Laser frakcyjny - działanie, koszt - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-02, 13:38   #151
patiangel
Raczkowanie
 
Avatar patiangel
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Dot.: efekty po ablacyjnym laserze frakcyjnym CO2

Dzisiaj (5 dzień po zabiegu - laser CO2RE) skóra nabiera coraz ładniejszego, jasnego koloru, opuchlizny prawie nie ma (aż trudno uwierzyć, że 2 dni temu wyglądałam jak potwór !!!) Mogę już robić makijaż, a za dwa dni wracam do pracy... Czekam z niecierpliwością na te efekty o których piszą dziewczyny (2-3 miesiącach po zabiegu) ...
patiangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 14:09   #152
patiangel
Raczkowanie
 
Avatar patiangel
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Dot.: efekty po ablacyjnym laserze frakcyjnym CO2

Szósty dzień po laserze CO2RE - skóra jest ładnie rozjaśniona, tylko w niektórych miejscach małe czerwone plamki, opuchlizna całkiem zeszła... Buzia wygląda naprawdę ładnie i mam nadzieje, że taka zostanie...
patiangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 14:00   #153
4fairy4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 9
Dot.: efekty po ablacyjnym laserze frakcyjnym CO2

Jestem po dwóch zabiegach laserowych, ostatni wykonywałam ok. 7 miesięcy temu. Mam dość sporo blizn po trądziku na policzkach, w okolicach żuchwy i skroni. Pierwszy efekt zabiegu zauważyłam po tygodniu jak wszystkie strupki odpadły i moja twarz wróciła do normalności. Płytkie blizny zniknęły, głębsze natomiast zostały spłycone, pory zostały zwężone. Niestety stan mojej twarzy nie jest idealny i z pewnością moja walka z bliznami rozpocznie się ponownie jesienią. Czy zauważam efekty po kilku miesiącach od zabiegu? Nie potrafię tego stwierdzić, ze względu, że jestem bardzo krytyczna dla swojej twarzy i nie zauważam zmian oglądając się codziennie w lustrze. Moje koleżanki uważają, że stan moich blizn się poprawił. Jedna z nich widząc efekty po pierwszym zabiegu, również poddała się laserowi w celu likwidacji blizn. Obserwując jej twarz po zbiegu stwierdzam, że jej blizny stały się mniej widoczne.

Porównując kwasy do zabiegu laserem co2 stwierdzam, że:
- po laserze efekt spłycenia blizn jest zdecydowanie bardziej widoczny (podobno 3 zabiegi yellow peel dają podobny efekt jak 1 zabieg laserowy aczkolwiek nie potrafię określić czy w moim przypadku tak było)
- kwasy są tańsze (yellow peel - ok. 170 zł, peeling pirogronowy - ok. 170 zł), aczkolwiek jeśli blizny nie są na całej twarzy to cena za zabieg laserowy może być zbliżona do ceny 3 zabiegów kwasem. Ja płaciłam za zabieg laserem na policzki i żuchwę 600 zł, za policzki, żuchwę, skronie i czoło - 800 zł.
- laser jest bolesnym zabiegiem, peeling pirogronowy niektórych piecze (mnie odstraszał zapach, pieczenie było umiarkowane), yellow peel dla mnie był bezbolesny
- po laserze przez tydzień twarzy wygląda okropnie, nie ma szans żeby wyjść z domu, po kwasach skóra łuszczy się do ok. tygodnia, jednak ja jak musiałam to wychodziłam z domu.
4fairy4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-09, 12:29   #154
smilee_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: gdzieś w polsce ;)
Wiadomości: 15
Dot.: efekty po ablacyjnym laserze frakcyjnym CO2

