Powiedzcie mi coś... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-24, 17:32   #1
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147

Powiedzcie mi coś...


Dzień dobry w dziele ' Intymnie'.
Prosze o moment uwagi, ew. jakąś radę.
Od dłuższego czasu jestem wciąż sama - właściwie już chyba ze 2 lata Uwierzcie, na dłuższą metę to jest okropne. Chciałabym się wreszcie zakochać w kimś, ale boję się odrzucenia itepe. Zastanawiam się, co jest ze mną nie tak Nie jestem ładna, ale dzięki Wizażowi zmobilizowałam się, żeby zadbać o strój, makijaż, uczesanie ... Moim problemem jest jednak duża wada wzroku, naaaprawdę duża. Do niedawna nosiłam brzydkie, grube szkła, a teraz mam soczewki. Być może za jakiś czas będę mieć operację, ale nie wiadomo czy to polepszy moją sytuację. Zastanawiam się w związku z tym, czy dziewczyna z takim defektem w ogóle może być szczęśliwa w życiu, czy ma prawo się zakochać i żyć jak inni ? Czy jest skazana na samotność i to, żeby wciąż czuć się gorszą ?

Edytowane przez Rockinka
Czas edycji: 2010-03-24 o 17:51
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 17:36   #2
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Po pierwsze zmień czcionkę, bo się to ciężko czyta

Po drugie zakochanie nie przychodzi na zawołanie, trafi Cię jak przyjdzie na to pora, z reguły jest tak wtedy kiedy się przestaje szukać I uwierz, wtedy strach przed odrzuceniem nie będzie miał aż takich wielkich oczu

Po trzecie do miłości ma prawo każdy

Po czwarte to, że się nie zakochałaś póki co, nie znaczy że jesteś gorsza

Bez paniki
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 17:36   #3
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Powiedzcie mi coś...

zmień proszę kolor i czcionkę, bo czytać się tego nie da
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 17:39   #4
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Kochana, ja na jednym oku mam prawie -9 i na co dzień mi to nie przeszkadza, bo noszę soczewki A mam TŻ, przyjaciółkę i wspaniałe życie. Więc nie wiem czym się przejmujesz
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 17:53   #5
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Ile masz tej wady? Ja -7 na jednym oku, -9 na drugim. W niczym mi to nie przeszkadza, zwłaszcza, ze noszę szkła kontaktowe. Nigdy nie czułam się od nikogo gorsza, nigdy nawet nie pomyślalam, że mogę się czuć gorsza, przeciez to jest całkiem normalne, w tych czasach mnóstwo osób ma wadę wzroku... byłam zakompleksiona z różnych powodów, duża pupa, małe piersi, wielkie stopa - ale nigdy wzrok
Zakochałam się bez problemu i z wzajemnością

Więc nie wymyślaj niestworzonych historii i nie szukaj problemu tam, gdzie go nie ma
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 17:56   #6
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Po pierwsze zmień czcionkę, bo się to ciężko czyta

Po drugie zakochanie nie przychodzi na zawołanie, trafi Cię jak przyjdzie na to pora, z reguły jest tak wtedy kiedy się przestaje szukać I uwierz, wtedy strach przed odrzuceniem nie będzie miał aż takich wielkich oczu

Po trzecie do miłości ma prawo każdy

Po czwarte to, że się nie zakochałaś póki co, nie znaczy że jesteś gorsza

Bez paniki

Zakochałam się już kilka razy, ale niestety bez wzajemności raczej Nie szukam, bo przecież nic na siłę Nie wiem, odnoszę wrażenie, że jednak nie każdy ma to prawo
dziękuję za posta *

