25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-25, 23:39   #541
lonelyrun
lonelyrun
 
Avatar lonelyrun
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 322
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

I znowu 0/25. Wytrzymałam aż 1 dzień wow.
i akurat przed jutrzejszym zakończeniem roku szkolnego, gdzie muszę wyjść na środek po świadectwo z wyróżnieniem... oooj
lonelyrun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 01:31   #542
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez nattttt Pokaż wiadomość
Nie wiem co się kryje pod stwierdzeniem "drapanie", bo ja nie drapię tylko jak juz zacznę robić totalną masakre to wyciskam kazdy por na mojej twarzy i nie wyobrazam sobie zeby komukolwiek pokazac sie w takim stanie,a jesli chce wycisnac tylko to co az sie prosi to wiadomo ze nie robie z tego zadnych tajemnic. My jestesmy ze sobą ponad 5 lat, mamy 3 letniego syna i on raczej nie zwraca uwagi na stan mojej cery, po prostu wydaje mi sie ze faceci są mało spostrzegawczy, w kazdym razie nigdy nie prawil mi zadnych uwag na ten temat, a ja sama jakoś nie mam potrzeby z nim o tym rozmawiac.

U mnie coraz lepiej.. tfu tfu zeby nie zapeszyc
Mój zawsze gdy mnie poniesie komentuje: "co, nie mogłaś się powstrzymać?", "już musiałaś zorać japę?", "widzę, że ładnie zorałaś" itp. Ale ja mam bardzo jasną karnację i tych czerwonych plam nie da się nie zauważyć, zwłaszcza, że ja nie wyciskam a dosłownie orzę, pozostawiając często krwawiące rany
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 09:47   #543
myszartek
Przyczajenie
 
Avatar myszartek
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 29
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Fragment ze znalezionego bloga, całkiem zgrabnie opisane:

"Ewa wstaje rano z poczuciem braku. W tym wypadku braku snu, spała zbyt krótko bo do późna przeglądała internet i oglądała seriale by zająć myśli. Wie też, że wczoraj jej dieta pozostawiała sporo do życzenia, myśli więc, że dziś musi dużo sobie odmawiać i bardziej panować nad swoimi zachciankami. Pierwsze spojrzenie w lustro jest najgorszym momentem poranka. Zalewa ją fala negatywnych myśli, czuje się brzydka, za gruba, dokładnie lustruje wszystkie niedoskonałości. Gdyby wyglądała inaczej była by szczęśliwsza. Nakłada makijaż by ukryć swoje mankamenty, by wyglądać jak ktoś inny, aby trochę się za nim schować, jednocześnie mając poczucie, że nie jest to zbyt pomocne.
Szybko wychodzi z domu bez śniadania, popijając kawę aby nadrobić braki energii. Cały dzień jest spięta, czuje że ludzie oceniają jej wygląd, są nieprzychylni. Sama ocenia wygląd innych kobiet, próbując poprawić sobie samopoczucie, często myśli jednak, że każda jest w jakiś sposób lepsza od niej. Ewa może obgryzać paznokcie i wstydzi się swoich dłoni. Często dotyka twarzy szukając palcami niedoskonałości. W połowie dnia dopada ją ochota na coś do jedzenia a kiedy wchodzi do sklepu nie może oprzeć się ulubionemu smakołykowi. Jedzenie na chwilę przynosi ulgę, ale za chwilę nadchodzą wyrzuty sumienia i w konsekwencji czuje się gorzej niż przed 'posiłkiem'. Obiecuje sobie bardziej się pilnować ale czuje, że jest do niczego i nie potrafi nawet zdrowo jeść. Po powrocie do domu sytuacja się powtarza a po całym dniu negatywnych myśli i porażek Ewa ma już dość. Znów staje przed lustrem i po demakijażu próbuję 'naprawić' swoją cerę wyduszając niedoskonałości i rozdrapując ranki. Takie oczyszczanie trochę ją relaksuje i przywraca poczucie kontroli. Tak naprawdę jednak 'karze' swoją skórę za to, że nie jest tak idealna jak skóra innych dziewczyn.
Z powodu złej diety i stresu jej włosy zaczynają wypadać, a kiedy znajduje je pod prysznicem jest jeszcze bardziej załamana. I tak ma ich za mało, a teraz będzie jeszcze gorzej.

Każda z nas jest czasem Ewą. Musimy jednak pamiętać, że jeśli nie lubimy siebie, nie będziemy umiały zaopiekować się sobą i dbać o siebie tak, aby zobaczyć pozytywne rezultaty. Z negatywnych uczuć nigdy nie wynika nic dobrego. Być może nigdy też nie spełnimy swoich surowych oczekiwań i nigdy nie zasłużymy na swoją sympatię. Musimy więc, postarać się okazać jej sobie choć trochę już teraz.

