Jaki kolor ścian ? ;) - pomoc w doborze - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-23, 09:40   #181
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: SOCZYSTY ZIELONY KOLOR ŚCIAN - jak mi sie udalo:)

Po pomalowaniu pokoju gdy farba jeszcze nie wyschla bardzo meczylo tzn.ten zielony,taki soczysty... po wyjsciuz pokoju wszystko widzialam na rózowo ale jak wyschlo.... i farba o pare tonów wyblakła to bylo super.Nie meczylo oczu a raczej powiedzialabym ze dobrze na nie dzialalo.Wogoel zielen dziala pozytwynie na wzrok
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 09:45   #182
neelaa
Raczkowanie
 
Avatar neelaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 233
Dot.: SOCZYSTY ZIELONY KOLOR ŚCIAN - jak mi sie udalo:)

Też chciałabym zobaczyć zdjęcia
neelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 10:10   #183
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Red face Dot.: SOCZYSTY ZIELONY KOLOR ŚCIAN - jak mi sie udalo:)

hmmm to moze ja jednak wybiore tapete : bo i tak nie ma takiego kolorku co by mi odpowiadla bo wyblaknie lub trzeba duzo wartsw nakladac...ale nie wiem czy tapeta bedzie dobra bo ja mam psa...ktory bedzie ogromny hehehe a hmm jak myslicie tapeta na sciany a na sufit farba? czy juz sobie gore odpuscic?chcialabym przy zielonej tapecie zolty lub niebieski (niebo :P ) ale nie wiem czy to bedzie ladne :/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 10:52   #184
Cysiolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 144
Dot.: SOCZYSTY ZIELONY KOLOR ŚCIAN - jak mi sie udalo:)

Cytat:
Napisane przez Mary_Q
hmmm to moze ja jednak wybiore tapete : bo i tak nie ma takiego kolorku co by mi odpowiadla bo wyblaknie lub trzeba duzo wartsw nakladac...ale nie wiem czy tapeta bedzie dobra bo ja mam psa...ktory bedzie ogromny hehehe a hmm jak myslicie tapeta na sciany a na sufit farba? czy juz sobie gore odpuscic?chcialabym przy zielonej tapecie zolty lub niebieski (niebo :P ) ale nie wiem czy to bedzie ladne :/
Ja na twoim miejscu pomalowalabym sufit na zolto przy zielonej tapecie. Ale to tylko moje zdanie, moze np. dwa takie kolory beda meczyc oczy? Z drugiej strony niebieski sufit tez moze wyjsc bardzo ladnie, kiedy bedzie to jasny odcien... Pozdrawiam
Cysiolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 12:20   #185
Jus_Tyna
Raczkowanie
 
Avatar Jus_Tyna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraina spełniania swoich ambicji
Wiadomości: 177
Question Niebieski kolorek ścian

Ratujcie!! Mój pokój jest koloru niebieskiego. Ma niebieskie meble i od strony łóżka niebieskie panele. Może i ładny kolor ale zdecydowanie już mi się znudził, w pokoju wydaje się że jest strasznie zimno i nieprzytulnie.
Mam możliwośc pomalowania go w najbliższym czasie. Zdecydowałam że będzie miał dwa kolory niebieski i jakiś drugi. Niebieski musi być ponieważ paneli i mebli narazie nie zmieniam. Jaki kolor pasowałby do niebieskiego żeby w pokoju było bardzo przytulnie?
Jus_Tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 12:35   #186
smoniczka
Raczkowanie
 
Avatar smoniczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gorzów
Wiadomości: 73
GG do smoniczka
Dot.: Niebieski kolorek ścian

Ja myśle, że dobrze pasowałby żółty. U mnie wpokoju też jest taka kolorystyka. Tzn mam żółte ściany oraz niebieskie i pomarańczowe dodatki, ale tego poamrańczu jest bardzo mało (chodzi o to żeby nie było tak niebiesko-żółto; ])
A tak na marginiesie dzięki żółtemu kolorowi pokój będzie bardziej słoneczny; ]
smoniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 13:11   #187
myaaa1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 039
Dot.: Niebieski kolorek ścian

Tak się skałada, że równiez mam niebieskie ściany i wogule pełno niebieksiego w moim pokoju bo uwielbiam ten kolor i wcale nie jest zimno i nie przytulnie( u mnie) ale mam za to meble koloru takiego kremowwego, cos w tym stylu, a dokładniej "Pastelowa orchidea" bardzo ładnie pasuje do niebieksiego i mysle, że byłaby dobra dla ciebie a co do zółtego to nie wiem ale jakos nie podobaja mi sie kolor niebieski i zółty razem połączone bo takie to jakies proste, monotonne i oklepnae wole jakies niecodzienne kolorki ale wybór nalezy do ciebie i to tylko moje zdanie PaPa
myaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-23, 15:05   #188
wrona666
Raczkowanie
 
Avatar wrona666
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 122
Dot.: Niebieski kolorek ścian

mi to by pasowal zielony
tylko nie wiem czy zielony to taki cieply kolor:P
jezeli bylby to taki fajny odcien w miare jasny to czemu nie...
__________________
Wciąż jesteśmy tacy sami. Beznadziejni...

