapłacić niż ostatnio ale czekam dłużej na wynik ... testy skórne można zrobić po 3 roku życia tak ? Idzie to zrobić na NFZ ? Już mi się odechciewa za to wszystko płacić ...

Mi tez się zdaje ze to przesada Julek czasem tez ręce brudne wsadza czy inne ☠☠☠☠☠☠☠y do buzi, nie latam za nim ze ścierają i nie dezynfekuje wszystkiego i nic mu nie wychodzi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-03, 19:45   #2060
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Tez bym takiego przedszkola nie chciała ... w ogóle bajki ? Serio ? Zrozumiała bym gdyby raz na kilka dni jakaś puścili ale nie ze codziennie.
U nas w żłobku starają się z tymi maluszkami codziennie wyjść ale nie zawsze się uda. Cześć jedzie we wózku a cześć idzie ładnie z wężem na prawdę sporo czasem potrafią przejść

Nie pocieszyłas mnie z tym panelem ... znów może kasa wyrzucona w błoto... choć udało mi i tka mniej zapłacić niż ostatnio ale czekam dłużej na wynik ... testy skórne można zrobić po 3 roku życia tak ? Idzie to zrobić na NFZ ? Już mi się odechciewa za to wszystko płacić ...

Mi tez się zdaje ze to przesada Julek czasem tez ręce brudne wsadza czy inne ☠☠☠☠☠☠☠y do buzi, nie latam za nim ze ścierają i nie dezynfekuje wszystkiego i nic mu nie wychodzi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja sąsiadka ma dziewczynke z maja i raz robiła panel nic nie wyszlo, powtórzyła jakoś niedawno i wyszło że ma alergie na orzeszki ziemne...które są prawie wszędzie...
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-03, 20:36   #2061
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Pestycyda fajna ta kurtka. Pasuje mi do Ciebie


Xzora ja biorę pod uwagę tylko państwowe ze względu na koszty. Jak najbliżej B żłobka
Opinie mają dobre , ale nie wiem nic o nich. Czy.puszczają bajki czy nie
Wiem tylko tyle , ze podobno w każdym we Wrocławiu wychodzi się co dziennie na dwór. Bez względu na pogodę. Co mi nie odpowiada. Dzieci mają się ubierać same
Mój chrzesniak nie chorował w żłobku , a teraz non stop
Krzyż na wierzchu itd.

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

B skończył 8 Mc. Doczekałam się "mama"

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1347
słodziaki dwa! super, że już mówi mama


Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Xzora, temat przedszkola zawsze trudny. Mam nadzieję że ostatecznie będziesz zadowolona z wyboru.
My na początku chcieliśmy dać do takiego przy szkole dosłownie mamy na przeciwko, 5 minut piechotą z ociagajacym się dzieckiem. Jednak już dwie znajome sąsiadki są średnio zadowolone- ponoć mało się tam dzieje, wymówki że dziecii za małe na wyjścia itp, bajki i to w ilości jak dla mnie nie do zaakceptowania (2 pełnometrażowe pod rząd czyli z 3h!!). A totalnie zniechęciła mnie pacjentka swoją opowieścią że córka koleżanki zaczęła się posikiować bo dzieci musiały chodzić siku w odpowiedniej godzinie a "Zuzia złośliwe nie chciała wtedy zrobić"
Zdecydowaliśmy więc że pójdzie do innego mimo że trzeba go będzie wozić autem ale jeszzce nie słyszałam złej opini o nim. Jest kuchnia, panie trzymają dietę w razie czego, super plac zabaw bo podwórko Nivea. Mam nadzieję tylko że się dostaniemy bo oba są publiczne.

