paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-05, 23:46   #421
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez venusia Pokaż wiadomość
Cześć, tu znowu ja.
Piszę, by ostrzec przed paskami whitestrips... One wcale nie są tak wspaniałe jak to wynika z ulotki... Producent pisze że są nieszkodliwe dla szkliwa - a to kłamstwo! Niestety przekonałam się o tym na własnym przykładzie. Paski wręcz wyżarły mi szkliwo. Radzę rozważyć kupno tych pasków, by przez przypadek marzenie o białych zębach nie zamieniło się w dentystyczny koszmar :/
Dzięki za ostrzeżenie, myślałam, że te paski są stosunkowo mało szkodliwe, w końcu można je kupić bez niczego w pierwszej lepszej drogerii. Nie chcę mieć wyżartego szkliwa. Zastanowię się dwa razy, zanim po nie sięgnę.
Ja zaczęłam swoje zęby wybielać przy użyciu jabłek, udało mi się ten nalot z ziołowych herbatek jakoś "odkleić", a myślałam,ze bez dentysty się nie obędzie. 2 kilo jabłek dziennie zrobiło swoje, a nie wierzyłam mojej babci, że to coś daje
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 20:37   #422
CzarnaPanienka
Przyczajenie
 
Avatar CzarnaPanienka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

3 dzień wybielania ; ) Mam blendamed 3D white luxe. Nadwrażliwość lekka, da się z tym żyć. Najbardziej na nieprzyjemne uczucie nadwrażliwości pomagają mi gumy orbit dla dzieci, te różowe ; D
,

Zdjęcie początkowe i po 3 dniach. Jak nie zapomnę to wrzucę po całej kuracji ; )
__________________
Bo życie jest tylko jedno.
Tak. jestem szczęśliwa.!
CzarnaPanienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 06:24   #423
ania smerfetka
Raczkowanie
 
Avatar ania smerfetka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 325
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez CzarnaPanienka Pokaż wiadomość
3 dzień wybielania ; ) Mam blendamed 3D white luxe. Nadwrażliwość lekka, da się z tym żyć. Najbardziej na nieprzyjemne uczucie nadwrażliwości pomagają mi gumy orbit dla dzieci, te różowe ; D
,

Zdjęcie początkowe i po 3 dniach. Jak nie zapomnę to wrzucę po całej kuracji ; )
Niby tylko 3 dni a już jaka różnica Stosowałam kiedyś te zwykłe paski z blendamed i też byłam zadowolona z efektów. Nadwrażliwość oczywiście się pojawiła więc przyklejałam 1 pasek dziennie. Mam jeszcze 1 pudełko w zapasie kupione kiedyś w promocji, pewnie przed sylwestrem będzie trzeba się upiększyć
__________________
Piłam pokrzywę i drożdże.
Olejuję włosy od 30.08.2011
Stosuję pielęgnację a'la CG, choć jestem SG
Owsiankę jem regularnie od 10.10.2011
Od zawsze się ODCHUDZAM
ania smerfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 00:05   #424
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez venusia Pokaż wiadomość
Cześć, tu znowu ja.
Piszę, by ostrzec przed paskami whitestrips... One wcale nie są tak wspaniałe jak to wynika z ulotki... Producent pisze że są nieszkodliwe dla szkliwa - a to kłamstwo! Niestety przekonałam się o tym na własnym przykładzie. Paski wręcz wyżarły mi szkliwo. Radzę rozważyć kupno tych pasków, by przez przypadek marzenie o białych zębach nie zamieniło się w dentystyczny koszmar :/
Jeżeli ma się bardzo słabe zęby to się takich eksperymentów powinno unikać, a jeżeli się już decyduje to trzeba brać pod uwagę możliwe efekty niepożądane.
Moje zębiszcze są słabe, a mimo to nic mi się po paskach nie stało. Może używałaś niezgodnie z zaleceniami?

