Czy to brak szacunku? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-23, 16:35   #91
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Czy to brak szacunku?

Zauważyłam, że tutaj na tym forum najpowszechniejszą radą w jakimkolwiek problemie jest "ZERWIJ Z NIM, to nie chłopak dla ciebie, nie jest ciebie wart, po co się męczysz, ja na twoim miejscu już dawno kopnęłabym go w dupę, daj sbie spokój.." i t a k d a l e j
Dziewczyny, często tak piszecie zamiast zapytać autorek o jakieś szczegóły, polecić im coś rozsądnego... w życiu różnie bywa, nie wierzę że wy tak od razu jak wam coś nie pasuje lub coś się nie udaje to się wycofujecie i kończycie związek. Nie wierzę w to

Oczywiście poza tym wszystkim są sytuacje "ekstremalne" typu prawdziwa przemoc fizyczna i psychiczna, znęcanie się, zdrady itp.

Ale czasem śmieszy mnie, gdy ktoś zakłada temat np. "mój chłopak odwołał randkę którą planowaliśmy tydzień czasu, jest mi smutno i jestem zawiedziona, a on jakgdyby nigdy nic siedzi w domu bo coś tam coś tam... zrobił tak kolejny raz i to w ostatniej chwili" i pod takim wątkiem masa prawie identycznych postów: porozmawiaj z nim o tym, że jest ci przykro, jak on mógł, jest totalnym chamem, on cie nie szanuje, ja już bym dawno z kimś takim zerwała...
Od razu podkreślam, że nie chcę nikogo obrażać tym postem, wyrażam jedynie swoją opinię, która (wiadomo) nie musi się wam podobać

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Krakoska87 Pokaż wiadomość
Po pierwsze to mój TŻ NIGDY mnie nie uderzył. Pisałam tak o moim eksie.
To powiem jaka jest autorka. Autorka nie reaguje źle na alkohol, lubi imprezować zarówno ze swoim facetem jak i bez niego. jeśli ktoś myśli, że traktuje go tak samo, to owszem, podobieństwo jest. Bo lubi wiedzieć gdzie i z kim wychodzi oraz w jakim stanie wraca. Mieszka razem z facetem w roku akademickim. Jednak w przeciwieństwie do niego nie zabrania mu wychodzić czy wypić, to już napisała. I nie robi mu awantur z byle powodu. Jak ma problem to mu o tym mówi. Nigdy nie użyła wobec swojego faceta obraźliwego epitetu. Tyle wystarczy?

przepraszam - z tym uderzeniem mi się pomieszało, czytałam przed chwilą inny wątek i pomyliły mi się te dwa tematy

Tyle wystarczy skoro więc jesteś dla niego miła i nie używasz epitetów (pewnie to spier*** w smsie było pierwsze?) to rzeczywiście facet nie szanuje Cię wystarczająco. Ale skoro napisałaś, że go kochasz i jest wam świetnie razem to po co ten cały wątek? Jak dalej z nim chcesz być to i tak będziesz, zareaguje na Twoje prośby albo nie, zrozumie coś albo nie, odezwie się tak po raz kolejny albo i nie, nikt Ci tego konkretnie nie powie, bo wróżkami nie jesteśmy. Sama faceta znasz najlepiej i wiesz jaki jest więc sama podejmuj decyzje. Bo tutaj zazwyczaj karzą Ci z nim zerwać (ironia). Dlatego ja nie zakładam takich problemowych wątków na wizażu
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 16:37   #92
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Czy to brak szacunku?

bo jest różnica kiedy to misiu odwołał randke,a tym że misiu wyzywa swoją panne od najgorszych,poczym zdarzało mu się chlastnąć z plaskacza,albo uderzyć głową tz-tki w ściane.Niewidzisz róźnicy,że przy drugim przypadku,jedyna rada to zakoncz ten związek,bo ze strony chłopaka jest brak szacunku.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 16:40   #93
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: Czy to brak szacunku?

