Czy zdarza Wam się, że sprzedawcy dziwnie patrzą? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-23, 21:14   #61
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Cytat:
Napisane przez jowisia
Dziewczyny, nie martwcie siejakimis durnymi spojrzeniami. To jest ich obowiazek, a wy jestescie klientkami

Świetnie powiedziane, jowisiu


Ich obowiązkiem jest pokazywanie i ewentualne doradzanie jeśli chodzi o produkty, taką wybrały pracę. Niech spadają ze swoimi "durnymi spojrzeniami"

Więcej pewnosci siebie dziewczyny. "Klient płaci, klient żąda"
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 21:22   #62
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Cytat:
Napisane przez ropuszka
Naprawde tak jest? Zawsze mi sie wydawalo, ze ekspedientki po prostu maja zakaz dawania probek czy cos... Nie bardzo to rozumiem - klientom nie moga dawac, a sobie biora garsciami? Wkurza mnie to. Nie jestem wymagajaca jesli chodzi o rpobki, nawet o nie nie prosze nigdy wyobrazcie sobie. Po prostu nie mam tyle sily przebicia, choc wiem, ze to moje prawo domagac sie probki, nawet bez zrobienia zakupow. Niedawno bylam w Sephorze i kupilam blyszczyk za 40 zl. Oczywiscie pani byla b.mila, doradzala itd. Ale ta przy kasie juz nie pofatygowala sie zeby mi dac jakakolwiek probke, a ludzilam sie, ze jednak znajde cos w tej koszmarnej tekturowej torebce, ktora pokaleczylam sobie paluchy...
Ropuszko, nie wiem czy wszedzie ale swojego czasu (2 lata temu dokladnie) tak bylo w Douglasie. Mysle, ze one nie zatrzymuja wszytskich dla siebie, ale wiekszosc. Jak klientka sie nie upomni, to rzadko dostanie.......no chyba, ze zostawi 300 zl Dlatego Jowisia ma racje, trzeba sie upominac........
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 10:20   #63
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Jowisia ma zupelna racje, trzeba prosic o probki i basta.
Mnie zdarzaja sie male buszowania w perfumeriach i choc z gory wiem, ze tego dnia nic nie kupie to i tak prosze obsuge o probki mazidel czy zapachow, ktore mnie interesuja... Nie wyobrazam sobie kupowania po uprzednim testowaniu np. podkladu-na nadgarstu.. Skora na moim nadgarstku w niczym nie przypomina tej na twarzy! Zapachy nosze na karku, dekoldzie, za uszami i tam chce sie nimi spryskac a troche dziwacznie wygladalabym w perfumerii wkladajac flakon pod bluzke

Zdarzaja sie przemile dziewczyny, ktore po prostu wykonuje swietnie swoja robote. Odpowiadaja z usmiechem czesto na zupelnie laickie pytania i nie prychaja kiedy powiem "lanvin" miast "ląvę"...
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 20:19   #64
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

po pierwsze primo
jakoś nie mam problemu z ochroniarzami, którzy zasłaniają mi półki, bo jeżeli widzę, że się nie chce przesunąć to idę wprost na niego i zaglądam za plecy - zawsze działa
po drugie primo
jako, że mam duże poczucie humoru i do tego bywam złośliwa zwykle pytam nachalne panie obskakujące mnie średnio co jakieś 2 min. o perfumy wycofane albo zupełnie niedostępne - robią duże oczy a ja mówię z zawiedzioną minką "no to trudno, dziękuję, tak myślałam, że ich nie macie ale chciałam się upewnić " i idę dalej od półki do półki
nie spotkałam się ze stwierdzeniem, że coś jest "za drogie" mimo, że nie noszę szpilek i się nie maluję, ale nie darowałabym takiej impertynecji
nie pytam także o składy, bo zwykle przynoszą mi perfumy o kompletnie innych nutach, wolę sama wąchać niż tracić w ten sposób czas
kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 20:59   #65
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor
nie pytam także o składy, bo zwykle przynoszą mi perfumy o kompletnie innych nutach, wolę sama wąchać niż tracić w ten sposób czas
oo.. z tym to się zgadzam pamiętam, jak kiedyś szukałam perfum w których będzie czuć cynamon, babka w sephorze bez mrugnięcia okiem pokazała mi kilka zapachów, które były takie słodko-owocowe (wszystkie!). podziękowałam więc i sama zaczęłam szukać
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 08:06   #66
Marsiglia
BAN stały
 
