Lubelskie Żonki 2009 - cz.I - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-05, 16:41   #61
iwonka861
Rozeznanie
 
Avatar iwonka861
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 529
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

Marhalczar, gratuluję!!!
Oshinku, na początku przeczytałam,że kąpiel seksualną bierzesz, mam pytanko skąd masz takie dobre przepisy, że Ci wszystko tak super wychodzi???Proszę podpowiedz mi, bo mojemu Tż, po ślubie grozi śmierć głodowa,albo 2 zupy na okrągło, jak sam sobie nie ugotuje, a fakt więcej potrafi, wiadomo, nie chcę w łaski przyszłej teściowej wchodzić
iwonka861 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 16:59   #62
Quillaja
Rozeznanie
 
Avatar Quillaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: ...lublin..
Wiadomości: 642
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

to i ja na sekundkę, coby Waszego wątku nie zaśmiecać..

Cytat:
Napisane przez MAGiALENA Pokaż wiadomość
czekanie na ślub to jeden z najpiękniejszych okresów w zyciu. nie zmarnuj go!
i tego sie trzymajmy oby do 2010

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
Magialena zdjęcia boskie!!! ale Ty młodziuchna, zazdroszczę ..
Magialena, a czy ja mogłabym Ciebie ujrzeć także?


Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
oj my to zanim się starać będziemy to uuuuuuuuuuuu już będziecie na forum Lubelskie Babcie
heheh... jeszcze 1. będziesz

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
a ja bym się z chęcią przepisała na Wasz wątek i do Was dziewuszki, bo jakoś mi tak dziwnie bez Waszych komentarzy. za szybko sie przywiązuję do ludzi, nawet takich wirtualnych dla mnie istotek
i póki co mam ślubowstręt

gratuluję gratuluję i trzymam kciuki.
a we mnie jakoś się instynkt budzi... i w sumie mogłabym już mieć dzidziusia... hehe wiem, że powiecie, że dziwna jestem, jeszcze 24 lata a mi się dzieciaczka zachciewa
Maggie, ja mam tak samo z tą tęsknotą za naszymi żonkami
a co do instynktu... budzi się, budzi
__________________


Quillaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 18:04   #63
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

a to taka mała afirmacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Motto_na_ tydzie?1.jpg (25,7 KB, 35 załadowań)
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukryła ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 18:05   #64
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

Cytat:
Napisane przez iwonka861 Pokaż wiadomość
Marhalczar, gratuluję!!!
Oshinku, na początku przeczytałam,że kąpiel seksualną bierzesz


Cytat:
Napisane przez iwonka861 Pokaż wiadomość
mam pytanko skąd masz takie dobre przepisy, że Ci wszystko tak super wychodzi???Proszę podpowiedz mi, bo mojemu Tż, po ślubie grozi śmierć głodowa,albo 2 zupy na okrągło, jak sam sobie nie ugotuje, a fakt więcej potrafi, wiadomo, nie chcę w łaski przyszłej teściowej wchodzić
Zupki to mi moja mama dyktowała, a ja zapisywałam na kartce co i jak i ile - nawet mi mówiła jak jakie mięso wygląda, bo ja taka niekumata
Ostatnio przepis na lasagnie wzięłam z wizażu także Iwonka nie martw się, powoli każdy się wszystkiego nauczy. A jak ty już teraz zupki robisz, to luuuzikk

U mnie to było tak, że praktycznie nic nie musiałam robić w domu bo mama robiła wszystko a ja jakoś specjalnie sie nie garnęłam do nauki


Cytat:
Napisane przez Quillaja Pokaż wiadomość
Magialena, a czy ja mogłabym Ciebie ujrzeć także?


