Mamy z kielc 2013 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-20, 21:07   #1
MamaIzabela
Raczkowanie
 
Avatar MamaIzabela
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 74
Talking

Mamy z kielc 2013


KIELECKIE Mamusie piszcie który tydzień ciąży, jeśli znacie to

płeć i imię maluszka oraz gdzie planujecie rodzic. Jak znosicie ciąże,

wasze obawy i radości Mile widziane opinie

i rady już DOŚWIADCZONYCH MAM


Zapraszam



NA WĄTKU UDZIELAJĄ SIĘ

NASTĘPUJĄCE MAMUSIE :




Jako pierwsze na porodówce stawią się:


Atena564 tp. 25 maj córcia Natalia


becik_4 tp. 25 maj synek Kubuś



Następnie:


MamaIzabela tp. 23 czerwiec córcia Nadia


malenstwo21 tp. 25 czerwiec synek


wiewi tp. 09 lipiec synek Kacper


eveewe tp. 23 lipiec synek Aleks


esmeralda007 tp. 27 lipiec córcia Alicja lub Klaudia


ann-so tp. 12 sierpień


sierratequila tp. 11-17 sierpień synek Franek


magolina tp. 19 sierpień synek Adaś


senna tp. 18-27 sierpień córcia Hania lub Magda


DamiankaKamilka tp. 24 sierpień synek Marcel


czarne tp. 22-28 wrzesień córcia


babku tp. 18 listopad




Oraz doświadczone Mamusie:


scio córcia Agatka

tynka88 synek Mateuszek





ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKIE "PEŁNE" BRZUSZKI

Edytowane przez MamaIzabela
Czas edycji: 2013-04-29 o 12:13
MamaIzabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 21:37   #2
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy z kielc 2013

Nasze wątkowe Mamy


Mamy rozpakowane:

2012:
lukrecja_25 (Agata, 29 l.), 24.09.2012 Nataniel Piotr (3820g, 56 cm), tp. 25.09.2012, szp. Prosta, cc, pierwsze dziecko, kp

2013:
trooskava (Patrycja, 30 l.), 18.03 Matylda (3440 g, 55cm), tp. 15.03. , szp. Czarnów, poród cc, pierwsze dziecko, mm + rozsz. dietki
Atena564 (Aneta, 27 l.), 28.05 Natalia (4170g, 58cm), tp. 25.05, szp. Kościuszki, poród sn, pierwsze dziecko, mm + rozsz. diety
becik_4 (Beata, 31 l.), 29.05 Kubuś (3650g, 60cm), tp. ,szp. Prosta, poród cc, pierwsze dziecko, kp
adunia89 (Ada, 24 l.), 09.06 Kaja (3330g, 55cm), tp. 03.06, szp. Czarnów, poród sn, pierwsze dziecko, kp
ycnan (Ania, 27 l.), 01.07 Kacper (3380g, 57cm), tp. 11.07, szp. Prosta, poród cc, drugie dziecko, mm
eveewe (Ewelina, 29 l.), 08.07 Aleks (3770 g, 57 cm), tp. 23.07, szp. Kościuszki, poród cc, drugie dziecko, mm
wiewi 24.06 Kacper
esmeralda007 (Monika, 30 l.), 30.07 Klaudia (3490g, 54cm), tp.27.07, szp. Kościuszki, poród sn, drugie dziecko, kp
senna_87 (Monika, 26 l.) 29.08 Hania (4370g, 60cm), tp. 27.08, szp. Prosta, poród cc, pierwsze dziecko, kp
czarne (Kasia, 25 l.), 28.09 Natasza (3600g, 54cm), tp. 22.09, szp. Czarnów, poród sn, pierwsze dziecko, kp
marta1985_85 (Marta, lat 28) 05.11 Jacek (3680g, 55 cm), szp. Czarnów

Mamy czekające na swoje Maluszki:



Przy wątku działa też Klub Mam. Warunkiem otrzymania zaproszenia jest regularne udzielanie się na forum

Edytowane przez babku
Czas edycji: 2014-03-17 o 13:58
babku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 21:48   #3
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Mamy z kielc 2013

Hej
ja wprawdzie nie rodziłam jeszcze, ale po # leżałam na kościuszki i doświadczenie mam pozytywne

pozdrawiam mamy Kielcowe 2013
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 10:32   #4
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Mamy z kielc 2013

Fajnie byłoby gdyby wątek się rozkręcił

Ja mam panią doktor z Prostej no i tam planuje rodzić.

Ale zapisałam się na dodatkowe usg połówkowe w 3d do dr Roguli.