Avatar Marsiglia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Cytat:
Napisane przez Juliettt
Ropuszko, nie wiem czy wszedzie ale swojego czasu (2 lata temu dokladnie) tak bylo w Douglasie. Mysle, ze one nie zatrzymuja wszytskich dla siebie, ale wiekszosc. Jak klientka sie nie upomni, to rzadko dostanie.......no chyba, ze zostawi 300 zl Dlatego Jowisia ma racje, trzeba sie upominac........

o nie wiem czy sie dostanie nawet wtedy gdy wyda 300 zl. Ja calkiem niedawno robilam zakupy dwa kosmetyki na ponad 350 zl i dostalam jedna probke. Pani wreczyla mi ja i powiedziala : 'oto probka NAJNOWSZEGO zapachu valentio dla pani
Marsiglia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 08:11   #67
Marsiglia
BAN stały
 
Avatar Marsiglia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Cytat:
Napisane przez kriss_de_valnor
nie spotkałam się ze stwierdzeniem, że coś jest "za drogie" mimo, że nie noszę szpilek i się nie maluję, ale nie darowałabym takiej impertynecji
troche off topic ale kupowalam wczoraj ciastka w cukierni, takie babeczki i poprosilam o 10 sztuk.A babka do mnie wasnie "Ale one sa drogie" A ja ze zloscia "poprosze dwadziescia w takim razie".
Marsiglia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-25, 10:03   #68
martyna101
Raczkowanie
 
Avatar martyna101
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 144
GG do martyna101
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Na szczescie nie zdarza mi sie aby patrzeli na mnie dziwnie.Nawet gdyby tak bylo nie przejmowalabym sie tak
martyna101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 16:24   #69
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

W środe bylam w Sephorze. Nie planowałam niczego kupować po prostu czekałam na TŻ i miałam dziesięć minut.
Trafiłam na przemiłą panią, która, mimo, że:
-było parę osób
-powiedzialam, że NIC nie chcę dziś kupić
- byłam w dżinsach i puchówce
poświęciła mi dziesięć minut na...gadanie o perfumach.
Wspomniałam, że "jestem z forum" ( to zawsze działa w Quality i zaczęłyśmy gadać. Jak wymienialam nazwę Organza Indecence i Le Feu pani miała aż łzy w oczach. Pogadałyśmy chwilę o Hot Couture i Belle de Minuit. W sumie zachowywałyśmy sie jak dwie koleżanki, które wybrały się na perfumowe polowanie a nie sprzedawca i klient.
Na koniec zeszło na Angel - miłość mojej Mamy. Pani pytała co o Aniołku pisze sie na TYM Forum. Ja na to, że raczej jest gwiazdą.
A ona bardzo się zdziwiła. Powiedziała, ze o Angel pyta najwiecej dziewczyn i "żeby pani widziała jakich". I tyle.
Nic a nic nie kupiłam TŻ był zachwycony
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 17:45   #70
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Jowisiu, dziekuje za przydatne info
W ramach ciekawostki powiem Wam, ze czytalam gdzies niedawno (albo w gazetce marionnaud albo w babskim czasopismie) wypowiedzi polskich gwiazd na temat perfum. I Renata Dancewicz stwierdzila, ze gdy podobaja jej sie dane perfumy to zawsze prosi o probke, bo musi najpierw sie z nimi przejsc i oswoic itd. To normalne, z tym, ze pewnie pani Dancewicz nikt w perfumerii nie smie odmowic co innego my
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 19:10   #71
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Smile Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

