Lipoliza - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-11, 08:34   #151
rene70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: Lipoliza

zdziwilam sie ze tak szybko bo po zabiegu po dwóch tygodniach sa masaze ( mi tak poradzono) ,10 masazy 2 razy w tygodniu wiec zakoncza sie w 7 tyg po zabiegu i chyba dopiero wtedy mozna ocenic efekty
wczesniej jak sie dostrzyknie to znow skora jest za tkliwa na masaz i przerwie sie serie masazy...
sama nie wiem,w sumie lekarz decyduje no i wyglad skory
zobaczymy
rene70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 15:58   #152
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Lipoliza

robisz endermologie czy masaz reczny??
u mnie bedzie prawie 7 tygodni bo dzisiaj pani zadzwonila i przesunela wizyte z poniedzialku na piatek wiec sie wydluzy czas pomiedzy...

postanowilam pobiegac tez troche, raz dla zdrowia a dwa wlasnie zeby sie tluszczu z nog pozbyc no i na lato fajnie miec lepsza kondycje
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 16:12   #153
rene70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: Lipoliza

poradzily mi masaz Vela,troche drogi ale podobno bardzo skuteczny
co do cwiczen to ja tak cwiczylam przez ostatni rok ze wlasnie mi siada kolano
a i tak nie udało mi sie wrocic do wczesniejszej sylwetki dlatego chce sobie pomoc tymi zastrzykami
ale po zabiegu z pewnoscia wroce do cwiczen na basenie bo to nie obciaza a bardzo ladnie modeluje skore
jesli ten piatek to tak jak ja
rene70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 13:22   #154
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Lipoliza

ja chce poddac sie lipolizie podbródka zeby poprawic owal twarzy, mimo ze jestem bardzo drobna i szczupla jakos dziwnie podbródek obrasta mi w tłuszczyk zastanawiam sie tylko czy planowac iniekcje juz teraz czy wstrzymac sie do jesieni, podobno bardzo sie puchnie a tu wiadomo ... upaly i praca
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 16:07   #155
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Lipoliza

rene ja będę 27 maja

Siwa jeśli to nie problem to wstrzymaj się do września...nawet nie opuchliznę chodzi tylko o siniaczki które trudniej zamaskować teraz kiedy jest gorąco i nie założysz golfa ani apaszki
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 21:03   #156
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Lipoliza

Cytat:
Napisane przez renka1511 Pokaż wiadomość
rene ja będę 27 maja

Siwa jeśli to nie problem to wstrzymaj się do września...nawet nie opuchliznę chodzi tylko o siniaczki które trudniej zamaskować teraz kiedy jest gorąco i nie założysz golfa ani apaszki
wlasnie tez tak mysle ze lepiej sie wstrzymac do jesieni bo w wakacje przekichane nie ma jak ukryc tego
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 17:55   #157
guu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 68
Dot.: Lipoliza

Zdecydowałam się✂na liposukcje kawitacyjną. Dam wam znać za miesiąc jakie efekty
__________________
pm 13.07.13
guu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 22:52   #158
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Lipoliza

Blanka przybliż nieco temat proszę...gdzie? za ile? jakie efekty??

ja sobie teraz latem odpuszczam, nie uśmiecha mi się chodzenie z zasiniałymi i spuchniętymi udamiale od września starujemy na całego
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 20:19   #159
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Lipoliza

a ja zrobilam 3 zabiegi lipolizy i nic nie daly.... a 1500zl poszlo do kosza :-((

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez blanka84 Pokaż wiadomość
Ja jestem po liposukcji laserowej Na brzuchu... REWELACJA!!!
liposukcja czy lipoliza??
bo wgooglach nie znajduje mi nic takiego jak liposukcja laserowa....
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 21:23   #160
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Lipoliza

ja mam
brzuch to moje najgorsze myślenie osobie...jest gruby i odstający i mimo tego że chudnę wszędzie to w talii niestety nie...

musiałaś się jakoś przygotować do zabiegu?? bo to jednak chirurgiczny zabieg...
brałaś potem jakieś leki?? np. przeciwzakrzepowe??
że rekonwalescencja szybka to napisałaś ale co z wyglądem skóry tzn. zasinienia?
czy po zabiegu boało mocno? tzn. jak juz znieczulenie puściło?
no i cena oczywiście tak na koniec
a gdybyś mogła mi na priva wysłać w jakim gabinecie robiłaś i jakim laserem byłabym wdzięczna
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 21:48   #161
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Lipoliza

hej dziewczyny, też za mną chodzi lipoliza, ale nie myślałam o tej laserowej, ale o tej "ostrzykiwanej", co lekarz wstrzykuje coś, i ten tłuszcz potem wychodzi różnymi drogami

