Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-04, 18:21   #4111
Eda87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 56
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

DzikaWozkowa mega piękny naturalny kolor!

Dboom_ mam chyba kolorek naturalkow bardzo podobny do twojego ty już jesteś tak daleko, a ja dopiero 3 miesiąc, masakra, jak ten czas powoli leci

Jestem po czwartym przetrzymaniu włosów (jeśli chodzi o ich mycie) - zawsze dwa dni przetrzymane były. Wcześniej musiałam je myc codziennie co mnie strasznie dobijało i męczyło, teraz muszę wam powiedzieć ze jestem już mega zadowolona, na drugi dzień moje włosy są wciąż świeże, dopiero kolejnego dnia już nadają się do mycia ale jeszcze staram sie je przetrzymać do wieczora. Oczywiscie za kazdym razem jak je myje robie im plukanke z cytryna i octem jablkowym. Mysle ze rezultaty tych obu metod sa bardzo szybkie, a wlosow tez jakos specjalnie duzo nie straciłam także szczerze polecam
__________________
nie farbuje włosów od 03.08.2014
Eda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 18:38   #4112
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Eirin Pokaż wiadomość
ojej jakie już długie rosną jak szalone !!
Szczerze? Na Twoim miejscu bym je rozjaśniła ;P i tak będą kiedyś do ścięcia ;P wiec czemu by nie spróbować, a nóż widelec obejdzie się bez zniszczeń i długość zachowasz ... No ale zrobisz jak uważasz
To jest efekt 25 miesięcy zapuszczania, więc nie nazwałabym tego rośnięciem jak szalone.
Rozjaśnie, TŻ mi pomoże. Najbardziej boję się tego, że po rozjaśnieniu i tak będę musiała farbę nałożyć, żeby wyrównać kolor, a ostatnio razem jak farbowałam to złapało mnie paskudne uczulenie i wolałabym tego nie powtórzyć.

U mnie przetrzymywanie włosów w niczym nie pomogło niestety.
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 18:50   #4113
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
To jest efekt 25 miesięcy zapuszczania, więc nie nazwałabym tego rośnięciem jak szalone.
Rozjaśnie, TŻ mi pomoże. Najbardziej boję się tego, że po rozjaśnieniu i tak będę musiała farbę nałożyć, żeby wyrównać kolor, a ostatnio razem jak farbowałam to złapało mnie paskudne uczulenie i wolałabym tego nie powtórzyć.

U mnie przetrzymywanie włosów w niczym nie pomogło niestety.
Miałam bardziej na myśli różnicę w porównaniu do paru ostatnich zdjęć a nie na przestrzeni 25 miesięcy ;P
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 19:10   #4114
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Eirin Pokaż wiadomość
Miałam bardziej na myśli różnicę w porównaniu do paru ostatnich zdjęć a nie na przestrzeni 25 miesięcy ;P
Ale to się trochę wydaje, chyba głównie dlatego że dopiero teraz długość jest sensowna, ogarnięta i w ogóle. Trochę krótsze niż teraz są strasznie irytujące, z warkocza wychodzą, upiąć jakoś ładnie jest ciężko. Nie chce po raz kolejny użerać się z taką nijaką długością. Znowu wcieram Daktarin i widzę już że tym razem też przyśpieszy ich porost
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 19:33   #4115
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
Ale to się trochę wydaje, chyba głównie dlatego że dopiero teraz długość jest sensowna, ogarnięta i w ogóle. Trochę krótsze niż teraz są strasznie irytujące, z warkocza wychodzą, upiąć jakoś ładnie jest ciężko. Nie chce po raz kolejny użerać się z taką nijaką długością. Znowu wcieram Daktarin i widzę już że tym razem też przyśpieszy ich porost
Skoro mnie tak usilnie przekonujesz że mi sie wydaje to zwracam honor nie urosły ;P
__________________
nie farbuję włosów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie cięcie włosów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzień czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 19:46   #4116
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Eirin Pokaż wiadomość
Skoro mnie tak usilnie przekonujesz że mi sie wydaje to zwracam honor nie urosły ;P
Hehe, przepraszam Urosły, urosły, po prostu nie jakoś szalenie w tym miesiącu Czasami mi się wydaje że zupełnie stoją w miejscu, ale chyba każda z nas ma takie momenty
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 20:12   #4117
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
To jest efekt 25 miesięcy zapuszczania, więc nie nazwałabym tego rośnięciem jak szalone.
Rozjaśnie, TŻ mi pomoże. Najbardziej boję się tego, że po rozjaśnieniu i tak będę musiała farbę nałożyć, żeby wyrównać kolor, a ostatnio razem jak farbowałam to złapało mnie paskudne uczulenie i wolałabym tego nie powtórzyć.

