Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-08, 19:00   #2311
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Emmos pochwal się albumem! Super z tym przedszkolem dla Ami, oby wypaliło! Ja czekam na wiosnę ️ Wkręciłam się teraz w rośliny, bo do tej pory uważałam że nie mam do nich ręki i dawno temu oddałam wszystko co miałam mamie. Ostatnio trochę poczytałam na ten temat i postanowiłam zaopatrzyć się w rośliny, które natleniają powietrze i oczyszczają je np. z metali ciężkich i różnych trujących substancji, a niektóre też z kurzu czy nawet bakterii i pyłów zawieszonych takich, które są w smogu, spalinach samochodu itd. Okazało się, że to takie typowe rośliny, które w latach 90 każdy miał w domu i stały na parapetach w szkołach typu sansewierie, zielistki ️ A najlepsze ze wszystkich jest stare, dobre geranium 🤩 Wczoraj pół nocy sadziłam, a dziś jeszcze kończyłam Mam nadzieję, że się przyjmą Przede mną jeszcze ogródek ziołowy na parapecie w kuchni

Pestycyda, a może znalazłabyś jeszcze inne, tańsze miejsce nad morzem, gdzie mogłabyś pojechać z Wojtkiem, jeśli bratowa zdecydowałaby się jechać z rodzicami? Dobrze, że powiedziałaś wszystko wprost Piękne co napisałaś o Wojtku, jak tłumaczy sobie czemu się zdenerwował


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszcze. Ja marze juz zeby ruszyc w ogrod i cos posadzic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-08, 19:37   #2312
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Anusia ja marzę o kawałku ogródka Dużo sił dla Ciebie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-08, 20:20   #2313
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Dziekuje. Vadi juz po wszystkim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 06:34   #2314
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

I ja juz po. Alicja urodzila sie dzisiaj nie wiem o ktorej musze zerknac w papiery bo cala akcja trwala moze 30min jakos po 3. Kruszynka ma 2860 i 52 cm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 06:45   #2315
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
I ja juz po. Alicja urodzila sie dzisiaj nie wiem o ktorej musze zerknac w papiery bo cala akcja trwala moze 30min jakos po 3. Kruszynka ma 2860 i 52 cm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anusia gratuluję szybko poszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 07:06   #2316
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Emmos pochwal się albumem! Super z tym przedszkolem dla Ami, oby wypaliło! Ja czekam na wiosnę ️ Wkręciłam się teraz w rośliny, bo do tej pory uważałam że nie mam do nich ręki i dawno temu oddałam wszystko co miałam mamie. Ostatnio trochę poczytałam na ten temat i postanowiłam zaopatrzyć się w rośliny, które natleniają powietrze i oczyszczają je np. z metali ciężkich i różnych trujących substancji, a niektóre też z kurzu czy nawet bakterii i pyłów zawieszonych takich, które są w smogu, spalinach samochodu itd. Okazało się, że to takie typowe rośliny, które w latach 90 każdy miał w domu i stały na parapetach w szkołach typu sansewierie, zielistki ️ A najlepsze ze wszystkich jest stare, dobre geranium Wczoraj pół nocy sadziłam, a dziś jeszcze kończyłam Mam nadzieję, że się przyjmą Przede mną jeszcze ogródek ziołowy na parapecie w kuchni

Pestycyda, a może znalazłabyś jeszcze inne, tańsze miejsce nad morzem, gdzie mogłabyś pojechać z Wojtkiem, jeśli bratowa zdecydowałaby się jechać z rodzicami? Dobrze, że powiedziałaś wszystko wprost Piękne co napisałaś o Wojtku, jak tłumaczy sobie czemu się zdenerwował


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


ciekawe info o tych roslinach, moze kupie mezowi na dzien mezczyzny

Napisze wam, ze od wtorku mamy lodziarnie i Klaudia bawi sie nią codziennie godzinami. Wczoraj nawet dostalam lody do lozka
Ja tez sie lubie nią bawic, duzo bardziej niz w sklep. Podoba mi sie wieloetapowowosc procesu zakupowego- wafelek czy kubeczek, ile galek, jakie smaki, jaka polewa, platnosc. Do tego cwiczenie koordynacji poprzez uzywanie galki do lodow i szczypiec do polewy.
Przy sklepie bylo tylko poprosze ser i platnosc.
Za to niesprawdzila sie mozaika - brala do buzi, sama nie ukladala. Na razie schowalam.

