Jak się ubieracie? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-28, 18:29   #181
naatii17
Raczkowanie
 
Avatar naatii17
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 301
Dot.: Jak się ubieracie?

Hym zaczynając od góry
-bluzka,t-shirt,BLUZA
-wygodne dzinsy
-adidasy
Wygoda przedewszystkim
__________________
wymianka :https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=584889
naatii17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 18:37   #182
biala
Wtajemniczenie
 
Avatar biala
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 636
Dot.: Jak się ubieracie?

Uwielbiam białe koszule, i chodziłabym w nich bardzo często, gdyby nie to, że prawie zawsze jak się w tym cudeńku pokażę - to wszyscy myślą, że prowadzę jakąś akademię
Oprócz tego obcasy (w grę wchodzą też płaskie, czarne baleriny) i rurki (oczywiście w ciemnym kolorze), a i apaszki/chustki oraz duże pierścionki. Podsumowując: szafę mam raczej klasyczną, stonowaną (szary, czarny, biały, granat, czerwony) - wyrazistości i oryginalności dodają mi zawsze lśniące włosy (a przynajmniej staram się) i pomalowane paznokcie (tu mogę poszaleć). Dodam jeszcze, że za kilka dni będę świętować 18-nastkę, i chyba na siłę chce sobie dodać kilku lat (ale to przecież niekaralne)
__________________
Tak, to ja.
biala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 19:17   #183
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Jak się ubieracie?

Też lubię białe koszule,ale ciężko znaleźć porządnie uszyte i dobrej jakości

Jestem minimalistką-nie mam dużo ubrań, nie są modne,często nie nowe( połowa szafy z lumpeksu),ale są bardzo dobrej jakości i to widać Marka nie ma znaczenia-nie chodzę z metką na wierzchu Na rynku od polskich producentów ubrania są często bardzo dobrej jakości - szczególnie bluzki koszulowe i garsonki
Bluzeczki,topiki bez znaczenia-mam jeszcze dużo z Terranovy z lat szkolnych i Zary.

Chciałabym sobie kupić jedne,ale dobrej jakości buty z włoskiej skóry za 600zł ale póki co "robię sobie krzywdę" nosząc nasze rodzime buty skórzane,często z outletu
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 19:32   #184
magdalencja1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 225
Dot.: Jak się ubieracie?

styl dziewczęcy (?) mam lubie bufki na bluzeczkach i różnorakie kolczyki, szerokie bransoletki. lubie dekoldy chociaż nie mam biustu D tylko B, ale dobrze mi z nim wybieram raczej proste kroje, ale szaleje z dodatkami. kolory naprawdę różne. co do spodni to ostatnio odkryłam, że boskie sa spodnie z podwyższonym stanem kupiłam sobie już jedne i mi się niezmiernie podobają do takich gaci nosze bluzke białą koszulową i kolczyki koła. ale tak sobie ostatnio myślałam, żeby do tych gaci założyć normalny top, ale no nie wiem Lubie balerinki. Materiałowe torby kocham.
ulubione sklepy: House, Vertus, Diverse (drogie ciuchy, jakość też nie najlepsza, ale te ciuchy mają taki klimat, taki styl... uwielbiam), H&M, Puma (adidaski mają fajne), Top Secret (fajny styl romantyczny kreują i mnie się podoba Bardzo fajne są szerokie bransoletki).
magdalencja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 16:49   #185
kika14
Zadomowienie
 
Avatar kika14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 007
Dot.: Jak się ubieracie?

Mój ubiór jest zależny od nastroju, ale bardzo lubię wszelkie ozdoby (korale, kolczyki, etc.), nie lubię nosić białych koszuli, nie kupuję rzeczy markowych, bo metki i tak odcinam (bo mnie "gryzą"). Noszę także baleriny, adidasy, rurki, T-shirty, bluzki. Podoba mi się styl Retro.
__________________
kika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 22:54   #186
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Jak się ubieracie?