U mnie przetrzymywanie włosów w niczym nie pomogło niestety.
na poczatek połóż dekoloryzator (nie zniszczy Ci włosów) polecam CHANTAL
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 20:16   #4118
DzikaWozkowa
Rozeznanie
 
Avatar DzikaWozkowa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 552
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
na poczatek połóż dekoloryzator (nie zniszczy Ci włosów) polecam CHANTAL
A myślisz że dekoloryzator pomoże jeśli mam pod czarną farbą kilka innych warstw, a w międzyczasie jeszcze rozjaśniane były?
__________________
Instagram.
DzikaWozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-04, 22:46   #4119
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
Moje włosy wyglądają już tak

Zaczęłam mieć znowu wątpliwości czy je obciąć. Jeśli to zrobię za miesiąc to znowu będę miała bardzo krótkie włosy, a dopiero co wyrosły na tyle że przestały być irytujące. Zaczynam myśleć o próbie jednak wyrównania koloru, najwyżej jak nie wyjdzie to ciachnę...
Bardzo ładne masz włosy
Może poczekaj jeszcze z obcięciem wszystkich farbowanych jeśli nie chcesz tracić długości. Po co masz się potem denerwować, że znowu są krótkie i wkurzające
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 09:57   #4120
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
A myślisz że dekoloryzator pomoże jeśli mam pod czarną farbą kilka innych warstw, a w międzyczasie jeszcze rozjaśniane były?
mysle ze tak. Nie masz nic do stracenia (procz pieniedzy)

Schodziłam z czerni dwa razy
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 12:04   #4121
ona!!!
Raczkowanie
 
Avatar ona!!!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

czy można się przyłączyć?

Zapuszczam naturalny kolorek. Od 1 czerwca 2014 nie farbowałam odrostu, reszta włosów była lekko odświeżana. Włosy mi rosną bardzo bardzo powoli, mam może max. 5cm odrostu ;( ciężko go nawet zauważyć. W ostatnim miesiącu piłam drożdże na porost włosów, ale ciężko zobaczyć czy jest jakis efekt. Teraz zamierzam pić calcium Jelfa. Oczywiście dbam o włoski; raz w tygodniu olejuje, po każdym myciu maska i pod czepek, na końcówki olejek. Rzadko prostuje. Ale musze suszyć włosy, bo inaczej są takie klapnięte.
__________________
Moja stronka z paznokciami
https://www.facebook.com/Eveline-Nails-548334335260347/
ona!!! jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-05, 12:17   #4122
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Zaczynam sie bac ze wyjda siwe :p 7 miesiecy mija Mamusia pomagala mierzyc okolo 6cm na skroniach i 9cm na czubku glowy ma odrost, niestety dalej lubia sie wykruszac :/

Ona: ja zawsze susze i nic im sie nie dzieje Nie wpadajmy we wlosowa paranoje :p Mozesz miec iluzje ze wolna rosna, bo odswiezajac kolor moglas wjezdzac na odrost
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1415189790928.jpg (59,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1415189814889.jpg (72,9 KB, 27 załadowań)

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2014-11-05 o 12:33
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 18:13   #4123
ona!!!
Raczkowanie
 
