Mamuśki siedzące w domu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-31, 16:07   #1
AgAwA00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 68

Mamuśki siedzące w domu


Czesc Mamuski szukalam na forum ale nie moglam znalesc ,od jakiegos czasu sie zastanawiam czy siedzicie w domu opiekujecie sie dziecmi domem sprzatacie gotujecie itp.czy wam to odpowiada czy wolałyscie sie spelniac zawodowo.Ja siedze w domu nie pracuje mam corke 10-letnia maz pracuje nie czuje sie z tym zle i nie czuje sie jak kura domowa dbam o siebie codziennie sie maluje ładnie sie ubieram maz mnie docenia w kazdym wzgledzie.A wy jak sie czujecie z tym czekam z niecierpliwoscia na wasze odczucia📝
AgAwA00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 20:18   #2
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Nie wyobrażam sobie nie pracować 10 lat.
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 21:12   #3
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Cytat:
Napisane przez AgAwA00 Pokaż wiadomość
Czesc Mamuski szukalam na forum ale nie moglam znalesc ,od jakiegos czasu sie zastanawiam czy siedzicie w domu opiekujecie sie dziecmi domem sprzatacie gotujecie itp.czy wam to odpowiada czy wolałyscie sie spelniac zawodowo.Ja siedze w domu nie pracuje mam corke 10-letnia maz pracuje nie czuje sie z tym zle i nie czuje sie jak kura domowa dbam o siebie codziennie sie maluje ładnie sie ubieram maz mnie docenia w kazdym wzgledzie.A wy jak sie czujecie z tym czekam z niecierpliwoscia na wasze odczucia📝
A co potem? Co z emeryturą? Albo - nie daj Boże - mąż ulega wypadkowi, nie jest w stanie na was zarobić? ALbo - odchodzi do innej?

Naprawdę nie wolisz zadbać o własny tyłek SAMA?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 21:16   #4
boska latynoska
Zadomowienie
 
Avatar boska latynoska
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 311
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Ja bym umarła z nudów. Co robisz całymi dniami jak dziecko jest w szkole?
boska latynoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 23:05   #5
AgAwA00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 68
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Oprucz obowiazkow mam szerokie kolo zainteresowan w ktorych sie spelniam ,no i spotykam sie z kolezankami na ploteczki ktore tak jak ja nie pracuja wiec na nude nie narzekam i niedlugo wybieram sie na kurs wizazu jedna rzecz z wielu czym sie interesuje.Naprawde sie zdziwilam ze wiele osob sadzi ze kobieta ktora nie pracuje i zajmuje sie domem to cos strasznego
AgAwA00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 06:31   #6
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Nikt nie napisał że to coś strasznego, natomiast w dzisiejszych czasach rzadko spotykane. ..
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 07:45   #7
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Do max. 3 roku zycia dziecka to opieka nad nim, macierzynski. Potem to juz bezrobocie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 08:12   #8
Julkakulkaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 758
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Pytasz o to, co my robimy.

Ja siedzę w domu. Jeszcze. Straszy syn 2 lata 5 miesięcy, córka 10 miesięcy. Gdy skończy mi się macierzyński, zaczynam pracę. Nową, na 1/3 - 1,2 etatu, tak, żeby mąż mógł się zająć dziećmi (nie mamy babć do pomocy pod ręką). Własna działalność, bo chcę. Nie chcę już tylko siedzieć w domu, mnie to właśnie nie tyle nudzi, lecz po prostu czegoś mi brakuje.

Właśnie - nie myślałaś, co będzie, jeśli, odpukać, partnera zabraknie?
Julkakulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 11:41   #9
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Do max. 3 roku zycia dziecka to opieka nad nim, macierzynski. Potem to juz bezrobocie.
Zgadzam się, choć ja bym pewnie wróciła do pracy jakbym miała możliwość już po roku. Tak jak większość koleżanek z ostatniej pracy.

