Zupełnie początkująca :p - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-04, 11:12   #1
Pralinka94
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 293

Zupełnie początkująca :p


Poddaje się krytyce Są to paznokcie wykonane 3 raz w życiu, na sobie Chciałabym pójść na kurs, ale w Zielonej Górze znalazłam tylko jeden i nie zrobił na mnie najlepszego wrażenia (patrząc po reklamie szkolenia). Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-04 12.01.43.jpg (99,5 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-04 12.02.53.jpg (105,2 KB, 167 załadowań)
__________________
14.01.2011

CKN - dr P.S 09.12.14 -
Pralinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 16:39   #2
Pralinka94
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 293
Dot.: Zupełnie początkująca :p

Opiłowałam troche boki nie wiem czy widać różnice
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-04 13.22.31.jpg (81,0 KB, 179 załadowań)
__________________
14.01.2011

CKN - dr P.S 09.12.14 -
Pralinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 19:55   #3
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Zupełnie początkująca :p

Sama poddałam się krytyce, więc chyba zbyt wiele nie mogę pisać, ale domyślam się, że czekasz na jakiś znak od dziewczyn, więc zaczynam. Powiedz mi jak nakładałaś brokat?, bo na serdecznym widać, że nie jest nałożony na całym frenchu i taki jakby trochę grubawy... chyba Ci się przesunął co? Cyrkonie zalałaś żelem? Ogólne nałożenie żelu... wygląda mi trochę jakby był nałożony baaardzo blisko skórek... zgadza się? Jak na 3 raz to myślę, że całkiem ok. W sensie widzę błędy przy piłowaniu tak jak i u mnie, ale kwestia ćwiczeń i będziesz chyba śmigać
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 21:48   #4
Pralinka94
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 293
Dot.: Zupełnie początkująca :p

Super, dzięki wielkie za odpowiedź. Brokat akurat jest na całym frenczu tylko tak światło padło. Zgadzam się jest troche grubawy, ale nie wiem jak zrobić cieńszy, jakoś mi nie wychodzi ;/ Cyrkonie zalałam żelem, ale widzę że chyba to nie był najlepszy pomysł(nawet nie widać, że Swarovskiego). tylko co zrobić żeby nie odpadły? W każdym bądź razie doceniam komentarz )
__________________
14.01.2011

CKN - dr P.S 09.12.14 -
Pralinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 22:13   #5
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: Zupełnie początkująca :p

Bijemyyyyyyyy! Cyrkonii nie zalewa się żelem! W ogóle niczym się ich nie zalewa!
Ja np. nakładam je na ostatnią warstwę żelu (gloss). I się trzymają. Chociaż wiem też, że niektóre dziewczyny robią to na kleju.
Nie wiem, czy to kwestia zdjęcia, chociaż nie wydaję mi się, ale tips na kciuku jest za wąski. Albo za bardzo spiłowany?
Lepiej wziąć szerszego tipsa i go zwęzić pilniczkiem, niż żeby był za wąski, bo się później robią właśnie takie uskoki...
Budowa... Hmm. Nie jest źle, ale zawsze mogło by być lepiej. Nie bój się pracy pilnikiem.
__________________
meine kleine eine schweine.
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 22:46   #6
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Zupełnie początkująca :p

Cytat:
Napisane przez Pralinka94 Pokaż wiadomość
Super, dzięki wielkie za odpowiedź. Brokat akurat jest na całym frenczu tylko tak światło padło. Zgadzam się jest troche grubawy, ale nie wiem jak zrobić cieńszy, jakoś mi nie wychodzi ;/ Cyrkonie zalałam żelem, ale widzę że chyba to nie był najlepszy pomysł(nawet nie widać, że Swarovskiego). tylko co zrobić żeby nie odpadły? W każdym bądź razie doceniam komentarz )
A jak nakładasz brokat? Wkładasz palec w pojemnik z brokatem? ;p Tak myślałam, że zalałaś cyrkonie żelem...na zdjęciu jest to właśnie widoczne. Hmm... ja nakładam cyrkonie na budujący (już opracowany) i potem jak kładę nabłyszczacz (mam w pędzelku) to objeżdżam cyrkonie dookoła ...chociaż szczerze... rzadko kiedy kładę cyrkonie, a jeśli kładę to jedną na jeden pazurek... jakby ich było więcej to nie wiem czy pomysł z "objeżdżaniem" byłby dobry ;p
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 09:34   #7
Pralinka94
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 293
Dot.: Zupełnie początkująca :p

