Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-11-21, 11:53   #631
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez ririana Pokaż wiadomość
Czy ktoś orientuje się może, czy promocja -40% w Sephora nadal trwa?
W Sephorze jest -20% lub 3 w cenie 2, a -40% jest na dermokosmetyki w Super Pharmie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:54   #632
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
kobitki, ja z innej strony.
Mam takie cuś w jednym miejscu, suchy placek, którego nic ani nikt nie jest w stanie zwalczyć jak do tej pory. Jak zaszpachluję rano jest jeszcze jako tako, ale po jakimś czasie i tak wyłażą mi takie suche skórki codziennie niezależnie co bym z tym robiła, nie pomagają peelingi, maseczki, bepanthen, ta mała maść z antybiotykiem co sprzedają w saszetkach apteki, ani nawet kosmetyczka. Może któraś coś polecić extra?
A ti zaczerwienione jest czy w kolorze skóry?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:02   #633
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
tak to prawda, nie da się jej chomikować i podziwiać w szafce w nieskończoność, schnie szybciej niż biała więc nie ma co oszczędzać. A Ty dzięki swojej wrodzonej naturze testera jakbyś kiedyś znalazła coś równie fajnego i nie śmierdzącego i nie problematycznego w używaniu to ja zawsze chętnie się dowiem jak na razie jestem najbardziej zadowolona ze wszystkich masek jakie miałam, a trochę tego było


ja sobie na all kupiłam kilka sztuk na wypróbowanie



siemanko! Nie bądź taka, wpadaj częściej. Armaniego Twojego zaczęłam używać jak mi się cera poprawiła i skórek nie mam, to wygląda owszem, pięknie , także tego, dzięx za polecenie

PS> Mój Boże. Przeczytałam Twoje recenzje glamglowów i w szoku jestem. Nie umiałabym lepiej ubrac w słowa własnych odczuć tak jak Ty to zrobiłaś. Zgadzam się z każdym zdaniem, miałam dokładnie te same odczucia co do tych maseczek Wyjdź mi z głowy!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja dziś powinnam dostać Naked 3. Liczę, że wielkiego rozczarowania nie będzie .

Dla mnie też darmowa dostawa to podstawa. Dlatego mimo pewnych zastrzeżeń do Zalando nie obraziłam się na nich na stałe . Uważam, że tacy potentaci jak S. i D. nie powinni limitować darmowej dostawy wartością zamówienia.

W wyniku wizażowej szybkiej akcji będę mieć Camelię . Początkowo też miałam ją odpuścić, ale uległam - decyzję przypięczętowała jej trudna dostępność .
Świąteczne meteoryty też rozeszły się błyskawicznie. dziś dostałam info z D. online, że już ich nie będzie.


Moja czarna Glamglow skamieniała strasznie szybko. Aktualnie zostało mi na dnie trochę betonu - jak wymieszam z wodą termalną (co musze robić już od dawna), to może jeszcze na raz starczy. Mam nadzieję, że niebieska tak szybko nie zasycha .
Fanki GlamGlowa mam pytanie - uzywalyscie kiedys masek z Borghese? tych fango -> http://www.borghese.com/fango/
ja mam zielona i rozowa, a czaję się jeszcze na taka jasnoniebieska. Mozna je dorwac na truskawie w baaaardzo milych cenach [rozowa 200 ml kupilam za 50 pare zl ]
Zielona jest smierdzielem bagiennym, ale mega oczyszcza, rozowa ladnie pachnie i bardziej nawilza.
Kocham maseczki do twarzy, wiadomo, ze GlamGlow mnie kusi, ciekawa jestem czy macie porownanie ich do tych Borghesowych i czy warto doplacac tyyyyyle do GG? a jak nie GG to co?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:02   #634
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

no tak jak widać na focie - jak zerwę te skórki - tak, wiem, gupia ja (na swoją obronę dodam że same łatwo schodzą, mocno rwać nie muszę, one tak jakby aż wiszą i czekają na mnie ) to zaczerwienienie pod nimi widać ....
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2014-11-21 o 12:03
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:39   #635
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
niebieska ma zupełnie inną konsystencję, na dodatek pisałam gdzież już, że ma całkiem inne zamknięcie (folię) która się elegancko za każdym zamknięciem przykleja i dodatkowo myślę przedłuża żywotność maseczki
Dobrze wiedzieć . Faktycznie pisałaś o tym zamykaniu niebieskiej maski, ale zapomniałam .