ja robie ultradzwieki na brzuch, jestem po 2 razach i poki co nie widze efektow, wiec nie wiem czy wogole jest sens robienia tego :/ mial ktos robione ultra dzwieki na brzuch? jeździ taką głowicą przez 20 min.
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 21:42   #162
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Lipoliza

ja robilam raz na brzuch lipolize kawitacyjna...zadnego efektu...skora ladna ale ja nie mam rozstepow wiec i nie ma co narzekac....mam jeszcze jeden zabieg tej kawitacyjnej wykupiony ale nie sadze abym dokupila wiecej...moim zdaniem to nie dziala na tkanke tluszczowa..moze raczej bardziej na poprawe struktury skory poprzez wprowadzenie i wmasowanie ampulek np. antycellulitowych

chyba sie przymierze do tej laserowej lipolizy....
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 16:14   #163
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Lipoliza

byc moze juz kiedys sie wpisywalam w tym watku, ale nie pamietam
moj TZ mial lipolize iniekcyjna podbrodka - duzo bolu, absolutny brak efektów
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-14, 17:33   #164
azizza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 20
Dot.: Lipoliza

Bylam kiedys na pseudo lipozie - kawitacji ultradzwiekowej... teraz juz nie dam sie naciagnac na tego typu zabieg. Bolesny i nie ma efektow.

W zeszlym miesiacu bylam w LaserMed w Bydgoszczy na zabiegu lipozy laserowej i efekty sa widoczne. W obwodzie ubyło mi 12 cm. Podczas zabiegu usunięto mi mnóstwo tłuszczu, sama sie zdziwilam ze az tyle ale teraz brzuszek mam ładny. Zabieg trwał godzinę. Nie mozna byc alergikiem i trzeba miec zdrowa watrobe. Ciesze sie ze efekty sa widoczne natychmiast.

Moim zdaniem Lipoza laserowa jest lepsza od tej "ostrzykiwanej".. Moge polecic jesli ktos reflektuje na tego typu zabieg. Jak dla mnie warty swej ceny.
azizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 07:52   #165
renka1511
Rozeznanie
 
Avatar renka1511
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: skąd- inąd
Wiadomości: 570
Dot.: Lipoliza

dzien dobry
jestem tydzien po smartlipo. dzis ide na sciaganie szwow i zabieg vela smooth
wieczorem napisze jak efekty i co powiedzial lekarz
__________________
w drodze do idealnej wagi z Dukanem po raz pierwszy.... 89.3kg .....78,4kg.............. .........> 65kg
do dzisiaj P

The best way to loose weight is to close your mouth...or.....WATCH your food - just watch it, DON'T EAT it !
renka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 01:00   #166
n0nszalancja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Lipoliza

Ja robiłam sobie lipolizę iniekcyjną na podbródek, dwa razy byłam ostrzykiwana, niestety - u mnie nie dało to w ogóle efektów, a dyskomfort po zabiegu był duży - szyja spuchła okropnie, przy czym opuchlizna utrzymywała się około tygodnia.

Dodam, że robił mi to zaufany i zaprzyjaźniony lekarz.
n0nszalancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 10:29   #167
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: Lipoliza

Witam a ja jestem już 3 mc po lipolizie podbródka i jestem bardzo zadowolona co prawda na efekty musiałam czekać długo bo ponad 2mc ale warto było , z tego co wiem jest jakiś % osób na które tego rodzaju zabiegi nie działają , albo działają w mniejszym stopniu i trzeba zabieg powtórzyć , nie wiem na ile to prawda ale czytałam też iż lekarze wstrzykują mniejszą dawkę aby było trza zabieg powtórzyć kolejna sprawa to iż często wmawiane jest pacjentom że po 1 zabiegu (twarz) będzie super efekt my się na to nastawiamy... potem przychodzi rozczarowanie ,a przecież to wszystko zależne jest od wieku kondycji skóry itd . Na lipolizę zdecydowałam się po tym jak mój organizm zaszalał, w przeciągu 2mc straciłam prawie 10 kg to nagłe wychudnięcie poczyniło wielkie zmiany w mojej nie tak starej jeszcze buziulce , policzki się zapadły a jestem pyzia owal poleciał w dół a szyja wisiała po wszelkich próbach ratunku (twarz to jednak nie ciało które można wyrzeźbić na siłowi )zdecydowałam się na zabiegi z medycyny estetycznej miedzy innymi lipolize i ja ze swojej strony polecam ten zabieg oczywiście u szanującego się lekarza zabieg nie jest drogi 1 ampułka 80 zł trochę trzeba się przemęczyć fakt ale eeeeeeeeeee za to już mi nic nie wisi i owal twarzy się poprawił i tak po malutku malutku wracam do swojego dawnego wyglądu
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 11:01   #168
Usmiech89
Raczkowanie
 
Avatar Usmiech89
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 95
Dot.: Lipoliza

