Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-10, 16:42   #901
lalunda
Raczkowanie
 
Avatar lalunda
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 57
Dot.: Kolczyk w pępku :)

ja też mam kolczyk w pępku i w nosie. Kiedyś miałam w brwi, ale się niegoil więc trzeba było wyciągnąć.. Mam jedno pytanko w listopadzie mam urlop i postanowiłam w końcu przebić język. Tylko jestem straszna panikara, jak to jest z tym bólem w skali 1 do 10, ale szczerze i jeszcze jedno pytanie o to całowanie .. tylko prawde mi tu mówić
lalunda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-10, 17:12   #902
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez lolcitkaa
Miałam przed chwila w nosku ale wyjełam, bo szkoła jutro, przyznam że za***isty ból. A w pępku raczerj nie zrobię sama Ja mam 2 kolczyki do pępka za 13 zł - to ze stali chirurgicznej?
no ja przy zakupie kolcza do pępka zaznaczyłam ,że interesują mnie jedyne kolce ze stali chirurgicznej... z czego zrobiony jest Twój, nie mam pojęcia - sprawdź na tej małej karteczce - tam z reguły to pisze No chyba, że karteczkę zerwałaś...
A dziś mija dzień 3 i wszystko nadal wygląda u mnie super - strasznie sie ciesze, bo byłam wrecz pewna, ze pepek bedzie mi sie papral, a tu taka niespodzianka
Aha.... mam głupie pytanie do Was dziewczynki - w którą stronę trzeba przekrecać te kulkę, bo kolczyk dokrecić, a w którą by go odkręcić?? Kosmetyczka poradziłą mi codziennie rano dokręcać kolczyk, ale nie wiem ,w którą stronę to robić, boje sie, ze niechcacy go odkrece i potem już z powrotem nie wloze, zwlaszcza, iz rana jest w srodku wciaz swieza..

Lalunda -> podobnież kolczyk w języku niestety nie daje nowych wrażeń przy całowaniu... A szkoda
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-10, 17:30   #903
lalunda
Raczkowanie
 
Avatar lalunda
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 57
Dot.: Kolczyk w pępku :)

ja juz tak od dwóch lat się czaję na świecidełko w języku. Niby mam kolegów z poprzebijanymi językami ale jakos niespecjalnie miałam okazje testować ;-) (moj luby na straży stoi) ...
lalunda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-10, 18:37   #904
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Heh jak miałam kolczyk w pępku to mi kilka razy wylatywał z dziurki bo za słabo dokręcałam kulkę
__________________
Pozdrawiam
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-10, 18:38   #905
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Dot.: Kolczyk w pępku :)

3 miesiące nie chciał mi się zagoić albo i 2, aż wkońcu sam się przerwał :/
__________________
Pozdrawiam
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-10, 20:22   #906
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez lolcitkaa
Heh jak miałam kolczyk w pępku to mi kilka razy wylatywał z dziurki bo za słabo dokręcałam kulkę
nie strasz
A w którą stronę mam go DOKRĘCAĆ???
Mój sie goi pięknie - zero krwi, zero babrania - brzuszek wygląda lux
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-10, 20:36   #907
_NaNusia_
Przyczajenie
 
Avatar _NaNusia_
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Jastrzębie
Wiadomości: 18
GG do _NaNusia_
Dot.: Kolczyk w pępku :)

lolcitka - tylko troszke bolalo..a nawet nie bolalo a takszczypalo jakby

lalunda- samo przebicie przebicie jezyczka mnie nie bolalo bo mialam go zamrozonego ..ale potem przez 3 dni seplenilam bo napuchl mi strasznie i troche bolu bylo..ale zajadalam sie w te dni tylko lodami wiec przebicie to sama przyjemnosc ...laczenie przyjemnego z pozytecznym ..a co do calowania...to ja roznicy nie odczowam ale moj misieQ mowi ze GO uwielbia ..wiec chyba jest OK...
_NaNusia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-11, 13:33   #908
niedzwiadek86
Raczkowanie
 
