Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-04, 10:20   #4771
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Wrocławskie Makówki to na prawdę świetne dziewczyny.
Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Zgadzam się w 100%. Dla mnie to najlepsza ekipa z polskich MACow, najgorzej natomiast wspominam ZT, gdzie robiłam naprawdę duże zakupy i potrzebowałam fachowej porady na początku swojej drogi z MACiem, a pani obsługiwała mnie tak jakby chciała się mnie pozbyć ze sklepu

dlatego ja zawsze się tak cieszę jak mnie wizyta w Magnolii czeka najbliższa prawdopodobnie w niedzielę ale planuję tak szybciutko, no max godzinkę hihi

Dziewczynki a jak w ogóle sytuacja wygląda z VV w Magnolii?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 10:33   #4772
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ja mam 2 zaproszenia na makijaż do MAC-a. Rozumiem, że one są "terminowe"? No to prędzej się przeterminują, niż je wykorzystam
Sprawdziłam na moim zaproszeniu z Galerii Krakowskiej nie ma terminu Któraś chętna?
Ja też sama lubię oddawać się w fachowe ręce (z naciskiem na fachowe). Ja już mam trochę konserwatywne podejście do swojego wyglądu, więc czasem odskocznia się przydaje Za to na innych szaleję
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 11:30   #4773
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Potwierdzam, ze pracownicy w Arkadii sa o wiele przyjemniejsi i znacznie lepiej robi się tam zakupy niz w ZT. Ja jestem z Łodzi wiec jak juz przyjezdzam to zazwyczaj robie wieksze zakupy i w Złotych spotykam sie ze wzrokiem "po co Ci tego tyle, kobieto... spadaj juz". Jak juz mialam wybrane produkty to nie moglam sie o nie doprosic, poniewaz cala zaloga byla zajeta ogladaniem zdjec z aparatu i zostalam zbywana tekstami typu "juz, za sekunde", "a tego to chyba nie ma" a przy kasie okazalo sie ze jednak jest, bo druga dziewczyna sprzedawala to innej klientce. Nie mowie juz o mojej prosbie, zeby zadzwonila do Arkadii z pytaniem czy sa jeszcze palety 15stki "przeciez mowilam pani ze sa wycofane" a jednak pojechalam do Arkadii i byly!! (nie sa to przykłady z jednego dnia tylko z paru wizyt w tym sklepie w przeciagu dwoch lat) Chociaz musze przyznac, ze teraz jak bylam w Warszawie w piatek to od rana byla bardzo sympatyczna dziewczyna w ZT wiec w sumie nie powinnam uogolniac... Coz nastepnym razem trzeba jechac do Krakowa
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 12:38   #4774
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Potwierdzam, ze pracownicy w Arkadii sa o wiele przyjemniejsi i znacznie lepiej robi się tam zakupy niz w ZT. Ja jestem z Łodzi wiec jak juz przyjezdzam to zazwyczaj robie wieksze zakupy i w Złotych spotykam sie ze wzrokiem "po co Ci tego tyle, kobieto... spadaj juz". Jak juz mialam wybrane produkty to nie moglam sie o nie doprosic, poniewaz cala zaloga byla zajeta ogladaniem zdjec z aparatu i zostalam zbywana tekstami typu "juz, za sekunde", "a tego to chyba nie ma" a przy kasie okazalo sie ze jednak jest, bo druga dziewczyna sprzedawala to innej klientce. Nie mowie juz o mojej prosbie, zeby zadzwonila do Arkadii z pytaniem czy sa jeszcze palety 15stki "przeciez mowilam pani ze sa wycofane" a jednak pojechalam do Arkadii i byly!! (nie sa to przykłady z jednego dnia tylko z paru wizyt w tym sklepie w przeciagu dwoch lat) Chociaz musze przyznac, ze teraz jak bylam w Warszawie w piatek to od rana byla bardzo sympatyczna dziewczyna w ZT wiec w sumie nie powinnam uogolniac... Coz nastepnym razem trzeba jechac do Krakowa
Dokladnie,trzeba zrobic sobie np. weekendowy wypad do Krakowa
A przyznam sie ,ze jeszcze nigdy w Krakowie nie bylam (wstyd!)
I przy okazji zwiedzania zapoznac sie z innymi MACami

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
prawda, chociaż na przykład teraz z kociej kolekcji Cremesheenem jest Drive Me Wild i ma ZUPEŁNIE inne wykończenie niż na przykład Fanfare z reg.
To znaczy ,ze nie wszystkie creme'y maja takie samo tluste wykonczenie?