Avatar ona!!!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Ona: ja zawsze susze i nic im sie nie dzieje Nie wpadajmy we wlosowa paranoje :p Mozesz miec iluzje ze wolna rosna, bo odswiezajac kolor moglas wjezdzac na odrost
Ale przed odswiezaniem koloru tez odrost był mały, więc one już tak wolno rosną
__________________
Moja stronka z paznokciami
https://www.facebook.com/Eveline-Nails-548334335260347/
ona!!! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 20:04   #4124
Eda87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 56
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

TheUnlike ledwo widać u ciebie granice naturalek a farbowancow. Masz śliczny kolor taki blond piaskowy, mega
__________________
nie farbuje włosów od 03.08.2014
Eda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-05, 21:44   #4125
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Eda87 Pokaż wiadomość
Dboom_ mam chyba kolorek naturalkow bardzo podobny do twojego ty już jesteś tak daleko, a ja dopiero 3 miesiąc, masakra, jak ten czas powoli leci

Jestem po czwartym przetrzymaniu włosów (jeśli chodzi o ich mycie) - zawsze dwa dni przetrzymane były. Wcześniej musiałam je myc codziennie co mnie strasznie dobijało i męczyło, teraz muszę wam powiedzieć ze jestem już mega zadowolona, na drugi dzień moje włosy są wciąż świeże, dopiero kolejnego dnia już nadają się do mycia ale jeszcze staram sie je przetrzymać do wieczora. Oczywiscie za kazdym razem jak je myje robie im plukanke z cytryna i octem jablkowym. Mysle ze rezultaty tych obu metod sa bardzo szybkie, a wlosow tez jakos specjalnie duzo nie straciłam także szczerze polecam
oj wiesz, wydaje się niby czas leci wolno, ale jak sobie przypomnę mój 3miesiąc to mam wrażenie że to minęło taak szybko i super że się płukanka sprawdza, włosy na prawdę potrafią odżyć gdy się ich nie myje codziennie. tak było z moimi, próbuję myć je regularnie co 3dni ale jakoś się buntują, chyba co 2dni im odpowiada najbardziej. ale mi nie

ona!!! hej 1cm na miesiąc to taki normalny przyrost więc wcale nie rosną wolno, może tak Ci się wydaje, w końcu każdy by chciał żeby włoski rosły bez wysiłku 3cm miesięcznie a tu lipa, a konieczność oczekiwania potrafi być bardzo demotywująca. minie trochę czasu i zobaczysz różnicę

TheUnlike czy ja wiem czy siwy.. czas pokaże, ale moim zdaniem to blond baardzo popielaty śliczny. popiele są piękne, szczególnie wśród wszechobecnej rudości.. przynajmniej w moim otoczeniu.
__________________
9.05.2013 - nie farbuję, zapuszczam, pielęgnuję

Edytowane przez Dboom_
Czas edycji: 2014-11-05 o 21:45
Dboom_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 22:08   #4126
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-11-06 23.06.24.jpg (79,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-11-05 11.21.37.jpg (95,5 KB, 17 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-06, 23:41   #4127
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
będziesz miała piękne ombre
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 11:24   #4128
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

zużywam spirulinę od około miesiąca, polecam jako zamiennik cp, bo efekty są niesamowite, szczególnie na włosach. kupiłam kilka dni temu kurację joanna rzepa, wcieram ją co 2 dni na noc przed myciem, bo mam wrażenie, że włosy rosną wolniej bez wcierek.
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 12:51   #4129
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez DzikaWozkowa Pokaż wiadomość
A myślisz że dekoloryzator pomoże jeśli mam pod czarną farbą kilka innych warstw, a w międzyczasie jeszcze rozjaśniane były?
A może spróbować Uber Hair? https://www.youtube.com/watch?v=8Tkcx2Vjk_M