zastanawiam sie wlasnie dlaczego ten watek wywolal taka burze wsrod wizazanek, przeciez i tak wiadomo jak sprawa sie zakonczy.

nie nam oceniac czyjes wybory i decyzje, skoro autorka watku nie widzi wiekszego problemu lub nie chce go dostrzec, to po co w ogole zaprzatac sobie glowe i podsycac watek.
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 16:43   #94
Krakoska87
Raczkowanie
 
Avatar Krakoska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 492
Dot.: Czy to brak szacunku?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
przepraszam - z tym uderzeniem mi się pomieszało, czytałam przed chwilą inny wątek i pomyliły mi się te dwa tematy

Tyle wystarczy skoro więc jesteś dla niego miła i nie używasz epitetów (pewnie to spier*** w smsie było pierwsze?) to rzeczywiście facet nie szanuje Cię wystarczająco. Ale skoro napisałaś, że go kochasz i jest wam świetnie razem to po co ten cały wątek? Jak dalej z nim chcesz być to i tak będziesz, zareaguje na Twoje prośby albo nie, zrozumie coś albo nie, odezwie się tak po raz kolejny albo i nie, nikt Ci tego konkretnie nie powie, bo wróżkami nie jesteśmy. Sama faceta znasz najlepiej i wiesz jaki jest więc sama podejmuj decyzje. Bo tutaj zazwyczaj karzą Ci z nim zerwać (ironia). Dlatego ja nie zakładam takich problemowych wątków na wizażu
Wątek założyłam dlatego, że po tej całej kłótni nie miałam komu się wygadać i potrzebowałam jakiejś rady. Jak już napisałam nie wszystko jest białe albo czarne, ale niewiele osób podziela moje zdanie. Ja jestem w stanie wiele wybaczyć i zrozumieć. Studiuję resocjalizację i wiem,że do zmiany czegokolwiek bardziej przydają się wzmocnienia pozytywne a nie negatywne. Chyba rzeczywiście mój TŻ potrzebuje pomocy. Wyślę go do tego psychologa.
Ale jeszcze potrzebuję czasu, na razie nie mam ochoty nawet z nim rozmawiać.
__________________
"Wszyscy najmądrzejsi...
Myślą chyba, że są wybrańcami..."


Krakoska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 16:48   #95
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Czy to brak szacunku?

Krakosko, a nie niepokoją się te jego zachowania typu jakieś awantury o wypite piwo bez jego zgody, sytuacja z tym spotkaniem z koleżankami...? Czy w jakiś sposób kiedyś nadużyłaś jego zachowania jeśli chodzi o alkohol? Bo w przeciwnym wypadku dlaczego wylicza się z jakiegoś 1 piwa podczas wieczora spędzonego ze znajomymi albo z tego, że zamiast 2-3 piw na wieczorze z koleżankami, o czym powiedziałaś mu wcześniej, pojawiło się coś 'mocniejszego'?
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 16:50   #96
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: Czy to brak szacunku?

Cytat:
Napisane przez Krakoska87 Pokaż wiadomość
Wątek założyłam dlatego, że po tej całej kłótni nie miałam komu się wygadać i potrzebowałam jakiejś rady. Jak już napisałam nie wszystko jest białe albo czarne, ale niewiele osób podziela moje zdanie. Ja jestem w stanie wiele wybaczyć i zrozumieć. Studiuję resocjalizację i wiem,że do zmiany czegokolwiek bardziej przydają się wzmocnienia pozytywne a nie negatywne. Chyba rzeczywiście mój TŻ potrzebuje pomocy. Wyślę go do tego psychologa.
Ale jeszcze potrzebuję czasu, na razie nie mam ochoty nawet z nim rozmawiać.
skoro studiujesz resocjalizacje to powinnas wiedziec ze wzmocnienia pozytywne czyli nagrode daje sie po czyms pozytywnym itp. a wzmocnienie negatywne czyli kare daje sie po czyms negatywnym, ale jesli wg Ciebie on zaluzyl na nagrode to ja sie juz nie wypowiadam.
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 16:53   #97
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Czy to brak szacunku?