Ja uwielbiam super oryginalne, nietypowe ciuszki Lubię wiedzieć, że jak idę ulicą nie spotkam nikogo w takich samych ciuszkach A więc : dużo złota, srebra, kokardki, dekolty, grzybki, rurki, moherek, angorka, płaskie balerinki ze szpicem, futerka, paski .... Przede wszystkim - błyszcząco i bardzo sexy Uwielbiam eleganckie ciuszki z orsay'a, to chyba jedyna firma, która idealnie podąża za światową modą i wybiegami, poza tym francuskie butiki i allegro
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 18:15   #187
fenix189
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19
Dot.: Jak się ubieracie?

Zimą i w chłodne dni to nie ma o czym za bardzo dyskutować,bo trzeba się ubrać tak żeby było ciepło.
Latem jest pole do popisu o wiele większe.Koszulka z krótkim rękawem,a od niedawna preferuję polo,dżinsy,sportowe buty Adidasa,choć teraz je zamieniam na bardziej eleganckie modele np.Gino Rossi.Okulary przeciwsłoneczne,te modne w tym roku zwłaszcza,z dużymi soczewkami, ewentualnie czapka z daszkiem Nike.
fenix189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-01, 05:27   #188
MostStylish
Raczkowanie
 
Avatar MostStylish
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 68
Dot.: Jak się ubieracie?

Ja lubię połącznie stylu ekeganckiego ze sportowym!!
Np tenisówki + żakiet lub szpilki + czapeczka beaseball z daszkiem bardzo fajnie czuję sie w takich zestawieniach!
MostStylish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 13:05   #189
mala94
Raczkowanie
 
Avatar mala94
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 319
Dot.: Jak się ubieracie?

Szaleństwo, krzykliwość, kolory i trochę sportowego stylu.
Niektórzy myślą, że nakładam na siebie to co mi z szafki wypadnie ale niekoniecznie tak jest. Nie straszne mi wyjść w dresach czy LEGGINSACH DO SZORTÓW [wszyscy obrzucają obelgami ludzi tak ubranych. ; )]. Ubieram co chcę, to co mi się podoba. To samo jeżeli chodzi o zakupy w sklepach. Od wielgachnych t-shirtów z napisami po dopasowane, eleganckie bluzeczki z bufkami. Wszystko jest dla ludzi.
mala94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 13:15   #190
sweetysyla
Raczkowanie
 
Avatar sweetysyla
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 97
Dot.: Jak się ubieracie?

Zależy od okazji... i nastroju.
Nieraz mam ochotę ubrać się tak żeby wszyscy zwracali na mnie uwagę a innym razem ubiorę zwykłe dżiny i podkoszulek.
Ostatnio jednak spodobał mi się styl tzw. "boho" i coraz częściej penetruję sklepy w poszukiwaniu takich ciuszków.
__________________



"Chcemy doświadczać tego, co obiecują nam katalogi biur podróży, szczęścia w wersji all inclusive. Podróżujemy, kupujemy, uprawiamy sporty ekstremalne, prowadzimy bujne życie towarzyskie, a nawet erotyczne. Ale za tym wszystkim jest pustka."
[Michel Houellebecq]






sweetysyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 13:31   #191
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: Jak się ubieracie?

Buty: glany, trampki, balerinki- rzadko
Spodnie: dżinsy, proste, ale nie rurki, rybaczki z bawełny- dobre do szkoły na ciepłe dni
Spódnice: mam jedną do ziemi- czarna, gotycka mrauu , następna grafitowa, do kolan, również a la goth, dżinsowa mini- rzado noszę
Bluzki: zazwyczaj najzwyklejsze w świecie bawełniane koszulki, kolory: czarne, czerwone
Bluzy: mam dwie, w różowo-brązowe paski i czarną w takie szare esy-floresy- moja ulubiona
Żakiety- jeden, beżowy, tylko na specjalne okazje
Dodatki: paski- z ćwiekami lub parciane, czerwone długie coś w kropki, noszone jako pasek, z biżuterii bransoletki z muliny, które mam non stop na sobie, ozdobny zegarek, bransoletka srebrna, kilka pierścionków, czasem korale, czasem wisiorek z serduszkiem...
Planowane zakupy to gorset, korale turkusowe i krzyż Ankh

Szczegółowo
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-22, 13:41   #192
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Jak się ubieracie?