W moim mieście jest Marionnaud,mamy też Ambrozje,w której można własnie poniuchać wszystkie postacie Amouage oczywiscie Pani jest za ladą,ale nawet miła i jak kiedys wpadłam w celu przetestowania Shalimar'a to zaraz podała mi wszystkie z bardziej klasycznych zapachów,również Amouage Gold i przy okazji opowiedziała historię z nimi związaną...poza tym przetestowałam wówczas Silver Rain i dodatkowo zostałam posmarowana cudnym kremem o tej samej nucie zapachowej...byłam w szoku...obsłuzono mnie rewelacyjnie jesli chodzi o strój byłam ubrana na wpół elegancko,ale nie na szpilach (nie lubie) i nie z tapetą na buzi
Generalnie ubieram sie tak jak mi w danej chwili - jak to mawiają - "czapka stoi" a wiec raz na sportowo,raz bardziej elegancko, kocham dodatki, wiec nimi bardziej mogę szokować
Jeśli chodzi o Marionnaud,co jakiś czas wpadam na testowanie lub odświeżyc sobie pamięć,kiedyś natknęłam się na milą dziewczynę,ktorej nawijałam o woniach jak opętana słuchała mnie uważnie i co jakiś czas z niedowierzaniem patrzyła jak na wariatkę rozmawiałysmy ponad godzinę, doszło nawet do tego,ze sie poznałysmy i wymieniłysmy nr tel ,ale widzialam miny jej kolezanek tam pracujacych,co chwile mnie mierzyły i tylko widziałam jak podchodziła co jakiś czas jedna z nich brała testerek i znikała za drzwiami by spsikać sobie pewnie co nieco lub którąś z koleżanek ale to juz nie moja sprawa...zresztą jesli chodzi o spojrzenie to ja nie pozostawałam dłużna
Co do Sephory to tam zawsze przychodze z listą (bywam tam tylko jak jestem u TŻ) i wyciągam wielgachną kartkę na której mam spisane co bym chciała powąchać i jakie próbki ewentualnie uzyskać... kiedyś jak pokazałam jednej Pani liste,bo spytała czy może w czymś pomóc, wiec zapytałam o probki to przerażona kobiecina spojrzała na mnie i powiedziała,ze owszem dają ale wszystkich z listy nie otrzymam hehe myślalam,ze padne ze smiechu ja na to,że oczywiscie nawet nie smialabym prosić,gora 2 mnie zadowolą i,że jak powącham wszystko z listy wówczas dam znac co do wyboru chyba pani spadł kamień z serca...
A ochroniarze,owszem czają się i mają bacznie na oku...

To ja tak btw tej zimy ogladałam czapki bodajże w Reporterze była akurat przecena,a ja szukałam czegoś w brązie,byłam z TŻ,a ze nic nie znalazłam udalismy sie do wyjscia,a tu nagle pip pip pip ja sie wracam do sklepu,widze,ze wszyscy na mnie patrzą,ale ja mowie,przeciez ani nic nie wynioslam,ani nie kupiłam...poza tym nie pipało jak wchodzilam no,ale nic próbuje wyjść ponownie,ale znowu pipa,ochroniarz sie wychyla,ja zdejmuje torbę przekładam miedzy czujnikami i dalej pipa...ochroniarz podszedł,ja mowie,ze przeciez nic nie kupowalam,tylko czapki oglądałam...mowie,ze moge pokazać torbe bo nie mam nic do ukrycia,a on tak spojrzał usmiechnął sie i tak z usmiechem do mnie dobrze niech pani pokarze otwieram... pokazuje,mialam akurat kupione przed chwilą tabletki w aptece,jakąś ksiązke i dokumenty,a on w porzadku niech pani idzie,pipalo dalej,ale on nam kiwał,zeby iść...byłam w szoku jeszcze nigdy nie spotkalam sie z tak miłym ochroniarzem...ani sie na mnie nie rzucił,ani nie zmuszał do otwarcia torby,wszystko ja zasugerowałam,a on tylko przytakiwał... co za facet

Generalnie mam w głębokim ( Y ) czy się ktoś na mnie patrzy dziwnie,a może zlewa totalnie...wchodząc do perfumerii mam okreslony cel ! Półki z pachnidłami ! Zawsze wychodzę z pełną garscią blotterków oczywiście podpisanych i zaraz wkładam je między kartki kalendarza...a potem w domu rozkładam

Zapomnialabym raz tylko jeden dostalam oryginalną probke w Sephorze bez robienia zakupów ale z racji tego,ze akurat niedawno było otwarcie zostalam wówczas uraczona Rush2 chciałam klasyczne,ale nie mieli,wiec brałam co dawali
Przy zakupie błyszczyka dostałam próbke balsamu Mineral Care,wiec nie moge sie czepiać...ale,że za 300zł tylko 1 próbka Valentino sknerusy...ale co prawda to prawda trzeba walczyć o swoje...nie wyobrażam sobie nie dać próbki klientce,która u mnie robi jakiekolwiek zamówienia... o klienta trzeba dbać
W ogóle jak mozna człowieka oceniać po ubraniu ...dla mnie to niepojęte...

