Efekty olejowania paznokci - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-03, 13:42   #1501
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja mam złamanego paznokcia jednego w połowie i chyba będe musiała go Waszą metodą i klejem zakleić bo tęsknie za długimi już mega i nie chce ich spiłować jak mi odrośnie. A ja narazie nie maluję, dopóki są takiej długości to mogą być gołe ale jak będa długie to muszą być wymalowane więc narazie mają przerwę
Zobacz tę metodę ratowania "złamasa"
http://www.youtube.com/watch?v=sntzF0cecB4
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 14:03   #1502
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Tak zrobię
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 15:17   #1503
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez edi1980 Pokaż wiadomość
Brawo
Efekty widać spore, masz bardzo ładny kształt paznokci.Trochę cierpliwości i pochwalisz się nam długimi, pięknymi paznokciami

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------





Ja też to zauważyłam, tak jakby olejki "wypłukiwały" wszystkie brudki

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------



Jeśli chcesz mieć przyrost(różową część paznokcia), to nie wolno dłubać pod paznokciem(wolnym brzegiem),czyli czyścić pilnikiem itp. wszelkich nieczystości . Do tego ma służyć miękka szczoteczka( patrz: początkowe posty)
Z tym kształtem to różnie, bo o wiele szersze są niż normalne paznokcie, no i część będzie 'skoczniami'. Krawędź różowej części też na niektórych paznokciach różnie przebiega, wobec czego tunele tworzą się jak chcą i są niesymetryczne. Przyrost mikry, ale jakiś tam mam, więc liczę na to, że po paru latach wyrówna mi się to wszystko i da radę wyjść z tym do ludzi
Ale tak czy siak dzięki, od ogryzków rzeczywiście się to trochę oddaliło
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 15:38   #1504
Just Me 92
Przyczajenie
 
Avatar Just Me 92
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja również zainspirowałam się tym wątkiem . i dołączam do was . Olejować zaczęłam od 5 dni , używam olejku rycynowego ( przy nim najbardziej czuję "ciągnięcie", oliwki dla dzieci i dziś zakupiłam ten magiczny olejek alterra, akurat był na promocji za 15 zł . O długich i mocnych paznokciach marzę odkąd pamiętam, więc może w końcu mi się uda! Najbardziej boję się tego, że nie obejdę się od "dłubania" pod paznokciami i męczenia skórek nożykiem, ale może to przetrwam . Wrzucam obecny stan paznokci... :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_3736.jpg (77,2 KB, 184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_3733.jpg (100,4 KB, 164 załadowań)
__________________
Kocham Cię Skarbie!!!


28.12- 3 roczniaca naszego udanego związku



http://www.suwaczki.com/tickers/65vqb201evq3hymg.png

Edytowane przez Just Me 92
Czas edycji: 2013-10-03 o 16:05
Just Me 92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 19:29   #1505
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez edi1980 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Pewnie,że maluję. Nie umiem funkcjonować inaczej Czasem nawet 2 razy w tygodniu
Ale wieczorem (choć i w ciągu dnia, gdy mam czas) olejuję całe pazurki, skórki przy macierzy i pod wolny brzeg, no i całe dłonie. Super sprawą jest zakraplacz, ja mam po kroplach dla dzieci, wtedy kropelka trafia dokładnie pod paznokieć.
ja mam starą buteleczkę po olejku do pazurków, więc tam zrobiłam swoją mieszankę i 2x dziennie olejuję brzegi i pod paznokiec
Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ciężko nie skubać.. Ja się staram ale czasami mam taką straszną ochotę że nie wiem
Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja wkładam tylko paznokcia do buzi i sobie dotykam Tak samo robię gdy chce je obgryźć
skąd to znam, moje ogryzki trochę już się zregenerowały, ale jeszcze dłuuuga droga przede mną
Cytat:
Napisane przez Just Me 92 Pokaż wiadomość
Ja również zainspirowałam się tym wątkiem . i dołączam do was . Olejować zaczęłam od 5 dni , używam olejku rycynowego ( przy nim najbardziej czuję "ciągnięcie", oliwki dla dzieci i dziś zakupiłam ten magiczny olejek alterra, akurat był na promocji za 15 zł . O długich i mocnych paznokciach marzę odkąd pamiętam, więc może w końcu mi się uda! Najbardziej boję się tego, że nie obejdę się od "dłubania" pod paznokciami i męczenia skórek nożykiem, ale może to przetrwam . Wrzucam obecny stan paznokci... :P
POWODZENIA
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 19:34   #1506
dealerka
Raczkowanie
 