Teraz w Super-Pharm są chyba znów tańsze i mam na nie ochotę, ale kasy brak
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 09:36   #425
venusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 14
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Jeżeli ma się bardzo słabe zęby to się takich eksperymentów powinno unikać, a jeżeli się już decyduje to trzeba brać pod uwagę możliwe efekty niepożądane.
Moje zębiszcze są słabe, a mimo to nic mi się po paskach nie stało. Może używałaś niezgodnie z zaleceniami?

Teraz w Super-Pharm są chyba znów tańsze i mam na nie ochotę, ale kasy brak
Pasków używałam zgodnie z zaleceniami. Nie mogę powiedzieć, że moje zęby są (były...) bardzo słabe.
Najbardziej irytuje mnie fakt że w ulotce i na stronie internetowej jest napisane że paski są nieszkodliwe dla szkliwa, co jest po prostu oszukiwaniem klienta ;/
venusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 12:07   #426
nataliasen
Przyczajenie
 
Avatar nataliasen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
GG do nataliasen
Dot.: Re: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Ja własnie siedzę z paskami na zębach. Noszenie ich to spory dyskomfort. czuję lekki ból jakby między dziąsłem a szkliwem. w czasie stosowania mam straszna nadwrazliwosc dziasel ale tylko nad górnymi jedynkami przy myciu zębów, okropny ból. ale efekt juz po 3dniach jest widoczny. mam nadzieje ze mi idealnie wybieli zabki.
__________________
' When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace ' James Marschall Hendrix.
nataliasen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 10:33   #427
andziatg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

hej, ja używam luxe'ów od wczoraj
ktoś pytał o ceny, w moim mieście wygladało to następująco:
zwykłe blend-a-med
w aptece: 76 zł!!!!
w schleckerze: 57 zł
w naturze nie było żadnych
w rossmannie: 47 zł za zwykłe a 69 za luxe
w tesco: 57

czyi jestem calkowicie za rossmannem, najniższa ceny no i nigdzie indziej nie było luxe!
pozdrawiam!
andziatg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 21:21   #428
temptati0n
Raczkowanie
 
Avatar temptati0n
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

witam, moje drogie wizażanki. od dłuższego czasu mocno zastanawiam się nad kupnem whitestripsów i jestem coraz bliższa zrobienia tego. czy mogłybyście mi wyjaśnić jaka jest różnica między zwykłymi paskami a tymi de luxe?
__________________
'everything will be okay in the end. if it's not okay, it's not the end.'

15.03 the first day with Jillian: weight 69 kg ------> my goal: 59 kg at the end of June
temptati0n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 21:02   #429
ariad
Przyczajenie
 
Avatar ariad
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 17
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

hej, lepsze sa te paski crest czy whitestrips lux ?
ariad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-03, 17:54   #430
Ofca w Wielkim Miescie
Rozeznanie
 
Avatar Ofca w Wielkim Miescie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 509
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Witam, właśnie kupiłam sobie paski Blend-a-med 3d white. Noszę aparat retencyjny (akrylowy, zakładany na całe zęby na noc). Zastanawiam się, czy będę mogła normalnie to robić? Wydaje mi się, że jeśli miałabym nadwrażliwość to nie dałabym rady go założyć, ale jeśli nadwrażliwość nie wystąpi to chyba nic się nie stanie? Miałyście podobną sytuację?
Ofca w Wielkim Miescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-04, 18:14   #431
mgds
Raczkowanie
 
Avatar mgds
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 404
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez ariad Pokaż wiadomość
hej, lepsze sa te paski crest czy whitestrips lux ?
Crest wygrywają wszelkie zawody, sprawdzałam na sobie.
__________________




mgds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 18:06   #432
dangerous1992
Raczkowanie
 