Avatar niedzwiadek86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 199
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez Malwina12320
a Mi sie kolczyki w pepku podobaja-za****ste sa norlanie jak wchodze do jubilera to tylko patrze sie na te kolcyzki delfinki,serduszka,kwiatu szki i inne poprostu zakochalam sie Podoba mi sie kolczyk w pepku jak ktos ma plaski brzuch i opalony ja tak mam ale moj Misiek to nei lubi (dlaniego kolczyk-tylko w uchu),ale moze kiedys sie da przekonac a kolczyki do pepka jak wszerdzuie widze to ksoztuja powyzej 130zl, mzoe ktos w Wawie zna miejsce gdzie taniej sprzedaja ladne kolczyki????
Ja mialam dokladnie tak samo, moj chlopak kategorycznie sie nie zgadzal jak probowalam Go przekonac, ale po jakims czasie sam pozwolil i teraz ciesze sie ze przebilam i napewno tego nie zaluje i narazie przynajmniej do czasu az zajde (kiedys) w ciaze kolczyka nie wyciagne nie po to meczyulam sie kilka dni ze spuchnietym brzychem w dodatku obolalym zeby teraz gdy sie po pol roku zagoilo z tego zrezygnowac Pozdrawiam Cie i trzymam kciuki aby twoj chlopak rowniez przekonal sie do kolvczyka w innym miejscu niz ucho
__________________
" Człowiek w miłości szuka mapy, lecz nie wie że ta mapa kryje się w sercu ... "
niedzwiadek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-11, 13:48   #909
niedzwiadek86
Raczkowanie
 
Avatar niedzwiadek86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 199
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez Przezlosliwa
Nie mówię teraz o żadnej z Was.
No więc dla mnie piercing był zawsze dla ludzi oryginalnych, ciekawych, innych. Kojarzył mi się z artystyczną duszą, oryginalnym spojrzeniem na świat i wolnością.

Kolczyk w pępku ma prawie każda cizia, czyli tleniona blondyna z IQ poniżej krytycznej dla której najważniejszym problemem, to 'muszę mieć takie buty!', 'muszę poderwać tą dupcię, achhh' i 'czy moja różowa koszulka jest wystarczająco krótka, żeby osłonić mój super oryginalny i seksowny ( ) kolczuniek w pępuszku, achhh'. Sorry, ale ten kolczyk mi się tak kojarzy i nie mówcie mi, że tak nie jest, bo mam oczy i wiem, kto najczęściej taki kolczyk ma.

NAJCZĘŚCIEJ - czyli nie każdy, więc proszę nie brać tego do siebie.
Po czesci sie z Toba zgadzam. Ja jak przebijalam pepek to nie nastaiwallam sie na to ze bede o niewiadomo jak pokazywac i sie szczycic. Mam go tylko i wylacznie DLA SIEBIE bluzek nie kupuje za krotkich zeby "bylo widac". po co inni maja sie gapic. Tylko ja czerpie z tego przyjemnosc bo mi sie podoba i ewentualnie patrzy na niego jeszcze moj chlopak.
__________________
" Człowiek w miłości szuka mapy, lecz nie wie że ta mapa kryje się w sercu ... "
niedzwiadek86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-11, 16:35   #910
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Ja też nie chwalę się moim kolzykiem w pępku - prawie nikt nie wie nawet, że go mam
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-11, 17:38   #911
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez aga87
nie strasz
A w którą stronę mam go DOKRĘCAĆ???
Mój sie goi pięknie - zero krwi, zero babrania - brzuszek wygląda lux
Ja już nie pamiętam jak go się dokręcało. A raz zgubiłam nawet kolczyka :/ A czasem rano się budziłam bez kolczyka i dziurka mi sie zmniejszyła a potem było trudno go spowrotem włożyć :/ W lato przekłuwałam i strasznie mi się zaczepiał o bluzkę, więc musiałam nosić krótkie bluzeczki, a chwalić to też się nie chwaliłam, bo w tym czasie nie chodziłam za bardzo na mieście
__________________
Pozdrawiam
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-16, 17:55   #912
mysiiek
Raczkowanie
 
Avatar mysiiek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 59
GG do mysiiek
Dot.: Kolczyk w pępku :)

A u mnie wszystkie osoby ktore mnie namawialy do kolczyka w pepku maja teorie zeby miec jak najkrotsze bluzeczki i ze jak ma sie kolczyk to trzeba go pokazac :/ Ja osobiscie przekulam go dla siebie a nie dla innych wiec go nie pokazuje i jest ok
__________________
Niech sława , którą ściąga każdy z żywych ,
żyje wyryta na naszych grobowcach spiżowych ,
zdobiąc nas przez śmierć obdartych(...)

