botoceutical - używał ktoś? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-20, 20:42   #1
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Question

botoceutical - używał ktoś?


Złapałam się na lep reklamy - Botoceutical, serum pod oczy, zapobiegające powstawaniu obrzęków Myślę o nim coraz bardziej (zwłaszcza rano, patrząc w lustro...).
Jako posiadaczka dorodnych worów skusiłabym się, ale myślałam, że może ktoś już wypróbował skuteczność. W KWC nic nie ma na ten temat, wyszukiwarka też nie namierzyła. To co, nikt nie używał?...
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 17:14   #2
Inna Olka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3
Thumbs up Dot.: botoceutical - używał ktoś?

Ja też to kupiłam. Wydaje mi się, że zadziałało, ale ostatnio otkryłam w internetowej aptece www.aptekaeskulap.pl botoinę. Krem pod oczy jest drogi, ale na mnie działa i na moją mamę też. Mam 36 lat, mama 59. Jak nie zamierzasz oszczędzać na urodzie to spróbuj.
Inna Olka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 12:37   #3
sylwiahh
Raczkowanie
 
Avatar sylwiahh
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 111
Dot.: botoceutical - używał ktoś?

Ja używałam (jedna buteleczka). Bardzo mi się spodobało. Działa szybko po tygodniu pierwsze efekty (widoczne na "śmieszkach" czyli zmarszczkach pod oczmi), które się wygładziły (są mniej widoczne). Mam 32 lata, mieszna cerę, super sucho-papierową na policzkach i pod oczami. Żel dobrze nawilża, podrażnia jak się go używa dwa razy dziennie, natomiast jak go uzywałam raz dziennie to mnie nie podrażniał. (Ale ja mam bardzo alergiczną cerę - więc i tak byłam w szoku że go mogę używać i nie jestem cała w plamach, jak to zazwyczaj bywa z innymi kosmetykami). Ma jeszcze jedną zaletę: świetnie leczy wypryski! Jak pojawiło mi się coś np: na szyi i posmarowałam tym preparatem to bardzo szybko przygasało i się goiło. Stosuje się to serum pod krem - ale na czole gdzie mam tłuściejszą skórę po położeniu dwóch warstw błyszczałam się straszecznie. Tak więc albo samo serum (przy tłustej skórze) albo na noc.
sylwiahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 15:21   #4
justynkab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zalezy gdzie sie znajduje aktualnie :)))
Wiadomości: 64
Dot.: botoceutical - używał ktoś?

sylwia stosujesz to serum botoceutical na zmarszczki na cala twarz? ja tez to mam i rzeczywiscie lekko sie wygladzaja(ja stosuje tylko na zmarszczki) tylko pod oczami jakos nie widze poprawy
justynkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 19:48   #5
sylwiahh
Raczkowanie
 
Avatar sylwiahh
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 111
Dot.: botoceutical - używał ktoś?

Tak , na całą twarz Masując w miejscach zmarszczek.
sylwiahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 07:32   #6
justynkab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zalezy gdzie sie znajduje aktualnie :)))
Wiadomości: 64
Dot.: botoceutical - używał ktoś?

o super ze odpisalas a powiedz jak dlugo stosujesz i co z kurzymi lapkami?? wygladzily Ci sie? u siebie jakos nie widze poprawy pod oczami.
justynkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 08:38   #7
kasztanowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 153
Dot.: botoceutical - używał ktoś?

Ale w opisie Botoceutical nie ma nic o zapobieganiu powstawania worków czy likwidowania opuchlizny oczu. Czy komuś na worki pomogło???
kasztanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 10:53   #8
sylwiahh
Raczkowanie
 
Avatar sylwiahh
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 111
Dot.: botoceutical - używał ktoś?

Botoceutical to tak na prawdę wiele preparatów na różne problemy, przesyłam linka http://www.f-cosmeceuticals.com/pl/. Jest tam też coś na worki pod oczami.
sylwiahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 10:59   #9
sylwiahh
Raczkowanie
 
Avatar sylwiahh
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 111
Dot.: botoceutical - używał ktoś?

Preparat spowodował zwiększenie nwilżenia skóry (duże) i wypchniecie tym samym lini wokół oczu. Efekt jest taki że jak się śmieję to są, a jak poważnieję to są prawie nie widoczne. (Niestety na zmarszczki przy ustach "lwie") tak nie podziałało. Ale i tak nie znalazłam nic lepszego biorąc pod uwagę brak podrażnień w stosunku do działania. Przypuszczam że retinol bedzie bardziej skuteczny w działaniu, ale ja jestem wrażliwcem i nie moge go używać.
sylwiahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 11:54   #10
justynkab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zalezy gdzie sie znajduje aktualnie :)))
Wiadomości: 64
Dot.: botoceutical - używał ktoś?

ja uzywam tego na zmarszczki. Mam pytanie odnosnie retinolu, czytalam gdzies w necie ze retinol pomaga w walce ze zmarszczkami natomiast jest duzo skutkow ubocznych takich jak problemy z zajsciem w ciaze, czy to prawda?? jak znajde te strone gdzie to czytalam, to wam wysle.
justynkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 06:52   #11
ibrislevi
Przyczajenie
 
Avatar ibrislevi
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: botoceutical - używał ktoś?

Ja uzywam juz serum na zmarszczki mimiczne Boto. 3 tygodnie, 2 razy dziennie i nawet odrobiny poprawy nie widze. Mam zmarszczki mimiczne na czole Strasznie dzialaja mi na nerwy, szczegolnie te lwie bruzdki Jestem rozczarowana...Kupilam w aptece, wiec nie ma mowy o podrobce...Problem w tym, ze odruchowo marszcze czolo, slyszalam ze dziala w tym przypadku naklejanie plastra, aby oduczyc sie tego nawyku, wyprobowalam. Rzyczywiscie, rano wstawalam bez sladu zmarszczek, oczywiscie potem powracaly Jednak na pewno nie jest to jakas zdrowa dla skory metoda, wiec ja porzucilam na konto cudownego serum, niestety ono w ogole nie dziala, a jestem szczesciara bo mam skore normalna.
ibrislevi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.