Nowa farba Loreal Excell 10 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-10, 15:41   #721
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
poważnie? Naprawdę nigdy się nie spotkałam z zielenią od farbowania ale ja się głownie trzymam loreali, a od roku prawie robie tylko castingami ale wcześniej dużo eksperymentowała i nigdy mi sie nie zdarzyło
Ta zielen to nie jest zielen trawy oczywiscie W sloncu wlosy mialy cieply odcien, za to w cieniu, albo przy braku slonca mialy odcien khaki, taki maskujacy
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 16:32   #722
paulina_121290
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

ja osobiscie tez nie mialam, ale widzialam kolezanke miala jasny bląd bardzo jasny i zafarbowala sie na brąz, znaczy przypuszczam ze farbe wybrala blond, ale tak chwyciło. i fakt spieralo jej sie w zielonkawy odcien. i bylo to widac, po prostu tak schodzi z blondu, ale czytalam gdzies ze jak wlasnie blondynki przyciemniaja wlosy to warto dodac do farby nieco czerwonego barwnika to niby ta zielen eliminuje i fryzjerzy tak robia, a Ty moze po prostu myj szamponem np. gliss kur do farbowanych brazowych a jak zacznie zieleniec to do rudych.

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

aaa dzięki Kat za pocieszenie myje przeciwlupiezowym i widzialam ze farba schodzi troche, po wodzie to widzialam bo wciaz jestem kruczo czarna;p
paulina_121290 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 10:40   #723
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

a dziewczyny mam jeszcze pytanie...skoro ta farba koloryzuje w 10 min to jak zaczne ją nakladac od spodu to zajmie mi to troche czasu prawda? i te włosy na dole nie beda ciemniejsze niz na gorze?
__________________
-
Kocham
-
sparx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 11:05   #724
Ashane
Raczkowanie
 
Avatar Ashane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

No właśnie ja miałam z tym problem :-( zanim na dobre zaczęłam farbować,to minęło ze 12 minut i rzeczywiście na przodzie miałam kruczo czarne (ale na szczęście szybko się spłukiwał kolor) także jak ktoś ma długie albo półdługie włoski to trochę z tym kłopotu-ja po farbowaniu miałam niestety nierównomiernie zafarbowane włoski :-( bo jak zauważyłam że te, które na początku zafarbowałam są czarne (a miał być brąz) to po po prostu spłukałam-poza tym strasznie piekła mnie skóra głowy .Najlepiej zaczynać od tyłu głowy,ale i tak trzeba się spieszyć.Jeśli będzie farbował Cie ktoś z wprawą to nie powinnaś się martwić-byleby w miarę równomiernie nałożyć farbkę w jak najkrótszym czasie-Powodzenia

Edytowane przez Ashane
Czas edycji: 2009-09-13 o 11:06
Ashane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 18:28   #725
sparx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 745
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

hehe no właśnie mam nadzieje, że poradzę
__________________
-
Kocham
-
sparx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 19:45   #726
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

nie wiem co myśleć o tej farbie:/ nakłada się łatwo tak jak casting - duża tuba, łatwa i szybka aplikacja... ale kolor? chciałam trochę rozjaśnić, wiedząc, że excell może nie wyjść tak jasny jak się chce wybrałam prawie najjaśniejszy odcień... i nie stało się nic. jedyny widoczny efekt to przesuszenie włosów i lekki blond połysk:/ trzymałam dokładnie 10 minut
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 19:56   #727
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
nie wiem co myśleć o tej farbie:/ nakłada się łatwo tak jak casting - duża tuba, łatwa i szybka aplikacja... ale kolor? chciałam trochę rozjaśnić, wiedząc, że excell może nie wyjść tak jasny jak się chce wybrałam prawie najjaśniejszy odcień... i nie stało się nic. jedyny widoczny efekt to przesuszenie włosów i lekki blond połysk:/ trzymałam dokładnie 10 minut
a na pewno wybrałaś kolo rozjasniający o kilka tonów? Może wzielaś zwykłą farbę, zamiast rozjaśniającej?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 22:15   #728
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

wybrałam loreal excell 10 bardzo jasny lodowy blond, albo coś w tym stylu. nie był to najjaśniejszy odcień z dostępnych, tylko przedostatni... widać powinnam próbować tego najjaśniejszego. cóż, trudno, wielka strata to nie była
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 22:18   #729
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
wybrałam loreal excell 10 bardzo jasny lodowy blond, albo coś w tym stylu. nie był to najjaśniejszy odcień z dostępnych, tylko przedostatni... widać powinnam próbować tego najjaśniejszego. cóż, trudno, wielka strata to nie była
nawet najjasniejsza farba nie rozjasni Ci włosów, jesli nie zawiera w sobie rozjasniacza. Sprawdź czy farba zawiera jakaś silniejszą substancję rozjaśniającą
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 12:24   #730
narcissisme
Raczkowanie
 