A propo zagranicznych perfumerii,tam faktycznie nie ma stereotypów,podejrzewam,ż e moznaby przyjść w bikini i tak by skakali a do tego dali pakiet próbek
Pamietam jak na wakacjach w Niemczech kuzynka wpadala do perfumerii prosząc o próbki dla siebie i dla mnie i zawsze dostawala bez żadnych problemów wiec miałam niezły zapas po powrocie

Nie powiem marzy mi sie praca w perfumerii,chcialabym móc doradzać i spotykać cudownych ludzi,którzy podzielają perfumiarską pasję...ale to takie moje małe...skryte marzenie...

Z zaciekawieniem czytałam Wasze historie i moge powiedzieć tylko jedno,dziewczyny które się wstydzą czas pokazać pazurki a tym które pokazały biję brawo
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-26, 16:32   #72
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Cytat:
Napisane przez Marsiglia
o nie wiem czy sie dostanie nawet wtedy gdy wyda 300 zl. Ja calkiem niedawno robilam zakupy dwa kosmetyki na ponad 350 zl i dostalam jedna probke. Pani wreczyla mi ja i powiedziala : 'oto probka NAJNOWSZEGO zapachu valentio dla pani
COOO?! No wiecie co, 350zl to chyba nie jest codzienny wydatek w polskich parfumeriach... I co, odezwalas sie cos?!

Cytat:
Napisane przez Marsiglia
troche off topic ale kupowalam wczoraj ciastka w cukierni, takie babeczki i poprosilam o 10 sztuk.A babka do mnie wasnie "Ale one sa drogie" A ja ze zloscia "poprosze dwadziescia w takim razie".
BRAWO! Moja dziewczyna!! PIEKNIE!!
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 16:34   #73
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Szaja, piekna ta Twoja historia.
Nie wiem co to jest QUality, ale ma chyba cos wspolnego z wizazem, bo tu juz gdzies mi sie przemknelo.... ?
Cytat:
Napisane przez Szaja
A ona bardzo się zdziwiła. Powiedziała, ze o Angel pyta najwiecej dziewczyn i "żeby pani widziała jakich".
A jakich?




Meriamon, z Ciebie tez jestem dumna babeczko
Cytat:
Napisane przez Meriamon
dziewczyny które się wstydzą czas pokazać pazurki a tym które pokazały biję brawo
A ja przyklaskuje jeszcze mocniej
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 17:15   #74
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 146
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Prawdę mówiąc nie zwracam uwagi na tych ochroniarzy, jak i w sumie na ekspedientki. Idę po prostu do półek i testuję lub tylko patrzę. Nie mam większych problemów z ochroniarzami niż inni, mam wrażenie, że większość osób stresuje się tymi ich taksującymi spojrzeniami i zaczyna się zachowywać nerwowo. To z kolei jeszcze bardziej zwraca uwagę tych osiłków - błędne koło.

Nikt mnie nie traktuje per noga, ekspedientki proponują raczej wysokopółkowe kosmetyki (żadnych - ale to drogie...). Przy tym absolutnie nie jestem odpicowaną paniusią, to chyba jednak kwestia sposobu zachowania, pewnego kroku, podniesionej głowy, aniżeli futer i torebek od gucciego.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 18:15   #75
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

[quote=jowisia]Szaja, piekna ta Twoja historia.
Nie wiem co to jest QUality, ale ma chyba cos wspolnego z wizazem, bo tu juz gdzies mi sie przemknelo.... ?

A jakich?