Wszech i woceb mogę wam powiedzieć że za tydzien będzie 3 miesiące op zabiegu i blizny mam wypełnione, jeszcze nie wszystkie ale krytycznie i źle nie wygląda Byłam nastawiona wrogo bo sie wiele mnaczytała ze to nei pomaga ale trzeba tyklo i wyłacznie czekać, u mnie jeszcze przez 4 miesiące bedzie sie ten kolagen wytwarzał wiec powinno byc dobrze, sa widoczne jeszcze plamki lekko brązowe, od tradziku, ale za miesiąc się ich pozbede za pomoca pirogronona, na mnie działa rewelacyjnie bo już po miesiacu nic nie widać. Trzymam za was ksiuki, i laser ablacyjny działa, też dałam 600 zł, za policzki ciut na zuchwe mi wjechał i skronie ale dlatego zeby złapac większy obszar zdrowej skóry. też oglądałam się w lustrze kilka razy na dzien, co działało na moją niekorzyść jesli chodzi o samopoczucie, bo roznicy nie widziała. w miarę mozliwosci odstawiłam lusterko i teraz widzę w jakim tempie sie poprawia mój stan skóry

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Wybaczcie za błędy, starałm sie szybko pisać
smilee_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 17:42   #155
natalia19
Raczkowanie
 
Avatar natalia19
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 96
Dot.: efekty po ablacyjnym laserze frakcyjnym CO2

Hej dziewczyny, tak Was czytam i nie wiem co to za lasery takie "tanie", ja mam 24 lata i dziś robiłam zabieg na cała twarz cena 2000 tysiące, w dobrej klinice w Poznaniu, o efektach dam znać za jakis czas bo narazie wyglądam jak Mongol i boje sie jutra bo ponoć druga i trzecia doba najgorsza, Nat
P.s Pan doktor mi tylko mówił, ze przez pierwsze dni bede go nienawidziec po 7 dniach coś juz zobaczę, a po kilku miesiącach powiem wow, trzymam go za słowo tyle leków i witamin co mam brać to nigdy w życiu tyle nie brałam

Edytowane przez natalia19
Czas edycji: 2013-06-10 o 17:46
natalia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 12:24   #156
patiangel
Raczkowanie
 
Avatar patiangel
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Dot.: efekty po ablacyjnym laserze frakcyjnym CO2

Ten laser, który ja robiłam (laser CO2RE) też kosztuje podobnie - cała twarz 2500 pln. Ja jestem 2 tygodnie po laserze i na razie blizny jeszcze nie zniknęły - są takie same jak przed zabiegiem... Cały czas czekam na te efekty, które mają się pojawić po ok. 2 miesiącach...
patiangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 12:59   #157
natalia19
Raczkowanie
 
Avatar natalia19
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 96
Dot.: efekty po ablacyjnym laserze frakcyjnym CO2

Hej to pewnie to samo z tym, że Ty z tego co widzę w Wawie robiłaś ja Poznań. Jestem drugi dzień 'po', jakoś w lustro patrzeć nie mogę, ale od czasu do czasu muszę, przemywam twarz sola fizjologiczną i gazikami i smaruje maścią solcoseryl. Dobrze jakoś pierwszą noc przetrwałam i nawet oczy otworzyłam. Patka spokojnie, przynajmniej u mnie ja widzialam laski z tej kliniki gdzie ja bylam, ktore są po laserze i same mowily, ze potrzeba czasu i cierpliowsci, a widzialam ich buzki przed i po i naprawde dobrze wygladają. U mnie lekarz jasno powiedzial, ze efekt zadowalajacy zabiegu bedzie widoczny po kilku miesiacach skora potrzebuje czasu na wytworzenie sie kolagenu. Wierze mu bo widzialam efekty i jakos wzbudzil moja sympatie i co jest rzadkie jak bylam na konsultacji to pierwszy raz w zyciu ktos mi poswiecil ponad godzine! Tak to zawsze "wielcy " lekarze, profesorowie 15 a czasem 7 min i 200 albo 300 zl do portfela z roznych dziedzin medycyny nie tylko estetycznej.

