Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-26, 20:31   #2161
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Hej

Przez te moje ostatnie zajęcia zapomniałam napisać- w poniedziałek zgładziłam odrost
Byłam u fryzjerki tej co ostatnio na Alfę. I mowie jej ze mają być jakieś Cube i Cube 3d (a był Evolution) a Ona na to że Cube już jest długo i że mi właśnie nim ostatnio malowała (paleta była rzeczywiscie Cuba, ja nie zwrociłam uwagi). Stad nie dałam teraz zdjęć bo ta sama mieszanka i wyszło tak samo.
Powiedziała też ze mają być Cube 3D co niby mają wychodzić z dodatkowym refleksem, takie wielotonowe. Ale oni ich jeszcze nie testowali.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 21:35   #2162
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

hej!


Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=RatQ1u--IxE
Hej piękne
Zaraz mam maturę.
I to tyle,bo nie jestem w stanie o niczym innym myśleć.

Asia
Piękne! Poważnie kurde! Tztztzt
będzie dobrze trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

Asiu naprawde jest slicznie, za duzo o tym myslisz i za bardzo sie skupiasz na kolorze. spokojnie naprawde bo szkoda nerwow


bo wiem co miałam wcześniej , a teraz nie mogę tego osiągnąć i to mnie wnerwia
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość


Asiu co ty znowu marudzisz... przecież jestbardzo ładnie,czysto, jasno.
A mnie brąz zawsze bedzie korcił, zwłaszcza jak widze że moje wlosy naprawde jakoś po tyłku ostatnio dostały i nie wiem czemu bo kosmetyków żadnych nie zmieniałam... Tak z 2-3 tygodnie mam takie siano od połowy długosci Końcówki to momentami mi sie az wyginają. No i ja mam to ze mi i w jednym i drugim kolorze dobrze Dlatego zawsze będzie ciągneło.


A a10 próbowałaś? bo nie pamiętam już. Mi a10 wychodzi jasniej niz c12 wychodziła.
robiłam ją jakoś dwa razy, ale to było też na takie beżowe włoski i też jakoś specjalnie nie rozjaśniła
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jakbys zostala przy tej londzie z woda 12% to stopniowo beda jasnialy to poziomu 10 na pewno a moze i jasniej... masz tez z tym klopot bo pare razy przyciemnialas i to musi miec czas sie z klakow wyplukac.
znow grypa zoladkowa?

skoro tak to poczekam i zobaczę po kilku razach a jak coś nie tak będzie to mam jeszcze arsenał farb w szafce do kombinowania szczęście że ta londa naprawde jest świetna w użyciu i nie czuje żeby włoski cierpiały przez nią i najważniejsze, że kolor na odroście jest naprawde mega jasny i czysty
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no i niestety... ale zobaczylam buty zakochalam sie... i becki dla mnie 150zl poszlo... ja nie moge chodzic do sklepow, nie moge no

Załącznik 4642213Załącznik 4642214Załącznik 4642215Załącznik 4642216Załącznik 4642217
tez muszę pomyśleć o jakiejś masce bo dolce się kończy i nie wiem czy znów jej nie kupie bo na mnie świetnie działa
butki boskie oddawaj
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 07:14   #2163
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Czesc
chcialam wam powiedziec ze wczorajsze spotkanie przebieglo naprawdę w milej atmosferze

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
o masz! i to tak bez zapowiedzi?
jak to co, cos mega sexi, szpilki, mini i makijaz suczowaty
zeby nie bylo zadnych watpliwosci ze jestes mega, niech nawet nie startuje! niech nawet o tym nie pomysli!

w lbn ma byc w niedziele 30 stopni, w sobote 26... lato! cudowny weekend majowy
ja dzis botkami odparzylam sobie paluszka malego u stopy... wrrr...ida do szafy! koniec!