Anusia - wspaniala wiadomość, gratuluje! w ogole super, ze tak szybko poszło.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 08:03   #2317
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Anusia, ogromne gratulacje

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-09, 09:14   #2318
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Anusia ale cudownie, gratulacje ogromne! ️ Dużo zdrówka dla maleńkiej Alicji!

Xzora dość niedaleko Was jest fajny sklep ogrodniczy - Lawenda, byłam w sobotę - było kilka sansewierii i zielistek Geranium 'anginki' dwie ostatnie wzięłam, ale może mają już nowe Super, że lodziarnia robi furorę 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 10:18   #2319
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Lipcówki 2017 cz. 14

Anusia, moje gratulacje Cudowne wiesci, wszystkiego najlepszego dla Was Szybko poszło Daj znac w wolnej chwili jak się czujecie.

Siil, pochawale się jak skończę
Moja mama ma duzo kwiatów o ktorych piszesz i faktycznie kurzu ma mniej niż np ja, o badaniach NASA odnośnie oczyszczania powietrza kwiatami też kiedys czytałam. Ja jestem zdania, ze nie mam reki do kwiatów

Xzora, kusisz lodziarnią


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Vadi, dla Ciebie rowniez gratulacje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Pestycyda, zdrowia dla Wojtka.

Zachowałaś się tak, jak ja bym chciała, aby wszyscy się zachowywali. Brawo!

Co do czasu wolnego, na nadmiar nie narzekam, ale myślę, że przy dobrej organizacji, z 2 dzieci mam go wiecej niż z jednym

Bratową pogotowie zabrało, bo dostala krwotoku...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię

Edytowane przez emmos
Czas edycji: 2020-03-09 o 10:21
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 10:23   #2320
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Anusia, moje gratulacje Cudowne wiesci, wszystkiego najlepszego dla Was Szybko poszło Daj znac w wolnej chwili jak się czujecie.

Siil, pochawale się jak skończę
Moja mama ma duzo kwiatów o ktorych piszesz i faktycznie kurzu ma mniej niż np ja, o badaniach NASA odnośnie oczyszczania powietrza kwiatami też kiedys czytałam. Ja jestem zdania, ze nie mam reki do kwiatów

Xzora, kusisz lodziarnią


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Vadi, dla Ciebie rowniez gratulacje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Pestycyda, zdrowia dla Wojtka.

Zachowała się tak, jak ja bym chciała, aby wszyscy się zachowywali. Brawo!

Co do czasu wolnego, na nadmiar nie narzekam, ale myślę, że przy dobrej organizacji, z 2 dzieci mam go wiecej niż z jednym

Bratową pogotowie zabrało, bo dostala krwotoku...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ojej, zdrowia dla bratowej! ona jest w ciazy? nie jestem pewna czy dobrze pamietam
A co do reki do kwiatow, moze maz ma w takim razie?
w moim domu to wlasnie M jest od roslin, mamy w calym domu 2 kwiatki i w sumie nawet jednego uratowal

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Anusia ale cudownie, gratulacje ogromne! ️ Dużo zdrówka dla maleńkiej Alicji!

Xzora dość niedaleko Was jest fajny sklep ogrodniczy - Lawenda, byłam w sobotę - było kilka sansewierii i zielistek Geranium 'anginki' dwie ostatnie wzięłam, ale może mają już nowe Super, że lodziarnia robi furorę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


dzieki za namiar na sklep, wlasnie przejezdzalam obok niego w zimie powietrze mamy suche, moze te rozliny by pomogly...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 10:31   #2321
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Morelle, co u Was?