Devilek, dzielny Julek! Trzymam kciuki za wyniki. My mieliśmy jakoś w wakacje panel pediatryczny a wcześniej wziewny. Nic nie wyszło. A dziś u alergologa się dowiedziałam że taka wysypka na buzi to nie alergia tylko zapalenie skóry od wkładania brudnych paluchów i wszystkiego innego do buzi. Nie wiem na ile to prawda bo np jak zjadł dżem malinowy to na następny dzień miał dramat na buzi. Na testy skórne możemy przyjąć na przyszła jesień.

Morele, słodkie dzieciaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
odstraszające są opinie o tym przedszkolu blisko was, też bym wolała dowieźć do takiego z lepszymi opiniami

To w naszej wsi niby nie jest jakieś bardzo złe, ale też bez rewelacji. Do tego budynek stary, musze zapytac jak to bedzie wygladalo, bo cos obilo mi sie o uszy ze ma być remont. Dzisiaj był znajomy z dziećmi u nas i jest drugą osobą ktora mowi, ze dobre opinie ma punkt przedszkolny 4km od naszego domu. Musze zadzwonic i dopytac o godziny otwarcia, wakacje, diete bez bmk. Jak otwarte bedzie do 16tej to srednio, bo czasami mogą byc korki albo cos sie wydluzyc i do 16tej nie wrócimy. Znajomy mowil, ze w tym przedszkolu do ktorego chodzi jego corka to prawie zadnego dziecka juz o 15tej nie ma.
Kurcze, obawiam sie, ze jak za kryterium przyjme otwarcie do 16.30 ty tylko to przedszkole w mojej wsi bedzie wchodzic w gre, albo i to nawet nie. Na stronie nie ma godzin otwarcia.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-03, 20:42   #2062
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Devilek, można na NFZ, z resztą z krwi też tylko musisz znaleźć alergologa który Ci zleci a oni zazwyczaj oporni my wziewny panel mieliśmy na NFZ ale dopiero po 3 czy 4 wizytach się doprosiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Xzora, lipa z tymi godzinami otwarcia. To u nas tak jest w żłobku że do 15.45 trzeba odebrać dzieci. To w sumie jak ktoś pracuje poza panstwowka to na serio średnio. Mój Tż ma przestawione godizny pracy 6-14 więc nie mamy problemu ale jakby pracował jak reszta urzędu to mógłby w korkach i do 16 nie dojechać z Wrocławia do nas-.-

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-03, 20:56   #2063
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Devilek, można na NFZ, z resztą z krwi też tylko musisz znaleźć alergologa który Ci zleci a oni zazwyczaj oporni my wziewny panel mieliśmy na NFZ ale dopiero po 3 czy 4 wizytach się doprosiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Xzora, lipa z tymi godzinami otwarcia. To u nas tak jest w żłobku że do 15.45 trzeba odebrać dzieci. To w sumie jak ktoś pracuje poza panstwowka to na serio średnio. Mój Tż ma przestawione godizny pracy 6-14 więc nie mamy problemu ale jakby pracował jak reszta urzędu to mógłby w korkach i do 16 nie dojechać z Wrocławia do nas-.-

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


ojej, to wasz zlobek rzeczywiscie tylko dla nielicznych, bo wiekszosc ludzi jednak do tej 16tej pracuje
nasz zlobek ma najdluzsze godziny otwarcia w calym miescie - od 6.00 do 19.00 i do tego czynny przez cale wakacje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-04, 09:07   #2064
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Zadzwoniłam do tego przedszkola ktore poki co wydaje sie najlepsze. czynne jest 7.00-17.00 wiec super. jest dieta bez bmk, angielski, religia, rytmika, taniec, zumba, karate, dla starszych dzieci szachy.
Grupa 25 dzieci, 1 nauczyciel i rano 1 pomoc. w wakacje czynne tylko pierwsze dwa tygodnie lipca, potem mozna zapisac na dyzur w sasiednich wsiach o ile bedzie miejsce. rekrutacja od 02.03


