Posklejane włosy - Zdjęcia :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-11, 19:12   #1
MonicMon
Raczkowanie
 
Avatar MonicMon
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: TG :}
Wiadomości: 47

Posklejane włosy - Zdjęcia :(


Hej, mam problem z włosami, po kilku godzinach od umcia włosy sie sklejaja i wiszą mi takie tłuste strongi, zalezy mi na tym zeby wlosy byly jednolite i puszyste, znacie jakies szampony???
MonicMon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 19:14   #2
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Posklejane włosy - Zdjęcia :(

jakich szamponow uzywasz? bo moze w tym tkwi problem
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 20:41   #3
Płazik
Raczkowanie
 
Avatar Płazik
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 440
Dot.: Posklejane włosy - Zdjęcia :(

Moze uzywaj do wlosow przetluszczajacych sie i takich co zwiekszaja objetosc. Polecam "Pantin provi" zwiekszjacy objetosc. Poza tym mysle, ze to tez kwestia sciecia. gdyby koncowki byly zrobione degazowkami anie takie idealnei proste to by sie tak nie laczyly tylko byly puszyste. Sprobuj tez podczas jednego mycia wykonywac te czynnosc pare razy.
(ja myje glowe trzy razy szamponem...)


ps pamietam ze kiedys tez mialam taki problem po szamponach z Avonu.. wedlug mnie sa mega badziewne (ale to tylko moja opinia) bo wlosy po nich sie sklejaly i przetluszczaly. Slyszalam kiedys (nawet nie wiem czy nie na wizazu) ze te szampony sa tak specjalnie produkowane zeby ich czesciej uzywac i przychodzic po nowe. Bo kobieta myje glowe a ta juz za chwile wyglada zle.. i tzreba myc codziennie i wiecej produktu zuzywac, masakra.
__________________
Postanowienie:
-dużo ćwiczyć z pazurkami i wizażem.


Moja skromna galeria :

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=381397

Edytowane przez Płazik
Czas edycji: 2010-06-11 o 20:45
Płazik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 21:16   #4
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Posklejane włosy - Zdjęcia :(

Cytat:
Napisane przez MonicMon Pokaż wiadomość
Hej, mam problem z włosami, po kilku godzinach od umcia włosy sie sklejaja i wiszą mi takie tłuste strongi, zalezy mi na tym zeby wlosy byly jednolite i puszyste, znacie jakies szampony???
Tak, znamy. Polecam zastosowanie ziołowego szamponu np. pokrzywowego lub brzozowego albo zwykłego szamponu hipp lub babydream dla dzieci i ograniczenie stosowania odżywek, szamponów, jedwabi i innych produktów zawierających w składzie silikony.
Jak również przeczytanie wątku dotyczącego pielęgnacji bezsilikonowej.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 09:34   #5
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: Posklejane włosy - Zdjęcia :(

A może problem stanowi nadmiar silikonów? Spróbuj odstawić produkty do stylizacji, mycie łagodnym szamponem (np. dla dzieci albo MYPA do włosów przetłuszczających się, znajdziesz go w Naturze), odżywki tylko takie do spłukiwania, unikaj wszystkiego, co może obciążyć włosy.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post45174983 LUTY wymienię
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 12:16   #6
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Posklejane włosy - Zdjęcia :(

Cytat:
Napisane przez BrigitteBardot Pokaż wiadomość
A może problem stanowi nadmiar silikonów? Spróbuj odstawić produkty do stylizacji, mycie łagodnym szamponem (np. dla dzieci albo MYPA do włosów przetłuszczających się, znajdziesz go w Naturze), odżywki tylko takie do spłukiwania, unikaj wszystkiego, co może obciążyć włosy.


Miałam tak samo i tylko dieta bezsilikonowa mnie uratowała.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 13:05   #7
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Posklejane włosy - Zdjęcia :(

Najlepiej to opisz swoją pielęgnację
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 21:25   #8
Diankaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Posklejane włosy - Zdjęcia :(

Czasem jak niedopłuczesz np. odżywki to włoski robią się właśnie takie posklejane, albo używasz za dużo kosmetyków, które je obciążają... A może szampon oczyszczający by coś pomógł...? Osobiście używam Kanebo - włoski są po nim świeżutkie i tak szybko się nie przetłuszczają, polecam
Diankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 08:00   #9
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: Posklejane włosy - Zdjęcia :(

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
Najlepiej to opisz swoją pielęgnację
Zgadzam się.