W.Shakespear
mysiiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 07:48   #913
msmarta
Raczkowanie
 
Avatar msmarta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 74
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Hehe mam kumpele, która zrobiła obie kolczyka w pępku i z tego powodu poskracała wszystkie bluzki żeby jej tego kolczyka było widać.
Ja znalazłam w swoim mieście studio gdzie zajmują sie przekłuwaniem ciała (tam gdzie była kumpela raczej bym nie poszła ), jest to studio kosmetyczno- fryzjerskie, ale zajmują się tam też kolczykowaniem i tatuażem. Oczywiście nie kolczykują za pomoca pistoletu . Cena 40 zł bez kolczyka (a ja kolczyk już mam).
Teraz pozostało mi wyciągnąć mamę, bo mam 17 lat i musze przyjść z opiekunem. Więc za jakieś 2 tyg. przekłówam pępek.
msmarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 12:32   #914
miisiek
Raczkowanie
 
Avatar miisiek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 36
GG do miisiek
Dot.: 8 razy kolczyk w pępku??

heh a może wogóle nie zdejmuj co ty na to. Wyobrażasz to sobie TY jako 70 letnie staruszka a kolczykiem w pepku i pięcioma w uszach no i jeszcze może w języku
__________________
"Miłość to nie staw, w którym można zawsze znaleźć swoje odbicie. Miłość ma przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okręty, zatopione miasta, ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko."
miisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 12:42   #915
mysiiek
Raczkowanie
 
Avatar mysiiek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 59
GG do mysiiek
Dot.: Kolczyk w pępku :)

A nie mozna np przyniesc kartki ze rodzic sie zgadza?? Ja chce zrobic kolczyk w jezyku ale moja mama sie nie zgadza i myslalam ze taka karteczka wystarczy
__________________
Niech sława , którą ściąga każdy z żywych ,
żyje wyryta na naszych grobowcach spiżowych ,
zdobiąc nas przez śmierć obdartych(...)

W.Shakespear
mysiiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 13:10   #916
izulecka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 279
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Kartka nie wystarczy.. Ale moze zrob cos takiego jak ja. Bedac jeszcze nie pelnoletnia poszlam z kolezanka do salonu przebic pepek. Ona wziela swojego tate. Jej tata wzial odpowiedzialnosc za mnie
izulecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 13:31   #917
msmarta
Raczkowanie
 
Avatar msmarta
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 74
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Ojjj..... tak też się nie da niestety
Trzeba przyjść z rodzicem bądź opiekunem. Rodzic musi mieć ze soba dowód osobisty, a dziecko (ja ) legitymacje. Na miejscu dają jakiś formularz do wypełnienia, gdzie m.in. tzrbe bodajże wpisac numer dowodu. Niestety tam gdzie chce iść się kłuć nie jest tak prosto, w sumie mogłabym iść do innego studia w moim mieście, gdzie cena przebicia pępka wynosi 30 zł ale bez znieczulenia (w sumie mi tam znieczulenie nie potrzebne wczoraj tak dla jaj kupiłam najgrubsza igłe w aptece i tak "na próbę" próbowałam sobie przekłuć, żeby zobaczyć czy boli, nie bolało wcale) lecz to studio do najczystszych nie nalezy, pozatym jak kumpela tam przebijała to facet kazał jej trzymac te szczypce, co dla mnie jest dziwne (niech ją na przykład cos zaboli i ruszy szczypcami ). No i w tym studiu gdzie kolezanka przebijała wystarczy zgoda na kartce którą łatwo podrobić. Ale tam w życiu nie pójdę.
msmarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 13:49   #918
niunia623
Przyczajenie
 