Brokat nałożyłam pędzelkiem, tylko akurat jakoś tak padło światło, że wygląda jakby nie był na całym frenczu-ale jest Kurde z tymi cyrkoniami to spaliłam, ale dzięki za rady
__________________
14.01.2011

CKN - dr P.S 09.12.14 -
Pralinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 12:34   #8
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Zupełnie początkująca :p

A ja właśnie wkładam każdy palec z osobna w pojemnik z brokatem tak jak mi doradzono na kursie i póki co jestem z tej metody zadowolona Możesz sobie kiedyś przetestować...
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 16:38   #9
Pralinka94
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 293
Dot.: Zupełnie początkująca :p

Tylko aktualnie mam brokat we fiolkach
__________________
14.01.2011

CKN - dr P.S 09.12.14 -
Pralinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 23:20   #10
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: Zupełnie początkująca :p

Wy tutaj już o brokacie... a dziewczynie podstaw budowy potrzeba.
1. użyłaś za małych rozmiarów tipsów, są węższe od naturalka a powinny być idealne jak paznokieć naturalny.
2.żel wylany na skórki... gwarancja zapowietrzeń.
3. stres w porządku, tylko trochę bardziej na środek z nim rób zdj także z boku, będzie można lepiej ocenić.

Co do cyrkoni jeśli już się łapiemy zdobień... na klej i potem gloss, nic tego nie ruszy
Jesteś naprawdę na dobrej drodze, +za biły żel i kamuflaż pracuj i pokazuj swoje postępy.
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 13:33   #11
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: Zupełnie początkująca :p

Cytat:
Napisane przez Violetyna Pokaż wiadomość
Wy tutaj już o brokacie... a dziewczynie podstaw budowy potrzeba.
1. użyłaś za małych rozmiarów tipsów, są węższe od naturalka a powinny być idealne jak paznokieć naturalny.
2.żel wylany na skórki... gwarancja zapowietrzeń.
3. stres w porządku, tylko trochę bardziej na środek z nim rób zdj także z boku, będzie można lepiej ocenić.

Co do cyrkoni jeśli już się łapiemy zdobień... na klej i potem gloss, nic tego nie ruszy
Jesteś naprawdę na dobrej drodze, +za biły żel i kamuflaż pracuj i pokazuj swoje postępy.
Napisałam, że sama poddałam się krytyce, więc nie chcę wielce cwaniakować co do budowy Napisałam to co widziałam na pewno... czyli podpadł mi brokat, zalane cyrkonie i zapytałam czy właśnie nie zalała skórek, bo tak mi to wygląda na zdjęciu. Jeśli je zalała to tak jak mówisz podejdzie powietrze. Może myślisz, że nie powinnam się w ogóle odzywać, ale dziewczyna czekała na opinie, więc myślę, że mogłam zacząć komentować wątek na tyle na ile potrafię Pozdrawiam
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-07, 11:12   #12
Pralinka94
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 293
Dot.: Zupełnie początkująca :p

Cenie sobie każdą uwagę nawet laika więc dziękuje za odpowiedź. Mam tylko pytani, bo na zdjęciu tego nie widać ale w żelu mam małe pęcherzyki powietrza takie bąbelki.. Co mam z tym zrobić?
__________________
14.01.2011

CKN - dr P.S 09.12.14 -
Pralinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 15:11   #13
markizza
Raczkowanie
 
Avatar markizza
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 32
Dot.: Zupełnie początkująca :p

Nie mieszaj żelu, jeżeli nie masz pewności, że możesz to robić...
Jak nabierasz żel na pędzel to nie maziaj nim za wiele, bo żele w zależności od marki ale mają tendencję do napowietrzania się....
No i standardowo, nie podrzucamy, nie używamy jak shakera, itp.