Edytowane przez natalia19
Czas edycji: 2013-06-11 o 13:04
natalia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-13, 08:13   #158
naturellka
Przyczajenie
 
Avatar naturellka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 17
Dot.: efekty po ablacyjnym laserze frakcyjnym CO2

Ja następnym tygodniu wybieram się na konsultacje do gabinetu Este we Wro, aby poradzić się w sprawie moich blizn. Ale chyba dopiero na jesień zdecyduję się na zabieg, perspektywa lata bez opalania trochę mnie przeraża
naturellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 12:32   #159
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: laser Fraxel

Odkopuję trochę wątek, bo zaczęłam sie ostatnio interesować tematyką fraxela. Chciałabym sprezentować mojemu mężowi bon na zabieg właśnie tym laserem. Mąż ma blizny potrądzikowe na policzkach i brodzie.. no i właśnie wybrałam już salon w warszawie elite na pereca,bo miałam już styczność z paniami z tego salonu i byłam zadowolona, tylko się trochę wacham, czy aby to jest zabieg skierowany do mężczyzn? żeby się głupio nie czuł.. co sądzicie?
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 20:10   #160
natalia19
Raczkowanie
 
Avatar natalia19
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 96
Dot.: efekty po ablacyjnym laserze frakcyjnym CO2

Ja twarzy i tak nigdy nie opalam jedynie ciało, więc mi tam to rybka , ale do rzeczy w poniedziałek mialam zabieg, dzis czwartek bylam na kontroli, sam doktor powiedzial, ze spodziewal sie, ze bede gorzej wygladac bo jak mowil niezle mi dal popalic zwlaszcza po polikach, gdzie mialam najwiecej blizn, narazie lekko opuchnieta jeszcze jestem, ale pewnie dla tego , że jest cieplo. Zobaczymy jutro no i rano jak i teraz jestem czerwono purpurowa trochę, ale w porownaniu do pierwszych trzed dni, to i tak jest progres hehe .
natalia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 07:55   #161
niepoprawna10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 436
Dot.: efekty po ablacyjnym laserze frakcyjnym CO2

Natalia19, mogłabyś napisać jakie witaminy /leki przyjmujesz i w jakim konkretnie celu ?
Pozdrawiam
niepoprawna10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-14, 17:25   #162
agison
Zakorzenienie
 
Avatar agison
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 7 112
Dot.: laser Fraxel

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Odkopuję trochę wątek, bo zaczęłam sie ostatnio interesować tematyką fraxela. Chciałabym sprezentować mojemu mężowi bon na zabieg właśnie tym laserem. Mąż ma blizny potrądzikowe na policzkach i brodzie.. no i właśnie wybrałam już salon w warszawie elite na pereca,bo miałam już styczność z paniami z tego salonu i byłam zadowolona, tylko się trochę wacham, czy aby to jest zabieg skierowany do mężczyzn? żeby się głupio nie czuł.. co sądzicie?
chyba Ty najlepiej znasz swojego mężczyznę i na tej podstawie możesz orzec czy będzie się czuł głupio, czy nie teoretycznie to zabieg dla obu 'pci' i mężczyzna nie ma powodu żeby się wstydzić, bo niby czego? botoxem też faceci się ostrzykują, coraz częściej
__________________
Silence, silence and fire
They call me, they make me desire
Everlasting desire in me ...


!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 09:22   #163
natalia19
Raczkowanie
 
Avatar natalia19
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 96
Dot.: efekty po ablacyjnym laserze frakcyjnym CO2

Chyba w takim, zeby skóra mi szybciej doszła do siebie i była odżywiona, nawilzona i pobudzona do szybszej regeneracji. Po wyjściu z kliniki dostałam gaziki z solą fizjologiczna i rękawiczki i masc solcoseryl na twarz. Z witamin to a+e, b2, b6, pp, zincas forte, a no i miałam antybiotyk przez 3 dni po zabiegu sumamed i profilaktycznie dwa dni przed i po zabiegu tez brałam heviran , zeby opryszki nie dostać. Twarz myślałam, ze dziś podklad naloze, ale chyba jeszcze dziś ja oszczedze bo ciut opuchlizna jest no a zaczerwienienie niestety bedzie sie jeszcze trochę utrzymywać. Teraz juz nic nie biorę tzn ide właśnie bo witamine c do apteki i wapno, zeby resztki tej opuchlizny ze mnie zeszły.