Jestem bez pracy długo,bo aż 3 lata, ale za granicą i nie wyobrażam sobie jak można z własnej woli siedzieć w domu bez pracy aż 10lat!
Pracy szukam aktywnie, teraz chodzę na kurs podnoszący kwalifikacje (godzinowo pełen etat) i mam nadzieję, że wkrótce będę pracę mieć.

Własna działalność nie jest zła, autorko jeśli interesujesz się wizażem to może coś takiego ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 11:56   #10
AgAwA00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 68
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Nie napisalam ze siedze w domu z wlasnej woli owszem nie narzekam,maz ma prace 3 zmianowa i ciezko mi znalesc prace na pierwsza zmiane a do pomocy w pilnowaniu nikogo nie mamy wiec poki co jak siedze w domu to chce inwestowac w siebie i zalozyc wlasna dzialalnosc w kierunku wizazu
AgAwA00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 13:24   #11
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Ja od czasów skończenia edukacji pracowałam, teraz jestem w końcówce ciąży i brak chodzenia do pracy odbieram jako błogosławieństwo. Nie krytykuję wyboru pozostania w domu = utrzymania przez męża, ale też wydaje mi się, że 10 lat to bardzo dużo i sama z siebie albo szukałabym mozliwości kształcenia się, albo dorobienia, albo pracy jednak - zwłaszcza przy 1 dziecku tylko.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 14:07   #12
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Cytat:
Napisane przez AgAwA00 Pokaż wiadomość
Oprucz obowiazkow mam szerokie kolo zainteresowan w ktorych sie spelniam ,no i spotykam sie z kolezankami na ploteczki ktore tak jak ja nie pracuja wiec na nude nie narzekam i niedlugo wybieram sie na kurs wizazu jedna rzecz z wielu czym sie interesuje.Naprawde sie zdziwilam ze wiele osob sadzi ze kobieta ktora nie pracuje i zajmuje sie domem to cos strasznego
Fascynujące zajęcie przez 10 lat, faktycznie.

Cytat:
Napisane przez AgAwA00 Pokaż wiadomość
Nie napisalam ze siedze w domu z wlasnej woli owszem nie narzekam,maz ma prace 3 zmianowa i ciezko mi znalesc prace na pierwsza zmiane a do pomocy w pilnowaniu nikogo nie mamy wiec poki co jak siedze w domu to chce inwestowac w siebie i zalozyc wlasna dzialalnosc w kierunku wizazu
Nie wierzę, że nie byłaś w stanie przez 10 lat (DZIESIĘĆ LAT!) zorganizować życia tak, by iść do pracy.

Pracuję z dziećmi, więc mam na bieżąco styczność z ich rodzicami. Pracują przeróżnie. Również i na 3 zmiany, i to - oboje rodziców. Np. rodzina, bez pomocy - tata w fabryce 3zmianowej, mama w Biedronce na 3 zmiany, dziecko 8 i 4letnie.

Da się.
No, ale czasu na ploteczki wówczas nie ma.


Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
Ja od czasów skończenia edukacji pracowałam, teraz jestem w końcówce ciąży i brak chodzenia do pracy odbieram jako błogosławieństwo. Nie krytykuję wyboru pozostania w domu = utrzymania przez męża, ale też wydaje mi się, że 10 lat to bardzo dużo i sama z siebie albo szukałabym mozliwości kształcenia się, albo dorobienia, albo pracy jednak - zwłaszcza przy 1 dziecku tylko.
A ja krytykuję - bo w dzisiejszym świecie to bezmyślność.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 14:31   #13
Julkakulkaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 758
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Przez 10 lat nie ułożyłaś sobie z mężem grafiku pracy i bycia w domu tak, byś mogła iść do pracy??? Sorry, nie tłumacz tym swojego hm, wygodnictwa (??? żeby się grzecznie wyrazić), bo niewielu Ci uwierzy. Mój mąż często dowiaduje się dzień przed, czy będzie pracować. A ja i tak zaczynam pracę od wiosny. Jeśli mieszkasz za granicą, zapewne prowadzenie własnej działalności nie jest tak uciążliwe jak w PL. Polecam spróbować jeśli masz pomysł na siebie (a masz, z tego co napisałaś).