Mój styl określę jako wygodny, sportowy. Najbardziej lubię nosić koszulki, dżinsy, spodenki, rybaczki też noszę. Lubię kolorowe ubrania
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 01:04   #193
NineInTheAfternoon
Przyczajenie
 
Avatar NineInTheAfternoon
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Oława.Wrocław.
Wiadomości: 16
Dot.: Jak się ubieracie?

Ja od ponad roku ubieram się w stylu scene ;-).
Przedtem bylo tylko wygodnie, ale później miałam wiekszą pewność siebie i zaczełam kombinować. ;-P

pozdrawiam ;-) ;-*
__________________

Ja chcę SEPTUM!.

łiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiii. xD





aktualnie zraniona. ;-(
NineInTheAfternoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 01:41   #194
significant
Rozeznanie
 
Avatar significant
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Vice City.
Wiadomości: 500
Dot.: Jak się ubieracie?

T-shirt, jeansy, adidasy.

Prosto, ładnie i wygodnie.
Nienawidzę wszelkich zbędnych rzeczy.
significant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 08:59   #195
kobaltowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 221
Dot.: Jak się ubieracie?

mój styl podchodzi pod elegancki, chociaż nie zawsze, staram sie nie ograniczać... nigdy nie chodze w adidasach, teraz zazwyczaj w eleganckich płaskich sandałach albo białych trampkach. często wychodzi minimalistycznie, zwłaszcza że mam mało dodatków( planuje to pomału zmienić) i nie lubie przepychu, ale z drugiej strony lubie mieć dopracowane zestawy. dodatki mam właściwie tylko eleganckie, zazwyczaj brązowe lub czarne, skóropodobne torebki, buty, paski, delikatne kolczyki czy łańcuszek. 'ujarzmiam' też niepraktyczne ubrania, zestawiając je z klasykami staram sie ubierać też dziewczęco, zważając na mój młody wiek, ale tak niezbyt słodko... i lubie sie czymś tak delikatnie wyróżniać, nie krzykliwie

pozdrawiam
kobaltowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 10:05   #196
AJaLubieSwojeOczy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 027
GG do AJaLubieSwojeOczy
Dot.: Jak się ubieracie?

Nie mam jakiegoś konkretnego stylu. Ubieram się różnie. Wszystko zależy od mojego nastroju. Raz ubieram się kobieco, a na następny dzień mogę się ubrać totalnie na luzie, sportowo.

W mojej szafie przeważają dopasowane bluzki, sweterki i rurki, ale znajdzie się też pare luźnych t-shirtów, bluz i jeansów. Lubię nosić adidasy, jak i balerinki i buty na [niskim ] obcasie. Z wyższymi wolę nie ryzykować .

Jako dodatki najczęściej noszę kolczyki pasujące do stroju, zawsze mam na szyi swój złoty łańcuszek z zielonym krzyżykiem. W biżuterii bardziej preferuję srebro, choć złotem też nie pogardzę . Nie noszę bransoletek .


No i to by było chyba na tyle .
__________________

AJaLubieSwojeOczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 10:09   #197
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Jak się ubieracie?

a ja ubieram się tak jak widać na zdjęciach na MSD i to jest mój styl
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 10:18   #198
Anthia
Rozeznanie
 
Avatar Anthia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warmia&Masuria oO
Wiadomości: 580
GG do Anthia
Dot.: Jak się ubieracie?

rurki, do tego moje Pumy, jakiś fajny T-shirt, oldschoolowa bluza i torba przewieszona przez ramię
i w tym zdecydowanie czuję się najlepiej
Anthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 14:55   #199
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Jak się ubieracie?