bo wiesz ze juz studium fryzjerskich nie bedzie?
zostaja same kursy i to stopniowe np. I stopien to same strzyzenia i czesania, walki itp jak w zawodowce II stopien koloryzacje, a awangardy itp to juz na samiusim koncu- w koncu musza kase natrzepac
jest tez opcja- isc na przyuczenie do salonu za grosze lub friko, porobic tak 3 lata albo 5 nie pamietam... i isc na egzamin czeladniczy podpierajac sie przeszkoleniem przez mistrza... i potem droga wolna, ale bedziesz mial zle nawyki po fryzjerze szkoleniowcu... no i teoria na blache zostaje samemu do zrobienia...ale dla chcacego nic trudnego
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Będzie dobrze Nie denerwuj sie, głowa do góry, usmiech na twarz
Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Powodzenia

Ten soraya podobno nie jest dla wrazliwcow ;/


Nalozyłam sobie te ogorki pod oczy i nawet to przyjemne
taki chłodek fajny

a po jakim czasie moge sie spodziewac delikatnego rozjasnienia?

a i padam na twarz
dzieki dziewczyny za wsparcie naprawde pomoglo
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 07:16   #2164
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Przez te moje ostatnie zajęcia zapomniałam napisać- w poniedziałek zgładziłam odrost
Byłam u fryzjerki tej co ostatnio na Alfę. I mowie jej ze mają być jakieś Cube i Cube 3d (a był Evolution) a Ona na to że Cube już jest długo i że mi właśnie nim ostatnio malowała (paleta była rzeczywiscie Cuba, ja nie zwrociłam uwagi). Stad nie dałam teraz zdjęć bo ta sama mieszanka i wyszło tak samo.
Powiedziała też ze mają być Cube 3D co niby mają wychodzić z dodatkowym refleksem, takie wielotonowe. Ale oni ich jeszcze nie testowali.
niektore odcienie tylko sie zmienily- glownie natury zimne i cieple.
pelna nazwa farby to alfaparf evolution cube 3d tech ale wymyslili!
i technologie 3d maja wszystkie odcienie...

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



będzie dobrze trzymam kciuki


bo wiem co miałam wcześniej , a teraz nie mogę tego osiągnąć i to mnie wnerwia

robiłam ją jakoś dwa razy, ale to było też na takie beżowe włoski i też jakoś specjalnie nie rozjaśniła

skoro tak to poczekam i zobaczę po kilku razach a jak coś nie tak będzie to mam jeszcze arsenał farb w szafce do kombinowania szczęście że ta londa naprawde jest świetna w użyciu i nie czuje żeby włoski cierpiały przez nią i najważniejsze, że kolor na odroście jest naprawde mega jasny i czysty

tez muszę pomyśleć o jakiejś masce bo dolce się kończy i nie wiem czy znów jej nie kupie bo na mnie świetnie działa
butki boskie oddawaj
kusisz londa
ja teraz siedze z dolce i juz czuje jak moje wloski jedza
butkow nie oddam nie tym razem!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 07:24   #2165
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
niektore odcienie tylko sie zmienily- glownie natury zimne i cieple.
pelna nazwa farby to alfaparf evolution cube 3d tech ale wymyslili!
i technologie 3d maja wszystkie odcienie...


kusisz londa
ja teraz siedze z dolce i juz czuje jak moje wloski jedza
butkow nie oddam nie tym razem!
no i koniec, przekonalas mnie mialam nie kupowac juz nic do wlosow a teraz juz,zaraz,za moment kupie dolce i to oby dwie bo nie wiem szczerze ktora jest lepsza
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 07:51   #2166
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
no i koniec, przekonalas mnie mialam nie kupowac juz nic do wlosow a teraz juz,zaraz,za moment kupie dolce i to oby dwie bo nie wiem szczerze ktora jest lepsza
lepsza jest anti age to bez apelacji.

mialam jeszcze do wyboru placente i latte- one sa slabsze, placenta mnie drazni zapachem wiec dobralam sobie latte...ale ta latte jest jak mocniejsza odzywka. z tym ze trzeba uwazac bo mocno proteinowa a to w nadmiarze powoduje susz na wlosach i matowienie... wiec z umiarem- powiedzmy raz w tygodniu.
ja i tak dalej bazuje na rozniastych odzywkach i myciu odzywka, jednak ida gorace dni i musze troszke pomoc wlosom i je zabezpieczyc maska regenerujaca...
a w ogole... jak pokonczylam ostatnie maski co mialam, to wiesz ze juz od ponad pol roku nie nakladalam zadnej maski az do dzis dlatego czulam juz ze tym wlosom cos wiecej sie nalezy jak odzywka z supermarketu...