Juz nie drążyłam
Szczerze mówiąc pierwszy raz się z takimi słowami spotkałam.
A wrażenie co do tego akurat zdania miałam....mieszane.
Bo jakby nie było to sprowadza się ono do oceniania klienta po wyglądzie.
Moja "ukochana" pani z Marrionaud oceniła źle mój wygląd,jej oczy mówiły "Ten puder nie dla ciebie"
Z kolei ta pani z Sephory ( przemiła zresztą) oceniła wygląd innych dziewczyn. I tak to sie nakręca I często, któraś z nas pada ofiarą chamstwa.
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 21:02   #76
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

No coz... Ja tez zrobilam zakupy (w Galerii Centrum), ale na blisko 200 zl - kupilam perfumy. I dostalam jedna mala probeczke perfum... Moze trzeba kupowac duzo drobiazgow, a nie jedna rzecz za "marne" 200 zl..??
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 21:21   #77
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Cytat:
Napisane przez Marsiglia
troche off topic ale kupowalam wczoraj ciastka w cukierni, takie babeczki i poprosilam o 10 sztuk.A babka do mnie wasnie "Ale one sa drogie" A ja ze zloscia "poprosze dwadziescia w takim razie".
Przypomnialo mi sie co moje Kochanie zrobiło w supermarkecie jakiś czas temu. Miejscem akcji było stoisko z serami. Bohaterowie pierwszoplanowi: TŻ i pani patrząca na niego z lekką pogardą
( a był naprawdę fajnie ubrany, moje dzielo
Postać drugoplanowa to ja. TŻ cierpliwie odstał swoje w kolejce i poprosił o ser Old Amsterdam. Pani powtórzyła z niedowierzaniem nazwę, patrząc spode łba na TŻ, który nadal miał swój przyjazny uśmiech. Potem poszła po ten ser żeby za moment wrzasnąć :
-Pan tu podejdzie!
TŻ podszedł w strone mszyny do krojenia. Pani jeszcze raz zmierzyła go wzrokiem inkwizytora i wycedziła :
- Pan wie ile ten ser kosztuje...
(cena była oczywiscie przyklejona)
Mieliśmy juz dosyć. Przyjechalism specjalnie po ten ser ( pasją TŻ są wina, ma ich wiele z róznych stron świata i kocha jak ja swoje perfumy. Do win podajemy sery i po ten SPECJALNIE przyszliśmy po całym dniu pracy). A tu pojawiło sie zagrożenie że bez zaświadczenia o dochodach sera nie kupimy
Chciałam ratowac TŻ ale wtedy on sie usmiechnął, spojrzał na wściekłą minę pani i powiedział:
-Pies go bardzo lubi.
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 22:05   #78
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

aaaaaaaa!...
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 22:10   #79
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Szaja, masz bomba-chłopa!!(oplułam sobie ekran)
Chciałabym jeszcze widzieć minę tej pani....
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-26, 22:21   #80
321981125346
Raczkowanie
 
Avatar 321981125346
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 310
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Szaja dołączam się Twój TŻ nie stracił zimnej krwi
__________________
Mam tajną misję do wykonania jako agent 321981125346
321981125346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 01:02   #81
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

SZAJA!! GENIALNE!!!
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 06:55   #82
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Cytat:
Napisane przez szaja
...Pies go bardzo lubi.
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 07:24   #83
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Talking Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Szajo genialne i tak trzymać
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 08:28   #84
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Genialne, poplakalam sie
Pozdrowienia dla genialnegoTZ-a
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 09:21   #85
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Szajo majstersztyk, po prostu genialne!!!!!! Pozdrowienia dla TŻ !!!
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 09:23   #86
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Obmacajmy ja!! Nowa fajna wizazanka nam rosnie....

Oby takich jak Ty i Twoj TZ w sklepach wiecej!
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 10:41   #87
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

TZ rośnie mi na bojownika o prawa konsumenta
Zadzwoniłam do niego i kazałam natychmiast przeczytać Wasze pochwały.
Myślę, że teraz obrósł w pióra i pójdzie na całość a zbliża się sezon zakupów rzeczy do ogródka...Sprzedawcy drżyjcie!
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 10:46   #88
Nakretka
Raczkowanie
 
Avatar Nakretka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 433
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Tak trzymać! Fantastyczne
Nakretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 11:43   #89
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Cytat:
Napisane przez szaja
Chciałam ratowac TŻ ale wtedy on sie usmiechnął, spojrzał na wściekłą minę pani i powiedział:
-Pies go bardzo lubi.
Kurcze, pikne
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 12:49   #90
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Czy zdarza się Wam,że sprzedawcy dziwnie patrzą?

Szaja, pogratulowac faceta!! Tekst bomba
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.