Termin na sierpień 2013
magolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 12:56   #5
Atena564
Zadomowienie
 
Avatar Atena564
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 281
Dot.: Mamy z kielc 2013

Hej mamuśki Dołanczam i ja
Termin mam na koniec maja. Planuje rodzić na kościuszki, bo tu pracuje moje ginekolog

Przyjaciółka mojej koleżanki miesiąc temu miała cc na czarnowie i niezadowolona była z opieki, bo najpierw kilka godzin męczyła się by urodzić normalnie, a po kilku godzinach zrobili cc, a potem tydzień tam spedziła i mówiła,że opieka taka sobie,zależy na kogo trafisz---->wiecej opini nieznam nikogo kto rodził w kielcach
Atena564 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 14:31   #6
MamaIzabela
Raczkowanie
 
Avatar MamaIzabela
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 74
Exclamation Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez Atena564 Pokaż wiadomość
Hej mamuśki Dołanczam i ja
Termin mam na koniec maja. Planuje rodzić na kościuszki, bo tu pracuje moje ginekolog

Przyjaciółka mojej koleżanki miesiąc temu miała cc na czarnowie i niezadowolona była z opieki, bo najpierw kilka godzin męczyła się by urodzić normalnie, a po kilku godzinach zrobili cc, a potem tydzień tam spedziła i mówiła,że opieka taka sobie,zależy na kogo trafisz---->wiecej opini nieznam nikogo kto rodził w kielcach


WITAM WSZYSTKIE MAMUSIE I ICH BRZUSZKI.


Sama mam zamiar rodzić na Czarnowie, bo poznałam tam już lekarzy gdy 3 lata temu straciłam ciąże i w styczniu tego roku gdy trafiłam w 15tc z krwiakiem podkosmówkowym. Co prawda byłam na patologii ciąży, a nie na porodówce, więc nie wiem jak z opieką.



Myślę jeszcze o Prostej, ponieważ tam jest PODOBNO darmowe ZZO. Czy wiecie może coś na ten temat??

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
Fajnie byłoby gdyby wątek się rozkręcił

Ja mam panią doktor z Prostej no i tam planuje rodzić.

Ale zapisałam się na dodatkowe usg połówkowe w 3d do dr Roguli.

Termin na sierpień 2013


Idź, idź zobaczysz Dzidzie w całej okazałości Znasz już płeć

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

KOBITKI CHWALIĆ SIĘ chłopczyk, czy dziewczynka i który tc. ))


U mnie dziewczynka Nadia, koniec 26tc. Ogarnia mnie stres przedporodowy



O PROBLEMACH TEŻ PISZCIE, jakoś się je rozwiąże.
MamaIzabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 14:45   #7
Atena564
Zadomowienie
 
Avatar Atena564
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 281
Dot.: Mamy z kielc 2013

Co do zzo to niewiem jak jest w szpitalach kieleckich, nawet niewiem jak to jest ze znieczuleniem na kosciuszki??

Ja mam mieć córcie- Natalke, teraz mam 30tc 6 d
Też mam stresa przedporodowoego, boję sie porodu poprostu

Edytowane przez Atena564
Czas edycji: 2013-03-21 o 14:46
Atena564 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 15:47   #8
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy z kielc 2013

Na Kościuszki i prostej wykonują znieczulenie zewnątrzooponowe. Czy za darmo to nie wiem. Na czarnowie chyba nie ma takiej możliwości narazie.
Ja jestem dopiero w 6 tyg. ciąży także na razie bardzo się stresuję. Pierwszą wizytę mam 3 kwietnia i już żałuję, że tak późno. Stres spowodowany jest głównie tym, że jestem już po przejściach Co prawda tym razem jestem dobrej myśli, bo nie mam żadnych negatywnych objawów, ale tak czy inaczej strach nie pozwala mi się jeszcze cieszyć. Zazdroszczę Wam, że macie już bliżej niż dalej
babku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 16:14   #9
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
Fajnie byłoby gdyby wątek się rozkręcił

Ja mam panią doktor z Prostej no i tam planuje rodzić.

Ale zapisałam się na dodatkowe usg połówkowe w 3d do dr Roguli.

Termin na sierpień 2013
Ale mile zaskoczenie znamy sie z innego watku a wlasciwie z klubu nie wiem czy kojarzysz pochodze ze skarzyska i poznalismy sie nawatku staraczkowym

No i dwie kolejne kolezanki w watku mamusie kwiecien maj same znajome super

u mnie termin jest na druga polowe maja bedzie kubus
Rodzic bede na prostej i tam chodzilam do szkoly rodzenia zoo jest tam za darmo szkola zreszta tez
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 16:37   #10
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez MamaIzabela Pokaż wiadomość
Sama mam zamiar rodzić na Czarnowie, bo poznałam tam już lekarzy gdy 3 lata temu straciłam ciąże i w styczniu tego roku gdy trafiłam w 15tc z krwiakiem podkosmówkowym. Co prawda byłam na patologii ciąży, a nie na porodówce, więc nie wiem jak z opieką.
Ja też Mama Aniołkowa - córeczkę straciłam w sierpniu 2011 roku w 25 tc

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Na Kościuszki i prostej wykonują znieczulenie zewnątrzooponowe. Czy za darmo to nie wiem. Na czarnowie chyba nie ma takiej możliwości narazie.
Ja jestem dopiero w 6 tyg. ciąży także na razie bardzo się stresuję. Pierwszą wizytę mam 3 kwietnia i już żałuję, że tak późno. Stres spowodowany jest głównie tym, że jestem już po przejściach Co prawda tym razem jestem dobrej myśli, bo nie mam żadnych negatywnych objawów, ale tak czy inaczej strach nie pozwala mi się jeszcze cieszyć. Zazdroszczę Wam, że macie już bliżej niż dalej
Kochana nawet nie wiesz jak ja się bałam przez te pierwsze tygodnie i jak boję się nadal teraz jest trochę lepiej bo czuję ruchy codziennie ale i tak mam ogromny lęk czy wszystko będzie tym razem dobrze.
Głowa do góry, ja sobie powtarzam, że kiedyś w końcu musi być dobrze