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Fanki GlamGlowa mam pytanie - uzywalyscie kiedys masek z Borghese? tych fango -> http://www.borghese.com/fango/
ja mam zielona i rozowa, a czaję się jeszcze na taka jasnoniebieska. Mozna je dorwac na truskawie w baaaardzo milych cenach [rozowa 200 ml kupilam za 50 pare zl ]
Zielona jest smierdzielem bagiennym, ale mega oczyszcza, rozowa ladnie pachnie i bardziej nawilza.
Kocham maseczki do twarzy, wiadomo, ze GlamGlow mnie kusi, ciekawa jestem czy macie porownanie ich do tych Borghesowych i czy warto doplacac tyyyyyle do GG? a jak nie GG to co?
Ze mnie taka średnia fanka Glamglow . W sumie używałam tylko czarnej i choć z całą pewnością ona zła nie jest, to jednak wg mnie jest stanowczo za droga w stosunku do rezultatów, jakie daje na moim licu . Nie zarzekam się wprawdzie, że nigdy więcej jej nie kupię, ale jeśli już, to raczej skuszę się na inną, np. niebieską.
Borghese nie miałam i nie mogę niestety porównać.
A w ogóle, to ja tak średnio "maseczkowa" jestem .

Ze swojej strony mogę za to polecić wulkaniczny peeling z MACa, ten. Lubie go sobie nałożyć i potem z czarną facjatą postraszyć domowników
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 12:59   #636
Asprit
Raczkowanie
 
Avatar Asprit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 354
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Ciekawe kiedy palety Naked wrócą na stronę...

Zdecydowałam, kupię mojej Naked 3 siostrę z nr 2 do towarzystwa...

OlaM dostałaś już przesyłkę? Jak pierwsze wrażenie?
__________________
ostatnie farbowanie : 6.10.2011
http://crystalline0.blogspot.com/
Asprit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 13:22   #637
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Dostałam paletkę UD basic 2 cudowna!!!
Niech się dobrze nosi jak taka cudowna😊 ale tym wpisem nie zwracasz mi męki oczekiwania😳
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja dziś powinnam dostać Naked 3. Liczę, że wielkiego rozczarowania nie będzie .

Moja czarna Glamglow skamieniała strasznie szybko. Aktualnie zostało mi na dnie trochę betonu - jak wymieszam z wodą termalną (co musze robić już od dawna), to może jeszcze na raz starczy. Mam nadzieję, że niebieska tak szybko nie zasycha .
Moja czarna też bardzo szybko zaczęła a i cudów nie zrobiła,ale biała u mnie to hipciozielonej mam kilka próbek ale jeszcze nie testowałam....
W okresie grzewczym u mnie świetnie spisuje się nawilzajaca maseczka od clonique❤
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 13:37   #638
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Asprit Pokaż wiadomość
Ciekawe kiedy palety Naked wrócą na stronę...

Zdecydowałam, kupię mojej Naked 3 siostrę z nr 2 do towarzystwa...

OlaM dostałaś już przesyłkę? Jak pierwsze wrażenie?
Dostałąm dziś do pracy. Na razie tylko zesłoczowałam wszystkie kolory na ręce i sądzę, że będzie fajna. Kolory chłodniejsze nawet, niż się spodziewałam, a dla mnie to dobrze rokuje .

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Niech się dobrze nosi jak taka cudowna😊 ale tym wpisem nie zwracasz mi męki oczekiwania😳

Moja czarna też bardzo szybko zaczęła a i cudów nie zrobiła,ale biała u mnie to hipciozielonej mam kilka próbek ale jeszcze nie testowałam....
W okresie grzewczym u mnie świetnie spisuje się nawilzajaca maseczka od clonique❤
O maskę z Clinique chodzi ?
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 14:18   #639
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;49021265]Witam piekne dziewczeta. Wpadam tylko na chwile zanim znow punkty zarobie.