Maggie, ja mam tak samo z tą tęsknotą za naszymi żonkami
a co do instynktu... budzi się, budzi
Quillajko Magialeny zdjęcia są na tym forum gdzie nasz wątek - Już Po(Owejdź sobie na główną stronę i znajdziesz)


Instynkt się budzi mówisz, heeheheheh.Spoko.
A mój się gdzieś schował, chyba na przekór wszystkim, którzy uważają ze to już najwyższy czas




Diya to twoje motto na dziś
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka



Edytowane przez oshinek
Czas edycji: 2009-09-05 o 18:07
oshinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 18:59   #65
iwonka861
Rozeznanie
 
Avatar iwonka861
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 529
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość

Zupki to mi moja mama dyktowała, a ja zapisywałam na kartce co i jak i ile - nawet mi mówiła jak jakie mięso wygląda, bo ja taka niekumata
Ostatnio przepis na lasagnie wzięłam z wizażu także Iwonka nie martw się, powoli każdy się wszystkiego nauczy. A jak ty już teraz zupki robisz, to luuuzikk

U mnie to było tak, że praktycznie nic nie musiałam robić w domu bo mama robiła wszystko a ja jakoś specjalnie sie nie garnęłam do nauki
Oshinku, ja ze swoją mamą mam tak samo, do tego siostra po szkole gastronomicznej, więc można powiedzieć, że nie dopuszczają mnie do kuchniNigdy im się do garów nie wtrącałam, to teraz mam za swoje, zawsze za to na mojej głowie było sprzątanie.Ja zapisuję sobie wszystko po kolei co ostatnio mi mama dyktuje, na razie 2zupy gotowałam- ogórkową, i kartoflankę z makaronem, no i mielone. Mięsa też nie odróżniam
iwonka861 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 20:45   #66
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość

Maggie pisz z nami kiedy chcesz
dzięki dzięki
Cytat:
Napisane przez Amira_2007 Pokaż wiadomość

Maggie wpadaj do nas, nawet na spotkanie w realu cie zapraszamy, a co tam, że ty jeszcze "nieślubna-żonka". Dojrzewanie do małżeństwa i powiększania rodziny to kwestia indywidualna. Jak tylko są chęci, odpowiedzialny partner i warunki materialne, to nie ma co czekać
miło to czytać tylko nie zapomnijcie

Cytat:
Napisane przez iwonka861 Pokaż wiadomość
Oshinku, ja ze swoją mamą mam tak samo, do tego siostra po szkole gastronomicznej, więc można powiedzieć, że nie dopuszczają mnie do kuchniNigdy im się do garów nie wtrącałam, to teraz mam za swoje, zawsze za to na mojej głowie było sprzątanie.Ja zapisuję sobie wszystko po kolei co ostatnio mi mama dyktuje, na razie 2zupy gotowałam- ogórkową, i kartoflankę z makaronem, no i mielone. Mięsa też nie odróżniam
skąd ja to znam...
od dwóch lat mam mocne postanowienie zwiększenia swej aktywności w kuchni.. na razie na pieczenie ta aktywność jedynie się przekłada
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam

Edytowane przez maggie123
Czas edycji: 2009-09-06 o 12:03
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 21:03   #67
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

Oshinku i jak tam seksy hyhy

ps. powiedz mi rzeczywiście tak tabsy rozwalają organizm? nie brałam, myślałam o tym ale mam na ten temat tylko teoretyczną wiedzę a opinie są sprzeczne.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukryła ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 22:04   #68
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość
Marietko....Ja chyba juz jestem w ciazy...za 2 tyg. mam badania i wizyte u ginekologa....skorzystali smy z pomocy lekarzy .W czwartek zrobiono mi transfer trzech embrionów, teraz musze dbac o siebie, nie moge nic robic do tygodnia....
Jezeli sie powiedzie to moge spodziewac sie 1, 2 lub 3 maluszków ...w tym ostatnim przypadku podobienstwo jest 1%

Pozdrawiam ciebie oraz wszystkie Zonki na watku!!!
Malhalczar tak jak mówiłam Ci już dzisiaj trzymam kciuki o taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaak i to potrójne kciuki:kc iuki: Jak się dzisiaj udało spotkanko/imprezka? No i jak sie czujesz?