A jakiej firmy żeli używasz?
__________________
MOJE ZAJĘCIE
markizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 21:25   #14
Pralinka94
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 293
Dot.: Zupełnie początkująca :p

Używam allepaznokcie - wiem nie cieszą się dobrą renomą, ale na użytek własny do ćwiczeń kupiłam
__________________
14.01.2011

CKN - dr P.S 09.12.14 -
Pralinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 21:59   #15
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: Zupełnie początkująca :p

Żele allepaznokcie same z siebie się zapowietrzają. Bo tak i już. :/
Ostatnio mi brakło budującego, więc na szybkiego skoczyłam do hurtowni Allepaznokcie, którą mam pod blokiem i kupiłam. I dupa. Co z tego, że tani (50ml za 60 zł), jak BEZNADZIEJNY. Nie potrafię na nim pracować, bo mam właśnie problem z bąbelkami powietrza, a paznokciami żelowymi zajmuję się od 2008r. Z żelami innej firmy, na której pracuję nie mam takiego problemu. Aż żałuję, że nie wstrzymałam się 2-3 dni i nie zamówiłam tego co trzeba, tylko się pośpieszyłam. No i żel oczywiście po trzykrotnym użyciu poszedł w odstawkę.

Może obrazki niżej Ci pomogą. Chociaż większej rewelacji bym się nie spodziewała. Doradzałabym jak najszybszą zmianę żeli.

Nabieranie żelu:


Nakładanie żelu:
__________________
meine kleine eine schweine.
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 22:09   #16
kamiila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Post Dot.: Zupełnie początkująca :p

Ja też robie tak naprawde dla siebie lub dla kolezanek ale chcetnie poznam jakies rady lub krytyke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P020711_17.44.jpg (96,4 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P080211_16.45.jpg (115,2 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P110711_20.08_[01].jpg (110,0 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P150111_14.26_[01].jpg (70,9 KB, 62 załadowań)
kamiila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 13:31   #17
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: Zupełnie początkująca :p

Cytat:
Napisane przez kamiila Pokaż wiadomość
Ja też robie tak naprawde dla siebie lub dla kolezanek ale chcetnie poznam jakies rady lub krytyke

Aż mnie ciarki po plecach przeszły, jak zobaczyłam płytkę. Albo raczej to, co z niej zostało. :[
Jeżeli chcesz się poddać ocenie/krytyce i poczytać o dodatkowych radach, uważam, że pierwszym krokiem powinno być założenie własnej galerii.
I przede wszystkim MNIEJ PILNICZKA przy płytce paznokcia.
__________________
meine kleine eine schweine.
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 23:00   #18
Pralinka94
Raczkowanie
 
Avatar Pralinka94
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 293
Dot.: Zupełnie początkująca :p

Aha, super izu91 - bardzo mnie pocieszyłaś bo myślałam, że to już tylko moja i wyłącznie wina A powiedz mi czy to wina żelu że paznokcie odpadaja (bez specjalnie zniszczonej płytki) nawet po troszkę mocniejszym uderzeniu? Bo nie wiem w czym problem bo trzymają się max 1-1,5 tyg
(przy dobrych polotach)
__________________
14.01.2011

CKN - dr P.S 09.12.14 -
Pralinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 23:57   #19
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: Zupełnie początkująca :p

Jeżeli chodzi o żel Allepaznokci, to calkiem możliwe, że to jego wina, uważam, że są bardzo słabej jakości.
Chociaż, tak jak wyżej było napisane, na zdjęciach są widoczne zalane skórki, co powoduje zapowietrzenia, no i odrastające paznokcie odpadają. Dużo także zależy od przygotowania płytki.
__________________
meine kleine eine schweine.
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-09, 17:47   #20
markizza
Raczkowanie
 
