Kocham Lancome!!! - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-12, 12:42   #451
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Princesko sama mam tylko JT z tej podstawowej wersji, więc nie pomogę, ale jeśli mogę coś zasugerować to jest na wiżażystce wątek o podróbkach JT obfoć swój egz. i wrzuć tam Swego czasu toczyła się tam burzliwa dyskusja jak rozpoznać podróbkę JT i Dziewczyny naprawdę mają sporą wiedzę na ten temat

Cena jest podejrzanie niska, ale bardziej to zachowanie Sprzedającej...A jak z zapachem i trwałością?Masz sklepowe oryginały?Jak wypada w porównaniu z nimi?
Tak wlasnie problem w tym ze mam sklepowe oryginaly, kupione w necie i takie ze Stanow wiec tlumaczenie tej Pani ze w USA sa takie oznaczenia jest troche smieszne bo wlasnie ten ktory ostatnio kupilam byl z USA wyprodukowany w 2007 lub 2008 roku (nie jestem teraz dokladnie pewna) i kod jest rowniez 5 znakowy. W porownaniu z tymi ktore mam jest ewidentnie inny chociazby dlatego ze gdy rano wychodzac z domu maluje sie przed 7 to w szkole o 10 wciaz czuje blyszczyk na ustach. Na pewno nie blyszczy sie tak ja sie blyszczal poczatkowo ale zdecydowanie widac ze jest no i kazdy chyba zna ta konsystencje Juicy Tubsow- ja poprostu czuc na ustach i ja za to wlasnie kocham te blyszczyki. Natomiast ten sprawdzalam wczoraj i jak pomalowalam sie nim jak zawsze przed 7 to w autubusie juz w zasadzie go nie bylo i nie czuc go na ustach tak jak wszystkie moje Tubki. Mnie zachowanie Sprzedajacej tez dziwi bo wydaje mi sie ze gdyby wiedziala ze to co sprzedala jest ok to nie odnosilaby sie do mnie w ten sposob tylko podala jakies konkretne argumenty a nie to ze moze podac mi numer lotu ktorym leciala ze Stanow

Cytat:
Napisane przez Mektarynka Pokaż wiadomość
Princesko, Lancome ma nie tylko 5 ale i 6-cio znakowe kody - szczególnie w tych kosmetykach wyprodukowanych w 2008, ja tak miałam z oryginalną Poeme (6 znaków - wyprodukowana w 2008r.), a jaki kod jest na Twoim błyszczyku? rozszyfrujemy i zobaczymy
na moim blyszczyku jest kod :18E103
tez wlasnie przyslzo mi do glowy ze to nowa seria i oznaczenia kodowe moga byc inne dlatego wczoraj poszlam do Sephory, tam nie znalazlam blyszczykow z nowej serii bo mieli tylko 4 testey ze starszej jednka rozmawialam z jedna z Pan o ona powiedziala ze jej blyszczyk tez wyglada na podrobke
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 12:53   #452
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Dla mnie podejrzana jest przede wszystkim cena tego blyszczyka.
Za taka cene to mozna sprzedawac miniaturki a nie pelne wersje.
Domyslam sie, ze blyszczyk byl bez pudelka?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 12:54   #453
Mektarynka
Wtajemniczenie
 
Avatar Mektarynka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 101
GG do Mektarynka
Dot.: Kocham Lancome!!!

Kody Lancome mają zazwyczaj dwie literki i trzy cyferki lub ostatnio coraz częściej dwie literki, 3 cyferki i na końcu literka (kolejnoś jest ważna), ten kod, który podałaś częściowo jest logiczny, ale z niego wynika, że to produkt z połowy kwietnia 2008, jednak takie ustawienie znaków jest dziwne i widzę je pierwszy raz...
__________________
Wymianka
Szukam
Mektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 13:01   #454
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Dla mnie podejrzana jest przede wszystkim cena tego blyszczyka.
Za taka cene to mozna sprzedawac miniaturki a nie pelne wersje.
Domyslam sie, ze blyszczyk byl bez pudelka?