Mnie ten koronawirus zaczyna przerażać. Mysle, ze teraz poleci to lawinowo i każdego dnia bedziemy słyszeć o kolejnych przypadkach. Nasza kuzynka pracuje na zakaźnym w Lodzi. Teraz ona jej mąż i 3 dzieci chorują i nie pomaga to w zachowaniu spokoju. Dodatkowo jak słyszę o dzieciach ktore umarły na grypę typu A to widze moja Ami 2 lata temu, ktora była naprawdę w ciężkim stanie mając wlasnie ten rodzaj grupy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Tak, jest w drugiej ciąży. 12tc. Poprzednia zakończona poronieniem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-09, 11:29   #2322
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Xzora to te rośliny nie przepadają za suchym powietrzem (i za zbyt częstym i obfitym podlewaniem) ale można je nawilżać, zielistki z tego co pamiętam można zraszać i wtedy powietrze też robi się wilgotniejsze. Tylko zielistki muszą stać wysoko, bo koty je uwielbiają podgryzać U nas niestety jest bardzo wilgotne powietrze, musimy używać osuszacza codziennie. W ogóle w tym sklepie facet mówił, że można sobie brać deszczułkę od nich bezpłatnie (trzeba mieć swoje baniaczki) do podlewania roślin (kranówa im szkodzi).

Emmos współczuję bratowej Mnie też przeraża jak sytuacja z koronawirusem szybko postępuje, jeszcze tydzień temu heheszkowałam sobie z tego wszystkiego, ale jak widzę co się dzieje we Włoszech i sytuacja dramatycznie pogarsza się dosłownie z dnia na dzień, to przestało mi być do śmiechu. Jeszcze na początku lutego planowaliśmy z mężem wakacje we Włoszech. Siostra męża jechała wtedy na tydzień do Rzymu, jak wróciła to jeszcze nikt jej nie sprawdzał na lotnisku w Polsce, dopiero parę dni później zaczęło się o tym mówić. Teraz we Włoszech dramat, w niecały miesiąc sytuacja tak się radykalnie pogorszyła I ta szybkość zmiany sytuacji przeraża mnie najbardziej.
Emmos, ale Twoja kuzynka z rodziną chorują na koronawirusa? Moje dziewczyny teraz miały grypę typu A i już trzeci tydzień siedzimy w domu... Lili zaczyna przechodzić na zapalenie oskrzeli :/ Łucja też ma bardzo brzydki kaszel cały czas :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

I Emmos pochwal się koniecznie jak skończysz O tym raporcie NASA też czytałam, tylko tam nie uwzględnili z tego co pamiętam geranium, a ono bije na głowę resztę roślin - tylko niektórzy są uczuleni na zapach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 12:26   #2323
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
I ja juz po. Alicja urodzila sie dzisiaj nie wiem o ktorej musze zerknac w papiery bo cala akcja trwala moze 30min jakos po 3. Kruszynka ma 2860 i 52 cm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratulacje ! Szybko poszło ! Tylko pozazdrościć

Jeśli chodzi o wirus to ja ciagle jeszcze nie czuje tego, mam ogromna nadzieje ze jak się zacznie robić na dniach cieplej i cieplej wirus trochę zniknie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 13:24   #2324
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Morelle, co u Was?

Mnie ten koronawirus zaczyna przerażać. Mysle, ze teraz poleci to lawinowo i każdego dnia bedziemy słyszeć o kolejnych przypadkach. Nasza kuzynka pracuje na zakaźnym w Lodzi. Teraz ona jej mąż i 3 dzieci chorują i nie pomaga to w zachowaniu spokoju. Dodatkowo jak słyszę o dzieciach ktore umarły na grypę typu A to widze moja Ami 2 lata temu, ktora była naprawdę w ciężkim stanie mając wlasnie ten rodzaj grupy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Tak, jest w drugiej ciąży. 12tc. Poprzednia zakończona poronieniem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