Avatar dealerka
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 59
Dot.: Efekty olejowania paznokci

wszystkie koleżanki mówią mi, że mam super długie paznokcie, ale dla mnie są ciągle za krótkie - też tak macie?
Nie wiem czy to przez to, że wcześniej nie było mi dane cieszyć się długimi, zdrowymi naturalkami czy mam jakąś manię długich pazurków
dealerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 19:42   #1507
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez dealerka Pokaż wiadomość
wszystkie koleżanki mówią mi, że mam super długie paznokcie, ale dla mnie są ciągle za krótkie - też tak macie?
Nie wiem czy to przez to, że wcześniej nie było mi dane cieszyć się długimi, zdrowymi naturalkami czy mam jakąś manię długich pazurków
Pokaaaż swoje
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 19:43   #1508
anecisko109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez edi1980 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny, dzięki systematyczności w olejowaniu dorobiłam się na prawdę mocnych paznokci, no i wreszcie długich( obecna długość to moja rekordowa). Wreszcie pojawił się zauważalny przyrost, co również napawa mnie dumą. Skórek już nie wycinam
Wow! Masz śliczne paznokcie, właśnie takie mi się marzą
Fajnie, że wrzuciłaś zdjęcia, to mega mobilizujące widzieć takie efekty.

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a bieleją wam wolne brzegi?
Mi na szczęście zaczęły bieleć prawie od razu, ale o dziwo nie wszystkie - kciuki się 'stawiają' i nie chcą bieleć, są żółtawo-przezroczyste

Martwi mnie to, że moje paznokcie nadal się rozdwajają, myślicie, że za szybko oczekuję efektów(olejuję ponad 2tyg), czy może po prostu dla moich paznokci olejowanie to za mało?

I jeszcze jedno pytanie - część z Was robi ciepłe kąpiele pazurkom raz na jakiś czas - myślicie, że olejek Alterry też się do takiej kąpieli nadaje?
anecisko109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:26   #1509
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynowe_Marzenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Deszczowa kraina :D
Wiadomości: 5 394
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
właśnie patrzyłam i dlatego nie znalazłam tam odpowiedzi, dziękuję
oj czuje że iężko będzie. I tak teraz już kształt zmieniłam, bo były w opłakanym stanie, a bez odzywek nigdy nie wystawały za opuszek. Najgorsze chyba były wskazujące.. a teraz już nadałam im ładny kształt prostokątny
zauważyłam po moim kilku dniowym olejowaniu, że skórki nie wymagają interwencji
a jeszcze jedno pytanko mam, jak olejujecie paznokcie to później zmywacie, żeby odtłuścić płytkę (przed lakierem) - czy zmywacz nie zabiera tych wszystkich dobodziejstw, o które chodzi nam najbardziej?
Ja olejuję na noc. I maluję rano. Jak już olejuję na golasy.

Cytat:
Napisane przez anecisko109 Pokaż wiadomość
Wow! Masz śliczne paznokcie, właśnie takie mi się marzą
Fajnie, że wrzuciłaś zdjęcia, to mega mobilizujące widzieć takie efekty.



Mi na szczęście zaczęły bieleć prawie od razu, ale o dziwo nie wszystkie - kciuki się 'stawiają' i nie chcą bieleć, są żółtawo-przezroczyste

Martwi mnie to, że moje paznokcie nadal się rozdwajają, myślicie, że za szybko oczekuję efektów(olejuję ponad 2tyg), czy może po prostu dla moich paznokci olejowanie to za mało?

I jeszcze jedno pytanie - część z Was robi ciepłe kąpiele pazurkom raz na jakiś czas - myślicie, że olejek Alterry też się do takiej kąpieli nadaje?
2 tygodnie to mało. Pamiętaj, że paznokcie rosną wolno. Dopiero za jakiś czas Twoje paznokcie będą mocne na końcach.
__________________
Szukaj mnie
Szczesliwie dzień po dniu...


