Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to będzie? - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-21, 15:42   #961
martalaguapa
Raczkowanie
 
Avatar martalaguapa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 158
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Mhm, Marilyn <3

star15, BeaS, he o rany, dziewczyny, z tego co widzę ostro się uczycie, podziwiam zorganizowanie i będę brać przykład

czijo, coś w tym jest wprawdzie odkad jestem z moim obecnym kompletnie mnie nie biorą inni realni faceci, których spotykam, ale nadal nie potrafię się odzwyczaić od lecenia na postaci z seriali/filmów/ksiązek/fanficków a nawet bajek Disneya Mojego to wkurza, więc pozostaje mi slinienie się nad klawiaturą w zaciszu własnego pokoju

Seriale... hmm, True Blood, Gossip Girl, Skins, Californication, 90210, Melrose Place, Lost i teraz Tudorowie. Ah, i Buffy oczywiście To moje ulubione, ale teraz mam fazę na T wlaśnie, sama nawet nie wiem czemu, ale jaram się strasznie ich angielszczyzną, tym że Ci wszyscy lordowie czarują damy dworu tymi wszytskimi "my lady I beseech you" "i want to be your humble servant for I long to cos tam cos tam", no miodzio xD No i jak już powiedziałam, kilku aktórów, którzy są absolutnie seks.... tfu, znaczy się mają OGROOOOMNY talent aktorski no i kostiumy, muzyka.... aaaa, mam taką fazę, że wszytskim o tym przynudzam, wybaczcie

A jakie Ty oglądasz i lubisz najbardziej?
martalaguapa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 15:58   #962
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez martalaguapa Pokaż wiadomość
Seriale... hmm, True Blood, Gossip Girl, Skins, Californication, 90210, Melrose Place, Lost i teraz Tudorowie. Ah, i Buffy oczywiście To moje ulubione, ale teraz mam fazę na T wlaśnie, sama nawet nie wiem czemu, ale jaram się strasznie ich angielszczyzną, tym że Ci wszyscy lordowie czarują damy dworu tymi wszytskimi "my lady I beseech you" "i want to be your humble servant for I long to cos tam cos tam", no miodzio xD No i jak już powiedziałam, kilku aktórów, którzy są absolutnie seks.... tfu, znaczy się mają OGROOOOMNY talent aktorski no i kostiumy, muzyka.... aaaa, mam taką fazę, że wszytskim o tym przynudzam, wybaczcie

A jakie Ty oglądasz i lubisz najbardziej?
Tak, ale z drugiej strony, jak oni potem te kobiety traktowali, kiedy już je zdobyli...
Ja ostatnio mam fazę na The Vampire Diaries tam to dopiero są faceci ponadto lubię Nip/Tuck, Skins, The IT Crowd, 90210, no i czekam aż będę miała dużo wolnego czasu, żeby z należytą uwagą oglądać Weeds, Six Feet Under czy Mad Men, które czekają na dysku
czijo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 16:11   #963
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

To ja chyba jestem dziwna, bo nawet nie kojarzę w większości, o jakich serialach rozmawiacie.
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 16:12   #964
Claaire
Wtajemniczenie
 
Avatar Claaire
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 397
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Witam nową koleżankę


Btw. Olga, Damon jest mój (uprzedzam tylko)


Osłuchałam się dziś tego angielskiego, masakra. Ale zrobiłam sobie jakiś arkusz z gazety wyborczej z ang r. z 2008 roku i miałam prawie wszystko dobrze (straciłam 0,5 punkta ). Modlę się o takie szczęście na maturze

Teraz jeszcze lecą Heroes, a potem jadę z koleżankami.
Uwaga! Od jutra pisze pracę maturalną, ale już tak na serio!