Avatar narcissisme
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 111
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Proszę o poradę dziewczyny,
Farbowałam kiedyś włoski na ciemną czekoladę, teraz ten kolor wypłukał mi się do takiego stopnia jak na zdjęciu. Z bliska kolor włosów mam taki sarni, coś strasznego Na dekoloryzację na razie się nie decyduję, Chciałabym się pozbyć jedynie tych rudawych refleksów, ponieważ jestem Zimą i nie pasują mi ciepłe kolory.
Kupiłam dziś farbę excell10 numer 7 czyli kolor ciemny blond, myślicie że da rade przyćmić moje rudości? Wiem że farby wychodzą trochę ciemniej na włosach, Marzy mi się po prostu chłodniejszy odcień. Jak myslicie?

Edytowane przez narcissisme
Czas edycji: 2009-09-23 o 09:18
narcissisme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 23:10   #731
szwagierowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 13
Thumbs down Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

ja uzylam jej wczoraj i jestem podlamana. mialam jasny blond i chcialam osiagnac jasny brazik na pudelku wygladal jak ciemny blond 6.0. Po czym farba szybko mi zaczela czerniec na glowie.Przestraszylam sie wiec ja splukalam po 8 min z tym ze nalozenie jej mi zajelo 10 min -- to jest w sumie razem 18. no wiec efekt jest powalajacy w tym negatywnym sensie... Jestem teraz bardzo ciemna brunetka a kolor jest zupelnie nie podobny do obrazkowego. Zastanawialam sie czy ktos w fabryce nie podmnienil pojemniczkow:/ bylam kiedys brunetka wiec jakos
to przezyje. Kolor jest o 2 tonacjie ciemniejszy a w niektorych miejscach nawet podchodzi pod czern... Radze przemyslec sprawe a najlepiej wybrac sie do profesjonalnego salonu
szwagierowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-26, 13:16   #732
narcissisme
Raczkowanie
 
Avatar narcissisme
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 111
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

ja też jestem juz po farowaniu, mam wlosy w kolorze ciemnej czekolady, koncowki czarne. A uzylam farby ciemny blond i to na jasne wlosy także o co chodzi? Mam nadzieje ze po paru myciach znacznie zjaśnieją.
narcissisme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 19:30   #733
szwagierowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 13
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

czyli to nie tylko u mnie wyszedl taki ciemny... wiecej jej nie dotkne

Edytowane przez szwagierowa
Czas edycji: 2009-09-26 o 19:32
szwagierowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 20:39   #734
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

dziewczyny! mam wielka prosbe! te ktore dysponuja zdjeciami po farbowaniu, niech wkleja swoje fotki w tym watku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796 wraz z nazwa farby i numerkiem odcienia, taka biblioteka kolorystyczna bardzo sie przyda innym Wizazankom
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 12:55   #735
AsiaAblewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Witam serdecznie,
ostatnio farbowałam włosy u fryzjera Goldwellem kolorem nr 7SB i wyszedł piekny ciemny popielaty blond bardzo naturalny. Kolor oczywiście się wypłukuje i teraz jest już za jasny. Chciałabym znaleźć farbę dostępną w drogeriach dzięki której uzyskam znowu taki kolor o chłodnej tonacji.
Niestety ze względu na finanse nie mogę wybrać się ponownie do fryzjera.

Dodaje zdjęcie koloru, który miałam na włosach po wizycie u fryzjera i który tak bardzo mi się podoba.

Zastanawiam się czy uzyskam taki kolor jakąś farbą Loreala np. 10 excell (7.0, 7.13 czy 6.0)? A jak nie to jaką??

