Czy jest coś ciekawego w Ciechocinku?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-03, 17:37   #1
chomik13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 33

Czy jest coś ciekawego w Ciechocinku?!


Znajomi zaprosili mnie do Ciechocinka I zastanawiam się czy jechać...jak coś wiecie o jego atrakcjach to piszcie
chomik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 08:38   #2
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: Czy jest coś ciekawego s Ciechocinku?!

Mój znajomy całkiem niedawno został wysłany tam na kurs no i gdyby nie to, że mieli zapełniony czas od rana do wieczora zajęciami, nauką to mówi, że by się tam zanudzili.
Tzn podobno owszem, można pochodzić, pospacerować,ale to mała mieścina więc wiele czasu Ci to nie zajmie. Wieczorem jak chjcieli wyskoczyć na piwo to o 22 zamykali praktycznie wszystkie lokale. Zresztą średnia wieku osób, które tam spotykali to było mniej więcej 60.

Nie piszę z własnego doświadczenia, nie byłam tam więc nie wiem jak jest.
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 21:44   #3
derTod
Raczkowanie
 
Avatar derTod
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 92
Dot.: Czy jest coś ciekawego s Ciechocinku?!

Byłam w Ciechocinku i sam Ciechocinek jeśli lubi się siedzieć przy tężniach, czy spacerować po parku to jest fajny. Można ewentualnie nad Wisłę sobie zrobić pieszy wypad. W okolicach raczej będzie dużo ciekawszych rzeczy. Zawsze można pociągiem sobie do Torunia pojechać, a w Toruniu to już więcej do zwiedzania. Także jeśli Twoi znajomi jadą do Ciechocinka to nie sądzę, że planują siedzenie tylko w jednym miejscu. Zresztą z dobrze dobranymi znajomymi wszędzie można się dobrze bawić. Ciechocinek rzeczywiście kojarzy się ze starszymi ludźmi, ale młodych też tam widać

A puby, bary, restauracje, gdzie można się napić i dobrze zjeść, nawet w miarę dobrych cenach jest mnóstwo i z tego co pamiętam to dużo było otwartych do późnych godzin, a byłam w tamtym roku.

Przejrzyj na necie co można robić w okolicach Ciechocinka, bo jeśli Twoi znajomi chcą siedzieć tylko w Ciechocinku to zależy ile dni, bo w końcu się może znudzić. Mimo, że park duży jest i piękny to ileż można na ławce siedzieć i patrzeć na fontanny a dla zdrwotności tężnie polecam i do opalania, w gorące słoneczne dni mnóstwo ludzi tam korzysta ze słońca a pomiędzy tężniami pizzeria u Tomaszka, co by za daleko nie trzeba było iść za jedzeniem
derTod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 14:17   #4
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Czy jest coś ciekawego s Ciechocinku?!

Oj tak pizzeria u Tomaszka pyszna pizza ale tylko w sezonie , ja własnie mam jechać do Ciechocinka na rocznicę pierwszego roku z Tż , wcześniej oczywiście byłam juz kilka razy fajne miasteczko no i tężnie "dla zdrowotności"
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 16:04   #5
goplaneczka
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad Wisły
Wiadomości: 72
Dot.: Czy jest coś ciekawego s Ciechocinku?!

mieszkam w pobliżu i sam Ciechocinek na pobyt to jest uroczy na jeden, dwa dni. Chyba, że lubi się klimat uzdrowiskowy i zamierza spacerować i wypoczywać w 100%- do tego nadaje się idealnie. Głownymi atrakcjami są tężnie, fontanna Jasia i Małgosi, co to szczęście w miłości przynosi, parki.
Ja też proponuję wypad do Torunia- Ciechocinek jest z nim dobrze skomunikowany, to jakieś 30 km. A sam Toruń po pierwsze ma tańsze od Ciechocinka bary i restauracje, do tego starówka jest perełką architektoniczną.
W Toruniu proponuję zajrzeć do: Domu Kopernika, na Zamek Krzyżacki, Muzeum Regionalnego oraz pospacerować po Bulwarze i starówce. Jest też minizoo, centrum sztuki współczesnej
goplaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 18:52   #6
derTod
Raczkowanie
 
Avatar derTod
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 92
Dot.: Czy jest coś ciekawego s Ciechocinku?!

no tak i właśnie dopiero teraz zauważyłam, że dałam odpowiedź na post z października 2009 ma się ten refleks

ale przynajmniej Ciechocinek opisany :P może się komuś przydało

a w toruniu starówka, oj popieram jak najbardziej
__________________
Kommt zu mir in mein dunkles Reich...
derTod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 13:43   #7
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Czy jest coś ciekawego s Ciechocinku?!

polecacie jakieś kwatery? Interesuje mnie pokój z łazienką, ale coś poleconego
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.