Miłego niedzielnego wieczorka
__________________
Stań się słońcem, a wszyscy Cię zobaczą.
F.Dostojewski
Claaire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 16:31   #965
martalaguapa
Raczkowanie
 
Avatar martalaguapa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 158
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

No tak, wiem, mi też się to absolutnie nie podoba, ale ciekawie się to ogląda, przynajmniej mi. I mam lekki fetysz na punkcie tych wszytskich rozchełstanych koszul z podwiniętymi rekawami

Aaaa, wiedzialam, że o czyms zapomnialam, TVD też uwielbiam, mam za sobą 4 odcinki i reszta czeka na po maturze Claaire, ja także jestem w Team Damon ale bez prawa własności, więc nie wchodzę Ci w drogę

Dobra dziewczyny, zmykam napisać parę wypracowań maturalnych z francuskiego, obijalam się całe dwa dni to teraz mam. Do jutra!
martalaguapa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 16:40   #966
czijo
Zadomowienie
 
Avatar czijo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 926
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez martalaguapa Pokaż wiadomość
No tak, wiem, mi też się to absolutnie nie podoba, ale ciekawie się to ogląda, przynajmniej mi. I mam lekki fetysz na punkcie tych wszytskich rozchełstanych koszul z podwiniętymi rekawami

Aaaa, wiedzialam, że o czyms zapomnialam, TVD też uwielbiam, mam za sobą 4 odcinki i reszta czeka na po maturze Claaire, ja także jestem w Team Damon ale bez prawa własności, więc nie wchodzę Ci w drogę

Dobra dziewczyny, zmykam napisać parę wypracowań maturalnych z francuskiego, obijalam się całe dwa dni to teraz mam. Do jutra!
Zdajesz francuski? ja podstawowy, ustny mam w szkole z oddziałami dwujęzycznymi i boję się jak cholera

Spoko dziewczyny, lubię Damona bardzo, ale chyba wolę Stefana, zwłaszcza odkąd przestał być Edwardem II

Swoją drogą dowiedziałam się, że to, co nam zalinkowała star15 to nie jest piosenka Marilyn, tylko April Stevens, ale przez youtube wszyscy przypisują ją Monroe internet kłaaaaaaaamie. ale zdjęcie Marilyn w tym filmiku - przeeeeeeeepiękne, aż mnie zatkło
czijo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 17:36   #967
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

martalaguapato Ty w avie? Śliczny kolor włosów :zakochany:
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 18:34   #968
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
hej
wchodzac na ten wątek spodziewalam sie raczej rozmowy o maturze
dlatego tez kieruje do was pytanie..czy ktoras z was wybiera sie na psychologie?
wiecie czy warto? do tej pory nie watpilam,ale zaczelam sie wahac ...
ja kiedyś marzyłam o tym
ale niektórzy ludzie potrafią bardzo zniechęcić do planów
a Ty czemu zaczęłaś się wahać?

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Gok jest taki sympatyczny, uwielbiam go
ja nie kojarzę tego polskiego stylisty z innych programów. Ale chyba raz wystąpił w Maglu i u Joli Kwaśniewskiej

Dokładnie, kobiety powinny nauczyć się kochac swoje ciało, niezależnie od wieku i rozmiaru

Tylko nie mów, że nie kochasz swojego ciała
No, ja też, jest taki... kobiecy () ale sympatyczny i taki miły dla tych kobiet.

oooj, czasem się zdarza zwątpić w jego cudownośc





Cytat:
Napisane przez UnbelievableGirl Pokaż wiadomość


dziewczyny kochane właśnie myślę o zaczęciu prawa(jeśli się dostanę) i polityki społecznej na raz.. bo wiecie, na prawie być może się nie utrzymam, a nie chcę mieć roku w plecy. a jeśli się dostanę na prawo to właśnie za duże ryzyko.
wiecie jak to wygląda?
i ile kosztuje ciągnięcie 2 kierunków?
i czy oceny są przepisywane jakoś?
pomoccccccccccccyyyyyyyyy !
wiesz co, moim zdaniem biorąc na głowę 2 kierunki na raz od razu zamykasz sobie drzwi do szansy, że jednak poradzisz sobie na prawie. jeśli pójdziesz tylko na prawo, masz szansę sobie poradzić.
trudny kierunek owszem, ale spójrz ilu ludzi zmienia się na studiach z kompletnych nieuków, na systematyczne osoby z dobrą średnią, więc tym bardziej osoba, która uderza w taki kierunek da sobie radę, bo skoro na taki się dostanie, to już znaczy, że nie jest kompletnym nieukiem
tak ja uważam.