ojej, oby bylo wszystko dobrze! to juz 12tc wiec jestem dobrej mysli. Kolezanka miala wlasnie krwawienia w tym okresie i wszystko dobrze sie slonczylo, oby u bratowej tez tak bylo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 13:33   #2325
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Wiecie co .... w zwiazku z tym wirusem szpital w ktorym mialam rodzic okazalo sie ze jest zamkniety bo mieli podejrzanego i musialam z racji braku czasu gnac do pierwszego lepszego. Jak bym wytrzymala do to czyli tego 18.03 to nie wiem co by sie dzialo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 13:40   #2326
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
I ja juz po. Alicja urodzila sie dzisiaj nie wiem o ktorej musze zerknac w papiery bo cala akcja trwala moze 30min jakos po 3. Kruszynka ma 2860 i 52 cm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję! Dużo zdrowia

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
ciekawe info o tych roslinach, moze kupie mezowi na dzien mezczyzny

Napisze wam, ze od wtorku mamy lodziarnie i Klaudia bawi sie nią codziennie godzinami. Wczoraj nawet dostalam lody do lozka
Ja tez sie lubie nią bawic, duzo bardziej niz w sklep. Podoba mi sie wieloetapowowosc procesu zakupowego- wafelek czy kubeczek, ile galek, jakie smaki, jaka polewa, platnosc. Do tego cwiczenie koordynacji poprzez uzywanie galki do lodow i szczypiec do polewy.
Przy sklepie bylo tylko poprosze ser i platnosc.
Za to niesprawdzila sie mozaika - brala do buzi, sama nie ukladala. Na razie schowalam.

Anusia - wspaniala wiadomość, gratuluje! w ogole super, ze tak szybko poszło.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Która to?

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Morelle, co u Was?

Mnie ten koronawirus zaczyna przerażać. Mysle, ze teraz poleci to lawinowo i każdego dnia bedziemy słyszeć o kolejnych przypadkach. Nasza kuzynka pracuje na zakaźnym w Lodzi. Teraz ona jej mąż i 3 dzieci chorują i nie pomaga to w zachowaniu spokoju. Dodatkowo jak słyszę o dzieciach ktore umarły na grypę typu A to widze moja Ami 2 lata temu, ktora była naprawdę w ciężkim stanie mając wlasnie ten rodzaj grupy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Tak, jest w drugiej ciąży. 12tc. Poprzednia zakończona poronieniem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas lepiej. Jestem dumna z tz. Zmienił podejście. Sposób budzenia itd. Efekt super. Zero problemu. Tylko płacze przy oddawaniu.
W weekend odstawiła mi taką jazdę... gryzla się ze złości po rękach bo po 1h spaceru pow ze wracamy do domu. Teraz mama jest be. Tata ok.
W każdym razie dużo lepiej.

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

U nas coraz więcej przypadków. Póki co Pestka chodzi do żłobka 3 tydz. Nawet się zaczepilysmy w końcu na ospę.

Kwiatów nie mamy. Nie chcemy. Żadne z nas o to nie dba. 2 razy dostaliśmy doniczkowe i 2 razy skończyły na śmietniku. A każdy mówił ze tam nic nie trzeba przy nich robić. Ta. ..
Kwiaty to ja mogę mieć w wazonie.
Ogródek jak tz będzie chcial.to proszę bardzo. Ale sama trawa, którą on będzie kosil. Bo s nie zamierzam nic tam robić.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 13:49   #2327
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Ja za kawiatami nie przepadam ale są takie które toleruje jak Yuka ficus jakieś palmy ( jedna mi umarła ) dracena . Co do ogródka to nie moja bajka póki co


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 14:59   #2328
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Anusia o rany

Morelle super, brawo dla tż! Ekstra, że Pestka ma przerwę od chorowania i udało się zaszczepić! ️ U mnie teraz Lila już 3 tydzień jest w domu...