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Zauważyłam, że tutaj na tym forum najpowszechniejszą radą w jakimkolwiek problemie jest "ZERWIJ Z NIM, to nie chłopak dla ciebie, nie jest ciebie wart, po co się męczysz, ja na twoim miejscu już dawno kopnęłabym go w dupę, daj sbie spokój.."
prawda i jest to bezsensowne, bo nigdy jeszcze chyba nie było przypadku żeby któraś dziewczyna za taką radą podążyła. Przypadków takich jak Krakoska87 samo forum widziało kilkadziesiąt, wszystkie dziewczyny pozostały w związkach mimo obelg i wyzwisk. Jedną dziewczynę do teraz pamiętam, którą chłopak jak się wkurzył wyzywał od poje.banego osła, albo że, mu się rzygać chce jak ją słyszy, a ona płakała i pisała, że pod samochód by chciała wskoczyć.

wystarczy zresztą w wyszukiwarkę wpisać "wyzwiska", "obelgi". Pare stron wątków wyskoczy.
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 16:53   #98
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Czy to brak szacunku?

Cytat:
Napisane przez Krakoska87 Pokaż wiadomość
Wątek założyłam dlatego, że po tej całej kłótni nie miałam komu się wygadać i potrzebowałam jakiejś rady. Jak już napisałam nie wszystko jest białe albo czarne, ale niewiele osób podziela moje zdanie. Ja jestem w stanie wiele wybaczyć i zrozumieć. Studiuję resocjalizację i wiem,że do zmiany czegokolwiek bardziej przydają się wzmocnienia pozytywne a nie negatywne. Chyba rzeczywiście mój TŻ potrzebuje pomocy. Wyślę go do tego psychologa.
Ale jeszcze potrzebuję czasu, na razie nie mam ochoty nawet z nim rozmawiać.

to dobrze, że wiesz mniej więcej jak się w takiej sytuacji zachować.
Mam nadzieję, że Twój TŻ zgodzi się wybrać do psychologa, bo z tym może być różnie. Szczęscia
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 16:53   #99
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: Czy to brak szacunku?

Cytat:
Napisane przez Krakoska87 Pokaż wiadomość
Wątek założyłam dlatego, że po tej całej kłótni nie miałam komu się wygadać i potrzebowałam jakiejś rady. Jak już napisałam nie wszystko jest białe albo czarne, ale niewiele osób podziela moje zdanie. Ja jestem w stanie wiele wybaczyć i zrozumieć. Studiuję resocjalizację i wiem,że do zmiany czegokolwiek bardziej przydają się wzmocnienia pozytywne a nie negatywne. Chyba rzeczywiście mój TŻ potrzebuje pomocy. Wyślę go do tego psychologa.
Ale jeszcze potrzebuję czasu, na razie nie mam ochoty nawet z nim rozmawiać.
oooooo resocjalizację studiujesz??? niebywałe!! nie powiedzieli Ci jeszcze że resocjalizacja istnieje tylko w tabelkach??
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 16:53   #100
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Czy to brak szacunku?

Pewnie musisz go przetrzymać troszke, żeby zrozumiał, że nie zachował się w porządku. Ale kurcze dziewczyno jeżeli go kochasz (a czuję, że tak jest) to tak jak napisałaś musisz mu pomóc Może być ciężko, ale Tobie moze sie to udac ponieważ jesteś dla niego najbliższa

Ja trzymam kciuki i mam nadzieje, że wszystko ułoży się po Twojej (dobrej ) myśli
masmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 16:55   #101
lejdibird
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 382
Dot.: Czy to brak szacunku?