tak bez pudelka a ja sie nawet nie zastanowilam kupujac mam nadzieje ze jak odesle ten blyszyk to ta Pani go odbierze i odda mi moja kase bo niby nie duza ale chodzi mi bardziej o fakt no i to ze za te dwie przesylki i cene blyszczyka bede mogla kupic inny.

quote=Mektarynka;7205681]Kody Lancome mają zazwyczaj dwie literki i trzy cyferki lub ostatnio coraz częściej dwie literki, 3 cyferki i na końcu literka (kolejnoś jest ważna), ten kod, który podałaś częściowo jest logiczny, ale z niego wynika, że to produkt z połowy kwietnia 2008, jednak takie ustawienie znaków jest dziwne i widzę je pierwszy raz...[/quote]

no wlasnie ja tez nie mam nawet podobnego kodu na zadnym produkcie Lancome. wczoraj w perfumerii Pani tez byla troche zaskoczona tym ktory zobaczyla na moim blyszczyku bo powiedziala ze nigdy takiego nie widziala i ogladajac produkty razem ze mna wsyztskie kody byly inne, tak jak pisalam na JT wsyztskie mialy 5 znakow. sprawdzalam tez na datecalculator i wyskoczylo cos takiego ze blyszczyk musialby byc wyprodukowany 2008 lat temu...
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 13:42   #455
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Princesko przed chwilka przejrzalam wszystkie moje kosmetyki Lancome. 90% z nich ma kody 5cyfrowe( w tym wszystkie kremy, toniki, mleczka, Juicy Tubes, lakiery do paznokci,). Mam jeden cien do powiek z kodem 6cyfrowym oraz kilkanascie saszetek-probek kremow, tonikow z kodami 7cyfrowymi. Cienie oraz probki pochodza ze stoiska Lancome w UK, wiec sa oryginalne.
Tak wiec widze ze nie ma jednego sposobu kodowania.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 15:06   #456
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Princesko przed chwilka przejrzalam wszystkie moje kosmetyki Lancome. 90% z nich ma kody 5cyfrowe( w tym wszystkie kremy, toniki, mleczka, Juicy Tubes, lakiery do paznokci,). Mam jeden cien do powiek z kodem 6cyfrowym oraz kilkanascie saszetek-probek kremow, tonikow z kodami 7cyfrowymi. Cienie oraz probki pochodza ze stoiska Lancome w UK, wiec sa oryginalne.
Tak wiec widze ze nie ma jednego sposobu kodowania.
Dziekuje Ci bardzo Hawa mysle ze kod kodem i tak na prawde bardzo ciezko dojsc do tego jaki jest prawidlowy bo nie ma jednego sposobu kodowania tak jak zreszta napisalas. Jednak nie wazne jaki ten kod by ni byl to i tak zawartosc tubki jest inna niz pozostalych blyszczykow chyba zeby jakosc nowej serii spadla ale to raczej nie mozliwe. taka jestem zla na siebie ze skusilam sie na ten blyszczyk
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 18:20   #457
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item339139563_lanc...chi_z_usa.html

to jest link do blyszczyka wypatrzylam go w ostatnich minutach i nawet sie nie zastanowilam czemu nikt nie kupuje a teraz ta mila Pani nawet nie odpisuje mi na moje maile.
jak szukalam tych moich JT widzialam ten...cena faktycznie malenka, duzo osob pewnie by sie chcialo skusic tylko ze 14g to duzo a cena no....zreszta w drogerii spr sobie te blyszczyki i kolorki wypadaly nieciekawie wiec nie ryzykowalam, a kobieta moze nie odp bo uznala ze skoro sprzedala i juz wyslala blyszczyk to koniec gadania? swoja droga sama sie przestraszylam jak mi przyszedl ten moj JT Frozen Punch ze jakis fiolet to jest! no ale na ustach robi sie w blady roz wiec jestem zadowolona nie przejmuj sie ta kobieta, blyszczyk moze jest oryginalny moze nie ale tego sie nie dowiesz wiec moze lepiej myslec ze jest i sie nim cieszyc skoro fajny?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 19:38   #458
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Kocham Lancome!!!