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
zużywam spirulinę od około miesiąca, polecam jako zamiennik cp, bo efekty są niesamowite, szczególnie na włosach. kupiłam kilka dni temu kurację joanna rzepa, wcieram ją co 2 dni na noc przed myciem, bo mam wrażenie, że włosy rosną wolniej bez wcierek.
Ja pokończyłam już wszystkie wcierki najlepiej chyba działał Seboradin z czarną rzepą :P a teraz kupiłam kolejny raz Joannę rzepę, ale czeka aż skończę wodę brzozową
Uwielbiam działanie czarnej rzepy w szamponie - cudownie zmywa castor oil i inne oleje
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-07, 17:14   #4130
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez nysiak1910 Pokaż wiadomość
Ja pokończyłam już wszystkie wcierki najlepiej chyba działał Seboradin z czarną rzepą :P a teraz kupiłam kolejny raz Joannę rzepę, ale czeka aż skończę wodę brzozową
Uwielbiam działanie czarnej rzepy w szamponie - cudownie zmywa castor oil i inne oleje
ja szamponem nie mogłam domyć włosów nawet bez oleju . za to kuracja rzepa to wcierka która na mnie najlepiej zadziałała. seboradin niger zadziałał na mnie tak samo jak woda brzozowa, pokrzywowa, l-102, seboravit, saponics, garnier neril i inne - trochę baby hair i nic więcej. po rzepie stawiałabym na kozieradkę, a 3 miejsce dla starej wersji jantara, który działał ciut lepiej niż te niemal niedziałające wcierki :p
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 17:35   #4131
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
ja szamponem nie mogłam domyć włosów nawet bez oleju . za to kuracja rzepa to wcierka która na mnie najlepiej zadziałała. seboradin niger zadziałał na mnie tak samo jak woda brzozowa, pokrzywowa, l-102, seboravit, saponics, garnier neril i inne - trochę baby hair i nic więcej. po rzepie stawiałabym na kozieradkę, a 3 miejsce dla starej wersji jantara, który działał ciut lepiej niż te niemal niedziałające wcierki :p
też wolę stary jantar. nie rozumiem tych zmian i ulepszania, skoro coś działa..
nysiak1910 animale dziewczyny a próbowałyście może domową wcierkę z soku rzepy? widziałam trochę przepisów na blogach i akurat mam rzepę, zastanawiałam się nad przetestowaniem, skoro kosmetyki z rzepą tak fajnie działają..
__________________
9.05.2013 - nie farbuję, zapuszczam, pielęgnuję
Dboom_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 18:09   #4132
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Pokaż wiadomość
też wolę stary jantar. nie rozumiem tych zmian i ulepszania, skoro coś działa..
nysiak1910 animale dziewczyny a próbowałyście może domową wcierkę z soku rzepy? widziałam trochę przepisów na blogach i akurat mam rzepę, zastanawiałam się nad przetestowaniem, skoro kosmetyki z rzepą tak fajnie działają..
Miałam nawet ochotę pić sok z rzepy ale nigdzie rzepy nie mogę kupić

Na mnie jeszcze Radical wcierka fajnie działał i serum babuszki agafii z papryczką
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 19:27   #4133
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez nysiak1910 Pokaż wiadomość
Miałam nawet ochotę pić sok z rzepy ale nigdzie rzepy nie mogę kupić

Na mnie jeszcze Radical wcierka fajnie działał i serum babuszki agafii z papryczką
a który radical? z wcierek w szklanych buteleczkach widziałam żółty, niebieski i czerwony, ale jakoś nigdy nie nie skusiły. ani ich nie próbowałam, ani aloevitów ani babuszki agafii, a całą resztę to po kilka razy stosowałam

