Co podoba się Panom ? ; .> - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-29, 12:30   #121
CaTe18
Raczkowanie
 
Avatar CaTe18
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
GG do CaTe18
Dot.: Co podoba się Panom ? ; .>

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Zadziwia mnie 1 fakt - faceci, nawet ci hc, którzy nie zwracają uwagi na konwenanse, sami nosząc się bardzo oryginalnie, twierdząc, że nie lubią "plastikowych panienek", to swoją kobietę i tak wolą w wydaniu bardziej sexy..Nie zawsze szybko się do tego przyznają, ale tak jest.. Tu im niby glany i bojówki nie przeszkadzają, ale wystarczy założyć obcisłą sukienkę i od razu widać reakcję..
Typowa męska obłuda,mój Tż zawsze twierdził,że kobiety z przydymionymi oczyma i eyelinerem przypominają mu gorące 14-stki z niebezpiecznych dzielnic śląskich miast,zresztą podzielam jego zdanie,ostatnio jednak bardzo zapatrzył się na dziewczyna,która oprócz takiego makijażu miała na sobie azurowe rajstopy i krótkie szorty(na dworze +7)Świadczy to chyba tylko o tym,że faceci mają rozdwojenie jazni...
__________________
Uwielbiam złudzenia,które kiedyś miałam
CaTe18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 14:48   #122
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Co podoba się Panom ? ; .>

Mój sie otwarcie przyznał, że kręcą go mocne makijaże, właśnie przydymione oczy, wykonane kholem i obcisłe ciuszki, pokazywanie nóg, obcasy. Z tego co wiem, większość znanych mi panów to kręci choc tak jak mówicie, często zaprzeczają. Czasem tylko spassuja i westchną za jakimś "obiektem". Później w szczerej rozmowie wychodzi, że jednak to ich to kręci erotycznie... Pisałam o tym chyba w innym wątku, ale dziewczyny fuknęły na mnie, że to nieprawda i panowie lubią naturalność.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 16:25   #123
Justa30_1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: z wnętrza
Wiadomości: 345
Dot.: Co podoba się Panom ? ; .>

a co tam stroj byle "pupa" sie krecila to juz ich rajcuje i odprowadzaja szanowną "pupę" wzrokiem az pod sam dom. Ach jacy dzentelmeni
__________________
"co by nie napisać zawsze to będą tylko słowa"
Justa30_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 20:03   #124
dziwoląg
Przyczajenie
 
Avatar dziwoląg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Co podoba się Panom ? ; .>

podoba się jak kobitka dobrą pupę ma i ją se podkresli np. latexem. to lubiem. jeszcze lubiem dobre piersie, takie kulki tez w czyms obcisłym, nie? [edytowane przez Meariel- to forum nazywa się MODA a nie SEKS] Lubimy tyz, jak widac majtki np. a w autobusie. fajnie tez jak pada deszcz a laska ma biała bluzke bez stanika co by sutki widac. mniam. oprócz tego wysoko cenię se jakieś dobre kozaki czy cuś.
__________________
babsztyl miejsce swe znać powinien, hej!

Edytowane przez Meariel
Czas edycji: 2007-11-02 o 19:13 Powód: styl
dziwoląg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 20:08   #125
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Co podoba się Panom ? ; .>

Cytat:
Napisane przez dziwoląg Pokaż wiadomość
podoba się jak kobitka dobrą pupę ma i ją se podkresli np. latexem. to lubiem. jeszcze lubiem dobre piersie, takie kulki tez w czyms obcisłym, nie? [edycja] Lubimy tyz, jak widac majtki np. a w autobusie. fajnie tez jak pada deszcz a laska ma biała bluzke bez stanika co by sutki widac. mniam. oprócz tego wysoko cenię se jakieś dobre kozaki czy cuś.
Kolega dowcip ma przyciężki...

Edytowane przez Meariel
Czas edycji: 2007-11-02 o 19:13
Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 20:14   #126
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: Co podoba się Panom ? ; .>

Pomijam treść, bo tu sporo kolegów się podpisze, ale co do formy..
Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 20:19   #127
dziwoląg
Przyczajenie
 
Avatar dziwoląg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2
Dot.: Co podoba się Panom ? ; .>

Dobra, więc poważnie. Wiadomo, że prącie staje gdy cos jest kształtne i sexy. Mało kogo kręcą panny w puchowym stroju narciarskim z goglami. Powinno widać co sie "bierze" - zarys [najlepiej kształt tyłka i piersi. Do tego oczywiście nogi [mini, tudziez obcisłe spodnie].

I bez histerii.