Cytrynowe_Marzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 20:42   #1510
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Pokaaaż swoje
dealerka Czekamy
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2013-10-03 o 20:43
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:03   #1511
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Wiecie co mnie denerwuje? Kaciki czesci bialej paznokcia robia mi sie przezroczyste albo biale (sama nie wiem) i juz sie ciesze,ze to moze przyrost i utrzymuje sie ten stan kilka dni nawet,a potem ciach i znowu robi sie biala ta czesc

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 23:38   #1512
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Moim problemem są zbyt twarde paznokcie zbyt mała elastycznośc powoduje, ze pekają przy uderzeniu... zmywam wszystko ręcznie i biorę długie kąpiele, wszystko na nic chyba musze zacząć myslec o olejowaniu..twarde tez bardzo się rozdwajają niestety.
__________________
Są rzeczy ważne i ważniejsze... dlatego najpierw pomaluję paznokcie a później zajmę się resztą
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 06:16   #1513
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez szafirowa Pokaż wiadomość
Moim problemem są zbyt twarde paznokcie zbyt mała elastycznośc powoduje, ze pekają przy uderzeniu... zmywam wszystko ręcznie i biorę długie kąpiele, wszystko na nic chyba musze zacząć myslec o olejowaniu..twarde tez bardzo się rozdwajają niestety.
a ja natomiast w tą drugą stronę.. i tak źle i tak niedobrze.
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 10:05   #1514
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez dealerka Pokaż wiadomość
wszystkie koleżanki mówią mi, że mam super długie paznokcie, ale dla mnie są ciągle za krótkie - też tak macie?
Nie wiem czy to przez to, że wcześniej nie było mi dane cieszyć się długimi, zdrowymi naturalkami czy mam jakąś manię długich pazurków
Ja też tak mam Tzn. doszłam już kilka razy do momentu, że za krótkie dla mnie nie były, ale duuużo osób mi mówiło "za długie, za długie", a mnie się one takie właśnie najbardziej podobają! Na szczęście TŻtowi też, więc mam w nosie innych i noszę długie (tymczasowo czekając, aż odrosną po przymusowym skracaniu :P)
Poza tym podpisuję się pod Natalką - pokazuj swoje!

Cytat:
Napisane przez anecisko109 Pokaż wiadomość
Martwi mnie to, że moje paznokcie nadal się rozdwajają, myślicie, że za szybko oczekuję efektów(olejuję ponad 2tyg), czy może po prostu dla moich paznokci olejowanie to za mało?

I jeszcze jedno pytanie - część z Was robi ciepłe kąpiele pazurkom raz na jakiś czas - myślicie, że olejek Alterry też się do takiej kąpieli nadaje?
Myślę, że musisz jeszcze poczekać. Pierwsze wyraźniejsze efekty wg mnie widać średnio po miesiącu, ale u niektórych na efekty trzeba czekać nawet dłużej.
Alterra do kąpieli wg mnie jak najbardziej się nadaje, jednak mnie żal takiego "droższego" olejku na kąpiel i do kąpieli paznokci używam tylko oliwy z oliwek z Biedronki
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 11:03   #1515
edi1980
Raczkowanie
 
Avatar edi1980
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 111
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez anecisko109 Pokaż wiadomość
Wow! Masz śliczne paznokcie, właśnie takie mi się marzą
Fajnie, że wrzuciłaś zdjęcia, to mega mobilizujące widzieć takie efekty.



Mi na szczęście zaczęły bieleć prawie od razu, ale o dziwo nie wszystkie - kciuki się 'stawiają' i nie chcą bieleć, są żółtawo-przezroczyste

Martwi mnie to, że moje paznokcie nadal się rozdwajają, myślicie, że za szybko oczekuję efektów(olejuję ponad 2tyg), czy może po prostu dla moich paznokci olejowanie to za mało?