Edytowane przez dorcia 83
Czas edycji: 2010-10-04 o 12:40
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 12:43   #4775
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Zamówienie złożone

Magically Cool Liquid Powder - Cajun
Magically Cool Liquid Powder - Truth & Light
Push The Edge
Nail Lacquer - Formidable
Nail Lacquer - Mean & Green
Nail Lacquer - Bad Fairy
Lipglass - Revenge is Sweet
Mineralize Eye Shadow Duo - My Dark Magic
Mineralize Eye Shadow Duo - She Who Dares
Blush - Bite of an Apple
Beauty Powder - Oh So Fair
Lipglass - Hot House
Lipglass - Strange Potion
Lipstick - Toxic Tale
Eye Shadow - Vile Violet
Beauty Powder - Her Own Devices
Powder Blush - Darkly My Dear
Lipglass - Wicked Ways
Lipglass - Devilishly Stylish
Lipstick - Heartless
Eye Shadow - Sweet Joy

W środę dostanę paczkę A w czwartek dokupię jeszcze kilka rzeczy, bo nie chcę, aby mój-jeszcze-wyrozumiały-mąż zadzwonił po jakiegoś specjalistę na wizytę domową

W czwartek dokupię Resort Life, pigment brash and bold, być może Briar Rose BP i stick French Quarter, o ile nie jest podobny do któregoś którego mam. No i zobaczę czy jeszcze coś. Violetta?!

Edytowane przez MaSS1984
Czas edycji: 2010-10-04 o 14:09
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 12:59   #4776
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

O mamusku!
MaSS nie zostaje mi nic ,tylko pozazdroscic i pogratulowac MACzkow
(I "jeszcze wyrozumialego meza")
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 13:00   #4777
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

KNK, pedzelek dotarł , caly i zdrowy dziekuje
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 13:50   #4778
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Ja tez zlozylam zamowienie, wzielam :
Bite Of An Apple, Her Own Devices i puderek Truth & Light.
Ciesze sie jak dziecko

W czwartek jednak jade jeszcze do MACa, zobaczyc czy jeszcze jest cos warte mojej uwagi
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 13:58   #4779
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

a jak jest z jakością kosmetyków do ust? Bo MAC kojarzy mi się głównie z cudownie bogatą paletą kolorów, natomiast moje usta potrzebują dobrej pielęgnacji i wiele szminek wysusza je ;( Jak to jest ze szminkami i błyszczykami MAC'a?
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 14:32   #4780
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Potwierdzam, ze pracownicy w Arkadii sa o wiele przyjemniejsi i znacznie lepiej robi się tam zakupy niz w ZT. Ja jestem z Łodzi wiec jak juz przyjezdzam to zazwyczaj robie wieksze zakupy i w Złotych spotykam sie ze wzrokiem "po co Ci tego tyle, kobieto... spadaj juz". Jak juz mialam wybrane produkty to nie moglam sie o nie doprosic, poniewaz cala zaloga byla zajeta ogladaniem zdjec z aparatu i zostalam zbywana tekstami typu "juz, za sekunde", "a tego to chyba nie ma" a przy kasie okazalo sie ze jednak jest, bo druga dziewczyna sprzedawala to innej klientce. Nie mowie juz o mojej prosbie, zeby zadzwonila do Arkadii z pytaniem czy sa jeszcze palety 15stki "przeciez mowilam pani ze sa wycofane" a jednak pojechalam do Arkadii i byly!! (nie sa to przykłady z jednego dnia tylko z paru wizyt w tym sklepie w przeciagu dwoch lat) Chociaz musze przyznac, ze teraz jak bylam w Warszawie w piatek to od rana byla bardzo sympatyczna dziewczyna w ZT wiec w sumie nie powinnam uogolniac... Coz nastepnym razem trzeba jechac do Krakowa
tzn, że oni wycofali te palety 15 czy w końcu nie ? Bo jak ja dzwoniłam do tarasów to też mi powiedzieli, że nie ma ;/ a do arkadii już nie dzwoniłam, wczoraj byłam ale zapomniałam się zapytać, więc powiedzcie dziewuszki co i jak



