jaknajszybciej potrzebna porada !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-22, 16:25   #1
madusia146
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: pisze z domu ;p
Wiadomości: 21

jaknajszybciej potrzebna porada !!!


Hej;] Drogie kolezanki mam klopot ... chciałabym zrobic sobie takie same pasemka jak ma ta dziewczyna ze zdjecia tylko problem jest w tym ze mam ciemno brązowe włosy... dalo by sie jakos uzyskac ten sam efekt ??
__________________
A dream at least will come true... It's all over me
madusia146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 17:06   #2
Albertinho7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Istebna koło Wisły ( małysz i te sprawy:) )
Wiadomości: 88
GG do Albertinho7 Send a message via Skype™ to Albertinho7
Dot.: jaknajszybciej potrzebna porada !!!

Czemu zawsze koleżanki a nie koledzy?;] otóż nie ma problemu wpadnij sam Ci zrobię:P:P jak masz brąz to możesz uzyskać ale bd musiała zrobić dużo jasnych pasemek.. Bo z tego co moje oko tu widzi to też ta laska ma podstawę koloru brąz tylko bardzo dużo pasemek na całej głowie ale patrząc niżej tył ma chyba jeden kolor Normalnie jakbyś miała jasne włosy to trzeba byłoby zrobić pasemka w 2 kolorach brązie i jasnym na przemian z tym że żeby było więcej jasnych jak na tym zdjęciu to 2 pasemka jasne 1 ciemne i tak na zmianę
Albertinho7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 07:49   #3
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: jaknajszybciej potrzebna porada !!!

Wszystko da się zrobić, sama mam ciemno brązowe włosy i kiedyś zdecydowałam się na blond pasemka (niestety).
Od porządanego efektu zależy również to czy masz włosy naturalne czy farbowane. Najlepiej gdyby były naturalne. Bo ściąganie farby bardzo niszczy włosy. U mnie był bardzo duży problem z rozjaśnieniem naturalnych ciemnych...
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 09:36   #4
Albertinho7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Istebna koło Wisły ( małysz i te sprawy:) )
Wiadomości: 88
GG do Albertinho7 Send a message via Skype™ to Albertinho7
Dot.: jaknajszybciej potrzebna porada !!!

heeeh.. jak pisałem w innym poście ten dekoloryzator CO JA POLECAM NIE NISZCZY WŁOSÓW!!!! Więc proszę mi tu ogólnie nie pisać
Albertinho7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 17:11   #5
ozon123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: jaknajszybciej potrzebna porada !!!

A można się dowiedzieć co to za dekoloryzator?Skoro to takie cudo to może i ja się skuszę
ozon123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 20:02   #6
Albertinho7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Istebna koło Wisły ( małysz i te sprawy:) )
Wiadomości: 88
GG do Albertinho7 Send a message via Skype™ to Albertinho7
Dot.: jaknajszybciej potrzebna porada !!!

Cytat:
Napisane przez ozon123 Pokaż wiadomość
A można się dowiedzieć co to za dekoloryzator?Skoro to takie cudo to może i ja się skuszę
podaję co pisałem na innym poście:

Tutaj podaję link do produktu który zawsze używamy. Minus bo wali od niego jak od szamba Ale efekty 100%. Sciąga kolor do podstawy i to nie mówię bajki tylko z polecenia i opini mamy jest to produkt dwufazowy który trzeba wymieszać razem i nalożyć jak zwykła farbę ( dlatego można w domu za grosze a nie za miliony w salonie!! ) zostawić na określony czas i PORZĄDNIE I DOKŁADNIE UMYĆ szamponem oczyszczającym!!! oprócz tego oczywiście nawalić odżywki i zostawić na chwilę żeby dobrze weszło w włosyDzięki mnie zamiast 160 czy 300 zapłacicie krocie a dokładnie za sam ten decolor 22zł + szampon i woda w domu nei ma się czego bać bo to nie jakieś sklepowe byle jakie badziewie że włosy odpadną czy coś

http://www.progress.pl/progress,www,...13,id,165.html

Mam nadzieję że się komuś przyda PS. Instrukcja obsługi na tej stronie też pisze wszystko dokładnie więc bez problemu da rade każdy/każda

Tu jeszcze nazwa dokladna jakby ktoś chcial gdzieś indziej szukać może taniej znajdzie tak pisze na opakowaniu.