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Pokaż wiadomość
też wolę stary jantar. nie rozumiem tych zmian i ulepszania, skoro coś działa..
nysiak1910 animale dziewczyny a próbowałyście może domową wcierkę z soku rzepy? widziałam trochę przepisów na blogach i akurat mam rzepę, zastanawiałam się nad przetestowaniem, skoro kosmetyki z rzepą tak fajnie działają..
weź, skusiłaś mnie. zacznę się rozglądać po sklepach za rzepą, akurat ostatnio nabyłam sokowirówkę
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 20:08   #4134
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
a który radical? z wcierek w szklanych buteleczkach widziałam żółty, niebieski i czerwony, ale jakoś nigdy nie nie skusiły. ani ich nie próbowałam, ani aloevitów ani babuszki agafii, a całą resztę to po kilka razy stosowałam [COLOR="Silver"]
Czerwony
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-07, 21:37   #4135
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
zużywam spirulinę od około miesiąca, polecam jako zamiennik cp, bo efekty są niesamowite, szczególnie na włosach. kupiłam kilka dni temu kurację joanna rzepa, wcieram ją co 2 dni na noc przed myciem, bo mam wrażenie, że włosy rosną wolniej bez wcierek.
Mam złe wspomnienia związane z suplementacją spiruliną
Za to uwielbiam ją stosować jako kosmetyk
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 00:50   #4136
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez swan999 Pokaż wiadomość
Mam złe wspomnienia związane z suplementacją spiruliną
Za to uwielbiam ją stosować jako kosmetyk
u mnie na odwrót, miałam po maseczkach na twarz z nią zwyczajnie oparzoną skórę, a gdy dodawałam do odżywek to efekt był żaden
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 09:03   #4137
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Schodziłam z czerni dwa razy
Ja 3

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Zaczynam sie bac ze wyjda siwe :p 7 miesiecy mija Mamusia pomagala mierzyc okolo 6cm na skroniach i 9cm na czubku glowy ma odrost, niestety dalej lubia sie wykruszac :/
Ja widzę przy skroniach, tam gdzie włosy są najjaśniejsze, że moje są bardzo popielate, aż błyszczą jak srebrne a próbowałam zmierzyć odrost, po 10 miesiącach jakieś 14 cm
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 22:35   #4138
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Mam problem z tą wcierką jantar - strasznie przetłuszcza włosy, co ja dyskwalifikuje do codziennego użytku ;/ Wcieram ją na noc, potem rano myję włosy 2 lub 3 razy szamponem, a po 6 godzinach mam już tłuste ;/ Coś dziwnego. Też tak miałyście?
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-08, 23:35   #4139
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość
Mam problem z tą wcierką jantar - strasznie przetłuszcza włosy, co ja dyskwalifikuje do codziennego użytku ;/ Wcieram ją na noc, potem rano myję włosy 2 lub 3 razy szamponem, a po 6 godzinach mam już tłuste ;/ Coś dziwnego. Też tak miałyście?
Mnie nowa wersja w ogóle nie przetłuszczała włosów (stara tak)

A może za dużo jej nakładasz? Albo po prostu Tobie zwyczajnie nie służy.
Trochę dziwne, że musisz myć włosy tyle razy, jak przy zmywaniu oleju.
__________________
Zapuszczam długie włosy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 00:00   #4140
Harakun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów - część VI

Cześć dziewczyny. Swoje naturalne włosy (ciemny, mysi blond) u fryzjera rozjaśniłam w zeszłym tygodniu, poprosiłam jednak żeby zostawić ~1-2 cm odrostu. Włosy w niektórych miejsach niestety wyszły "kurczakowe". Fryzjerka zdecydowała się je "zapienić" żeby jakoś to zniwelować. Dopiero po wszystkim zorientowałam się, że owo "zapienienie" odbyło się na całych włosach, a więc i na tych naturalnych centymetrowych odrostach, które miały zostać nieruszane. Kolor nie byłby aż tak wielkim problemem, gdyby nie fakt, że włosy na czubku głowy są okropnie przyklapnięte, zaczęłam dopatrywać się prześwitów i różowego koloru skalpu. Chce mi się płakać jak patrzę w lustro. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi, czy jest mozliwe, aby przez to "zapienienie" (nie jestem fachowcem, nie wiem na czym to polega) spaliła się skóra głowy? Czego efektem jest "przyklepanie" włosów? Jestem zdeterminowana do powrotu do swojego naturalnego koloru włosów, jaki jest najlepszy sposób aby do niego wrócić?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

Edytowane przez Harakun
Czas edycji: 2014-11-09 o 00:02
Harakun jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-31 11:58:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.