ja tam dzinsy to mam wszystkie ciemne lubie czarne dzinsy i do tego bluzka albo tunika biała, czarna, zółta , zielona albo czerwona, w lato chodze w miniowce bialej albo zółtej i do tego czarna bluzka, buty nosze tylko białe albo czarne.. no jedne mam zółte heh
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 16:46   #200
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Jak się ubieracie?

prawie zawsze jeansy jakis t-shirt (często z dekoltem) i adidasy. czyli wygodnie aha i zawsze zegarek. bez niego się czuję nieswojo
za to nie lubię naszyjników, bransoletek, kolczyków itp... i strasznie nie podobaja mi się peep toe ani jeansy w innych kolorach niz granat;p
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 17:16   #201
sylwus---
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Jak się ubieracie?

Ja najczęsciej ubieram sie w proste jeansy, mam jedne rurki ale bardziej przypominające proste spodnie niz rurki, nie lubie bardzo szerokich dzwonow, jesli juz to delikatnie poszerzane (a dzwony wracają).

Lubie bojowki ale tylko jako rybaczki, kocham rozkloszowane spódnice do kolan, róznorakie spodnie zaraz za kolano. Bardzo lubie proste t-shirty, ale także rózne tuniki, topy i ekstra bluzeczki, lubie tez zwykłe prostke koszulki ale do tego koniecznie duzo dodatków.

Bardzo podoba mi się styl etno (ale tylko jesli chodzi o spodnice - tez nie kazde i przede wszystkim dodatki w tym stylu).

Zawsze miałam słabośc do kratki i moro. Jesli kratka to delikatna (nie szkocka), jesli moro to jako kurtki i spodnie, moro tylko porządne i wszystko dobrze skojone - tak zeby nie zalatywalo tandetą i bazarem (mimo ze bardzo czesto kupuje na bazarach - chodzi mi tutaj o taki tandetny styl).

Uwielbiam marynarki i żakiety - te bardziej eleganckie i takie w tylu "sportowa elegancja" - czyli np z dopinanym kapturem (mam 3). chcialam kupic taki zakiet jakby podniszczany w kratke, imitujący wełniane zakiety i z kapturkiem ale kiedy taki znalazlam nie bylo rozmarów, kupiłam w bardzo delikatne pionowe paseczki, ale nie w innym kolorze niz żakiet, tylko tak jakby stworzone przez sploty niteczek z których zrobiony jest zakiet (rozumiecie?).

Kocham wszystkie bluzki, sweterki kopertowe, korale, koraliki i moze komus wyda sie kiczowate - duze plastikowe kolczyki - ale takie bardzo stonowane, troche elegankie, a takze kolczyki w stylu etno - takie koralikowe.

najbardziej cenie prostote i elegancje ale podobają mi się tez ubrania sportowe.

Lubie bardzo bluzy chociaz w mojej szafie przewazają zakiety.

Nie lubie długich bojówek, chociaz mam jedne spodnie w moro, które są wlasnie takimi bojówkami (niestety nie nosze bo wydaje mi się ze calkowicie znikly z ulic).

Nie podązam mimo wszystko za modą, chyba ze faktycznie cos z danej mody bardzo mi sie podoba. Nigdy nie kupuje największych krzyków mody.

Kocham koszule, lubie bardzo koszule satynowe, chociaz ostatnio ich za duzo na ulicach dlatego nie nosze.

Nie staram sie byc orginalna.

Jesli bizuteria - najczesciej drewniana, plastikowa (ale bardzo stonowana) - komus moze sie to wydac kiczowate.

Kolory - biały, turkusowy, brązowy, beżowy, siwy, zielony, brudny stonowany róż, granatowy, khaki. Rzadziej - zolty, wyblakły jasny róz (nie landrynkowy), czerwony. Nie noszę czarnych rzeczy bo wyglądam w nich bardzo szaro i smutno - po prostu źle.