Autorko watku, postaw sie w takiej sytuacji. A gdyby twoja przyjaciolka kilka czy kilkanascie razy obrzucilaby cie takimi epitetami, i to w zasadzie bez powodu, byle sie na kims powyzywac i sobie ulzyc. Dalej zadawalabys retoryczne pytania czy ona cie szanuje i chciala z nia utrzymywac kontakt?
lejdibird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 17:01   #102
Krakoska87
Raczkowanie
 
Avatar Krakoska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 492
Dot.: Czy to brak szacunku?

Co to jest teraz za wjazd na mnie? Słuchajcie. Wyraziliście swoje zdanie, poczytałam, wiele wzięłam do serca. To, że chcę ratować bo mi zależy na tym co budowaliśmy 2 lata oznacza, ze jestem jakaś nienormalna?
Z resztą, co ja się będę tłumaczyć, przecież wiecie wszystko najlepiej...

Dzięki za dobre rady, każdy sądzi po sobie, ale ile ludzi, tyle charakterów. Nie miejcie pretensji, że inni nie są wami.
__________________
"Wszyscy najmądrzejsi...
Myślą chyba, że są wybrańcami..."


Krakoska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 17:01   #103
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Czy to brak szacunku?

Cytat:
Napisane przez Krakoska87 Pokaż wiadomość
Wątek założyłam dlatego, że po tej całej kłótni nie miałam komu się wygadać i potrzebowałam jakiejś rady. Jak już napisałam nie wszystko jest białe albo czarne, ale niewiele osób podziela moje zdanie. Ja jestem w stanie wiele wybaczyć i zrozumieć. Studiuję resocjalizację i wiem,że do zmiany czegokolwiek bardziej przydają się wzmocnienia pozytywne a nie negatywne. Chyba rzeczywiście mój TŻ potrzebuje pomocy. Wyślę go do tego psychologa.
Ale jeszcze potrzebuję czasu, na razie nie mam ochoty nawet z nim rozmawiać.
bo miłooooooość ci wszystko wyyybaaaczy.
No coż zycze powodzenia.Tylko potem nie płacz na wizażu,że chłopak znowu cię wyzywa itp
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 17:02   #104
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Czy to brak szacunku?

Cytat:
Napisane przez lejdibird Pokaż wiadomość
Autorko watku, postaw sie w takiej sytuacji. A gdyby twoja przyjaciolka kilka czy kilkanascie razy obrzucilaby cie takimi epitetami, i to w zasadzie bez powodu, byle sie na kims powyzywac i sobie ulzyc. Dalej zadawalabys retoryczne pytania czy ona cie szanuje i chciala z nia utrzymywac kontakt?

e też mi porównanie nie porównujmy facetów do przyjaciółek bo to zupełnie inne związki
masmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 17:03   #105
Krakoska87
Raczkowanie
 
Avatar Krakoska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 492
Dot.: Czy to brak szacunku?

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
bo miłooooooość ci wszystko wyyybaaaczy.
No coż zycze powodzenia.Tylko potem nie płacz na wizażu,że chłopak znowu cię wyzywa itp
Nie masz obowiązku czytać czy tym bardziej się wypowiadać
następnym razem omijaj moje wątki szerokim łukiem a ta przykrość Cię nie dopadnie
__________________
"Wszyscy najmądrzejsi...
Myślą chyba, że są wybrańcami..."


Krakoska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 17:05   #106
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Czy to brak szacunku?

Cytat:
Napisane przez Krakoska87 Pokaż wiadomość
Co to jest teraz za wjazd na mnie? Słuchajcie. Wyraziliście swoje zdanie, poczytałam, wiele wzięłam do serca. To, że chcę ratować bo mi zależy na tym co budowaliśmy 2 lata oznacza, ze jestem jakaś nienormalna?
Z resztą, co ja się będę tłumaczyć, przecież wiecie wszystko najlepiej...