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
zmień proszę kolor i czcionkę, bo czytać się tego nie da

dobrze, już

Rare Bird oraz Aivilo - ja mam plusy, jeszcze więcej niż wy... noszę soczewki, ale np. w klasie muszę siedzieć dość blisko tablicy ( 1., 2, ostatecznie 3 ławka ), do czytania z bliska wkładam jeszcze okulary. Zdarza się, że nie poznaję ludzi na ulicy. O prawie jazdy, to w ogóle nie ma mowy, nie próbuję sobie nawet tego wyobraźić hehe.
Uwierzcie, ta wada utrudnia życie.
Edit - zapomniałabym dodać... na drugim oku mam jeszcze większą wadę, nawet już tego nie korygują.. coś sp...ło się przy operacji. Miałam zaćmę wrodzoną, usunięte soczewki. Wada dziedziczna. Proponowano mi specjalną szkołę dla osób z chor0bami oczu, ale nie zgodziłam się. W podstawowej i gimn. nie było zbyt kolorowo, ale w liceum jako tako :/

Edytowane przez Rockinka
Czas edycji: 2010-03-24 o 18:02
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 17:57   #7
thordis_nanna
Raczkowanie
 
Avatar thordis_nanna
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 154
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Ja mam wzrok do bani (-9) i bardzo fajne życie jestem w szczęśliwym związku i nigdy bym nie pomyślała, że wada wzroku może mi w czymkolwiek przeszkodzić
thordis_nanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 17:59   #8
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Cytat:
Napisane przez Rockinka Pokaż wiadomość
Zakochałam się już kilka razy, ale niestety bez wzajemności raczej Nie szukam, bo przecież nic na siłę Nie wiem, odnoszę wrażenie, że jednak nie każdy ma to prawo
dziękuję za posta *

spokojnie bez paniki, na pewno jestes miłą dziewczyna na ktora kiedys wpadnie ten właściwy.
a co do wzroku, mnostwo osob ma klopoty, nosi okulary i naprawde to w niczym nie czyni ich gorszymi.
ja ci powiem ze nawet faceci w okulrakach wydają mi sexowniejsi
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 18:01   #9
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Uwierz, że jeżeli miłość jest prawdziwa, to większą wagę przywiązuje do twojej osobowości, charakteru, a nie wyglądu, co oczywiście nie zwalnia z obowiązku dbania o siebie.
Nie myśl o tym jak długo jesteś sama, nie skupiaj się na tym, przważnie jest tak, że miłość przychodzi niespodziewanie, w najmniej oczekiwanym momencie, nie doszukuj się problemu w sobie, bo problemu nie ma.
Zmień myślenie na ten temat, nic na siłę, ludzie w różnym wieku spotykają miłość, nie ma reguły.
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 18:07   #10
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Cytat:
Napisane przez thordis_nanna Pokaż wiadomość
Ja mam wzrok do bani (-9) i bardzo fajne życie jestem w szczęśliwym związku i nigdy bym nie pomyślała, że wada wzroku może mi w czymkolwiek przeszkodzić

Bardzo się cieszę, że tak jest. Naprawdę lżej się robi człowiekowi, jak zdaje sobie sprawę, że są wśród niego osoby z podobnymi problemami. Wady wzroku są coraz częstsze, jak zauważyłam, ale jak ktoś mi mówi o swoim mega PLUS JEDEN I PÓŁ to w duchu śmieję się, co by powiedział, gdyby dowiedział się ile ja tych plus mam hehe.

Aneszna - dziękuję również,
Agnieszko - Tobie także.. mam nadzieję, że kiedyś faktycznie spotka mnie jakaś miłość.. i przy okazji : p i ę k n y Avatar

Edytowane przez Rockinka
Czas edycji: 2010-03-24 o 18:11
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 18:08   #11
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Powiedzcie mi coś...

kazdy ma prawo do milosci
mowisz ze od 2 lat jestes sama ale widzisz to znaczy ze wczesniej mialas kogos, teraz tez go znajdziesz w odpowiednim czasie

wiesz ilu ludzi ma wieksze problemy niz wada wzroku (blizny m.in. na twarzy, problemy z ukladem ruchu itp itd mnostwo jest takich ludzi i zyja w szczesliwych zwiazkach) w dziesiejszych czasach taka wada wzroku to nie jest jakis mega problem, przeciez nikt patrzac na Ciebie nie widzi ze masz problemy z wzrokiem, a gdy ktos ma np blizny na twarzy to na pierwszy rzut oka je widac i co i jakos z tym zyja...

