Żele silikonowe - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-15, 10:35   #151
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Żele silikonowe

Primer pod całość tak. Możesz najpierw french a możesz coverek... nabłyszczasz clearem bo nabłyszczacze pękają położone na żele silikonowe.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 11:39   #152
karolina80i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20
Dot.: Żele silikonowe

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Primer pod całość tak. Możesz najpierw french a możesz coverek... nabłyszczasz clearem bo nabłyszczacze pękają położone na żele silikonowe.
Który budujący jest lepszy ten : http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...-builder-clear czy ten: http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...r-clear-nowosc.
karolina80i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 15:06   #153
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Żele silikonowe

To ten sam żel tylko w różnych pojemnościach i opakowaniach. Zawartość ta sama. Bardziej opłaca się większy- wiadomo
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 09:58   #154
DoloresAmores
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
GG do DoloresAmores
Dot.: Żele silikonowe

HEJ ! A ja mam pytanie (nawet kilka) co z tym piłowaniem, też mam silikony od DR i miałam problem ze skorygowaniem kształtu no bo jak tu wypiłować "gumę" ? jakich pilników używacie? Czy przemywacie warstwy cleanerem? - słyszałam różne szkoły na ten temat. No i ostatnie pytanie czy ktoś próbował wykorzystać decoupage i wkleić cosik (chusteczka, gazeta) w żele silikonowe? - wiem, że ze zwykłymi twardymi żelami efekt jest super.
DoloresAmores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 11:19   #155
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Żele silikonowe

Właśnie te żele nie bardzo są do piłowania, a ponieważ nakładasz je na naturale cienkimi warstwami to właściwie piłowanie jest praktycznie zbędne jak już się te żele opanuje. Ja np. sobie jedynie podpiłowuje ewentualne nierówności czy wygładzam wtopiony brokat, polerka i nabłyszczająca ostatnia warstwa tego żelu. Najlepiej piłować go frezarką z kapturkami 100 lub frezem karbidowym, ja na sobie trenowałam i extra Wcześniej piłowałam pilnikiem 100 banan, ale jak mówię bardziej wygładzałam niż piłowałam. Zdejmowanie acetonem, można podpiłowywać w trakcie to szybciej się zdejmie.
Cleanerem przemywam dopiero ostatnią warstwę żelu, jako nabłyszczającą.
Ja robię różne zatapianki i wszystko super się trzyma, może być jednak problem gdy ci się nierówno wtopi bo potem to upiorne piłowanie. Myślę że chusteczka czy gazeta wtopi się równie dobrze jak każda inna ozdoba w każdy żel- to już kwestia nabytych umiejętności
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 20:07   #156
DoloresAmores
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
GG do DoloresAmores
Dot.: Żele silikonowe

dzieki za wyczerpująca odpowiedź korzystając zadam jeszcze jedo pytanie dot. odnowy - chyba lepiej odmoczyć w acetonie i położyć żel na nowo? Czy jest jakiś inny patent?
DoloresAmores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 20:29   #157
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Żele silikonowe

Jak masz frezarkę to spiłujesz ozdoby do pierwszej warstwy i robisz normalnie jak zwykłym żelem- po co tyle męczyć naturalki?
Ale jak pilnikiem to ja wolałam odmaczać i robić na nowo niż piłować.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 09:28   #158
DoloresAmores
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
GG do DoloresAmores
Dot.: Żele silikonowe

Dzieki bardzo
DoloresAmores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 13:56   #159
chudkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Żele silikonowe

Witajcie...Od miesiąca pracuję na żelach silikonowych firmy STAR NAIL .Polecam!!!Świetnie się trzymają i tak samo świetnie odchodzą po odmoczeniu to tylko kwestia 5 minut!!!Niestety aplikacja tego typu żelu na naturalną płytkę wymaga od paznokci zdrowego wyglądu i utrzymania.Tzn.jeżeli nałożymy żel s.off na paznokcie słabe lub rozdwojone-żel ten będzie odchodził od wolnego brzegu paznokcia.Z moich obserwacji wyniki też,że żele te mimo wszystko wysuszają troszkę naturalne paznokcie-oczywiście jeśli się je robi często.Poza tym są one naprawdę świetną alternatywą dla lakieru do paznokci!!!Klientki wychodzą od razu z suchymi paznokciami!!!!
chudkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 08:38   #160
DoloresAmores
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
GG do DoloresAmores
Dot.: Żele silikonowe

ostatnio zastanowiłam się nad błyskiem żeli silikowowych... wiadomo, że glossa nie użyję bo będzie pękać jednak czegoś mi brakuje w tych paznokciach, co zrobić żeby naturalki błyszczały się jak tipsy pociągnięte na koniec nabłyszczającym żelem czy jest jakiś preparat który da błysk bo powiem, że te żele od DR średni ten połysk mają (mówię o silikonowych) i czy ktoś próbował nakładać na naturalne paznokcie żele do tipsów?? Chętnie poznam opinie
DoloresAmores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 09:13   #161
magda57
Przyczajenie
 
Avatar magda57
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Żele silikonowe

Cytat:
Napisane przez chudkowa Pokaż wiadomość
Witajcie...Od miesiąca pracuję na żelach silikonowych firmy STAR NAIL .Polecam!!!Świetnie się trzymają i tak samo świetnie odchodzą po odmoczeniu to tylko kwestia 5 minut!!!Niestety aplikacja tego typu żelu na naturalną płytkę wymaga od paznokci zdrowego wyglądu i utrzymania.Tzn.jeżeli nałożymy żel s.off na paznokcie słabe lub rozdwojone-żel ten będzie odchodził od wolnego brzegu paznokcia.Z moich obserwacji wyniki też,że żele te mimo wszystko wysuszają troszkę naturalne paznokcie-oczywiście jeśli się je robi często.Poza tym są one naprawdę świetną alternatywą dla lakieru do paznokci!!!Klientki wychodzą od razu z suchymi paznokciami!!!!
Żele s.off będą odchodziły od wolnego brzegu nawet na super utrzymanych paznokciach, jeżeli nie zalejemy - otulimy żelem krawędzi wolnego brzegu.
Aby utrzmać pazurki w dobrej kondycji ,nawilżone - nie będą się skręcać - wystarczy codziennie na noc zakroplić oliwkę do skórek pod płytkę paznokciową - naprawdę działa.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez DoloresAmores Pokaż wiadomość
ostatnio zastanowiłam się nad błyskiem żeli silikowowych... wiadomo, że glossa nie użyję bo będzie pękać jednak czegoś mi brakuje w tych paznokciach, co zrobić żeby naturalki błyszczały się jak tipsy pociągnięte na koniec nabłyszczającym żelem czy jest jakiś preparat który da błysk bo powiem, że te żele od DR średni ten połysk mają (mówię o silikonowych) i czy ktoś próbował nakładać na naturalne paznokcie żele do tipsów?? Chętnie poznam opinie
Ja pracuję i szkolę żelami s.off Calgel , którymi pokrywa się naturalki, tipsy i przedłuża na szablonie na dowolną długość (są bardzo twarde, nie gumowate i wytrzymałe). Clear Calgel używa się do budowania oraz jako nawierzchniowy - ma bardzo piękny i trwały połysk.
__________________
Warto wiedzieć.....
magda57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.