Dzięki za dobre rady, każdy sądzi po sobie, ale ile ludzi, tyle charakterów. Nie miejcie pretensji, że inni nie są wami.


jesteś normalna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! a jeżeli nie to ja chyba też nie jestem normalna ja bym zrobiła tak jakl Ty i dlatego tak Ci radziłam, a tymi co na Ciebie wjeżdżają to się nie przejmuj bo chyba jednak nie chcieli Ci pomóc tylko zakończyć Twój wspaniały związek, w którym czasem chmury burzowe nadchodzą, ale pamiętaj, że po każdej burzy wychodzi słońce !! i jest tęcza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
masmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 17:06   #107
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Czy to brak szacunku?

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
Nie, wyolbrzymianiem dla mnie jest, żeby zakończyć związek w którym jest szczęśliwa, a tylko to jej przeszkadza, że czasami jej facet tak wygaduje brzydko. To niech autorka porozmwaia z Tż kolejny raz,a nie pisze mu, żeby "spier.."

Nie, nie do dziecka w ten sposób się zwracać tylko okrzyczeć (kulturalnie bez przekleństw), albo dać klapsa dziecko odbiera to za niesłuszne i co też może stwierdzić, że jest nieszanowane i zmienić rodziców ----> co po niektórych myślenie
To jest w końcu szczęśliwa, czy też nie? Bo z jej postów nie przebija szczęście...
Mylisz sytuacje, porównujesz ostrą wymianę zdań lub jak wolisz kłótnie bez personalnych negatywnych podtekstów lub celowych obelg do jeżdżenia po kimś jak po łysej kobyle - jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
Nie wyobrażam sobie, żeby mój parter zwracał się do mnie w ten sposób, nawet w sytuacji, gdy jest na mnie nieziemsko wkurzony, że aż staje na rzęsach, albo mi czegoś zabraniał od tak - ani ja nie widzę siebie w takiej sytuacji.
Jeśli komuś to odpowiada to jego broszka, tylko później się nie dziwi, że inni go nie szanują - bo sam swoim postępowaniem na to przyzwala.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 17:07   #108
lejdibird
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 382
Dot.: Czy to brak szacunku?

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
e też mi porównanie nie porównujmy facetów do przyjaciółek bo to zupełnie inne związki
Tak, ale dla mnie definicja szacunku jest jedna i niezmienna.

Po kazdej burzy wychodzi slonce? powiedz to kobietom bitym, wyzywanym przez mezow. Cale zycie.
lejdibird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 17:09   #109
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Czy to brak szacunku?

Cytat:
Napisane przez Krakoska87 Pokaż wiadomość
Nie masz obowiązku czytać czy tym bardziej się wypowiadać
następnym razem omijaj moje wątki szerokim łukiem a ta przykrość Cię nie dopadnie
Dziękuje za rade,ale nieskorzystam.




Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
jesteś normalna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! a jeżeli nie to ja chyba też nie jestem normalna ja bym zrobiła tak jakl Ty i dlatego tak Ci radziłam, a tymi co na Ciebie wjeżdżają to się nie przejmuj bo chyba jednak nie chcieli Ci pomóc tylko zakończyć Twój wspaniały związek, w którym czasem chmury burzowe nadchodzą, ale pamiętaj, że po każdej burzy wychodzi słońce !! i jest tęcza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak,wybacz chłopakowi,bo ta miłośc jest taka piękna. Milośc ci wszystko wybaczy, a koleżanka masmeli ma racje nieprzejmuj się radami negatywnymi,bo pewnie zazdroszczą ci tak cudownego związku.


Wymiękam.

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2009-07-23 o 17:10
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 17:12   #110
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Czy to brak szacunku?

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
To jest w końcu szczęśliwa, czy też nie? Bo z jej postów nie przebija szczęście...
Mylisz sytuacje, porównujesz ostrą wymianę zdań lub jak wolisz kłótnie bez personalnych negatywnych podtekstów lub celowych obelg do jeżdżenia po kimś jak po łysej kobyle - jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
Nie wyobrażam sobie, żeby mój parter zwracał się do mnie w ten sposób, nawet w sytuacji, gdy jest na mnie nieziemsko wkurzony, że aż staje na rzęsach, albo mi czegoś zabraniał od tak - ani ja nie widzę siebie w takiej sytuacji.
Jeśli komuś to odpowiada to jego broszka, tylko później się nie dziwi, że inni go nie szanują - bo sam swoim postępowaniem na to przyzwala.