Bardzo proszę o pomoc.
AsiaAblewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-22, 14:20   #736
Rudka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Dziewczyny, Czy którejś z Was farba Excell rozjaśniła odrosty do blondu (chociażby ciemnego). Jeśli tak to jaki nr farby?
Rudka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 08:15   #737
annaizablla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Hej,odradzam Ci tę farbę. Stosunkowo droga,kolor rzeczywiście piękny po farbowaniu,lecz cóż z tego,jak już po pierwszym drugim myciu kolor włosów carac bardziej podobny jest do efektu przed farbowaniem. Czytałam o tym wcześniej, dziewczyny o tym również pisały, ale w duchu myślałam sobie.."e tam na pewno w moim przypadku będzie inaczej, pewnie coś źle robuły" itp Ale niestety, zrobułam wszystko wg instrukcji i po tygodniu i pół farby już nie miałam. Wybrałam czekoladę i była naprawdę śliczna, a w dzień farbowania po nałożeniu teh odżywki dosłownie mogłam reklamować szampony i farby w TV- -piękny kolor, połysk nieziemnski,ale 25 zł i tylko 1,5 tyg to troszkę przesada,więc teraz przestawiłam sie na farbę włoskiej firmy dostepną w hurtowniach specj i na Allegro .100ml, 20 zł ,super jakość i wystarczy na 2 farbowania. Nie będę podawała nazwy,bo co niektóre z Was mogłyby posądzić moją opinię o Excell o nieprawdziwą...Ale od serca mówię, szkoda dużych pieniędzy na tę z Loreala,a szkoda,bo miałam cudne włosy ...przez kilka dni- Życzę dobrego wyboru!
annaizablla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 11:46   #738
kasia_kati
Zadomowienie
 
Avatar kasia_kati
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: .... ;-) ....
Wiadomości: 1 668
GG do kasia_kati
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

hejka
ja dziś zafarbowałam kolorkiem bardzo jasny lodowy blond i hm... bardzo jasny to on nie jest
Generalnie wygląda bardzo interesująco, taki naturalny ciemniejszy, no moze średni blond. Ale liczyłam na jaśniejszy. I chyba żeczywiście jak pisała wyżej jedna z Was on nie ma w sobie rozjaśniacza i dlatego tak wyszło.
Ogólnie jest ok, ale następnym razem poszukam farby dokładniej ,żeby rozjaśniło mi na pewno
Pozdrawiam
kasia_kati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 18:38   #739
Ivonee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Question musi być jakiś sposób na włosy Ashley Simson!

Cytat:
Napisane przez marttyna15 Pokaż wiadomość
Hej ) POtRZebuje pomocy ! Chcialabym taki kolor wlosow ale nie wiem jaki to odcien( Moze ktoras z was wie jaka to farba i kolor??
tak!! musi być jakiś sposo na kolor włosów ashley simson!!! od 1,5 roku mi podbija ten kolor!!! probowałam i experymentowałam z ciemnymi miedzanym kolorem, ciemną marchewką ze tak powiem, bo na wielu innych zdjeciach ten kolor jest taki 'nasycony marchewkowy" połaczony z kasztanem! nazwałabym to idealnie bursztynowy brąz! ale jak juz piszecie takie farby dają zupełnie inny kolor!

wiec prosze, jesli wchodzi tu jakas ocykana kobietna, prosze niech napisze jak osiągnąc takie włosy!

ps: czy na prawde jak trzyma sie bardzo krotko farbę to mozna otrzymac kolor taki jak na pudełku, ale na jak długo!? czy zaraz się nie zmyje!!?

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Cytat:
Napisane przez marttyna15 Pokaż wiadomość
Hej ) POtRZebuje pomocy ! Chcialabym taki kolor wlosow ale nie wiem jaki to odcien( Moze ktoras z was wie jaka to farba i kolor??
musi być jakiś sposób na włosy Ashley Simson!
tak!! musi być jakiś sposo na kolor włosów ashley simson!!! od 1,5 roku mi podbija ten kolor!!! probowałam i experymentowałam z ciemnymi miedzanym kolorem, ciemną marchewką ze tak powiem, bo na wielu innych zdjeciach ten kolor jest taki 'nasycony marchewkowy" połaczony z kasztanem! nazwałabym to idealnie bursztynowy brąz! ale jak juz piszecie takie farby dają zupełnie inny kolor!

wiec prosze, jesli wchodzi tu jakas ocykana kobietna, prosze niech napisze jak osiągnąc takie włosy!

ps: czy na prawde jak trzyma sie bardzo krotko farbę to mozna otrzymac kolor taki jak na pudełku, ale na jak długo!? czy zaraz się nie zmyje!!?
Ivonee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 16:38   #740
jelly88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

okropna jest ta farba! a właściwie nie sama farba co kolor. zrobilam sobie jasny brąz a wyszedl mi prawie czarny! bez przesady , jeśli na farbie napisane jest że to brąz to jakiśtam odcień tego brązu powienien być, a tu brąz jest ale chyba tylko i wyłacznie na pudełku! porażka!
jelly88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 19:43   #741
moniska44444
Raczkowanie
 
Avatar moniska44444
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 86
Question Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