Co do instynktu to czy im się jest starszym tym się bardziej odkłada decyzje o fasolce? Wnioskuje to po wypowiedzi Diyi i Oshinka

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
ps. powiedz mi rzeczywiście tak tabsy rozwalają organizm? nie brałam, myślałam o tym ale mam na ten temat tylko teoretyczną wiedzę a opinie są sprzeczne.
Co prawda ja nie oshinek ale się wypowiem Ja brałam i... nigdy więcej. Oczywiście każdy organizm reaguje inaczej ale mój zdecydowanie tego nie znosi. Najgorsze było wieczne rozdrażnienie i uczucie ciągłej "pełności". Ogólnie przez cały cykl czułam się jak dzień przed okresem. I to odziwo raczej nie było niedopasowanie tabletek bo brałam różne Harmonet, Novynette i Yasmin. I po tych ostatnich stwierdziłam że nigdy więcej tego do ust nei wezme. Wahania nastrojów miałam do tego stopnia że mogłam się śmiać a za chwile płakać. Jazdy robiłam swojemu TŻ takie, że napewno zapamięta to do końca życia
Ale tak jak pisałam, każdy organizm reaguje inaczej. Niektóre moje koleżanki są bardzo zadowolone, żadnych skutków ubocznych itd.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Ps. aha i kiedyś się z koleżanką śmiałam, że tabsy są dlatego takie skuteczne, bo się wtedy nie chce
__________________
I'm running from the light, running from the day to night
Miira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 23:00   #69
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość




Zupki to mi moja mama dyktowała, a ja zapisywałam na kartce co i jak i ile - nawet mi mówiła jak jakie mięso wygląda, bo ja taka niekumata
Ostatnio przepis na lasagnie wzięłam z wizażu także Iwonka nie martw się, powoli każdy się wszystkiego nauczy. A jak ty już teraz zupki robisz, to luuuzikk

U mnie to było tak, że praktycznie nic nie musiałam robić w domu bo mama robiła wszystko a ja jakoś specjalnie sie nie garnęłam do nauki




Quillajko Magialeny zdjęcia są na tym forum gdzie nasz wątek - Już Po(Owejdź sobie na główną stronę i znajdziesz)


Instynkt się budzi mówisz, heeheheheh.Spoko.
A mój się gdzieś schował, chyba na przekór wszystkim, którzy uważają ze to już najwyższy czas




Diya to twoje motto na dziś
Cytat:
Napisane przez iwonka861 Pokaż wiadomość
Oshinku, ja ze swoją mamą mam tak samo, do tego siostra po szkole gastronomicznej, więc można powiedzieć, że nie dopuszczają mnie do kuchniNigdy im się do garów nie wtrącałam, to teraz mam za swoje, zawsze za to na mojej głowie było sprzątanie.Ja zapisuję sobie wszystko po kolei co ostatnio mi mama dyktuje, na razie 2zupy gotowałam- ogórkową, i kartoflankę z makaronem, no i mielone. Mięsa też nie odróżniam
witam w klubie
nie mam pojecia jak sie gotuje, aczkolwiek moja Mama wszystkie przepisy mi przedyktowala na kartke na szczescie TZ je to co mu dam cokolwiek by to nie bylo...

Co do dziecka, ja w sumie juz po 30tce... a instynktu jak nie bylo, tak nie ma... no moze jak bylam tak w okolicach 22-24 lata, to bardzo chcialam miec dziecko... teraz mi sie cofnelo TZ tez niekoniecznie sie garnie do posiadania dzieci, wiec nie wiem jak to bedzie.. tak jak u Oshinka chyba - jak bedzie to bedzie, a jak nie bedzie to nie bedzie

A propos tabsow, to ja zawsze bardzo dobrze znosilam wszelkie tabsy, jakichkolwiek bym nie łykała - o wiele lepiej sie czulam niz bez nich.. jednak balam sie ze sobie watrobe rozwale przez brane latami tabsy. Przerzucilam sie na plastry i jest ok wątroba odżyla

bylam dzis na slubie u Małgosibylo bardzo fajnie - tylko raz sie pomylila


dobranoc Dziewczynki
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 05:58   #70
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

Cytat:
Napisane przez Amira_2007 Pokaż wiadomość
Gdzie????? Powiedz zaraz, natychmiast!
powiem Wam, jak się spotkamy na żywo.