a co do makijaży to właśnie ja mam 4 zaproszenia na dwa się już zapisałam razem z przyjaciółką przed moimi urodzinami i dwa mi zostają... najgorsze jest to , że jedno mam do 19 października a jak chciałam zapisać się na weekend albo piątek to nie ma miejsc xD haha
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 14:40   #4781
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
To znaczy ,ze nie wszystkie creme'y maja takie samo tluste wykonczenie?
na mojeoko nie - mam te dwa o których wspomniałam i to są jak dla mnie dwa różne wykończenia może nie różniące się drastycznie jeśli chodzi o efekt na ustach, ale z pewnością jeśli chodzi o łatwość nakładania, dla mnie DMW jest bardziej maślana, zbliżona konsystencją do Lustrzaków, natomiast Fanfare to tępy (niestety) Cremesheen...
Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
a jak jest z jakością kosmetyków do ust? Bo MAC kojarzy mi się głównie z cudownie bogatą paletą kolorów, natomiast moje usta potrzebują dobrej pielęgnacji i wiele szminek wysusza je ;( Jak to jest ze szminkami i błyszczykami MAC'a?
Blyszczyki pielęgnują i nie wysuszają ust (mowa głównie o liniach Lipglass, Lusteglass i Plushglass. Zostawiają na ustach taki pielęgnujący film, nawet jak połysk zejdzie... szminki są różne w zależności od wykończenia, na pewno nie wysuszą Cię te o wykończeniu Lustre, Glaze'y też są niezłe. Moje usta zrobiły się bardziej tolerancyjne i nie wysusza ich też Satin, Cremesheen czy Frost. Nie wiem jak maty bo nie mam żadnego. Na pewno Pro longweary wysuszają usta, nie dla mnie zdecydowanie te szminki.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 14:47   #4782
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

a jak z tymi z VV?
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 14:47   #4783
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez roxxxxy Pokaż wiadomość
tzn, że oni wycofali te palety 15 czy w końcu nie ? Bo jak ja dzwoniłam do tarasów to też mi powiedzieli, że nie ma ;/ a do arkadii już nie dzwoniłam, wczoraj byłam ale zapomniałam się zapytać, więc powiedzcie dziewuszki co i jak
Osobiście kupiłam w sobotę w ZT dwie palety 15 na cienie - i jeszcze zostały im chyba ze dwie. Za to pani mi powiedziała, że czwórek nie ma, bo są 'wymieniane', palet na róże też nie było. Dzwonilam więc w sobotę do Arkadii, pytałam o palety na róże - i są.
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 14:49   #4784
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez roxxxxy Pokaż wiadomość
tzn, że oni wycofali te palety 15 czy w końcu nie ? Bo jak ja dzwoniłam do tarasów to też mi powiedzieli, że nie ma ;/ a do arkadii już nie dzwoniłam, wczoraj byłam ale zapomniałam się zapytać, więc powiedzcie dziewuszki co i jak
Ja o te palety pytalam sie w lipcu i w Arkadii byla ostatnia. Nie wiem czy juz sa ale dziewczyny mowily ze czekaja na dostawe palet z przezroczysta gora. Ale to bylo w lipcu wiec dokladnie Ci nie powiem

dorcia masz racje wypad do Krakowa musi byc

Edytowane przez swirrruska
Czas edycji: 2010-10-04 o 14:51
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 15:13   #4785
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
a jak z tymi z VV?
a tego nie wiem bo jeszcze nie mam, choć wkrótce to się zmieni
ale nie ma powodu podejrzewać nawet że będzie inaczej, mam kilka limitowanych szminek i żadna z nich nie odbiega jakością i właściwościami od tych regularnych
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 15:27   #4786
roxxxxy
Raczkowanie
 
Avatar roxxxxy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 442
GG do roxxxxy
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez amanda-1a Pokaż wiadomość
Osobiście kupiłam w sobotę w ZT dwie palety 15 na cienie - i jeszcze zostały im chyba ze dwie. Za to pani mi powiedziała, że czwórek nie ma, bo są 'wymieniane', palet na róże też nie było. Dzwonilam więc w sobotę do Arkadii, pytałam o palety na róże - i są.
dziękuję kochana za odpowiedź właśnie jutro albo w środę będę tam w tarasach bo mam uczelnie blisko i będę chciała kupić tą 15, mam nadzieję, że będą
__________________
zakupoholiczka.
roxxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 15:32   #4787
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Zamówienie złożone

Magically Cool Liquid Powder - Cajun
Magically Cool Liquid Powder - Truth & Light
Push The Edge
Nail Lacquer - Formidable
Nail Lacquer - Mean & Green
Nail Lacquer - Bad Fairy
Lipglass - Revenge is Sweet
Mineralize Eye Shadow Duo - My Dark Magic
Mineralize Eye Shadow Duo - She Who Dares
Blush - Bite of an Apple
Beauty Powder - Oh So Fair
Lipglass - Hot House
Lipglass - Strange Potion
Lipstick - Toxic Tale
Eye Shadow - Vile Violet
Beauty Powder - Her Own Devices
Powder Blush - Darkly My Dear
Lipglass - Wicked Ways
Lipglass - Devilishly Stylish
Lipstick - Heartless
Eye Shadow - Sweet Joy