A czy któraś z was robiła na jasny blond, CIEMNY BLOND 7.0 jaki kolor wychodzi ? prosze o porade...
moniska44444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 16:48   #742
tosia22
Przyczajenie
 
Avatar tosia22
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 18
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Chciałam Was dziewczyny zapytać, bo kupiłam sobie dziś excella i zastanawiam się czy mogłabym tą farbę użyć na 2 razy, ponieważ mam krórkie włosy. Po prostu odlałabym do miseczki połowę kremu utleniającego i połowę tego koloryzującego. Nie wiem czy tak mogę zrobic?
tosia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 21:15   #743
ekstazija
Raczkowanie
 
Avatar ekstazija
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 77
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Witam,ja kiedys uzylam ciemnego blondu 7.0 byl piekny cieply odcien(ale nie rudy) raczej jasny brazik o jakim wiekszosc marzy,bo z reguly "jasne brązy" wychodza zbyt ciemne.
Teraz chce sprobowac lodowego blondu ale boje sie przeblyskow rudosci jakie tu nieraz wyczytalam,ze sa. Czy posiada ktos jeszcze fotke tego kolorku?
ekstazija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 13:57   #744
tosia22
Przyczajenie
 
Avatar tosia22
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 18
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Moniska44444 , ja tak farbowałam i mi też wyszedł taki jasny brąz. Coś jakby karmel. Bardzo ładny kolor. Teraz czeka na mnie 8.0 - jasny blond, mam nadzieje że wyjdzie ładnie.
tosia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 14:13   #745
karolajn91
Zadomowienie
 
Avatar karolajn91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 029
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

a macie może zdjęcia tego ciemnego blondu?
__________________

karolajn91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 17:56   #746
ekstazija
Raczkowanie
 
Avatar ekstazija
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 77
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Ja powinnam gdzies miec,postaram sie pozniej poszukac.
A czy robil ktos castingiem "mrozny bez"? Pisze w tym watku bo chcialam wiedziec jak sie ma ten odcien do excela10 "ciemny blond lodowy",bo oba kolory wydaja mi sie bardzo podobne...??
ekstazija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 21:48   #747
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Dzis pierwszy raz farbowalam wloski Excell'em. Chcialam sie podzielic z Wami wrazeniami i fotkami. Wczesniej uzywalam Castingu ale ze wzgledu na szybka zmywalnosc farby postanowilam zmienic a raczej wyprobowac innych. Wybralam odcien 4.3 zlocisty braz. Wyszedl ciemny ale kolor jest sliczny, wlosy delikatne i lsniace.
Fotka nr 1 to moj kolor wyjsciowy
Pozostale tuz po farbowaniu (doslownie 2 godzinki po)
Mam nadzieje,ze komus sie przydaPozdrawiam
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 11:54   #748
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cześć dziewczyny
Chciałabym się Was poradzić w sprawie farbowania włosów farbą L'oreal Excell. Otóż dzisiaj mam zamiar nałożyć tą farbę (7.13 kolor ciemny lodowy blond). I mój problem jest następujący : Odrosty mam ciemne (ciemny szary odcień blondu) a końcówki dużo jaśniejsze. Wiem, że zazwyczaj nakłada się farbę najpierw na odrosty, a później na końcówki, ale czy gdybym zrobiła na odwrót w swojej sytuacji to byłby błąd? Powiedźcie co o tym myślicie, gdyż zależy mi na tym by wyszedł jednolity kolor, a wiem, że ta farba zazwyczaj wychodzi ciemniejsza niż na opakowaniu.
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 13:15   #749
xxlostprincess93xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Dziewczyny, a nie wiecie jak może wyjść kolor jasny orzech z tego exell? kolorek mam mniej więcej taki średni blondik malowany wcześniej 7.0 a teraz chciała bym mieć trochę ciemniejszy, ale obawiam się czy ten jasny orzech nie wyjdzie rudy pomocy...
xxlostprincess93xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 23:58   #750
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

kupiłam dziś 6.0 jasny orzech ,zobaczymy co z tego będzie. Chciałabym taki jak na pudełku ;p a mam nieco jaśniejszy. Udało mi się kupić ten odcień w rossmanie za 15 zł. Chcę wrócić do naturalnych, ten kolor jak by był taki albo tylko kapkę ciemniejszy to by pasował. Jutro farbuje, zaraza poczytam o tym kolorku, tak czy siak boje się trochę ale mam przeczucie że wyjdzie rewelacyjnie i że nie zniszczy włosów, z resztą żadna farba loreala mi nigdy nie poniszczyła. Macie jakieś fotki po zrobieniu tym kolorkiem i przed?
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.