Zakładam płaszcz... Udaję, że jestem silna..
wrona666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 15:38   #189
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: Niebieski kolorek ścian

Nie zdecydowanie nie zielony- należy on do palety barw zimnych. Ale myślę, że żółte 2 ściany, dwie błękitne i sufit na zielono- bardzo jasno (polecami pistację zmywalną duluxa) i zielone dodatki- doniczki poduszki figurki rameczki kapy serwetki itp w róznych odcieniach tego koloru
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 15:44   #190
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Talking Dot.: Niebieski kolorek ścian

Ja rowniez proponuje zolty. Mam akurat przedpokoj w kolorach zolto-niebieskich i jest calkiem przytulny Wykladzina jest granatowo-niebieska, a sciany soczyscie zolte. Tak w ogole wedlug tabeli kolorow do niebieskiego pasuje pomaranczowy (do czerwonego zielony, do zoltego fioletowy itd).

"Żółty w zestawieniu z innymi kolorami – kolor żółty (zwłaszcza jasny) stosuje się, aby wywołać wrażenie podekscytowania, także dla ożywienia szarości lub niebieskiego. Dla oddania klimatu lata, świeżości, zdrowia dobrze jest zestawić żółty z pomarańczowym. Blady odcień żółtego dobrze wygląda z ciemnymi kolorami – rozjaśnia je. Żółty i niebieski są bardzo kontrastowe i przyciągają uwagę." - skopiowałam ze strony o symbolice kolorów

Cytat:
Napisane przez wrona666
tylko nie wiem czy zielony to taki cieply kolor:P
Zielony jest kolorem zimnym
__________________
-
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 16:07   #191
mikal
Raczkowanie
 
Avatar mikal
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: Niebieski kolorek ścian

Ja do niebieskich ścian (uwielbiam ten kolor ) dodałam meble w kolorze sosny, taki też mam dywan i inne beżowe dodatki . I całkiem ciekawie wyszło takie zestawienie, tak pastelowo i przytulnie a jak mam ochotę na lekką odmiannę to stawiam w rogu pokoju soczyście czerwone kwiaty w niebieskim wazonie oczywiście Powstaje wtedy ciekawy kontraścik
mikal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-23, 17:52   #192
Jus_Tyna
Raczkowanie
 
Avatar Jus_Tyna
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraina spełniania swoich ambicji
Wiadomości: 177
Dot.: Niebieski kolorek ścian

Dziękuję wam za propozycje
a mi pogłowie cały czas chodzi kolor pomarańczowy, może nie taki intensywny, ale jakiś cieplutki. Pomalowałabym na ten kolor sufit, i jakieś wzory na ścianach.
Jus_Tyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 22:19   #193
viki_22_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Świdnik koło Lublina
Wiadomości: 433
GG do viki_22_83
Dot.: Niebieski kolorek ścian

Ja mam znajomego co ma pokój niebiesko pomarańczowy, fajnie to ze sobą kontrastuje (przytulny pokoik), ściany są pomalowane tak ciut wiecej niz 3/4 na pomarańczowo od sufitu reszta do podłogi na niebiesko oddzielone sa kolorki ciekawym szablonem ( takim ozdobnym). Też ma meble niebieskie.

Ja z kolei mam fioletowy pokój ( mam małego fioła na punkcie tego koloru) dla urozmaicenia mam zielone doniczki na parapecie i dwie doniczki zawieszone na ścianie trzymam w nich paprocie. Kontrast jest niesamowity. Marzą mi się zasłonki w kolorze zielonym - turkus, albo pomarańczowym - pasujacym do poduszek. W planach mam jeszcze obrusik bialutki z wyszytym złotym paskiem.
Dobra koncze bo późno i mnie gonia do wyrka. Pozdrawiam wszystkich
viki_22_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 11:06   #194
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Wink Dot.: Niebieski kolorek ścian

Cytat:
Napisane przez viki_22_83
Ja z kolei mam fioletowy pokój ( mam małego fioła na punkcie tego koloru) dla urozmaicenia mam zielone doniczki na parapecie i dwie doniczki zawieszone na ścianie trzymam w nich paprocie. Kontrast jest niesamowity.
Ja tez mam fioletowy pokoj bo bardzo lubie ten kolor. W zasadzie jest to taki lekki fiolet, ale mysle wlasnie o przemalowaniu na mocniejszy odcien. Meble są białe, lozko i poduszki sa mocno fioletowe Ciągle go udoskonalam..
__________________
-
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 11:24   #195
Cysiolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 144
Dot.: Niebieski kolorek ścian