a tak btw ile masz lat jesli mozna wiedziec?
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 18:12   #12
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Ja też jestem ciekawa, jak wieeeeeeeelką masz tę wadę wzroku Przyznaj się!!! edit: plusiaki nosisz, tak?
Cyt.: "nie jestem ładna" - i tu się mylisz. Może nie jesteś "piękna", ale ładna już jesteś, skoro dbasz o makijaż i wygląd. (musiałam to napisać)

Problem nie w oczach a w samej głowie- jak piszesz - już nosisz soczewki, więc w żadnym stopniu zewnętrznie wady nie widać - po prostu musisz uporać się z kompleksem okularnicy. Zmianę okularów na soczewki musisz wykorzystać na budowę pewności siebie.
I najważniejsze - przestań myśleć, działać i nakręcać się na "mienie kogoś". Najlepsze efekty są wtedy, gdy jesteśmy na luzie, z dystansem, i z pewnością siebie.

Cytat:"Wady wzroku są coraz częstsze, jak zauważyłam, ale jak ktoś mi mówi o swoim mega PLUS JEDEN I PÓŁ to w duchu śmieję się, co by powiedział, gdyby dowiedział się ile ja tych plus mam hehe."


I nie wmawiaj, że po zdjęciu okularów nie zauważyłaś minimalnego choćby wzrostu zainteresowania płci przeciwnej... Zwróć uwagę na ulicy, w sklepie, pubie.

Edytowane przez Aper
Czas edycji: 2011-03-19 o 11:25
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 18:14   #13
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Cytat:
Napisane przez Rockinka Pokaż wiadomość
Rare Bird oraz Aivilo - ja mam plusy, jeszcze więcej niż wy... noszę soczewki, ale np. w klasie muszę siedzieć dość blisko tablicy ( 1., 2, ostatecznie 3 ławka ), do czytania z bliska wkładam jeszcze okulary. Zdarza się, że nie poznaję ludzi na ulicy. O prawie jazdy, to w ogóle nie ma mowy, nie próbuję sobie nawet tego wyobraźić hehe.
Uwierzcie, ta wada utrudnia życie.
Edit - zapomniałabym dodać... na drugim oku mam jeszcze większą wadę, nawet już tego nie korygują.. coś sp...ło się przy operacji. Miałam zaćmę wrodzoną, usunięte soczewki. Wada dziedziczna. Proponowano mi specjalną szkołę dla osób z chor0bami oczu, ale nie zgodziłam się. W podstawowej i gimn. nie było zbyt kolorowo, ale w liceum jako tako :/
Po prostu musisz się do tej wady przyzwyczaić i nauczyć się z nią żyć

Ja mam wadę wrodzoną, wykryto ją u mnie chyba 15 lat temu, byłam operowana, leżałam w szpitalach, ostatni raz na wf ćwiczyłam w 2 klasie podstawówki, nie mogę rodzić naturlanie.

Noszę soczewki, ale czasami nawet w nich niedowidzę, w okularach jest jeszcze gorzej. Milion nocy przepłakałam przez to, ale w końcu uświadomiłam sobie, że trudno, jakoś sobie muszę z tym poradzić. Na co dzień naprawdę, nawet duże wady wzroku nie przeszkadzają. A na pewno nie w znalezieniu miłości Szczerze wątpię, że jakiś chłopak przekreślił Cię z tego powodu.