Co do korono. to mąż mi dziś mówił, że czytał, że w Niemczech jest coraz gorzej i lada moment będzie tam sytuacja jak we Włoszech Ale Devileek też słyszałam, że ten wirus nie lubi słońca, więc może masz rację, że jak lada moment się ociepli, to sytuacja się uspokoi - oby!

A do kwiatków też nie miałam ręki, wszystko mi zdychało, nawet takie co ponoć są niezniszczalne Teraz poczytałam dużo na ten temat, wybrałam rośliny, które mi odpowiadały pod kątem właściwości, dowiedziałam się jaką lubią ziemię, sposób sadzenia, częstotliwość podlewania, nawożenia itd... Mam nadzieję, że to wystarczy i przeżyją ze mną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Jeszcze widzę, że moje dziewczyny bardzo lubią przyrodę, zwłaszcza Lu mogłaby godzinami bawić się ziemią i patykami. Teraz bardzo się cieszą z tych nowych roślin, głaskały po listkach, pytały jak się nimi opiekować, pomagały sadzić Łucyjka zwlaszcza mocno asystowała, była bardzo zaangażowana ️ Jak będzie cieplej to zrobię im też na balkonie takie miejsce do zabawy w sadzenie itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 15:26   #2329
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Dziecinka żyje, krwawienie było z krwiaka. Zostają w szpitalu i ma nakaz całkowitego leżenia. Dzięki dziewczyny.

Siil, maj grypę, ale z uwagi na jej pracę podejrzenie było, tym bardziej, że wszyscy mocno gorączkowali.

Morelle, super, ze wychodzicie na prosta. Fajnie, ze udało się Pestkę zaszczepić. Ja mam taki problem z Ami, ze nie akceptuje swojego imienia, mowi, ze jest Nikolą i jak tylko powie się do niej po imieniu to odpowiada, ze ona jest Nikola a nie Amelka. Trwa to już dość długo i strasznie mnie drażni. Mam nadzieje, ze wreszcie jej sie odechce.

Wiecie, jak ja słyszę, że para w Szczecinie sama bez objawów zgłosila się do sanepidu tylko dlatego, ze byli we Włoszech i po badaniu wyszło, że oboje są zakażeni to zaczynam sie bać. Bo ilu jest takich, ktorzy byli we Włoszech i innych „zakażonych” krajach,czują się dobrze, więc nie badają sie? Stan tej pani dziś sie pogorszył, a do tej pory objawów nie miała. Słyszałam wypowiedz jakiejs pani profesor, ktora pracuje przy szczepione do to g... i ona powiedziała, ze musimy nauczyć się żyć ze świadomością, ze ten wirus jest, tak jak kiedys bylo z grypą. Z tym, ze grypę to my już znamy od 100 lat...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-09, 16:17   #2330
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Emmos ciekawa sytuacja z tym imieniem ... skąd to się mogło wziąć ?

No jest to trochę przerażajace ... myśle ze jeszcze trochę przypadków będzie oby tylko nie śmiertelne


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 16:49   #2331
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dziecinka żyje, krwawienie było z krwiaka. Zostają w szpitalu i ma nakaz całkowitego leżenia. Dzięki dziewczyny.

Siil, maj grypę, ale z uwagi na jej pracę podejrzenie było, tym bardziej, że wszyscy mocno gorączkowali.

Morelle, super, ze wychodzicie na prosta. Fajnie, ze udało się Pestkę zaszczepić. Ja mam taki problem z Ami, ze nie akceptuje swojego imienia, mowi, ze jest Nikolą i jak tylko powie się do niej po imieniu to odpowiada, ze ona jest Nikola a nie Amelka. Trwa to już dość długo i strasznie mnie drażni. Mam nadzieje, ze wreszcie jej sie odechce.