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

wzielam dzisiaj urlop i czekam na kuriera. wczoraj przyszedl mail z dhl ze przesylka nadana i przewidywany termin dostawy 4.02, a dalej nie mam sms.
chce zmienic siec na Otvarta i jak dzisiaj nie dostane paczki to nie bede miala inne mozliwosci jej odebrac, bo juz pozniej bede w pracy.
w jeszcze do dentysty musze sie umowic.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-04, 12:31   #2065
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Szwagra córka - 4,5 roku, na bank jest uczulona na czekoladę/kakao (wystarczy że zje jednego cukierka i po godzinie ma krostki na buzi i ją swędzi). Robili jej teraz panel z krwi - nic nie wyszło. Żadnego uczulenia. Aż dziwne.
U nas przedszkole do 16. Dopóki będę w domu, to ok. Gorzej jak wrócę do pracy - mąż jest w domu po 16. Zobaczymy jak to będzie.
Któraś z Was pytała o propolis (nie pamiętam która, przepraszam - bez alkoholu nie mam, słabo się rozpuszcza i ciężko go zrobić. Może w sezonie ja się tym 'pobawię' dłużej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-04, 13:15   #2066
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Szwagra córka - 4,5 roku, na bank jest uczulona na czekoladę/kakao (wystarczy że zje jednego cukierka i po godzinie ma krostki na buzi i ją swędzi). Robili jej teraz panel z krwi - nic nie wyszło. Żadnego uczulenia. Aż dziwne.
U nas przedszkole do 16. Dopóki będę w domu, to ok. Gorzej jak wrócę do pracy - mąż jest w domu po 16. Zobaczymy jak to będzie.
Któraś z Was pytała o propolis (nie pamiętam która, przepraszam - bez alkoholu nie mam, słabo się rozpuszcza i ciężko go zrobić. Może w sezonie ja się tym 'pobawię' dłużej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


a moze tez kwestia rodzaju alergii bo jest ige i igg. Takze moze igg by wyszla skoro ige nie wychodzi.

Poki co rozmawialam z trzema przedszkolami. Dwa są czynne do 16.30-17.00.
Teraz sie zastanawiam co z wakacjami.
Jedno ma dyzur 1 miesiac co drugi rok. Drugie jest czynne 2 tygodnie lipca.
Przy 2 tyg lipca zostaje 7tygodni do wypelnienia.
Ja z mezem jakbysmy wzieli urlop po 2 tygodnie i jeden by nam sie nachodzil, to 3 tygodnie bysmy zapelnili. Babcie po 2 tygodnie to by bylo 7tygodni.
z kolei to drugie w pierwszym roku miesiac by bylo otwarte, w drugim roku mozna zapisac na dyzur (z tego pierwszego tez mozna na dyzur) tylko tutaj juz niewiadomo czy bylyby miejsca + zmiana miejsca i pań.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-04, 14:36   #2067
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez nulkaa3 Pokaż wiadomość
Szwagra córka - 4,5 roku, na bank jest uczulona na czekoladę/kakao (wystarczy że zje jednego cukierka i po godzinie ma krostki na buzi i ją swędzi). Robili jej teraz panel z krwi - nic nie wyszło. Żadnego uczulenia. Aż dziwne.
U nas przedszkole do 16. Dopóki będę w domu, to ok. Gorzej jak wrócę do pracy - mąż jest w domu po 16. Zobaczymy jak to będzie.
Któraś z Was pytała o propolis (nie pamiętam która, przepraszam - bez alkoholu nie mam, słabo się rozpuszcza i ciężko go zrobić. Może w sezonie ja się tym 'pobawię' dłużej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Rzeczywiście dziwne to wszystko ...
muszę poczytać o tym Ige i igg.
Póki co odebrałam morfologię z rozmazem i jest idealna ...