Warto upewnić się, że nie sabotujemy swojego leczenia i postępów, że nie działamy na swoją szkodę i zajmujemy się sobą najlepiej jak potrafimy. Nikt za nas tego nie zrobi.

Jeśli czujemy, że nie potrafimy poradzić sobie z naszymi problemami warto porozmawiać z kimś, kto może nam pomóc."
__________________
Wyruszam dziś do nikąd znów, lecz zawsze warto iść.
myszartek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 12:06   #544
Olenka96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

dziewczyny, biore udział w konkursie i potrzebuje pomocy. jesli znalazlybyscie czas bardzo prosze o pomoc
https://www.facebook.com/CosmoshopHa...type=1&theater
Olenka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 13:07   #545
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Olenka96 Pokaż wiadomość
dziewczyny, biore udział w konkursie i potrzebuje pomocy. jesli znalazlybyscie czas bardzo prosze o pomoc
https://www.facebook.com/CosmoshopHa...type=1&theater
Głos oddany Super wyglądasz!
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 14:53   #546
Olenka96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

dziękuje,w koncu jakis pozytyw bo glownie dostaje krytyke. nie wiem skad w ludziach tyle nienawisci. a co do akcji wyciskania, na buzi musze przyznac ze od kad ograniczam jest lepiej ale reszta ciala nadal kipi tradzikiem :P no niestety skupilam sie tam zamiast na buzi . :p nie wiecie moze jak sie wypromowac zeby wyłudzić like? wiem ze to smieszne ale bardzo mi zalezy, gdyz nagroda sa wloski a ja genetycznie mam bardzo malo.. nawet od fryzjerek mam zapytania czy stosuje chemie..

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
Głos oddany Super wyglądasz!
dziękuje,w koncu jakis pozytyw bo glownie dostaje krytyke. nie wiem skad w ludziach tyle nienawisci. a co do akcji wyciskania, na buzi musze przyznac ze od kad ograniczam jest lepiej ale reszta ciala nadal kipi tradzikiem :P no niestety skupilam sie tam zamiast na buzi . :p nie wiecie moze jak sie wypromowac zeby wyłudzić like? wiem ze to smieszne ale bardzo mi zalezy, gdyz nagroda sa wloski a ja genetycznie mam bardzo malo.. nawet od fryzjerek mam zapytania czy stosuje chemie..
Olenka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 16:06   #547
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Jak mogę od siebie napisać tutaj do innych dziewczyn żeby głosowały "na naszą" Wszystkie mamy ten sam problem i fajnie sobie pomagać Jeśli Olence96 się uda wygrać to zawsze będzie to dla niej radość i poprawa humoru a to u nas takie ważne Dużo radości, lepszy humor= mniej wyciskania i drapania
Myślę, że możesz napisać na jakiejś grupie na fb jeśli należysz
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-26, 16:58   #548
Olenka96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
Jak mogę od siebie napisać tutaj do innych dziewczyn żeby głosowały "na naszą" Wszystkie mamy ten sam problem i fajnie sobie pomagać Jeśli Olence96 się uda wygrać to zawsze będzie to dla niej radość i poprawa humoru a to u nas takie ważne Dużo radości, lepszy humor= mniej wyciskania i drapania
Myślę, że możesz napisać na jakiejś grupie na fb jeśli należysz
pisalam na jakis stronach typu pomagamy w konkursach ale wiekszosc osob leci like za like i jeszcze trzeba dowowdy wysylac, w zadnych innych grupach nie udzielam sie aktywnie, jakos na fb gdy kazdy wie ze ja to ja nie lubie opowiadac swoich problemow lub nadmiernie w czyms brac udzial i wychodzic oza szereg. konkurs jest moim pierwszym w jakim biore udzial i bardzo mi zalezy, nikt nie wie jak to jest nie miec wlosow.. nie moge z nimi zrobic nic a nic. jest mi poprostu przykro jak sie mnie pyta ktos czy jestem po chemii albo mowi o boze ty nie masz wlosow .. chcialabym byc przecietna i z wlosow i z tradziku i w czym kolwiek.. nie oczekuje bycia idealem. chce miec tylko normalny problem z tradzikiem i normlana gestosc wlosow , zebym mogla miec rozpuszczone wlosy bez przeswitow i widocznych uszu :/
Olenka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 18:13   #549
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Olenka96 Pokaż wiadomość
pisalam na jakis stronach typu pomagamy w konkursach ale wiekszosc osob leci like za like i jeszcze trzeba dowowdy wysylac, w zadnych innych grupach nie udzielam sie aktywnie, jakos na fb gdy kazdy wie ze ja to ja nie lubie opowiadac swoich problemow lub nadmiernie w czyms brac udzial i wychodzic oza szereg. konkurs jest moim pierwszym w jakim biore udzial i bardzo mi zalezy, nikt nie wie jak to jest nie miec wlosow.. nie moge z nimi zrobic nic a nic. jest mi poprostu przykro jak sie mnie pyta ktos czy jestem po chemii albo mowi o boze ty nie masz wlosow .. chcialabym byc przecietna i z wlosow i z tradziku i w czym kolwiek.. nie oczekuje bycia idealem. chce miec tylko normalny problem z tradzikiem i normlana gestosc wlosow , zebym mogla miec rozpuszczone wlosy bez przeswitow i widocznych uszu :/
Spróbuj ajurwedyjskiej terapii do włosów Orientana, cudów może nie zdziała, ale mi bardzo pomogła Polecam naprawdę Tylko 22 czy tam 24 zł, więc cena jest przyjazna. Ja miałam mnóstwo nowych włosków po niej i zahamowała też wypadanie Tonik z Orientany do włosów za to jest beznadziejny jak coś, jego nie polecam ;/
Link do terapii
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-wlosow.html
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876