Color Remover Professional By Fama

No i musisz trzymać ok. godziny NIE SZKODZI WŁOSOM!!!!
Albertinho7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 03:58   #7
LOVEdaveGAHAN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: jaknajszybciej potrzebna porada !!!

Cytat:
Napisane przez madusia146 Pokaż wiadomość
Hej;] Drogie kolezanki mam klopot ... chciałabym zrobic sobie takie same pasemka jak ma ta dziewczyna ze zdjecia tylko problem jest w tym ze mam ciemno brązowe włosy... dalo by sie jakos uzyskac ten sam efekt ??
Cześć;-) proponuje grzebień do pasemek i rewelacyjny rozjasniacz do włosów LeO za pierwszym razem na brazie bedziesz miała jasny blond,zalezy jaki ton koloru chcesz uzyskac..mozna dostosowacjest .dostepny np na allegro ,ogolnie polecam uzywac profesjoinalnych kosmetyków do włosów zwłaszcza farby itp te dostepne w sklepach nie maja porównania. Tylko widze ze ona ma kilka odcieni czyli taki baleyage...z cieniutkich pasemek.
LOVEdaveGAHAN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 05:22   #8
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: jaknajszybciej potrzebna porada !!!

Cytat:
Napisane przez Albertinho7 Pokaż wiadomość
heeeh.. jak pisałem w innym poście ten dekoloryzator CO JA POLECAM NIE NISZCZY WŁOSÓW!!!! Więc proszę mi tu ogólnie nie pisać
Albercie, bardzo ciekawe jest to co piszesz. Cop takiego ma w składzie ten dekoloryzator, że nie niszczy włosów? Proszę mi jeszcze polecić jakąś dobra farbę do włosów, jeśli taki ekspert z Ciebie Liczę na Ciebie i wierzę na słowo;-))
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 12:52   #9
Albertinho7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Istebna koło Wisły ( małysz i te sprawy:) )
Wiadomości: 88
GG do Albertinho7 Send a message via Skype™ to Albertinho7
Dot.: jaknajszybciej potrzebna porada !!!

Wiesz ja właśnie nie jestem jak połowa a może wszyscy teoretyczną osobą z wiedzą co przeczyta na opisie czy ulotce czy zrobi sobie raz kolor czy dwa... nie wiem co ma za skład piszę Ci co wiem i widzę i mama używa od 10lat i jak piszę i ona mówi że nie niszczy to nie niszczy włosów i to jest potwierdzone praktycznie. Nie napiszę Ci bo znów mądrzejsze osoby które testują na swoich mnie skrytykują.. juz się na forum nie wypowiadam. Jak chcesz coś albo jakąś poradę napisz mi na PW czy coś i Ci chętnie udzielę rady pomocy czy opinii.. Pozdrawiam i żegnam!
Albertinho7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 05:49   #10
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: jaknajszybciej potrzebna porada !!!

Ok, dzięki
PS. NIE MA CO SIĘ ZNIECHĘCAĆ "NIE MIŁYMI" OSOBAMI, JE TRZEBA PO PROSTU IGNOROWAĆ...
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 13:42   #11
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: jaknajszybciej potrzebna porada !!!

Najlepiej iść do fryzjera ale odradzam z tego względu, że ja rónież mam ksztanowy brąz (naturalny kolor włosów) i zamarzył mi się blondzik, który strasznie zniszczył mi włosy. Prawie 2 lata zajęło mi odbudowanie stanu włosów, ale i tak nie są takie jak kiedyś ...
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.