no i jeszcze jedna kwestia- ilosc zuzywanego produktu.
o ile odzywki mozna nawalic na gesto- to dolce nakladam po odrobince 2 palcami powoli na kosmyki- one momentalnie robia sie sliskie i takie mięsiste i nawet odrobinke na wlosach czuc jakby bylo tego produktu nalozone duzo- sa mega wydajne! przy maskach nie ma sensu klasc na grubo, bo ciezko potem splukac a niedokladne splukanie spowoduje depozyt, wiec to czego nie chcemy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 08:24   #2167
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
lepsza jest anti age to bez apelacji.

mialam jeszcze do wyboru placente i latte- one sa slabsze, placenta mnie drazni zapachem wiec dobralam sobie latte...ale ta latte jest jak mocniejsza odzywka. z tym ze trzeba uwazac bo mocno proteinowa a to w nadmiarze powoduje susz na wlosach i matowienie... wiec z umiarem- powiedzmy raz w tygodniu.
ja i tak dalej bazuje na rozniastych odzywkach i myciu odzywka, jednak ida gorace dni i musze troszke pomoc wlosom i je zabezpieczyc maska regenerujaca...
a w ogole... jak pokonczylam ostatnie maski co mialam, to wiesz ze juz od ponad pol roku nie nakladalam zadnej maski az do dzis dlatego czulam juz ze tym wlosom cos wiecej sie nalezy jak odzywka z supermarketu...

no i jeszcze jedna kwestia- ilosc zuzywanego produktu.
o ile odzywki mozna nawalic na gesto- to dolce nakladam po odrobince 2 palcami powoli na kosmyki- one momentalnie robia sie sliskie i takie mięsiste i nawet odrobinke na wlosach czuc jakby bylo tego produktu nalozone duzo- sa mega wydajne! przy maskach nie ma sensu klasc na grubo, bo ciezko potem splukac a niedokladne splukanie spowoduje depozyt, wiec to czego nie chcemy.
no wlasnie zastanawialam sie nad jakos konkretna maska bo mam ta z granatem z alterry ale ona jest...no nie bardzo i jeszcze glorie mam. wiec raczej kupie ta dolce i raz w tygodniu na klaki naloze bo ida cieple dni i juz czuje ze moje wlosy oberwaly, chociazby od sauny a tak to odzywki mam dwie, czerwonego loreala i timotei z awokado intesnywna odbudowa. myslalam tez nad waxem jakims ale jak ja pomysle ze latem w cieple dni mam siedziec z jakims turbanem na glowie to najzwyczajniej mi sie nie chce

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

ale wlosy i tak masz w swietnym stanie....i ta dlugosc marze o takiej
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 09:07   #2168
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
no wlasnie zastanawialam sie nad jakos konkretna maska bo mam ta z granatem z alterry ale ona jest...no nie bardzo i jeszcze glorie mam. wiec raczej kupie ta dolce i raz w tygodniu na klaki naloze bo ida cieple dni i juz czuje ze moje wlosy oberwaly, chociazby od sauny a tak to odzywki mam dwie, czerwonego loreala i timotei z awokado intesnywna odbudowa. myslalam tez nad waxem jakims ale jak ja pomysle ze latem w cieple dni mam siedziec z jakims turbanem na glowie to najzwyczajniej mi sie nie chce

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

ale wlosy i tak masz w swietnym stanie....i ta dlugosc marze o takiej
ja nigdy nie siedze w turbanach i innych pierdotach
nie chce mi sie, szkoda czasu mam lepsze zajecia.
wole nalozyc maske/ odzywke na kilka minut- zwykle do 10, chyba ze o niej zapomne i na efekty nie narzekam.