Cytat:
Napisane przez Madziaczek32 Pokaż wiadomość
i ja ze swojej strony polecam ten zabieg oczywiście u szanującego się lekarza zabieg nie jest drogi 1 ampułka 80 zł
1 ampułka 80zł ?! to gdzie Ty to robiłaś? Ja za jedną ampułkę daje 250zł (przedwczoraj miałam wstrzykiwaną drugą, też w podbródek)
Usmiech89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 16:25   #169
Madziaczek32
Raczkowanie
 
Avatar Madziaczek32
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: Lipoliza

[QUOTE=Usmiech89;28427595]1 ampułka 80zł ?! to gdzie Ty to robiłaś? Ja za jedną ampułkę daje 250zł (przedwczoraj miałam wstrzykiwaną drugą, też w podbródek)

Wowwwwwwwwwww to nieźle , jeżdżę do reklamującego się tu DermaMedu więc chyba nie uznają tego za reklamę hehehehee 240 zł to mnie cały zabieg kosztował 1 ampułka w podbródek i po 1ej na dolną część twarzy , więc śmiem powiedzieć że drogo Cię skasowali

Edytowane przez Madziaczek32
Czas edycji: 2011-07-29 o 16:30
Madziaczek32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 08:14   #170
kinga.loony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Dot.: Lipoliza

Hej dziewczyny, co myślicie?
http://gruper.pl/x.php/1,6089/Warsza...d&grid=1475886

- jednocześnie może komuś zareklamuję tego grupona albo dowiemy się, że bez sensu kupować ;D
zabieg na urządzeniu Multi-light plus. Średnio napisane jest, co i jak z tym zabiegiem. Zastanawiam się, bo 99zł to mało - dla mnie (tym bardziej, że moje uda są bardzo niepasujące do reszty ciała, w sensie - zaburzają proporcje).
Piszcie, bo tylko 15godzin na to ;p
kinga.loony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 09:32   #171
aga890907a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Lipoliza

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone namiary na lipolizę w Łodzi? ile mniej więcej cm ubywa? chcialabym zlikwidować sobie "boczki":P
Pozdrawiam i gratuluję efektów!! to niesamowite
aga890907a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 11:42   #172
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Lipoliza

Cytat:
Napisane przez renka1511 Pokaż wiadomość
dzien dobry
jestem tydzien po smartlipo. dzis ide na sciaganie szwow i zabieg vela smooth
wieczorem napisze jak efekty i co powiedzial lekarz
renka i co??? pisz pliz
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 13:29   #173
aleksandra_ola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Lipoliza

Hej znacie może produkt jakim jest Aqualyx obiło mi się kilka informacji na jego temat ale może któraś z Was poddała się zabiegowi? jeśli tak jakie efekty uzyskała? No i czy warto bo niby zimę mamy ale w lato trzeba jakoś wyglądać. Dzięki z góry za info
aleksandra_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 20:12   #174
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Lipoliza

Podnoszę. Czy jakieś nowe opinie o lipolizie iniekcyjnej?
Może ktoras z Was robiła Dermastabilonem (chyba jest to najbardziej znany preparat)?
Jak efekty?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 21:50   #175
o1o1o1
Raczkowanie
 
Avatar o1o1o1
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 35
Dot.: Kriolipoliza

A był kotoś na takim zabiegu:

Kriolipoliza – metoda schładzania-rzeźbienia jest bezinwazyjna, bez igieł i nacięć chirurgicznych. W trakcie zabiegu bezpieczny aplikator przykładany jest do powierzchni skóry w celu dostarczenia jej kontrolowanego chłodzenia, które skierowane jest na komórki tłuszczowe i eliminuje je na konkretnych obszarach ciała. Komórki tłuszczowe poddane chłodzeniu zanikają. Rezultatem jest tak pożądana redukcja krągłości i tkanki tłuszczowej.

Zastanwiam się nad zakupem, ale jest to nowy zabieg i strasznie mało informacji o nim w internecie :/

Także jak coś wiecie, albo któraś korzystała proszę o info
o1o1o1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 18:50   #176
aleksandra_ola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Lipoliza

Ja się w końcu zdecydowałam na ten cały Aqualyx i wiecie co efekt końcowy moim zdaniem świetny po jednym zabiegu znikł mój okropny podwójny podbródek NARESZCIE oczywiscie odrazu nie bylo tak pieknie na poczatku spuchl mi jeszcze bardziej i troszke pobolewal ale liczy sie efekt.
aleksandra_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 13:23   #177
azizza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 20
Dot.: Lipoliza

Nie zdecydowałabymsię na żaden ingerencyjny zabieg
Laser-med w Bydgoszczy ma teraz super promocje na zabieg i-lipo.
ceny są zachęcające wiec chyba się skusze.....