W środę dostanę paczkę A w czwartek dokupię jeszcze kilka rzeczy, bo nie chcę, aby mój-jeszcze-wyrozumiały-mąż zadzwonił po jakiegoś specjalistę na wizytę domową

W czwartek dokupię Resort Life, pigment brash and bold, być może Briar Rose BP i stick French Quarter, o ile nie jest podobny do któregoś którego mam. No i zobaczę czy jeszcze coś. Violetta?!
Wowww ile wychodzi mniej wiecej za takie duze zamowienie?

Musze wiedziec jak przygotowac sie finansowo
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 17:58   #4788
ninusia8
Raczkowanie
 
Avatar ninusia8
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: pow. Piotrków Tryb.
Wiadomości: 53
GG do ninusia8
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

cześć dziewczyny jestem na forum przypadkowo, ale interesuję sie kosmetykami MAC dlatego tu weszłam, a piszę ponieważ chciałam sie zapytać może któraś bedzie miała orientację czy w podanym sklepie sa podróbki czy oryginały, znalazłam taki outlet mac w usa: http://www.cosmetics-mac.com/
ceny o połowę nizsze niz w sklepie mac
ninusia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 18:01   #4789
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez ninusia8 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny jestem na forum przypadkowo, ale interesuję sie kosmetykami MAC dlatego tu weszłam, a piszę ponieważ chciałam sie zapytać może któraś bedzie miała orientację czy w podanym sklepie sa podróbki czy oryginały, znalazłam taki outlet mac w usa: http://www.cosmetics-mac.com/
ceny o połowę nizsze niz w sklepie mac
podróby
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 18:36   #4790
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ulala, niemiło, niemiło... ja dwa razy byłam w ZT i jakoś tam mi się atmosferka nie podoba ogólnie... mniej więcej jakby pani w ogóle łaskę robiła że wyjdzie zza lady... jak w prlu...
No właśnie tez parę razy w ZT byłam i myślałam że to tylko moje wrażenie wynikające w porównania z ekipą wrocławską.

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
a jak jest z jakością kosmetyków do ust? Bo MAC kojarzy mi się głównie z cudownie bogatą paletą kolorów, natomiast moje usta potrzebują dobrej pielęgnacji i wiele szminek wysusza je ;( Jak to jest ze szminkami i błyszczykami MAC'a?
Ja właściwie zaczęłam szaleństwo z doustnymi rzeczami właśnie dzięki MACowi... lubię ich trwałość błyszczyków i szeroką kolorystykę szminek. Kiedyś byłam błyszczykomaniaczką a teraz mam tylko o 1 szminkę mniej niż błyszczyków.

Co do angielskiego to ja mam zawsze trudność z waterline - zawsze wolę powiedzieć tak niż po po polsku.

A ja cieni nie depotuje Mam 20 możliwych do zdepotowania (bez mineralnych) i wszystkie w opakowaniach... za leniwa jestem
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 19:12   #4791
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
No właśnie tez parę razy w ZT byłam i myślałam że to tylko moje wrażenie wynikające w porównania z ekipą wrocławską.
to jak obie mamy takie wrażenie to już coś jest na rzeczy

Cytat:
Ja właściwie zaczęłam szaleństwo z doustnymi rzeczami właśnie dzięki MACowi... lubię ich trwałość błyszczyków i szeroką kolorystykę szminek. Kiedyś byłam błyszczykomaniaczką a teraz mam tylko o 1 szminkę mniej niż błyszczyków

Co do angielskiego to ja mam zawsze trudność z waterline - zawsze wolę powiedzieć tak niż po po polsku.