I jeszcze jedno pytanie - część z Was robi ciepłe kąpiele pazurkom raz na jakiś czas - myślicie, że olejek Alterry też się do takiej kąpieli nadaje?
Dzięki
Alterra jak najbardziej
__________________
Nic na siłę, wszystko młotkiem

Wybrałam elegancką Miss Marine!
edi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 11:29   #1516
anecisko109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Czyli po prostu jestem zbyt niecierpliwa

Anesthesia, może i masz rację, przejdę się do biedronki, bo Alterra i tak znika u mnie w zastraszającym tempie :p




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
anecisko109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 11:35   #1517
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja zaczęłam 'oszczędzać' alterrę i odkąd przelałam sobie olejki (alterra + oliwa z oliwek + babydream) do buteleczki po odżywce i maluję za pomocą pędzelka, to oszczędzam dużo olejku
Na razie malutko mi ubyło z tej buteleczki, a już używam z niej chyba z tydzień. Na dodatek olejuję ja i TŻ
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 11:40   #1518
anecisko109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam 'oszczędzać' alterrę i odkąd przelałam sobie olejki (alterra + oliwa z oliwek + babydream) do buteleczki po odżywce i maluję za pomocą pędzelka, to oszczędzam dużo olejku
Na razie malutko mi ubyło z tej buteleczki, a już używam z niej chyba z tydzień. Na dodatek olejuję ja i TŻ
Ja przelałam jej trochę do Regenerum (jak już wspominałam) ale uwielbiam dolewać trochę olejku do kremu do rąk, balsamu, odżywki do włosów itd... więc przez niecałe trzy tyg zużyłam blisko pół opakowania

Ja też TŻowi olejuję skórki, bo on je ciągle skubie i obgryza co doprowadza mnie do szału, więc mam nadzieję, że olejowanie sprawi, że mie będzie miał czego skubać


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
anecisko109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 11:46   #1519
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja z tego samego powodu kazałam mu olejować
Codziennie wieczorem mu maziam pędzelkiem po paznokciach, a on dzielnie wciera. I to z takim zapałem, że obstawiam, że zaraz się dorobi (nieświadomie) lepszego przyrostu i poprawy formy paznokci, niż ja

Ale głównie chodzi właśnie o skórki i u niego widać dużą poprawę

A ja z kolei nie wiem, jak to jest: olejuję i czasem mam super skórki, miękkie, ekstra, a czasem na każdym palcu 'coś', tu odstaje, tu twarda, tu się obdziera, no ja nie wiem
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-04, 12:45   #1520
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dotka, ja też mam tak ze skórkami mimo olejowania. Może to zależy od tego ile danego dnia babramy się w wodzie, typu zmywanie naczyń czy sprzątanie czy coś No nie wiem

Ja olejuję już (a raczej dopiero) 2 tygodnie i widzę powoli poprawę. I mam wrażenie (szczególnie jak mam naolejowane), że mi widać takie coś między białą a różową częścią - czyżby przyrost Ale przy moich króciakach katowanych zębami odkąd pamiętam to trochę to potrwa Ale patrząc na Wasze efekty to warto
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 12:49   #1521
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Mi tam na skorkach nie zalezy, wazne zeby sie pazurki wzmocnily.
Kupilam dzis olejek rycynowy, dodam go do BD i bede maziac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 13:19   #1522
szafirowa
Rozeznanie
 
Avatar szafirowa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 749
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
a ja natomiast w tą drugą stronę.. i tak źle i tak niedobrze.
otóz to, zawsze pod górkę
kupuję olejek i biorę się do pracy
__________________
Są rzeczy ważne i ważniejsze... dlatego najpierw pomaluję paznokcie a później zajmę się resztą
szafirowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 13:21   #1523
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Aneta, to raczej nie to, bo zawsze zmywam naczynia i sprzątam w rękawiczkach
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 14:06   #1524
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Myślę, że musisz jeszcze poczekać. Pierwsze wyraźniejsze efekty wg mnie widać średnio po miesiącu, ale u niektórych na efekty trzeba czekać nawet dłużej.
Alterra do kąpieli wg mnie jak najbardziej się nadaje, jednak mnie żal takiego "droższego" olejku na kąpiel i do kąpieli paznokci używam tylko oliwy z oliwek z Biedronki
A jak robicie kąpiel?

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam 'oszczędzać' alterrę i odkąd przelałam sobie olejki (alterra + oliwa z oliwek + babydream) do buteleczki po odżywce i maluję za pomocą pędzelka, to oszczędzam dużo olejku
Na razie malutko mi ubyło z tej buteleczki, a już używam z niej chyba z tydzień. Na dodatek olejuję ja i TŻ
Ja właśnie nie mam żadnego opakowania z odżywki żeby przelać.