Trzymaj się ;*
__________________

Edytowane przez rare bird
Czas edycji: 2010-03-24 o 18:15
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 18:21   #14
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Cytat:
Napisane przez Caroline1920 Pokaż wiadomość
kazdy ma prawo do milosci
mowisz ze od 2 lat jestes sama ale widzisz to znaczy ze wczesniej mialas kogos, teraz tez go znajdziesz w odpowiednim czasie

wiesz ilu ludzi ma wieksze problemy niz wada wzroku (blizny m.in. na twarzy, problemy z ukladem ruchu itp itd mnostwo jest takich ludzi i zyja w szczesliwych zwiazkach) w dziesiejszych czasach taka wada wzroku to nie jest jakis mega problem, przeciez nikt patrzac na Ciebie nie widzi ze masz problemy z wzrokiem, a gdy ktos ma np blizny na twarzy to na pierwszy rzut oka je widac i co i jakos z tym zyja...

a tak btw ile masz lat jesli mozna wiedziec?
Jasne. Mam 19 lat. Wcześniej niby spotykałam się z chopakami ( 2 ), ale nie były to szczęśliwe "związki". W sumie niby na pierwszy rzut oka tego nie widać, ale tj. pisałam utrudnia życie.

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Aper Pokaż wiadomość
Ja też jestem ciekawa, jak wieeeeeeeelką masz tę wadę wzroku Przyznaj się!!! edit: plusiaki nosisz, tak?
Cyt.: "nie jestem ładna" - i tu się mylisz. Może nie jesteś "piękna", ale ładna już jesteś, skoro dbasz o makijaż i wygląd. (musiałam to napisać)

Problem nie w oczach a w samej głowie- jak piszesz - już nosisz soczewki, więc w żadnym stopniu zewnętrznie wady nie widać - po prostu musisz uporać się z kompleksem okularnicy. Zmianę okularów na soczewki musisz wykorzystać na budowę pewności siebie.
I najważniejsze - przestań myśleć, działać i nakręcać się na "mienie kogoś". Najlepsze efekty są wtedy, gdy jesteśmy na luzie, z dystansem, i z pewnością siebie.

Cytat:"Wady wzroku są coraz częstsze, jak zauważyłam, ale jak ktoś mi mówi o swoim mega PLUS JEDEN I PÓŁ to w duchu śmieję się, co by powiedział, gdyby dowiedział się ile ja tych plus mam hehe."

Hehe, a ja zawsze lubiłam szokować swoimi - 7 (aktualnie doszło do -8,5 niestety)

I nie wmawiaj, że po zdjęciu okularów nie zauważyłaś minimalnego choćby wzrostu zainteresowania płci przeciwnej... Zwróć uwagę na ulicy, w sklepie, pubie.
Ciepło mi się na sercu robi, serio Mam wadę plus 10, takie noszę soczewki ( od kilku tygodni ). Trochę dziwnie się w nich czuję, ale widzę chyba mniej więcej jak w okularach. Wadę trochę widać, bo na domiar złego mam trochę oczopląs i też zdarza się, że słabsze oko mi ciut ucieka, a tego już po prostu nienawidzę. Mało co wychodzę... Od jakiegoś czasu walczę z depresją. Trochę pracuję z psychologiem, ale teraz ma urlop.

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Dziękuję RARE BIRD - gŁęboko w środku wiem, że muszę nauczyć się z tym żyć i że nie warto już płakać. Dzięki : roza:

Dodaję jeszcze małe zdjęcie, które ostatnio zrobiłam do wątku M. M. Na szczęscie nie widać na nim mej fryzury, która jest zwyczajnie okropna w ostatnim czasie.

Edytowane przez Rockinka
Czas edycji: 2010-03-24 o 18:55
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 18:23   #15
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Powiedzcie mi coś...

no widzisz bardzo mlodziutka jeszcze jestes na wszytsko przyjdzie czas... na wielka milosc tez, zapewniam Cie
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 18:26   #16
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Powiedzcie mi coś...

: roza:dzięki Karolajn : roza:
Lubię dawać kwiatki
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 18:44   #17
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: Powiedzcie mi coś...