Cytat:
Napisane przez becik_4 Pokaż wiadomość
Ale mile zaskoczenie znamy sie z innego watku a wlasciwie z klubu nie wiem czy kojarzysz pochodze ze skarzyska i poznalismy sie nawatku staraczkowym
kochana tak się cieszę, że Wam się udało.....pewnie, że pamiętam ojjj dawno nie byłam w klubie, nawet nie wiem czy jeszcze jestem członkiem


Ja jestem w 19 tc, płci jeszcze nie znamy. 3 kwietnia mam usg połówkowe u swojej ginki więc mam nadzieję poznam kto tam w brzuszku mieszka
magolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 16:59   #11
MamaIzabela
Raczkowanie
 
Avatar MamaIzabela
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 74
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Na Kościuszki i prostej wykonują znieczulenie zewnątrzooponowe. Czy za darmo to nie wiem. Na czarnowie chyba nie ma takiej możliwości narazie.
Ja jestem dopiero w 6 tyg. ciąży także na razie bardzo się stresuję. Pierwszą wizytę mam 3 kwietnia i już żałuję, że tak późno. Stres spowodowany jest głównie tym, że jestem już po przejściach Co prawda tym razem jestem dobrej myśli, bo nie mam żadnych negatywnych objawów, ale tak czy inaczej strach nie pozwala mi się jeszcze cieszyć. Zazdroszczę Wam, że macie już bliżej niż dalej

Kochana też jestem po przejsciach. Nic się nie martw teraz będzie dobrze. Po prostu będziemy przewrażliwionymi mamami

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

babku

chcę przedstawic Ci jak to wyglądało u mnie


A więc jak już pisałam termin porodu to 23 czerwiec, będzie córcia, ale to jeszcze nie wiadomo, bo wszystko się może zdarzyć Mija nam właśnie 26 tydzień ciąży.

Jest to moja druga ciąża. Pierwszą straciłam ;( w kwietniu 2010 roku był to 11 tc. Ciężko było się otrząsnąć dlatego z mężem długo nie straliśmy się o dzidzie. Ale gdy już nadszedł ten czas i 15 października na teście ciążowym zobaczyłam dwie różowe kreski skakaliśmy z radości. Od początku bardzo na siebie uważałam, zrezygnowałam z pracy i chodziłam pryw. do bardzo dobrego ginekologa ponieważ baliśmy się, że może zdarzyć się to co trzy lata temu. Nawet gin. dmuchał na zimne i przy każdej wizycie robił usg, czy z Dzidzią jest ok.
No i niestety mimo starań nie było pięknie i kolorowo w 15 tc siedząc w domu przed komputerem zaczełam bardzo krwawić, dostałam histerii bo myślałam, że to już... koniec. Na szczęście mąż był w domu, pojechaliśmy szybko do szpitala dali mi duphaston i Dzidzię udało się uratowac. Okazało się że był to krwiak podkosmówkowy. Więc 4 tyg bezwzględnego leżenia. \niestety nikt nie uprzedził mnie, że krwawienie w ciąży jest z wielu RÓŻNYCH powodów, a nie tylko por.....



Pamiętaj, że gdyby znów pojawiły sie plamienia, czy żywa krew to nie musi oznaczać najgorszego

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez becik_4 Pokaż wiadomość
Ale mile zaskoczenie znamy sie z innego watku a wlasciwie z klubu nie wiem czy kojarzysz pochodze ze skarzyska i poznalismy sie nawatku staraczkowym

No i dwie kolejne kolezanki w watku mamusie kwiecien maj same znajome super

u mnie termin jest na druga polowe maja bedzie kubus
Rodzic bede na prostej i tam chodzilam do szkoly rodzenia zoo jest tam za darmo szkola zreszta tez


Kojarzą bardzo mi miło

Twoja wypowiedź przekonuje mnie do porodu na Prostej DYLEMACIK

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

MAGOLINA Nie wyobrażam sobie nawet co przeszłaś :"(
Ale teraz będzie wszystko dobrze. Trzymamy Kciuki
MamaIzabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 18:17   #12
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy z kielc 2013

Magolinka nawet nie tak dawno w klubie mowiliśmy o tobie bo ktoraś z dziewczyn przyniosła nam wiadomośc o twojej ciąży bardzo sie ucieszyłam nawet już nie będę wpominać ale bardzo mnie dotknęła twoja tragedia nie sposób sobie tego wyobrazić dlatego tak sie ciesze a powiedz do jakiej gin chodzisz?