Cytat:
Napisane przez Quillaja Pokaż wiadomość
Magialena, a czy ja mogłabym Ciebie ujrzeć także? heheh... jeszcze 1. będziesz
mój wątek ze zdjęciami jest na "już po".

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
witam w klubie
nie mam pojecia jak sie gotuje
w takim razie, nie jestem sama.
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 07:01   #71
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

Ja Ci Miira dam jaka starsza????? mam dopiero 26 lat
I u mnie instynkt jakiś tam jest ale brak środków i w tym moemencie nasza sytuacja jeszcze dłuższy czas nam na to nie pozwoli, ale nie czuje parcia od strony męża więc się nie martwię. Cytując dziewczyny : Jak będzie miało być to będzie... Każdy ma swój czas na wszystko i nikt nie powiedział, że nie można urodzić 1 dziecka mocno po 30, bo dla mnbie to nadal wiek młody i akurat w pełni dojrzały do macierzyństwa.
A jakby co to sobie adoptujemy nastolatka i będę supermłodą mamusią
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukryła ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.

Edytowane przez diya1983
Czas edycji: 2009-09-06 o 09:53
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 10:42   #72
Amira_2007
Rozeznanie
 
Avatar Amira_2007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 914
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
Ja Ci Miira dam jaka starsza????? mam dopiero 26 lat
I u mnie instynkt jakiś tam jest ale brak środków i w tym moemencie nasza sytuacja jeszcze dłuższy czas nam na to nie pozwoli, ale nie czuje parcia od strony męża więc się nie martwię. Cytując dziewczyny : Jak będzie miało być to będzie... Każdy ma swój czas na wszystko i nikt nie powiedział, że nie można urodzić 1 dziecka mocno po 30, bo dla mnbie to nadal wiek młody i akurat w pełni dojrzały do macierzyństwa.
A jakby co to sobie adoptujemy nastolatka i będę supermłodą mamusią
Najlepiej przystojnego 17to latka Dzieki za priva, czekam na ciąg dalszy.
Amira_2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 10:50   #73
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

dżem dobry

Dijaskq kochany, dzieki za privka

ale zimno dzis brrrrrr
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 11:25   #74
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

Nio mnie już Mężuś rozgrzał i chodzę jak po plaży nudystów zimno mi nie dokucza

Amirka Ty mnie tu 17-latkami nie kuś
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukryła ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 11:50   #75
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
Oshinku i jak tam seksy hyhy

ps. powiedz mi rzeczywiście tak tabsy rozwalają organizm? nie brałam, myślałam o tym ale mam na ten temat tylko teoretyczną wiedzę a opinie są sprzeczne.


Co do tabsów to ja je brałam tylko 6m-cy, ale nie chce ich więcej
Tylko obawiam się, że lekarz jak mu powiem, że nie chcę zajść w ciążę(bo na ostatniej wizycie chyba tak założył, że jak jestem po ślubie i mam 29 lat to jest to oczywista oczywistość ) to każe mi znów brać, asekuracyjnie, żeby znów jakaś torbiel się do mnie nie przyczepiła tyle że to bez sensu - a jak urodzę dziecko to co później mam asekuracyjnie do menopauzy brać tabsy porąbane to wszystko.


Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
Co do instynktu to czy im się jest starszym tym się bardziej odkłada decyzje o fasolce? Wnioskuje to po wypowiedzi Diyi i Oshinka
Mirra u mnie to jest na zasadzie, że jak słyszę dookoła że już powinnam miec dzieckko, bo jak to ile mam lat itd. to włącza mi się mechanizm obronny i odechciewa mi się na przekór wszystkim - im bardziej jestem namawiana ttym mniej mi się chce. Tak samo bylo ze ślubem - im częściej słyszałam, że muszę wyjść za mąż tym dłużej to trwało



Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
Co prawda ja nie oshinek ale się wypowiem Ja brałam i... nigdy więcej. Oczywiście każdy organizm reaguje inaczej ale mój zdecydowanie tego nie znosi. Najgorsze było wieczne rozdrażnienie i uczucie ciągłej "pełności". Ogólnie przez cały cykl czułam się jak dzień przed okresem. I to odziwo raczej nie było niedopasowanie tabletek bo brałam różne Harmonet, Novynette i Yasmin. I po tych ostatnich stwierdziłam że nigdy więcej tego do ust nei wezme. Wahania nastrojów miałam do tego stopnia że mogłam się śmiać a za chwile płakać. Jazdy robiłam swojemu TŻ takie, że napewno zapamięta to do końca życia
Ale tak jak pisałam, każdy organizm reaguje inaczej. Niektóre moje koleżanki są bardzo zadowolone, żadnych skutków ubocznych itd.

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Ps. aha i kiedyś się z koleżanką śmiałam, że tabsy są dlatego takie skuteczne, bo się wtedy nie chce
Podpisuję się pod wszystkm - ja też miałam wahania nastrojów -nie wiem jak TŻ to wytrzymał, zwłaszcza że taby brałam w okresie przygotowań ślubno-weselnych więc wszystko było spotęgowane do granic.


Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Co do dziecka, ja w sumie juz po 30tce... a instynktu jak nie bylo, tak nie ma... no moze jak bylam tak w okolicach 22-24 lata, to bardzo chcialam miec dziecko... teraz mi sie cofnelo TZ tez niekoniecznie sie garnie do posiadania dzieci, wiec nie wiem jak to bedzie.. tak jak u Oshinka chyba - jak bedzie to bedzie, a jak nie bedzie to nie bedzie

A propos tabsow, to ja zawsze bardzo dobrze znosilam wszelkie tabsy, jakichkolwiek bym nie łykała - o wiele lepiej sie czulam niz bez nich.. jednak balam sie ze sobie watrobe rozwale przez brane latami tabsy. Przerzucilam sie na plastry i jest ok wątroba odżyla
Elizka ja miałam podobnie -też w okolicach 24-25 lat pojawił mi się instynkt, a teraz jak pomyślę o dziecku to



Diyyaaaaa rewelacyjna relacja, uśmiałam się
Część weselna będzie pewnie jeszcze lepsza
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 12:20   #76
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
Nio mnie już Mężuś rozgrzał i chodzę jak po plaży nudystów zimno mi nie dokucza
to pewnie się na tej plaży spotkamy. u nas tak samo gorrrąco było.
wstalismy tylko śniadanie zjeść, ja potem znów weszłam do łóżka, a mąż "na komputerze siedział" - w jakieś wyścigi mu się zachciało zagrać. i sama też chciałam spróbować. nago grałam.

Boże, dziewczyny ja Wam zapomniałam o czymś opowiedzieć!!!
co ja zrobiłam na naszym weselu!!!
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 12:55   #77
Lipczonek
Raczkowanie
 
Avatar Lipczonek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 137
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

Dziewczynki tęskno za Wami! już się złapałam na tym, że najpierw włączam Wasz wątek a dopiero później LPM
Eh...jeszcze 251 dni i dołączam hahahaha