Edytowane przez shini
Czas edycji: 2015-06-26 o 18:14
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 18:29   #550
Olenka96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Mam genetycznie cienkie włoski. Przez pierwsze 4 lata życia byłam lysa a potem coś się pojawiło . Próbowałam juz wszystkich możliwych sposobów . Tabletek za 200 zł niby cudownych . Mam ciągle nowe włoski maleńkie ale są tak cieniutkie ze nic to nie daje . Wyciąglam juz z włosów co się da ale niestety okazało się ze to za mało . Nikt nie wie jak to jest co dzień chodzić w kitce i patrzeć jak wszystkie dziewczyny w moim wieku mają piękne rozpuszczone włosy i jeszcze narzekają ze zniszczone . Nawet fryzjerka przed ślubem kuzynki powiedziała ze z moich włosów to tylko kitke . Jest mi z tym poprostu ciężko a takie doczepki są drogie :/ nie wiem już gdzie szukać pomocy
Olenka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 18:37   #551
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Olenka96 Pokaż wiadomość
pisalam na jakis stronach typu pomagamy w konkursach ale wiekszosc osob leci like za like i jeszcze trzeba dowowdy wysylac, w zadnych innych grupach nie udzielam sie aktywnie, jakos na fb gdy kazdy wie ze ja to ja nie lubie opowiadac swoich problemow lub nadmiernie w czyms brac udzial i wychodzic oza szereg. konkurs jest moim pierwszym w jakim biore udzial i bardzo mi zalezy, nikt nie wie jak to jest nie miec wlosow.. nie moge z nimi zrobic nic a nic. jest mi poprostu przykro jak sie mnie pyta ktos czy jestem po chemii albo mowi o boze ty nie masz wlosow .. chcialabym byc przecietna i z wlosow i z tradziku i w czym kolwiek.. nie oczekuje bycia idealem. chce miec tylko normalny problem z tradzikiem i normlana gestosc wlosow , zebym mogla miec rozpuszczone wlosy bez przeswitow i widocznych uszu :/
a byłaś ze swoim problemem u endokrynologa?
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-26, 19:13   #552
Olenka96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
a byłaś ze swoim problemem u endokrynologa?
Mam takie włosy od zawsze i nie wiem czy to wina hormonów . Lekarz dermatolog powiedział ze gdyby to była wina hormonów to moj trądzik był by nawet inny . Mam zamiar kiedyś do endokrynologa trychologa ale to najpierw trzeba mieć pieniążki na takie wizyty i lekarstwa
Olenka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 19:18   #553
LOVimmortality
Raczkowanie
 
Avatar LOVimmortality
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 110
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Olenka96 Pokaż wiadomość
dziewczyny, biore udział w konkursie i potrzebuje pomocy. jesli znalazlybyscie czas bardzo prosze o pomoc
https://www.facebook.com/CosmoshopHa...type=1&theater
Zagłosowałam! Jesteś baaardzo ładna!
LOVimmortality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 20:11   #554
lonelyrun
lonelyrun
 
Avatar lonelyrun
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 322
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Haha wczorah tak podrapałam buzie, że dziś mój nos wygląda jakby miał bliskie spotkanie z asfaltem sama z siebie mam bekę
lonelyrun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 20:37   #555
antonina111
Raczkowanie
 