Cytat:
Napisane przez czijo Pokaż wiadomość
No właśnie u nas ma to być tak, jakbyśmy się starali o pracę czy coś, mamy "pokazać swoje mocne strony", a pani profesor ocenia nas z punktu widzenia specjalisty od public relations wiele osób usłyszało zarzut braku oryginalności, więc staram się wymyślić coś ekstra. Niestety kolega już ukradł mi pomysł przedstawienia się od strony astrologicznej
Może przedstawię się po koreańsku


Cytat:
Napisane przez martalaguapa Pokaż wiadomość
dżizas kończę właśnie oglądać drugą serię Tudorow, to tak genialny serial, że bardziej genialnego nie da się zrobić. Czy myślicie, że zachwycanie się postaciami z serialu granymi przez mega hot aktorow to mentalna zdrada swojego faceta?
nie sądzę
ja osobiście nigdy nie podniecałam się aktorami/piosenkarzami. mogli mnie czymś zachwycić, spodobać mi się, ale nigdy nie pałałam do nich miłością i zawsze ze zdziwieniem patrzyłam na tych (a raczej TE ), które zakochiwały się w aktorach np.
a może to dlatego, że jeszcze nie spotkałam odpowiedniego ?

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Koniecznie przesłuchajcie TO! <3 od wczoraj siedzę i słucham. Mrr.
ładne
takie troszke erotyczne

a może to znowu ja mam dziś jakiś erotyczny nastrój

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
To ja chyba jestem dziwna, bo nawet nie kojarzę w większości, o jakich serialach rozmawiacie.
ja też

Cytat:
Napisane przez Claaire Pokaż wiadomość
Osłuchałam się dziś tego angielskiego, masakra. Ale zrobiłam sobie jakiś arkusz z gazety wyborczej z ang r. z 2008 roku i miałam prawie wszystko dobrze (straciłam 0,5 punkta ). Modlę się o takie szczęście na maturze

Teraz jeszcze lecą Heroes, a potem jadę z koleżankami.
Uwaga! Od jutra pisze pracę maturalną, ale już tak na serio!

Miłego niedzielnego wieczorka
no to pięknie

ja dziś spotkałam się z tą panią i zaczęłyśmy sobie rozmawiać o tej prezentacji i mam notatki już jakieś, sklecę z tego wstęp i kawałek jednego podpunktu z konspektu no i za tydzień kolejne
coś się chociaż ruszyło...



Witam nową maturzystkę

Edytowane przez blue_apple
Czas edycji: 2010-03-21 o 18:37
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 19:30   #969
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość



No, ja też, jest taki... kobiecy () ale sympatyczny i taki miły dla tych kobiet.

oooj, czasem się zdarza zwątpić w jego cudownośc



i co najważniejsze, wszystkie te kobiety nie krępowały się go. Czuły się swobodnie przy nim

skoro czasem, to tak jak każda


dobra idę spać. Peace!
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 19:55   #970
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez martalaguapa Pokaż wiadomość
Seriale... hmm, True Blood, Gossip Girl, Skins, Californication, 90210, Melrose Place, Lost i teraz Tudorowie. Ah, i Buffy oczywiście
Z tego wszystkiego znam pogrubione.

Osobiście oglądam 4 seriale.
Gotowe na wszystko
Chirurdzy
Dr. House
Pierwsza miłość. śmieszny jest ten serial. Chociaż drażni mnie czasami i muszę robić sobie co jakiś czas miesięczne przerwy.