299 złzamiast 1.000 zł za 2 zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej zimnym laserem i-lipo

499 zł
zamiast 2.000 zł za 4 zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej zimnym laserem i-lipo

699 zł zamiast 3.000 zł za 6 zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej zimnym laserem i-lipo

azizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 08:58   #178
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Lipoliza

Cytat:
Napisane przez Shaki 78 Pokaż wiadomość
Ja chodziłam na usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej do dr Lik Clinic w Łodzi. Zabieg polegał na tym, że Pan Doktor za pomocą głowicy laserowej emitował impulsy energii powodującej lipolizę. Stosował też do tego jakąś specjalną substancję wspomagającą zabieg (mówiąc szczerze nie wiem dokładnie co to było). Efekt był znaczny po 5 zabiegach. Minęło od tamtego czasu około roku, a ja nie zaobserwowałam żadnych skutków ubocznych, które z tego co wiem po gorszych, starszych metodach mogą wystąpić. Np moja koleżanka ma teraz na brzuchu znaczne nierówności wynikające z nierównomiernego rozłożenia tkanki tłuszczowej. Wygląda to naprawdę źle. Dlatego polecam chodzić do miejsc, w których zabiegi wykonują profesjonaliści. Nie łaszczcie się też na jakieś super okazje cenowe, bo za ceną idzie jakość. Myślę że cena zabiegu około 300- 400 zł jest minimum które należy zapłacić. Jeżeli jesteście z Łodzi to polecam przychodnie w której byłam ja. Możecie złapać jakiś kontakt na ich stronie drlikclinic.pl.

Pozdrawiam


reklama jest platna, w kazdym poscie ta sama klinika...
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-30, 22:55   #179
little J
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 58
Dot.: Lipoliza

Cytat:
Napisane przez azizza Pokaż wiadomość
Nie zdecydowałabymsię na żaden ingerencyjny zabieg
Laser-med w Bydgoszczy ma teraz super promocje na zabieg i-lipo.
ceny są zachęcające wiec chyba się skusze.....

299 złzamiast 1.000 zł za 2 zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej zimnym laserem i-lipo
499 zł zamiast 2.000 zł za 4 zabiegi redukcji tkanki tłuszczowej zimnym laserem i-lipo
699 zł zamiast 3.000 zł za 6 zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej zimnym laserem i-lipo

I-lipo jest zabiegiem krótkotrwałym, nie ma nic wspólnego z lipolizą. Opróżnia tylko komórki tłuszczowe, zamiast je rozrywać. Przy nietrzymaniu diety, komórki bardzo szybko znowu się "napełnią'.

Co do lipolizy z kolei to też jest dużo głosów przeciw stosowaniu jej na twarzy, przede wszystkim duży obrzęk u ból powoduje ogromny dyskomfort...

Jeśli nie I-lipo i nie lipoliza to co??

Czy ktoś skutecznie usunął chomiki (tłuszcz z okolicy żuchwy) za pomocą innej metody, mniej inwazyjnej w TRÓJMIEŚCIE?
Czy w Gdańsku lub okolicach można wykonać zabiegi lipolizy laserowej/ ultradzwiękowej (lub cokolwiek innego) w okolicach twarzy??
Byłabym wdzięczna za podzielenie się własnymi doświadczeniami.

Pozdrawiam
little J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 15:20   #180
betty8080
Raczkowanie
 
Avatar betty8080
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: Lipoliza

Cytat:
Napisane przez my_sensual_style Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, też za mną chodzi lipoliza, ale nie myślałam o tej laserowej, ale o tej "ostrzykiwanej", co lekarz wstrzykuje coś, i ten tłuszcz potem wychodzi różnymi drogami

ja robie ultradzwieki na brzuch, jestem po 2 razach i poki co nie widze efektow, wiec nie wiem czy wogole jest sens robienia tego :/ mial ktos robione ultra dzwieki na brzuch? jeździ taką głowicą przez 20 min.
po ultradzwiekach efekty sa dopiero po 4-5 zabiegu
zabieg powinien trac 40 min a nie 20

Ja mialam na brzuch 8 x 40min + 4 endermatologie. Stracilam 4 cm

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez little J Pokaż wiadomość

Czy ktoś skutecznie usunął chomiki (tłuszcz z okolicy żuchwy) za pomocą innej metody, mniej inwazyjnej w TRÓJMIEŚCIE?
Czy w Gdańsku lub okolicach można wykonać zabiegi lipolizy laserowej/ ultradzwiękowej (lub cokolwiek innego) w okolicach twarzy??
Byłabym wdzięczna za podzielenie się własnymi doświadczeniami.

Pozdrawiam
Z tego co czytalam to na chomiki dobra jest metoda CAVI LIPO, Ultradzwięki nanjowszej generacji
betty8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.