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja z tego samego powodu kazałam mu olejować
Codziennie wieczorem mu maziam pędzelkiem po paznokciach, a on dzielnie wciera. I to z takim zapałem, że obstawiam, że zaraz się dorobi (nieświadomie) lepszego przyrostu i poprawy formy paznokci, niż ja
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 14:14   #1525
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Natalka - a jakis lakier, ktory np zgestnial czy sie konczy? Ja mam w buteleczce po lakierze.

A kapiel robie tak - do miseczki z olejkiem dodaje soku z cytryny i podgrzewam w mikrofali

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 14:23   #1526
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

No to takie mam ale wątpie żeby się dało wyczyścić całkowicie buteleczkę z lakieru
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 14:26   #1527
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez anecisko109 Pokaż wiadomość
Anesthesia, może i masz rację, przejdę się do biedronki, bo Alterra i tak znika u mnie w zastraszającym tempie :p
Ja tak zrobiłam, bo jednak przy kąpieli mam tak, że leję dość dużo oliwy, a potem ją w zasadzie wylewam. Odkąd Alterra podrożała, oszczędzam ją jak mogę :P

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam 'oszczędzać' alterrę i odkąd przelałam sobie olejki (alterra + oliwa z oliwek + babydream) do buteleczki po odżywce i maluję za pomocą pędzelka, to oszczędzam dużo olejku
Na razie malutko mi ubyło z tej buteleczki, a już używam z niej chyba z tydzień. Na dodatek olejuję ja i TŻ
Też to zauważyłam, bardzo pomaga zaoszczędzić olejek, a przy tym robi się jeszcze ulepszone mieszanki

Cytat:
Napisane przez anecisko109 Pokaż wiadomość
Ja przelałam jej trochę do Regenerum (jak już wspominałam) ale uwielbiam dolewać trochę olejku do kremu do rąk, balsamu, odżywki do włosów itd... więc przez niecałe trzy tyg zużyłam blisko pół opakowania
Ja też lubię dodawać olejek do kremu do rąk U mnie Alttera przy olejowaniu na noc paznokci i dłoni plus do mieszanki w buteleczce po odżywce starczyła na ok. 2-3 miesiące.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
A jak robicie kąpiel?
Ja wlewam oliwę z oliwek, czasami dodaję trochę innej oliwki czy rynki GAL, bardzo często też kilkanaście kropel soku z cytryny. I albo podgrzewam w mikrofali albo kładę miseczkę z mieszanką na kubek gorącej herbaty i się grzeje od pary, wyczytałam chyba u którejś z dziewczyn tutaj ten patent Ale szczerze, to dość rzadko robię kąpiele, bo nie umiem wysiedzieć tyle z "unieruchomionymi" dwoma rękami Raz na miesiąc, dwa.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 14:30   #1528
zumek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: podbeskidzie
Wiadomości: 14
Dot.: Efekty olejowania paznokci

dziewczyny, ja tez intensywnie traktuje paznokcie olejem i efekty są ale końcówki ciągle były takie przeźroczyste i przypadkiem odkryłam co zrobić, żeby były białe, a przynajmniej bielsze. Smarowałam kilka nocy z rzędu buzie juvitem (wit.c) i resztę tego potem wcierałam w ręce i paznokcie, efekt był taki, ze końcóweczki pięknie wybielały ...
moje dłonie i skórki bardzo tez lubią krem (e-naturalne. pl) z mocznikiem i kwasem salicylowym.
__________________
80-78-76-74-72-70-68-66-64-62-60-58

Edytowane przez zumek
Czas edycji: 2013-10-04 o 14:32
zumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 14:30   #1529
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
No to takie mam ale wątpie żeby się dało wyczyścić całkowicie buteleczkę z lakieru
Da się! Trzeba kilka razy powtórzyć proces: wlać trochę zmywacza, potrząsać, wylać (najlepiej do kosza na śmieci, żeby nie ubrudzić umywalki :P) i buteleczka powinna się idealnie doczyścić
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 14:36   #1530
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
No to takie mam ale wątpie żeby się dało wyczyścić całkowicie buteleczkę z lakieru
Oczywiscie ze sie da. Tak jak pisze moja poprzedniczka, wytrzasac ze zmywaczem, a od siebie dodam ze warto pomoc sobie patyczkiem kosmetycznym

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.