Cytat:
Napisane przez iwonka861 Pokaż wiadomość
Oshinku,mam pytanko skąd masz takie dobre przepisy, że Ci wszystko tak super wychodzi???Proszę podpowiedz mi, bo mojemu Tż, po ślubie grozi śmierć głodowa,albo 2 zupy na okrągło, jak sam sobie nie ugotuje, a fakt więcej potrafi, wiadomo, nie chcę w łaski przyszłej teściowej wchodzić
To tak jak u mnie Z tym, że ja wszystiego się "tykam" poza zupami Ale to akurat mój TŻ umie Widzę, że u dużej części dziewczyn jest tak jak u mnie: ja i matka w kuchni, to o 1 osobę za dużo! Mój zapał kończy się w momencie, gdy moja mama zabiera mi łyżkę z ręki, żeby mi niby pkazać jak to się robie i traktuje mnie conajmniej jak niepełnosprytną nic mnie bardziej z równowagi nie wyprowadza! I jak tu człowiek ma się nauczyć gotować?!

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
a to taka mała afirmacja
Hahahaha...taki mam plan na dzisiaj

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
Malhalczar tak jak mówiłam Ci już dzisiaj trzymam kciuki o taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaak i to potrójne kciuki. Jak się dzisiaj udało spotkanko/imprezka? No i jak sie czujesz?

Co do instynktu to czy im się jest starszym tym się bardziej odkłada decyzje o fasolce? Wnioskuje to po wypowiedzi Diyi i Oshinka

Co prawda ja nie oshinek ale się wypowiem Ja brałam i... nigdy więcej. Oczywiście każdy organizm reaguje inaczej ale mój zdecydowanie tego nie znosi. Najgorsze było wieczne rozdrażnienie i uczucie ciągłej "pełności". Ogólnie przez cały cykl czułam się jak dzień przed okresem. I to odziwo raczej nie było niedopasowanie tabletek bo brałam różne Harmonet, Novynette i Yasmin. I po tych ostatnich stwierdziłam że nigdy więcej tego do ust nei wezme. Wahania nastrojów miałam do tego stopnia że mogłam się śmiać a za chwile płakać. Jazdy robiłam swojemu TŻ takie, że napewno zapamięta to do końca życia
Ale tak jak pisałam, każdy organizm reaguje inaczej. Niektóre moje koleżanki są bardzo zadowolone, żadnych skutków ubocznych itd.


Zgadzam się z Mirą w 100% ja brałam jako pomoc w wyleczeniu trądziku i myślałam, że pozabijam wszystkich wokoło! A TŻ był zawsze pod ręką, więc obrywał najmocniej (nie wiem jak on to przetrwał-chwała mu za to ) ja bym sobie sama w gębę dała!
Ale to, co tabsy robią z organizmem, jest straszne! Mówię tu o sobie oczywiście. Jako osoba, która robiła często ok 13 km dziennie- codziennie pieszo, przy braniu tabsów po 1 km musiałam robić przewy i siadać gdzie popadnie, bo nie mogłam nogami przebierać To mineło po 1-2 miesiącach ale zapamiętam to na długo!


Cytat:
Ps. aha i kiedyś się z koleżanką śmiałam, że tabsy są dlatego takie skuteczne, bo się wtedy nie chce
Potwierdzam! <-- zakochałam się w tej emotince!

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
witam w klubie
nie mam pojecia jak sie gotuje, aczkolwiek moja Mama wszystkie przepisy mi przedyktowala na kartke na szczescie TZ je to co mu dam cokolwiek by to nie bylo...

bylam dzis na slubie u Małgosibylo bardzo fajnie - tylko raz sie pomylila
Hahaha...ciekawe, w którym momencie. Byle nie w tym ze starego podpisu Dyiuska

Cytat:
Napisane przez diya1983 Pokaż wiadomość
Nio mnie już Mężuś rozgrzał i chodzę jak po plaży nudystów zimno mi nie dokucza
oj dzieje się u Was, dzieje!