wiesz ze jak ty osiagniesz moja dlugosc to ja akurat zejde ze skandynawskiego? moze jakies male swietowanie z tej okazji?
i bedziemy miec wtedy taka sama dlugosc
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 09:13   #2169
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

czesc
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 09:23   #2170
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc
hej sliczna
jak pogoda u ciebie?

ej jak jest 24 stopnie to juz mozna chodzic w sandalkach i z golymi girami czy nie? bo ja nigdy nie wiem i nie chce zeby sie ludzie dziwacznie gapili
jutro 27 ma byc...
z innej strony to pierwsze dni prawdziwego ciepla no i jest poczatek maja dopiero
jakie macie zdanie?
czy bezpieczniej cienkie rajtki i czolenka?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 09:31   #2171
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hej sliczna
jak pogoda u ciebie?

ej jak jest 24 stopnie to juz mozna chodzic w sandalkach i z golymi girami czy nie? bo ja nigdy nie wiem i nie chce zeby sie ludzie dziwacznie gapili
jutro 27 ma byc...
z innej strony to pierwsze dni prawdziwego ciepla no i jest poczatek maja dopiero
jakie macie zdanie?
czy bezpieczniej cienkie rajtki i czolenka?
hej sliczniejsza
u mnie nie bedzie ladniej pogody deszcz az do nastepnego tygodni i chlodno
ja z golymi juz lazilam jak bylo cieplo u mnie
a w pl niewiem jakie sa zasady ja zazwyczaj chodze jak mi sie podoba

bunny wlasnie czytam u ciebie komentarze w zwiazki z wpisem o malowniu wlosow na olej, widze ze wiele fanek sie znalazlo tego sposobu
i to wszystkie sa z jednej paczki obronczynie i fanki jedna drugiej
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 09:32   #2172
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ach no i wrocilam z hurtowni ja zawsze wracam stamtad chora
zobaczylam palete farb chi- boszeee jaka piekna jakie blondy i cena za tubke 90ml 35zl az mnie lapy swierzbily bo perlowe blondy przecudowne

ale z maskami nie bylam zbyt oryginalna
jak przelookalam sklady to...zostalam przy dolce
poza tym wielkiego wyboru nie mialam, bo same litrowe pudla- a ja juz wiecej nie kupie litrowej bo potem pol oddaje sis a z mojej czesci jeszcze wyrzucam bo po terminie przeciez maski regenerujacej nie bede ciapac na leb kilka razy w tyg a zreszta ja i tak myje wlosy tylko 2x w tyg...

oblookalam nowa firme jakiej nie znalam care art i taka lipa ze az strach takiej ilosci silikonow i alkoholu to ja pierwszy raz na oczy widzialam, normalnie pol skladu!

wiec wzielam sobie jeszcze stapiza choc nie trawie jego zapachu i zbiera mnie na wymioty- trudno bede musiala sie przemoc.
wzielam oczywiscie swoja niesmiertelna anti age i latte- jako proteinowke.

no i niestety... ale zobaczylam buty zakochalam sie... i becki dla mnie 150zl poszlo... ja nie moge chodzic do sklepow, nie moge no

Załącznik 4642213Załącznik 4642214Załącznik 4642215Załącznik 4642216Załącznik 4642217
super butki
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



będzie dobrze trzymam kciuki


bo wiem co miałam wcześniej , a teraz nie mogę tego osiągnąć i to mnie wnerwia

robiłam ją jakoś dwa razy, ale to było też na takie beżowe włoski i też jakoś specjalnie nie rozjaśniła

skoro tak to poczekam i zobaczę po kilku razach a jak coś nie tak będzie to mam jeszcze arsenał farb w szafce do kombinowania szczęście że ta londa naprawde jest świetna w użyciu i nie czuje żeby włoski cierpiały przez nią i najważniejsze, że kolor na odroście jest naprawde mega jasny i czysty