--------------

Dziewczyny, ale "Tango" jest fajną książką.
Jak się śmiałam podczas czytania jej.
Koniecznie przeczytajcie.

--------------

No to tego, idę poćwiczyć, umyć się, nauczyć słówek na angielski i o 22.05 film na jedynce oglądać. Nie pamiętam tytułu.

--------------

No i jeszcze chciałam powiedzieć, że oleję Was troszeczkę.
Właśnie sobie uświadomiłam, że do matury jest tylko 42 dni, a muszę już z polskim ruszyć także... do czerwca?
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 20:32   #971
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
No i jeszcze chciałam powiedzieć, że oleję Was troszeczkę.
Właśnie sobie uświadomiłam, że do matury jest tylko 42 dni, a muszę już z polskim ruszyć także... do czerwca?
Do czerwca?! Oszalałaś?

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez UnbelievableGirl Pokaż wiadomość
dziewczyny kochane właśnie myślę o zaczęciu prawa(jeśli się dostanę) i polityki społecznej na raz.. bo wiecie, na prawie być może się nie utrzymam, a nie chcę mieć roku w plecy. a jeśli się dostanę na prawo to właśnie za duże ryzyko.
wiecie jak to wygląda?
i ile kosztuje ciągnięcie 2 kierunków?
i czy oceny są przepisywane jakoś?
pomoccccccccccccyyyyyyyyy !
przede wszystkim : POZYTYWNE MYŚLENIE pozytywne, słyszysz?

poza tym : pomysł studiowania dwóch kierunków jest realny, jak najbardziej lecz naprawdę trudny do wykonania, będzie Cię to kosztowało wiele wyrzeczeń i czasami nawet... łez

i na koniec : oceny owszem czasami są przepisywane jeśli zgadza się liczba godzin wykładu/ćwiczeń i przede wszystkim materiał i nazwa danych zajęć (lecz w większości przypadków są one przepisywane) ale... gdy zaczną się dwie sesje na raz to na 'dzień dobry' nikt nic nie przepisze i możesz się ostro zdemotywować

Pamiętaj P.O.Z.Y.T.Y.W.N.E myślenie
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 20:34   #972
martalaguapa
Raczkowanie
 
Avatar martalaguapa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 158
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

czijo, tak, zdaję francuski rozszerzony, bo z tym i angielskim wiązę studia i przyszłość

SamaraMorganx, dziękuuuję <rumieni się> tak, to ja i kolor mój, akurat on mi odpowiada, czego nie mogę powiedzieć o fakturze moich włosow

blue_apple, dzięki za miłe przyjęcie, miałam nosa że to będzie super wątek ja też pozostaję w sferze zachwytów, uczucia zawsze lokowałam w realnych facetach ale mam parę kolezanek, ktore naprawdę regularnie to robią
I muszę się z Tobą zgodzić- matura bzdura, dodam jeszcze- jak mało która DD

Pffffff wychodzi mi fr uszami. Też zmykam spać

martalaguapa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 20:59   #973
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez martalaguapa Pokaż wiadomość
blue_apple, dzięki za miłe przyjęcie, miałam nosa że to będzie super wątek

ja także cieplutko witam.
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 21:07   #974
rehab4181
Zadomowienie
 
Avatar rehab4181
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 125
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

hejo ;*
przyszłam się tylko zameldować, że wróciłam cała do domu.
i znikam..

orzechowych snów ;*
__________________

bziii ♡.
rehab4181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 21:18   #975
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez martalaguapa Pokaż wiadomość

SamaraMorganx, dziękuuuję <rumieni się> tak, to ja i kolor mój, akurat on mi odpowiada, czego nie mogę powiedzieć o fakturze moich włosow

blue_apple, dzięki za miłe przyjęcie, miałam nosa że to będzie super wątek ja też pozostaję w sferze zachwytów, uczucia zawsze lokowałam w realnych facetach ale mam parę kolezanek, ktore naprawdę regularnie to robią
I muszę się z Tobą zgodzić- matura bzdura, dodam jeszcze- jak mało która DD