Edytowane przez Julkakulkaa
Czas edycji: 2016-02-01 o 14:33
Julkakulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 19:15   #14
Madzionella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gród Króla Kraka
Wiadomości: 774
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Autorko, nie wyobrażam sobie siedzenia non stop w domu. Może na chwilę - ok, ale nie na 10 lat! Nie wyobrażam sobie życia bez pracy, bez wyjścia do ludzi, bez rozwoju. Jestem teraz w ciąży i nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby wiać na L4. Nie po tym, jak spędziłam 8 lat mojego życia na nauce i zdobywaniu umiejętności i uprawnień zawodowych. Nie wyobrażam sobie też być wiecznie na utrzymaniu męża. Nawet gdy były okresy gdy byłam bez pracy, to najgorszą karą było właśnie to, że teraz cała odpowiedzialność za nasze ekonomiczne bezpieczeństwo jest na jego barkach.

W mojej rodzinie wszystkie kobiety zawsze pracowały zawodowo i taka niezależność finansowa była zawsze w cenie. Jak mówi moja mama: "Kobieta ma być 3 razy S - samodzielna, samorządna i SAMOSIĘFINANSUJĄCA". I ja sie z nią w 100% zgadzam. Kocham bardzo mojego męża, ale nie wyobrażam sobie, że nie umiałabym sama o siebie zadbać.

A tak swoją drogą - czy myślałaś kiedyś o tym, co byłoby gdyby Twój mąż nagle stracił pracę? Co wtedy - tracicie bezpieczeństwo finansowe z dnia na dzień. Warto mieć zawsze chociaż minimalną drugą pensję jako zabezpieczenie, stąd sugerowany przez inne dziewczyny pomysł, żebyś otwarła chociażby własną działalność wcale nie jest głupi. Ba - jeśli zdobędziesz stałe grono klientek i będziesz prężnie działać, to na pewno fajnie się to rozkręci. Jest teraz popyt na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, mobilne kosmetyczki itp.
__________________
Pani mecenas z niebieskim żabotem - mission completed



21 lipca 2012 godz. 16

16 marca 2015 "nie widzę akcji serca" 10 tc

1 sierpnia 2016 godz. 18. Nasza Asieńka
Madzionella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 19:32   #15
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Cytat:
Napisane przez AgAwA00 Pokaż wiadomość
Oprucz obowiazkow mam szerokie kolo zainteresowan w ktorych sie spelniam ,no i spotykam sie z kolezankami na ploteczki ktore tak jak ja nie pracuja wiec na nude nie narzekam i niedlugo wybieram sie na kurs wizazu jedna rzecz z wielu czym sie interesuje.Naprawde sie zdziwilam ze wiele osob sadzi ze kobieta ktora nie pracuje i zajmuje sie domem to cos strasznego
to brzmi jak prowokacja
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 19:35   #16
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Cytat:
Napisane przez kejtiCe Pokaż wiadomość
to brzmi jak prowokacja
Też mi się tak wydaje.
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 20:02   #17
Madzionella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gród Króla Kraka
Wiadomości: 774
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Może i z jednej strony zaleciało prowokacją, ale takie kobiety naprawdę istnieją. Na szczęście mam przyjemność podglądać je tylko na facebooku. W realu nie znam zadnej.
__________________
Pani mecenas z niebieskim żabotem - mission completed



21 lipca 2012 godz. 16

16 marca 2015 "nie widzę akcji serca" 10 tc

1 sierpnia 2016 godz. 18. Nasza Asieńka
Madzionella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 20:27   #18
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Mamuski siedzace w domu