Autorko, opisz krok po kroku swoją pielęgnację, jakich kosmetyków używasz, jak często, czy używasz prostownicy, suszarki etc. To by wiele wyjaśniło
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post45174983 LUTY wymienię
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 11:32   #10
Alkaran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 54
Dot.: Posklejane włosy - Zdjęcia :(

Też uważam że ze trzy razy powinnaś umyc głowę szamponem z barwy tym z pokrzywą np u konce też dokładnie, bo często taki problem spowodaowany jest niedokładnym umyciem, a potem zmyciem kosmetyków do włosów.
Moja koleżanka tak ma, ale nie da się jej przemówic żeby dwa razy całą głowe dokładnie wyszorowała, bo u niej w tym tkwił problem, że takiej długości włosy jak ty umyła raz na kilka dni, a to niestety nie zmyje nagromadzonych zanieczyszczeń, a także tłuszczyku który się na nich zbiera .
Alkaran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 18:58   #11
MonicMon
Raczkowanie
 
Avatar MonicMon
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: TG :}
Wiadomości: 47
Dot.: Posklejane włosy - Zdjęcia :(

Więc tak....
Myje włosy codziennie rożnymi szamponami, odzywke nakładam czasem.
Raz w miesiacu farbuje cale włosy na czarno (Schwartzkopf)
podcinam co 2-3 miesiace poniewaz dosc szybko rosna....
MonicMon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 19:07   #12
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Posklejane włosy - Zdjęcia :(

Cytat:
Napisane przez MonicMon Pokaż wiadomość
Hej, mam problem z włosami, po kilku godzinach od umcia włosy sie sklejaja i wiszą mi takie tłuste strongi, zalezy mi na tym zeby wlosy byly jednolite i puszyste, znacie jakies szampony???

yyy a co to są strongi...
hmm, czemu akurat końce się sklejają, najpierw czubek głowy powinien być tłusty...? może wcierasz jakieś żele do stylizacji, gumy, pianki?
może źle spłukujesz włosy z szamponu, odżwyki?

jeśli nie w tym tkwi problem to może używaj szamponu do tłustych włosów, odżywki zamień na bardziej lekkie albo na jakieś mgiełki do włosów, może stosuj od czasu do czasu szampon głęboko oczyszczający, nie za często oczywiście, bo będziesz mieć suche włosy, ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi, włosy będą dokładnie oczyszczone. szampony ziołowe też powinny pomóc.
charliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 19:42   #13
Moderatorka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: Posklejane włosy - Zdjęcia :(

Co miesiąc farbujesz CAŁE włosy????? Ojej, może się przesuszyły z tego powodu i dlatego włosy się bardziej i szybciej przetłuszczają, aby temu zaradzić. Jak dla mnie powinnaś farbować odrosty tylko, chyba, że źle Ci się napisało Hmm, może ogranicz to farbowanie, albo zmień farbę? Może to z powodu tego przesuszenia skóra tak produkuje sebum,aby nawilżyć włosy . Ale jak na moje oko, to na zdjęciach tak źle nie wyglądają, i nie powiedziałabym, że są tłuste. A powinnaś używać jednego szamponu, a nie kilka na zmianę, bo mnie w szkole fryzjerskiej uczyli, żeby tak często nie zmieniać szamponów i odżywek , albo używać kilku na raz. Kup sobie szampon w aptece na tłuste włosy, gorąco Ci polecam szampon Pharmaceris Dr. Ireny Eris ten zielony do włosów przetłuszczających się. Znajdziesz go w KWC. Jeden z lepszych szamponów do włosów z Twoim problemem.
Moderatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 19:51   #14
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Posklejane włosy - Zdjęcia :(

Cytat:
Napisane przez MonicMon Pokaż wiadomość
Więc tak....
Myje włosy codziennie rożnymi szamponami, odzywke nakładam czasem.
Raz w miesiacu farbuje cale włosy na czarno (Schwartzkopf)
podcinam co 2-3 miesiace poniewaz dosc szybko rosna....
Jakich szamponów używasz?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 20:20   #15
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Posklejane włosy - Zdjęcia :(