Pffffff wychodzi mi fr uszami. Też zmykam spać
a co jest nie tak z ich fakturą ?

no ba, że super




zrobiłam arkusz z biologii i jestem niezadowolona.
czemu ja zawsze stawiam sobie takie wysokie progi i czemu ZAWSZE uważam, że mogłoby być lepiej? Pewnie nawet jakbym miała 90% to bym tak mówiła.
wr.
a może po prostu się nie nadaję do tej matury.
przecież ja mam wiedzę, nie rozumiem czasem tylko o co im chodzi w tych pytaniach...
mam ochotę powiedzieć brzydkie słowo, o.
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 21:30   #976
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Dobry wieczór ;*

Nadrobiłam Was, dużo nie było ale nawet nie mam siły zacytować.
Byłam dziś na rowerze, najpierw się zgrzałam, później mnie przewiało i w efekcie mam plaster rozgrzewający na barku. Bo się ruszyć nie mogłam, dalej nie mogę właściwie . A jeszcze ten plaster tak piecze, ała.

3 arkusze z matmy zrobiłam, jest dobrze. Jutro biologia, bo nie miałam czasu dziś.
I muszę zrobić bibliografię + plan ramowy, a nie wiem jak.
Nie mam już siły do tego.

Ograniczyłam komputer, dopiero teraz dziś weszłam.
Nawet na farmę ze dwa dni nie zaglądałam
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 21:53   #977
UnbelievableGirl
Rozeznanie
 
Avatar UnbelievableGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 904
GG do UnbelievableGirl
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
zrobiłam arkusz z biologii i jestem niezadowolona.
czemu ja zawsze stawiam sobie takie wysokie progi i czemu ZAWSZE uważam, że mogłoby być lepiej? Pewnie nawet jakbym miała 90% to bym tak mówiła.
wr.
a może po prostu się nie nadaję do tej matury.
przecież ja mam wiedzę, nie rozumiem czasem tylko o co im chodzi w tych pytaniach...
mam ochotę powiedzieć brzydkie słowo, o.
to dobrze o Tobie świadczy kochana ;*
a pytań to ja nie rozumiem z czytania ze zrozumieniem z polskiego i przez to piszę milion zdań na jeden temat żeby trafić w to czego oni chcą



dziękuję wszystkim za opinie ;*
swoją drogą pewnie się nie dostanę i problem z głowy
UnbelievableGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 22:15   #978
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Nie mam głowy do niczego, wszystko mi z rąk leci, ale zaraz Was poczytam...
Koleżanka dziewczyny kolegi (parę z Was wie, której - M ), ale w każdym razie znałam ją trochę, miałyśmy spory kontakt w wakacje, miała 3,5 h temuwypadek. Wyszła z domu (taka wieś pod samym miastem) i wpadła pod samochód. Jest cała połamana, nogi, ręce, żebra, miednica, kręgosłup w odcinku szyjnym, ale odrzuciło ją i uderzyła głową w taki wysoki murek. Zawieźli ją do Łodzi, bo oczywiście u nas nie mają nawet sprzętu...
W każdym razie z nią źle