Avatar antonina111
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 54
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Hej, też jestem tu nowa, dwa dni bez wyciskania
buzia dokładnie myta rano i wieczorem. Potrzebuję jeszcze jakiś krem. Czy ktoś tu ma doświadczenie z qcerą? słyszałam, że to skuteczny krem i daje radę, dlatego dziś go kupiłam i zaczynam stosować ale chętnie poznam Wasze doświadczenia
antonina111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 21:07   #556
Olenka96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez LOVimmortality Pokaż wiadomość
Zagłosowałam! Jesteś baaardzo ładna!
Z tapetą na ryjku dziękuję za głos

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez lonelyrun Pokaż wiadomość
Haha wczorah tak podrapałam buzie, że dziś mój nos wygląda jakby miał bliskie spotkanie z asfaltem sama z siebie mam bekę
ja cały czas 0/25 , jedyne co mogę polecić jeśli się nie powstrzymujesz to nakluwanie igła , oczywiście przemyta spirytusem czy czymś innym antybakteryjnym. O wiele szybciej się goi i nie trzeba dociskac :P

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez antonina111 Pokaż wiadomość
Hej, też jestem tu nowa, dwa dni bez wyciskania
buzia dokładnie myta rano i wieczorem. Potrzebuję jeszcze jakiś krem. Czy ktoś tu ma doświadczenie z qcerą? słyszałam, że to skuteczny krem i daje radę, dlatego dziś go kupiłam i zaczynam stosować ale chętnie poznam Wasze doświadczenia
Podziwiam dla mnie dwa dni to już naprawdę dużo ten krem na trądzik czy zwyczajny nawilżający ?
Olenka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-26, 23:04   #557
Limanniel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 56
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

U mnie już 2/25
__________________

Limanniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 07:20   #558
nattttt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 41
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

U mnie od nowa ... 1/25
nattttt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 11:05   #559
lonelyrun
lonelyrun
 
Avatar lonelyrun
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 322
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

A ja wczoraj nie drapałam 1/25 nawet nie było kiedy - zakończenie roku, odpoczynek, szybkie sprzątanie i do chłopaka

Wpadłam na pomysł, żeby każda z nas napisała może jakiś swój sprawdzony sposób na drapanie, czyli co zrobić żeby powstrzymać się od wyciskania?
Ja ze swojej strony mogę polecić, żeby znaleźć taką porę w ciągu dnia, kiedy najczęściej przysysamy się do lustra i w tym czasie np. pomalować paznokcie 💅 bo kto świeżo pomalowanymi paznokciami będzie maltretował twarz? Szkoda paznokci Pozdrawiam i czekam na wasze propozycje.
lonelyrun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-27, 12:11   #560
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Ja małą krostkę koło ramienia/ obojczyka wysuszyłam Effaclarem Duo zamiast drapać Sukces
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 12:37   #561
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Mam znowu gule na policzku i bardzo boli baa nawet ujścia nie ma, żeby ją wydusić....
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 14:46   #562
Olenka96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez lonelyrun Pokaż wiadomość
A ja wczoraj nie drapałam 1/25 nawet nie było kiedy - zakończenie roku, odpoczynek, szybkie sprzątanie i do chłopaka

Wpadłam na pomysł, żeby każda z nas napisała może jakiś swój sprawdzony sposób na drapanie, czyli co zrobić żeby powstrzymać się od wyciskania?
Ja ze swojej strony mogę polecić, żeby znaleźć taką porę w ciągu dnia, kiedy najczęściej przysysamy się do lustra i w tym czasie np. pomalować paznokcie 💅 bo kto świeżo pomalowanymi paznokciami będzie maltretował twarz? Szkoda paznokci Pozdrawiam i czekam na wasze propozycje.
Na buzi zakrywam jakaś maścią albo korektor em antybakteryjnym ale na ramiona dekolt i plecy nie mam żadnego sposobu :/
Olenka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 15:11   #563
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez Olenka96 Pokaż wiadomość
Na buzi zakrywam jakaś maścią albo korektor em antybakteryjnym ale na ramiona dekolt i plecy nie mam żadnego sposobu :/
Ja jak już coś rozdrapię, albo mnie mega wkurza na dekolcie to zaklejam zwykłym plastrem, pleców na szczęście nie widzę to mało drapię, swego czasu bardzo drapałam kark, bo to co wyczułam pod palcami drapałam, ale już jakoś rzadko tam sięgam... Na ręce i w moim przypadku uda/ pośladki nie mam sposobu ;/ (robię tylko regularnie peelingi, poza twarzą, szyją i dekoltem mechaniczne np. ze Starej Mydlarni, czasem się powstrzymam od drapania i zamiast tego zrobię tylko peeling.
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 19:14   #564
LastTime
Rozeznanie
 