Jesli chodzi o buty- lubie i adidasy i buty na obcasie i balerinki i inne buty. Adidasy - najlepiej czarne ale szaleje tez za białymi, jesli balerinki - nie te szmaciane ale takie ze skórki - bez kokardek, kwiatuszkow itd ale z jakims innym ciekawym motywem. Buty na obcasie - każde. kozaki - kazde ale koniecznie czarne lub brązowe.

to chyba wszytsko :P
sylwus--- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 19:29   #202
kassia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mazovia
Wiadomości: 7
Dot.: Jak się ubieracie?

spodnie - proste dżinsy lub czarne, ogólnie ciemne kolory. mam tylko jedna parę zielonych rybaczek, których zakupu żałuję
bluzka - t-shirt bez aplikacji lub z małą, bluzeczki z bufkami, w róznych kolorach, ale nie tak bardzo wyrazistych
odzież wierzchnia - do tej pory prawie tylko bluzy z kapturem, aktualnie przerzucam się na marynareczki i sweterki, których mam już coraz więcej
buty - balerinki, ew. adidasy, w cieplesze dni sandały
dodatki: często czarne lub perłowe korale, kolczyki - najchętniej sztyfty, srebrny pierścionek, rzadko bransoletki - często je gubię

ogólnie jestem w trakcie zmiany mojego stylu z sportowego na bardziej kobiecy
kassia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 19:59   #203
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Jak się ubieracie?

Opisanie jak ja się ubieram to najtrudniejsza rzecz jak dla mnie
Jednego dnia są to dżinsy,adidasy,plecak i prosta bluzka, drugiego dnia sukienka a kolejnego koszula,szpilki i skórzana kurtka.
Potem trampki i koszulka Black Sabbath ,a na zwieńczenie spódniczka i różowa bluzka.

Także jak widać nie ma słowa określającego mój styl
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 21:11   #204
cranberry212
Raczkowanie
 
Avatar cranberry212
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 93
Dot.: Jak się ubieracie?

ja lubię się ubierać elegancko, jeansy noszę z tego względu że są praktyczne, wolę spodnie materiałowe ciemne w kratkę, prosta, ale szykowna bluzka, i buty na wysokim obcasie, w ogóle nie mam adidasów ani sportowych bluz, źle się w tym czuję, podobają mi sie u kogoś korale, choć sama nie lubie ich nosić, biżuterię noszę tylko srebrną, nie rzucającą się w oczy, często noszę właśnie jakąś elegancką bluzkę, na włosach robię klasycznego koka, proste spodnie, i buty ciemne, lubię siebie taką, choć noszę też rzeczy typowo dziewczęce spódniczki w kwiatki, sweterki, ale na zime obowiązkowo czarny płaszcz do kolan, klasyczny, za to kiedy jest ciepło zawsze noszę jasne kurtki, różnie to bywa...
__________________
"I jeśli odejdziesz ja odejdę z Tobą. I jeśli umrzesz ja umrę z Tobą"

matura
dbam o paznokcie przynajmniej się staram..


cranberry212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 22:17   #205
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: Jak się ubieracie?

hmmm
bluzki: mam kolorowe bluzeczki, tshiry, bokserki z napisami, rysunkami, gładkie. raczej bawełniane takie 'na co dzień'
spodnie: rurki, proste, z małym dzwonem - tylko ciemny i średni jeans - jasnego nie lubię. planuję kupić sobie szare i czarne rurki/proste nogawki.
nie przepadam za rybaczkami, natomiast bardzo lubię materiałowe bermudy.
sweterki: uwielbiam! mam różne cardigany, raczej w 'smutnych' kolorach [czarny, szary, brązowy], ale planuję dokupic jakieś kolorowe na jesień
bluzy: mam kilka, ale rzadko w nich chodzę
kurtki/płaszczyki: raczej eleganckie, ale takie na co dzień, żadnych typowo sportowych nie mam.
buty: głównie baleriny, czółenka na płaskim obcasie, tenisówki, adidasy [żadnych szpilek i obcasów ]

lubię chustki, szaliczki itp., natomiast nie cierpię czapek [jeszcze nie spotkałam takiej w której wygladałabym dobrze, dlatego zimą chodzę w kapturach]
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 23:15   #206
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Jak się ubieracie?