---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
butów nie było rozm. 35-36 i 40+
więc będę szukać butów u siebie bo jeszcze mi zostało 500zł .
A cała Manufaktura dzisiaj w butach, serio. I mi się podobały jak nigdy. Mam nowe baletki i czarne Reeboki, do tego spodnie, dwa t-shirty, koszulę i sweter.
Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
zrobiłam arkusz z biologii i jestem niezadowolona.
czemu ja zawsze stawiam sobie takie wysokie progi i czemu ZAWSZE uważam, że mogłoby być lepiej? Pewnie nawet jakbym miała 90% to bym tak mówiła.
wr.
a może po prostu się nie nadaję do tej matury.
przecież ja mam wiedzę, nie rozumiem czasem tylko o co im chodzi w tych pytaniach...
mam ochotę powiedzieć brzydkie słowo, o.
A na mnie krzyczałaś, że mam nie przesadzać. Ale sama pisałaś, że z biologią tak jest, nie wystarczy umieć, ale przy okazji trzeba rozumieć tok rozumowania egzaminatorów. Ale w maju może być tylko lepiej.
Cytat:
Napisane przez UnbelievableGirl Pokaż wiadomość
dziękuję wszystkim za opinie ;*
swoją drogą pewnie się nie dostanę i problem z głowy
Podzielam opinie dziewczyn, ja na Twoim miejscu skupiłabym się na prawie. Zresztą to było moje marzenie w podstawówce, jak jeszcze uwielbiałam historię i zanim polubiłam matmę.

Dosłownie aż się trzęsę, ale spróbuję zaraz zrobić dwa zestawy z niemieckiego...
__________________


Edytowane przez parodia
Czas edycji: 2010-03-21 o 22:04
parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-21, 22:30   #979
UnbelievableGirl
Rozeznanie
 
Avatar UnbelievableGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 904
GG do UnbelievableGirl
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Parodia kurcze..
ciężko.
smutna sytuacja, ale mogło być gorzej.
chrześnica mojej mamy zginęła w taki sposób, na miejscu, chyba miała z 17 lat..
trzymam kciuki żeby teraz jak najszybciej dochodziła do zdrowia
i Ty się trzymaj ;*

co do prawa to ja historii nie znoszę, pamięci do dat nie mam i dlatego chyba nic z tego.
a szkoda, bo argumentować potrafię jak nikt inny i jak chcę to każdego przegadam
UnbelievableGirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 23:32   #980
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Żona mojego kuzyna miała podobną sytuację, jak miała chyba z 15 lat, szła chodnikiem z młodszą siostrą i malutkim bratem. Ona była tylko lekko poturbowana, siostra długo do siebie dochodziło, a brat zginął. Teraz miałby tyle lat co ja, zawsze to powtarza
Właśnie ta P. też ma 17, rocznikowo 18, rok młodsza od nas...
Na razie jest w bardzo ciężkim stanie, przez te obrażenia głowy
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 08:57   #981
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Nie mam głowy do niczego, wszystko mi z rąk leci, ale zaraz Was poczytam...
Koleżanka dziewczyny kolegi (parę z Was wie, której - M ), ale w każdym razie znałam ją trochę, miałyśmy spory kontakt w wakacje, miała 3,5 h temuwypadek. Wyszła z domu (taka wieś pod samym miastem) i wpadła pod samochód. Jest cała połamana, nogi, ręce, żebra, miednica, kręgosłup w odcinku szyjnym, ale odrzuciło ją i uderzyła głową w taki wysoki murek. Zawieźli ją do Łodzi, bo oczywiście u nas nie mają nawet sprzętu...
W każdym razie z nią źle


-
przykre to jest. oby wszystko było dobrze... trzymaj się

dziewczyny nawet nie mam czas, żeby więcej cytować... doba jak dla mnie jest za krótka...na nic nie mam czasu, ciągle jest coś. Chciałabym przespać kwiecień i maj.

postanowienie: nie wchodzę na wizaż (chyba, że wieczorem).
Miłego dnia
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.

effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 10:11   #982
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez effciaa16 Pokaż wiadomość
przykre to jest. oby wszystko było dobrze... trzymaj się

dziewczyny nawet nie mam czas, żeby więcej cytować... doba jak dla mnie jest za krótka...na nic nie mam czasu, ciągle jest coś. Chciałabym przespać kwiecień i maj.