powiem wam ze jest wiele za rodzeniem na prostej o których dopiero dowiedziałam sie w szkole rodzenia bo wczesniej wybrałam szpital ze względu na lekarza oraz kierowałam sie tym ze to jest typowy szpital ze tak powiem do rodzenia przystosowany ze względu na sprzęt i nie tylko natomiast na kościuszki czy czarnowie to sa tylko oddziały a na prostej cały szpital jest wiele za kóre bym mogła opisywać a i powiem wam ze sala do porodu rodzinnego SUPER!!!! wygląda jak pokój jest tez gaz ktory bardzo zachwalają rodzące no i znieczulenie zoo darmowe no i oddział wyremontowany wiec jest przyjemnie ale pwoiem wam ze takie maluszki tam ratują co jesteśmy na zajęciach to osoby prowadzące mowią ze np dzisaj mieli cieżką noc bo przyszedł na świat maluszek 700 gr wyobrażacie sobie?? i ratują jak na razie ma się dobrze

jak macie pytania co do tej szkoły to pytać bo ja już skonczylam kurs a co do szpitala to nastawiona jestm pozytywnie ale to sie okarze bo wiadomo zajęcia zajęciami a co sie bedzie działo podczas porodu to sie okaże obym nie zmienila zdania

a jak stoicie z wyprawką i gdzie robicie zakupy wyprawkowe?
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 19:54   #13
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Mamy z kielc 2013

Magolina my się znamy z wątku PM Kieleckiego przykro mi z powodu Aniołka

Ja jeszcze nie w ciąży ale mam zamiar być w tym roku, będę (daj Boże ) mamą 2014. Mogę się udzielać mimo wszystko?
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 21:03   #14
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Magolina my się znamy z wątku PM Kieleckiego przykro mi z powodu Aniołka

Ja jeszcze nie w ciąży ale mam zamiar być w tym roku, będę (daj Boże ) mamą 2014. Mogę się udzielać mimo wszystko?
Witamy jak na razie macie malenstwo w planach ? Powodzenia bedziemy trzymac kciuki
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 21:22   #15
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez becik_4 Pokaż wiadomość
Witamy jak na razie macie malenstwo w planach ? Powodzenia bedziemy trzymac kciuki
Mamy, mamy prawie na już
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 21:29   #16
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez MamaIzabela Pokaż wiadomość
Kochana też jestem po przejsciach. Nic się nie martw teraz będzie dobrze. Po prostu będziemy przewrażliwionymi mamami

babku

chcę przedstawic Ci jak to wyglądało u mnie


A więc jak już pisałam termin porodu to 23 czerwiec, będzie córcia, ale to jeszcze nie wiadomo, bo wszystko się może zdarzyć Mija nam właśnie 26 tydzień ciąży.

Jest to moja druga ciąża. Pierwszą straciłam ;( w kwietniu 2010 roku był to 11 tc. Ciężko było się otrząsnąć dlatego z mężem długo nie straliśmy się o dzidzie. Ale gdy już nadszedł ten czas i 15 października na teście ciążowym zobaczyłam dwie różowe kreski skakaliśmy z radości. Od początku bardzo na siebie uważałam, zrezygnowałam z pracy i chodziłam pryw. do bardzo dobrego ginekologa ponieważ baliśmy się, że może zdarzyć się to co trzy lata temu. Nawet gin. dmuchał na zimne i przy każdej wizycie robił usg, czy z Dzidzią jest ok.
No i niestety mimo starań nie było pięknie i kolorowo w 15 tc siedząc w domu przed komputerem zaczełam bardzo krwawić, dostałam histerii bo myślałam, że to już... koniec. Na szczęście mąż był w domu, pojechaliśmy szybko do szpitala dali mi duphaston i Dzidzię udało się uratowac. Okazało się że był to krwiak podkosmówkowy. Więc 4 tyg bezwzględnego leżenia. \niestety nikt nie uprzedził mnie, że krwawienie w ciąży jest z wielu RÓŻNYCH powodów, a nie tylko por.....



Pamiętaj, że gdyby znów pojawiły sie plamienia, czy żywa krew to nie musi oznaczać najgorszego [COLOR="Silver"]
Dziękuję za ten post, choć mam nadzieję, że nie ujrzę nawet najmniejszego plamienia. Niestety kojarzy mi się to jednoznacznie i ciężko to będzie zmienić. Na dowód tego opiszę Wam moją śmieszno-tragiczną sytuację sprzed paru dni.
Ponieważ jestem przewrażliwiona na punkcie wszelkich plamień i krwawień, co jakiś czas sprawdzam sobie majtaski. No więc idę sobie do łazienki, patrze, a tam plamki krwi na bieliźnie...
Zaczęłam płakać, że znowu to samo, że już nie dam rady od nowa tego przezywać. Ogólnie miałam tysiąc myśli. Również takie głupie i przyziemne, że muszę się ogolić, bo trzeba by jechać do gina.
I wtedy ... przypomniałam sobie, że jednak ogoliłam się już rano, zacinając się przy tym soczyście. Znów zaczęłam płakać, ale tym razem już ze szczęścia i ze swojej głupoty Także same widzicie niezbyt ciekawie z moją psychiką
babku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 23:47   #17
MamaIzabela
Raczkowanie
 
Avatar MamaIzabela
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 74
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Magolina my się znamy z wątku PM Kieleckiego przykro mi z powodu Aniołka

Ja jeszcze nie w ciąży ale mam zamiar być w tym roku, będę (daj Boże ) mamą 2014. Mogę się udzielać mimo wszystko?