Przejrzalam watek na szybko. Jesli cos przegapilam to przepraszam.

Soso, ta lokowka automatyczna Babylissa jest super. Loki moje jednak i tak szybko opadaja. Na razie testowalam ja z trzema lakierami i padaka. Sam sprzet jednak bez zarzutu.

Taszanto, chodzilo o Retix C (slabszy) i Retises CT (nieco mocniejszy, ale jak na moja gruba skore to dalej slaby). Z mocnych kwasow nie mam nic do polecenia niestety. Ze slabiakow, ale bardzo przyjemnych, ktore nawet nowicjuszowi krzywdy nie zrobia polece Algenista. Kwas dostepny w S.

U mnie nic ciekawego. Porzucilam Stara. Wrocilam w podskokach do Armaniusza. Mam juz chyba 5-ta butelke. Szampon anistonowy kocham. Bede kupowac wiecej. Na pewno. Do tego zawziecie maseczkuje sie Glamglowami (czarna, biala i niebieska). Moje recenzje na KWC, jakby kogos interesowal temat.

Milego dnia .[/QUOTE]

Dzięki wielkie - zapisuje i idę czytać

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja dziś powinnam dostać Naked 3. Liczę, że wielkiego rozczarowania nie będzie .

Dla mnie też darmowa dostawa to podstawa. Dlatego mimo pewnych zastrzeżeń do Zalando nie obraziłam się na nich na stałe . Uważam, że tacy potentaci jak S. i D. nie powinni limitować darmowej dostawy wartością zamówienia.

W wyniku wizażowej szybkiej akcji będę mieć Camelię . Początkowo też miałam ją odpuścić, ale uległam - decyzję przypięczętowała jej trudna dostępność .
Świąteczne meteoryty też rozeszły się błyskawicznie. dziś dostałam info z D. online, że już ich nie będzie.


Moja czarna Glamglow skamieniała strasznie szybko. Aktualnie zostało mi na dnie trochę betonu - jak wymieszam z wodą termalną (co musze robić już od dawna), to może jeszcze na raz starczy. Mam nadzieję, że niebieska tak szybko nie zasycha .
Hehe, ileż ja razy w ten sposób czemuś uległam to nie zliczę


Czytam że piszecie o zasychaniu Glamglow ( jeszcze nie miałam nic od nich) i aż nie mogę uwierzyć, taaaaaka cena i jeszcze tak szybko zasycha , mój dylemat czy kupować czy nie jest coraz większy
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 14:59   #640
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć . Faktycznie pisałaś o tym zamykaniu niebieskiej maski, ale zapomniałam .


Ze mnie taka średnia fanka Glamglow . W sumie używałam tylko czarnej i choć z całą pewnością ona zła nie jest, to jednak wg mnie jest stanowczo za droga w stosunku do rezultatów, jakie daje na moim licu . Nie zarzekam się wprawdzie, że nigdy więcej jej nie kupię, ale jeśli już, to raczej skuszę się na inną, np. niebieską.
Borghese nie miałam i nie mogę niestety porównać.
A w ogóle, to ja tak średnio "maseczkowa" jestem .

Ze swojej strony mogę za to polecić wulkaniczny peeling z MACa, ten. Lubie go sobie nałożyć i potem z czarną facjatą postraszyć domowników
ja jak nałożę białą i się robią kropki to się dziecko ze mnie śmieje (niecałe 3 lata) teraz już kojarzy, że jak mówię że sobie posmaruję gębę błotkiem to się cieszy, że będzie się z czego pośmiać - dobra motywacja do systematycznego używania

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie - zapisuje i idę czytać



Hehe, ileż ja razy w ten sposób czemuś uległam to nie zliczę


Czytam że piszecie o zasychaniu Glamglow ( jeszcze nie miałam nic od nich) i aż nie mogę uwierzyć, taaaaaka cena i jeszcze tak szybko zasycha , mój dylemat czy kupować czy nie jest coraz większy
noooo to prawda, to największa wada czarnej, bo zasycha najszybciej, troszkę dłużej z tym schodzi białej, ciekawe jak z zieloną?
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 15:03   #641
karolinkak28
Felicita
 
Avatar karolinkak28
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 584
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Dostałam paletkę UD basic 2 cudowna!!!