Czego ten kot tak mryga?!
__________________
babsztyl miejsce swe znać powinien, hej!
dziwoląg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 20:21   #128
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Mój sie otwarcie przyznał, że kręcą go mocne makijaże, właśnie przydymione oczy, wykonane kholem i obcisłe ciuszki, pokazywanie nóg, obcasy. Z tego co wiem, większość znanych mi panów to kręci choc tak jak mówicie, często zaprzeczają. Czasem tylko spassuja i westchną za jakimś "obiektem". Później w szczerej rozmowie wychodzi, że jednak to ich to kręci erotycznie... Pisałam o tym chyba w innym wątku, ale dziewczyny fuknęły na mnie, że to nieprawda i panowie lubią naturalność.
Masz absolutną rację.. Nawet ci outsiderzy często ściemniają o naturalności (nie twierdzę, że lubią 2 cm tapetę..), że wszystko im jedno, co dziewczyna ma na sobie (że niby workowaty sweter i bielizna a la PRL im nie przeszkadza.), etc. Ale jak takiego dociśniesz.. No, to powie to, co ten "dziwoląg".. I nie ma w tym nic złego, bo jesteśmy jednostkami seksualnymi (my - ludzie w ogóle) Tylko po co ta ściema...?

Cytat:
Napisane przez dziwoląg Pokaż wiadomość
Dobra, więc poważnie. Wiadomo, że prącie staje gdy cos jest kształtne i sexy. Mało kogo kręcą panny w puchowym stroju narciarskim z goglami. Powinno widać co sie "bierze" - zarys [najlepiej kształt tyłka i piersi. Do tego oczywiście nogi [mini, tudziez obcisłe spodnie].

I bez histerii.

Czego ten kot tak mryga?!
No właśnie o tym napisałam..
A kot MRUGA.. Oczy go bolą od monitora.. Ile można.?

Edytowane przez Meariel
Czas edycji: 2007-11-02 o 19:14 Powód: post po poscie, prosze uzywac EDYCJI lub MULTICYTOWANIA
Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 23:16   #129
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Co podoba się Panom ? ; .>

Co jak co ale spódniczka, zgrabne nogi, szpilki lub kozaki zawsze ale to zawsze działają na płeć przeciwną.


A pozatym ważne jest żeby pokazywać swoje atuty a zakrywać wady
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 23:34   #130
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Co podoba się Panom ? ; .>

Mężczyźni lubią naturalność? U swoich kobiet - napewno,myślę że ich rozczulają nasze nieumalowane buzie,potargane włosy,naturalny zapach... ale mało który facet się za taką na ulicy obejrzy - obejrzy się za jaką? Wiadomo No i czego tu się dziwić,jakbym była facetem to pewnie robiłabym to samo właściwie robię i tak,mimo że jestem kobietą. Zgrabne odsłonięte nogi,wysokie obcasy,spódniczka,obcisłe spodnie,staranny makijaż,rozpuszczone,lśni ące włosy - to działa na męską wyobraźnię i nie widzę w tym nic złego. Ale hipokryzji nie lubię - mówienia że to się nie podoba a potem wodzenie wzrokiem. Męska hipokryzja denerwuje mnie bardzo.

Swoją drogą,według mnie naturalność nie jest wcale taka fajna... naturalny kolor włosów,zero makijażu? No cóż,niektórym to po prostu nie pasuje.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 00:51   #131
Nicoletta
Zadomowienie
 
Avatar Nicoletta
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 662
GG do Nicoletta
Dot.: Co podoba się Panom ? ; .>

Mój TŻ z kolei nienawidzi kozaków Emu
Określił je jako "pepegi" - nawet nie znałam dawniej tego słowa.
A poza tym nie lubi niczego co jest modne - ani rurek, ani legginsów, krytykuje wszystko dosłownie! (może boi się o ładny wygląd wybranki? )
Za to spódnica jest zdecydowanie mile widziana - u mnie rzadkość
Nicoletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 16:14   #132
firmówka
Raczkowanie
 
Avatar firmówka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 123
GG do firmówka
Dot.: Co podoba się Panom ? ; .>

Heeej

Ja kiedyś wyczytałam w gazecie, że większości podobają się dziewczyny z długimi prostymi włosami, ale też ponad 30% woli kręcone...