tez muszę pomyśleć o jakiejś masce bo dolce się kończy i nie wiem czy znów jej nie kupie bo na mnie świetnie działa
butki boskie oddawaj
Kurcze no to nie wiem. Może i ja z Londą spróbuje.. Bo generalnie zaczynam sie irytować. Wydaje mi sie ze kondycja wlosów mi siada po Palette ostatnio, zauwazylam to po ostatnim farbowaniu i teraz juz przy spłukiwaniu odżywki czuje siano. Ale zobacze przy nastepnym farbowaniu i sie przekonam.
Znowu też a10 mi sie ociepla dośc mocno. Kurde, popiel żaden na odroscie mi nie wyjdzie, a jakos w tym cieplejszym odcieniu gryzie mi sie coś z twarzą. Już pomine fakt ze mi za jasno i czuje ze sie zlewam
Marzy mi sie ciemny blond/jasny braz coraz bardziej ale znowu blond tez mi sie podoba, i troche szkoda mi. No ale za ciepło mi sie zrobiło i ciut za jasno... Juz tak od jakiegos czasu kurcze
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hej sliczna
jak pogoda u ciebie?

ej jak jest 24 stopnie to juz mozna chodzic w sandalkach i z golymi girami czy nie? bo ja nigdy nie wiem i nie chce zeby sie ludzie dziwacznie gapili
jutro 27 ma byc...
z innej strony to pierwsze dni prawdziwego ciepla no i jest poczatek maja dopiero
jakie macie zdanie?
czy bezpieczniej cienkie rajtki i czolenka?
Bunny ja bym postawiła na czółenka i rajtki z tego względu że to 25 stopni nie jest jeszcze taką prawdziwą letnią temperaturą a bardziej wiosenną... czuć jeszcze troche chłodu
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 09:55   #2173
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hej sliczniejsza
u mnie nie bedzie ladniej pogody deszcz az do nastepnego tygodni i chlodno
ja z golymi juz lazilam jak bylo cieplo u mnie
a w pl niewiem jakie sa zasady ja zazwyczaj chodze jak mi sie podoba

bunny wlasnie czytam u ciebie komentarze w zwiazki z wpisem o malowniu wlosow na olej, widze ze wiele fanek sie znalazlo tego sposobu
i to wszystkie sa z jednej paczki obronczynie i fanki jedna drugiej
to chyba dzis jeszcze polece w czolenkach i rajtach
nie przejmuje sie ta kontorwersja blogowa jak widac z dyskusji- konkretnych argumentow i pelnej wiedzy brak...a najzabawniejszy byl komentarz ze gdzies tam za granica, w jakims salonie robi sie na olej od dawna koloryzacje, chyba oliwe z oliwek ale ona nie wie jak sie taki zabieg nazywa to co ona w ogole wie?
no i masa niepublikowanych przeze mnie pokazala poziom zwolenniczek pani a.- same gowniary ktore brak wiedzy pokrywaja zloscia i tekstami w stylu wredna suko, zdziro, masz siano na glowie itp. ubaw przedni a pani a. pokazala sie nie ma co- usuwajac wlasne komentarze ot odwaga
no i wam tez sie tam dostalo- kitce najmocniej ale nie publikowalam i to niby ja jestem chamska

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
super butki

Kurcze no to nie wiem. Może i ja z Londą spróbuje.. Bo generalnie zaczynam sie irytować. Wydaje mi sie ze kondycja wlosów mi siada po Palette ostatnio, zauwazylam to po ostatnim farbowaniu i teraz juz przy spłukiwaniu odżywki czuje siano. Ale zobacze przy nastepnym farbowaniu i sie przekonam.
Znowu też a10 mi sie ociepla dośc mocno. Kurde, popiel żaden na odroscie mi nie wyjdzie, a jakos w tym cieplejszym odcieniu gryzie mi sie coś z twarzą. Już pomine fakt ze mi za jasno i czuje ze sie zlewam
Marzy mi sie ciemny blond/jasny braz coraz bardziej ale znowu blond tez mi sie podoba, i troche szkoda mi. No ale za ciepło mi sie zrobiło i ciut za jasno... Juz tak od jakiegos czasu kurcze