O nie
O nie ....
Poco to pisałaś?? I teraz muszę ją kupić
karolinkak28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 15:15   #642
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
hipciozielonej
Fajne słowo

Ja Glamglow miałam białą, stała dłuuugo w łazience wśród ciepła i wilgoci i nie zastygła wcale (a może dletego?). Nie lubiłam jej, bo mnie podrażniała. Jako jedyny kosmetyk na świecie, bo ja skórę mam jak hipcio

Jedzie do mnie z S. balsamo-szminka Diora - Rouge Dior Baume - w kolorze Lili I lakier Nail Glow z efektem frencza. Oby szybko doszła, bo póki co rekordy na stronie poczty milczą na temat jej przemieszczania się; jak ją nadali w Nadarzynie, tak nic się nie zmieniło od wczoraj w okolicach 14.00.
Ratuję sobie humor zakupami, bo mam permenentnego doła przez użeranie się z tzw. służbą zdrowia, a konkretnie z jej niektórymi przedstawicielami. Nie mam już siły po prostu
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 15:20   #643
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4902849 4]Fajne słowo

Ja Glamglow miałam białą, stała dłuuugo w łazience wśród ciepła i wilgoci i nie zastygła wcale (a może dletego?). Nie lubiłam jej, bo mnie podrażniała. Jako jedyny kosmetyk na świecie, bo ja skórę mam jak hipcio

Jedzie do mnie z S. balsamo-szminka Diora - Rouge Dior Baume - w kolorze Lili I lakier Nail Glow z efektem frencza. Oby szybko doszła, bo póki co rekordy na stronie poczty milczą na temat jej przemieszczania się; jak ją nadali w Nadarzynie, tak nic się nie zmieniło od wczoraj w okolicach 14.00.
Ratuję sobie humor zakupami, bo mam permenentnego doła przez użeranie się z tzw. służbą zdrowia, a konkretnie z jej niektórymi przedstawicielami. Nie mam już siły po prostu [/QUOTE]

Hej, bywasz jeszcze na wątku Truskawkowym? Bo pisałaś o przepisach celnych a ja prosiłam o wyjaśnienie, bo mnie to strasznie nurtuje może mogłabyś skrobnąc słówko?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 15:24   #644
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Hej, bywasz jeszcze na wątku Truskawkowym? Bo pisałaś o przepisach celnych a ja prosiłam o wyjaśnienie, bo mnie to strasznie nurtuje może mogłabyś skrobnąc słówko?
No nie zaglądałam tam już dość długo.
A konkretów nie znam, wiem tylko, że Niemcy i Włochy mają jakieś specjalne wymogi celne i do nich mało kto wysyła (z tego co pamiętam, to o to chodziło). Np. na ebayu wielu sprzedawców zastrzega, że nie wysyła do tych krajów.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 15:26   #645
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4902860 2]No nie zaglądałam tam już dość długo.
A konkretów nie znam, wiem tylko, że Niemcy i Włochy mają jakieś specjalne wymogi celne i do nich mało kto wysyła (z tego co pamiętam, to o to chodziło). Np. na ebayu wielu sprzedawców zastrzega, że nie wysyła do tych krajów.[/QUOTE]

No dokładnie o to - dzięki

A czym ci służba zdrowia podpadła?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 15:33   #646
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Czytam że piszecie o zasychaniu Glamglow ( jeszcze nie miałam nic od nich) i aż nie mogę uwierzyć, taaaaaka cena i jeszcze tak szybko zasycha , mój dylemat czy kupować czy nie jest coraz większy
Ale tylko czarna ma takie tendencje, pewno cos w składzie to pwooduje.