Avatar niunia623
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Kolczyk w pępku :)

hej ja kiedy robiłam sobie kolczyk w pępku to myślałam tylko o tym że sprawię sobie tym mały "prezencik" :P przed maturą.. ale nigdy nie myślałam o tym żeby mieć go dla szpanu, żeby wszyscy widzieli. mam go tylko dla siebie i jest jakąś tam pamiątką po moich fazach przed maturą
__________________
dziwny jest ten świat....
niunia623 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-17, 14:41   #919
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Kolczyk w pępku :)

a to brzuszek mój i siostry
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-17, 16:26   #920
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Uczulać może stal chirurgiczna tylko dlatego, że zawiera nikiel. Dlatego na gojenie najlepszy jest kolczyk z tytanu lub bioplastu.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 16:15   #921
miisiek
Raczkowanie
 
Avatar miisiek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 36
GG do miisiek
Dot.: Kolczyk w pępku :)

ja mam ze stali chirurgicznej i nie mam uczulenia i z tego powodu sie bardzo ciesze jak narazie sie wszystko ok goi
__________________
"Miłość to nie staw, w którym można zawsze znaleźć swoje odbicie. Miłość ma przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okręty, zatopione miasta, ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko."
miisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 16:41   #922
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Cytat:
Napisane przez sylwia18
a to brzuszek mój i siostry
Właśnie tak jest prawidłowo umeiszczony kolczyk Podoba mi się!
__________________
Pozdrawiam
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 16:43   #923
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Dot.: Kolczyk w pępku :)

A własnie ... powiezdzcie z czego kolczyk jest najlepszy na szybkie gojenie przekłutego miejsca w pępku?
__________________
Pozdrawiam
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-18, 20:02   #924
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Na czas gojenia najlepsze są kolczyki wykonane z chirurgicznego tytanu G23, PTFE, bioplastu lub implantinium. Nie uczulają, bo nie zawierają niklu (w przeciewieństwie do stali chirurgicznej).
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-19, 17:34   #925
aga87
Rozeznanie
 
Avatar aga87
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wa-wa / Płock
Wiadomości: 919
GG do aga87
Dot.: Kolczyk w pępku :)

A mój sie goi pięknie => stal chirurgiczna
__________________
-Holly, you're drunk.
-True.

"He's all right! Aren't you,cat? Poor slob without a name! The way I see it I haven't got the right to give him one. We don't belong to each other. We just took up one day by the river.
I don't want to own anything until I find a place where me and things go together."
aga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-19, 21:46   #926
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Kolczyk w pępku :)

Pewnie, mój też się goił na stali chirurgicznej. Są jednak przypadki kiedy stal uczula, właśnie dlatego, że posiada nikiel. Te materiały, które wymieniłam wyżej są najbezpieczniejsze przy gojeniu i tylko tyle .
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 15:08   #927
miisiek
Raczkowanie
 
Avatar miisiek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 36
GG do miisiek
Dot.: Kolczyk w pępku :)

aha no dobrze wiedziec
__________________
"Miłość to nie staw, w którym można zawsze znaleźć swoje odbicie. Miłość ma przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okręty, zatopione miasta, ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko."
miisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 15:09   #928
miisiek
Raczkowanie
 
Avatar miisiek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 36
GG do miisiek
Dot.: 8 razy kolczyk w pępku??

Mysiu widziałaś to jestem puderniczka a ty młoda pudernica takiego czegos jeszze nie widziałam heheheh
__________________
"Miłość to nie staw, w którym można zawsze znaleźć swoje odbicie. Miłość ma przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okręty, zatopione miasta, ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko."
miisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 21:09   #929
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Dot.: Kolczyk w pępku :)

A ja nie mam żadnych skłonności do alergii :P
__________________
Pozdrawiam
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 21:11   #930
lolcitkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 96
Dot.: Kolczyk w pępku :)

a ja jak sie zapytałam sprzedawczyni czy są kolczyki ze stali chirirgicznej to ona na to "nie ma" :|:|
__________________
Pozdrawiam
lolcitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.