Bunny ja bym postawiła na czółenka i rajtki z tego względu że to 25 stopni nie jest jeszcze taką prawdziwą letnią temperaturą a bardziej wiosenną... czuć jeszcze troche chłodu
teraz ty zaczynasz wydziwiac?
proboj ta londa, ale nie wiem czy nie wyda ci sie jeszcze bardziej zolto...
moze cos profesjonalnego?
nie przyciemniaj bo bedziesz zalowala.

to czolenka i rajtki tym bardziej ze bede wracac wieczorem albo noca
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 10:19   #2174
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Hej
Siedze w domu
u mnie tez 24 stopnie
Farbuje dzisiaj włosy od spodu, bo juz nie moge wytrzymac
ostatnim razem farbowałam 12 kwietnia mam nadzieje, ze mi nie wypadna
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 10:30   #2175
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

w tamtym roku pamiętam w Wielkanoc (mniej więcej ten czas jak teraz) chodziłam na gołe nózie i w sandałkach
nienawidzę cielistych rajtek mam ciemniejsze nogi niż one
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 10:42   #2176
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
w tamtym roku pamiętam w Wielkanoc (mniej więcej ten czas jak teraz) chodziłam na gołe nózie i w sandałkach
nienawidzę cielistych rajtek mam ciemniejsze nogi niż one
to mi teraz zadalas... kurcze co robic... bede wracac pozno bedzie zimno- zapalenie pecherza to nie najmilsze co bym chciala na dniach przezyc... wezme rajty- trudno. nie lubie ich ale nie chce zmarznac...
ja mam bledsze cialo niz te rajtki wiec na korzysc

czekalam na ciebie jak zakupy?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 10:44   #2177
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Ja musze pomalowac paznokcie u nog
Bo mam taki brzydki bordowy lakier

Nalozyłam farbe na włosy No ja nie wiem dlaczego te wlosy od spodu nie chca sie rozjasnic

Zmywa mi sie henna z brwi i są jakby rude nigdy wiecej
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 10:47   #2178
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Ja musze pomalowac paznokcie u nog
Bo mam taki brzydki bordowy lakier

Nalozyłam farbe na włosy No ja nie wiem dlaczego te wlosy od spodu nie chca sie rozjasnic

Zmywa mi sie henna z brwi i są jakby rude nigdy wiecej
aniolek kurcze to widze same urodowe porazki u ciebie
wlosy od spodu sie nie rozjasnia farba, nie ma opcji! poniszczysz, bedziesz plakala.

ja u stop malowalam wczoraj ani jednego pazura nie pomalowalam idealnie, cale paluchy wymazane az tz sie nabijal, ale poprawilam patyczkami ze zmywaczem i jest git ale nie lubie tego robic...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 10:48   #2179
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

czeeeeeeeeeeeść
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 10:57   #2180
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

bunny cholerka maja ciemne wlosy wiec maja latwiej o nie dbac , pamietam jak ja mialam ciemne i nigdy mi sie nie puszyly jak teraz , bo mam rozjasniane inny proces zaszedl ...czy to tak ciezko zrozumiec im
bardzo przykre ze jesli ktos nie umie czegos na temat powiedziec to odrazu obraza
nienawidze tych kolek adoracji , sama odwiedzam kilka blogow i jesli cos widze ciekawego czytam i daje komentarz ,pochwale , ale zeby tak zaraz robic z kogos bostwo

straszne doczytalam do konca

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
czeeeeeeeeeeeść
czeeeesc tesknimy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 10:59   #2181
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
aniolek kurcze to widze same urodowe porazki u ciebie
wlosy od spodu sie nie rozjasnia farba, nie ma opcji! poniszczysz, bedziesz plakala.

ja u stop malowalam wczoraj ani jednego pazura nie pomalowalam idealnie, cale paluchy wymazane az tz sie nabijal, ale poprawilam patyczkami ze zmywaczem i jest git ale nie lubie tego robic...
Jak to?
To jak mam sie pozbyc tej zebry?
Nalozylam tylko na 20 minut, juz zmyłam

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
czeeeeeeeeeeeść
Hej, wlasnie ci komentarz na blogu zostawilam
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 11:10   #2182
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czeeeesc tesknimy