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
noooo to prawda, to największa wada czarnej, bo zasycha najszybciej, troszkę dłużej z tym schodzi białej, ciekawe jak z zieloną?
Zielona nie powinna, ale dam znać, czy zasycha.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 15:34   #647
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

witam was serdecznie
przychodzę z pewnym zapytaniem, bo nigdzie (ni w wątku ani w internecie) nie mogę znaleźć precyzyjnej odpowiedzi - ta promocja -25/-30% jest zaraz po świetach a przed sylwestrem? czy jakoś inaczej? kiedy ona startuje? a czy trzeba mieć jakąs kartkę by z niej skorzystać?

wybaczcie może dla was to głupie pytanie, ale nie wiem jak mogłam dotąd żyć i o niej nie wiedziec
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 15:34   #648
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No dokładnie o to - dzięki

A czym ci służba zdrowia podpadła?
Mam problem z wydostaniem mojej dokumentacji medycznej z Centrum Onkologii w Warszawie. Wyobraź sobie, że miałam robione badania z początkiem października, wyszły złe, i powinnam być jak najszybciej leczona, a u nich jest taki wymóg, że nie dadzą pacjentowi kopii badań dopóki nie zapozna się z nimi lekarz na wizycie. A na wizytę czeka się ok. 3, 4 miesięcy Mam chodzić chora, nie mogę iść do kogoś innego, bo tamtych badań nie widział lekarz zlecający. Żeby było śmieszniej, to lekarz ten np. dzisiaj był w swoim gabinecie i przyjmował pacjentów. Ale niestety, jak mi powiedziała ta pielęgniarka nie może on mi wypisać recept i zaordynować leczenia, bo trzeba mieć umówioną wizytę. Oczywiście wiem, że ta kobieta robi mi pod górę, bo jest do mnie po prostu uprzedzona. Muszę więc drałować setki km żeby móc wejrzeć do swojej dokumentacji, bo wiem, ze do tego mam prawo i oni nie mogą mi odmówić. Weź tu się człowieku lecz. Dodam, że płacę miesięcznie dwie składki zdrowotne, prawie 600 zł to jest, ale co ja mogę, jestem nikim, bo rządzi pani pielęgniarka

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-11-25 o 18:26
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 15:35   #649
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4902849 4]
Ja Glamglow miałam białą, stała dłuuugo w łazience wśród ciepła i wilgoci i nie zastygła wcale (a może dletego?). Nie lubiłam jej, bo mnie podrażniała. :[/QUOTE]

Nie dlatego, biała nie ma tendencji do zasychania po prostu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-21, 15:37   #650
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie dlatego, biała nie ma tendencji do zasychania po prostu.
niestety nieprawda, bo ma. Na szczęście wolniej, i nie na beton, ale jednak gęstnieje mocno.
Wiem bo w tym tygodniu wydłubywałam smętne resztki swojej

PS> i tez dociskałam wszystko na maksa
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2014-11-21 o 15:41
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 15:38   #651
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie dlatego, biała nie ma tendencji do zasychania po prostu.
Ktoś wcześniej pisał, że biała zasycha ale później niż czarna. Moja była otwarta chyba ze cztery miesiące i była płynna cały czas. Fakt, że nakrętkę zamykałam na tzw. chama tzn. szczelnie
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 15:47   #652
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

cześć dziewczyny,

czy któraś z Was kupiła limitowaną kolekcję meteorytów?
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 15:49   #653
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny,

czy któraś z Was kupiła limitowaną kolekcję meteorytów?
Corii, dajesz
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 15:52   #654
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny,

czy któraś z Was kupiła limitowaną kolekcję meteorytów?
Taaa, ja

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4902890 7]Corii, dajesz [/QUOTE]



---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4902877 2]Ktoś wcześniej pisał, że biała zasycha ale później niż czarna. Moja była otwarta chyba ze cztery miesiące i była płynna cały czas. Fakt, że nakrętkę zamykałam na tzw. chama tzn. szczelnie [/QUOTE]

No to nei wiem, bo ja czarna widziałam zaschnięta, a białej nie Na instrukcji w sumie pisze, zeby i tak mieszac przed uzyciem, moze mieszanie troszkę ja rozrusza

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
niestety nieprawda, bo ma. Na szczęście wolniej, i nie na beton, ale jednak gęstnieje mocno.
Wiem bo w tym tygodniu wydłubywałam smętne resztki swojej