postanowienie: nie wchodzę na wizaż (chyba, że wieczorem).
Miłego dnia
Niestety z późno... Umarła o 4.15. Już jej nie przewozili do Łodzi, bo i tak nie przeżyłaby transportu.
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 13:12   #983
chiddy
Zadomowienie
 
Avatar chiddy
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 628
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Niestety z późno... Umarła o 4.15. Już jej nie przewozili do Łodzi, bo i tak nie przeżyłaby transportu.
strasznie mi przykro
trzymaj się...
chiddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 14:20   #984
star15
Zakorzenienie
 
Avatar star15
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 483
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Bry. ;**

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
ładne
takie troszke erotyczne

a może to znowu ja mam dziś jakiś erotyczny nastrój
Nie, to JEST erotyczne. i rzeczywiście to nie autorstwa Merylin Monroe, tylko Aphil Stevens.

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
a co jest nie tak z ich fakturą ?

no ba, że super




zrobiłam arkusz z biologii i jestem niezadowolona.
czemu ja zawsze stawiam sobie takie wysokie progi i czemu ZAWSZE uważam, że mogłoby być lepiej? Pewnie nawet jakbym miała 90% to bym tak mówiła.
wr.
a może po prostu się nie nadaję do tej matury.
przecież ja mam wiedzę, nie rozumiem czasem tylko o co im chodzi w tych pytaniach...
mam ochotę powiedzieć brzydkie słowo, o.


Będzie dobrze, każda z nas teraz ma załamkę odnośnie swojej wiedzy i umiejętności, ale kto jak kto, Ty nie powinnaś mieć wątpliwości, że Ci się powiedzie. jesteś zdolna, pracowita i masz zapał - czego chcieć więcej? Będę pałować jak jeszcze ponarzekasz!


Justyna - przykra sytuacja... trzymaj się Mała. ;***


Martyna, dzięki za kartkę. ;*** tym razem odpiszę.
__________________
"Różne momenty wiszą w przestrzeni jak prześcieradła, jak ekrany, na których wyświetla się jakiś moment; świat składa się z takich nieruchomych momentów, wielkich metazdjęć, a my przeskakujemy z jednego na drugi."


Studentka

Edytowane przez star15
Czas edycji: 2010-03-22 o 14:22
star15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 15:51   #985
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
To ja chyba jestem dziwna, bo nawet nie kojarzę w większości, o jakich serialach rozmawiacie.
ja też nie kojarzę

Cytat:
Napisane przez martalaguapa Pokaż wiadomość
czijo, tak, zdaję francuski rozszerzony, bo z tym i angielskim wiązę studia i przyszłość

SamaraMorganx, dziękuuuję <rumieni się> tak, to ja i kolor mój, akurat on mi odpowiada, czego nie mogę powiedzieć o fakturze moich włosow

blue_apple, dzięki za miłe przyjęcie, miałam nosa że to będzie super wątek ja też pozostaję w sferze zachwytów, uczucia zawsze lokowałam w realnych facetach ale mam parę kolezanek, ktore naprawdę regularnie to robią
I muszę się z Tobą zgodzić- matura bzdura, dodam jeszcze- jak mało która DD

Pffffff wychodzi mi fr uszami. Też zmykam spać
ja też witam


Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Niestety z późno... Umarła o 4.15. Już jej nie przewozili do Łodzi, bo i tak nie przeżyłaby transportu.
jak w jedną krótką chwilę można stracić życie..
przykre, Justyna, trzymajcie się wszyscy (nawet sobie nie wyobrażam co teraz przeżywa M., jako jej bliższa koleżanka.. i co przeżywa rodzina Dziewczyny)..

od śmierci mojego brata też zaraz miną już trzy lata..
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 16:04   #986
rehab4181
Zadomowienie
 
Avatar rehab4181
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 125
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Niestety z późno... Umarła o 4.15. Już jej nie przewozili do Łodzi, bo i tak nie przeżyłaby transportu.
tragedia