Są przypadki, że osoba nie panuje nad nerwami i nad tym co mówi Więc jeżeli nie wiesz to nie zabieraj zdania w rozmowie
A to czy jest szczęśliwa czy nie to sobie doczytaj, bo ja wiem

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Edytowane przez masmeli
Czas edycji: 2009-09-17 o 15:05
masmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 17:13   #111
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Czy to brak szacunku?

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
Są przypadki, że osoba nie panuje nad nerwami i nad tym co mówi Więc jeżeli nie wiesz to nie zabieraj zdania w rozmowie
A to czy jest szczęśliwa czy nie to sobie doczytaj, bo ja wiem
Ale tutaj,czego nie chcesz zauważyć,dyskusja zaczęła się toczyć już wokół tego,że chłopak autorki wątku zabrania jej pewnych rzeczy i rozlicza ją np.z wypitego piwa-czy wypiła tyle ile mu obiecała,czy nie...Dodać wszystko razem (wyzwiska i zakazy) i raczej nie wychodzi z tego cudny kochany partner...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 17:16   #112
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Czy to brak szacunku?

Cytat:
Napisane przez lejdibird Pokaż wiadomość
Tak, ale dla mnie definicja szacunku jest jedna i niezmienna.

Po kazdej burzy wychodzi slonce? powiedz to kobietom bitym, wyzywanym przez mezow. Cale zycie.

Ale ona przecież nie jest bita, przeczytaj najpierw, a później wygłaszaj swoje opinie .........

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Aninek Pokaż wiadomość
Ale tutaj,czego nie chcesz zauważyć,dyskusja zaczęła się toczyć już wokół tego,że chłopak autorki wątku zabrania jej pewnych rzeczy i rozlicza ją np.z wypitego piwa-czy wypiła tyle ile mu obiecała,czy nie...Dodać wszystko razem (wyzwiska i zakazy) i raczej nie wychodzi z tego cudny kochany partner...

Skoro jest zazdrosny i sobie nie radzi z tą zazdrością to tak robi. Ale przecież od 2 lat jest dziewczyna z tym facetem to powinna wypracować aby jej nie kontrolował
Muszą szczerze pogadac i tyle... nam nic do tego bo i tak zrobia jak beda chcieli

Edytowane przez masmeli
Czas edycji: 2009-07-23 o 17:17
masmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 17:16   #113
lejdibird
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 382
Dot.: Czy to brak szacunku?

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
Są przypadki, że osoba nie panuje nad nerwami i nad tym co mówi
Nie panuje nad nerwami z tak glupiego i blahego powodu?

A dziewczyna nic nie powinna w nim wypracowywac. Kazdy powinien sam nad soba pracowac, tylko wtedy to jest skuteczne.
Niestety, ale z takim tokiem myslenia masz zadatki na idealna ofiare przemocy domowej, ktore bedzie "wypracowywala" to, zeby facet jej nie tlukl. A jak nie wypracuje, to jej wina, ze ja tlucze.

Edytowane przez lejdibird
Czas edycji: 2009-07-23 o 17:18
lejdibird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 17:17   #114
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Czy to brak szacunku?

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
Są przypadki, że osoba nie panuje nad nerwami i nad tym co mówi Więc jeżeli nie wiesz to nie zabieraj zdania w rozmowie
A to czy jest szczęśliwa czy nie to sobie doczytaj, bo ja wiem
Jeśli komuś nie przeszkadzają te przypadki [i to w takim wykonaniu jak to jest przedstawione w tym wątku] to niech później nie udaje zdziwionego, że ktoś go traktuje jak gówno
Nie ty będziesz decydowała kto ma uczestniczyć w dyskusji, a kto nie i w którym momencie
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 17:18   #115
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Czy to brak szacunku?