PS> i tez dociskałam wszystko na maksa
Ale po jakims czasie Ci zaschnęła?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 15:56   #655
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4902890 7]Corii, dajesz [/QUOTE]

Nie czytam całego wątku, może coś mnie ominęło, pytanie uważam za jak najbardziej zasadne, bo byłam w kilku S. i nie mogłam ich znaleźć a jestem ciekawa opinii
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 15:57   #656
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

no własnie próbuję mniej więcej sobie przypomnieć, kiedy ją kupiłam ale na szybko nie umiem. Na pewno nie po miesiącu, więc spokojnie, ale coś mi świta, że jakoś ze 4 -5 miesięcy ją miałam, i jak mówiłam, pod sam koniec zaczęła gęstnieć, co powoduje że trudniej ją rozsmarować (pewnie dlatego, że już mało jej zostało po prostu).
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 16:02   #657
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Nie czytam całego wątku, może coś mnie ominęło, pytanie uważam za jak najbardziej zasadne, bo byłam w kilku S. i nie mogłam ich znaleźć a jestem ciekawa opinii
Moja opinia taka, ze to najlepsze kulki Guerlain, jakei miałam Tak wiem, ze juz nieraz pisałam podobnie, a potem kulki sprzedałam, ale po wszystkich poprzednich jednak sie wyswiecałam, albo nabrokatowana byłam, a te ... zero brokatu, sa tylko skrzace drobinki. No i nei wyświecaja nic a nic
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 16:02   #658
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Nie czytam całego wątku, może coś mnie ominęło, pytanie uważam za jak najbardziej zasadne, bo byłam w kilku S. i nie mogłam ich znaleźć a jestem ciekawa opinii
'Corii, dajesz' było wywołaniem do odpowiedzi osoby, która kupiła te Meteoryty. Sama zresztą Ci odpisała, że je ma. Dlaczego więc nie pytasz jej o to, co dokładnie byś chciała wiedzieć o tych kulkach tylko reagujesz na mój wpis
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 16:04   #659
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no własnie próbuję mniej więcej sobie przypomnieć, kiedy ją kupiłam ale na szybko nie umiem. Na pewno nie po miesiącu, więc spokojnie, ale coś mi świta, że jakoś ze 4 -5 miesięcy ją miałam, i jak mówiłam, pod sam koniec zaczęła gęstnieć, co powoduje że trudniej ją rozsmarować (pewnie dlatego, że już mało jej zostało po prostu).
No to po tym czasie to nie jest źle, niektórzy do tego czasu juz maseczki nie mają
Ja swoje 15 ml pewno skończe bardzo szybko, ze nic nie zdazy mi pogęstnieć.
Wychodzi na to, ze one maja podobnie jak lakiery, odzywki do paznokci - im ich mniej, tym gestnieją bardziej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 16:09   #660
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Jamesku nie uciekaj tak szybko
Masz do mnie tyle namiarow, ze zawsze mnie gdzies znajdziesz .

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Ty sie Ilios nie chichraj. To dla mnie nowosc, ze za to samo jeden dostaje punkty, drugi nie. Ja takich dziwnych klimatow nie lubie. Totez odraza mnie lekka zalapala . Tesknie za Wami platonicznie .

btw: ostatnio Tousa mijalam i pomyslalam o Tobie

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
siemanko! Nie bądź taka, wpadaj częściej. Armaniego Twojego zaczęłam używać jak mi się cera poprawiła i skórek nie mam, to wygląda owszem, pięknie , także tego, dzięx za polecenie

PS> Mój Boże. Przeczytałam Twoje recenzje glamglowów i w szoku jestem. Nie umiałabym lepiej ubrac w słowa własnych odczuć tak jak Ty to zrobiłaś. Zgadzam się z każdym zdaniem, miałam dokładnie te same odczucia co do tych maseczek Wyjdź mi z głowy!!!!!!!
Ciesze sie, ze Armaniusz Ci podpasowal. Pamietam jak narzekalas .
Z glowy nie wyjde. Podoba mi sie tam .

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Hej
James,możesz podlinkować,bo nic nie znalazłam,a zaciekawiło mnie to cudo.