No to trzymamy kciuki za dwie kreseczki na teście i do roboty Kochana, bo samo się nie zrobi

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------

Cytat:
Napisane przez becik_4 Pokaż wiadomość
Magolinka nawet nie tak dawno w klubie mowiliśmy o tobie bo ktoraś z dziewczyn przyniosła nam wiadomośc o twojej ciąży bardzo sie ucieszyłam nawet już nie będę wpominać ale bardzo mnie dotknęła twoja tragedia nie sposób sobie tego wyobrazić dlatego tak sie ciesze a powiedz do jakiej gin chodzisz?

powiem wam ze jest wiele za rodzeniem na prostej o których dopiero dowiedziałam sie w szkole rodzenia bo wczesniej wybrałam szpital ze względu na lekarza oraz kierowałam sie tym ze to jest typowy szpital ze tak powiem do rodzenia przystosowany ze względu na sprzęt i nie tylko natomiast na kościuszki czy czarnowie to sa tylko oddziały a na prostej cały szpital jest wiele za kóre bym mogła opisywać a i powiem wam ze sala do porodu rodzinnego SUPER!!!! wygląda jak pokój jest tez gaz ktory bardzo zachwalają rodzące no i znieczulenie zoo darmowe no i oddział wyremontowany wiec jest przyjemnie ale pwoiem wam ze takie maluszki tam ratują co jesteśmy na zajęciach to osoby prowadzące mowią ze np dzisaj mieli cieżką noc bo przyszedł na świat maluszek 700 gr wyobrażacie sobie?? i ratują jak na razie ma się dobrze

jak macie pytania co do tej szkoły to pytać bo ja już skonczylam kurs a co do szpitala to nastawiona jestm pozytywnie ale to sie okarze bo wiadomo zajęcia zajęciami a co sie bedzie działo podczas porodu to sie okaże obym nie zmienila zdania

a jak stoicie z wyprawką i gdzie robicie zakupy wyprawkowe?


Jak wrażenia po tej szkole rodzenia?
Są tam zajęcia praktyczne?
Płaci się coś?


Wyprawkę kompletujemy w hurtowni ARES tam jest wszystko

---------- Dopisano o 00:46 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Dziękuję za ten post, choć mam nadzieję, że nie ujrzę nawet najmniejszego plamienia. Niestety kojarzy mi się to jednoznacznie i ciężko to będzie zmienić. Na dowód tego opiszę Wam moją śmieszno-tragiczną sytuację sprzed paru dni.
Ponieważ jestem przewrażliwiona na punkcie wszelkich plamień i krwawień, co jakiś czas sprawdzam sobie majtaski. No więc idę sobie do łazienki, patrze, a tam plamki krwi na bieliźnie...
Zaczęłam płakać, że znowu to samo, że już nie dam rady od nowa tego przezywać. Ogólnie miałam tysiąc myśli. Również takie głupie i przyziemne, że muszę się ogolić, bo trzeba by jechać do gina.
I wtedy ... przypomniałam sobie, że jednak ogoliłam się już rano, zacinając się przy tym soczyście. Znów zaczęłam płakać, ale tym razem już ze szczęścia i ze swojej głupoty Także same widzicie niezbyt ciekawie z moją psychiką


Rozumiem Cię też sprawdzałam co chwilę, teraz sprawdzam czy wody mi się nie sączą xD nienormalna jestem wiem Ja naprzykład nie śpię w nocy jak Mała mocno kopie, (a jest wyjątkowo ruchliwa w ciągu dnia śpi może godzinkę), bo boję się że jej nie wygodnie albo jej cos uciskam

Więc z moją psychiką również nieciekawie

---------- Dopisano o 00:47 ---------- Poprzedni post napisano o 00:46 ----------

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Magolina my się znamy z wątku PM Kieleckiego przykro mi z powodu Aniołka

Ja jeszcze nie w ciąży ale mam zamiar być w tym roku, będę (daj Boże ) mamą 2014. Mogę się udzielać mimo wszystko?


Udzielaj się przyszłoroczna Mamuśko
MamaIzabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 08:59   #18
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy z kielc 2013

MamaIzabela w tej hurtowni kupiłam już wózek był nawet w promocji

jęsli chodzi o szkołę rodzenia to tak jak pisałam jest za darmo jeśli decydujesz sie na poród w tym szpitalu, zajęć praktycznych nie ma przychodzi na pierwsze zajęcia pani z fitness która pokazuje jakie ćwiczenia można robić w ciaży ze względu na różne zaawansowanie ciazy u każdej kobiety i stan zdrowia nie robi się takich grupowych zajęć praktycznych, ogolenie ja nie żałuję że chodziłam nie mam porównania z innymi wiec drudno mi sie odnieść ale raczej jestem na ok najbardziej podobały mi sie zajęcia z porodu gdzie mogliśmy też zobaczyć oddział i sale porodowę a polożna która prowadziła super babka
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 09:55   #19
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Mamy z kielc 2013

Ja rodziłam na Prostej. Chodziłam do dr Dembowskiej. Ona przecudowna babka. Pobyt na patologii, poród i położnictwo wspominam dobrze.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 10:01   #20
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Mamy z kielc 2013

polecam Czarnow i szkole rodzenia przy szpitalu jak masz jakies pytania to pisz na prv
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 10:23   #21
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Mamy z kielc 2013

Dzień dobry

Ta pogoda mnie wykańcza jestem już psychicznie obciążona tą zimą.