A ja znam. Czasem się wku****m jak się widzimy (jak mam wolne po nocnym dyżurze) a ona rozleniwiona marudzi że nie wie co ugotować na obiad ;-)
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 21:01   #19
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Ale żeście na biedną dziewczynę naskoczyły

Też sobie nie wyobrażam siedzenia przez tak długi czas w domu - po 2,5 i 3 latach siedzenia z dziećmi jak były małe to już kręćka dostawałam no ale co kto lubi

Też mam koleżankę która siedzi w domu już 12 lat i "dzieci wychowuje" (11 i 8 lat) i do pracy iść nie może bo kto się dziećmi zajmie???
Mam też w rodzinie wiecznie "chorego" faceta który robi po 2 miesiace w roku a przez resztę czasu udaje, ze pracy szuka - nie, nie pije, nie wystaje gdzieś na skwerku, nie pali nawet - ot robić mu się nie chce a skoro żona zarabia 1200zł to przecież z głodu nie padną (3 dzieci mają)

Autorko z tą działalnością dziewczyny dobrze radzą
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 21:05   #20
maminka1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 16
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Też takie znam :p Z jednej strony można podziwiać takie kobiety - bo robią coś zupełnie innego, niż cała reszta. Autorka posta nie boi się o tym pisać w taki lekki sposób, więc chyba też można uznać, że jest na swój sposób "odważna"
maminka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 21:28   #21
AgAwA00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 68
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Dzieki MAMINKA ze jako jedyna nie skaczesz na mnie jak cala reszta.Doceniam😘😘😘
AgAwA00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 21:37   #22
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Kto skacze?
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 23:05   #23
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Cytat:
Napisane przez AgAwA00 Pokaż wiadomość
Nie napisalam ze siedze w domu z wlasnej woli owszem nie narzekam,maz ma prace 3 zmianowa i ciezko mi znalesc prace na pierwsza zmiane a do pomocy w pilnowaniu nikogo nie mamy wiec poki co jak siedze w domu to chce inwestowac w siebie i zalozyc wlasna dzialalnosc w kierunku wizazu
Mój mąż ma 3 zmianową, ja mam wielozmianową. To nie jest problem tylko trzeba usiąść z kalendarzem i ustalić. Tylko wtedy gdy mąż ma 2 zmianę to ty musisz mieć 1, więc raz na 3 tygodnie. Mąż wraca z nocki? Rano śpi, popołudniu zajmuje się dzieckiem. Też nie mam nikogo do pomocy. Sporadycznie niania na 2-3h raz na jakiś czas.

Nie wyobrażam sobie 10lat być w domu, by gotować obiadki i plotkować. Mamy takie czasy, że trzeba pomyśleć o zabezpieczeniu siebie. Chyba, że mąż ci opłaca prywatną emeryturę i macie zabezpieczenia na wypadek jego śmierci, kalectwa.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 15:14   #24
newelwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 92
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Cytat:
Napisane przez AgAwA00 Pokaż wiadomość
Czesc Mamuski szukalam na forum ale nie moglam znalesc ,od jakiegos czasu sie zastanawiam czy siedzicie w domu opiekujecie sie dziecmi domem sprzatacie gotujecie itp.czy wam to odpowiada czy wolałyscie sie spelniac zawodowo.Ja siedze w domu nie pracuje mam corke 10-letnia maz pracuje nie czuje sie z tym zle i nie czuje sie jak kura domowa dbam o siebie codziennie sie maluje ładnie sie ubieram maz mnie docenia w kazdym wzgledzie.A wy jak sie czujecie z tym czekam z niecierpliwoscia na wasze odczucia📝
nie wyobrażam sobie swojego życia bez pracy. aż tak bardzo, że wracam do niej jak nasz Młody skończy 9 miesięcy. z wszystkich wymienionych przez dziewczyny powodów, ale również dlatego, że swoją pracę zwyczajnie lubię. (Młody będzie miał w tym czasie dobrą, prześwietloną przez nas opiekę, to był podstawowy warunek, tego, abym mogła zacząć myśleć o powrocie do pracy).