Avatar LastTime
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 978
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Postanowiłam dołączyć do Was
Na razie 0/25, bo dzisiaj już z samego rana wyciskałam...
__________________
''A jeśli już przepaść i pustka między nami,
To tylko taka na sekundę,
Między ustami a ustami.''
happysad

LastTime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 21:09   #565
LOVimmortality
Raczkowanie
 
Avatar LOVimmortality
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 110
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Ja niestety też znów 0/25, zmasakrowałam rano twarz, mam taką gulę na brodzie że aż wstyd!! Oby jutro było lepiej Chyba w tygodniu wybiorę się umówić na wizytę do endykrynologa.
LOVimmortality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 21:40   #566
Olenka96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 73
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
Ja jak już coś rozdrapię, albo mnie mega wkurza na dekolcie to zaklejam zwykłym plastrem, pleców na szczęście nie widzę to mało drapię, swego czasu bardzo drapałam kark, bo to co wyczułam pod palcami drapałam, ale już jakoś rzadko tam sięgam... Na ręce i w moim przypadku uda/ pośladki nie mam sposobu ;/ (robię tylko regularnie peelingi, poza twarzą, szyją i dekoltem mechaniczne np. ze Starej Mydlarni, czasem się powstrzymam od drapania i zamiast tego zrobię tylko peeling.
Tez postanowiłam zaklejac plastrami żeby się szybciej goilo i żebym nie dociskala kilka razy dziennie . Niestety jednorazowe moje zaklejanie plastrami z używało cała paczkę 48 plastrów . :/ na plecach wyczuwam albo w łazience się obroce i na górnej części pleców i ramion i dekoltu sprawiam sobie nowe blizny . Próbowałam obcinać paznokcie ale fakt taki ze nadal próbowałam wyciskac ale wychodziło to gorzej i pozostałam przy dłuższych paznokciach bo wyciskam ale szybciej się goi i nie wciskam stanu zapalnego w krwioobieg żeby się bardziej rozprzestrzenil :P
Olenka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-28, 09:48   #567
lonelyrun
lonelyrun
 
Avatar lonelyrun
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 322
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Mam jeszcze jeden sposób, może wydać się kontrowersyjny, ale jeżeli macie dobry podkład, który nie zapycha to nosić go od samego wstania z łóżka i zmyć go tuż przed położeniem się spać i spróbujcie tak przez tydzień.
Nikt nie będzie chciał sobie zniszczyć makijażu choć pamiętam jak ja kiedyś siedziałam na każdej lekcji i rozdrapywałam, wyglądałam strasznie i ludzie się pytali co mi się stało
lonelyrun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-28, 09:51   #568
Ombrmama
Przyczajenie
 
Avatar Ombrmama
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

0/25 a bylo juz tak dobrze! Ale wyskoczył mi jeden cholernik i go dorwalam noooo
Lonelyrun dla mnie niestety taki podklad nigdy nie byl ochroną, bo mam tak tlusta cerę, ze po 2-3 godzinach prawie nie ma po nim śladu :P
Ombrmama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-28, 10:15   #569
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez lonelyrun Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jeden sposób, może wydać się kontrowersyjny, ale jeżeli macie dobry podkład, który nie zapycha to nosić go od samego wstania z łóżka i zmyć go tuż przed położeniem się spać i spróbujcie tak przez tydzień.
Nikt nie będzie chciał sobie zniszczyć makijażu choć pamiętam jak ja kiedyś siedziałam na każdej lekcji i rozdrapywałam, wyglądałam strasznie i ludzie się pytali co mi się stało
Ja chodzę odkąd wstanę aż do pójścia spać w Vichy Dermablend Często śpię do 10/11 rano, więc nie jest tak źle Teraz biorę Izotek i dopiero już na Izo zaczęłam go używać, ale chyba nie powinien zapychać
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-28, 16:32   #570
lonelyrun
lonelyrun
 
Avatar lonelyrun
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 322
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez shini Pokaż wiadomość
Ja chodzę odkąd wstanę aż do pójścia spać w Vichy Dermablend Często śpię do 10/11 rano, więc nie jest tak źle Teraz biorę Izotek i dopiero już na Izo zaczęłam go używać, ale chyba nie powinien zapychać
Hmmm no nie wiem... jest to dość ciężki podkład. Ja używam astor perfect stay 24 h i mi wystarcza, choc sa dni kiedy to jest za malo a do tego korektor oriflame taki dwustronny z zielonym.
lonelyrun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-05 21:29:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.