Cytat:
Napisane przez becik_4 Pokaż wiadomość
Magolinka nawet nie tak dawno w klubie mowiliśmy o tobie bo ktoraś z dziewczyn przyniosła nam wiadomośc o twojej ciąży bardzo sie ucieszyłam nawet już nie będę wpominać ale bardzo mnie dotknęła twoja tragedia nie sposób sobie tego wyobrazić dlatego tak sie ciesze a powiedz do jakiej gin chodzisz?

powiem wam ze jest wiele za rodzeniem na prostej o których dopiero dowiedziałam sie w szkole rodzenia bo wczesniej wybrałam szpital ze względu na lekarza oraz kierowałam sie tym ze to jest typowy szpital ze tak powiem do rodzenia przystosowany ze względu na sprzęt i nie tylko natomiast na kościuszki czy czarnowie to sa tylko oddziały a na prostej cały szpital jest wiele za kóre bym mogła opisywać a i powiem wam ze sala do porodu rodzinnego SUPER!!!! wygląda jak pokój jest tez gaz ktory bardzo zachwalają rodzące no i znieczulenie zoo darmowe no i oddział wyremontowany wiec jest przyjemnie ale pwoiem wam ze takie maluszki tam ratują co jesteśmy na zajęciach to osoby prowadzące mowią ze np dzisaj mieli cieżką noc bo przyszedł na świat maluszek 700 gr wyobrażacie sobie?? i ratują jak na razie ma się dobrze

jak macie pytania co do tej szkoły to pytać bo ja już skonczylam kurs a co do szpitala to nastawiona jestm pozytywnie ale to sie okarze bo wiadomo zajęcia zajęciami a co sie bedzie działo podczas porodu to sie okaże obym nie zmienila zdania

a jak stoicie z wyprawką i gdzie robicie zakupy wyprawkowe?
Becik ja chodzę do dr Dembowskiej, ona przyjmuje u mnie
Ciesze sie, że masz takie dobre zdanie o Prostej. Ja też chciałam chodzić do szkoły rodzenia ale musiałbym dojeżdżać tyle kilosów i trochę mi się nie chce, tym bardziej, że nie zawsze będę miala auto, bo Tż co drugi tydzień auto w delegację zabiera
A od którego tc można się zapisać do tej szkoły i ile spotkań jest?? w jakich godzinach???
Ja jeszcze wyprawki nie szykuję. Czekam aż poznam płeć i pewnie zacznę się za czym rozglądać pomalutku.

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
Magolina my się znamy z wątku PM Kieleckiego przykro mi z powodu Aniołka

Ja jeszcze nie w ciąży ale mam zamiar być w tym roku, będę (daj Boże ) mamą 2014. Mogę się udzielać mimo wszystko?
Kolejna znajoma
Pewnie kochana że możesz się udzielać no i trzymam mocno kciuki żeby szybciutko udało się zajść w ciążę

Cytat:
Napisane przez babku Pokaż wiadomość
Dziękuję za ten post, choć mam nadzieję, że nie ujrzę nawet najmniejszego plamienia. Niestety kojarzy mi się to jednoznacznie i ciężko to będzie zmienić. Na dowód tego opiszę Wam moją śmieszno-tragiczną sytuację sprzed paru dni.
Ponieważ jestem przewrażliwiona na punkcie wszelkich plamień i krwawień, co jakiś czas sprawdzam sobie majtaski. No więc idę sobie do łazienki, patrze, a tam plamki krwi na bieliźnie...
Zaczęłam płakać, że znowu to samo, że już nie dam rady od nowa tego przezywać. Ogólnie miałam tysiąc myśli. Również takie głupie i przyziemne, że muszę się ogolić, bo trzeba by jechać do gina.
I wtedy ... przypomniałam sobie, że jednak ogoliłam się już rano, zacinając się przy tym soczyście. Znów zaczęłam płakać, ale tym razem już ze szczęścia i ze swojej głupoty Także same widzicie niezbyt ciekawie z moją psychiką
Będzie dobrze z tego co pamietam wizyte masz 3 kwietnia. Tak jak ja. Wiem jaki to będzie dla Ciebie stres. Ja przy każdej wizycie przechodziłam traumę, tak się bałam że szok. Musimy przez to wszystko przejść niestety ale nagroda będzie tego wszystkiego warta

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Ja rodziłam na Prostej. Chodziłam do dr Dembowskiej. Ona przecudowna babka. Pobyt na patologii, poród i położnictwo wspominam dobrze.
super, że masz o Dembowskiej tak dobrą opinię bo ja też do niej chodzę
magolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 11:34   #22
becik_4
Zadomowienie
 
Avatar becik_4
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 359
Dot.: Mamy z kielc 2013

o Dębowskiej też slyszałam bardzo dobre opinie

Magolinko żeby dojeżdzać do szkoły rodzenia tu na prostej to nie bardzo ci sie opłaca mnie by sie nie chciało bo te zajęcia nie są aż tak tego warte jak toś mieszka w kielcach took można sobie podjechać co do zapisów to chyba można w kazdym czasie dzwoni sie do położnej i umawia chyba an stronie szpitala są rozpisane zajęcia ja sie zapisałam w 24 tygodniu i spotkanie miałam za dwa tygodnie pierwsze

TERMINY SPOTKAŃ SZKOŁY RODZENIA W 2013 roku:

1. 02.01, 03.012013 trwa do 04.02, 06.02.2013 r.