Avatar dangerous1992
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 399
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Od wczoraj używam whitestrips de luxe, ale bol zebow przez ta nadwrazliwosc jest nie do wytrzymania.. Czy jesli uzywam je jeden raz dziennie to bedzie taki sam efekt jak wtedy kiedy uzywala bym je 2 razy dziennie? Obawiam sie ze po dwoch razach dziennie nie wytrzymala bym z bolu..
dangerous1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 07:23   #433
ania smerfetka
Raczkowanie
 
Avatar ania smerfetka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 325
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez dangerous1992 Pokaż wiadomość
Od wczoraj używam whitestrips de luxe, ale bol zebow przez ta nadwrazliwosc jest nie do wytrzymania.. Czy jesli uzywam je jeden raz dziennie to bedzie taki sam efekt jak wtedy kiedy uzywala bym je 2 razy dziennie? Obawiam sie ze po dwoch razach dziennie nie wytrzymala bym z bolu..
Ja używam tych zwykłych, nie de lux i nie stosuję tak jak zalecają, czyli 2 razy dziennie, a naklejam paski np raz na 2 dni. Jak czuję że zęby mnie nie bolą to czasem naklejam codziennie. Ale gdy tylko pojawia się nadwrażliwość to znów sobie z 1 dzień odpuszczam. Efekt i tak jest widoczny więc uważam że nie ma znaczenia co ile naklejamy paski. Tylko tyle że czas kuracji się wtedy wydłuża
__________________
Piłam pokrzywę i drożdże.
Olejuję włosy od 30.08.2011
Stosuję pielęgnację a'la CG, choć jestem SG
Owsiankę jem regularnie od 10.10.2011
Od zawsze się ODCHUDZAM
ania smerfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 15:51   #434
dangerous1992
Raczkowanie
 
Avatar dangerous1992
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 399
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez ania smerfetka Pokaż wiadomość
Ja używam tych zwykłych, nie de lux i nie stosuję tak jak zalecają, czyli 2 razy dziennie, a naklejam paski np raz na 2 dni. Jak czuję że zęby mnie nie bolą to czasem naklejam codziennie. Ale gdy tylko pojawia się nadwrażliwość to znów sobie z 1 dzień odpuszczam. Efekt i tak jest widoczny więc uważam że nie ma znaczenia co ile naklejamy paski. Tylko tyle że czas kuracji się wtedy wydłuża
Obyś miała racje, bo ból byl nie do wytrzymania... Kupilam sobie paste sensodyne natychmiastowa ulga dla zebow wrazliwych. Nie poddam sie i bede uzywac ich do konca, choćby mnie mialo bolec przez cala kuracje
dangerous1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 18:36   #435
shedub
Raczkowanie
 
Avatar shedub
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 344
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Po Waszych wypowiedziach chyba się skuszę na te paski
Ale jeśli mnie będą tak zęby bolały jak większość z Was to mnie chyba pokręci :P zobaczymy
shedub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 19:37   #436
dangerous1992
Raczkowanie
 
Avatar dangerous1992
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 399
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

shedub powodzenia!;d
Własnie jest moj trzeci dzien uzywania i jak narazie nie widze zadnej roznicy w kolorze zebow.. Jestem wsciekla poniewaz boje sie ze paski nic nie dadzą, a ja sie niepotrzebnie katuje Ale tak jak mowilam, dokoncze kuracje.
dangerous1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 07:35   #437
ania smerfetka
Raczkowanie
 
Avatar ania smerfetka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 325
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez dangerous1992 Pokaż wiadomość
shedub powodzenia!;d
Własnie jest moj trzeci dzien uzywania i jak narazie nie widze zadnej roznicy w kolorze zebow.. Jestem wsciekla poniewaz boje sie ze paski nic nie dadzą, a ja sie niepotrzebnie katuje Ale tak jak mowilam, dokoncze kuracje.
Trzeci dzien po 2 paski dziennie? Mysle ze roznica niedlugo bedzie widoczna. Moze nawet juz jest
__________________
Piłam pokrzywę i drożdże.
Olejuję włosy od 30.08.2011
Stosuję pielęgnację a'la CG, choć jestem SG
Owsiankę jem regularnie od 10.10.2011
Od zawsze się ODCHUDZAM
ania smerfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 21:06   #438
dangerous1992
Raczkowanie
 