Cytat:
Napisane przez star15 Pokaż wiadomość
Martyna, dzięki za kartkę. ;*** tym razem odpiszę.
Martyna ja pamiętam dzisiaj wyszłam po 15 ze szkoły, ale jutro lub najpóźniej w środę kupię i wyślę Ci tą kartkę

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
od śmierci mojego brata też zaraz miną już trzy lata..




zajrzę wieczorem to się rozpiszę ;*
__________________

bziii ♡.
rehab4181 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 16:35   #987
mirinda3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 112
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Witam wszystkich Jako tegoroczna maturzystka dołączam do was;D Może czytając was, patrząc na wasze przygotowania, sama pokonam lenia i wezmę sie za naukę
Cytat:
Napisane przez UnbelievableGirl Pokaż wiadomość
a pytań to ja nie rozumiem z czytania ze zrozumieniem z polskiego i przez to piszę milion zdań na jeden temat żeby trafić w to czego oni chcą
Widzę, ze nie tylko ja tak mam masakra, niby po polsku to powinnam rozumieć, a jednak xD
i tak motam motam, żeby napisać wszystko co mogłoby być w kluczu, żeby trafić i w ten sposób zamiast odpowiedzieć jednym zdaniem to ja epopeje piszę
mirinda3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 17:15   #988
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

parodia - trzymaj się
wracając do mnie ograniczam wizaż- na pól godziny dziennie,pewnie będzie to 20.00-20.30.
muszę się uczyć!
moje postanowienie to 40 zadań z mat dziennie!
zobaczymy jak to wyjdzie... jutro mam spr z mat "zbiorówkę" niby powiedzial,że to z informatora maturalnego... tylko że do podstawy wg mnie są tam 43 zadania,wg niego 80...
także dupa bo nie wiemy z czego to będzie!
ehh lecę do nauki-ostatnio chodzilam taka rozkojarzona przez dziadka i kot(ma cukrzyce-dostaje insuline(pomyślalby ktoś,żeby kotu dawać insulinę?!)) i przez jakieś 1,5 miesiąca nie potrafilam się nauczyć slówek z ang! nic,zero!
i teraz wszystkie co znam mi się pomieszaly,muszę sobie poprzypominać.
ok lecę do mat,buziaki
__________________
ODWYK KOSMETYCZNY,mam:
próbki: bylo18,jest 5 dąże do 0
kolorowe: bylo27,jest 28 dąże do 15
pielęgnacja: bylo54,jest 46 dąże do 35

Wkręcam się w mineraly

WYMIANA :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411397
tynas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 17:21   #989
effciaa16
Zakorzenienie
 
Avatar effciaa16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 874
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
Niestety z późno... Umarła o 4.15. Już jej nie przewozili do Łodzi, bo i tak nie przeżyłaby transportu.

kuźwa no! Boże z całego serca współczuję jej rodzinie i ogólnie najbliższemu otoczeniu.

----
dobra zrobiłam dużo zadań z matmy i muszę chwilkę odpocząć, lookne jeszcze coś i mykam.
__________________
Dzieciństwo kończy się wtedy, gdy bezpowrotnie przestajemy pytać dlaczego.

effciaa16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-22, 17:21   #990
Inspiracyjna
Wtajemniczenie
 
Avatar Inspiracyjna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 400
GG do Inspiracyjna
Dot.: Maturzystki 2010 cz. VI - ciemno wszędzie, głucho wszędzie,co to będzie,co to b

Witam dziewczęta i chłopców jak są

Słuchajcie mam takie pytanie na które nie znajdę odpowiedzi na stronach cke itp

Mianowicie:

Macie jakieś pomysły co do książek mających coś wspólnego z tematem "problem relacji między pokoleniami" ?

Myśle że siedzą tu mądre osoby i ktoś mnie chociaż trochę nakieruje...
__________________
osiągać cele krok po kroku
i wyznaczać kolejne



zmieniam się na lepsze - DLA SIEBIE !
Inspiracyjna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.