Mam swoje tez wyniki krzywej chyba są ok ale takie trochę dziwne. Na czczo mam 83 po godzinie 104 a po dwóch 84 wiec nawet po wypiciu ledwo przekroczyłam normę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-04, 15:07   #2068
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

U mnie rekrutacja rusza w marcu. Patrzylam właśnie na zasady. Raczej się nie dostaniemy.
Nawet nie wiem gdzie spr opinie o tych przedszkolach. Godziny niby ok 6:30 - 17
Będę szukać pracy 7-15.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
a moze tez kwestia rodzaju alergii bo jest ige i igg. Takze moze igg by wyszla skoro ige nie wychodzi.

Poki co rozmawialam z trzema przedszkolami. Dwa są czynne do 16.30-17.00.
Teraz sie zastanawiam co z wakacjami.
Jedno ma dyzur 1 miesiac co drugi rok. Drugie jest czynne 2 tygodnie lipca.
Przy 2 tyg lipca zostaje 7tygodni do wypelnienia.
Ja z mezem jakbysmy wzieli urlop po 2 tygodnie i jeden by nam sie nachodzil, to 3 tygodnie bysmy zapelnili. Babcie po 2 tygodnie to by bylo 7tygodni.
z kolei to drugie w pierwszym roku miesiac by bylo otwarte, w drugim roku mozna zapisac na dyzur (z tego pierwszego tez mozna na dyzur) tylko tutaj juz niewiadomo czy bylyby miejsca + zmiana miejsca i pań.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas znajomi brali urlop na przemian. 1 Mc zamknięte przedszkole
On 2 tyg. Potem ona. U nas tez tak pewnie będzie.
Brak urlopu razem.

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

W ogóle oferta przedszkoli państwowych jest bardzo uboga z tym co teraz mamy w żłobku.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-04, 16:16   #2069
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
U mnie rekrutacja rusza w marcu. Patrzylam właśnie na zasady. Raczej się nie dostaniemy.
Nawet nie wiem gdzie spr opinie o tych przedszkolach. Godziny niby ok 6:30 - 17
Będę szukać pracy 7-15.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------





U nas znajomi brali urlop na przemian. 1 Mc zamknięte przedszkole

On 2 tyg. Potem ona. U nas tez tak pewnie będzie.

Brak urlopu razem.

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

W ogóle oferta przedszkoli państwowych jest bardzo uboga z tym co teraz mamy w żłobku.

nie wiem czy we wro tez tak jest, ale w lbl są bardziej oblegane gdzie bez dodatkowych punktow mala szansa sie dostac, a w tych mniej obleganych wystarcza jak dwie osoby pracują. Moze zadzwon do tych przedszkoli? ja pytalam o godz otwarcia, jak czynne w wakacje, jakie zajecia, ile nauczycieli na jak liczną grupe, jak z wychodzeniem na dwor, ogladaniem bajek, cukrem w menu.

Dzisiaj dzwonilam do wszystkich okolicznych przeszkoli publicznych i naprawde fajnie sie prezentują. Jedynie to w mojej wsi (najwieksza wies, mocno sie rozwija) jest bardzo oblegane, a w pozostalych są nawet wolne miejsca teraz, wiec wystarczy zlozyc wniosek zeby sie dostac.

Oferta tez fajna, np w jednym od 3 latkow jest bezplatnie niemiecki, a oprocz tego angielski w ramach podstawy. Z zajec dodatkowych karate, kung fu, taniec, zumba, plywanie.

No, tylko ze jak w jednym jest cos fajnego (np niemiecki) to np w ogole nie jest czynne w wakacje. Musze sie dowiedziec jak wyglada sprawa z dyzurem w gminie. Dwa przedszkola z 5 ktore rozpatrujemy są czynne przez 2 tygodnie w wakacje co by nas ratowało.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-04, 16:54   #2070
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ja nawet nie wiem jakie są oferty bo u nas jest jedno na wsi przedszkole a z racji ze nie pracuje to nigdzie wozić go nie będę ... ale jak na wiejskie nie jest złe tym bardziej nowe czyste bez dywanów i w ogóle


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-27 17:24:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.