Dziewczyny , mam do Was wielka prośbę. Zakochałam sie w Fever Gloss 328 , ale nie moge znaleźć jego nazwy Mam tylko numer

ref.2861380.

Gdzie tego szukac?

Chciałabym zamówic go na truskawie lub ebay-u.

Pomocyyyyyyyyy
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 20:32   #459
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma może blyszczyk JT w kolorze BABYDOLL i moglaby wkleić fotkę jak wygląda on na ustach, albo chociaż to opisać?
oto zdjecie blyszczyka

kolejne zdjecie to moje dzisiejsze zakupki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lancome JT.JPG (12,0 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg JT Lancome.JPG (12,7 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09432.JPG (21,3 KB, 92 załadowań)
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 21:05   #460
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Dziewczyny , mam do Was wielka prośbę. Zakochałam sie w Fever Gloss 328 , ale nie moge znaleźć jego nazwy Mam tylko numer

ref.2861380.

Gdzie tego szukac?

Chciałabym zamówic go na truskawie lub ebay-u.

Pomocyyyyyyyyy
to ten?
Lancome Color Fever Lip Color - No. 328 Violet Shocking ( Cream )
http://www.edirectory.co.uk/pf/880/m...oz/pid/4258718
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 21:06   #461
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
oto zdjecie blyszczyka

kolejne zdjecie to moje dzisiejsze zakupki
Kremik Primordiale- swietny wybor!
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-12, 21:22   #462
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Dziewczyny , mam do Was wielka prośbę. Zakochałam sie w Fever Gloss 328 , ale nie moge znaleźć jego nazwy Mam tylko numer

ref.2861380.

Gdzie tego szukac?

Chciałabym zamówic go na truskawie lub ebay-u.

Pomocyyyyyyyyy

Nazywa się Purple Fiction

Tutaj jest link http://www.lancome.fr/_fr/_fr/catalo...lid=marionnaud
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 22:20   #463
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
to ten?
Lancome Color Fever Lip Color - No. 328 Violet Shocking ( Cream )
http://www.edirectory.co.uk/pf/880/m...oz/pid/4258718
Chodzi o błyszczyk

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Nazywa się Purple Fiction

Tutaj jest link http://www.lancome.fr/_fr/_fr/catalo...lid=marionnaud
Dziękuje!
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 19:30   #464
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Dziękuje!
Nie ma za co

Czy JT na rynku amerykańskim występują w pojemności 14,16 g? Chodzi mi konkretnie o serię World Tour np. http://cgi.ebay.com/Lancome-Juicy-Tu...2em118Q2el1247 Widziałam je tylko na ebayu więc nie mam z czym porównać.
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 20:50   #465
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Nie ma za co

Czy JT na rynku amerykańskim występują w pojemności 14,16 g? Chodzi mi konkretnie o serię World Tour np. http://cgi.ebay.com/Lancome-Juicy-Tu...2em118Q2el1247 Widziałam je tylko na ebayu więc nie mam z czym porównać.
ja je nie za czesto widuje na e-bayu Tru czy allegro ale jak widzialam w sklepie to wlasnie 14 ae szczerze to kolory nie za fajne i efekt tez nieciekawy chyba ze nie trafil mi sie jakis szczegolnie ladny
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-13, 20:53   #466
wisienki13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: Kocham Lancome!!!