Więc jednym słowem, zależy komu chcemy się podobać...
pozdr
__________________
Firmowe rzeczy,
wymiana najchętniej za złotą lub srebrną biżu:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=627275


mój blog <3: www.milovephotography.blogspot.com
firmówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 21:22   #133
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Co podoba się Panom ? ; .>

Mój kolega stwierdził, że spódnice są beznadziejne i lepsze spodnie, bo widać tyłek
a no i chyba zadne buty mu się nie podobają
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 22:15   #134
blau
Rozeznanie
 
Avatar blau
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z Internetu ;))
Wiadomości: 858
Dot.: Co podoba się Panom ? ; .>

Nie wiem co lubią faceci "w ogóle" ale wiem co lubi mój TŻ:
- spódniczki, zwłaszcza do kolan, ew. lekko za kolano, w lecie podoba mu się mini
- nie przepada za rajstopami, no chyba że jest zimno
- jeansy, które ładnie podkreślają pośladki, nogawki długie, raczej nie przepada za 3/4 itp.
- lekko dopasowane bluzeczki, mogą być z dekoltem lub bez
- buty noszę raczej na niskich obcasach więc w to nie ingeruje bo jego zdanie w tym momencie i tak nie miałoby znaczenia, liczy się tylko moja wygoda
- lubi też moją srebrną biżuterię, ciemny makijaż oczu, w lecie bardziej jasne i świetliste kolorki, pomalowane paznokcie (lub po prostu zadbane), zapach moich perfum i rozpuszczone proste, długie włosy.
__________________

68>67>66>65>64>63>62>61>60>59>58>57
Ehhh trzeba wziąć się w garść!
blau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 12:57   #135
Paulacw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: Co podoba się Panom ? ; .>

to zalezy od gustu ;p ale znam dużo facetów którym podoba się gdy dziewczyna ubiera się luźno ;D tzn np ja ubieram się w męskie koszulki i damskie szerokie spodnie ;p pokaze o co mi chodzi np. ubieram sie w taka koszulke -> http://sklep.stoprocent.com/product-...ie-bialy-.html
i takie spodnie ;p ->http://sklep.endorfinajeans.com/prod...nsy-TEKNO.html oni sie strasznie tym jarają ;D
Paulacw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 19:27   #136
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Co podoba się Panom ? ; .>

Moi ex i niektórzy znajomi lubili:
- ciemne, rude lub bardzo jasne włosy, niekoniecznie długie, raczej proste i raczej rozpuszczone
- mocno podkreślone oczy pomalowane na ciemno
- ciemne paznokcie (fiolet, granat, czerń)
- usta pomalowane błyszczykiem lub szminką
- spodnie rurki
- obcisłe t-shirty z nadrukami, obcisłe koszule, czarne marynarki
- delikatną, elegancką biżuterię
- mini! najlepiej czarna lub w kratę, plisowana lub z falbankami
- kabaretki, gorsety, koronkowe rękawiczki etc.
- skórzane płaszcze, kurtki, spodnie
- jeden ex lubił trampki u dziewczyn, większość lubiła balerinki, nie przepadali za wysokimi szpilkami (niskie ok), podobały im się glany
- kolory ubrań: głównie czerń, czasem łączona z bielą i innymi barwami
Więc jednak nie każdy szaleje na widok przecieranych jeansów i ciemnego makijażu, jak i nie każdego odrzuca elegancja i styl retro.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 21:20   #137
CrazyEddie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 18
Dot.: Co podoba się Panom ? ; .>

Cytat:
Napisane przez sisters Pokaż wiadomość
piszcie dziewczyny co Waszym zdaniem podoba sie Panom - i mlodym chlopcom i starszym .. jakie stroje itd. ( bo o charakterze nie bedziemy pisac na forum modowym )
Po sobie widzę, że to się zmienia z wiekiem. Za czasów podstawówki/liceum nie zwracałem uwagi na rodzaj ubrań u dziewczyn - wystarczyło, że dziewczyna jest ładna i ma w miarę dobrze dobrane ubrania - a czy to było na sportowo/elegancko/inaczej - nie miało to większego znaczenia.
Teraz jednak (~25 lat) po prostu nie mogę patrzeć na dziewczyny ubrane w sportowe buty, bądź bluzy (szczególnie z kapturem)...

Uwielbiam za to mini, sukienki, obcisłe spodnie, etc... Poza tym lubię styl elegancki (ale żadne marynarki z poduszeczkami na ramionach a`la pudzian ) i buty na obcasie (płaskie są nieciekawe).

Cytat:
Napisane przez MartuFFFia Pokaż wiadomość
z tego co wiem to panom nie podobaja sie leginsy;]
Jeszcze nie spotkałem faceta, któremu nie podobają się leginsy u kobiet...

No i nie lubię tych paskudnych szponów (tipsy), którymi panie przy kasach wyszarpują drobne z kasy (ale czy to jeszcze wlicza się do tematu?).

Kiedyś popularne były buty z długimi czubkami - od początku mnie odrzucały. Na szczęście dziś już niewiele osób w nich chodzi.

Edytowane przez CrazyEddie
Czas edycji: 2010-06-04 o 22:07
CrazyEddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.