Edytowane przez natalia19
Czas edycji: 2013-06-15 o 09:27
natalia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 09:56   #164
niepoprawna10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 436
Dot.: efekty po ablacyjnym laserze frakcyjnym CO2

Dziękuję za szczegółową odpowiedź

Jest szansa na fotorelację ?

Pozdrawiam
niepoprawna10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 09:16   #165
naturellka
Przyczajenie
 
Avatar naturellka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 17
Dot.: efekty po ablacyjnym laserze frakcyjnym CO2

Za mną też już wizyta w este. Tak jak pisałam, dopiero po wakacjach zdecyduję się na zabieg, lekarka tak też mi sugerowała podczas wizyty. określiła, że około 4 sesji będzie potrzebnych, aby skutecznie pozbyć się tych blizn. Zatem od dziś odkładam kasę
naturellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 12:42   #166
zabiegowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 32
Dot.: laser Fraxel

jeżeli ktoś obawia się ablacji skóry (obrzęk, opuchlizna, podziurkowana skóra, strupki i siedzenie w domu) to na rynku medycyny estetycznej są też lasery nieablacyjne - działają we wnętrzu skóry mijając naskórek. Skóra od wewnątrz przebudowywuje się a z zewnątrz złuszcza w bardzo delikatny sposób - oczywiście nie opalamy się przy tych zabiegach no SŁÓŃCE niszczy włókna kolagenowe (m.in) poszukajcie u siebie na rynku urządzenia medycznego palomar lux1540, oferta cenowa nie jest zła - w porównaniu z tradycyjnym laserem frakcyjnym. Medycyna idzie do przodu i przy tych "mało'inwazyjnych" zabiegach nie trzeba się chować przed światem
zabiegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 16:58   #167
smilee_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: gdzieś w polsce ;)
Wiadomości: 15
Dot.: efekty po ablacyjnym laserze frakcyjnym CO2

Summamed i heviran też bralam a po laserze dodatkowo maśc alantan bodajze, ja jestem praiwe 3 miesiące po zabiegu i dopiero jakiś tam efekt widzę, więc musisz jeszcze poczekac, mnei nachodziły nawet myśli, że to nic nie dało i że nic nie da. No ale mam nadzieje, ze jeszcze przez kolejne 3 misiące będzie się nadal poprawiac.Lekarz mówił, że będą się wypełniac do 6 miesięcy(nowy kolagen tyle sie wypełnia). Ja dodatkowo idę sobię dla lepszego efektu w połowie lipca(wiem słońce, ale i tak na słońce wychodzić nie będę więc nie dbam o to że to lato) na piling pirogronowy który wygładza dodatkowo blizny i bardzo rozjasnia po miesiącu wszelkie plakmi czy posłoneczne czy pozapalne, wiem bo miałam w zeszłym roku, dla mnie rewelacja.A moje planki pozapalne jeszcze po laserze się do końca nie zagoiły więc myślę, ze pirogron zrobi swoje za miesiąc
smilee_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 21:30   #168
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: laser Fraxel

Tak się czaiłam że mi promocja uciekła hm.. ale masz rację faceci latają do kosmetyczek, manicurzystek itp a ja się tu cykam. W sumie tż sam mi mówił że trzeba coś z tym zrobić. No ale teraz chyba to poczekam na jakieś listopadowe promocje w Elite bo chyba nie można robić zabiegów w upały?
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 09:39   #169
naturellka
Przyczajenie
 
Avatar naturellka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 17
Dot.: efekty po ablacyjnym laserze frakcyjnym CO2 - laser pixel

smilee_91 - mnie to samo lekarz mówił o kolagenie - do 6 miesięcy może trwać regeneracja po zabiegu. Zatem trzeba się nastawić i nie spinać, że od razu nie ma efektów.
naturellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-06, 16:28   #170
patiangel
Raczkowanie
 
Avatar patiangel
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Dot.: efekty po ablacyjnym laserze frakcyjnym CO2

Ja jestem półtora miesiąca po laserze CO2RE - buzia wygląda naprawdę młodziej jest rozświetlona, jednolita i wygląda na wypoczętą. Jeżeli chodzi o blizny to jeszcze się nie wyrównały (cały czas czekam na efekt)...
patiangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 12:12   #171
naturellka
Przyczajenie
 