Hej, dziewczyny czy ktoś ma może ten juicy tubes http://oth.strawberrynet.com/product...47352&goChar=L zastanawiam się czy jest podobny do vanilla soul
wisienki13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 09:42   #467
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja je nie za czesto widuje na e-bayu Tru czy allegro ale jak widzialam w sklepie to wlasnie 14 ae szczerze to kolory nie za fajne i efekt tez nieciekawy chyba ze nie trafil mi sie jakis szczegolnie ladny
Eh... to teraz ma problem kupić czy nie... kolorek z tego co wyguglałam delikatny i bez mocnego połysku i smak cynamonowy. Mam ochotę kupić ale jak mówisz że nie ciekawy to nie wiem
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 13:25   #468
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jak szukalam tych moich JT widzialam ten...cena faktycznie malenka, duzo osob pewnie by sie chcialo skusic tylko ze 14g to duzo a cena no....zreszta w drogerii spr sobie te blyszczyki i kolorki wypadaly nieciekawie wiec nie ryzykowalam, a kobieta moze nie odp bo uznala ze skoro sprzedala i juz wyslala blyszczyk to koniec gadania? swoja droga sama sie przestraszylam jak mi przyszedl ten moj JT Frozen Punch ze jakis fiolet to jest! no ale na ustach robi sie w blady roz wiec jestem zadowolona nie przejmuj sie ta kobieta, blyszczyk moze jest oryginalny moze nie ale tego sie nie dowiesz wiec moze lepiej myslec ze jest i sie nim cieszyc skoro fajny?
ja juz sama nie wiem co myslec bo w Douglasie i GC panie powiedzialy ze blyszczyk jest jak najbardziej ok i kod tez prawidlowy... chyba faktycznie przestane sie nad tym glowic bo tylko sie do niego zraze a mimo ze wg mnie konsystencja jest troche inna i mam wrazenie ze krocej sie trzyma to jednak jest ok i ma ten fajny owocowy zapach. Jejciu...
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 15:09   #469
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
ja juz sama nie wiem co myslec bo w Douglasie i GC panie powiedzialy ze blyszczyk jest jak najbardziej ok i kod tez prawidlowy... chyba faktycznie przestane sie nad tym glowic bo tylko sie do niego zraze a mimo ze wg mnie konsystencja jest troche inna i mam wrazenie ze krocej sie trzyma to jednak jest ok i ma ten fajny owocowy zapach. Jejciu...
to nie ma sie czym przejmowac i myslec ciagle o tym! fajny jest kolorek tez ladny cena nie za duza byla a moze po prostu Ci sie wydaje ze troszke konsystencja inna...albo troszke ja zmienili? no ale jak bedzie ciagle tak myslala i myslala to wyladuje na dnie kosmetyczki a szkoda bo na pewno daje ladny efekt
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-14, 15:28   #470
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to nie ma sie czym przejmowac i myslec ciagle o tym! fajny jest kolorek tez ladny cena nie za duza byla a moze po prostu Ci sie wydaje ze troszke konsystencja inna...albo troszke ja zmienili? no ale jak bedzie ciagle tak myslala i myslala to wyladuje na dnie kosmetyczki a szkoda bo na pewno daje ladny efekt
no wlasnie juz i tak metliku dostalam przez ten blyszczyk i chyba jedyne co to juz przestane kupowac tak pod wplywem impulsu a wtedy bedzie mniej watpliwosci na pewno. Panie z GC i Douglasa troche mnie przekonaly ze moze przesadzam faktycznie wiec juz sobie dalam spokoj z tym felernym blyszczykiem i staram sie go pokochac miloscia ogromna bo narazie jestemy na etapie flirtu
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 16:13   #471
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
no wlasnie juz i tak metliku dostalam przez ten blyszczyk i chyba jedyne co to juz przestane kupowac tak pod wplywem impulsu a wtedy bedzie mniej watpliwosci na pewno. Panie z GC i Douglasa troche mnie przekonaly ze moze przesadzam faktycznie wiec juz sobie dalam spokoj z tym felernym blyszczykiem i staram sie go pokochac miloscia ogromna bo narazie jestemy na etapie flirtu
niezle! a po ilu przechodzisz na wyzszy poziom znajomosci?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 12:54   #472
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Moze to i dobry pomysl. Skoro nie jestes w stanie ustalic czy blyszczyk jest oryginalny, to lepiej o sprawie zapomniec i myslec, ze jest oryginalny. A na przyszlosc uwazac z zakupami.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 15:00   #473
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Moze to i dobry pomysl. Skoro nie jestes w stanie ustalic czy blyszczyk jest oryginalny, to lepiej o sprawie zapomniec i myslec, ze jest oryginalny. A na przyszlosc uwazac z zakupami.
wlasnie tez tak mysle skoro jest ladny to po co sie przejmowac czy jest oryginalny czy nie i tak juz nic z tym sie nie poradzi bo sprzedawczyni troche jest lekcewazaca ze sie tak wyraze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 18:10   #474
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kocham Lancome!!!