A teraz ładny uśmiech i więcej wiary w siebie
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 18:55   #18
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Cytat:
Napisane przez agnieszkaqazplm Pokaż wiadomość
A teraz ładny uśmiech i więcej wiary w siebie

postaram się
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 19:57   #19
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Teraz mogę doczytać dopiero, ile masz dioptrii i ile przeszłaś - to duża wada, w dodatku operacje - jednym słowem dość już przeszłaś i się namartwiłaś w życiu! Teraz musisz skupić się na pozytywach. Wiadomo, że na pewne rzeczy musisz uważać - unikać dużego wysiłku, oszczędzać oczka, ale poza tym wiedziesz normalne życie!
Co najwyżej kiedyś będziesz musiała konsultować z okulistą przebieg ciąży, no i będzie pewnie cesarskie cięcie. Piszę o tym, bo myślę, że jak najbardziej czeka Cię w przyszłości założenie rodziny i upojne-prozaiczne życie żony/matki Dobrze dziewczyny piszą - masz jeszcze duuużo czasu na znalezienie miłości...
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 20:17   #20
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Cytat:
Napisane przez Aper Pokaż wiadomość
Teraz mogę doczytać dopiero, ile masz dioptrii i ile przeszłaś - to duża wada, w dodatku operacje - jednym słowem dość już przeszłaś i się namartwiłaś w życiu! Teraz musisz skupić się na pozytywach. Wiadomo, że na pewne rzeczy musisz uważać - unikać dużego wysiłku, oszczędzać oczka, ale poza tym wiedziesz normalne życie!
Co najwyżej kiedyś będziesz musiała konsultować z okulistą przebieg ciąży, no i będzie pewnie cesarskie cięcie. Piszę o tym, bo myślę, że jak najbardziej czeka Cię w przyszłości założenie rodziny i upojne-prozaiczne życie żony/matki Dobrze dziewczyny piszą - masz jeszcze duuużo czasu na znalezienie miłości...
Postaram się skupić, chociaż trudno je znaleźdź czasem W sumie to moje życie może się nie różni, tyle że nie bawię się jak reszta. Noo, samotnie to nie jest fajnie w sumie :/ Nie myślę jeszcze o małżeństwie ani dziecku, ale kiedyś na pewno... chociaż w teorii jest opcja, że umrę jako stara panna
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 23:23   #21
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Cytat:
Napisane przez Rockinka Pokaż wiadomość
Jasne. Mam 19 lat. Wcześniej niby spotykałam się z chopakami ( 2 ), ale nie były to szczęśliwe "związki". W sumie niby na pierwszy rzut oka tego nie widać, ale tj. pisałam utrudnia życie.
Spokojnie, może jeszcze to nie ten czas, ja też dłuuugo nie miałam faceta, dopiero w wieku 21 lat miałam chłopaka więc nie martw się,na pewno kogoś znajdziesz Nie szukaj panicznie , na siłę, i na pewno będzie dobrze
__________________
"Lepiej, żeby mnie nienawidzili takim, jakim jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę" K.Cobain



E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 08:35   #22
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Powiedzcie mi coś...

okej, dzięki dziewczyny.
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 18:32   #23
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: Powiedzcie mi coś...

... zakochanie nie przychodzi na zawołanie, trafi Cię jak przyjdzie na to pora, z reguły jest tak wtedy kiedy się przestaje szukać I uwierz, wtedy strach przed odrzuceniem nie będzie miał aż takich wielkich oczu

Po trzecie do miłości ma prawo każdy

Po czwarte to, że się nie zakochałaś póki co, nie znaczy że jesteś gorsza

Bez paniki [/QUOTE]


ZGADZA SIĘ!