A ja cieni nie depotuje Mam 20 możliwych do zdepotowania (bez mineralnych) i wszystkie w opakowaniach... za leniwa jestem
zgadzam się - "linia wodna" niby brzmi nieźle ale masz ochotę zapytać "wtf" za to waterline - nie trzeba nawet znać za dobrze angielskiego żeby zakumać
Matko i córko!!! Toż Ty trzy szmineczki masz uziemione w tych opakowaniach!!! Jak chcesz to Ciocia Kasia może przyjechać i Ci pomóc depotować - ja to lubię
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 19:54   #4792
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
''ton'' np różowy z zółtym tonem albo bez z tonem szarawym
no tak, dzięki Znam to słowo, ale mało używam - o kosmetykach to gadam tylko i wyłącznie w tym wątku
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 19:56   #4793
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Kamilu,czytam watki juz kilka miesiecy i widze ,ze jestes bardzo zorientowany w sprawach MACa. Podobno pisales ,ze te poczworne cienie z kociej kolekcji sa przyklejone na stale do paletki.
Mam pytanie ,czy moze da sie je depotowac podobnie jak pojedyncze cienie,na cieplo? Czy nie mam co sie za to brac,bo tylko sobie je zniszcze?
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 19:56   #4794
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Co do angielskiego to ja mam zawsze trudność z waterline - zawsze wolę powiedzieć tak niż po po polsku.
ja natknęłam się raz na polską wersję - jakiś medyczny niestrawny termin
nie wiem, czy nie jakiś "kanał łzowy"
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 20:02   #4795
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Kamilu,czytam watki juz kilka miesiecy i widze ,ze jestes bardzo zorientowany w sprawach MACa. Podobno pisales ,ze te poczworne cienie z kociej kolekcji sa przyklejone na stale do paletki.
Mam pytanie ,czy moze da sie je depotowac podobnie jak pojedyncze cienie,na cieplo? Czy nie mam co sie za to brac,bo tylko sobie je zniszcze?
Wczoraj MASS pisała na ten temat....
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 20:23   #4796
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
na mojeoko nie - mam te dwa o których wspomniałam i to są jak dla mnie dwa różne wykończenia może nie różniące się drastycznie jeśli chodzi o efekt na ustach, ale z pewnością jeśli chodzi o łatwość nakładania, dla mnie DMW jest bardziej maślana, zbliżona konsystencją do Lustrzaków, natomiast Fanfare to tępy (niestety) Cremesheen...
Dziekuje za odpowiedz
Czyli jeszcze nie wszystko stracone
Bede probowac.

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

O MAMUSKU!!
Ale mi wstyyyd....
Jestem tak podekscytowana ,ze .....zapomnialam
Mysle tylko :"o co mialam sie jeszcze zapytac???
MaSS przepraszam:r oza:
A poza tym chcialam zapoznac sie takze z Kamilem

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Ale tak patrze na ta paletke i nie widze tu miejsca,zeby wlozyc jakis nozyk i podwazyc ja...
Mass ,w ktorym miejscu sie noz wklada?
Bo ja slepa jestem
Kochana a Ty przypadkiem nie mowilas o tych starych poczwornych paletkach??

Edytowane przez dorcia 83
Czas edycji: 2010-10-04 o 20:41
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 20:45   #4797
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

chyba najpierw trzeba zdjąć trochę plastiku - podważyć i usunąć
ale nie wiem, bo quadów gotowych nie mam

p.s. jakaś szczelina powinna być
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 23:07   #4798
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Do nowych quadów dostajesz się od tyłu Musisz wyłamać ten plastik- wychodzi w całości tylko zaczepy się łamią. Dostaniesz się do kolejnego plastiku, w którym osadzone są pan'y. Wtedy sposób na zapalniczkę/ świeczkę czy cokolwiek

Quad jest przyniszczony, ale jak go nie chcesz używać to akurat jak znalazł na B2M. Z resztą zdaje mi się, że MAC zmienia opakowania w celu zapobiegania majsterkowaniu przy nich.

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Wowww ile wychodzi mniej wiecej za takie duze zamowienie?

Musze wiedziec jak przygotowac sie finansowo
Dużo. W przeliczeniu na ciuchy czy torebki? Torebki... trochę dołożyć i miałabym nową LV Speedy 30 Ciuchy... zależy co kto lubi

Tak mniej więcej na LE z limitowanymi opakowaniami to liczę się z kosztami 350 gbp Bo zwykłe opakowania to inna bajka.

Edytowane przez MaSS1984
Czas edycji: 2010-10-04 o 23:03
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 23:18   #4799
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Kurcze ciezko:-(
Podrapalam sobie pudelko,a nie udalo mi sie
Moze niedlugo na Youtubie bedzie filmik instruktazowy,jak to zrobic.
Dziekuje MaSS za odpowiedz
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 09:32   #4800
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez dorcia 83 Pokaż wiadomość
Kurcze ciezko:-(
Podrapalam sobie pudelko,a nie udalo mi sie
Moze niedlugo na Youtubie bedzie filmik instruktazowy,jak to zrobic.
Dziekuje MaSS za odpowiedz
Kochana, a nie możesz tego quada zostawić, jak jest? Ja swojego nie będę rozpatroszać, zostawię w całości w końcu co 4 cienie razem, to nie jeden luzem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.