Avatar dangerous1992
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 399
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Wlasnie skonczylam uzywac paskow whitestrips de luxe. Minimalne efekty zaczelam zauwazac dopiero piątego dnia. Szczerze mowiac spodziewalam sie nieco wiekszych efektow. Oprocz tego strasznie bolaly mnie zęby wrecz nie do wytrzymania.. Plusem jest to, ze jesli przez przypadek sie dotknie jezykiem to paski nie mają jakiegos obrzydliwego smaku (taki jak ma biala perla). Wierze ze paski niektorym bardzo pomogly, ale widocznie nie są dla wszystkich. U mnie niestety efekty znikome
dangerous1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 11:34   #439
House__baby
Zadomowienie
 
Avatar House__baby
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 159
GG do House__baby Send a message via Skype™ to House__baby
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Ja dzisiaj zaczynam kurację Blend-a-medem 11%. ZObaczymy jak to będzie, ale ostatnio ząbki mam strasznie pożółkłe (papieroski, kawa) więc mam nadzieję że chociaż trochę mi się wybielą. Zrobiłam fotki, po kuracji porównam Czy ktoś z was jeszcze teraz też zaczyna??
House__baby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 12:05   #440
ania smerfetka
Raczkowanie
 
Avatar ania smerfetka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 325
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez House__baby Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zaczynam kurację Blend-a-medem 11%. ZObaczymy jak to będzie, ale ostatnio ząbki mam strasznie pożółkłe (papieroski, kawa) więc mam nadzieję że chociaż trochę mi się wybielą. Zrobiłam fotki, po kuracji porównam Czy ktoś z was jeszcze teraz też zaczyna??
Ja się zbieram już od kilku dni, ale tak jakoś wypada mi z głowy. Muszę się w końcu zmobilizować.
__________________
Piłam pokrzywę i drożdże.
Olejuję włosy od 30.08.2011
Stosuję pielęgnację a'la CG, choć jestem SG
Owsiankę jem regularnie od 10.10.2011
Od zawsze się ODCHUDZAM
ania smerfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 12:28   #441
House__baby
Zadomowienie
 
Avatar House__baby
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 159
GG do House__baby Send a message via Skype™ to House__baby
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

to motywuję Cię- zacznij od dziś jak ja, zobaczymy która z nas będzie miała pierwsza jakieś widoczne efekty
House__baby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 12:32   #442
ania smerfetka
Raczkowanie
 
Avatar ania smerfetka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 325
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez House__baby Pokaż wiadomość
to motywuję Cię- zacznij od dziś jak ja, zobaczymy która z nas będzie miała pierwsza jakieś widoczne efekty
Hehe, ok
Ja je już stosowałam 2-3 razy chyba. I efekty zawsze miałam, zarówno wybielenie, jak i niestety nadwrażliwość zębów przez jakiś czas. Teraz muszę zużyć te co mam, bo termin ważności im się kończy w marcu, więc przymusowo podrasuję swoje ząbki trochę
__________________
Piłam pokrzywę i drożdże.
Olejuję włosy od 30.08.2011
Stosuję pielęgnację a'la CG, choć jestem SG
Owsiankę jem regularnie od 10.10.2011
Od zawsze się ODCHUDZAM
ania smerfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 18:18   #443
edzinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cześć.
Zarejestrowałam się na tym forum specjalnie po to, żeby wypowiedzieć się na temat pasków wybielających Blend-a-med 3D White LUXE. Wcześniej zaglądałam tutaj i czytałam wasze opinie na temat tych pasków i wydawało mi się, że jednak są warte zachodu i tej ceny ok.90 zł. Więc zakupiłam sobie te paski. Zaczęłam ich używać we wtorek, teraz jest sobota i oczywiście zgodnie z instrukcją używałam i nawet żeby ślina nie dostawała się do pasków wypychałam buzie chusteczkami żeby się ta ślina nie dostała i ni by wszystko okej, trochę może i efekt widać (delikatnie), ale chyba dzisiaj rano przykleiłam je ostatni raz... Może i miałam wrażliwe zęby wcześniej, ale teraz to już na pewno. Bolą mnie i w dodatku sprawdziłam pod światło w lustrze swoje zęby i jestem w szoku. Szkliwo na dolnych zębach popękało, delikatnie może ale jak dla mnie to dużo, bo wcześniej tego nie było i na górnej dwójce oraz trójce. Nie no jestem zawiedziona.. ciekawe jak ja coś ciepłego zjem jak mni bolą bo są takie wrażliwe.