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
Ej wiewióro z awatara zmień już ten tekst o miłości bo jesteś nudna, widać że nie znasz życia i tyle powiem na Twój temat, a teraz pozwól, że skończe bo i tak zbyt dużo czasu poświęciłam na twoją marną osobę, że już więcej nie będe go tracic
że ja nieznam zycia? Tak się składa,że ja znam zycie lepiej od nastolatek.Troche przezyłam. No,ale ok wierzcie sobie w idealnego chłopaka/miłość,który troszke czasem zbłądzi,zdarza się.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 17:21   #116
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: Czy to brak szacunku?

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Jeśli komuś nie przeszkadzają te przypadki [i to w takim wykonaniu jak to jest przedstawione w tym wątku] to niech później nie udaje zdziwionego, że ktoś go traktuje jak gówno
Nie ty będziesz decydowała kto ma uczestniczyć w dyskusji, a kto nie i w którym momencie


ależ ja nie decyduje pisz sobie co chcesz no właśnie to ktoś będzie żył jak g..., a nie ty to co sie wczuwasz

ale mam ubaw haha

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
że ja nieznam zycia? Tak się składa,że ja znam zycie lepiej od nastolatek.Troche przezyłam. No,ale ok wierzcie sobie w idealnego chłopaka/miłość,który troszke czasem zbłądzi,zdarza się.

Wiesz co niejedna nastolatka ma więcej w głowie i doświadczeń niż dorosła osoba
a tak apropo ja nie jestem nastolatka

Edytowane przez masmeli
Czas edycji: 2009-07-23 o 17:31
masmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 17:25   #117
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Czy to brak szacunku?

Madmuazelle,szkoda słów
Masmali,tak,po Twoich wypowiedziach na pewno uwierzę,że nie jesteś nastolatką...
A co do samego wątku-chyba już nie ma sensu się wypowiadać,każdy powiedział co wiedział,autorka zrobi swoje i tyle.
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 17:25   #118
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Czy to brak szacunku?

Dziewczyny, nie wszyscy muszą byc szczęsliwi i miec dobre związki, nic na to nie poradzicie/my.

Tylko tych przyszłych dzieci szkoda. A ja się czasem zastanawiałam skad sie biorą tacy rodzice, którzy potrafią do dziecka powiedzieć "ty ku*wo". No to już wiem skąd się biorą...
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 17:26   #119
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Czy to brak szacunku?

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
ależ ja nie decyduje pisz sobie co chcesz no właśnie to ktoś będzie żył jak gówno, a nie ty to co sie wczuwasz

ale mam ubaw haha
To się pośmiałyśmy... dobrze jest utrzymać poziom dyskusji, prawda? coraz mniej mnie dziwi twoje zdanie
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 17:27   #120
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy to brak szacunku?

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
(...)
Wiesz co niejedna nastolatka ma więcej w głowie i doświadczeń niż dorosła osoba
a tak apropo ja nie jestem nastolatka
Nie jedna, ale cztery, może pięć... A tak poważnie, to jednak nastolatka, a dorosła osoba (normalna, w miarę zrównoważona, z inteligencją powyżej iluś tam punktów), to jednak inny poziom myślenia, doświadczenia, rozwoju. Takie hasła "niejedna nastolatka..." w sumie niewiele wnoszą, bo nie dotyczą jakiejś znaczącej grupy, ale niewielkiej mniejszości nastolatek. Być dojrzałym (w pewnych kwestiach, bo jednak nie we wszystkich, o czym pisze sama autorka wątku - bo napady histerii, nieumiejętność opanowania się, normalnej rozmowy jednak o dojrzałości nie świadczy) "jak na swój wiek", a być DOJRZAŁYM to jednak spora różnica.

Trwanie w związku, niezależnie od wieku, tylko z powodu obawy przed samotnością, na siłę, pomimo tego, że ta druga strona daje wyraźne sygnały "mam Cię w d..." o dojrzałości nie świadczy.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2009-07-23 o 17:29
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.