2. 11.02, 13.02 trwa do 18.03, 20.03.2013 r.

3. 25.03, 27.03.2013 trwa do 29.04, 02.05.2013 r.

4. 06.05, 08.05.2013 trwa do 10.06, 12.06.2013 r.

5. 17.06, 19.06.2013 trwa do 22.07, 24.07.2013 r.

6. 29.07, 31.07.2013 trwa do 02.09, 04.09.2013 r.

7. 09.09, 11.09.2013 trwa do 14.10, 16.10.2013 r.

8. 21.10, 23.10.2013 trwa do 25.11, 27.11.2013 r.

9. 02.12, 04.12.2013 trwa do 13.01, 15.01.2014 r.

http://www.szpgin.kielce.pl/index.php/sala-porodowa
link na strone
becik_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 12:36   #23
babku
Zadomowienie
 
Avatar babku
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
Będzie dobrze z tego co pamietam wizyte masz 3 kwietnia. Tak jak ja. Wiem jaki to będzie dla Ciebie stres. Ja przy każdej wizycie przechodziłam traumę, tak się bałam że szok. Musimy przez to wszystko przejść niestety ale nagroda będzie tego wszystkiego warta
Mam taką nadzieję. Tak bym najlepiej zamknęła oczy i otworzyła już 3 kwietnia Ogólnie jestem niecierpliwa, ale w tym wypadku to już przechodzę sama siebie.
A umówiona jestem do Wydrzyńskiego z Kościuszki. Wydaję się być ok. Poleciła mi go moja chrzestna położna. I to ona pipka, tak późno mnie do niego umówiła, bo stwierdziła, że nie ma po co tak wcześnie

A ogólnie też kojarzę Was trzy z wątku PM kieleckich. Niestety udzielałam się tam tylko przez rok, a później zapomniałam hasła do mojego starego konta. Tamto to było chyba agulack? Czy coś takiego
babku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 13:42   #24
MamaIzabela
Raczkowanie
 
Avatar MamaIzabela
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 74
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez becik_4 Pokaż wiadomość
MamaIzabela w tej hurtowni kupiłam już wózek był nawet w promocji

jęsli chodzi o szkołę rodzenia to tak jak pisałam jest za darmo jeśli decydujesz sie na poród w tym szpitalu, zajęć praktycznych nie ma przychodzi na pierwsze zajęcia pani z fitness która pokazuje jakie ćwiczenia można robić w ciaży ze względu na różne zaawansowanie ciazy u każdej kobiety i stan zdrowia nie robi się takich grupowych zajęć praktycznych, ogolenie ja nie żałuję że chodziłam nie mam porównania z innymi wiec drudno mi sie odnieść ale raczej jestem na ok najbardziej podobały mi sie zajęcia z porodu gdzie mogliśmy też zobaczyć oddział i sale porodowę a polożna która prowadziła super babka


Jakiej firmy wózek?
I jak wrażenia po obejrzeniu sali porodowej??

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ta pogoda mnie wykańcza jestem już psychicznie obciążona tą zimą.


Zgadzam się, a najgorsze jest to, że ta zima ma ciągnąć się aż do świąt. PORAŻKA
MamaIzabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 13:44   #25
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Mamy z kielc 2013

Mnie w szkole rodzenia na Prostej najbardziej podobały się gratisy
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 13:50   #26
MamaIzabela
Raczkowanie
 
Avatar MamaIzabela
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 74
Dot.: Mamy z kielc 2013

Kobitki dziś w nocy to już przeszłam samą siebie.
Jak wspominałam córcie mam BARDZO ruchliwą przez co w nocy spać nie mogę, ponieważ zamartwiam się czemu tak mocno kopie i że pewnie jej nie wygodnie.
Tak więc dzisiejszej nocy Dzidzia chyba chciała dac mi pospac i nie dawała już tak mocnych kopniaków, a ja zamiast korzystac i odespac. Martwiłam się czemu tak słabo kopie
POZDRAWIAM WSZYSTKIE PRZEWRAŻLIWIONE
MamaIzabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 13:51   #27
Atena564
Zadomowienie
 
Avatar Atena564
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 281
Dot.: Mamy z kielc 2013

Hej widze zę wątek pomalutku nam się rozkręca

Dziewczyny widze,że dużo przeszłyście w poprzednich ciążach , że straciłyście swoje maluszki, ale teraz trzymam kciuki by było wszystko w porzadku i wszystkie ciąże skończyły się pomyślnie

Ja tak jak pisałam planuje rodzić na kosciuszki bo z tąd mam swoją panią doktor, super kobietke. Musze sie wkońcu zapisać na szkołe rodzenia (prawie 400zł ) bo chce miec poród rodzinny a to jest wymóg że trzeba w tym szpitalu skończyć szkołe by miec taki poród--->paranoja według mnie, bo co mają powiedzieć dziewczyny, które niemieszkają w Ck a chcą tu rodzić a na zajecie dojeżdzac niemogą??? Sama bede mieć problem by chodzić na zajecie, bo mój Tż pracuje codziennie do 19-20 i niedostanie wolnego by na 16 dwa razy w tyg iśc ze mna na szkołe rodzenia.......jutro planuje podjechcać do szpitala i zapytać o ta szkołe to moze czegos się dowiem ciekawego.