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Rockinka Pokaż wiadomość
Postaram się skupić, chociaż trudno je znaleźdź czasem W sumie to moje życie może się nie różni, tyle że nie bawię się jak reszta. Noo, samotnie to nie jest fajnie w sumie :/ Nie myślę jeszcze o małżeństwie ani dziecku, ale kiedyś na pewno... chociaż w teorii jest opcja, że umrę jako stara panna
I nie bądź taką pesymistką!!! Polecam Ci książkę pt. "Secret".
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 18:34   #24
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Powiedzcie mi coś...

a autor ?
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 18:35   #25
ania128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 244
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Żeby być szczęśliwym, trzeba się skupić na czasie teraźniejszym (nie rozpamiętywać tego co było). I nie porównywać się z innymi, a skupić się na sobie. Patrząc na innych (z boku) wszytsklo może wydawać się piękne, wręcz idealne... a w rzeczywistości często jest zupełnie inaczej.
ania128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 18:39   #26
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Powiedzcie mi coś...

To samo mówiła mi ostatnio moja pani psycholog ^^
Chyba coś w tym musi być.
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 18:43   #27
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Powiedzcie mi coś...

miłosc przychodzi niespodziewanie
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 19:00   #28
Casaria
Raczkowanie
 
Avatar Casaria
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
Ile masz tej wady? Ja -7 na jednym oku, -9 na drugim. W niczym mi to nie przeszkadza, zwłaszcza, ze noszę szkła kontaktowe. Nigdy nie czułam się od nikogo gorsza, nigdy nawet nie pomyślalam, że mogę się czuć gorsza, przeciez to jest całkiem normalne, w tych czasach mnóstwo osób ma wadę wzroku... byłam zakompleksiona z różnych powodów, duża pupa, małe piersi, wielkie stopa - ale nigdy wzrok
Zakochałam się bez problemu i z wzajemnością

Sto procent racji - podpisuję się pod tym obiema rękami Z tą tylko różnicą, że ja mam minus sześć Też noszę soczewki i niewiele osób w ogóle wie, że coś z moimi oczkami jest nie tak. Poza TŻ, którego bardzo kocham, rodziną i przyjaciółmi


Jak ktoś słusznie zauważył, to wymówka, która nie ma wpływu na rzeczywisty stan - może po prostu to jeszcze nie ten czas...

Chociaż pewnie amerykańscy naukowcy udowodniliby zależność pomiędzy wadami wzroku a rozterkami sercowymi
__________________
Zrób coś.
Już tak nie mogę.
Wszystko ma kolce, powietrze ma kolce,
deszcz wymierza policzki.
Włosy wplątały się w szprychy roweru,
odchodzą razem z głową.
Zrób coś. Zabierz mnie stąd.
Casaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 22:18   #29
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Wada wzroku to żadna przeszkoda w miłości Sama mam wysoką wadę, z tym, że minusy. Noszę wyłącznie soczewki, bo okulary masakrycznie pomniejszają mi oczy i wyglądam jak Stępień z 13 posterunku.
Swojego Ukochanego poznałam przez neta, bo na żywo nigdy bym nikogo nie poznała I mimo 4letniego związku nie chodzę nawet przy Nim w okularach... raz mnie tylko widział i mówił, że i tak ładnie wyglądam, ale ja się po prostu źle czuję i tyle.
Nie wiem jaki masz charakter, czy jesteś bardziej "do ludzi" czy taka "sierota społeczna" jak ja, ale bądź co bądź wada wzroku przeszkodą w znalezieniu miłości ma się jak piernik do wiatraka
Jeśli uważasz, że jesteś brzydka to zadbaj o siebie, schudnij, maluj się, ładnie ubieraj itp. itd. (nie wiem czego od siebie chcesz więc wymieniłam wszystko ;p)

Przyczyny samotności nie dopatruj się w wadzie tylko w postępowaniu... albo po prostu to jeszcze nie czas
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210

Edytowane przez Ceith
Czas edycji: 2010-03-25 o 22:21
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 22:56   #30
Martynkkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 232
Dot.: Powiedzcie mi coś...

Mój kolega ma bardzo duża wadę wzroku (jedno oko nie kwalifikuje sie juz do operacji, z drugim jest lepiej ale nie rewelacyjnie). Jest zaręczony zakochany i przeszczęśliwy
Martynkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.