Zaraz poczytam recenzję i może się skuszę
Miłego
Nie widze tego kwasu . Kupowalam stacjonarnie ze dwa miesiace temu. Delikatny, bardzo przyjemny. Diablo niewydajny.

http://uk.spacenk.com/triple-action-...200009493.html
http://www.sephora.com/triple-action...h-peel-P375671

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
kobitki, ja z innej strony.
Mam takie cuś w jednym miejscu, suchy placek, którego nic ani nikt nie jest w stanie zwalczyć jak do tej pory. Jak zaszpachluję rano jest jeszcze jako tako, ale po jakimś czasie i tak wyłażą mi takie suche skórki codziennie niezależnie co bym z tym robiła, nie pomagają peelingi, maseczki, bepanthen, ta mała maść z antybiotykiem co sprzedają w saszetkach apteki, ani nawet kosmetyczka. Może któraś coś polecić extra?
Moze odstaw zele, toniki, kremy. Nie tapetuj. Nawet nie przemywaj woda. Smaruj przez 3 dni mascia z witamina A. Jak nie bedzie poprawy kup Hydrocort. Jak po 5-7 dniach nie bedzie poprawy to, moim zdaniem, bez dermatologa sie nie obejdzie.



Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Fanki GlamGlowa mam pytanie - uzywalyscie kiedys masek z Borghese? tych fango -> http://www.borghese.com/fango/
ja mam zielona i rozowa, a czaję się jeszcze na taka jasnoniebieska. Mozna je dorwac na truskawie w baaaardzo milych cenach [rozowa 200 ml kupilam za 50 pare zl ]
Zielona jest smierdzielem bagiennym, ale mega oczyszcza, rozowa ladnie pachnie i bardziej nawilza.
Kocham maseczki do twarzy, wiadomo, ze GlamGlow mnie kusi, ciekawa jestem czy macie porownanie ich do tych Borghesowych i czy warto doplacac tyyyyyle do GG? a jak nie GG to co?
Ja mam zielona Borghese. Wole Glamglowa. Borghese czasami potrafi sprawic, ze jakas niespodzianka, ktorej nie bylo wyjdzie. Glamglow tego nie robi. Sadze, ze, skoro lubisz Boghese, bylabys zachwycona zestawem czarny GG+zielona Borghese+niebieski GG.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
W okresie grzewczym u mnie świetnie spisuje się nawilzajaca maseczka od clonique❤
Klinika tez mam .

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4902872 9]Mam problem z wydostaniem mojej dokumentacji medycznej z Centrum Onkologii w Warszawie. Wyobraź sobie, że miałam robione badania z początkiem października, wyszły złe, i powinnam być jak najszybciej leczona, a u nich jest taki wymóg, że nie dadzą pacjentowi kopii badań dopóki nie zapozna się z nimi lekarz na wizycie. A na wizytę czeka się ok. 3, 4 miesięcy Mam chodzić chora, nie mogę iść do kogoś innego, bo tamtych badań nie widział lekarz zlecający. Żeby było śmieszniej, to lekarz ten np. dzisiaj był w swoim gabinecie i przyjmował pacjentów. Ale niestety, jak mi powiedziała pielęgniarka, jego asystentka, nie może on mi wypisać recept i zaordynować leczenia, bo recepty są drukowane komputerowo, a do tego trzeba mieć umówioną wizytę. Oczywiście wiem, że ta kobieta robi mi pod górę, bo jest do mnie po prostu uprzedzona, jest arogancka i zgrywa królową angielską. Muszę we wtorek drałować 500 km żeby móc wejrzeć do swojej dokumentacji, bo wiem, ze do tego mam prawo i oni nie mogą mi odmówić. Ale już widzę jak będzie mi franca utrudniała życie, pewnie wyjdę stnamtąd po zmroku. I weź tu się człowieku lecz. Dodam, że płacę miesięcznie dwie składki zdrowotne, prawie 600 zł to jest, ale co ja mogę, jestem nikim, bo rządzi pani pielęgniarka [/QUOTE]



btw: prosze

Dokumentacji Ci nie wydadza, ale maja zasmarkany obowiazek robic Ci kopie.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-19 00:55:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.