Dla mnie te włosy wyglądają normalnie. Mi też się tak robi i wtedy je po prostu czeszę.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 10:22   #16
Maylina
Rozeznanie
 
Avatar Maylina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 687
Dot.: Posklejane włosy - Zdjęcia :(

tez tak mam po prostu musisz je raz na jakiś czas w ciągu dnia przeczesać i powinno być dobrze
Maylina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 10:25   #17
cafe_time
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 68
GG do cafe_time
Dot.: Posklejane włosy - Zdjęcia :(

o rany, może faktycznie odstaw wszystkie silne specyfiki- daj tym włosom trochę wytchnienia... a ja zapytam z innej beczki- a jak tam Twoje samopoczucie? nie od dzisiaj wiadomo, że włosy układają się, albo i nie- w miarę naszego dobrego lub złego nastroju...
__________________
www.cafetime.bloog.pl
cafe_time jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 11:17   #18
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: Posklejane włosy - Zdjęcia :(

Cytat:
Napisane przez Moderatorka Pokaż wiadomość
Co miesiąc farbujesz CAŁE włosy????? Ojej, może się przesuszyły z tego powodu i dlatego włosy się bardziej i szybciej przetłuszczają, aby temu zaradzić. Jak dla mnie powinnaś farbować odrosty tylko, chyba, że źle Ci się napisało Hmm, może ogranicz to farbowanie, albo zmień farbę? Może to z powodu tego przesuszenia skóra tak produkuje sebum,aby nawilżyć włosy . Ale jak na moje oko, to na zdjęciach tak źle nie wyglądają, i nie powiedziałabym, że są tłuste. A powinnaś używać jednego szamponu, a nie kilka na zmianę, bo mnie w szkole fryzjerskiej uczyli, żeby tak często nie zmieniać szamponów i odżywek , albo używać kilku na raz. Kup sobie szampon w aptece na tłuste włosy, gorąco Ci polecam szampon Pharmaceris Dr. Ireny Eris ten zielony do włosów przetłuszczających się. Znajdziesz go w KWC. Jeden z lepszych szamponów do włosów z Twoim problemem.
Naprawdę? A ja kiedyś czytałam, że szampony powinno się zmieniać często, żeby włosy się nie przyzwyczaiły. Ciekawa jestem, jak to jest naprawdę


Odnośnie tematu - ciągle mi się wydaje, że te kosmyki tak wyglądają, bo są oblepione silikonami.

MonicMon, przetłuszczają ci się całe włosy, także u nasady? Myjesz tak często z powodu przetłuszczania? Szampony drogeryjne nie są najlepsze do codziennego mycia, bo mają SLSy, konserwanty i inne "perełki", które są agresywne dla włosów. Te posklejane pasma występują tylko pod spodem, czy całe włosy tak wyglądają, od nasady aż po końce? Myjesz włosy z głową w dół nad wanną czy trzymasz głowę normalnie? Bo jeśli one się tak sklejają tylko pod spodem, może po prostu są niedomyte.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post45174983 LUTY wymienię

Edytowane przez BrigitteBardot
Czas edycji: 2010-06-15 o 11:22
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 11:36   #19
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Posklejane włosy - Zdjęcia :(

Cytat:
Napisane przez BrigitteBardot Pokaż wiadomość
Naprawdę? A ja kiedyś czytałam, że szampony powinno się zmieniać często, żeby włosy się nie przyzwyczaiły. Ciekawa jestem, jak to jest naprawdę


Odnośnie tematu - ciągle mi się wydaje, że te kosmyki tak wyglądają, bo są oblepione silikonami.

MonicMon, przetłuszczają ci się całe włosy, także u nasady? Myjesz tak często z powodu przetłuszczania? Szampony drogeryjne nie są najlepsze do codziennego mycia, bo mają SLSy, konserwanty i inne "perełki", które są agresywne dla włosów. Te posklejane pasma występują tylko pod spodem, czy całe włosy tak wyglądają, od nasady aż po końce? Myjesz włosy z głową w dół nad wanną czy trzymasz głowę normalnie? Bo jeśli one się tak sklejają tylko pod spodem, może po prostu są niedomyte.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.