SŁABE JAK DLA MNIE.
Pozdrawiam.
edzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 18:51   #444
House__baby
Zadomowienie
 
Avatar House__baby
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 159
GG do House__baby Send a message via Skype™ to House__baby
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

ja miałam to samo, od pierwszego użycia ból straszny, ale umyłam ząbki żelem ELMEX dla wrażliwych żebów (w aptece tubka 25 g prawie 40zł) i jak ręką odjął. I paski stosuję dalej już bez żadnego bólu
House__baby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 08:41   #445
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Wiem, że te pytanie już pewnie gdzieś się przewinęło, ale nie mogę przez wyszukiwarkę znaleźć odpowiedzi.

Mianowice, czy te paski wybielają martwego zęba? Choć trochę? Czy znacie jakiś preparaty typu biała perła, które poradzą sobie z martwym zębem. Niestety na chwilę obecną nie stać mnie na wybielanie u dentysty, tym bardziej, że chodzi o dwa zęby
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 09:48   #446
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Paski nie wybielą martwych zębów.
Ich działanie polega na rozpuszczeniu osadów na powierzchni szkliwa i efekt wybielenia jest dzięki temu wizualny, a nie fizyczny - zbierając osad odsłaniaja naturalny kolor zębów. Martwe zęby są ciemne, dzięki paskom zostana oczyszczone ale nie wybielone. To samo ze zdrowymi, nie wybieli się ich bardziej niż ich kolor "bazowy".
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 22:08   #447
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Paski nie wybielą martwych zębów.
Ich działanie polega na rozpuszczeniu osadów na powierzchni szkliwa i efekt wybielenia jest dzięki temu wizualny, a nie fizyczny - zbierając osad odsłaniaja naturalny kolor zębów. Martwe zęby są ciemne, dzięki paskom zostana oczyszczone ale nie wybielone. To samo ze zdrowymi, nie wybieli się ich bardziej niż ich kolor "bazowy".
dziękuję za odpowiedź więc muszę poczekać na jakiś przypływ gotówki
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 20:09   #448
Nataluniaa
Przyczajenie
 
Avatar Nataluniaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 15
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Dziewczyny a czy po stosowaniu pasków po upływie danego czasu zęby nie zżółkły wam bardziej niż przed całą ,,kuracją'' ??
Nataluniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 21:46   #449
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

Mnie nie. Z pewnością nie zauważyłam pogorszenia
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-01, 19:39   #450
ania smerfetka
Raczkowanie
 
Avatar ania smerfetka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 325
Dot.: paski wybielające zęby blend-a-med whitestrips

U mnie też nie było efektu jojo
__________________
Piłam pokrzywę i drożdże.
Olejuję włosy od 30.08.2011
Stosuję pielęgnację a'la CG, choć jestem SG
Owsiankę jem regularnie od 10.10.2011
Od zawsze się ODCHUDZAM
ania smerfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-22 13:07:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.