Pytałyście o wyprawkę:
ja już wiekszość mam skompletowane, z tym że ja kupowałam u tego gościa na allegro więszość : r_p77 bo zamawialiśmy dużo rzeczy u niego nawet wanieke i zaoszczedziliśmy sporo kasy porównując ceny u niego a w smyku czy nawet w tych kieleckich hurtowniach. W Aresie w hurtowni zamówiliśmy wózek i czekamy na niego,mam nadzieje że bedzie wszysko z wózkeim ok. W hutrowni na zagnańskej też byliśmy, ale zanjoma czekała tam ponad miesiąc na zamówiony wózek wiec nas to zniechęciało. Co do Aresa to w sumie wszystko na mejscu można kupić i spory wybór, chyba tam łóżeczko i pościel też kupimy.
Atena564 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 13:51   #28
MamaIzabela
Raczkowanie
 
Avatar MamaIzabela
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 74
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Mnie w szkole rodzenia na Prostej najbardziej podobały się gratisy


Ooo, to kusi
MamaIzabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 13:56   #29
Atena564
Zadomowienie
 
Avatar Atena564
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 281
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez MamaIzabela Pokaż wiadomość
Kobitki dziś w nocy to już przeszłam samą siebie.
Jak wspominałam córcie mam BARDZO ruchliwą przez co w nocy spać nie mogę, ponieważ zamartwiam się czemu tak mocno kopie i że pewnie jej nie wygodnie.
Tak więc dzisiejszej nocy Dzidzia chyba chciała dac mi pospac i nie dawała już tak mocnych kopniaków, a ja zamiast korzystac i odespac. Martwiłam się czemu tak słabo kopie
POZDRAWIAM WSZYSTKIE PRZEWRAŻLIWIONE
Każda z nas chyba chyba taka przewrażliwiona
Ja tak oststnio stresowałam się jak upadłam na chodniku i mała przez 2 dni wcale prawie się nieruszała,tylko raz mozę dwa wieczorem kopneła...miałąm stresa w ówczas dużego, ale mnie brzuch niebolał, zero plamień czy krwawień wiec niedzowniłam do ginki.
Moja mała ostatnio taka żywsza sie zrobiła, że brzuch od kopniaków aż faluje

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez scio Pokaż wiadomość
mnie w szkole rodzenia na prostej najbardziej podobały się gratisy
:d
Atena564 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 13:57   #30
MamaIzabela
Raczkowanie
 
Avatar MamaIzabela
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 74
Dot.: Mamy z kielc 2013

Cytat:
Napisane przez Atena564 Pokaż wiadomość
Hej widze zę wątek pomalutku nam się rozkręca

Dziewczyny widze,że dużo przeszłyście w poprzednich ciążach , że straciłyście swoje maluszki, ale teraz trzymam kciuki by było wszystko w porzadku i wszystkie ciąże skończyły się pomyślnie

Ja tak jak pisałam planuje rodzić na kosciuszki bo z tąd mam swoją panią doktor, super kobietke. Musze sie wkońcu zapisać na szkołe rodzenia (prawie 400zł ) bo chce miec poród rodzinny a to jest wymóg że trzeba w tym szpitalu skończyć szkołe by miec taki poród--->paranoja według mnie, bo co mają powiedzieć dziewczyny, które niemieszkają w Ck a chcą tu rodzić a na zajecie dojeżdzac niemogą??? Sama bede mieć problem by chodzić na zajecie, bo mój Tż pracuje codziennie do 19-20 i niedostanie wolnego by na 16 dwa razy w tyg iśc ze mna na szkołe rodzenia.......jutro planuje podjechcać do szpitala i zapytać o ta szkołe to moze czegos się dowiem ciekawego.

Pytałyście o wyprawkę:
ja już wiekszość mam skompletowane, z tym że ja kupowałam u tego gościa na allegro więszość : r_p77 bo zamawialiśmy dużo rzeczy u niego nawet wanieke i zaoszczedziliśmy sporo kasy porównując ceny u niego a w smyku czy nawet w tych kieleckich hurtowniach. W Aresie w hurtowni zamówiliśmy wózek i czekamy na niego,mam nadzieje że bedzie wszysko z wózkeim ok. W hutrowni na zagnańskej też byliśmy, ale zanjoma czekała tam ponad miesiąc na zamówiony wózek wiec nas to zniechęciało. Co do Aresa to w sumie wszystko na mejscu można kupić i spory wybór, chyba tam łóżeczko i pościel też kupimy.


Dziękujemy za wsparcie


A no wycwanili sie z tym wymogiem ukończenia szkoły, ponieważ od tego roku weszło ustanowienie, że szital nie ma prawa pobierać kasy za poród rodzinny, tak więc szkółki teraz się cenia.


Kurcze, co do tego Allegro. Tam jest wiele ciekawych promocji i ofert, ale ja juz niestety taka jestem, że muszę coś "macnąć" zanim kupie
MamaIzabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-08 15:16:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.