Wiecie, jak ja słyszę, że para w Szczecinie sama bez objawów zgłosila się do sanepidu tylko dlatego, ze byli we Włoszech i po badaniu wyszło, że oboje są zakażeni to zaczynam sie bać. Bo ilu jest takich, ktorzy byli we Włoszech i innych „zakażonych” krajach,czują się dobrze, więc nie badają sie? Stan tej pani dziś sie pogorszył, a do tej pory objawów nie miała. Słyszałam wypowiedz jakiejs pani profesor, ktora pracuje przy szczepione do to g... i ona powiedziała, ze musimy nauczyć się żyć ze świadomością, ze ten wirus jest, tak jak kiedys bylo z grypą. Z tym, ze grypę to my już znamy od 100 lat...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


uff ...
Ciekawe z tą Nikolą.

Morelle, tą lodziarnię mamy: https://allegro.pl/oferta/sklep-z-lo...ODcxOWNlMmY%3D




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 17:32   #2332
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Emmos to cudownie, zdrowia dla maleństwa i bratowej, mam nadzieję, że ciąża się ustabilizuje i bratowa szczęśliwie ją donosi Wow nieźle z tą Nikolą, a Ami zna jakąś dziewczynkę o tym imieniu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-09, 17:52   #2333
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Tak, ma 8-letnią kuzynkę, ale widziała ją ostatnio w Boze Narodzenie. Mało tego, nawet jak Ami z kims rozmawia to też poprawia rozmówcę, mowiac że nie jest Amelką. Kiedys tż mowi, że jedzie do sklepu i pyta Ami po imieniu czy chce z nim jechac, ona na to, że Nikola pojedzie. On mowi, ze nie chce jechac z Nikola tylko Amelką. Powiedziała ok, a po powrocie mowi do mnie, że w aucie po cichutku powiedziała tacie, że jedzie z Nikolą, ale tak, żeby nie usłyszał....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-10, 08:28   #2334
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Tak, ma 8-letnią kuzynkę, ale widziała ją ostatnio w Boze Narodzenie. Mało tego, nawet jak Ami z kims rozmawia to też poprawia rozmówcę, mowiac że nie jest Amelką. Kiedys tż mowi, że jedzie do sklepu i pyta Ami po imieniu czy chce z nim jechac, ona na to, że Nikola pojedzie. On mowi, ze nie chce jechac z Nikola tylko Amelką. Powiedziała ok, a po powrocie mowi do mnie, że w aucie po cichutku powiedziała tacie, że jedzie z Nikolą, ale tak, żeby nie usłyszał....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Może zapytajcie jakiegoś psychologa o to ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 11:00   #2335
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Widzialyscie info o zamknieciu szkół itd ? Chyba nie pojadę do teściowej na święta.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 11:07   #2336
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Widzialyscie info o zamknieciu szkół itd ? Chyba nie pojadę do teściowej na święta.
My dzis wychodzimy ze szpitala jak to uslyszalam to bylam w szoku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 11:46   #2337
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Widziałam i myślę, że to dobry krok Prędzej czy później i tak by do tego doszło. Moje miasto od wczoraj żyje pierwszymi przypadkami zachorowań u nas i już wczoraj pierwsze szkoły i przedszkola podmiejskie zostały zamknięte

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 11:50   #2338
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Tez uważam ze to bardzo dobrze. Dawno powinni wprowadzić taką kwarantanne. U nas tez uczelnie wyższe były już zamknięte.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 12:38   #2339
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Może zapytajcie jakiegoś psychologa o to ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Poczekam jeszcze i bede obserwować i rozmawiać z nia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Anusia, jak sie czujecie?

Tez uwazam, ze zamknięcie szkół to dobra decyzja.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-11, 12:59   #2340
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 14

Powiem wam, że sposób tż na Pestke działa. Załapaliśmy jakiś spokój. Okazywanie na maxa uczuć i przytulanie działa cuda. Ciężko było wydostać się z tej pentli.
Płacze przy oddawaniu co dziennie., ale w domu już nie. Ciekawe co będzie po tej przerwie. Za tydzień mamy rekrutację do przedszkola.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-27 17:24:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:51.