Avatar markizza
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 32
Dot.: Zupełnie początkująca :p

Cytat:
Napisane przez Pralinka94 Pokaż wiadomość
Używam allepaznokcie - wiem nie cieszą się dobrą renomą, ale na użytek własny do ćwiczeń kupiłam

Moja droga jak chcesz coś nieco podziałać, poćwiczyć i zrobić coś czymś konkretnym to zmień firmę.
Na prawdę godne polecenia w cenie dość niskiej a jakościowo bardzo ok są produkty I NAILS od DR (czyt. Dobrej Rady).
Wiem z autopsji że na szmelcu nie nauczysz ani nie zrobisz nic, ja pracuję częściowo na SPN ale również na I NAILS i super się sprawują żele a cena bardzo przystępna i jakościowo ok.

Powodzenia
__________________
MOJE ZAJĘCIE
markizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 08:19   #21
kamiila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 19
Dot.: Zupełnie początkująca :p

Cytat:
Napisane przez Izu91 Pokaż wiadomość

Aż mnie ciarki po plecach przeszły, jak zobaczyłam płytkę. Albo raczej to, co z niej zostało. :[
Jeżeli chcesz się poddać ocenie/krytyce i poczytać o dodatkowych radach, uważam, że pierwszym krokiem powinno być założenie własnej galerii.
I przede wszystkim MNIEJ PILNICZKA przy płytce paznokcia.
Co ty gadasz ja bardzo mało piłuje płytke paznokciowa może na jednym zdjeciu tak wyszło pfffff nie wiem gdzie widzisz ze po płytce nic nie zostało KOBIETO!!!!!!!!!!!!!!
kamiila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 22:09   #22
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Zupełnie początkująca :p

Pralinka94 - też kiedyś jak Izu91 z pospiechu gdzies tam kupilam z alle zele i był to mój pierwszy i ostatni raz

jak na te żele to prace naprawde Twoje wyglądają bardzo bardzo dobrze
także jak weźmiesz inne żele to z pewnością będzie megaśnie

Jeśli chodzi o te zdjęcie https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1333534313 to z tej perspektywy ciężko cokolwiek niestety zobaczyć, ale na kciuku widać ze wiesz o co chodzi z krzywą c na tym pazurku jest ciut za blisko macierzy, ale za to na wolnym brzegu żelu jest idealnie
co do wielkosci tipsa, to zgadzam się z kolezankami, ze trochę większe potrzebujesz używać, by zapobiec zapowietrzaniu się z boku pazurkow, bo to również się z tym wiąże,

na kolejnym zdjęciu widać już więcej i tutaj mogę Ci podpowiedziec, że widac ze pazurki delikatnie falują, ale to moze tylko zdjecie, jednak jesli naprawde falują to znaczy ze są delikatnie nierówne na powierzchni, i dlatego kolezanki pisały ze jeszcze piłowanko oczywiscie boczki również, i na trzecim zdjeciu widac poprawę ale jeszcze boczki do spilowania, a żeby Twoje pazurki nabraly jeszcze bardziej poprawnej budowy, to przy wałach okolopaznokciowych zdejmij trochę zelu delikatnie objeżdzając pilnikiem pod kątem 45stopni żel, by zdjąć go jakby z obrzeży paznokcia, i ta masa kolejnym razem niech znajdzie sie w miejscu krzywej c i wtedy sama spójrz i porównaj efekt

acha, jesli chodzi jeszcze o krzywą C, to powinna sie znajdowac w miejscu 1/3 odleglosci całego pazurka od macieży (ale zem napisała - chodzi o to ze jak podzielisz pazurek na 3 czesci, to powinna sie znajdowac w miejscu gdzie jakby ta pierwsza czesc się konczy patrzac blizej macierzy)

Czekam na kolejne Twoje pazurki z niecierpliwością

a tak swoją drogą to skoro to są Twoje początki to co to bedzie dalej
Trzymam kciuki
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.