Moja kolezanka ma pomaranczowe sciany i niebieskie meble, a w jej pokoju jest baardzo cieplo. Zgadzam sie z poprzedniczkami, zolty tez bedzie ladny. Zycze milego malowania i pozdrawiam
Cysiolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 11:43   #196
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Niebieski kolorek ścian

moja koleżanka miała pokój z niebieskimi (jasny kobalt) panelami, meble miała sosnowe, a ściany perłowe (jakas tapeta), a jesli miałby być żólty to sklaniałbym sie ku wanili, z żółtym takim intensywnym może wyjść lekko dziecinny pokój- no chyba ze taki ma być..?
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 15:55   #197
viki_22_83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Świdnik koło Lublina
Wiadomości: 433
GG do viki_22_83
Dot.: Niebieski kolorek ścian

Cytat:
Napisane przez eM!
Ja tez mam fioletowy pokoj bo bardzo lubie ten kolor. W zasadzie jest to taki lekki fiolet, ale mysle wlasnie o przemalowaniu na mocniejszy odcien. Meble są białe, lozko i poduszki sa mocno fioletowe Ciągle go udoskonalam..
No to znalazłam pokrewną duszę. Mój też jest leciutki fiolecik taki jak na załączniku i też bym wolała intensywniejszy ale mam mały pokój i do tego od zachodniej strony. W sumie to mi zalezało na tym by słońce padające na ściane tworzyło taki odcień zachodzącego słonca (wiecie o co mi chodzi). Pozdrawiam goraco w ten mrożny dzień
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg moja ściana.jpeg (693 Bajtów, 960 załadowań)
viki_22_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 07:08   #198
kessik
Raczkowanie
 
Avatar kessik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Socho
Wiadomości: 224
GG do kessik
Dot.: Niebieski kolorek ścian

Ja też mam taki kolorek na ścianach w sypialni a żeby było cieplej (bo jest od północy) to kaloryfery są pomalowane ne przydymiony róż, a sufit został pokryty kremowym miękkim materiałem tak w formie baldachimu. Jest to najcieplejszy pokój w całym mieszkaniu Tylko czarna szfa denerwująca jest... ale coś z tym zrobie.. choć nie wiem co
__________________
and nothing else matters
kessik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 20:23   #199
Tyśka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 9
Dot.: Niebieski kolorek ścian

Ja i mój mąż właśnie urządzamy nasze pierwsze gniazdko. Jeden z pokoi pomalowaliśmy, a jakże, na niebiesko . Do tego mebelki w kolorze jabłoń ciemna (mają lekko czerwonawy odcień). Reszta dodatków (zasłony, doniczki, kanapa i foteliki) będą w kolorze pomarańczowym. To znacznie ociepli wnętrze, bo blue choć ładna, to zimna barwa. Tylko akwarium ma być w kolorze morskim .
Tyśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-13, 20:04   #200
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
moj pokoj-kolory,doradzcie

drogie Panie
otoz interesuja mnie kolorki takie jak zielen,niebieski i zolty takie mocne tzn intensywane ale nie ciemne-takie sloenczne,hm czy jak to nazwac :P macie jakies pomysly na scinay z uzyciem tych kolorow? albo dwa polaczone +dodtaki?bo jednak nie wiem czy sie da polaczyc te 3 razem a niebieski z zielonym?taka soczysta trawka + jasny nblekit (ale nie pastelowy lodowy!)albo niebieska sciana tam gdzie okno,sufit zolty a 3 scianki soczyso zielone?help me nie znam sie na tym potrzebuje sporo swiatla w pokoju ale kocham niebieski a siostra zielony...;] a zolty pasuje do dowch :P
z gory dzieki za pomoc
aha a mozecie jakies fotki wkleic?musze sie syzbko zdecydowac na farby a w tych katalogach ciezko mi wybrac aha nie mam sciany prostej przy oknie tzn mam te rozne takie hmm jak to nazwac wglebienia?:P czy tam odstajace sciany :P tylko u gory moze to inaczej zmajstrowac?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 22:30   #201
Dorka__00
Zadomowienie
 