10 lat? to dla mnie kosmos. ale co kto lubi. ja nigdy bym się nie zdecydowała.
newelwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 16:13   #25
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Ja sobie wyobrażam taką sytuacje Nawet znam kilka kobiet takich jak Ty. Jeden warunek. Mąż musi naprawdę dobrze zarabiać. Bo siedzieć w domu i klepać biede to chyba nic przyjemnego. A tak to fitness, kosmetyczka, zakupy, jakiś obiad dla rodziny i dzionek leci Można mieć hobby, spotykać się z przyjaciółkami też niepracującymi. Tylko nie ma co siebie oszukiwać ,że nie ma jak pójść do pracy bo grafik męża, bo dzieci itd. Jeżeli sie bardzo chce , to coś sie wykombinuje.
A w przypadku rozwodu? No cóż, trzeba wziąć sie do roboty, ale przynajmniej kilka/kilkanaście lat można było się polenić

U mnie sytuacja wygląda tak, że jestem w 8 mc ciąży, mam 20 miesięcznego synka, jestem na wychowawczym ("zawieszona dg w celu osobistej opieki na dzieckiem "). Co będzie dalej nie wiem. Zobaczymy jak dzieciaki podrosną
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 16:17   #26
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Wychowawczy na dwulatka i ciąża to jednak nie to samo co "opieka" nad dziesiecioletnim dzieckiem. A szczerze mówiąc to kawki, plotki i fitness też się robią nudne na dłuższą metę ;-)
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 16:42   #27
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
Wychowawczy na dwulatka i ciąża to jednak nie to samo co "opieka" nad dziesiecioletnim dzieckiem. A szczerze mówiąc to kawki, plotki i fitness też się robią nudne na dłuższą metę ;-)
No wiadomo, że całkiem inna sytuacja. Na fitness, zakupy i plotki nie mam nawet siły Ale jestem w stanie zrozumieć autorkę wątku. Jeżeli jej to pasuje... Tylko coś czuje, że jednak nie jest jej do końca z tym dobrze. Mam wrażenie, że szukała potwierdzenia, że dobrze robi a spotkała się z krytyką.
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 18:02   #28
basiek08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 25
Dot.: Mamuski siedzace w domu

Witajcie od urodzenia dziecka siedzę w domu ,młody ma już 5 lat i od września chodzi do przedszkola dla mnie bomba bo pomyslałam sobie ze pójdę do pracy nawet na pół etatu (niestety jestem samotna matka), ale niestety w tej mieścinie cieżko z praca . Na brak pieniędzy nie narzekam były maz nas utrzymuje. Także jest ok tylko ze ja już nie chce siedzieć w domu. Wiec wpadłam na pomysł żeby sie przeprowadzić do większego miasta napewno bedą większe możliwości ze wszystkim sobie poradziłam za dwa miesiące będę w trójmiescie i zaczynam wszystko od nowa
basiek08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 10:06   #29
Nieustraszone
Nieustraszone
 
Avatar Nieustraszone
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8
Dot.: Mamuski siedzace w domu

W Trójmieście jest wiele możliwość a co do godzin pracy często można to ustalić. Jest też sporo ofert pracy zdalnej


Warto się rozwijać ! A co do siedzenia w domu.. Wystarczy mieć pasje i jakiekolwiek zainteresowania a może właśnie z nich zrodzi się pierwszy biznes?


Warto próbować !


Ps. Witamy w Trójmieście !
Nieustraszone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 10:09   #30
Kareczka11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 14
Dot.: Mamuski siedzace w domu

przeciez siedzenie w domu nie oznacza nic nie robienie....
Kareczka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-17 17:17:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.