Avatar naturellka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 17
Dot.: efekty po ablacyjnym laserze frakcyjnym CO2

Cytat:
Napisane przez patiangel Pokaż wiadomość
Ja jestem półtora miesiąca po laserze CO2RE - buzia wygląda naprawdę młodziej jest rozświetlona, jednolita i wygląda na wypoczętą. Jeżeli chodzi o blizny to jeszcze się nie wyrównały (cały czas czekam na efekt)...
A ile zabiegów masz już za sobą?
naturellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 17:13   #172
smilee_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: gdzieś w polsce ;)
Wiadomości: 15
Dot.: efekty po ablacyjnym laserze frakcyjnym CO2

naturellka, Ile Ty jesteś po zabiegu? i jaką widzisz poprawę? Jesli lekarz mówić że 6 miesięcy skóra siębedzie regenerować i ten kolagen wypełniać to, przede mną jeszcze 3 miesiące gojenia tak? Na to wychodzi i mam nadzieje, że z każdym tygodniem bedzie lepiej
smilee_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 09:21   #173
naturellka
Przyczajenie
 
Avatar naturellka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 17
Dot.: efekty po ablacyjnym laserze frakcyjnym CO2

Ja jeszcze nie miałam zabiegów... Dopiero na jesień planuję, bo póki co słońce i lato sprawiają, że odkładam je na październik.
naturellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 20:26   #174
Carrie:)
Rozeznanie
 
Avatar Carrie:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 789
Dot.: efekty po ablacyjnym laserze frakcyjnym CO2

hej dziewczyny, przyłaczam się do rozmowy. Na początku maja miałam robiony zabieg laserem Mosaic eCO2 na blizny potrądzikowe (nazywam go laserem rzeźnikiem) Przez tydzień byłam niewyjściowa, najpierw krew, osocze, strupki. Po tygodniu wszystko zeszlo, blizny się splycily, buzia rozjaśnila, nawet naczynka po pewnym czasie się wzmocnily. Dwa tygodnie temu zdecydowalam się na kolejny laser - Fraxel Re:store (pani doktor poradziła mi, że najlepsze rezultaty przynosza terapie łączone różnymi laserami) I po tym laserze jestem zachwycona! Blizny spłyciły sie jeszcze bardziej (bardziej spektakularnie niż po eCO2) Myślę, że jeszcze jeden/dwa zabiegi Fraxelem i osiągnę satysfakcjonujace rezultaty
__________________
'I like my money right where I can see it ... hangin' in my closet'
Carrie:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 13:39   #175
patiangel
Raczkowanie
 
Avatar patiangel
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Dot.: efekty po ablacyjnym laserze frakcyjnym CO2

Cytat:
Napisane przez naturellka Pokaż wiadomość
A ile zabiegów masz już za sobą?

Jestem po jednym zabiegu... Ten laser CO2RE nie robi się seriami tylko raz, można go powtórzyć po roku...
patiangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 13:20   #176
martynka18__
Raczkowanie
 
Avatar martynka18__
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: USA / UK / PL
Wiadomości: 397
GG do martynka18__ Send a message via Skype™ to martynka18__
Dot.: laser Fraxel

W klinice w Poznaniu za 2500zł oferują taki zabieg:
- mechaniczne złuszczenie: mikrodermabrazja diamentowa
- znieczulenie maścią EMLA;
- podwójny zabieg chirurgii laserowej laserem CO2, czyli frakcjonowanie - parametry są dobierane indywidualnie do potrzeb pacjenta - inne w przypadku blizn, rozstępów, a inne w przypadku odmładzania i inne w przypadku walki z trądzikiem;
- maska osoczowa;
- maska tretinoinowa;
- Regeneris - w miarę potrzeb - ostrzykiwanie blizn, zmarszczek, etc. ok. 6 cm3 preparatu ;
- 2-ga maska osoczowa;
- aplikacja kremu pozabiegowego;
- aplikacja kremu z filtrem UV;
- ponadto pacjent otrzymuje preparaty do pielęgnacji domowej i suplementy mające na celu lepszą regenerację skóry,a także leki zapobiegające ewentualnej infekcji opryszczce;
- bezpłatne kontrole.