Avatar Dorka__00
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 920
GG do Dorka__00
Dot.: moj pokoj-kolory,doradzcie

niebieski i zielony to dos intensywne kolory i ciezko moze wyjsc polaczenie ich na scianach..bo pokuj moze sprawiac wrazenie ciemniejszego i miejszego..ale moze sprobuj zastanowic sie nad jednym z nich na scianach + zolty i do tgo np. dodatki w kolorze tego 3 jesli dalabys np kolorowa szawke albo jakies swieczki rameczki moze to ladnie wyjdze
moja kuzynka miala pokuj w tych 3 kolorach na kazdej scianie inny ale to byly pastelowe kolory jasne a nie tak jak ty piszesz ze chcialabys intenstwny kolor na scianie.. to napewno zalezy tez jak duze masz okno czy wpada do pokoju duzo swiatla jak duzy on jest...
napewno ciemne i intensywne kolory pomniejszaja wnetrze wiec jesli masz waski pokuj to te dluzsze sciany powinny byc jasniejsze..
mam nadzieje ze choc troszeczke pomoglam
Dorka__00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 22:34   #202
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: moj pokoj-kolory,doradzcie

Jeśli pokój nie jest mały to można by zaszaleć z tapetą w stylu tej:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg green-yellow-blue-plate.jpg (81,2 KB, 60 załadowań)
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 12:23   #203
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Niebieski kolorek ścian

A mi do chłodnego niebieskiego pasuje gorzka czekolada, kawa, orzech włoski. Pasują, bo też są chłodne a jednak mają ciepłą wymowę. Do tego sosna i biel z kroplą wanilii dla rozjaśnienia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blue2.jpg (34,1 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blue3.jpg (32,2 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blue4.jpg (42,1 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blue5.jpg (50,1 KB, 107 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 08:17   #204
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: moj pokoj-kolory,doradzcie

Nie wiem czy nie za późno, ale znalazłam w swoich zbiorach coś takiego:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zieleń.jpg (17,5 KB, 147 załadowań)
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-16, 17:25   #205
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: moj pokoj-kolory,doradzcie

Ja jeszcze takie znalazłam:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg green-bedroom-new.jpg (8,9 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg greenRoom_corner1.jpg (8,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg greenRoom_corner2.jpg (10,0 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fun_green.jpg (12,0 KB, 110 załadowań)
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 18:16   #206
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Unhappy Dot.: moj pokoj-kolory MEBLE,doradzcie

ojej dziekuje ale troszke pozno tu zerknelam i pokozj mam juz wymalowany...ale i tak mam problem otoz drogie panie pomozcie mi prosze tym razem chodzi o mebelki..kolorki i rodzaje mam pokoj blekitny (jasny turkus)kazdy mowi inaczej a dokladniej to mam farbe dekoralu odcienie z mieszalnika z karty 6B 2 od gory-sufit,4 od gory sciany po bokach,ostatni kaloryfer i drzwi no ogolnie sa to ladne niebieskie jak niebo w lato lub jak ocean panele podlogowe mam w kolorze klonu.No i narazie ejst slicznie ale tu zaczyna sie poblem...Pokoj ma byc na dwie osoby (ja i siostra)no i musimy miec dwa lozka i dwa biorka ( w tym musi byc kanapa nie dwa rozkladane zeby moc sie jakos polozyc w czasie dnia np)niestety nasz pokoj nie ejst za duzy a dokladniej prostokat o wymiarach 2,75x4,5 a wysokosc to cos ok 2,55 mysllam moze o jakies scianie wnekowej...tak zeby byly tam i ubrania i wszytkie inne rzeczy...ale cenowo to tez musi jakos wygladac...macie moze jakies pomysly?BRW odpada juz,synak meble tez,w komandorze nie wiem jak zaprojektowac ale i tak drogo wychodzi :/,meble mazowieckie jak narazie tez,ikea jakos tez tak srednio i daleko jest ode mnie macie moze jakie spomysly na umeblowanie tego pokoju?aha w tej dluzszej scianie sa drzwi w odlegosci ok 60 cm,okna sa na tej mniejszej i dlugosc ktora zostaje pod oknem to tylko ok 80 cm
help me
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-18, 19:40   #207
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: moj pokoj-kolory,doradzcie

up
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 10:47   #208
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
chwalę się :) nowe ściany i moje obrazy :)

czesc kochane
czekam na opinie-co sądzicie o moich nowych ścianach i obrazach (malowałam sama) ? przy najblizszej okazji wkleje zdjęcie całego pokoju,może będzie lepiej stwierdzić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SUC53357x.jpg (120,5 KB, 577 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SUC53358x.jpg (119,9 KB, 521 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SUC53359x.jpg (119,3 KB, 445 załadowań)
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 11:16   #209
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: chwalę się :) nowe ściany i moje obrazy :)

witaj
podoba mi sie kolor scian bardzo ogolnie fajny pomysl jest troche orientalnie szczegolnie na 2 i 3 zdjeciu
bardzo fajnie
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 11:17   #210
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: chwalę się :) nowe ściany i moje obrazy :)

Pięknie! Uwielbiam taki styl! Obrazy są świetne, ściany też bardzo ciekawe, a całość tworzy genialne połączenie!
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-29 17:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.