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Hej, wlasnie ci komentarz na blogu zostawilam
tak myślałam, że to ktoś stąd, bo nikt inny nie mówi do mnie Kituś
dziękuję
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 11:23   #2183
LolinkaxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 116
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Hej, Dziewczyny nie wiecie co zrobić, zeby rozjaśnić czarne, malowane końcówki do blondu? Rozjaśniacz wystarczy?
__________________
http://charytaradzi.blog.pl/
NOWY BLOG KOSMETYCZNY POLECAM
LolinkaxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 11:25   #2184
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
czeeeeeeeeeeeść
hej piekna co u ciebie slychac, tak rzadko wpadasz...?

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny cholerka maja ciemne wlosy wiec maja latwiej o nie dbac , pamietam jak ja mialam ciemne i nigdy mi sie nie puszyly jak teraz , bo mam rozjasniane inny proces zaszedl ...czy to tak ciezko zrozumiec im
bardzo przykre ze jesli ktos nie umie czegos na temat powiedziec to odrazu obraza
nienawidze tych kolek adoracji , sama odwiedzam kilka blogow i jesli cos widze ciekawego czytam i daje komentarz ,pochwale , ale zeby tak zaraz robic z kogos bostwo

straszne doczytalam do konca

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------


czeeeesc tesknimy
jak widac niektorych to przerasta by zrozumiec na czym polega koloryzacja przyciemniajaca, na czym tonujaca, na czym rozjasniajaca a jeszcze na czym rozjasnianie i jakie potrzeby maja poszczegolne grupy wlosow...
do tego trzeba troszke szerszej wiedzy niestety, niz wizaz oferuje... i sam internet.
trzeba pokopac w zrodlach popartych badaniami i faktami. w fachowej literaturze- a w artykulach na necie tego sie nie znajdzie moze by tak sie przeszly lepiej do biblioteki technicznej?

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Jak to?
To jak mam sie pozbyc tej zebry?
Nalozylam tylko na 20 minut, juz zmyłam



Hej, wlasnie ci komentarz na blogu zostawilam
tylko rozjasniacz kochana, ale nie warto naprawde...

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez LolinkaxD Pokaż wiadomość
Hej, Dziewczyny nie wiecie co zrobić, zeby rozjaśnić czarne, malowane końcówki do blondu? Rozjaśniacz wystarczy?
malowane czym? farba trwala, szamponetka? jak trwala, nie rozjasnisz tych koncow bardziej niz braz i rudosc...generalnie idzie to do scięcia z czasem...albo kruszy sie po rozjasniaczu wiec na jedno wyjdzie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 11:28   #2185
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość


tak myślałam, że to ktoś stąd, bo nikt inny nie mówi do mnie Kituś
dziękuję

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tylko rozjasniacz kochana, ale nie warto naprawde...

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------


malowane czym? farba trwala, szamponetka? jak trwala, nie rozjasnisz tych koncow bardziej niz braz i rudosc...generalnie idzie to do scięcia z czasem...albo kruszy sie po rozjasniaczu wiec na jedno wyjdzie.
Wszystko przez pogode głupie pomysły

Z rozjasniaczem sie nie lubimy, wiec trudno

ale ogolnie nalozylam farbe z 9% na plamy na 15 minut, a potem na 5 na całe te pasma, wiec moze nie bedzie tak zle

Naloze olejek alterry jak bede szuszyc moze nie beda sie kruszyc
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 11:33   #2186
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to chyba dzis jeszcze polece w czolenkach i rajtach
nie przejmuje sie ta kontorwersja blogowa jak widac z dyskusji- konkretnych argumentow i pelnej wiedzy brak...a najzabawniejszy byl komentarz ze gdzies tam za granica, w jakims salonie robi sie na olej od dawna koloryzacje, chyba oliwe z oliwek ale ona nie wie jak sie taki zabieg nazywa to co ona w ogole wie?
no i masa niepublikowanych przeze mnie pokazala poziom zwolenniczek pani a.- same gowniary ktore brak wiedzy pokrywaja zloscia i tekstami w stylu wredna suko, zdziro, masz siano na glowie itp. ubaw przedni a pani a. pokazala sie nie ma co- usuwajac wlasne komentarze ot odwaga
no i wam tez sie tam dostalo- kitce najmocniej ale nie publikowalam i to niby ja jestem chamska


teraz ty zaczynasz wydziwiac?
proboj ta londa, ale nie wiem czy nie wyda ci sie jeszcze bardziej zolto...
moze cos profesjonalnego?
nie przyciemniaj bo bedziesz zalowala.