Marhalczar!!! Baaaaaardzo mocno będę trzymać
kciuki

Pozdrawiam Was Żonki niedzielnie
__________________
15.05.2010 Pani Serkowa!!!
15.05.2011 Mamusia

Edytowane przez Lipczonek
Czas edycji: 2009-09-06 o 12:57
Lipczonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 13:14   #78
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

No ttttto ja zapodałam 2 cześć, teraz Lipczonku spokój bo mężuś ma migrenę od nadmiaru witaminy Sssssssssssssss
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukryła ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 14:43   #79
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

Diya nie miałam na myśli, że jesteś stara ale nieważne
Relacja rewelacja... tak jak myślałam, niektóre momenty PEREŁKI można się nieźle uśmiać

A mnie dziś wzieło na placki ziemniaczane... robie robie robie usmażyłam połowę, spróbowałam ze dwa i stwierdziłam, że jednak nie będę jeść bo to sam tłuszcz Mój Ukochany doszedł to tego samego wniosku i skończyło się na naleśnikach a placki leżą i tylko nasz cocker spaniel ma nadzieje, że sobie gdzieś pójdziemy i je sobie ściągnie i zje
__________________
I'm running from the light, running from the day to night
Miira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 14:52   #80
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

hmmmmmmmmmmmmm ziemniaczaki mniam pychowo

a relacja chaotyczna trochę ale to co najważniejsze uchwyciłam więcej nie pamiętam hehe
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukryła ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 15:54   #81
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

A, napiszę u Was już teraz

Diyasku, relacja iście w Twoim stylu
Szkoda, że ten jeden element (którego nie nazwę) nawalił.
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 17:52   #82
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

Diya... poprawisz mi humor swoją opowieścią??:prosi :
bo teraz to nic, tylko się chce
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 17:56   #83
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

czy któraś z Was, wczorajsze Panny Młode, jechała do ślubu ciemną skodą superb, która potem stała u mnie pod blokiem na Porębie?
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:02   #84
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

maggie123 poszło a co to za smutka złapałaś?
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukryła ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:04   #85
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
bo teraz to nic, tylko się chce
dlaczego jesteś smutna?
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:12   #86
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

Diyyaaa rewelacja - czytaliśmy z moim TŻem, powiedział, że jesteś za***ista i trzeba z Tobą kiedyś na wódkę się ustawić

popłakaliśmy się, szczególnie z tych 60-latków hukających jak pieprzone sowy ahahahahahahhaha

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
Diya... poprawisz mi humor swoją opowieścią??:prosi :
bo teraz to nic, tylko się chce
Maggie nie wolno się smutkować - zawsze możesz przecież z nami poklikać!!!!!!!!


U nas też wczoraj na kolacyjkę placki ziemniaczane
Dziś też i zaraz filmik

Także do jutra kobitki!!!!
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka



Edytowane przez oshinek
Czas edycji: 2009-09-06 o 18:23
oshinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:14   #87
MAGiALENA
Zakorzenienie
 
Avatar MAGiALENA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 339
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

Cytat:
Napisane przez oshinek Pokaż wiadomość
i zaraz filmik
jaki?
__________________

aniołek Gabrysia/Gabryś: 21.08.2010
Kacperek: 2o.09.2011
MAGiALENA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:26   #88
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

X men

A wczoraj oglądaliśmy zrypany totalnie, straszny horror: Drag me To Hell momentami obrzydliwy, ale ciarryyyyyyy były!!!
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka


oshinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 18:29   #89
diya1983
Zadomowienie
 
Avatar diya1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 1 961
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

To ja ide do Męża, powiem mu, że jestem zaje*ista
A na wódę to dajcie cynk i od razu lecę z TŻ-cikiem
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukryła ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
diya1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-06, 19:03   #90
pokropce
Raczkowanie
 
Avatar pokropce
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 202
Dot.: Lubelskie Żonki 2009 - cz.I

To i ja się do Was zapisze
__________________
Ty i ja, najmniejsze państwo świata.

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090509580413.html
pokropce jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.