Co o tym myślicie?
Na stan mojej skóry nawet nie mam nazwy. Jest strasznie, było jeszcze gorzej. Blizny i czerwone plamy (na mojej jaśniutkiej cerze wygląda to masakrycznie) po gronkowcu na całej buzi. Kilka miesięcy dosłownie wyjęte z życiorysu. Dlatego teraz szukam sposobu na powrót mojej skóry do stanu "używalności" i cena dla mnie nie gra roli.
Zdecydować się na taki dość hardcorowy zabieg czy wybrać pojedyńczy zabieg fraxelem?

Edytowane przez martynka18__
Czas edycji: 2013-08-07 o 13:22 Powód: zdublowany post
martynka18__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 19:21   #177
fanstyle
Zakorzenienie
 
Avatar fanstyle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 917
Dot.: Laser FRAKCYJNY na twarz - działanie, koszt

Witajcie, podbijam wątek.

Moja młodsza siostra, gdy miała roczek ściągnęła na siebie z szafki wrzącą kawę. Był przeszczep, długotrwałe leczenie maściami, plastrami, ubrankiem specjalnym, jedna spora blizna pozostała.
Chciałabym dowiedzieć się jaki byłby orientacyjny koszt likwidacji takiej blizny: zaczyna się ona na podbródku, występuje na szyi, lekko na ramieniu i odrobinę na klatce piersiowej, jest dość spora. Poza kosztem zabiegu chciałabym zapytać jaki jest czas gojenia się i koszta dodatkowe w postaci maści itp. Chodzi oczywiście o orientacyjny koszt, chciałabym za 4 lata, w ramach prezentu na 18stke dla niej zafundować taką operację, prawdopodobnie z resztą rodziny.
fanstyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 15:26   #178
4fairy4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 9
Dot.: Laser FRAKCYJNY na twarz - działanie, koszt

Poniżej są orientacyjne ceny zabiegu laserem CO2 (firmy LUTRONIC) w salonie w Rzeszowie.

SZYJA 400-600
DEKOLT 500-700
BLIZNA WYCENA INDYWIDUALNA OD 100

Jeżeli chodzi o kremy itp. to ja po zabiegu używałam:
- krem AVENE cicalfalte (cena w sklepie internetowym to ok. 40 zł),
- żel do mycia twarzy i ciała Ulga z Ziaji (ok. 10 zł),
- krem z fitrem SPF 30 lub SPF 50 (ok. 50 zł w zależności od firmy).

W moim przypadku po 8 dniach zeszły wszystkie strupki i od tego momentu mogłam normalnie funkcjonować. Z tym ze jak byłam w domu to smarowałam obficie skórę kremem, a jak gdzieś wychodziłam to używałam kremu z filtrem i chowałam się przed słońcem.
4fairy4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 17:30   #179
agnesgabi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 8
Dot.: laser Fraxel

Witam ,ja miałam dość spore blizny potrądzikowe na twarzy.Zdecydowałam się na zabieg laserem w klinice beaytymed u dr mirackiego .Nie powiem , zabieg malo przyjemny ,a po nim mocno się łuszczyłam .Ale po kilku zabiegach ( 1 raz w miesiącu ) moje blizny bardzo się spłyciły i efekt mi się podoba. Myślę, że warto było w szczególności że zabieg był wykonany naprawdę profesjonalnie i pewną ręką .Polecam
agnesgabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 07:12   #180
Kati21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Angry Dot.: efekty po ablacyjnym laserze frakcyjnym CO2

Witam. Wczoraj wieczorem miałam zabieg laserem ablacyjnym na całą twarz, teraz jestem 12 godzin po i wyglądam strasznie.
Nie jestem bardzo opuchnięta ale za to cała w krwawe kropki, przez noc trochę krwi sączyło mi się z twarzy więc poduszka również czerwona.
Ale na szczęście nie boli i nie piecze. Na pewno nikomu się dzisiaj nie pokażę na oczy.
Kati21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-08 13:28:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.