to czolenka i rajtki tym bardziej ze bede wracac wieczorem albo noca
Oj po prostu mi sie cos gryzie Nie farbuje póki co bo właśnie to mnie trzyma ze bede żałować. Nie wiem, może złapie troche słońca i lepiej sie czuc bede. Ale kurcze widze że po prostu dzieje mi sie cos nieciekawego z włosami. Robią sie coraz ciensze, rzadsze, takie piorka mam powoli... I nie wiem kurcze czy to po czasie zniszczenia wyłażą czy co. Rano jak wstane to wogóle mam taka szczote że Suche, szorstkie Do tego tłuszcza mi sie u nasady strasznie. Na dobrą sprawe powinnam myć codziennie...

I wkurza mnie to że lepiej mi w chlodnym odcieniu ale na odroscie mi nic chłodno nie wychodzi A znowu jak na dlugosc bym dala cos chlodniejszego żeby stonować to dół będzie sie bardziej odznaczał i znowu klops.

O profesjonalnych myślałam o Kolestonie 12/89. Ale póki co jak nie mam pracy to za drogo to dla mnie, nie bede ukrywać że finanse to u mnie istotna kwestia. Chyba że z tańszych a dobrych mogłabys cos polecić. Joanna, Londa, Allwaves, Chantal?
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to mi teraz zadalas... kurcze co robic... bede wracac pozno bedzie zimno- zapalenie pecherza to nie najmilsze co bym chciala na dniach przezyc... wezme rajty- trudno. nie lubie ich ale nie chce zmarznac...
ja mam bledsze cialo niz te rajtki wiec na korzysc

czekalam na ciebie jak zakupy?
Ciepło jest mega w słońcu, ale jak masz wracać jeszcze wieczorem to już lepiej te rajtki założ

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2012-04-27 o 11:34
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 11:35   #2187
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no i wam tez sie tam dostalo- kitce najmocniej ale nie publikowalam i to niby ja jestem chamska
a jaki tym razem mają do nas i do mnie problem złośliwe jędze?
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hej piekna co u ciebie slychac, tak rzadko wpadasz...?
w porządeczku
właśnie cierpię przez @ i nie mogę się farbnąć na majówkę, bo u mnie kolor niestety nie wychodzi taki jak powinien

wybieramy się do domku naszego w lesie, zaliczyłam pierwsze kolokwium z rachunkowości trochę pracuję
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 11:39   #2188
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Bunny ty masz na mysli mnie? w sensie, ze ja walnełam glupotez tym farbowaniem?
Ja sie nie znam dlatego siedze na wizazu
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 11:39   #2189
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

nie moge czytac juz dalej tych pirdol na wizazu
rycyna trzymana dluzej na wlosach wysusza tak samo jak maski domowe z zoltkiem
dlatego rycyna polecana jest do metody omo w ilosci wiekszej dla cery tlustej

niewiem skad biora sie te informacje ale skutki pozniej sa ,takie jakie sa

mam dosc ide na spacer, przewietrzyc mozg
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 11:45   #2190
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nie moge czytac juz dalej tych pirdol na wizazu
rycyna trzymana dluzej na wlosach wysusza tak samo jak maski domowe z zoltkiem
dlatego rycyna polecana jest do metody omo w ilosci wiekszej dla cery tlustej

niewiem skad biora sie te informacje ale skutki pozniej sa ,takie jakie sa

mam dosc ide na spacer, przewietrzyc mozg
Ja czytałam czym mozna zmyc henne z brwi, to dowiedzialam sie, ze mozna domestosem
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.