hmmmy moj styl mozna okreslic jako pomieszanie P. Kenedy z Doda. Czasem bardzo elegancko, wytwornie, a czasem po prostu odjechanie, sezownie z mnustwem swiecidel. Jeszcze nigdy nie spotkalam kobiety ubranej tak samo jak ja i mam nadzieje ze nigdy nie dojdzie do czegos takiego
__________________
POCZWÓRNY MEGA GRUBY ZESTAW WŁOSÓW NATURALNYCH CLIP-ON CZARNE

http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...AdIdZ237058105

magda785 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 23:48   #207
butterfly008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 443
Dot.: Jak się ubieracie?

a więc tak.
moj styl mozna określić jako dziewczęcy.
rozpinane kolorowe sweterki, bluzeczki, tshirty z ciekawymi słodkimi napisami, romantyczne topy, spódniczki, mini, spódnice typu A, rurki, spodnie z prostymi mogawkami, bermudy, szorty, ciekawe długie wiszące kolczyki, bransoletki szerokie, srebrne, lubie biżuterie, baleriny, adidaski, jakieś ładne kurteczki, kobiece paski, tuniki lubie
rozpuszczne ciemne włosy, lekka opalenizna, długie nogi, grzywka, zero makijażu i uśmiech na twarzy





moje kolory: biel, fiolet, amarant, czarny, cytrynowy, szary

nie widze sie kompletnie w: zielonym i czerwonym
butterfly008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 00:03   #208
manialuki
Przyczajenie
 
Avatar manialuki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Jak się ubieracie?

Ja moj nastroj buduje na kolczykach. Mam chyba ponad 30 par. i powoli zaczynam sie w nich gubic. ale to kilka ostatnich par, ktore mnie poprostu rozwalilo i musialam je kupic. kurczaki i kapusty - nie moglam im sie oprzec.
Te byly na poprawienie humoru.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cabbage.jpg (54,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chicken.JPG (25,9 KB, 32 załadowań)
manialuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 00:11   #209
bebe18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 98
Dot.: Jak się ubieracie?

krótko mowiąc: sexy, ale wygodnie:p
bebe18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 17:46   #210
Queen Doll
Rozeznanie
 
Avatar Queen Doll
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The city of Angels
Wiadomości: 944
GG do Queen Doll
Dot.: Jak się ubieracie?

ja uwielbiam styl AG Mam podobny gust do Paris, podoba mi się większość jej stylizacji.
Ciuchy muszą być dopasowane, kobiece, w żywych barwach, uwielbiam lolitkowe rzeczy, kokardki, wstążeczki, koronki i cekiny. Staram się unikać ciemnych kolorów, mam jednak kilka 'sztywnych wdzianek' na specjalne okazje, jak np. na rozpoczęcie roku. Nawet wtedy, kiedy rzeczywiście muszę ubrać się 'elegancko' to staram się znaleźć w tym jakiś kompromis. Bardzo podobają mi się dżinsy z dziurami. Nie mogę obejść się także bez miniówek.
Co do butów to najczęściej zakładam balerinki ze względu na wygodę. Jeśli chodzi o moje upodobania to uwielbiam wręcz buty na obcasie. Dodatki to najczęściej jakieś duże i przyciągające uwagę łańcuszki, bransoletki i opaski. Jestem niestety jak 'sroka' i uwielbiam wszystko co się świeci, staram się jednak zachować w tym umiar. Poza tym noszę też duże, lakierowane torebki.
__________________
you are never too skinny or rich.
1.06.2009 -> odchudzam się [!]
61 . 60 . 59 . 58 . 57 . 56 . 55
Queen Doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:20.