Princesko, nie wiem czy cię to uspokoi ale właśnie przyszedł mi z Ebaya tester 5th Avenue Frosting i ma kod podobny do twojego 18E102 więc albo amerykańskie testery serii WT tak mają albo obie mamy podróbki
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 00:48   #475
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

A ja zapytam o kosmetyki do ciala Lancome. Czy uzywalyscie moze balsamow, peelingow czy kosmetykow wyszczuplajacych Lancome?
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 12:11   #476
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

do mnie przyszedl niedawno JT puckered pink z serii limitowanej bodajze, taki blady roz ktory pachnie melonem jestem z w nim po prostu zakochana!! nie wiem teraz czy bede kupowala fever gloss jakiegos czy zamiast tego nadal JT! z innych moich malych JT zaden tak nie pachnie bo kazdy z innej serii, geste sa i troche kleiste, slicznie wygladaja ale ten to moj maly cud!! A Z juicy wear nie jestem za bardzo zadowolona
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 15:56   #477
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Mozliwe, ze to podobny zapach do Disco Melon, ten rowniez cudownie pachnie melonem;-)
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 09:04   #478
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kocham Lancome!!!

Przyszedł do mnie Red Hot New York Boski jest Bardzo podobny do Fith Avenue Frosting ale o ile tamten daje lekko brazowy błysk na ustach ten daje taki czerwony, ale delikatny, usta wyglądają 'świeżo' i naturalnie. I fantastyczny słodki zapach i smak

Przyszedł mi boxed, od innego ebayowicza jak 5th Ave. i zarówno opakowanie jak i błyszczyk (napełnienie itp.) wygląda na oryginalne porównując z 'klasycznym JT' i kod 18E102 wiec chyba ta seria tak ma
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 09:10   #479
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kocham Lancome!!!

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Mozliwe, ze to podobny zapach do Disco Melon, ten rowniez cudownie pachnie melonem;-)
hehe pewnie tak ja jestem w tym blyszczyku zakochana! wlasnie tez przez jego zapach bo milo jest rozprowadzac na ustach blyszczyk ktory tak pachnie!

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Przyszedł do mnie Red Hot New York Boski jest Bardzo podobny do Fith Avenue Frosting ale o ile tamten daje lekko brazowy błysk na ustach ten daje taki czerwony, ale delikatny, usta wyglądają 'świeżo' i naturalnie. I fantastyczny słodki zapach i smak

Przyszedł mi boxed, od innego ebayowicza jak 5th Ave. i zarówno opakowanie jak i błyszczyk (napełnienie itp.) wygląda na oryginalne porównując z 'klasycznym JT' i kod 18E102 wiec chyba ta seria tak ma
mozliwe u mnie tez w paru blyszczykach z lancoma jest podobny kod
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 14:20   #480
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kocham Lancome!!!

Dimitri- ja kocham ten blyszczyk przede wszystkim za zapach, podobnie jak toffee. Reszta jest mniej wazna, jestem typowym zapachowcem. Jak mi kosmetyk smierdzi, to chocby nie wiem jak byl zachwalany, nie bede w stanie sie przekonac do niego. A JT nie dosc ze pieknie pachna, to i jeszcze swietnie wygladaja. Denerwuje mnie tylko jedno, to ze wlosy sie tak do nich kleja.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-12 17:55:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.